Scent Bar - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-21, 11:52   #3091
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Tulip, Czarnazuziu -
Widzę, że nasz Żalnik się powiększa. Może pojawi się ktoś z jakąś optymistyczną wiadomością???
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:53   #3092
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie wyzalic , no musze sorry .
4 grudnia minal termin zaplaty za wykonana prace, do tej pory pieniedzy nie ma , po telefonie do pana co sie dzieje taka oto padla odp cytuje....a co pan (tz) taki niecierpliwy.......Takie opoznienie dla nas skutkuje dosc powaznymi konsekwencjami , wydane znaczne pieniadze , ich brak w tak znacznym okresie powoduje , ze nie mozna zralizowac w terminie pewnej czesci platnosci i dupa.
Do tego dochodzi stres i no wlasnie pytanie kiedy wplyna? ,tak to jest jak sie jest na swoim nigdy nic nie wiadomo i nigdy nic pewnego .
Mam nadzieję, że pieniążki szybko się pojawią

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
i wszystko jasne
Wstałam o 4, pojechałam na uczelnię, byłam tam o 6 rano i co? Nie, nie załapałam się na konsultacje. Byłam następna w kolejce, kiedy skończył się czas. Pierwsza osoba przyszła o... 4.50
Jak nie zaliczę, nie zaliczę ćwiczeń. A zostały tylko jedne konsultacje i co najmniej kilkanaście osób zdających. No tak, mogłam iść wcześniej, sama sobie jestem winna
Więc 21.01 to jak najbardziej dołujący dzień, mam nadzieję, że jeśli najbardziej, to następne będą lepsze...
Będzie dobrze , ale na te następne konsultacje idź dużo wcześniej, tak żebyś była pierwsza !

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A ja bym nie chciała być osobą która mu tą torbę będzie wyjmować
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:54   #3093
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tulip, Czarnazuziu -
Widzę, że nasz Żalnik się powiększa. Może pojawi się ktoś z jakąś optymistyczną wiadomością???
Zostało mi jeszcze jedno opakowanie M&Msów i chipsów ale zaraz ich nie będzie

Cytat:
Napisane przez Myszka
ale na te następne konsultacje idź dużo wcześniej, tak żebyś była pierwsza !
Myszko, to oznacza pojawienie się na uczelni ok. 5 rano i stanie przed wejściem do 7.30, bo dzisiaj tylko cudem udało się tam dostać, portierka nie chciała wpuszczać do środka...
dam radę tak zrobić, ale teraz wszyscy powiedzieli, że przyjadą dużo wcześniej, więc nie wiem... 4 rano pod instytutem...?
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:55   #3094
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tulip, Czarnazuziu -
Widzę, że nasz Żalnik się powiększa. Może pojawi się ktoś z jakąś optymistyczną wiadomością???
ide dzisiaj do dentysty
ups, to nie jest optymistyczna wiadomość...
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:56   #3095
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie wyzalic , no musze sorry .
4 grudnia minal termin zaplaty za wykonana prace, do tej pory pieniedzy nie ma , po telefonie do pana co sie dzieje taka oto padla odp cytuje....a co pan (tz) taki niecierpliwy.......Takie opoznienie dla nas skutkuje dosc powaznymi konsekwencjami , wydane znaczne pieniadze , ich brak w tak znacznym okresie powoduje , ze nie mozna zralizowac w terminie pewnej czesci platnosci i dupa.
Do tego dochodzi stres i no wlasnie pytanie kiedy wplyna? ,tak to jest jak sie jest na swoim nigdy nic nie wiadomo i nigdy nic pewnego .

Niestety, z własną działalnością jest takie ryzyko. I choć mnie i męża do takiej ciągnie, to boimy się właśnie takich sytuacji.
Mamy duży kredyt i nie możemy sobie pozwolić na przestoje w płatnościach.
A jak widać niektórym się nie spieszy z wypłacaniem należnej kasy
Ciekawe czy byłby taki mądry jakby to jemu ktoś wisiał pieniądze za usługę i czy nie byłby "taki niecierpliwy", eh
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:56   #3096
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Zostało mi jeszcze jedno opakowanie M&Msów i chipsów ale zaraz ich nie będzie
Ja Ci mogę przesłać wirtualnie czekoladę z nadzieniem malinowym.
Ale między nami, jak się z kimś umawia na 6-tą, to ja to rozumiem, że o 6-tej zaczynamy, a nie kończymy. Szczerze mówiąc lekkie chamstwo, ale na wszelki wypadek przyjdź nastepnym razem ze 2 godziny wczesniej.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:58   #3097
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A czemu 21 stycznia? Jest jakieś naukowe wyjaśnienie, dlaczego większość 21 ma ochotę się pochlastać albo kogoś zabić?
ano dlatego: http://wiadomosci.onet.pl/1676813,11,item.html
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 12:00   #3098
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

