Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz. III. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 09:23   #61
gitmartusia
Zadomowienie
 
Avatar gitmartusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 058
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
chyba ci się wątki pomyliły
O kurcze, przepraszam! No i powodzonka w przygotowaniach życzę!
__________________
Ten wymarzony dzień-> 29.10.2011.
gitmartusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:24   #62
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Dziewczyny...aż mi się łezka w oku zakręciła. Życzę sobie i Wam wszystkim takiego stażu

http://demotywatory.pl/2668556/Nigdy...ce-ktore-kocha
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:17   #63
sztuczka_magiczka
Rozeznanie
 
Avatar sztuczka_magiczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 784
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Hello dziewczęta!

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...aż mi się łezka w oku zakręciła. Życzę sobie i Wam wszystkim takiego stażu http://demotywatory.pl/2668556/Nigdy...ce-ktore-kocha
Oj tak - mnie też strasznie rozczula taki widok Albo para dziadulków idąca ulicą, trzymająca się za ręce Piękna sprawa! Również życzę Wam takie miłości

Gratuluję dziewczęta załatwiania sprawunków ślubno-weselnych My dzisiaj z TŻem idziemy do fotografa Raczej takich perypetii jak tydzień temu z tamtym mieć nie będziemy, bo rozmawialiśmy z jednym z dwójki panów na gali ślubnej, więc o to jesteśmy spokojni - raczej od razu podpiszemy dziś umowę Przedwczoraj miałam koszmar na temat fotografa ślubnego, więc pogoniłam TŻ, że musimy się wreszcie umówić na meeting żeby nie obudzić się z ręką w nocniku :p
__________________
13.09.2007r. jesteśmy razem!
22.07.2009r. zaręczeni!
21.07.2012r. powiemy tak!
sztuczka_magiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:22   #64
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
My też jeszcze nie zdecydowaliśmy, jakie będą obrączki, w sumie tak się mówi, że potem nie będzie można powiększyć czy zmniejszyć, a czy którakolwiek z Was słyszała, żeby ktoś, kogo znacie zmieniał rozmiary obrączek? Bo ja nie
Ale pooglądamy, poprzymierzamy, zobaczymy, co nas zachwyci, co nam będzie do paluszków pasowało... I coś się wybierze
Jeśli chodzi o kolor, to mi będzie pasowało i białe i żółte złoto - TŻ był taki inteligentny, że dał mi pierścionek z białego złota, ale z żółtym akcentem, więc pasuje wszystko do niego

melod_y, a czemu się tiramisu nie nadaje? Ja uważam, że to byłoby bardzo ciekawe odejście od tradycyjnych tortów, a jeśli je uwielbiacie, to w ogóle dobry pomysł. Zresztą większość ludzi lubi tiramisu, więc zły wybór to by na pewno nie był, bo każdy by zjadł A byłoby oryginalnie

Hehe, właśnie usłyszałam w wedding.tv, że według jakiejś tam starej wschodniej tradycji amerykańskiej, jak się zakopie koło domu dobrego bourbona, to w dniu ślubu będzie piękna pogoda
Tiramisu Chatko nie nadaje się z tego względu że jeśli chcesz tort piętrowy to po prostu się nie utrzyma - i w cukierni np piętrowego tortu Ci nie zrobią w stylu Tiramisu - wiem bo chcieliśmy na cywilny taki mieć i cukiernie mówiły że jeśli pietrowy to nie Tyrajmisiu

Co do obrączek my mamy zwykłe nie za grube nie za cienkie ze złota żółtego i noszą się także bardzo dobrze
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:35   #65
sztuczka_magiczka
Rozeznanie
 
Avatar sztuczka_magiczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 784
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz



