Scent Bar III - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 08:15   #1501
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: Scent Bar III

Sabbath !!!
Jakie cudne włosy!!!
Zazdraszczam skrycie ( mnie się z wiekiem wyprostowały i oklapły, a ja kręcone włosy uwielbiam)
Kolor jest super- z tymi ciemnymi oczami -efekt rewelacyjny.
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 08:27   #1502
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Sabbath- piękny kolor. Natchnęłaś mnie i zrobiłam sobie dziś też kręcone (tzn wysuszyłam dyfuzorem). Nie mam aż tak poskręcanych, jak Ty oczywiście, ale zawsze to jakaś odmiana
Wolne dziś mam i delektuję się porankiem z kawką i forumami
Niedługo się ma zjawić TŻ, wyciagnę go do jakiegoś cudownie wielkiego CH (padnie na Silesię, coś tak czuję).
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 08:52   #1503
mayeah
Rozeznanie
 
Avatar mayeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 570
GG do mayeah
Dot.: Scent Bar III

Sabbath.... masz piękne włosy
__________________
Obstawiam R-kę... tam pachnieć zakazano...
mayeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 08:58   #1504
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dzięki Sabbath Mam nadzieję, ze tak
Ojojoj... Oto chyba ostatnia kropla przepełniająca czarę (albo ostatni gwóźdź do trumny).
Skoro już nawet Tobie spodobały się Meteoryty to chyba zacznę też ich pragnąć.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Sabbath, łał Super!!! Jaka Ty jesteś świetlista w tym kolorze Nie wracaj do czerni, pieknie Ci w tym ognistym kasztanie
Dzięki Tymeno.
Ja przyznaje, że wolałabym nie farbować z czystego lenistwa. A na ryżą hennę zdecydowałam się głównie po to właśnie żeby kolor się nie spłukiwał. Po hennie to chyba już nawet nie da się wrócić...

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Sabbath, do twarzy Ci w tym kolorze.
Zresztą, wogóle masz fajne poskręcane włosy. Podobają mi sie takie fryzurki
Homyczku, wiesz dobrze, że ja nie mam fryzurki.


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Sabbath Przepiękna burza przepięknych włosów. Ślicznie

Tak, wedle opinii mojej mamy: jakby piorun w szczypiorek strzelił (Choć u nas na Śląsku to zdanie brzmi: "Kiejby pieron w sznitloch szczylył").

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Sabbath-piękne włosy i piękna ich nosicielka.Gratuluję!
Burn, dziękuję za przemiły (niezasłużony, ale jednak miły) komplement.

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
A ja mam o 11 rozmowę w sprawie pracy
Powodzenia.
Daj znać, jak poszło.

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Sabbath, masz naprawdę piękne włosy.
Dziękuję.
Wyobraź sobie za to próby poskromienia ich w jakikolwiek sposób.

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Sabbath !!!
Jakie cudne włosy!!!
Zazdraszczam skrycie ( mnie się z wiekiem wyprostowały i oklapły, a ja kręcone włosy uwielbiam)
Kolor jest super- z tymi ciemnymi oczami -efekt rewelacyjny.
Beato, dziękuję. Powiedz tylko, z jakim wiekiem Ci się wyprostowały?
Czasem na forum, kiedy czytam młode dziewczyny przejmujące się swoim wiekiem sama sobie wydaję się starsza od Matuzalema.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Sabbath- piękny kolor. Natchnęłaś mnie i zrobiłam sobie dziś też kręcone (tzn wysuszyłam dyfuzorem). Nie mam aż tak poskręcanych, jak Ty oczywiście, ale zawsze to jakaś odmiana
Cieszę się, Mendosito, że byłam Ci natchnieniem.

Dziewczyny, nawet nie wiecie ile razy ja zazdroszczę ludziom mającym proste, ciężkie włosy, którzy cokolwiek z nimi zrobią - wygląda porządnie.
Ile razy w ogóle zazdroszczę ludziom, którzy mają na głowach fryzury, a nie tylko włosy...


edit:
Meyeah, dziękuję.