I wszystko jasne
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:03   #3099
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja Ci mogę przesłać wirtualnie czekoladę z nadzieniem malinowym.
Ale między nami, jak się z kimś umawia na 6-tą, to ja to rozumiem, że o 6-tej zaczynamy, a nie kończymy. Szczerze mówiąc lekkie chamstwo, ale na wszelki wypadek przyjdź nastepnym razem ze 2 godziny wczesniej.
czekolady już nie dam rady
Nie, to nie tak, ona konsultacje ma od 8, my byliśmy wcześniej, żeby zapisać się na listę. Ja miałam miejsce 7 i nie załapałam się. Jutro pani wstawia zaliczenia tym, którzy mają wszystko zdane, ale powiedziała, że na ćwiczeniach nas nie odpyta, bo od tego są konsultacje. Ok, rozumiem, że takie są zasady, ale tylko z jej złej woli wynika to, że nie pozwoli nam jutro odpowiadać.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:07   #3100
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Myszko, to oznacza pojawienie się na uczelni ok. 5 rano i stanie przed wejściem do 7.30, bo dzisiaj tylko cudem udało się tam dostać, portierka nie chciała wpuszczać do środka...
dam radę tak zrobić, ale teraz wszyscy powiedzieli, że przyjadą dużo wcześniej, więc nie wiem... 4 rano pod instytutem...?
Hmmm... to raczej nie jest dobrze...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:07   #3101
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar

to i ja sie poskarze...coś chyba slabo te kciuki trzymałycie bo zaliczyłam co prawda,ale na 3
a naprawde dużo sie uczylam.
mialam 15 pkt, od 16pkt była czwórka (pni połówek nie uznaje). i dupa.
najgorsze, ze innej dziewczynie, ktora mialam 16 pkt, podniosla ocene do 5 ze wzgledu na aktywnosc ( 5 była od 19 pkt!). a ja tez cholera byłam aktywna (moze nie az tak,ale bylam). i mimo ze zabrakl mi jeden pkt nie podniosla czuje sie oszukana.
zapytala tylko czy chce poprawic. mialam jej ochote powiedziec a **** ci w *****
a najgorsze ze nawet ja lubie.
nie chcialam poprawiac,mam to gdzies. tylko przykro mi jest
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 12:17   #3102
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

DZiewczyny - trzymajcie sie.

Tulipanko nastepnym razem sie uda... eh. ja tez zawsze zostawialam na ostatnia chwile, wiec jesli bylabym Twoja kolezanka z grupy to z Toba bym tam dzisn cwierkla na 300%...

Czarna Zuziu - a nie ma jakiejs mozliwosci wyegzekwowania tej kwoty? i co to za odpowiedz. Zastanawiam sie tez czy pan tak np rachunki placi ' spoko spoko zaplaci sie nie nerwicujcie sie'
Musicie sie wykazac stanowczoscia. Trzmam kciuki za szybkie rozwiazanie.

lea -o zabeczki trzeba dbac

Niepracujace ! znajdzie sie cos. Czasem chyba lepiej nie pracowac niz pracowac w gownianej robocie
Ale halo halo u mnie rozjasnia sie na horyzoncie widze pewne pekniecia na tych personalnych ukladach.

