Scent Bar III - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-19, 15:55   #1741
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Wychowanie u psa to podstawa, od maleńkiego słodziuśkiego szczeniątka - musi znać zasady.
I mieć pana/panią, który się go nie boi...Nie ma nic gorszego, niż takie pozorne państwo, bo nawet dobrze wychowany psiak zacznie rządzić w domu.

Miałam kiedyś takiego kolegę, który miał kilka psów, większość łagodnych, ale w tym jedno bydle - wilczur (przeszedł złą tresurę - zamiast pozytywnych zachęt, był karany jak czegoś nie zrobił - a ponoć był to profesjonalista , zorientowali się co prawda w miarę szybko, ze coś jest nie tak, ale i tak za późno).
Ja lubię psy i będąc tam pierwszy raz, byłam nieświadoma, że on jest groźny (wokół trochę wilczurów się przewinęło, ale były spokojne, więc taki obraz mam). Pamiętam opad szczęki mamy kumpla, jak weszła do pokoju, ja siedzę w fotelu, a wilczek trzyma mi łeb na kolanach. Ja myślałam, że coś zrobiłam nie-tak (może siadłam w fotelu, w którym nie powinnam - w niektórych domach tak jest...), a okazało się, że ona stała oniemiała, że pies nie jest zamknięty, że leży pokornie, nie warczy, ani nic. Okazało się, że w domu z reguły rządził pies i oni dawali sobie z nim jakoś radę (do czasu niestety), ale pies warczał i rzucał się na obcych, potrafił warknąć na domownika...
Ale po czasie dziwiłam się kumplowi, że mnie nie uprzedził, co więcej - poszedł do kuchni, zostawiając mnie samą z tym psem. Tłumaczył się, że tak potulnego zachowania psa nie widział odkąd tamten urósł (to prawda - na wejściu, najpierw obserwował, a jak go zawołałam, podszedł do mnie, otarł się o nogę i podstawił łeb do głaskania) i jakoś wydawało mu się, że jestem bezpieczna. Byłam, ale gdyby się pomylił...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Ja uwielbiałam tak szczerze Uwaga faceci ale chyba już znowu nie emitują
Na TVN Style są cały czas...

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Kurczę, to musi być coś z moimi panokciami, że mi na drugi dzień zlazł Możwe ja mam nierówną płytkę albo mam je za suche ogólnie?
Nierówne, albo tłuste. Ja mam nierówne, dodatkowo końcówka (niezależnie od długości) wywija się delikatnie w górę. 2 dni i po lakierze

Kiedyś też kochałam ten granatowy, ale jakoś od 2-3 lat odeszło mnie, w ogóle rzadko na ciemno maluję (nawet brąz Maybelline mi nie podszedł choć cudny), ew. tylko takimi, co mają drobinki...

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sama wiem. Po drugiej stronie trawa zawsze jest bardziej zielona.
A kolejka, której nie wybraliśmy jest krótsza/szybciej się posuwa...

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
nikt nie ogląda Mody ale i tak wszyscy doskonale się orientują w przebiegu akcji [ja takoż ]
Ja nie - zatrzymałam się w okolicach problemów Brooke i Ridge'a. Jak ze dwa tygodnie temu rano przełączałam programy i zobaczyłam, że jakaś dorosła dziewczyna mówi do Brooke "mamo", to... trochę mnie zatkało...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja testuje póki co PS ale przyjemny jest i taki trwały 76zł na truskawie za 50, a 30 w Polsce prawie 90zł.
O, dzięki, dawno go nie sprawdzałam na Tru, a ostatnio był po 90 z czymś/50 ml. Chyba się skuszę

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Gdyby mi odłączyli AXN nie była bym szczęśliwa
Ja czasem go tracę jak jest burza. Odpukać jak to inny dzień, ale jeśli czwartek wieczór, to wrrrrrrrrrrrrrr.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Aha. Od dzisiaj nie piję.
Taaa, jedno z 3 kłamstw studenta (no dobra, tam było od jutra )

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Poza tym problemy po dwóch piwkach nie znikają- to bardzo złudne Teraz już sama to wiem.
Nie znikają... Ale u mnie nawet nie próbują znikać - jak trochę wypiję, to mam wrażenie, że jest mnie dwie - jedna ciut za głośna, bardzo zabawowa, a druga zamartwia się tym, co jest wokół...