Fajnie Cię widzieć, Coś ostatnio rzadko miewam te przyjemność.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 09:03   #1505
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Homyczku, wiesz dobrze, że ja nie mam fryzurki.
No tak, nie masz
To może... burzę loków Piękną burzę loków
Czy tak lepiej? Może być?
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 09:08   #1506
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość


Dziewczyny, nawet nie wiecie ile razy ja zazdroszczę ludziom mającym proste, ciężkie włosy, którzy cokolwiek z nimi zrobią - wygląda porządnie.
Ile razy w ogóle zazdroszczę ludziom, którzy mają na głowach fryzury, a nie tylko włosy...
Zawsze tak jest, że chcemy czegoś, czego nie mamy. Pomyśl, że ci ludzie o prostych, ciężkich włosach na 99% zazdroszczą Tobie loków
Najgorsze są włosy nijakie: czyli ni to proste, ni kręcone. Żeby były proste trzeba je potraktować szczotką okrągłą bądź wręcz prostownicą (zgroza ), a żeby były kręcone trzeba w nie wetrzeć przeróżne świństwa w postaci pianek i innych skręcaczy... Tak źle i tak niedobrze
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 09:11   #1507
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zuziu, ja serdecznie polecam ten sypki puder Clarins (jest do dorwania na Truskawce w boskiej cenie):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...der-sypki.html
Zaraz oblukam.

Jestem tylko na chwilkę, zaraz zmykam do pracy.

Sabbath piękne włosy jakie puszyste ach tylko do pozazdroszczenia, kolor fajniutki

Ja w piątek zmieniam sie w szatynkę hihi.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 09:25   #1508
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Dziewczyny, nawet nie wiecie ile razy ja zazdroszczę ludziom mającym proste, ciężkie włosy, którzy cokolwiek z nimi zrobią - wygląda porządnie.
Ile razy w ogóle zazdroszczę ludziom, którzy mają na głowach fryzury, a nie tylko włosy...
och jak doskonale Cie rozumiem. mam tak samo. tabardz chcialabym zeby chociaz raz bylo widac jak mam sciete wlosy. chcialabym miec grzywke...o prostych wlosach marze od dziecka. i dlatego jak tylko uzbieram wolne 500zl robie sobie trwałą prostującą. nie moge sie doczekac


ale Tobie naprawde do twarzy z lokami Sabbath

kurcze ide do pracy na 13, a mam ochote nie wychodzic dzis z łóżka tak paskudnie jest,natchnijcie mnie jakos
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 09:58   #1509
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ojojoj... Oto chyba ostatnia kropla przepełniająca czarę (albo ostatni gwóźdź do trumny).
Skoro już nawet Tobie spodobały się Meteoryty to chyba zacznę też ich pragnąć.
Nie zaczynaj, póki nie powąchasz. Ja już miałam ochotę na zakup limitowanki Gold, tym bardziej, że ona srebrzysta (). No i na szczęście dorwałam u koleżanki Beige Chic (dla mnie za ciepłe, ale nie w tym rzecz). Otwarcie pudełka - ogórki! Myślałam, że to z pudełka tylko, ale... Odczucie jak z Carmexem - ja te ogórki czułam przez kilka godzin
No i niestety, po 2 próbach doszłam do wniosku, że mnie trafi, jak będę cały czas czuć ten zapach.
Ale są osoby, które albo niemal go nie czują, albo na ich skórze moment znika (tak jest u tej mojej koleżanki - po 15 minutach nie ma nawet wspomnienia), albo mówią, że to cudny, całkiem nie-ogórkowy zapach...

Także - sprawdź na sobie najpierw .
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:08   #1510
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
A ja mam o 11 rozmowę w sprawie pracy
Uff, to zdążyłam. Kciuki za to, żebyś zaprezentowała się z jak nalejpszej strony

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ile razy w ogóle zazdroszczę ludziom, którzy mają na głowach fryzury, a nie tylko włosy...
O to to. Z moimi obojętnie co zrobić zawsze wyglądaja tak samo oklaple. To znaczy po tej godzinie, w czasie której czasem wyglądają fajnie
A kolor fajowski. W liceum też namiętnie farbowałam henną (albo raczej chną) i miło wspominam siebie jako rudą (na mnie było nawet bardziej rude, bo włosy wyjściowo jasniejsze). Do twarzy Ci

