Scent Bar III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 23:49   #691
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Uwielbiam!!! A te dwa kawałki w szczególności!
A "scenę gdzie w tle leci Down in Mexico" oglądałam chyba z 6 razy To nie do wiary jak cholernie sexy można być ubranym po prostu w T-shirt, szorty i japonki. Z tym się trzeba urodzić
Vaness Ferlito is so damn hot!

Miss, znowu wyłapujemy wspólną ulubioną muzykę
pjona!

w sumie prawie o każdej scenie z Death proof można by powiedzieć, że jest mistrzowska i o niej dyskutować.
mnie np. powala ABSOLUTNIE "Whatever with your however" [od 1:59]
BOSKIE - mogłabym to oglądać w kółko miliard razy

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Miss natasho - to są także moje dwa ulubione kawałki z Death Proof I uwielbiam jeszcze "Misrlou" z "Pulp Fiction"
wiadomo, Pulp Fiction [i Mia] to klasyk
edit:
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mnie się jeszcze podobała w tym filmie Rosario Dawson Miała fantastyczne te podciągane szorty na sznureczkach Albo to była spódnica? W każdym bądź razie miała ekstra to "coś"
ooh, i kowbojki!
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 23:55   #692
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Kocham Quentina I to wszystko na ten temat
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 00:03   #693
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Dzisiaj szalalem z kasaLekki naplyw gotowki mialem to kupilem sobie nowy krem z Vichy Hydra Mag C tylko cena mnie lekko powalila jak ja zobaczylemCalkiem szybko sie wchlania oraz wygladza cere z tego co widze juz po 1 uzyciuWczesniej stosowalem z Loreala Pure Zone ale byl do kituI kupilem Iwostine krem do rak bo mam tak zniszczone rece ze masakra za zadna cholere nie moge ich doprowadzic do porzadku nawet Neutrogena nie pomagalaA ten widac ze w miare dobry jest pozostawia delikatna powloke ochronna a nie tlusty film...
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 00:19   #694
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No błagam Cię... Myślisz, że nie wiem ?
Daigee... czepiasz się

Wesoło mi - leci do mnie pięćdziesiątka Columbusa

Edytowane przez gryx82
Czas edycji: 2008-04-09 o 00:50
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 06:35   #695
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

I na zlociku sobie odbiorę Ależ będzie ekstra.



Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kurczę, przepraszam za okropną ignorancję, ale co to jest LPR (poza Ligą Polskich Rodzin)?

Sabbath to LRP


Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
La Roche Posay? - klik!
Dokładnie tak
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 06:38   #696
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Czekaj... 10 próbek po 20 zeta, czy 10 próbek za 20 zeta łącznie??
20 zł za wszytkie 10 próbek czyli 10 x 1,5 ml razem 15 ml - kosztowało mnie 20 zł plus przesyłka. Czyli chyba okej, co nie ?
Cytat:
Nie znoszę, kiedy Amerykanie biorą się za przeróbki japońskich horrorów.
oj tak ja też
Cytat:
Kurczę, przepraszam za okropną ignorancję, ale co to jest LPR (poza Ligą Polskich Rodzin)?
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
La Roche Posay? - klik!
no właśnie
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 07:07   #697
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość

i na rano nie wiem co
Chciałabym coś z filtrem - bo nie chcę mieć spalonej paszczy -a zacznie niedługo słonko dawać się we znaki Nie wiem, a moze narazie nie kupować nic więcej - tylko stosować ten sam krem i rano i wieczorem - on jest niby uniwersalny

Albo na noc kupić LRP z wit C ..... ehhhh głupieję,
zauwazyłam, że kolekcjonowanie perfum zmieniam na pielęgnację, byle tylko nie kolekcjonować słoiczków
na dzień używam ostatnio praktycznie tylko tego Avene i zamiennie mleczka z tej samej serii, też 50+. Dla mnie są świetne, dobrze nawilżają i co najważniejsze podkład mi się na nich nie wałkuje, jeśli już się pomaluję Tylko, że ja nie używam przepisowej ilości (filtromaniaczki proszę o nieczytanie tego fragmentu i nie bicie mnie )

LRP z wit.C jest świetny na noc (u mnie w dzień odpada, bo się świeci i rozwarstwia mi się na nim podkład). A odkąd dziewczyny mi uświadomiły,że to on jest sprawcą plam na poduszce po prostu śpię na ciemnej i jestem superzadowolona
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 07:16   #698
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
La Roche Posay? - klik!
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Sabbath to LRP
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
no właśnie
Kurczę, na to sama bym wpadła. Ale powtarzało się LPR naprzemiennie z LRP więc zaczęłam kombinować, że coś innego.