Zuziu - ślicznie wyglądasz
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 15:57   #1742
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
ale mi milo dzis
jej podniecam sie jak jakas walnieta nastka z takiego nastkowego powodu
ale naprawde mi milo

lala!


Cytat:
a dzwiek sms stawia mnie na bacznosc i dolonie mi sie poca )
I motyle w brzuchu?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że miałam wczoraj mały wypadek (coś mnie przechyliło do przodu jak biegłam po alkoholu i pojechałam po ulicy = upadek) i mam zdartą rękę - najbardziej ucierpiało ścięgno na zgięciu środkowego palca, boli, nie mogę zginać i mam wielką dziurę... Kolana tylko posiniaczone, natomiast dłonie... Masakra - wyglądam jak po bójce


W temacie "alkoholowym" - od dłuższego czasu nie "ciągnie" mnie jakoś do %. Kiedyś (parę miesięcy temu) czekałem zawsze na piątek, sobotę - jakiś wypad do baru, impreza, piwko pod chmurką... Teraz autentycznie wolę pokisić się w domu Inna sprawa, że zdecydowana większość znajomych zabiegana, zapracowana albo w Anglii

Hmmm... ale dzisiaj coś mi się nie uśmiecha siedzieć w chacie...
<wymyśl coś gryx, rusz głową... >
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 15:59   #1743
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Leje na wschodzie. Jest okropnie zimno.
W centrum niestety, nie lepiej pada, mokro i paskudnie gdzie ta wiosna, nooo?

W kwestiii alkoholi wypiłyśmy sobie wczoraj z przyajciółką dość nietypowo, bo buteleczkę szampana. Plus torcik Black Forrest. A nietypowo, bo na ogół pijamy wino - czerwone, wytrawne bądź półwytrawne. I nawet mnie dziś głowa nie bolała...

A - gdyby komuś przyszło do głowy zwrócić na to uwagę - tak, wiem ile taki tort ma kalorii. I nie, nic mnie to nie obchodzi
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:07   #1744
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
gdzie ta wiosna, nooo?
U mnie
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:11   #1745
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A - gdyby komuś przyszło do głowy zwrócić na to uwagę - tak, wiem ile taki tort ma kalorii. I nie, nic mnie to nie obchodzi


Phi, tam się kaloriami jeszcze przejmować A z czym torcik był, jesli mogę zapytać?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:18   #1746
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Phi, tam się kaloriami jeszcze przejmować A z czym torcik był, jesli mogę zapytać?
Ze z bitą śmietaną i z płatkami czekolady. Dobry był

Poza tym, trudno mi jakoś przejmować się czymś, czego w życiu nie widziałam na oczy
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:20   #1747
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

"Co z oczu to z serca"


Bita śmietana.....Mniammm..... ...
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 16:21   #1748
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Super, ja wychodzę z podobnego założenia, lepiej żałować że się coś zrobiło, niż się nic nie zrobiło i mieć do końca życia poczucie bezsilności, bo danej sytuacji już nie zmienisz.
No, to jest trochę jak z moim przekonaniem, że kiedy spróbuję coś zrobić, to może się nie udać.
Ale jesli nie spróbuję, to na pewno się nie uda.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja po prostu pomaluję paznokcie na granatowo i nie wypowiem ani jednego zachęcającego słowa , sama zdecydujesz - tylko jeszcze nie wiem czy będę za tydzień
No to ja mam nadzieje, że będę miała okazję zdecydować (że mi się podoba).


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja mam takie zdjęcie:
po środku granat, z lewej ciemna oliwka, z prawej szarość.
W planach metaliczny fiolet/śliwka.
Bardzo ładne lakiery.
Ale nie dla mnie zdecydowanie.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że miałam wczoraj mały wypadek (coś mnie przechyliło do przodu jak biegłam po alkoholu i pojechałam po ulicy = upadek) i mam zdartą rękę - najbardziej ucierpiało ścięgno na zgięciu środkowego palca, boli, nie mogę zginać i mam wielką dziurę... Kolana tylko posiniaczone, natomiast dłonie... Masakra - wyglądam jak po bójce.
Oj, zdrowo musiałaś przydzwonić.