A teraz nareszcie przejdę do sedna:
był już listonosz, więc go wypytałam co wie o tym strajku. Powiedział, że nie dostali żadnej oficjalnej wiadomości, ale pogotowie strajkowe jest od dawna, więc coś się może wydarzyć. Tak w ogóle to negocjują warunki płacowe od stycznia i nic. Obiecał, że jak coś więcej będzie wiedział, to mnie powiadomi. Jeszcze go chyba przed Wami nie chwaliłam, a powinnam
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:11   #1511
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Marchewa nie. Ale ruda naprawdę.
Nałożyłam hennę na naturalne włosy na półtorej godziny. Usiłowałam to sfocić, ale sztuczne światło i lampa zjadły ryżość zupełnie niemal. Myslełam ,że wyjdzie na zdjęciach, bo włosy są rzeczywiście rude,

Zdjęcia w dziennym świetle innym razem, te poniżej są, jakie są (bez makijażu w domowej koszulce z zielonym słonikiem ). Kolor widać troszkę tam, gdzie się światło odbija.
W każdym razie nawet królewna powiedział, że włosy mam jaśniejsze niż miałam.




E tam gniot! Praca! Brawo! Wiwat! Hurrra!
Sabbath koszmarna siostro slicznie wygladaszwlosy masz przecudne takie geste pokrecone i ten kolorTwoja krolewna jest szczesliwcem
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 10:13   #1512
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Marchewa nie. Ale ruda naprawdę.
Nałożyłam hennę na naturalne włosy na półtorej godziny. Usiłowałam to sfocić, ale sztuczne światło i lampa zjadły ryżość zupełnie niemal. Myslełam ,że wyjdzie na zdjęciach, bo włosy są rzeczywiście rude,

Zdjęcia w dziennym świetle innym razem, te poniżej są, jakie są (bez makijażu w domowej koszulce z zielonym słonikiem ). Kolor widać troszkę tam, gdzie się światło odbija.
W każdym razie nawet królewna powiedział, że włosy mam jaśniejsze niż miałam.
Sabbath do twarzy Tobie w takim kolorze ,nie wracaj do ciemnych.
Nawet jakby byly jeszcze jasniejsze , to tez bedziesz ladnie
wygladala.

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
A ja mam o 11 rozmowę w sprawie pracy
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:22   #1513
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Sabbath - teraz to wygladasz jak prawdziwy demon sexu

Fajnie Ci w tym kolorze
Ta Twoja burza włosów budzi we mnie zazdroosną bestię


ps. pozdrowienia dla wytrawnego fotografa Pana Królewny
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:30   #1514
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A jednak powiem wprost, że moim zdaniem póki nie nauczymy się mówić otwarcie i bez ogródek, że ksenofobia, homofobia, szowinizm, nacjonalizm, antysemityzm czy rasizm to poglądy przynoszące hańbę i godne potępienia, póty właśnie tak jak piszesz - wielu Polaków będzie takie poglądy miało i czuło się z nimi dobrze.

Niestety, żyjemy w kraju, w którym prezydent mówi oficjalnie, że nie ma alternatywy dla chrześcijańskiego systemu wartości i nikogo to nie szokuje.

Myślę, że pora to zmienić.
Tak właśnie myślę...
A ja będę kolejną osobą, która się pod Twoją wypowiedzia podpisze. Wszystkimi możliwymi kończynami.

Osobe p. Cejrowskiego kojarzę dość mgliście i raczej negatywnie, a biorąc pod uwagę, ze od ponad dwóch lat żyję bez telewizji (co bardzo sobie chwalę) trudno mi się wypowiadać na temat jego mniej lub bardziej aktualnych wypowiedzi i zachowań. Tak naprawdę to wystarczy mi to, co przeczytałam na Wizażu, zeby tej osoby nie darzyć sympatią. Którą, zresztą, jakoś nie potrafię obdarzyć nikogo, komu brak tolerancji. Obojętne, w jakiej kwestii.