21 stycznia mowicie, ze ma byc hardcorowy a ja oprocz tego, ze spiaca jak narazie! czuje sie fajnie.
Ale za 2 godziny rozpoczynam prace wtedy sie okaze mueheh

Yoona - rozumiem Twoje rozczarowanie. Wiesz czasem tak jest, nic nie poradzisz. Ale zdalas i masz juz z czapy ! i tak na to patrz
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:23   #3103
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Yoona - też mnie złości taka niesprawiedliwość, ale ciesz się, że masz to jedno już z głowy. Jeden do przodu, bliżej końca
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Tulipanko nastepnym razem sie uda... eh. ja tez zawsze zostawialam na ostatnia chwile, wiec jesli bylabym Twoja kolezanka z grupy to z Toba bym tam dzisn cwierkla na 300%...
tak, uwielbiam zostawiać wszystko na ostatnią chwilę zawsze, zawsze, zawsze to robię i zawsze potem mam do siebie pretensje o to
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:30   #3104
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
tak, uwielbiam zostawiać wszystko na ostatnią chwilę zawsze, zawsze, zawsze to robię i zawsze potem mam do siebie pretensje o to
cala moja edukacja uplynela w takich klimatach przyjemnych nerwowych skurczy zoladka i stresu, od ktorego sie niemal mdleje oraz chce sie kupe
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:30   #3105
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
tak, uwielbiam zostawiać wszystko na ostatnią chwilę zawsze, zawsze, zawsze to robię i zawsze potem mam do siebie pretensje o to
ja też i właśnie z tego powodu opuszczam teraz zajęcia na których miałam pisać esej [nie umiem, wolę napisać później niż się zbłaźnić]
czuję się, jakbym miała kamień w brzuchu.

od dłuższego czasu nie potrafię wziąć się w garść i zorganizować sobie pracy
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:38   #3106
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość

Mi się w głowie nie mieści, że można próbować podwyższyć sobie ocenę kosztem kogoś innego
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość

Wiesz co to takie no wlasnie zabraklo mi odpowiedniego slowa ,zalosne? "ja nie mam to i ty nie mozesz miec ,takie rownanie w dol ,a nie chec rownania do lepszych " ach samo zycie . Naprawde wspolczuje Tobie bardzo myslalam , ze hm ogolnie powiem w Twojej pracy jest lepiej.
No właśnie dziewczyny, mnie się też nie mieści w głowie. W dodatku kablowała na własnego chłopaka

Albo wczoraj: Naprawdę zrobiłam bardzo łatwy test. Czy uważacie, że po 5 semestrsch nauki test na którym trzeba odmienic kilka podstawowych czasowników, umieć zapytać o drogę i kupić coś w sklepie jest trudny?
Ja usłyszałam na to, że był BARDZO trudny (chyba 3 ostatnie zajęca tłukliśmy do głowy wszystko co będzie na egzaminie) i w ogóle to mogłabym im troche odpuścić, bo przecież to im się i tak do niczego nie przyda Odparłam, że studia nie są obowiązkowe...

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
ide dzisiaj do dentysty
ups, to nie jest optymistyczna wiadomość...
Ja też ide
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:43   #3107
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ale swoją drogą - niezła świnia.
Zadzwoniłam, uzgodniłam zwrot, pokryłam koszty wysyłki za pobraniem (bo sam odebrać nie mógł, trzeba było wysyłać jego dziewczynie), a ten nie dość, że rypnął nega sugerując, że jestem oszustką, to jeszcze wiedząc, że perfumy mają zmieniony zapach wystawił je ponownie na aukcji!
Wiem już, że nega wystawiłaś, ale może napisz też o tym do Allegro - wiem, że odpiszą standardową formułkę, ale zauważyłam, że obserwują wtedy takiego delikwenta i przy kolejne wpadce zaczyna mu się obrywać. (A potem piszą na apa, że "z niczego" zawiesili mu konto )

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A i doza humoru na dziś
Wsiadłam rano do autobusu. Usiadłam Sobie na miejscu dla inwalidów i rodziców z dziećmi i siedzę.
- Weszła kobitka koło 50 i na Mnie zerka.
- To ja sie ładnie uśmiechnęłam.
- Zerknęła bardziej wymownie z popatrzeniem na oznaczenie nad krzesłem.
- To ja sie uśmiechnęłam jeszcze szerzej.
- To ona grzebie w torebce i wyciąga książeczkę z krzyżykiem (inwalidztwa)
- To ja cap za moja torebkę grzebie w niej i wyciągam książeczkę z panią z brzuszkiem (ciążowa)