Ja, na szczęście piję zwykle w towarzystwie, w którym mam pewności, że nie zrobię sobie krzywdy, bo tak samo jak ja w razie potrzeby zaopiekuję się zachlanym przyjacielem, tak wiem, że któryś z przyjaciół zaopiekuje się mną. Nigdy nie jest tak, żeby wszystcy byli równi nietomni.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Aha. Od dzisiaj nie piję.
Jaaaasne.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Ale to akurat specyficzna sytacja byla - chcialam sobie zrobic krzywde. Bez kitu. Wiedzialam, ze po prawie litrze wody na leb nie bedzie ze mna wesolo.
Czasem po litrze wódy bywa wesoło. Ale to tylko w towarzystwie, w którym i bez litra wódy jest dobrze.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś takiego kolegę, który miał kilka psów, większość łagodnych, ale w tym jedno bydle - wilczur (przeszedł złą tresurę - zamiast pozytywnych zachęt, był karany jak czegoś nie zrobił - a ponoć był to profesjonalista , zorientowali się co prawda w miarę szybko, ze coś jest nie tak, ale i tak za późno).
Ja lubię psy i będąc tam pierwszy raz, byłam nieświadoma, że on jest groźny (wokół trochę wilczurów się przewinęło, ale były spokojne, więc taki obraz mam). Pamiętam opad szczęki mamy kumpla, jak weszła do pokoju, ja siedzę w fotelu, a wilczek trzyma mi łeb na kolanach. Ja myślałam, że coś zrobiłam nie-tak (może siadłam w fotelu, w którym nie powinnam - w niektórych domach tak jest...), a okazało się, że ona stała oniemiała, że pies nie jest zamknięty, że leży pokornie, nie warczy, ani nic. Okazało się, że w domu z reguły rządził pies i oni dawali sobie z nim jakoś radę (do czasu niestety), ale pies warczał i rzucał się na obcych, potrafił warknąć na domownika...
Ale po czasie dziwiłam się kumplowi, że mnie nie uprzedził, co więcej - poszedł do kuchni, zostawiając mnie samą z tym psem. Tłumaczył się, że tak potulnego zachowania psa nie widział odkąd tamten urósł (to prawda - na wejściu, najpierw obserwował, a jak go zawołałam, podszedł do mnie, otarł się o nogę i podstawił łeb do głaskania) i jakoś wydawało mu się, że jestem bezpieczna. Byłam, ale gdyby się pomylił...
Miałam analogiczną sytuację z psem kumpla, choć był to akurat owczarek podhalański. Kumpel myślał, że pies jest zamknięty w łazience i kiedy wchodząc do pokoju zauważył że bawię się ze zwierzakiem na kanapie - upuścił tacę z herbatą i rzucił się ratować. Tak sobie myślę, że nie psa.

Potem kiedy wyjeżdżam miałam tego psa w domu na dwa tygodnie. W tym czasie moi rodzice czekali aż wrócę ze szkoły czytając gazety na klatce schodowej.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:36   #1749
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Na TVN Style są cały czas...

O, dzięki, dawno go nie sprawdzałam na Tru, a ostatnio był po 90 z czymś/50 ml. Chyba się skuszę

Zuziu - ślicznie wyglądasz
Ja sie nad PS też właśnie z truskawy zastanawiam ale zobaczę jeszcze co za dobrodziejstwa mam do przetestowania.

O której godzinie jest? Całkiem straciłam rachubę.


Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 17:25   #1750
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A - gdyby komuś przyszło do głowy zwrócić na to uwagę - tak, wiem ile taki tort ma kalorii. I nie, nic mnie to nie obchodzi
Na pewno był pyyyyszny

Tak sobie przeczytałam trochę dyskusji okołoserialowych i obwieszczam uroczyście: nie oglądałam nawet jednego odcinka "Mody na sukces" i nic nie wiem o perypetiach bohaterów. Serio, serio, jak Smoka kocham

Kolano mnie boli od jakiegoś czasu Kiedyś miałam w nim naruszone wiązadło, po kontuzji... Może to kwestia pogody, a może coś tam się psuje Kurczę, a chciałam znowu zrobić takie dwa fajne zestawy na oponkę brzuszną i sadełko na pośladkach i nogach... Niedobrze

Z fajnych niusów - piiiiiiiiszę
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 17:37   #1751
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Taaa, jedno z 3 kłamstw studenta (no dobra, tam było od jutra )
Nie nie nie To nie to. Ja poprostu biorę teraz tabletki, które wspomagają odchudzanie i ćwiczenia, no i jak się po nich napiję - nawet nie dużo, to bardzo źle się czuję. A co najgorsze tracę pamięć, częściowo, ale zawsze. W sumie to one w połączeniu z alkoholem działają jak Absinth w dużej ilości, a tego nie będę tolerować u siebie. No i mój organizm tego nie toleruje, więc się zgadzamy.
Tylko będzie trudno, bo ja lubię alkohol i piwko jest u mnie codziennym standardem, częste solidne knajpowanie również. Ale muszę się odchudzić, a na taki stan nie mogę sobie pozwolić.
Także to nie tak, że nie piję po studencku, a z musu.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 17:42   #1752
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Fajna forma Chcę więcej...