Cytat:
A tak w ogóle, to jestem od dziś ryża.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Marchewa nie. Ale ruda naprawdę.
Nałożyłam hennę na naturalne włosy na półtorej godziny. Usiłowałam to sfocić, ale sztuczne światło i lampa zjadły ryżość zupełnie niemal. Myslełam ,że wyjdzie na zdjęciach, bo włosy są rzeczywiście rude,

Zdjęcia w dziennym świetle innym razem, te poniżej są, jakie są (bez makijażu w domowej koszulce z zielonym słonikiem ). Kolor widać troszkę tam, gdzie się światło odbija.
W każdym razie nawet królewna powiedział, że włosy mam jaśniejsze niż
Sabbath, świetny kolor! Zwłaszcza pod światło ta rudość musi wyglądać niesamowicie!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:33   #1515
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

jaka jestem szczesliwa, moj paczkonosz przyniosl mi dzisiaj Idola i Shalimara, a wczoraj jeszcze dotarly piecioraki, za duzo szczescia na razi nie wiem czym pachniec
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:36   #1516
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ojojoj... Oto chyba ostatnia kropla przepełniająca czarę (albo ostatni gwóźdź do trumny).
Skoro już nawet Tobie spodobały się Meteoryty to chyba zacznę też ich pragnąć.
Przetestuj koniecznie Chociaż kolorówkę kiepsko sie testuje w perfumerii Przynajmniej ja nie potrafię


Cytat:
Dzięki Tymeno.
Ja przyznaje, że wolałabym nie farbować z czystego lenistwa. A na ryżą hennę zdecydowałam się głównie po to właśnie żeby kolor się nie spłukiwał. Po hennie to chyba już nawet nie da się wrócić...
No właśnie, to lenistwo Ja tez rzadko farbuję bo mi się nie chce

Co do zmywania się henny to Rachela chyba jest specjalistką



Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Nie zaczynaj, póki nie powąchasz. Ja już miałam ochotę na zakup limitowanki Gold, tym bardziej, że ona srebrzysta (). No i na szczęście dorwałam u koleżanki Beige Chic (dla mnie za ciepłe, ale nie w tym rzecz). Otwarcie pudełka - ogórki! Myślałam, że to z pudełka tylko, ale... Odczucie jak z Carmexem - ja te ogórki czułam przez kilka godzin
No i niestety, po 2 próbach doszłam do wniosku, że mnie trafi, jak będę cały czas czuć ten zapach.
Ale są osoby, które albo niemal go nie czują, albo na ich skórze moment znika (tak jest u tej mojej koleżanki - po 15 minutach nie ma nawet wspomnienia), albo mówią, że to cudny, całkiem nie-ogórkowy zapach...

Także - sprawdź na sobie najpierw .

No zapach może umęczyć Ale ogórkami?? Jest strasznie retro, nobliwy, rózany. Taki prawdziwy puder dla damy
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:41   #1517
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
No zapach może umęczyć Ale ogórkami?? Jest strasznie retro, nobliwy, rózany. Taki prawdziwy puder dla damy
W moim odbiorze wybiły mi się ogórki (kurcze, róż tam nie czułam... a szkoda, choć dla portfela lepiej ).
A na skórze to już tylko ogórki i to nie tylko mój odbiór był... No i właśnie po całym dniu, to już nic nie czułam, tylko ten puder na mnie, a miałam taki dzień, że cały czas coś na mieście załatwiałam. Jak o 19 wróciłam do domu, to rzuciłam się do łazienki, żeby się uwolnić od niego

A szkoda, bo - mimo, że nie do końca dla mnie kolor był - to i tak efekt po nałożeniu na róż (na same policzki nie bardzo widziałam ciekawy efekt ale ponoć tak jest, że samemu się nie widzi) mi się bardzo podobał...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:57   #1518
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
No tak, nie masz
To może... burzę loków Piękną burzę loków
Czy tak lepiej? Może być?
Bardzo może być.
Żeby to jeszcze prawda była...

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest, że chcemy czegoś, czego nie mamy. Pomyśl, że ci ludzie o prostych, ciężkich włosach na 99% zazdroszczą Tobie loków
Najgorsze są włosy nijakie: czyli ni to proste, ni kręcone. Żeby były proste trzeba je potraktować szczotką okrągłą bądź wręcz prostownicą (zgroza ), a żeby były kręcone trzeba w nie wetrzeć przeróżne świństwa w postaci pianek i innych skręcaczy... Tak źle i tak niedobrze
Mendosito Kochana, każde kręcone włosy są chyba czasem nijakie.

Moje też i dziewczyny poświadczą. czasem mam pierścionki, czasem zwykłe siano i nie wiem od czego to zależy. Tym razem na zdjęciach widnieje stan pośredni.