Dziękuję Wam.

Ta firma to katastrofa dla mojej skóry. "Doświadczałam" już z kilkoma różnymi ich kosmetykami i wszystkie wywołały... khe... khe.... moje niezadowolenie (delikatna jestem z rana).


Idę spać. Za trzy godziny wstaję.


Miłego dnia wszystkim Paniom i nielicznym Panom życzę.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2008-04-09 o 07:40
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 07:19   #699
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
LRP z wit.C jest świetny na noc (u mnie w dzień odpada, bo się świeci i rozwarstwia mi się na nim podkład). A odkąd dziewczyny mi uświadomiły,że to on jest sprawcą plam na poduszce po prostu śpię na ciemnej i jestem superzadowolona

Ja też tylko na noc, na dzień jest mało komfortowy
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 07:51   #700
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Strasznie zimno i brzydko
A ja robię pranie tym razem zamiast pisać pracę, wysłałam dwa CV- znając moje szczęście to nawet gdybym wysłała 400 i tak nikt się nie odezwie
A może będzie inaczej i jednak ktoś się odezwie

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wróciłam od lekarza....z antybiotykiem Myślałam, że się skończy na L-4 i aspirynie, a mam tymczasem rozwijające się zapalenie gardła. Właśnie się dowlokłam do domu, pobrałam leki i iddę do łóżeczka, późnym popołudniem znowu czas na walkę z pracą.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Taaaak, to takie dokładnie w duchu nauk Jan Pawła II:
"Złóż mi hołd albo ześlę na ciebie osiem nieszczęść."

* Na wszelki wypadek uprzedzam: to był sarkazm, przekąs, ironia.



Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja się załamię Wszystkie moje zakupy idą w łeb


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A ja mam święty spokój.
Parę razy po otrzymaniu takich łańcuszków nie omieszkałam odwołać się do braku inteligencji nadawcy, i przestały do mnie takie kwiatki dochodzić. Kontaktu z tymi osobami nie zerwałam, ale chyba zrozumiały że z łańcuszkami szczęścia lepiej mnie omijać z daleka. Szczególnie jak mam taki nastrój jak dzisiaj.
Wolę dostawać jednego porządnego maila od serca raz na dwa dni, niż dwadzieścia takich głupawych spamów dziennie.
Racja, ja następnym razem chyba też będę musiała zareagować nieco inaczej niż dotychczas...

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
W odpowiedzi wysłałam jej link zanim.napiszesz.prv.pl - łańcuszki szczęścia się skończyły.
Dobry pomysł


Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja ostatnio pod wplywem forum Biochemii przerzucilam sie na kosmetyki naturalne. zrobilam zamowienie na www.biochemiaurody.com i...jestem zachwycona. pory zwezone, buzia promienna, nawilzona, pryszcze powoli sie goja i znikaja, a nowe sie poki co nie pojawiaja... juz planuje kolejne zamowienie
Aż takie dobre są ?

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
:
Wiecie co, PP to badziewie Setki przesyłek wysyłane przeze mnie i odbierane przeze mnie dochodziły ok. Aż tu nagle jedna przesyłka wysłana przeze mnie do Wizażanki gdzieś zaginęła... Polecony prio w bąblach Czekałyśmy ponad 2tyg i złożyłam reklamację. No i na rozpatrzenie jej trzeba czekać kolejne 2tyg
Na samą myśl ile zaginęło przesyłek wysłanych do mnie dostaję nerwicy !

