Warszawskie Panny Młode II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 10:12   #61
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Agnes miałam nawet do Ciebie dzwonić i sie pochwalić z radości ale padł mi telefon ;P A co myslisz, ładniejsza niż ta z jedwabiu i ta z kokardką?

Katrinka wyślij mi na PRV swój mail do podeśle Ci kilka maili od kobiety, która wyprzedaje suknie, bo salon jest zamykany. Dane dostałam od koleżanki mojej mamy, która kupiła suknię za 1300zł. Tyle,że poprawki krawieckie już we własnym zakresie, bo oni juz nie mają krawcowych. Pozbywają się sukien, które mają


szkoda, że nie mogłam Ci na żywo zobaczyć
na pewno wyglądałaś i będziesz wyglądał bosko
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:07   #62
ruda-wiedzma
Raczkowanie
 
Avatar ruda-wiedzma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 76
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Takaya - gratulacje! A myślałam że skończy się na szyciu Świetnie wyglądasz w tej sukience, pasuje Ci i nie ma przesadnej ilości ozdób A nie jest ciężka? Będziesz doszywała ramiączka czy jedno przez szyję?
__________________
tak!
ruda-wiedzma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:40   #63
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ruda jest lekka bo to tafta, więc jest BARDZO leciutka
Suknia ma doszyte cieniutkie ramiączka, ale ja chcę by mi je odpruto i by zrobili dwa szersze doczepiane( te są tak wąziutkie, że będą się wrzynały). Suknia będzie tak dopasowana w talii że nie ma mowy o tym by opadała czy się przesuwała W sumie wzorem dawnych lat gorset ściśnie mnie w talii i zrobi ładne wcięcie jak na zdjęciu. Jednak tak dla świętego spokoju chcę mieć doczepiane ramiączka jeśli coś tam będzie się działo. Wiadomo przezorny zawsze ubezpieczony
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:19   #64
lemonnka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
: jupi::j upi::ju pi:
MAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaam
KUPIŁAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaam !!!!
W salonie Abiu za 2700zł, myślałam że nie znajdę takiej sukni, że założę i chcę ta żadnej innej, ale jest znalazłam i jest BOSKA! Victoria Jane model 17005. Jak tylko znajdę kabel wrzucę swoją fotkę w niej
Jaką mi ona talie boska robi i jakie mam piękne biodra!
A salon wcześniej, pani powiedziała,że rybka nie dla mnie bo nie mam wcięcia i nie mam bioder.
No po prostu się zakochałam!!!
Że tak powiem: A nie mówiłam ;D ;D!
Jest coś takiego, że jak się znajdzie "tą" suknię to już się chce TYLKO tą i żadnej innej;P

Świetnie w niej wyglądasz!
lemonnka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 09:47   #65
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Wizaż żyje!

Kurcze ale nas sparaliżowało w poniedziałek Jedno 517 miało 533min spóźnienia! Miało być na zajezdni po 16 a dojechało na 1:30! Współczuję kierowcy

A no i zmieniłam kolor sukni z ivory na biały
Katrinka no ja to się doczekać nie mogłam info od Ciebie co z tą Twoją sukienką
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 10:13   #66
tusia71
Raczkowanie
 
Avatar tusia71
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 58
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witam,
Paraliż kompletny ,wizaż nie działał, ja w poniedziałek z Centrum z pracy na Bemowo wracałam na piechotę.
A jutro podobno znowu będzie padać , już się boje.

A my wstępnie zaklepaliśmy termin z Krasnodworze

Takaya, nie wiem czy pisałaś, może mi jakoś to uciekło , w jakim salonie kupiłaś tą piękną suknie ?
tusia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 10:24   #67
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Tusia w samym centrum róg Nowolipki i Jana Pawła tam są dwa salony obok siebie (chyba jednego właściciela) Ja kupiłam w Abiu (http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=207&c md=show_col)Głupia byłam, że tam w pierwszej kolejności nie poszłam bo oni nie mają zapisów i jest kilka przymierzalni. Chociaz pewnie jakbym zobaczyła tę suknię na początku to bym ją skreśliła bo nie jest do końca dokładnie taka jaką chciałam. Poprostu okazało się, że te satynowe rybki inaczej się układają niż na zdjęciach i mi w nich jakoś niezbyt dobrze

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-01 o 10:37
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 10:50   #68
tusia71
Raczkowanie
 
