Bieganko & Dietka.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 19:56   #1
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541

Bieganko & Dietka..


Heja Sorki że zakładam nowy wątek ale naprawde nie wiem gdzie mogłabym zadać moje pytanko...Bo za niedługo zaczyna sie maj...dla mnie jest to początek odchudzania bo wcześniej nie miałam czasu ze względu na egzaminy gimnazjalne...:/;p Niooo wiec od maja zaczynam dbać o siebie bo "zarosłam" tłuszczem;D
Noo i tak se pomyślałam bo musze poprawć kondyche że zaczne biegać...i chciałam przez pierwsze 15 dni zacząć od 30 minutek a jak wytrzymam to od 15 45-godzinki I do tego dietka typu nie głodzenie sie a obfite śniadanko zupka na obiadek na kolacyjke jogurcik i dużo owoców i warzywek a przede wszystkim ZERO słodyczy I tak sie pomyślałam że jeżeli dziennie biegałabym po te 30 minut robiła 100 brzuszków 10 pompek to po jakim czasie zauważyłabym zmiany??

A jeszcze mam pytanko czy jest duża różnica biegać rano czy wieczorkiem? Bo wieczorem jest mi 10000 raz lepiej
I czy w czasie diety moge pić kakao?? Bo już sie uzależniłam...

prosze o szczere odpowiedzi

buuuuziaki
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.