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli mam wybór między solarium a słońcem, zdecydowanie wolę to pierwsze. Nie znoszę plaży i gorąca, ani też opalania kawałka ciała (twarz, ramiona i w ogóle odkryte części ciała), chcę wszystko naraz.
A ja na odwrót, wolę słoneczko

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Zaglądam do Was tak tylko na chwilkę, bo niestety cierpię ostatnio na okropny deficyt czasu. 12 godzin spędzanych na pracy to jednak, dość dużo.
Kondycję w miare odzyskałam, nawet daje rade posługiwać się zagipsowanym łapskiem (już nie będe pisać bez polskich znaków )
Nie wiem czy to śmieszne czy straszne, ale Wam opowiem, że pierwszy raz zostałam ochrzaniona, przez swoją uczennicę. Studentka oddała mi pracę do sprawdzenia i naniesienia poprawek, odpowiednio później przychodzi do mnie. Rozmowa wyglądała mniej więcej tak (J- ja, S-studentka):
J: patrzę co tam jej pokreśliłam, po czym pytam: Proszę mi powiedzieć, jak mówimy rozpocząć od czegoś?
S: wyraz bezbrzeżnego zdziwienia w oczach: yyyy?
J: Napisała Pani, to start from, to jest kalka językowa z polskiego, powinno być to start with, dziwię się że Pani takich rzeczy nie wie.
na to studentka, wyrywając mi pracę z ręki:
S: No wie Pani co?! Ja myślałam, że Pani sprawdzi, czy poważnych błędów tu nie ma, a nie będzie się o pierdoły czepiać!
Nic nie powiedziałam, bo jedyne co przychodziło mi do głowy, było: And I f*** you too.
No cóż... Sdudenci stają się chyba coraz bardziej beszczelni...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 08:20   #701
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

wstałam z grypą
całą noc telepałam się z zimna, a nad ranem było mi tak gorąco,że myślałam,że zejdę z tego świata

super mam grypę ,a na dworze robi się cieplutko!



irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 08:43   #702
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
to ja ostatnio na badaniach okresowych z pracy trafiłam na nieprzeciętnego lekarza. Sprawdzał czy widzę, słyszę, zmierzył ciśnienie, zaglądał gdzie tylko się dało, kazał nawet podciągnąć nogawki, żeby sprawdzić czy żylaki mi się nie robią Przy analizie wyników morfologii (miałam OB=30) maglował mnie prawie 20 minut z przebytych ostatnio chorób, stanów zapalnych, ewentualnych dziur w zębach, a nawet astmy. Żeby moja rejonowa lekarka chciała być w 1/10 tak dokładna...
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A ja narzekałam na lekarza, który mi porządnie wzroku nie zbadał...

Ale on wykonał porządnie swoją pracę - przecież ci ludzie podpisują się, że możemy bez problemu pracować na danym stanowisku pracy.
Zdaje się, ze jest to kolejny przypadek z cyklu "dziwimy się, kidy coś działa tak, jak działac powinno"...

U mnie badania wstępne przed przyjęciem do pracy (a parę lat już pracuję) a także wymagane badania okresowe wyglądały zawsze tak, ze szłam do lekarza, dawałam mu skierowanie, on mi podpisywał zaswiadczenie, ze jestem zdolna do pracy, pobierał pieniążki i konic pieśni. Że okulary noszę, to widać - nie przypominam sobie jakoś, czy kiedykolwiek byłam zapytana, czy nie potrzebuję specjalnych szkieł do pracy przy komputerze itp. Ech, widać całe życie trafiałam na partaczy...

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wiecie co, PP to badziewie Setki przesyłek wysyłane przeze mnie i odbierane przeze mnie dochodziły ok. Aż tu nagle jedna przesyłka wysłana przeze mnie do Wizażanki gdzieś zaginęła... Polecony prio w bąblach Czekałyśmy ponad 2tyg i złożyłam reklamację. No i na rozpatrzenie jej trzeba czekać kolejne 2tyg
Aniołku
Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość

To się nie zmieni dopóki PP nie będzie miała konkurencji.
Petenci nie mają wyboru, a w PP jest burdel i złodziejstwo.
Święta prawda, niestety