Próba mikrofonu Słuchajcie dziewczęta - nie wiem jak zmienić mój podpis, a chciałam dodać suwaczek ;p Wchodziłam w pole edycji, ale przy moim podpisie nie bylo tego charekterystycznego ołóweczka, który mogłabym kliknąć a potem zmienić to i owo :p Przepraszam jeśli Was nadto żenuję moim zapytaniem, ale naprawdę nie wiem
__________________
13.09.2007r. jesteśmy razem!
22.07.2009r. zaręczeni!
21.07.2012r. powiemy tak!
sztuczka_magiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:38   #66
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

No więc tiramisu odpada
Chociaż jak się uprę to i tak kupie sobie i najwyżej pod stołem schowam tylko dla siebie bo jest cudny

Muszę poznać dokładny adres tej piekarni/ciastkarni bo skoro tak mi posmakował ich wypiek to może reszta też jest na takim poziomie

Kurcze ja muszę zacząć szukać orkiestry... Tyle że coś czarno to widzę
sztuczka_magiczka- podpinam się pod prośbę też się chętnie dowiem
melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:42   #67
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez sztuczka_magiczka Pokaż wiadomość


Próba mikrofonu Słuchajcie dziewczęta - nie wiem jak zmienić mój podpis, a chciałam dodać suwaczek ;p Wchodziłam w pole edycji, ale przy moim podpisie nie bylo tego charekterystycznego ołóweczka, który mogłabym kliknąć a potem zmienić to i owo :p Przepraszam jeśli Was nadto żenuję moim zapytaniem, ale naprawdę nie wiem

a więc... wchodzisz w ustawienia póżniej edycja i masz zmienioną stopkę moze bardziej szczegółowo na górze po prawej stronie macie ustawienia później jak to już klikniecie pojawia Wam się po lewej stronie także opcja edytuj podpis - klikacie i wpisujecie - zmieniacie jak chcecie mi się udało
__________________
Gotowanie z przyjemności

Edytowane przez baskaeta
Czas edycji: 2011-02-08 o 10:46
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 10:48   #68
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez biedroneczek Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o dziwne uczucia związane z pierścionkiem, to odczuwam takie jak go nie mam Jak jestem na basenie, albo zwyczajnie zapomnę go założyć to co chwile łapię się za rękę bo wydaje mi się, że go zgubiłam. Podobnie mam z telefonem i torebką. Ma ktoś tak??
Ja w domu rzadko noszę pierścionek, bo ciągle a to coś zmywam, a to coś robię, więc zakładam go zwykle przed wyjściem z domu i potem już noszę do wieczora... Więc w domu mi go tak nie brakuje, ale jak mi się zdarzy wyjść bez pierścionka (już się nie zdarza, bo pamiętam, ale na początku się zdarzało), to dostawałam cholery, ciągle sprawdzałam kciukiem i się denerwowałam, że go nie ma.

Co do obrączek, to mój Tata od ślubu w sumie nie zdejmował obrączki... Podobnie jak Tacie Brydzi wrosła Mu niejako obrączka w palec i w sumie nie może jej zdjąć już... Ale moja Mama zdejmuje obrączkę i pierścionki codziennie wieczorem do snu i nigdy nie musiała zmieniać rozmiaru. Mam nadzieję, że u nas też nie będzie takiego problemu nigdy.

fafla, każdy nosi jak sobie chce i jak Mu wygodnie, a tym wszystkim "najmądrzejszym" to tylko przytakuj i się uśmiechaj, a rób i tak swoje, bo nic nikomu do tego gdzie kto nosi cokolwiek.

