Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 13:35   #4081
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Pamiętam Kropkę ze "zlotowych" zdjęć. Fryzura ze zdjęcia owszem, śliczna, taki artystyczny nieład, ale czy nasza Kropka nie ma zbyt kręconych włosów na to?

Yola, popatrzyłam na Twój podpis i parsknęłam śmiechem. Uwielbiam tę przeróbkę, jest po prostu niemożliwa
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:38   #4082
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Pamiętam Kropkę ze "zlotowych" zdjęć. Fryzura ze zdjęcia owszem, śliczna, taki artystyczny nieład, ale czy nasza Kropka nie ma zbyt kręconych włosów na to?

Yola, popatrzyłam na Twój podpis i parsknęłam śmiechem. Uwielbiam tę przeróbkę, jest po prostu niemożliwa

No właśnie.. to są fryzurki dla cienkich włosów

Behemoth - wczoraj widziałam to po raz pierszy i przerabiałam z 10 razy
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:43   #4083
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Kota ma świetny węch Może dałaby radę wywąchać też trufle pod ziemią ?

Tak w ogóle to ja też zauważyłam u siebie pewne bezwarunkowe ruchy jeśli chodzi o wyrzucanie rzeczy. Kiedy jestem nienajprzytomniejsza to nie dostrzegam różnicy między pralką, kibelkiem a śmietnikiem I w ten sposób kilka razy byłam zmuszona wyławiać brudną skarpetkę z kibelka, łyżeczkę ze śmietnika albo papierek po słodyczach z pralki
A wiesz? Na trufle jej jeszcze nie wyszkoliłam. Za to kolega ja wyszkolił na "proszcziuto" (nie wiem jak to sie pisze w oryginale ale chodzi o włoska szynkę długo dojrzewająca). Wystarczy wejść z torebka do domu a Kota w 2 sekundy juz jest i nie pozwoli spokojnie dojsc do lodówki w celu schowania.

O zapomniałam o pralce. Tam jeszcze nic nie schowałam ale skoro juz wiem o dodatkowym mijescu to pewnie nie długo cos sie tam nietypowego znajdzie.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Już Cię kocham... moja bratnia duszo!
Tez Cię kocham .
A zostawianie rękawiczek w autobusie tudzież parasolki to tez sie zdarzało.

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
No proszę, jest nas więcej............ portfel w lodówce już mi się zdarzyło zostawić, jak jadałam danonki to z łyżeczkami lądowały w koszu. Teraz nigdy nie wiem czy mam klucze. Nawet jak je mam to muszę sprawdzać taka chyba już fobia


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
E tam, nie wierzę że jest Ciebie aż tak dużo
Co do reszty Twojego posta - zgadzam się.
Tez sadziłam ze jest Mnie w sam raz, aż do wczoraj.
A tak serio to P. wymyśla czasem takie określenia ze Mnie dosłownie rozkłada na łopatki. Między innymi kocham go właśnie za to jego poczucie humoru.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Eluś, nie wylecisz. Bo bym miała GreenPeace na głowie

Jak narazie GreenPeace Mnie nie namierzył i nie objął ochrona.
UPS! Wygadałam sie niepotrzebnie
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:49   #4084
abramis
Raczkowanie
 
Avatar abramis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Czarnazuziu, gorąco współczuję sytuacji, w jakiej się znależliscie. Sama przechodziłam podobną sytuację kilkanaście lat temu (nieuczciwy wspólnik męża, bankructwo firmy, długi), to był bardzo ciężki czas...mam nadzieję, że dzięki swojej stoickiej postawie przetrwasz, jesteś dzielna kobieta

Sabbath, życzę przetrwania w pogodzie ducha trzęsienia ziemi pt."remont mieszkania". Ale ile radochy gdy już wszystko skończone

Kropko, a ja zazdroszczę naturalnie kręconych włosów (wystarczy dobrze wycieniować, nadać kształt i schnąć sobie mogą same...). Prostych i gładkich zresztą też zazdroszczę. Sama mam ani takie ani takie, częściowo proste, częściowo się wiją, wszyscy fryzjerzy wymiękaja, tym bardziej, że grube i sztywne są, nie lubię, nie,lubię... Ktoś jest w pełni zadowolony z owłosienia, którym ich obdarowała natura?