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
wstałam z grypą
całą noc telepałam się z zimna, a nad ranem było mi tak gorąco,że myślałam,że zejdę z tego świata

super mam grypę ,a na dworze robi się cieplutko!
Irsin, nie wiem, gdzie cieplutko, w Warszawie rano był przymrozek, ja wyciągnęłam z szafy kożuszek i wcale nie żałuję ale grypy współczuję bardzo i życzę szybkiego wyzdrowienia

W kwestii pielęgnacji... od dłuższego czasu poszukuję kremu do swojej przesuszonej i odwodnionej cery - ostatnio używałam Aqualia Thermal Vichy, ale to jeszcze nie to... wczoraj zostałam poczęstowana próbką Clinique Moisture Surge Extra - i zostałam (a raczej moja skóra została)bardzo przyjemnie zaskoczona potestuję jeszcze trochę i chyba się skuszę... czy któraś z Was (posiadaczka suchej cery) uzywała go może i mogłaby napisać o swoich wrażeniach? Opinie na KWC są średnie, właściwie pamiętam, że tylko Kattarina wyraziła zadowolenie z działania...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 08:47   #703
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja ostatnio pod wplywem forum Biochemii przerzucilam sie na kosmetyki naturalne. zrobilam zamowienie na www.biochemiaurody.com i...jestem zachwycona. pory zwezone, buzia promienna, nawilzona, pryszcze powoli sie goja i znikaja, a nowe sie poki co nie pojawiaja... juz planuje kolejne zamowienie
A czym sie maziasz??


Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
wstałam z grypą
całą noc telepałam się z zimna, a nad ranem było mi tak gorąco,że myślałam,że zejdę z tego świata

super mam grypę ,a na dworze robi się cieplutko!


Ojej dużo zdrowia życzę


Słyszałam dobre opinie o biodermie, chyba muszę zakupić.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 08:50   #704
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar III

Dużo zdrowia dla wszystkich chorujących i niedomagających

Tymeno, bardzo, bardzo mi przykro z powodu Twojego pecha z przesyłkami Los się musi w końcu odwrócić i odpłaci z nawiązką
Trzymam kciuki za szczęśliwe przybycie NH
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:06   #705
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar III

dzien dobry
i niech juz przyjdzie wiosna poprosze
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:13   #706
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
dzien dobry
i niech juz przyjdzie wiosna poprosze

U mnie ponad 12 stopni.

Irsin widzę, że z lubelskiego jesteś
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:28   #707
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar III

ech a u mnie tak mocno srednio - znaczy bardziej zimno niz ciepło
rano było troszke słonca, a teraz to juz nawet tego nie ma
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:33   #708
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość




Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Tymeno, bardzo, bardzo mi przykro z powodu Twojego pecha z przesyłkami Los się musi w końcu odwrócić i odpłaci z nawiązką
Trzymam kciuki za szczęśliwe przybycie NH

Dziękuję Homyku Dzisiaj przywożą mi jeszcze materac, który zamówiłam przez net, ciekawe czy dobry model dostanę
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:58   #709
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziękuję Homyku Dzisiaj przywożą mi jeszcze materac, który zamówiłam przez net, ciekawe czy dobry model dostanę
Ja czekam na kryształki swarovskiego, wczoraj dopiero zaksięgowana wpłata a kiedy przesyłkę dostane to nie wiem.

Piszę sobie pracę...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 11:06   #710
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Uważam, że takie coś jest żałosne, nie wiem po co ktoś zadaje sobie trud i wymyśla takie smsy
Ja nie wiem ale podejrzewałabym sieci komórkowe wkońcu One jedyne maja zysk z takich łańcuszków.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Badania u lekarza od medycyny pracy polegały na zmierzeniu ciśnienia i skasowaniu odpowiedniej sumy.
Czekałam 2 godziny w kolejce.
Ja bym to sie cieszyła z takiego przebiegu sprawy.
U Mnie badania Medycyny Pracy to latanie codziennie po lekarzach przez tydzień. W skład standardowy badań wchodzi: pełna morfologia, mocz, sprawdzenie oczu, sprawdzenie słuchu, sprawności ruchowej, szybkości reakcji, i kilka jeszcze innych dziwactw. Moj TŻ żartuje za każdym razem ze chyba tylko wymazu z pochwy mi nie robili.
Co innego ze na zrobienie tych badań przysługuje mi 2 dni wolnego lub wychodzenie z pracy o 2 godziny wcześniej..