Jedyne, co może być jakąś taką realną oznaką dla społeczeństwa, więc raczej się należy tego wystrzegać, jest noszenie obrączki na lewej ręce - tak noszą wdowy i wdowcy. Więc jeśli nie chcemy, żeby ludzie patrzyli na nas ze współczuciem zamiast zazdrością, to lepiej miejmy obrączkę na prawej dłoni

sztuczka, takie jak Ty mają łatwiej Moja Mama też właśnie zawsze nosi kilka pierścionków, tak się przyzwyczaiła, więc dla niej dodatkowe nie były problemem.. A ja się do wszystkiego, co mam nowego na sobie muszę długo przyzwyczajać i jeszcze miewam jakieś dziwne akcje
Powodzenia na spotkaniu, a daj jeszcze linkacza, który to fotograf, to sobie obejrzę 3mam kciuki za podpisanie korzystnej umowy

monikazmc, no no, ale już nazałatwialiście, super A możesz mi na priv napisać, jaką krawcową wybrałaś? Bo ja w wakacje zamierzam się wybrać do Zamościa także w poszukiwaniu sukni, więc bardzo przyda mi się Twój kontakt, szczególnie, że cena taka atrakcyjna
No i pochwal nam się, jakie obrączki wybraliście, bo tu akurat w temacie jesteśmy

melody, i my byliśmy już dawno u księdza, oczywiście nie bardzo miał gdzie zapisać, więc zapisał z tyłu księgi intencji mszalnych, bo duża, to była szansa, że będzie ta sama do 2012 Ale w te wakacje pojedziemy tam jeszcze raz potwierdzić datę i godzinę, żeby już nie było wątpliwości.
Zawsze warto wszędzie iść wcześniej, najwyżej Was wykopie i co z tego A może się okazać, że na Twój dzień są już zapisy, nigdy nie wiadomo, wszędzie jest inaczej.

tenebrosa, czemu u Ciebie jest słońce, a u mnie tak ponuro?? To nie fair
Ja się cały weekend źle czułam, wobec tego dziś nie poszłam na egzamin, bo nic się nie nauczyłam... Ale już się dogadałam z profesorem, mam przyjść za tydzień. Więc tak czy siak też się biorę za naukę...

moniczka, hmm, niezły to przymusowy urlop, jak sobie do kosmetyczek latasz Hehe, udanego upiękniania

nena, już się tak nie rozczulaj, to, że są ze sobą 80 lat to w polskich realiach zupełnie nie musi oznaczać, że się tak kochają Ale fakt, niech nam to posłuży za wzór dla długowieczności i bycia razem zawsze

baskaeta, a to, że piętrowego tiramisu nie można, to ja wiem, ale przecież teraz większość tortów nie jest piętrowych, tylko na stelażach... chyba, że się rzeczywiście uprą, że chcą piętrowy, to już wtedy faktycznie tiramisu odpada Chodziło mi o sam fakt, że jak się chce, to można
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:54   #69
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

A wiecie dziewczyny powiem Wam szczerze że np gdy podpisywaliśmy różne umowy ludzie bardzo sie dziwili co tak wcześnie to jakas paranoja żeby w 2010 na 2012 rezerwowac sale itd... a teraz patrzę na terminarze np naszego zespołu - (jest na www ich terminarz) i tam cały czerwiec już zajęty... szukajcie wszytskiego jak najwacześniej żebyście miały to, co chcecie a nie to co zaostało My juz wszystko praktycznie mamy jeszcze tylko wpis u księdza

Edytowane przez baskaeta
Czas edycji: 2011-02-08 o 10:55
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:56   #70
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Chatka - racja racja. Dobrze że weszłam na ten wątek bo na prawdę ksiądz byłby ostatnia osobą o której bym pomyślała w czasie tej nagonki i załatwień
Pora się śpieszyć bo w sumie nie wyobrażam sobie mieć wesela/ MSZY po kimś.. W końcu inny wystrój kościoła itp..
Ciekawe jak to wtedy jest z tymi dekoracjami.
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:04   #71
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

a w ogóle co do dekoracji to najpierw trzeba uzgodnić z księdzem czy w ogóle mozna ozdabiać kościół - wczoraj przegladałam strony dekoratorek i to było wymienione na pierwszym miejscu - słyszałam też że siostry zakonne czasem ozdabiają a nie dekoratorki - póki co nie wiem jak tą kwestie złatwimy dla mnie to największa zmora całego tego zamiesznia bo np niech będzie poślizgu 10 min ze wcześniejszym ślubem (my chcemy na 17.00 dlatego pewnie na 16.00 ktoś bedzie wcześniej brał ślub) i wtedy co? Nie mogę sobie tego wyobrazić najchętniej to bym umówiła się z parami które tego samego dnia slubują sobie miłość wierność w kościele jak robimy dekorację i płacimy razem