Avatar tusia71
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 58
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Tusia w samym centrum róg Nowolipki i Jana Pawła tam są dwa salony obok siebie (chyba jednego właściciela) Ja kupiłam w Abiu (http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=207&c md=show_col)Głupia byłam, że tam w pierwszej kolejności nie poszłam bo oni nie mają zapisów i jest kilka przymierzalni. Chociaz pewnie jakbym zobaczyła tę suknię na początku to bym ją skreśliła bo nie jest do końca dokładnie taka jaką chciałam. Poprostu okazało się, że te satynowe rybki inaczej się układają niż na zdjęciach i mi w nich jakoś niezbyt dobrze
Wczoraj sobie właśnie ich stronkę przegadałam. Ja uważam że to bardzo ładna suknia, no i najważniejsze pasuje do ciebie .
Będę liczyła na twoje doświadczenia, co do noszenia sukni bez ramiączek przez posiadaczki znacznych biustów
tusia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:14   #69
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

No ja będę miała doczepiana, tzn po proszę krawcową o zrobienie takich, bo ta suknia ma naszyte na stałe takie cieniuteńkie (max 3mm szerokie) ale nienawidzę takich bo strasznie się wrzynają.
Co do ramiączek to BARDZO dużo zależy od sukni, jej ciężaru i jak jest dopasowana. Moja będzie tak mnie ściskała w pasie,że nie ma mowy o osuwaniu się. Kuzynka miała literę A i suknie bez ramiączek, nie mogła mieć za ciasnej w talii bo była w ciąży i non stop podciagała ją do góry
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:18   #70
tusia71
Raczkowanie
 
Avatar tusia71
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 58
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

W sukni naprawdę trzeba czuć się dobrze , wygodnie , moim zdaniem właśnie takie ciągłe pociąganie czy inne poprawiania , może popsuć cały efekt .
tusia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 13:04   #71
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Takie podciąganie później głupio wygląda na zdjęciach, czy na filmie Ja mam taką sukienkę bombkę (która będę sprzedawać) byłam w niej na weselu i non stop podciągałam bo mi się osuwała przy tańczeniu. Na kilku zdjęciach widać jak podciągam ją do góry i chce tego uniknąć na swoim weselu, bo nie dość, że to głupio wygląda to jest bardzo nie komfortowe i BARDZO denerwujące.

Jedno wiem na pewno duży biust ładnie wygląda w dekolcie serduszko! Najgorsze jakie mogą być to ścięte na prosto bo robią z piersi jedna wielka masę taki ogromy wałek

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Tusia to skoro już macie termin ślubu to może weź udział w konkursie:
http://www.lisaferrera.com.pl/public...-kolekcji-2011
może wygrasz suknię u nich W regulaminie nic nie jest napisane czy konkurs jest tyko dla ślubujących w 2011, myślę,że nawet dla tych ślubujących w 2012

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-01 o 11:37
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 13:39   #72
tusia71
Raczkowanie
 
Avatar tusia71
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 58
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Takie podciąganie później głupio wygląda na zdjęciach, czy na filmie Ja mam taką sukienkę bombkę (która będę sprzedawać) byłam w niej na weselu i non stop podciągałam bo mi się osuwała przy tańczeniu. Na kilku zdjęciach widać jak podciągam ją do góry i chce tego uniknąć na swoim weselu, bo nie dość, że to głupio wygląda to jest bardzo nie komfortowe i BARDZO denerwujące.

Jedno wiem na pewno duży biust ładnie wygląda w dekolcie serduszko! Najgorsze jakie mogą być to ścięte na prosto bo robią z piersi jedna wielka masę taki ogromy wałek

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Tusia to skoro już macie termin ślubu to może weź udział w konkursie:
http://www.lisaferrera.com.pl/public...-kolekcji-2011
może wygrasz suknię u nich W regulaminie nic nie jest napisane czy konkurs jest tyko dla ślubujących w 2011, myślę,że nawet dla tych ślubujących w 2012
Takaya, ty to zawsze coś fajnego znajdziesz .
Zaraz wezmę udział a co mi tam

A termin to tak jeszcze nie na 100% po prostu żeby zarezerwować sale trzeba było jakąś datę podać i stanęło na 16.06.2012
tusia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:16   #73
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

takaya poszła ta wiadomośc bo dwa razy pisałąm i już nie wiem czy doszło czy nie
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:19   #74
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dzięki
Kurcze coś się dziewczyny po awarii nie pokazują..

Tusia
do kiedy musicie się już w 100% zdecydować na salę? Ona chyba mała jest, czy mi się wydaje? Ile będziecie płacić w 2012?

Badzia jak już kupisz suknię to pokaż nam ją Nie byłam na bazarze, ale babka z która TŻ pracuje polecała mi tam właśnie kupić sukienkę.