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar zrobić za 1szym razem i dobrze się na to prawko nauczyć, potrzebuję dużo jazd. Jeśli ktoś będzie wredny to za 2gim razem, ale nie chcę "zepsuć" razu pierwszego.
Rade jednak sie nie nastawiać zbytnie na muszę za 1 lub 2 razem zdać.
Trzeba podchodzić na luzie i na zasadzie ze powinno sie udać.
Tak naprawdę to czy się zda czy nie zależy nie od naszej perfekcyjnej jazdy ale od humoru Egzaminatora.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
No cóż... Studenci stają się chyba coraz bardziej beszczelni...
I dlatego bardzo szybko zrezygnowałam z pomysłu robienia doktoratu.
3 miesiące i miałam ochotę kupić Kałasznikowa.

Jejuś jak mi się dziś nic nie chce. A muszę jeszcze jechać by Mnie lekarze obmacali.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:17   #711
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Dzień Dobry Dziś mam szlafroczkowy dzień, posprzątałam szybciutko w domu i pakuję się do łóżeczka znowu Jestem cała rozbita po tych lekach

Nie wiem czemu nie mam podpisu, wszystko ustawiłam a tu nic


O mam To taki próbny
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:24   #712
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
I dlatego bardzo szybko zrezygnowałam z pomysłu robienia doktoratu.
3 miesiące i miałam ochotę kupić Kałasznikowa.

Jejuś jak mi się dziś nic nie chce. A muszę jeszcze jechać by Mnie lekarze obmacali.
Eenax ja generalnie lubie swoją prace, nie moge zbytnio narzekać, poza takimi jednostkowymi przypadkami. Chęć mordu we mnie przesadnie nie wzbiera, aczkolwiek cały czas poszukuję koszulki z napisem MONSTER
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:25   #713
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
S: No wie Pani co?! Ja myślałam, że Pani sprawdzi, czy poważnych błędów tu nie ma, a nie będzie się o pierdoły czepiać!
Nic nie powiedziałam, bo jedyne co przychodziło mi do głowy, było: And I f*** you too.
O kurcze, starzeję się chyba, bo nie odważyłabym się tak. Nawte jakby mi to koleżanka sprawdzała, a nie dopiero wykładowca. Jak proszę kogoś o sprawdzenie, to chyba powinnam być wdzięczna za wszelkie uwagi, anie tak wygłupiać się...

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
I kupilem Iwostine krem do rak bo mam tak zniszczone rece ze masakra za zadna cholere nie moge ich doprowadzic do porzadku nawet Neutrogena nie pomagalaA ten widac ze w miare dobry jest pozostawia delikatna powloke ochronna a nie tlusty film...
Mnie nie posłużył - narazie najlepszy, jaki miałam to czerwony do rąk Garniera. Inna sprawa, że Neutrogeny nie znoszę - za ten straszny film i za zapach. A Iwostine jest dla mnie fajny, ale na mniejszy kaliber - czyli na ochronę w zimie, zanim nie zniszczę rąk

Ale może Tobie lepiej posłuży (czego życzę )

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
i na rano nie wiem co
Chciałabym coś z filtrem - bo nie chcę mieć spalonej paszczy -a zacznie niedługo słonko dawać się we znaki Nie wiem, a moze narazie nie kupować nic więcej - tylko stosować ten sam krem i rano i wieczorem - on jest niby uniwersalny
Na słonko kładę na buźkę Klorane - choć przyznaję, że nieregularnie, bo jak jest takie mniejsze słońce, to kładę Olay rozświetlający (aczkolwiek on ma tylko 15 i ponoć mało fotostabilny, ale ja się za bardzo nie znam )