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

a raz jeszcze nawiązując do Tiramisu wydaje mi się że to cisto jak się ukroi to jednak wygląda małoelegancko i szybko sie rozpada choć jest przepyszne mniam mniam
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 11:06   #72
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Tylko że wiesz. każdy ma inny gust i nie konieczne to co podoba się Wam, spodoba sie Im.
ja mieszkam na szczęście na wsi więc może nie będzie takiego natłoku na mój kościół.. Mam taka nadzieje . i dekorować na pewno mogę.. Tylko kurcze właśnie tak się zastanawiam, a co jeśli ktoś będzie miał o 13:00 ślub a ja np o 15.. Przecież sam fakt że coś jest jeszcze nie gotowe w dzień mojego ślubu mnie dobije.

ja nie wiem co to za piekarnia piekła to tiramisu które jadłam na imprezie u koleżanki ale świetnie wyglądało i wcale się nie rozpadało.. I co najważniejsze nie zamulało
__________________


Edytowane przez melod_y
Czas edycji: 2011-02-08 o 11:07
melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:13   #73
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

dziewczyny a mam pytanie odnośnie sukien ślubnych - czy ich rozmiary są mniej wiecej takie jak "normalnych" ubrań?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Tylko że wiesz. każdy ma inny gust i nie konieczne to co podoba się Wam, spodoba sie Im.
ja mieszkam na szczęście na wsi więc może nie będzie takiego natłoku na mój kościół.. Mam taka nadzieje . i dekorować na pewno mogę.. Tylko kurcze właśnie tak się zastanawiam, a co jeśli ktoś będzie miał o 13:00 ślub a ja np o 15.. Przecież sam fakt że coś jest jeszcze nie gotowe w dzień mojego ślubu mnie dobije.

ja nie wiem co to za piekarnia piekła to tiramisu które jadłam na imprezie u koleżanki ale świetnie wyglądało i wcale się nie rozpadało.. I co najważniejsze nie zamulało

he he wiesz to tylko moje domniemania o tym ciescie

natomiast co do dekoracji... to też mi spędza sen z powiek zawsze lubię mieć przygotowane wszystko wcześniej a tu będzie nerwówka....
przygotowane czy nie inna para będzie na czas czy będza opóxnienia kurcze jak to wytrzymam

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

a wogóle chciałabym aby Panie od makijazu i fryzjer przyjechał do mnie do domu czy wiecie na ile przed muszę rezerwować terminy u takich osób??
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:25   #74
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

oj dużo tych PMek na 2012 jest witam w nowym wątku i proszę o zmianę daty na 29.09. bo 15 hajta mi się kuzynka i tym samym zniweczyła nasze plany, a szkoda
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:47   #75
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
właśnie dlatego ja nie chcę mieć samego białego złota. Bo teraz jest moda że pary noszą srebrne obrączki a ja chcę żeby było widać że jestem już mężatką
ja też miałam takie podejście, ale jak pooglądałam obrączki na żywo to uznałam że tylko białe mi sie podobają do tego stopnia nie lubię żółtego złota ze się nie przełamię będzie białe na 100%
Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a co robicie z pierścionkiem zaręczynowym przekładacie na drugi palec/rękę czy z obrączką?
ja przekładam na lewą rękę


Ominęło mnie otwarcie nowej części to przez to ze nie miałam internetu wczoraj wieczorem
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:51   #76
monikazmc
Raczkowanie
 
Avatar monikazmc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
jestem i ja! Dziewczyny zwariowałyście pisząc w takim tempie

monikazmc a nie mówiłaś że macie już zespół TEXAS zaklepany? Zapamiętałam bo mam ten sam A z jakiej cukierni zamawiasz tort jeśli można wiedzieć?

