Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 13:49   #3961
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dzięki maarti, że dajesz znać, Ty jak zwykle na posterunku, kliknę sobie mały zestaw pore refiner.
Bardzo proszę a jakie mini bierzesz?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 13:51   #3962
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bardzo proszę a jakie mini bierzesz?
Bazę i happy.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 13:58   #3963
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
:

To życzę im powodzenia w sprzedaży tych niezwykle atrakcyjnych pudełeczek
i kolejki zapisów

Zakochałam się w nowych cieniach Givenchy, tych czwóreczkach
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 14:00   #3964
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
i kolejki zapisów

Zakochałam się w nowych cieniach Givenchy, tych czwóreczkach


Mi się podoba nowy rozświetlacz Givenchy, ale nie biorę, bo mam kulasy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 14:11   #3965
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

2 nowe próbki do wyboru w S.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 14:14   #3966
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
2 nowe próbki do wyboru w S.
Ło Matko! Aż 2? Padam i nie wstanę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 14:15   #3967
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ło Matko! Aż 2? Padam i nie wstanę
Sama się zdziwiłam co tacy hojni...
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 14:16   #3968
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Sama się zdziwiłam co tacy hojni...
Szoooook może to prezent na walętynki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 14:24   #3969
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Szoooook może to prezent na walętynki
Na pewno Ale gdyby tego pudru było więcej niż 0,06 gr to bym się skusiła na mini zamówienie.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 14:25   #3970
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Na pewno Ale gdyby tego pudru było więcej niż 0,06 gr to bym się skusiła na mini zamówienie.
Właśnie te 0,06 g to chyba na sam nos
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 14:28   #3971
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Właśnie te 0,06 g to chyba na sam nos
Niestety. Gdyby rzucili taką miniaturką jak np. z bazą Benefit....
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 14:52   #3972
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dostałam paczke z D.
Vintage Selection wygląda bardzo obiecująco brzoskwiniowo--beżowy ze srebrnym metalicznym połyskiem, jutro testy naoczne, a ta miniatura Kenzo to jednak nie moja bajka
ktoś testował może ten krem Bretona pod oczy z kodu ? Fajny ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 15:46   #3973
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Witajcie zacne tropicielki promocji Jako, że jestem na odwyku, nie znam żadnych działających kodów, a potrzebny mi takie kodzik do D. działający poniżej 100zł
Się mi zachciało rozświetlacza Mary Lou, skoro darmowa wysyłka... tylko kod by sie jakiś przydał ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 15:47   #3974
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

A któraś testowała http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ller_score%3A3 ? Przyznam, że kusi ceną
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 15:53   #3975
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
witajcie zacne tropicielki promocji jako, że jestem na odwyku, nie znam żadnych działających kodów, a potrzebny mi takie kodzik do d. Działający poniżej 100zł
Się mi zachciało rozświetlacza mary lou, skoro darmowa wysyłka... Tylko kod by sie jakiś przydał ??
001klpl -10% (wpisz drukowanymi)

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-02-04 o 15:55
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 15:58   #3976
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A któraś testowała http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ller_score%3A3 ? Przyznam, że kusi ceną
To serum jak i inne z Sephory np. zwężające pory w ogóle nie działają i nic nie robią, jeszcze wszystkie mają dokładnie ten sam zapach i konsystencje i wyglądają tak samo, nie wiem czy nie zmienia się tylko opakowanie, szkoda pieniędzy, a poza tym masz juz zapas wyczerpany
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:07   #3977
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
mam paczke, narazie nic nie moge powiedziec bo olejki zamarzly ! Normalnie sa w stanie stalym I nawet nie da sie wyciagnac tej gabeczki do nakladania Zostawiam je w temperaturze pokojowej do wieczora niech odtajaja