A pachne nieprzerwanie od wczoraj Incensi Villoresiego, działają na mnie kojąco, to dla mnie zapach spokoju.
abramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:51   #4085
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Aha ... Dziękuję

Znam ten ból.. moja leci po nowym roku do Anglii

Zgadzam się z Angel co prawda nie widziałabym bo nie wiem jak Kropeczka wygląda, ale ta fryzurka podoba mi się najbardziej

A Tu moja wersja kręconej fryzurki - też polecam - chciaż teraz mam ciut dłuższe na dole i wystrzępioną górę - tylko, że ja mam cieniutkie włoski jak widać
Moje naturalnie kręcą się podobnie do Twoich. Fryzurka fajna.
Ale tą grzywkę to chyba naciągałaś, co?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Pamiętam Kropkę ze "zlotowych" zdjęć. Fryzura ze zdjęcia owszem, śliczna, taki artystyczny nieład, ale czy nasza Kropka nie ma zbyt kręconych włosów na to?
Jeśli chodzi o fotki od 1 do 3 to na pewno efekt inny by był. Moje się kręcą jak te z fotki 4 (jeśli mocno podsuszę ręcznikiem) albo jak włosy Yoli (jeśli pozwolę im wyschnąć samym).

Jeszcze 30 min. i będzie pozamiatane. Proszę o kciuki. Dobrze, że zima, jakby co spod czapki nie wyjdę.

Dzięki za fotki i rady.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:54   #4086
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A wiesz? Na trufle jej jeszcze nie wyszkoliłam. Za to kolega ja wyszkolił na "proszcziuto" (nie wiem jak to sie pisze w oryginale ale chodzi o włoska szynkę długo dojrzewająca). Wystarczy wejść z torebka do domu a Kota w 2 sekundy juz jest i nie pozwoli spokojnie dojsc do lodówki w celu schowania.
Mądry Zwierzaczek

Moje kociaki są zepsute do szpiku kości. Nie jedzą już suchej kociej karmy, bo męczy je gryzienie. Szynki i kiełbasek (którą normalnie jedzą domownicy ) nawet kijem by nie ruszyły. Jesli już jedzą mięso z piersi kurczaka to trzeba im je podgrzać w mikrofalówce, bo takie o temperaturze pokojowej jest be...

Normalnie parę hrabiczów wychowaliśmy

Cytat:
O zapomniałam o pralce. Tam jeszcze nic nie schowałam ale skoro juz wiem o dodatkowym mijescu to pewnie nie długo cos sie tam nietypowego znajdzie.
Ach... Być źródłem inspiracji... cóż za boskie uczucie

__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:54   #4087
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Moje naturalnie kręcą się podobnie do Twoich. Fryzurka fajna.
Ale tą grzywkę to chyba naciągałaś, co?


Jeśli chodzi o fotki od 1 do 3 to na pewno efekt inny by był. Moje się kręcą jak te z fotki 4 (jeśli mocno podsuszę ręcznikiem) albo jak włosy Yoli (jeśli pozwolę im wyschnąć samym).

Jeszcze 30 min. i będzie pozamiatane. Proszę o kciuki. Dobrze, że zima, jakby co spod czapki nie wyjdę.

Dzięki za fotki i rady.
Mhm.. naciągałam, teraz używam prostownicy - też leciutko z tyłu do włosów przy karku - jest mniej grzecznie wtedy
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 13:56   #4088
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dzisiaj DKNY Red Delicious pysszzznnne i trwale
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 13:59   #4089
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez abramis Pokaż wiadomość
Kropko, a ja zazdroszczę naturalnie kręconych włosów (wystarczy dobrze wycieniować, nadać kształt i schnąć sobie mogą same...). Prostych i gładkich zresztą też zazdroszczę. Sama mam ani takie ani takie, częściowo proste, częściowo się wiją, wszyscy fryzjerzy wymiękaja, tym bardziej, że grube i sztywne są, nie lubię, nie,lubię... Ktoś jest w pełni zadowolony z owłosienia, którym ich obdarowała natura?
Ja nie mogę powiedzieć, że jestem niezadowolona. Po prostu wolałabym inne. Włosy gładkie i proste to po prostu styl i elegancja. Taka Nicole Kidman np. Albo Jennifer Aniston. Klasa sama w sobie. A babka z kręconą szopką to zawsze taki szus, wariatuńcio jak mawia moja ciotka.