Zespół wybrany ale nie zaklepany więc jak będziemy jeszcze zwlekać to nam go ktoś sprzątnie sprzed nosa . A tort i ciasta będą z tej słynnej cukierni w Biłgoraju
monikazmc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:55   #77
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Witam i ja

co do tortów to ja też wolałabym, żeby moja mam upiekla taki z bitą śmietaną ale własnie też jest potrzebna zgoda sanepidu i faktura, więc będę zmuszona kupić w jakiejś cukierni- chociaż wiem, że może być nie za dobry ;/
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:59   #78
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez baskaeta Pokaż wiadomość
dziewczyny a mam pytanie odnośnie sukien ślubnych - czy ich rozmiary są mniej wiecej takie jak "normalnych" ubrań?
mniej więcej może i są ale np mi pani w salonie powiedziała że w praktyce oni i tak każdą suknię szyją nie wg rozmiaru tylko wg miary zdjętej z danej osoby.



jeju jak wy lecicie z tym pisaniem ledwo nadążam. A u mnie pogoda znowu się popsuła, a już tak ładnie słoneczko świeciło.
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:59   #79
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Trzymajcie kciuki, bo niedługo lecę na uczelnię po wyniki i wpis z egzaminu. Wasze kciukanie pomaga więc mam nadzieję, że zdam
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 12:11   #80
fraise
Raczkowanie
 
Avatar fraise
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 448
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

O nie, Dziewczyny, już tu są nowe 3 strony . A ja jeszcze w starym wątku mam kilka stron . Idziecie jak burze!
Melduję się w nowej części, odezwę się później, opiszę nasze wizyty w lokalach .
A teraz robię sio do pracy
fraise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:13   #81
sztuczka_magiczka
Rozeznanie
 
Avatar sztuczka_magiczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 784
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Moi (mam nadzieje) przyszli panowie - fotografowie to: http://smfoto.pl/ - jeśli zdjęcia nie porażają, to daję słowo, że na żywo, w albumie i w fotoksiążce robiły znacznie większe wrażenie Ponadto na stronce mają takie najbardziej aktualne, a widzieliśmy inne, ładniejsze od tych hehe

Ja też tak mam, że sie stresuje tym, czy jeszcze będzie dany termin czy nie Zaręczyliśmy się na 3 lata przed ślubem, ale dopiero od miesiąca działamy już tak naprawdę na poważnie (że szukamy i umawiamy się na spotkania) bo oczywiście TŻ nie chciał wcześniej słyszeć o jakiejkolwiek organizacji: "jeszcze dużo czasu zostało" Ech... Tak samo rodzina mi się dziwiła: "Aaa... dopiero za 2 lata ślub? (mniejsza, że za niecałe półtora roku...) A nie rozmyślicie się do tego czasu? Nie za wcześnie na organizację?" Tia, a potem wesele w remizie albo w komunistycznej sali na działkach - och nie, dziękuję Zawsze potem ich kwitowałam, że jak mam wszystko załatwiać w pośpiechu i po łebkach to lepiej wcale nie robić takiego wesela na (za przeproszeniem ;p) odpierdziel No ale niestety są ludzie, dla których względy estetyczne nie mają znaczenia
__________________
13.09.2007r. jesteśmy razem!
22.07.2009r. zaręczeni!
21.07.2012r. powiemy tak!
sztuczka_magiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:17   #82
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Smile Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...aż mi się łezka w oku zakręciła. Życzę sobie i Wam wszystkim takiego stażu

http://demotywatory.pl/2668556/Nigdy...ce-ktore-kocha
Mnie strasznie takie historię wzruszają... To jest coś pięknego żyć tyle lat w ciągłej miłości. Miejmy nadzieję, że i u nas tak będzie