dodatkowo musze pochwalic niemieckiego douglasa, bo w poprzednim zamowieniu nie wyslali mi gratisowego Zelu pod prysznic La Vie Est Belle, zglosilam to i poprosilam o doslanie ( w zamian w poprzedniej paczce byla probka wody perfumowanej Roma ). I dzisiaj kurierem przyszly dwie paczki, jedna z olejkami a druga z zelem. A zglaszalam to w tamtym tygodniu, szybko
Szczerze, to to trochę jest niepokojące, że one tak zamarzły To nie zbyt ciekawie... Bo zanim one dolecą gdziekolwiek to zamarzną i wszystkie bedziemy miały zamarznięte produkty Wystarczy, że jeden dzien poleżą gdzieś w magazynie czy coś... Albo jak Douglas ściąga je z zagranicy to po drodze też pewnie zamarzły i odtajały.. I może wiele razy nawet. I mnie zastanawia czy one czasem nie zmienią trochę właściwości czy coś? I w ogole konsystencji po odmrożeniu?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:14   #3978
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
001klpl -10% (wpisz drukowanymi)
Dziękuję
zamówienie zrobione dzisiaj, żeby mnie potem jakieś walentynkowe miniaturki i inne promocje nie zachęciły do wydania więcej kaski
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:17   #3979
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dostałam paczke z D.
Vintage Selection wygląda bardzo obiecująco brzoskwiniowo--beżowy ze srebrnym metalicznym połyskiem, jutro testy naoczne, a ta miniatura Kenzo to jednak nie moja bajka
ktoś testował może ten krem Bretona pod oczy z kodu ? Fajny ?
Daj znać co sądzisz jak użyjesz! Ja go naakładam ruchem wklepującym, dokłądam warstw aby był mega metaliczny Dzisiaj go nosiłam i mój Luby się zachwycał jaki piękny makijaż mam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 16:23   #3980
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Szczerze, to to trochę jest niepokojące, że one tak zamarzły To nie zbyt ciekawie... Bo zanim one dolecą gdziekolwiek to zamarzną i wszystkie bedziemy miały zamarznięte produkty Wystarczy, że jeden dzien poleżą gdzieś w magazynie czy coś... Albo jak Douglas ściąga je z zagranicy to po drodze też pewnie zamarzły i odtajały.. I może wiele razy nawet. I mnie zastanawia czy one czasem nie zmienią trochę właściwości czy coś? I w ogole konsystencji po odmrożeniu?
troche mnie rozbawilas, bo zdalam sobie sprawe ze zamarzly to slowo uzyte chyba na wyrost. One zmienily stan skupienia, cos jak miod. (akurat jestem chora to mi przyszedl na mysl) W niskiej temperaturze robi sie taki zbity i staly, a po podgrzaniu lejacy. To idealne okreslenie

edit. ale swoja droga masz racje, za kazda wizyta w niskiej temperaturze pewnie zmieniaja stan, wiec jakby je tak nosic w torebce teraz zima to powtorzyloby sie to kilka razy. na pewno po czyms takim musza tracic swoje wlasciowsci... Ja ich nie bede uzywac zima, chowam na wiosne

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-02-04 o 16:26
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:34   #3981
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
troche mnie rozbawilas, bo zdalam sobie sprawe ze zamarzly to slowo uzyte chyba na wyrost. One zmienily stan skupienia, cos jak miod. (akurat jestem chora to mi przyszedl na mysl) W niskiej temperaturze robi sie taki zbity i staly, a po podgrzaniu lejacy. To idealne okreslenie

edit. ale swoja droga masz racje, za kazda wizyta w niskiej temperaturze pewnie zmieniaja stan, wiec jakby je tak nosic w torebce teraz zima to powtorzyloby sie to kilka razy. na pewno po czyms takim musza tracic swoje wlasciowsci... Ja ich nie bede uzywac zima, chowam na wiosne
Oj nie podoba mi się to Żeby kosmetyki zmieniały stan skupienia? To tam musi być woda chyba.. Nie powinni dopuszczać do takich sytuacji i robić takich produktów, bo to takie trochę.. nieestetyczne. No i jeszcze co, jeśli naprawdę zmieniają właściwości? Przecież to na pewno nie wpływa korzystnie na kosmetyk... Takie zamrażanie i odtajanie..

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

A jak zapach miodka? Przyjemny, słodki? Malinka bardzo chemiczna?