Co do "wystarczy dobrze wycieniować, nadać kształt" - to jest właśnie problem. I druga sprawa... umyjesz i doopa, nic nie jest jak było u fryzjera.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:08   #4090
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mówisz? To ja może daruję sobie "walkę" z tą cechą charakteru, skoro i tak efektów nie będzie?
No wiesz... Nie chciałabym Cie zniechęcać do pracy nad sobą, ale może lepiej zająć się czymś pożyteczniejszym.

A tak serio - niektórym przechodzi i chyba jest wtedy łatwiej. Tylko nie wiem, czy to ciągle byłabym ja...

Cytat:
Napisane przez abramis Pokaż wiadomość
Sabbath, życzę przetrwania w pogodzie ducha trzęsienia ziemi pt."remont mieszkania". Ale ile radochy gdy już wszystko skończone
Kiedy to będzie...?
I nie wszystko skończone będzie, bo na razie rozwalmy tylko sypialnię i salon, nie wiem, co będzie przy łazience i kuchni. Chociaż - okna i drzwi wymienione będą wszystkie przynajmniej...

Dziękuję Ci Abramis.

Cytat:
Napisane przez abramis Pokaż wiadomość
Kropko, a ja zazdroszczę naturalnie kręconych włosów (wystarczy dobrze wycieniować, nadać kształt i schnąć sobie mogą same...). Prostych i gładkich zresztą też zazdroszczę. Sama mam ani takie ani takie, częściowo proste, częściowo się wiją, wszyscy fryzjerzy wymiękaja, tym bardziej, że grube i sztywne są, nie lubię, nie,lubię... Ktoś jest w pełni zadowolony z owłosienia, którym ich obdarowała natura?
No weź mnie nie denerwerweruj! jak można narzekać na grube włosy?
Ja mam pojedynczy włos cieniutki jak pajęczynka i to dopiero jest kłopot. Delikatne to-to, wrażliwe, ani ufarbować, ani wysuszyć...

Cytat:
Napisane przez abramis Pokaż wiadomość
A pachne nieprzerwanie od wczoraj Incensi Villoresiego, działają na mnie kojąco, to dla mnie zapach spokoju.
Coś w tym jest...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Moje naturalnie kręcą się podobnie do Twoich. Fryzurka fajna.
Ale tą grzywkę to chyba naciągałaś, co?
Kropko, Ty masz bardziej kręcone, niż ja, ale powiedz mi - też tak masz, że raz się kręcą, a raz... mniej. A czasem dużo mniej?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:09   #4091
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja nie mogę powiedzieć, że jestem niezadowolona. Po prostu wolałabym inne. Włosy gładkie i proste to po prostu styl i elegancja. Taka Nicole Kidman np. Albo Jennifer Aniston. Klasa sama w sobie. A babka z kręconą szopką to zawsze taki szus, wariatuńcio jak mawia moja ciotka.
Kropeczko, ale Ty wiesz, ze Nicole Kidman ma naturalną właśnie taką kręconą "szopę"? Ten styl i elegancja to właśnie efekt pracy fryzjera

A nawiązując do tego, co Angel napisała o swoich "hrabiczach". Moja kota (niestety, że tak to ujmę, świętej pamięci) lubiła mięsko mielone. Przy czym odróżniała takie paczkowane ze sklepu (pełne konserwantów) i tego nie tknęła, natomiast jak wyczuła takie świeżo zmielone to dawała istny koncert, najlepiej jeszcze, zeby było przyprawione tak jak na kotlety - z jajkiem, pieprzem i cebulką... A nauczyła się do tego stopnia, ze jak była przykręcana maszynka do mielenia - obojętne, mogły być mielone ziemniaki na kopytka, to już przychodziła do kuchni "śpiewać".
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 14:09   #4092
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
Dzisiaj DKNY Red Delicious pysszzznnne i trwale
Aniele, serdecznie witamy na Wizażu i Perfumach

---

Kurrrde, idę się ubrać, bo mam na skórze taką gęsinę, że aż strach.
Dzisiaj FdB. Albo Dune. Albo wyciągnę wszystkie flakony, zamieszam i będę losować
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:12   #4093
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Ekstrakt Must
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:22   #4094
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Ogrzewa mnie Ambre Sultan
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:24   #4095
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Zmnooo mi. Najadłam sie frytek. śmierdzi mi teraz ketchupem cały pokój.
Ja czekam aż sie wypsikam MP, jestem strasznie ciekawa, ale to strasznie, wiem, ze sie wam nie podoba, ale kto wie jak mój nos zareaguje na czarną dyńkę?