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Tylko że wiesz. każdy ma inny gust i nie konieczne to co podoba się Wam, spodoba sie Im.
ja mieszkam na szczęście na wsi więc może nie będzie takiego natłoku na mój kościół.. Mam taka nadzieje . i dekorować na pewno mogę.. Tylko kurcze właśnie tak się zastanawiam, a co jeśli ktoś będzie miał o 13:00 ślub a ja np o 15.. Przecież sam fakt że coś jest jeszcze nie gotowe w dzień mojego ślubu mnie dobije.

ja nie wiem co to za piekarnia piekła to tiramisu które jadłam na imprezie u koleżanki ale świetnie wyglądało i wcale się nie rozpadało.. I co najważniejsze nie zamulało
Tak, nie będzie takiego natłoku na Twój kościół. Ja mieszkam w miejscowości co jest 1000 osób do tego w zeszłym roku było 5 ślubów i idąc do księdza w styczniu dowiedziałam się, że moja upragniona godzina jest już zajęta...

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki, bo niedługo lecę na uczelnię po wyniki i wpis z egzaminu. Wasze kciukanie pomaga więc mam nadzieję, że zdam
Mocno trzymam . Ja przed chwilą wróciłam z uczelni i dzięki ocenie z ćwiczeń jestem zwolniona z egzaminu z matmy . Takie informacje mogłyby być codziennie ;p
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:22   #83
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

trzymam
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:23   #84
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

nativv trzymam kciuki! będzie dobrze

sztuczka oj porażają, porażają....jak Wam się uda, to będzie dobry wybór, bardzo ładne zdjęcia. Nie przejmuj się co mówią, ja też ciągle słyszę, że tu jeszcze tyyyyle czasu, a zleci...nawet się nie obejrzymy i będziemy żałować, że szkoda iż to tak szybko minęło
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:27   #85
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

trzyamy trzymamy


sztuczka_magiczka piękne te zdjęcia

moi fotografowie http://raczynscyfotografie.pl/ (może komuś się przyda bo obsługują nawet Warszawę) Mnie ich zdjęcia na prawdę poraziły gdy pierwszy raz je oglądałam i już wtedy wiedziałam że ich wezmę do siebie na ślub
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:32   #86
baskaeta
Zadomowienie
 
Avatar baskaeta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez sztuczka_magiczka Pokaż wiadomość
Moi (mam nadzieje) przyszli panowie - fotografowie to: http://smfoto.pl/ - jeśli zdjęcia nie porażają, to daję słowo, że na żywo, w albumie i w fotoksiążce robiły znacznie większe wrażenie Ponadto na stronce mają takie najbardziej aktualne, a widzieliśmy inne, ładniejsze od tych hehe

Ja też tak mam, że sie stresuje tym, czy jeszcze będzie dany termin czy nie Zaręczyliśmy się na 3 lata przed ślubem, ale dopiero od miesiąca działamy już tak naprawdę na poważnie (że szukamy i umawiamy się na spotkania) bo oczywiście TŻ nie chciał wcześniej słyszeć o jakiejkolwiek organizacji: "jeszcze dużo czasu zostało" Ech... Tak samo rodzina mi się dziwiła: "Aaa... dopiero za 2 lata ślub? (mniejsza, że za niecałe półtora roku...) A nie rozmyślicie się do tego czasu? Nie za wcześnie na organizację?" Tia, a potem wesele w remizie albo w komunistycznej sali na działkach - och nie, dziękuję Zawsze potem ich kwitowałam, że jak mam wszystko załatwiać w pośpiechu i po łebkach to lepiej wcale nie robić takiego wesela na (za przeproszeniem ;p) odpierdziel No ale niestety są ludzie, dla których względy estetyczne nie mają znaczenia
Fajne te zdjęcia i też mają pakiety jak mój fotograf Tylko strasznie mało zdjęć zgranych na płytę - u mnie min 550 + do tego sesja plenerowa od 2 do 6 h i cała reszta w cenie
baskaeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:35   #87
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