No i wciąż czekam aż Katrinka się odezwie bo też chcę zobaczyć co tam kupiła (mam nadzieje, że ze zdrówkiem wszystko ok )
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 09:44   #75
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Was też tak zasypalo? Nie mam jak z Ursusa wyjechać Jedne autobusy nawet jeszcze nie dojechały do zajezdni (187,401,517) aby mogły jechać w drugą str. Pociagi prawie wcale nie kursują, jak juz jakiś przyjedzie to nie da się do niego wcisnąc. Po naszej stronie ursusa korek jest już chyba od Piastowa i tez autobusy nie kursuja wcale.
Próbuję się zdalnie połączyć, ale nie mam certyfikatu ;/
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 09:56   #76
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja chodzę na piechotę do pracy i ledwo przedarłam się przez zaspy i przemłucony śnieg przez oponki samochodowe, część szłam zaspami śniegowymi, a część jezdnią, Strasznie było mężuś spóźnił się do pracy bo tramwaje odmówiły współpracy za dużo już tego śniegu.

to masz wolne z przymusu
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 13:13   #77
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Nudzi mi się trochę po siedze po robię kartki świąteczne
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:53   #78
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tusia71 Pokaż wiadomość
Takaya, ty to zawsze coś fajnego znajdziesz .
Zaraz wezmę udział a co mi tam

A termin to tak jeszcze nie na 100% po prostu żeby zarezerwować sale trzeba było jakąś datę podać i stanęło na 16.06.2012

Polecam tę datę bo to moje urodziny


Ja już wczoraj wzięłam udział w tym konkursie, tylko dobrze przeczytajcie regulamin
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 20:50   #79
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Adka ja juz mam taką manię, ze zanim wezmę udział w jakimś konkursie czytam regulamin Masz ślicznego awarata!
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 10:42   #80
tusia71
Raczkowanie
 
Avatar tusia71
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 58
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cześć Dziewczyny!

Jakoś tak tu dość cicho po awarii.
U nas to jeszcze nic nie wiadomo jednak co z sala, i data, rodzina Tż się włączyła i teraz swoje pomysły podrzuca ,więc nie wiem na czym stanie
tusia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:01   #81
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Adka ja juz mam taką manię, ze zanim wezmę udział w jakimś konkursie czytam regulamin Masz ślicznego awarata!
Dziękuję Jestem kociarą, ale ponieważ teraz mieszkam z TŻtem w wynajętym mieszkaniu to nie chcę i nie mogę brać żadnego kociaka, bo one są terytorialne bardzo. Wzamian dokarmiam sikorki. Na parapecie okna mam prowizoryczny karminik i rano przed wyjściem do pracy sypię im ziarna słonecznika i podglądam zza zasłonki jak je wcinają. Fajny widok

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

A co do konkursów, w środę wygrałam bilety na Glenn Miller Orechstra, dziś jadę odebrać. Cieszę się jak dziecko, bo bilety tanie to nie były

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez tusia71 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Jakoś tak tu dość cicho po awarii.
U nas to jeszcze nic nie wiadomo jednak co z sala, i data, rodzina Tż się włączyła i teraz swoje pomysły podrzuca ,więc nie wiem na czym stanie
Tusia, jeśli nie korzystacie z pomocy finansowej rodziców (albo korzystacie w małym stopniu), to poproście żeby dali Wam zrobić po swojemu. Bo w ten sposób to nikomu nie dogodzicie, a już napewno nie sobie, a to jest Wasz dzień - jedyny w zyciu.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:28   #82
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Jak czasami czytam o tym jak rodzice narzucają swoją wizję ślubu i wesela, to bardzo mi żal tych osób...Mnie cieszyło że moi dali nam wolna rękę a teściowie daleko byli i bardzo mały wpływ mieli.... Sami je finansowaliśmy bo zależało nam bardzo na takim NASZYM ślubie

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Ja bardzo chciałam iść na Marię Peszek ale jak już się zdecydowałam to bilety mi wykupili
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:59   #83
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

takaya jedziecie w poniedziałek rezerwować termin?
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:03   #84
tusia71
Raczkowanie
 
Avatar tusia71
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 58
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Dziękuję Jestem kociarą, ale ponieważ teraz mieszkam z TŻtem w wynajętym mieszkaniu to nie chcę i nie mogę brać żadnego kociaka, bo one są terytorialne bardzo. Wzamian dokarmiam sikorki. Na parapecie okna mam prowizoryczny karminik i rano przed wyjściem do pracy sypię im ziarna słonecznika i podglądam zza zasłonki jak je wcinają. Fajny widok

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

A co do konkursów, w środę wygrałam bilety na Glenn Miller Orechstra, dziś jadę odebrać. Cieszę się jak dziecko, bo bilety tanie to nie były

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



Tusia, jeśli nie korzystacie z pomocy finansowej rodziców (albo korzystacie w małym stopniu), to poproście żeby dali Wam zrobić po swojemu. Bo w ten sposób to nikomu nie dogodzicie, a już napewno nie sobie, a to jest Wasz dzień - jedyny w zyciu.