A świństw wcierać nie lubię i staram się tego nie robić.
Mycie, odżywka i luźne wysychanie - to najlepiej robi włosom.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Sabbath piękne włosy jakie puszyste ach tylko do pozazdroszczenia, kolor fajniutki

Ja w piątek zmieniam sie w szatynkę hihi.
Zuziuniu, zazdroszczę ludziom odwagi i pomysłowości przy zmianach kolorów i fryzur. Ja od stu lat wyglądam tak samo.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
och jak doskonale Cie rozumiem. mam tak samo. tabardz chcialabym zeby chociaz raz bylo widac jak mam sciete wlosy. chcialabym miec grzywke...o prostych wlosach marze od dziecka. i dlatego jak tylko uzbieram wolne 500zl robie sobie trwałą prostującą. nie moge sie doczekac


ale Tobie naprawde do twarzy z lokami Sabbath
Dziękuję.
Nawet gdyby mi nie było do twarzy, nie użyłabym prostownicy. mam suche, delikatne włosy - to by je zabiło.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Także - sprawdź na sobie najpierw.
Dokładnie taki miałam (i mam) zamiar. Kombinuję jakby tu umówić się z kimś kto ma Meteoryty na małe macanko.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
O to to. Z moimi obojętnie co zrobić zawsze wyglądaja tak samo oklaple. To znaczy po tej godzinie, w czasie której czasem wyglądają fajnie
A kolor fajowski. W liceum też namiętnie farbowałam henną (albo raczej chną) i miło wspominam siebie jako rudą (na mnie było nawet bardziej rude, bo włosy wyjściowo jasniejsze). Do twarzy Ci
Agnysko, a ja głupia właśnie myślałam, że Ty masz fryzurę i że Twoje włosy są z tych, które właśnie wyglądają na uczesane!
Chyba jestem jeszcze mniej bystra, niż sądziłam, bo dla mnie ona naprawdę nie są oklapnięte, tylko uczesane...

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A teraz nareszcie przejdę do sedna:
był już listonosz, więc go wypytałam co wie o tym strajku. Powiedział, że nie dostali żadnej oficjalnej wiadomości, ale pogotowie strajkowe jest od dawna, więc coś się może wydarzyć. Tak w ogóle to negocjują warunki płacowe od stycznia i nic. Obiecał, że jak coś więcej będzie wiedział, to mnie powiadomi. Jeszcze go chyba przed Wami nie chwaliłam, a powinnam
A tatuaże ma?

Tak serio, mam nadzieję, że strajk rozejdzie się po... stęplach...

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Sabbath koszmarna siostro slicznie wygladaszwlosy masz przecudne takie geste pokrecone i ten kolorTwoja krolewna jest szczesliwcem
Dziękuję Ci Koszmarny Braciszku.
Nie wiem, czy mogę polegać na Twoich opiniach, bo mam pewne uzasadnione podejrzenia, że masz trak samo nienormalny gust, jak ja.

To żart!

Naprawdę ślicznie dziękuję.

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Sabbath do twarzy Tobie w takim kolorze ,nie wracaj do ciemnych.
Nawet jakby byly jeszcze jasniejsze , to tez bedziesz ladnie
wygladala.
Chyba się nie odważę...

Choć pewnie nie będę musiała. Jak przybędzie siwych, to "od samości" wyjdą jaśniejsze.

Oczywiście nie narzekam.
Lepszy jeden siwy, niż dwa łyse.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Sabbath - teraz to wygladasz jak prawdziwy demon sexu

Fajnie Ci w tym kolorze
Ta Twoja burza włosów budzi we mnie zazdroosną bestię


ps. pozdrowienia dla wytrawnego fotografa Pana Królewny
Królewna ma problem z obsłużeniem aparatu, a tym razem dodatkowo powiedział:
- Ale tylko dwa zdjęcia, bo idę spać.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A ja będę kolejną osobą, która się pod Twoją wypowiedzia podpisze. Wszystkimi możliwymi kończynami.
Przyznaję, że takich poglądów właśnie się po Tobie spodziewałam. To się da wyczuć i zauważyć.
Szacuneczek.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Sabbath, świetny kolor! Zwłaszcza pod światło ta rudość musi wyglądać niesamowicie!
No. Niesamowicie czerwono.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jaka jestem szczesliwa, moj paczkonosz przyniosl mi dzisiaj Idola i Shalimara, a wczoraj jeszcze dotarly piecioraki, za duzo szczescia na razi nie wiem czym pachniec
Ależ Yoono, szczęścia nigdy nie jest za dużo.