Klorane jest dla mnie o tyle dobrym rozwiązaniem, że reszta którą próbowałam wyraźnie mnie bieliła i trafiało mnie na to. Oprócz tego lekko nawilża i nie drażni.
Poza tym np. nowy "Dzieciaczek" Avene nie wchłaniał mi się nawet po pół godzinie , dzięki czemu zanim doszłam do pracy, wszystko mi spływało z twarzy, 40 Iwostin jest do zniesienia tylko w chłodne dni, bo nawet przy 18-20 stopniach po prostu lało mi się po twarzy (Iceflower dobrze okresliła to w swojej recenzji - czułam, jakby dusiło mi skórę) - reszta ciała się nie poci, tylko twarz. Dziwne uczucie. A w Antheliosie LRP niestety jest alkohol (na szczęście miałam próbkę), co spowodowało takie łzawienie oczu, że przez godzinę po prostu nie mogłam tego opanować
Więc przyznaję, że jak Klorane w miarę przypadło mi go gustu, to już nie szukam nowych, bo po pierwszych próbach w ogóle stwierdziłam, że ja się do filtrów nie nadaję.



Doszłam do wniosku, że chyba czas poszukać pracy (takiej "normalnej"). Dobrze mi jako freelance, ale zanim wyrobię taką pozycję, żeby mogła z tego spokojnie żyć, to jeszcze zejdzie...
Jakby ktoś wiedział, że gdzieś szukają w Kraku HRowca, ew. marketingowco-PRowca, to proszę o sygnał (tak, mam doświadczenie w obu tych dziedzinach)
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:26   #714
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Ale świetne zdj właśnie oglądam, mój znajomy fotograf przesłał mi linka, świetne akty, takie pełne ruchu... uwielbiam takie zdjęcia

zdjęcia
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:30   #715
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Dziś mam szlafroczkowy dzień, posprzątałam szybciutko w domu i pakuję się do łóżeczka znowu Jestem cała rozbita po tych lekach

Nie wiem czemu nie mam podpisu, wszystko ustawiłam a tu nic


O mam To taki próbny
Madziczko Four Rooms wymiata
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:37   #716
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar III

ech tez mnie badania okresowe w pracy czekaja
i tezm mam na to dzien wolny
ale to doprawdy marne pocieszenie
bo sto razy wole pracowac niz robic te wszystkie okropne rzeczy, stac w kolejkach itp.
poza tym nie znosze pobierania krwi i panicznie sie brzydze aparatu do rengena, fu okropienstwo
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:37   #717
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Mariolu- A to mój ulubiony chyba fragment z całego filmu, nie licząc końcowej sceny z dzieciakami
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:55   #718
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja ostatnio pod wplywem forum Biochemii przerzucilam sie na kosmetyki naturalne. zrobilam zamowienie na www.biochemiaurody.com i...jestem zachwycona. pory zwezone, buzia promienna, nawilzona, pryszcze powoli sie goja i znikaja, a nowe sie poki co nie pojawiaja... juz planuje kolejne zamowienie
Podczepię się pod pytanie Zuzi, co zamawiałaś?
Ja dostałam miłą niespodziankę z BU - zamówiłam sobie tonik migdałowy 5 % i dostałam też 30 ml hydrolatu z pomarańczy. Początkowo myślałam, że to ma być składnik toniku, ale po przeczytaniu instrukcji jego sporządzenia, zorientowałam się, że to musi być gratis.
Miła rzecz, zwłaszcza, że planowałam zakup jakiegoś hydrolatu.
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kocham Quentina I to wszystko na ten temat
Ja jak zwykle przeczytałam coś innego, a mianowicie "wszystko na jego temat"
A odnośnie wszystkiego na temat Quentina, jakiś czas temu w pubie, rozprawiałam z sąsiadką nt. urody Quentina, czym wprawiłyśmy w niezłą radochę kelnerki, które (na pewno ) nas słyszały
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:55   #719
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mariolu- A to mój ulubiony chyba fragment z całego filmu, nie licząc końcowej sceny z dzieciakami

Uwielbiam ten film
Mam na DVD i chyba muszę sobie zrobić wkrótce powtórkę.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 12:01   #720
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Mariolu - też mam Lubię go sobie obejrzeć raz na dwa-trzy miesiące, poprawa humor u mnie gwarantowana
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.