E
podpisałam petycję.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 14:36   #4096
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A nawiązując do tego, co Angel napisała o swoich "hrabiczach". Moja kota (niestety, że tak to ujmę, świętej pamięci) lubiła mięsko mielone. Przy czym odróżniała takie paczkowane ze sklepu (pełne konserwantów) i tego nie tknęła, natomiast jak wyczuła takie świeżo zmielone to dawała istny koncert, najlepiej jeszcze, zeby było przyprawione tak jak na kotlety - z jajkiem, pieprzem i cebulką... A nauczyła się do tego stopnia, ze jak była przykręcana maszynka do mielenia - obojętne, mogły być mielone ziemniaki na kopytka, to już przychodziła do kuchni "śpiewać".
Moja (również świętej pamięci) kota takie "śpiewanie" odstawiała przy surowych rybach. Wyczuwała je z odległości kilometra
Ciężko ją było uświadczyć w domu w słoneczne dni, ale jak tylko mama przynosiła ze sklepu surowe ryby, to jeszcze nie zdążyła do lodówki dojść, a kota już biegła przez całe podwórko mało co łap nie gubiąc na zakrętach.
A jak nie dostała od razu to siedziała pod lodówką i 'śpiewała'.


Agnieszko mignęlo mi gdzieś w postach, że znowu spodobał Ci się Innocent, niach niach - wiedziałam
A wiesz co jeszcze? Mój mąż był zachwycony Twoim nazwiskiem, mówi, że takie słodkie. Wyobraź sobie, że zdaża mi się złapać go jak sobie je powtarza po cichu, co ja mam o tym mysleć?

a w temacie, pachę sobie L'Or
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 15:08   #4097
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

dziś rano Stella In two Peony, a teraz CKIN2U
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 15:43   #4098
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Yolu, Kaka Demona Super

Bjeato, Tulipanko

Kropko

Ja też jakieś kciuki poproszę, zaraz mam kolokwium

Wciąż pachnę Ambre Extreme. Podejrzanie trwałe Ale nie mogę powiedzieć, że mnie to smuci
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 15:47   #4099
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Bjeato, Tulipanko

Ja też jakieś kciuki poproszę, zaraz mam kolokwium
dziękuję zebrałam się w sobie, zaczęłam robić notatki czuję ogromną potrzebę pożarcia co najmniej jednej paczki M&M'sów orzechowych, ale nie chce mi się zmywać rozmazanego tuszu i iść do sklepu

trzymam mocno
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 16:10   #4100
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Aaa, proszę o wsparcie. Siłą woli powstrzymuję się (jeszcze) przed klinkięciem/udaniem się do sklepu po Słonia. Chyba sobie rekompensuję ostatnie stresy. Tylko kasa mi się już skończyła
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 16:18   #4101
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dzisiaj pachnę wymiankowo L de ciastko. (Mex, wariatko, miało być L ALBO Birmane, nie oba... ) Na skórze dużo ładniejsze, niż na papierowym blotterku.

Truskawo!! zawstydziłaś mnie. Wymiankowa paczka od Ciebie dotarła, zanim ja zdążyłam nadać na poczcie swoją.

Sabbath, życzę owocnego i na ile to możliwe nieuciążliwego remontu!
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 16:20   #4102
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kropko, Ty masz bardziej kręcone, niż ja, ale powiedz mi - też tak masz, że raz się kręcą, a raz... mniej. A czasem dużo mniej?
Bardziej? Widać inaczej Twoje pamiętam.
Owszem, też tak mam. Jakieś wahania hormonalne czy cuś. Czasem się pięknie kręcą, czasem są cudne fale, czasem druty durnowato zakręcone na końcach ...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kropeczko, ale Ty wiesz, ze Nicole Kidman ma naturalną właśnie taką kręconą "szopę"? Ten styl i elegancja to właśnie efekt pracy fryzjera
Tak, wiem. Ale nie o naturalność mi chodziło, a o przykład klasy. Bo nikt mi nie powie, że bardziej stylowo wygląda w kręconych.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Kropko

Ja też jakieś kciuki poproszę, zaraz mam kolokwium
Kciuki też trzymam.