Ja też dokarmiam sikorki, tylko że ja kupuje takie kule tłuszczowe z ziarenkami, do kupienia w sklepach dla zwierząt, i wieszam je na drzewie przed oknem. Aż miło popatrzeć jak się uwijają jedząc

Ja się jakoś bardzo nie przejmuje, najważniejsze że moi rodzice są całkowicie po naszej stronie, i wiem że każdy nasz wybór dotyczący ślubu , wesela na pewno poprą . A z przyszłymi teściami dam rade
tusia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:11   #85
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tusia71 Pokaż wiadomość
Ja też dokarmiam sikorki, tylko że ja kupuje takie kule tłuszczowe z ziarenkami, do kupienia w sklepach dla zwierząt, i wieszam je na drzewie przed oknem. Aż miło popatrzeć jak się uwijają jedząc

Ja się jakoś bardzo nie przejmuje, najważniejsze że moi rodzice są całkowicie po naszej stronie, i wiem że każdy nasz wybór dotyczący ślubu , wesela na pewno poprą . A z przyszłymi teściami dam rade
Dzielna dziewczyna
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:31   #86
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez agnes99 Pokaż wiadomość
takaya jedziecie w poniedziałek rezerwować termin?
Jedziemy jedziemy w czasie pracy wyjdę ok 12 , TŻ przed 13 i pójdziemy załatwić

Co do wtrącania się rodziców to ja wiem aż za bardzo o tym. Mimo, że finansujemy wesele sami mama miała swoją wizję aż do wielkiej awantury. Teraz jest już OK
Tyle, że nie chcę by mi marudziła i np o kolorowych butach dowie się w dzień ślubu no i TZ będzie miał zielone skarpetki BARDZO mi się takie coś podoba. tzn o ile dostanę te swoje zieloniutkie buciki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jc4.jpg (94,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110972-large.jpg (33,9 KB, 13 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 13:24   #87
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Tyle, że nie chcę by mi marudziła i np o kolorowych butach dowie się w dzień ślubu no i TZ będzie miał zielone skarpetki BARDZO mi się takie coś podoba. tzn o ile dostanę te swoje zieloniutkie buciki
Super pomysł bardzo mi się podoba. Choć sama bym się nie odważyła, jakoś wolę tradycyjną biel. Zresztą przekonać mojego TŻta do takiego pomysły byłoby ciężko, bo on czasami żywcem wyciągnięty z XIX wieku :P
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:49   #88
mir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 16
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witam , jestem weteranką instytucji małżńkiej i chcę Wam powiedzieć że ile razy mam chęć dawać "dobre rady " córce lub przyszłemu zięciowi ( wesele 2011 ), natychmiast przypominam sobie moje wesele 26 lat temu i despotyzm mojej teściowej na równi z moją mamą - nawet termin był pod ich dyktando ,ja chciałam grudzień,a było we wrześniu bo pomidory tanie -było strasznie , dlatego odpuszczam i zostawiam młodym wolną rękę - niech mają lepsze wspomnienia od moich- to ma być ich dzień!!!!!!!!!
Pozdrawiam mama młodej.
mir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 07:40   #89
Leisla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa, Dublin
Wiadomości: 587
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

hey dawno nie bylo i duzo do narobienia
takya gratuluje wyboru sukni ale nie moge zobaczyc zdjec sprzed awarii ( wklej jeszcze raz bo jetem strasznie ciekawa jak w niej wygladasz jakie dodatki wybierasz??
katrinka nie martw sie takaya szukala sukni kilka miesiecy i ty w koncu swoja znajdziesz
u nas narazie cisza i nic nie planujemy, skonczylo sie na tym ze moze w czerwcu w kenii ale co do szczegolow to jeszcze nic nie wiemy. jak narazie tak sobie spokojnie zyjemy na nic ostanio nie mam czasu jakos szybko mi czas leci....
Leisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:44   #90
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Mir jak mnie pamięć nie myli wesele w sali na Chałubińskiego? Nic tylko pogratulować Pani świetnego podejścia Ja mam nadzieję, że będę pamiętała traumę jaka miałam z moją mamą i nie będę się wtrącać w ślub dzieci

Leisla kobieto gdzieś ty była Zniknęłaś i ślad po Tobie zaginął, już myślałyśmy z Agnes, że tak dobrze Ci z narzeczonem, że o nas zapomniałaś
Proszę bardzo wklejam fotkę, tu suknia jest Ivory ale ja zdecydowałam sie wziąc bialutką Niestety nie mam zdjęcia tyłu sukni, to co widać to doczepiany turniur.
Drugie zdjęcie było z lustra więc je odbiłam aby nie wprowadzać zamętu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Victoria Jane17005.jpg (28,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria J 17005.jpg (31,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VictoriaJane.jpg (35,1 KB, 58 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.