PS. Gdzie się podziewałaś?
Nigdzie się nie podziewam, mam morderczą liczbę godzin na uczelni, plus staże, plus kolokwia, plus komputer nie na biurku Tylko tyle...

A oto kolejna porcja:

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Jestem już po jakoś dziwnie wygląda, ale nawet fajnie, sama jeszcze nie wiem.
Cos mi PS świruje i nie mogę zmniejszyć zdj.
Ładnie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
I mieć pana/panią, który się go nie boi...Nie ma nic gorszego, niż takie pozorne państwo, bo nawet dobrze wychowany psiak zacznie rządzić w domu.


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
U mnie
ODDAWAJ!!!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Potem kiedy wyjeżdżam miałam tego psa w domu na dwa tygodnie. W tym czasie moi rodzice czekali aż wrócę ze szkoły czytając gazety na klatce schodowej.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 17:53   #1753
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ładnie wyglądasz
nadal nie mogę sie przyzwyczaić. Jakbym na obca osobę patrzyła w lustrze.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 18:07   #1754
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
nadal nie mogę sie przyzwyczaić. Jakbym na obca osobę patrzyła w lustrze.
Zuziuniu, podpisuję się pod wszystkim zachwytami - śliczna z Ciebie dziewczyna
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 18:16   #1755
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Z fajnych niusów - piiiiiiiiszę
No no
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 18:26   #1756
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Potem kiedy wyjeżdżam miałam tego psa w domu na dwa tygodnie. W tym czasie moi rodzice czekali aż wrócę ze szkoły czytając gazety na klatce schodowej.
O kurcze, to zachwyceni pewnie nie byli...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
O której godzinie jest? Całkiem straciłam rachubę.
Sobota 22:10, niedziela 17:40 i wtorek 22:30, ale które jako premiera, a które jako powtórki to nie mam zielonego pojęcia, bo ja to tak oglądam jak trafię (teraz na stronie sprawdziłam ).

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja poprostu biorę teraz tabletki, które wspomagają odchudzanie i ćwiczenia, no i jak się po nich napiję - nawet nie dużo, to bardzo źle się czuję.
A, no to co innego.
Z ciekawości - to coś na receptę, czy typu "spalacz"?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 18:32   #1757
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Z ciekawości - to coś na receptę, czy typu "spalacz"?
Spalacz. Thermo Speed Extreme no i w kolejce Tight czeka. A potem planuję Scorch'a
A schudnąć planuję z 10kg, do wagi idealnej.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 18:38   #1758
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Sobota 22:10, niedziela 17:40 i wtorek 22:30, ale które jako premiera, a które jako powtórki to nie mam zielonego pojęcia, bo ja to tak oglądam jak trafię (teraz na stronie sprawdziłam ).
Ooo dzięki wielkie
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 18:41   #1759
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

I takie spalacze (w połączeniu z treningiem) coś działają?
Tak pytam, bo mnie niektórych rzeczy (np. większości dostępnego na rynku cynku i części L-Karnityny) nie wolno, ale część z tych spalaczy tak. No i tak się nawet kiedyś zastanawiałam, czy one tak realnie skuteczne są, czy to tylko taki marketing...?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 18:43   #1760
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

A cz ktoś wie, kiedy leci powtórka ostatniego odcinka "Duma i uprzedzenie"? na tvn style? - tęsknię za bucowatym panem Darcy'm
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 18:48   #1761
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja sie nad PS też właśnie z truskawy zastanawiam ale zobaczę jeszcze co za dobrodziejstwa mam do przetestowania.
On jest jeszcze tańszy - 71 z przesyłką bez zniżek...