________________

A zaplanowana fryzurka poszła się p... no powiedzmy paść się poszła. Mam krótkie, wyskubane szczerbatymi nożyczkami (czego nienawidzę), krzywo obcięte włosy. A 35 zł nie moje.
Jeszcze wypuściła mnie z mokrą głową, wkręcając, że to tylko takie wrażenie, bo żel...
A propos - tyle żelu nie miałam na łbie nigdy w życiu. Jeszcze dobrze nie zdjęłam w domu butów już myłam głowę.

Zaraz się czymś zleję do pępka na pocieszenie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 16:31   #4103
abramis
Raczkowanie
 
Avatar abramis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I druga sprawa... umyjesz i doopa, nic nie jest jak było u fryzjera.
A to jest normalne przy każdym rodzaju włosów jak mniemam


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kiedy to będzie...?
I nie wszystko skończone będzie, bo na razie rozwalmy tylko sypialnię i salon, nie wiem, co będzie przy łazience i kuchni. Chociaż - okna i drzwi wymienione będą wszystkie przynajmniej...
aaa, łazienka.... remontowałaś już kiedyś łazienkę? jeśli nie, to przygotuj sie na megakosmiczno-metafizyczne przeżycia

Dziękuję Ci Abramis.

Nie ma za co Własnie sobie przypomniałam, że coś Ci jestem winna, sama obiecałam, no... zaraz to naprawiam



Cytat:
No weź mnie nie denerwerweruj! jak można narzekać na grube włosy?
Oj, można! leżą ciężko jak hełm,są sztywne i bez życia, trudno nadać im choć trochę lekkości i ruchu. I kształt jaki by się chciało. Chociaż znoszą wszystko, fakt. Kiedy byłam...dużo młodsza potrafiłam w ciągu trzech dni przejść z koloru kruczoczarnego do platynowego blondu - wytrzymały skubańce, takie żywotne Ale i tak ich nie lubię

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-11-15 o 16:56 Powód: cytat zjedzony :)
abramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 16:46   #4104
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez abramis Pokaż wiadomość

Oj, można! leżą ciężko jak hełm,są sztywne i bez życia, trudno nadać im choć trochę lekkości i ruchu. I kształt jaki by się chciało. Chociaż znoszą wszystko, fakt. Kiedy byłam...dużo młodsza potrafiłam w ciągu trzech dni przejść z koloru kruczoczarnego do platynowego blondu - wytrzymały skubańce, takie żywotne Ale i tak ich nie lubię
Mam podobnie, kłopoty takie same. Nie słuchają się żadnych specyfików, robią co chcą te moje włosiska. Ale za to są niezniszczalne
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 16:53   #4105
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5792320]Ogrzewa mnie Ambre Sultan[/QUOTE]

Czyżby z własnej flaszeczki?

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

E
podpisałam petycję.
Dzięki
I w ogóle wszystkim, którzy chcieli poświęcić chwilkę na podpisanie petycji

Jak sobie tym kretynie pomyślę to
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 17:30   #4106
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dzisiaj od rana ogrzewał mnie Cocon
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 17:36   #4107
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Nadgarstkowo Amour de Cacao, jeszcze z próbeczki, ale już niedługo...

poza tym, siedzę i zastanawiam się co zaśpiewać na konkursie piosenki angielskiej, jakieś propozycje z Waszej strony? proooszęęę

nie muszę chyba dodawać, że wypadałoby gdyby piosnka była po angielsku ?

E, też podpisałam petycję. Artysta od siedmiu boleści
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 17:39   #4108
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

E straszne ,trzeba kretyna przywiazac bez wody i zobaczyc jak będzie usychał, DZIEKI abramis po co słowa Ty wiesz.
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 17:44   #4109
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Czyżby z własnej flaszeczki?
Niestety, tylko z małego atomizerka
Ale dobre i to

Padło mi gadu-gadu, czy tylko ja jestem taka pechowa?
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 17:48   #4110
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5794297]Niestety, tylko z małego atomizerka
Ale dobre i to

Padło mi gadu-gadu, czy tylko ja jestem taka pechowa? [/quote]

Kijanko ale mi narobiłaś smaka na AS Lecę wziac kąpiel i zleję się do pepka albo jeszcze niżej

U mnie tez niet gg
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.