Cokolwiek wybierzesz, będziesz pachnieć PIĘĘĘĘKNIE!

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
No zapach może umęczyć Ale ogórkami?? Jest strasznie retro, nobliwy, rózany. Taki prawdziwy puder dla damy
Ups!
No to chyba zaoszczędzę jednak.

A co do farbowania: Tymeno, Ty nie musisz. Nie masz ani pół siwego i do tego piękny, intensywny kolor.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 11:03   #1519
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jaka jestem szczesliwa, moj paczkonosz przyniosl mi dzisiaj Idola i Shalimara, a wczoraj jeszcze dotarly piecioraki, za duzo szczescia na razi nie wiem czym pachniec
No popatrz, to coś prawie jak ja. Dopiero co dostałam Idola, czekam na Shalimara (może dzisiaj?), a w najbliższym czasie jeszcze jeden z pięcioraczków do mnie zawita Jakieś kuzynki jesteśmy czy coś
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 11:26   #1520
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

A ja tylko tak na chwilę, w celu oświadczenia, że nasza kochana Margot to po prostu anioł !
Dzięki niej będę mogła zawieźć jutro pracę magisterską do promotora, bo bardzo mi pomogła !
Ale się cieszę
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 11:32   #1521
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

A ja po rozmowie - jutro idę na próbę do przedszkolaków
będzie fajnie!
poza tym przedszkole mam zaraz obok domu, co w Warszawie chyba jest sukcesem

Dziękuję za kciuki!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 12:23   #1522
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Zawsze tak jest, że chcemy czegoś, czego nie mamy. Pomyśl, że ci ludzie o prostych, ciężkich włosach na 99% zazdroszczą Tobie loków
Oj prawda. Kiedy byłam małym dzieckiem miałam proste włosy i strasznie chciałam mieć kręcone... gdy zaczęłam dojrzewać, marzenie się spełniło (może nie do końca, bo sprężynek nie mam, ale przyzwoite fale owszem) Teraz marzę o prostych

Cytat:
Najgorsze są włosy nijakie: czyli ni to proste, ni kręcone. Żeby były proste trzeba je potraktować szczotką okrągłą bądź wręcz prostownicą (zgroza ), a żeby były kręcone trzeba w nie wetrzeć przeróżne świństwa w postaci pianek i innych skręcaczy... Tak źle i tak niedobrze
To prawda, choć w moim przypadku mam szczęście posiadać włosy bardzo plastyczne, nie trzeba im dużo mazideł, by trzymały kształt. Choć był czas, kiedy przesadzałam i potem jakieś dwa lata przywracałam je do zdrowia...
Prostownicy używam, ale pomna doświadczeń narzuciłam sobie ostrą dyscyplinę pielęgnacyjną - i jakoś "leci"
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 12:57   #1523
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Koszmarny Braciszku.
Nie wiem, czy mogę polegać na Twoich opiniach, bo mam pewne uzasadnione podejrzenia, że masz trak samo nienormalny gust, jak ja.
To żart!
Naprawdę ślicznie dziękuję.
Zgadzam sie z toba ze mam nienormalny gustOstatnio chcialem pomalowac sciany w pokoju na czarno i sufit na wsciekly fiolet i kupic do tego rolety czarne na okna ale rodzicielka moja wybila mi ten pomysl z glowyLubie byc inny jak taki dziwak
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 13:10   #1524
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar III