W takim tempie piszecie że szok, no ale...
Chatko wyglądam co najmniej jak shrek więc upiększona będe dopiero za jakieś 2 tyg jak mi wszystko zejdzie z twarzy:/. Urlop mam.... Hmmm 2 mies byłam na zwolnieniu bo dzieci mi chorowały i jak byłam ostatnio (w poniedziałek tydz temu) to dowiedziałam się że jak to ostatnie zwolnienie to mam wypisać urlop od 7 do 9 bo nie ma dla mnie pracy, zostałam do 10 odsunięta od projektu bo długo mnie nie było. No i jak sama nie wypisze wypoczynkowego to oni mnie na bezpłatny wysyłają, no to napisałam co miałam zrobić.... Zresztą mam tak dosyć tej firmy i tak nie chcę tam wracać, że nie będzie mi nawet szkoda jak mnie wywalą. A no i w czwartek powinnam iść do pracy, ale mój pierworodny będzie miał 7 urodziny i zadzwonię w czwartek rano do pracy i powiem że biorę dzień opieki nad dzieckiem. A oni niech se robią co chcą. W ogóle kinder bal szykuję normalnie jak wesele tylko dla dzieci.
Zmęczona jakaś już jestem dzisiaj, u mnie pogoda okropna... niby świeci troszkę słonko ale wiatr wieje strasznie.... i zimno...
Lecę dziewczyny coś poprasuję może
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:43   #88
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Witam Was
co do cukierni to polecam Alicję w Nasutowie-mają pyszne ciasta..
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:57   #89
czwartkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 104
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

ja będę mieć z białego złota obrączki, pierścionek zaręczynowy też mam z białego złota pozatym żółte domnie nie pasuje i nie czułąbym się swojo nosząc coś żłotego

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

wogóle to mi się tak dziś w pracy nudzi że zaraz chyba uciekam stąd bo nie mogę wysiedzieć z tych nudów przeglądałam buciki na ślub ale cieżko coś znaleźć o to moje propozycje http://allegro.pl/c28-biale-bezowe-ecru-skorzane-platformy-szpila-40-i1436454095.html


---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

http://allegro.pl/srebrzysto-biale-s...447887715.html orazhttp://allegro.pl/biale-platformy-ro...442747958.html

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

i kolejne
http://allegro.pl/srebrzysto-biale-s...447887715.html oraz http://allegro.pl/biale-platformy-ro...442747958.html

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

osobiscie będę czegoś takiego szukać tylko chciałabym skórzane i najlepiej bez placów bo to lipiec
czwartkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:06   #90
sztuczka_magiczka
Rozeznanie
 
Avatar sztuczka_magiczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 784
Dot.: Nasze śluby w przyszłym roku, a przygotowania w toku :) - Panny Młode 2012, cz

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
sztuczka_magiczka piękne te zdjęcia

moi fotografowie http://raczynscyfotografie.pl/ (może komuś się przyda bo obsługują nawet Warszawę) Mnie ich zdjęcia na prawdę poraziły gdy pierwszy raz je oglądałam i już wtedy wiedziałam że ich wezmę do siebie na ślub
Dzięki Wasze zdjęcia też są śliczne Będziecie mieli piękną pamiątkę Choć ja preferuję takie jeszcze bardziej bajkowe, z większym kontrastem No i artystyczne - miodzio

nena - Miło, że i Ciebie poraziły zdjęcia moich panów
__________________
13.09.2007r. jesteśmy razem!
22.07.2009r. zaręczeni!
21.07.2012r. powiemy tak!
sztuczka_magiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.