Madzik
- dzisiaj o północy, czwartek 10 i piątek o 20 (mam nadzieję, że to wszystko ten sam odcinek, ale chyba tak)
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 18:55   #1762
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Dziękuję Ostatniego odcinka nie mogę przegapić Ostatnio oglądałam odcinek, w którym Colin wychodzi z jeziora, oglądałam ten serial z 6 lat temu i przysięgłabym, że on wychodzi z wody bardziej rozpięty Chyba dokonałam nadinterpretacji
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:03   #1763
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ostatniego odcinka nie mogę przegapić Ostatnio oglądałam odcinek, w którym Colin wychodzi z jeziora, oglądałam ten serial z 6 lat temu i przysięgłabym, że on wychodzi z wody bardziej rozpięty Chyba dokonałam nadinterpretacji
Może z tamtej perspektywy był bardziej rozpięty niż z obecnej
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:06   #1764
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
I takie spalacze (w połączeniu z treningiem) coś działają?
Tak pytam, bo mnie niektórych rzeczy (np. większości dostępnego na rynku cynku i części L-Karnityny) nie wolno, ale część z tych spalaczy tak. No i tak się nawet kiedyś zastanawiałam, czy one tak realnie skuteczne są, czy to tylko taki marketing...?
Działają - opinii jest pełno na necie. Oczywiście zależy które, ale np. ten Thermo Speed jest delikatnym spalaczem, ale działającym, natomiast Tight, Scorch, Animal Cuts są już dużo mocniejsze i efektywniej działają, a co za tym idzie są kilka razy droższe. Animal Cuts daje ponoć genialne efekty (przy okazji "wydobywa" mięśnie, a to też mnie interesuje), ale nie wiem czy dla mnie nie byłby za mocny. Dlatego wzięłam Tight'a.

Thermo narazie pomaga mi nie być cały czas głodną Ogólne efekty to 4-6kg w ciągu miesiąca, takie opinie krążą po internecie. Ja zrzuciłam 2kg w tydzień, ale mam dość mocną dietę.

L-karnityna na mnie nie działa.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:12   #1765
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ostatniego odcinka nie mogę przegapić Ostatnio oglądałam odcinek, w którym Colin wychodzi z jeziora, oglądałam ten serial z 6 lat temu i przysięgłabym, że on wychodzi z wody bardziej rozpięty Chyba dokonałam nadinterpretacji
no to ci wyobraźnia figla spłatała

ja kiedyś oglądałam mieszkanie do wynajęcia i strasznie się ucieszyłam, że jest umywalka w łazience - wcześniej przez 2 lata miałam albo zepsutą, albo tylko z lodowatą wodą. gdy się tam wprowadziłam, okazało się, że żadnej umywalki nie ma i znowu trzeba było się schylać do wanny, myjąc zęby

zresztą w żadnym z moich pięciu mieszkań na studiach nie miałam porządnej umywalki w łazience w aktualnym jest takie małe coś wciśnięte do rogu z pogrzewaczem i ledwo płynącą wodą, czego umywalką nazwać nie można

Katowice - miasto bezumywalkowe
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:15   #1766
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Pamiętam jak na początku lat 90-tych w Chorzowie mama chciała kupić owoce - pani ekspedientka spojrzała na nią tak, jakby poprosiła o słonia w puszce


Katowice- miasto bezumywalkowe

Chorzów- miasto bezowocowe


Ale bez przesady Nie chce mi się wierzyć, że Sabbath i Szara Róża nie mają umywalek w łazience
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:24   #1767
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar III

w moich Katowicach umywalek nie było i nie ma
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:38   #1768
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

A ja sobie na własne dobrowolne życzenie wywaliłam umywalkę z łazienki, jak tylko zostałam sama - po czym odetchnęłam z ulgą tylko to-to miejsce w łazience zajmowało Jakbym miała środki, wymieniłabym jeszcze wannę na kabinę, ale niestety, bez nagłej wygranej w totka nie da rady....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:49   #1769
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Tymeno, własnie chciałam spytać o to samo

Margot, to co masz zamiast umywalki ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 19:52   #1770
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A ja sobie na własne dobrowolne życzenie wywaliłam umywalkę z łazienki, jak tylko zostałam sama - po czym odetchnęłam z ulgą tylko to-to miejsce w łazience zajmowało Jakbym miała środki, wymieniłabym jeszcze wannę na kabinę, ale niestety, bez nagłej wygranej w totka nie da rady....

Margot, ja można żyć bez umywalki??
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.