Ooo! Sabbath wiewióra! Ale ładnie fajnie jest tak się czasem odmienić (powiedziała blond topielica od lat n)
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nawet nie wiecie ile razy ja zazdroszczę ludziom mającym proste, ciężkie włosy, którzy cokolwiek z nimi zrobią - wygląda porządnie.
Ile razy w ogóle zazdroszczę ludziom, którzy mają na głowach fryzury, a nie tylko włosy...
He. Podpisuję się pod pierwszym akapitem. "Uwielbiam" moje cienkie, słabiutkie włosy - pojedynczą sztukę ciężko gołym okiem zobaczyć.
A fryzura, co to takiego? Moje kłaki same się układają, i to jest fajne, ale wystarczy raz przejechać szczotką i zmieniają się w coś nie do opisania nieokreślonego. Fryzjerka nawet ledwo sobie radzi - po godzinnym suszeniu na okrągłej szczotce wyglądam, no - podobnie do ludzi, ale dużo gorzej, niż rano po wstaniu z łóżka. Więc jedyny zabieg, jaki wchodzi w grę, to rozpuścić włosy i wyjść na wiatr, najlepiej z deszczem.
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
był już listonosz, więc go wypytałam co wie o tym strajku. Powiedział, że nie dostali żadnej oficjalnej wiadomości, ale pogotowie strajkowe jest od dawna, więc coś się może wydarzyć. Tak w ogóle to negocjują warunki płacowe od stycznia i nic. Obiecał, że jak coś więcej będzie wiedział, to mnie powiadomi. Jeszcze go chyba przed Wami nie chwaliłam, a powinnam
Ojojoj, oby wszystkie paczki podochodziły... Panika mi się udziela
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Królewna ma problem z obsłużeniem aparatu, a tym razem dodatkowo powiedział:
- Ale tylko dwa zdjęcia, bo idę spać.
O! myślałam, że to tylko mój TŻ tak strasznie nie lubi mnie fotografować.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:26   #1525
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jaka jestem szczesliwa, moj paczkonosz przyniosl mi dzisiaj Idola i Shalimara, a wczoraj jeszcze dotarly piecioraki, za duzo szczescia na razi nie wiem czym pachniec
yoono gratuluje. tez bym miala dylemat czym pachniec

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
A ja tylko tak na chwilę, w celu oświadczenia, że nasza kochana Margot to po prostu anioł !
Dzięki niej będę mogła zawieźć jutro pracę magisterską do promotora, bo bardzo mi pomogła !
Ale się cieszę
Myszko toz to chyba kazdy wie

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
A ja po rozmowie - jutro idę na próbę do przedszkolaków
będzie fajnie!
poza tym przedszkole mam zaraz obok domu, co w Warszawie chyba jest sukcesem

Dziękuję za kciuki!
irsin super.


aaaa zapimnialabym:

Sabbath super wygladasz az Ci zazdroszcze tej urody
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:40   #1526
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Irsin - fajną masz pracę
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:48   #1527
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Irsin - fajną masz pracę
dziękuję
mam nadzieję tylko,że dzieciaki mnie zaakceptują
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:09   #1528
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Myszko toz to chyba kazdy wie
To dobrze
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:28   #1529
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
A ja tylko tak na chwilę, w celu oświadczenia, że nasza kochana Margot to po prostu anioł !
Dzięki niej będę mogła zawieźć jutro pracę magisterską do promotora, bo bardzo mi pomogła !
Ale się cieszę
Anioł, powiadasz?

No ro ja się przyznam, że nie żywię szczególnej sympatii do tych istot o sześciu kończynac.
A do Margot żywię jak najbardziej i jak największą. Tak więc dla mnie Margot jest zupełnie nieanielska.
A swoją drogą, czy anioł mógłby mieć takie... nieprzyzwoite nogi?

W każdym razie ukończenia pracy gratuluję ogromnie! Najgorsze za Tobą Szanowna Pani POMCM (Prawie O Mało Co Magister).

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
A ja po rozmowie - jutro idę na próbę do przedszkolaków
będzie fajnie!
poza tym przedszkole mam zaraz obok domu, co w Warszawie chyba jest sukcesem

Dziękuję za kciuki!
Rewelacja! Świetna praca i do tego świetna lokalizacja.
Te dwie godziny gratis codziennie to piękny kapitał na jakieś miłe rzeczy.

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Oj prawda. Kiedy byłam małym dzieckiem miałam proste włosy i strasznie chciałam mieć kręcone... gdy zaczęłam dojrzewać, marzenie się spełniło (może nie do końca, bo sprężynek nie mam, ale przyzwoite fale owszem) Teraz marzę o prostych
Ja raczej nie marze o prostych. Tylko ten ciągły nieład na głowie jest dość kłopotliwy w pracy...
Ja wiem, jest na to rada: obciąć i zrobić jakąś gustowną fryzurkę.
A jednak... Nie czułabym się sobą w krótkich.