Kobitka sie na Mnie popatrzyła i dosłownie ryknęła śmiechem, no dosłownie takim czystym szczerym niepohamowanym śmiechem a za chwileczkę dosłownie rechotałyśmy obie.
Śliczne
I super, że obie tak potrafiłyście do tego podejść

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Ta noc nie należała widać do spokojnych. Ja się obudziłam przed 5 i już nie mogłam zasnąć. TŻ się też wiercił i nie mógł spać, a rozno czytał w necie, ze wyjątkowo dużo ludzi nie spało. Ciekawe czemu...
Oooo, a to ciekawe - ja też. Położyłam się po pierwszej, a prawie do wpół do trzeciej nie spałam, potem obudziłam się koło 5 i 7, aż wreszcie zasnęłam na dobre i z rozsądku wstałam - niewyspana...

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
uWAGA , UWAGA dziewczyny mam pytanie , moze stac jeszcze choinka ,nie sypie sie i tak ladnie wyglada ,no dobra nie chce mi sie rozbierac.
Twoje mieszkanie, Twoja choinka Chcesz - niech stoi.
U mnie też stoi

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia jak to możliwe, że ktoś - nie - wiadomo - kto wziął przesyłkę adresowaną do Ciebie i jeszcze się za Ciebie podpisał
W ogóle w głowie mi się nie mieści jak listy polecone można oddawać komukolwiek innemu niż adresatowi
Niestety, ale jak listonosz przychodzi, to nie sprawdza komu daje, tylko wyciąga kartkę do podpisu (mój tak robi - najpierw kartka, potem list); otworzyłam drzwi, to domyślnie tu mieszkam, więc mogę odebrać...
Numer był, jak byłam u teściów, bo listonosz był bardzo nieszczęśliwy, że odmówiłam podpisania się imieniem teścia.

Ale też nie zmienia nic faktu, że nieuczciwy jest ten, kto odebrał ten list - nawet jak nie zauważył od razu błędu, to mógł, a nawet powinien podejść na pocztę i wyprostować sprawę.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Hmm... To moze ja załatwię Twojego listonosza, Ty moją pocztę i nic nam nie udowodnią, bo nie znajdą motywu?
Morderstwo doskonałe

Idę pod prysznic - spalenizna Chopardowa jest straszna...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:43   #3108
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
cala moja edukacja uplynela w takich klimatach przyjemnych nerwowych skurczy zoladka i stresu, od ktorego sie niemal mdleje oraz chce sie kupe
Ja do tej pory właśnie prześlizgiwałam się niemal bez problemów, szłam na egzamin nieprzygotowana, wracałam z 3, szłam trochę przygotowana, a tu 5. Szczęście chyba przestało się do mnie uśmiechać, zawsze wydawało mi się, że chociaż w tej kwestii mi dopisuje, jak w innych nie mam go wcale.
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
ja też i właśnie z tego powodu opuszczam teraz zajęcia na których miałam pisać esej [nie umiem, wolę napisać później niż się zbłaźnić]
czuję się, jakbym miała kamień w brzuchu.

od dłuższego czasu nie potrafię wziąć się w garść i zorganizować sobie pracy
Właśnie, dobra organizacja i nie ma nerwów. Tylko organizacji u mnie brak

Właśnie na last wylosowała mi się piosenka "Maybe Tomorrow Is a Better Day". No oby.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:44   #3109
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tulip, Czarnazuziu -
Widzę, że nasz Żalnik się powiększa. Może pojawi się ktoś z jakąś optymistyczną wiadomością???
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że pieniążki szybko się pojawia


Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
,.........?
Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
ide dzisiaj do dentysty
ups, to nie jest optymistyczna wiadomość...

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość

Niestety, z własną działalnością jest takie ryzyko. I choć mnie i męża do takiej ciągnie, to boimy się właśnie takich sytuacji.
Mamy duży kredyt i nie możemy sobie pozwolić na przestoje w płatnościach.
A jak widać niektórym się nie spieszy z wypłacaniem należnej kasy
Ciekawe czy byłby taki mądry jakby to jemu ktoś wisiał pieniądze za usługę i czy nie byłby "taki niecierpliwy", eh
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość

Czarna Zuziu - a nie ma jakiejs mozliwosci wyegzekwowania tej kwoty? i co to za odpowiedz. Zastanawiam sie tez czy pan tak np rachunki placi ' spoko spoko zaplaci sie nie nerwicujcie sie'
Musicie sie wykazac stanowczoscia. Trzmam kciuki za szybkie rozwiazanie.
Dzieki dziewczyny
Fajnie , Hekate ,ze u Ciebie widac jasnosc , o jak w filmie jasnosc widze ,jasnosc widze (seksmisja?)
Wiem co zrobie nasle na niego wizazanki z Krakowa , maja blisko jak facetowi zrobia najazd ,to z rozumem sie nie pozbiera.
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 12:47   #3110
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
Fajnie , Hekate ,ze u Ciebie widac jasnosc , o jak w filmie jasnosc widze ,jasnosc widze (seksmisja?)
Wiem co zrobie nasle na niego wizazanki z Krakowa , maja blisko jak facetowi zrobia najazd ,to z rozumem sie nie pozbiera.
Wiesz kazda z nas ma pewnie takich kolegow co najpierw bija potem pytaja za co
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:50   #3111
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Hecate, jak nas tam wparaduje z 10-15, to nawet nie musimy mieć kolegów - sama ilość wystarczy
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:51   #3112
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Hecate, jak nas tam wparaduje z 10-15, to nawet nie musimy mieć kolegów - sama ilość wystarczy
w sumie racja Baby sa czasem gorsze

i zatluc szczoteczka do zebow
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:54   #3113
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
i zatluc szczoteczka do zebow
Albo zamiziać bojowym kotem Różowego Strachulca ja mogę załatwić wypożyczenie kota.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:58   #3114
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Mogę wypożyczyć swoją młodszą kotkę- to jest dopiero bojowy kot, rozzłoszczona, skacze na twarz, albo niespodziane od tyłu na plecy, drapie, prycha, syczy, atakuje i zastawia w drzwiach swą ofiarę ( czyli starszą kotkę). Ja już panuję nad tą agresywną istotą, ale mogę ją specjalnie rozzłościć- i na poszczuć nią kolegę
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:02   #3115
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Albo zamiziać bojowym kotem Różowego Strachulca ja mogę załatwić wypożyczenie kota.
Kota jest teraz zajęta na mojej poczcie - właśnie się okazało że wciąż nie dotarł do mnie priorytet wysłany 12.01
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:02   #3116
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Albo zamiziać bojowym kotem Różowego Strachulca ja mogę załatwić wypożyczenie kota.
Kotka, ktora mieszka z moja rodzinka w PL, wlasnie w KRK to taki maly dzikus
wkurza sie co chwile i jest wtedy okropnia. bardziej gryzie niz drapie ale da rade


Zdjecie stare bardzo - wloski wtedy obciete miala na zupelnie krotko ku rozpaczy tz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lapka.jpg (24,8 KB, 36 załadowań)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:08   #3117
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Myszko, to oznacza pojawienie się na uczelni ok. 5 rano i stanie przed wejściem do 7.30, bo dzisiaj tylko cudem udało się tam dostać, portierka nie chciała wpuszczać do środka...
dam radę tak zrobić, ale teraz wszyscy powiedzieli, że przyjadą dużo wcześniej, więc nie wiem... 4 rano pod instytutem...?
Jak portierka nie wpuszcza, to może lepiej poprzedniego dnia ukryć się w jakiejś sali lub kibelku z książką, a rano być przed wszystkimi? Zdeterminowani studenci muszą mieć niekonwencjonalne pomysły
Albo pożyczyć od kogoś kota bojowego i zagrozić użyciem

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

Twoje mieszkanie, Twoja choinka Chcesz - niech stoi.
U mnie też stoi
Ja choinki w ogóle nie miałam tylko gałązki w wazonie i też ok
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:21   #3118
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

To mój kot bojowy w wieku 6 miesięcy, teraz ma 11
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-01-22 o 07:37
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:23   #3119
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

A ja właśnie miałam telefon, że listonosza przyuważyli w sąsiednim bloku i teraz mama leci go gonić. Jak znam życie poleci też i mężuś, bo z mamy to lekki gapcio, zawsze ją można zagadać. Siedzę i ryczę ze śmiechu, jak sobie wyobrażam latającą po bloku mamę i goniącą listonosza.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:39   #3120
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar

hecate,madziczka piekne kociambry jak dorwe aparat to pokaze swoje
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.