Ty Eiri (z tego co piszesz) wykazujesz zdolności w celu zrobienia z włosami "czegoś". I to jest ważne.

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z toba ze mam nienormalny gustOstatnio chcialem pomalowac sciany w pokoju na czarno i sufit na wsciekly fiolet i kupic do tego rolety czarne na okna ale rodzicielka moja wybila mi ten pomysl z glowyLubie byc inny jak taki dziwak
No proszę. To masz nie tylko nienormalny, ale i nienormalny w tę samą stronę, co ja.

Miałam kiedyś czarne ściany (i czarne meble i czarne rolety). Przy próbie przemalowania na czarno także sufitu moja matka dostała ataku furii. Argumentowała (zupełnie logicznie), że czarnego sufitu za nic w świecie nie zamaluję niczym na tyle, żeby był znów biały.

W każdym razie mnie nie przekonała. Wyprowadziłam się.
Niby nie był to powód, ale historia malowniczo brzmi, nie?


Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ooo! Sabbath wiewióra!
Tego samego porównania użył mój synek.

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ale ładnie fajnie jest tak się czasem odmienić (powiedziała blond topielica od lat n)
Fajnie?

Ja bym wolała się nie odmieniać, słowo daję.

Niestety, na ciemnych włosach widać nawet pojedyncze siwe.


Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
He. Podpisuję się pod pierwszym akapitem. "Uwielbiam" moje cienkie, słabiutkie włosy - pojedynczą sztukę ciężko gołym okiem zobaczyć.
A fryzura, co to takiego? Moje kłaki same się układają, i to jest fajne, ale wystarczy raz przejechać szczotką i zmieniają się w coś nie do opisania nieokreślonego. Fryzjerka nawet ledwo sobie radzi - po godzinnym suszeniu na okrągłej szczotce wyglądam, no - podobnie do ludzi, ale dużo gorzej, niż rano po wstaniu z łóżka. Więc jedyny zabieg, jaki wchodzi w grę, to rozpuścić włosy i wyjść na wiatr, najlepiej z deszczem.
No właśnie. Moje też najlepiej wyglądają kiedy jest wilgotno.

Co do odkrycia własciwego ułożenia - gratuluję szczerze i zazdraszczam po cichu. Ja nadal tego fryzjerskiego Świętego Graala nie znalazłam. Może dlatego, że nie szukam wystarczająco starannie?
Myję i... i już.
U fryzjera nie byłam z sześć lat.

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Sabbath super wygladasz az Ci zazdroszcze tej urody


Dziękuję.
Uwierz, nie ma czego.

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dziękuję
mam nadzieję tylko,że dzieciaki mnie zaakceptują
Jestem pewna, że zaakceptują.
Podchodzisz do tego ze szczerą radością i pogodą ducha, z osobistą sympatią do pracy i dzieci, z zaangażowaniem i otwartością. Dzieci są mądre - wyczują to na pewno.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 15:38   #1530
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
och jak doskonale Cie rozumiem. mam tak samo. tabardz chcialabym zeby chociaz raz bylo widac jak mam sciete wlosy. chcialabym miec grzywke...o prostych wlosach marze od dziecka. i dlatego jak tylko uzbieram wolne 500zl robie sobie trwałą prostującą. nie moge sie doczekac


ale Tobie naprawde do twarzy z lokami Sabbath

kurcze ide do pracy na 13, a mam ochote nie wychodzic dzis z łóżka tak paskudnie jest,natchnijcie mnie jakos
Jak zrobisz sobie taki zabieg to koniecznie powiedz jak efekty.Też mi takie coś chodzi po głowie,nie wiem tylko czy moje włosy nie są za suche na to
Ja marzę o gładkich włosach,które nie puszą się a po suszeniu nie trzeba ich na dłuższy czas mocno związywać gumkę(jeżeli tego nie zrobię mam efekt lwiej grzywy,brrr).

Udało mi się wreszcie umówić do fryzjera,grzywka zarasta mi już twarz i żyje własnym życiem i "uroczo" odkręca się w drugą stronę niż pozostałe włosy...eh
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.