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-02-04 o 16:33
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:35   #3982
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Poziomka mam nadzieję że mój Tż też popadnie w zachwyt
ja wszystkie PP nakładam paluchem, tak mi jakoś najwygodniej dam znać


Dziewczyny a dlaczego Wasze olejki miałyby zmienić stan skupienia od noszenia w torebce wydaje mi się, że mogło być z nimi coś nie tak przez niską temperaturę w magazynach, zarówno Douglasa jak i DHL itp
ja dziś dostałam paczkę z D. i paint pota, był mega zimny i początkowo tępy, ale w temperaturze pokojowej znormalniał
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:45   #3983
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Oj nie podoba mi się to Żeby kosmetyki zmieniały stan skupienia? To tam musi być woda chyba.. Nie powinni dopuszczać do takich sytuacji i robić takich produktów, bo to takie trochę.. nieestetyczne. No i jeszcze co, jeśli naprawdę zmieniają właściwości? Przecież to na pewno nie wpływa korzystnie na kosmetyk... Takie zamrażanie i odtajanie..
masz racje. Ja jak je dostalam, to pomyslalam ze sa zepsute, ale doszlam do wniosku ze nie moga bo to nowosc. No i faktycznie polezaly 15 minut w cieplym i zrobily sie lejace. Troche to dziwne, ale moze z olejkami tak wlasnie jest...

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

malinka pachnie cudnie, jest slodziutka i realistyczna jak dla mnie jak w zapachach Yves Rocher z serii Les Plaisirs Nature, co do miodowego to mam mieszane uczucia, mi sie ten zapach nie podoba, ogolnie nie lubie w perfumach miodu dla mnie ten zapach jest bardziej kosmetyczny, ale najlepiej sie przekonacie jak same przetestujecie
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:45   #3984
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Poziomka mam nadzieję że mój Tż też popadnie w zachwyt
ja wszystkie PP nakładam paluchem, tak mi jakoś najwygodniej dam znać



Dziewczyny a dlaczego Wasze olejki miałyby zmienić stan skupienia od noszenia w torebce wydaje mi się, że mogło być z nimi coś nie tak przez niską temperaturę w magazynach, zarówno Douglasa jak i DHL itp
ja dziś dostałam paczkę z D. i paint pota, był mega zimny i początkowo tępy, ale w temperaturze pokojowej znormalniał
No ja też paluchem! Najwygodniej i najszybciej

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
masz racje. Ja jak je dostalam, to pomyslalam ze sa zepsute, ale doszlam do wniosku ze nie moga bo to nowosc. No i faktycznie polezaly 15 minut w cieplym i zrobily sie lejace. Troche to dziwne, ale moze z olejkami tak wlasnie jest...
Ale pierwszy raz sie spotykam, żeby produkt do ust (czy jakikolwiek inny lejacy kosmetyk) zmienił swój stan skupienia Ależ to dziwne..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 16:51   #3985
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To serum jak i inne z Sephory np. zwężające pory w ogóle nie działają i nic nie robią, jeszcze wszystkie mają dokładnie ten sam zapach i konsystencje i wyglądają tak samo, nie wiem czy nie zmienia się tylko opakowanie, szkoda pieniędzy, a poza tym masz juz zapas wyczerpany
O, to dziękuje za opinie, bo nieliczne znalezione w internecie były bardzo pozytywne

PS. Ta dam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (103,9 KB, 73 załadowań)
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:05   #3986
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
O, to dziękuje za opinie, bo nieliczne znalezione w internecie były bardzo pozytywne

PS. Ta dam!
daj znac jak przetestujesz, bo zastanawiam sie czy nie kupic tego urzadzonka na nocy zakupow. Clarisonic do mojej wrazliwej cery bylby za mocny, a to Foreo kusi

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

dziewczyny macie Clarisonic? Oplaca sie to kupowac? Czy lepsza ta Luna Foreo?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:08   #3987
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Oj nie podoba mi się to Żeby kosmetyki zmieniały stan skupienia? To tam musi być woda chyba..
No woda to zamarza poniżej 0 stopni, a wiele naturalnych olejów zmienia się z płynu w ciało stałe już poniżej 20 stopni (np olej kokosowy). Jeśli to cudo do ust ma w składzie naturalne olejki i woski to konsystencja może się robić gęsta w niskich temperaturach
Swego czasu jak śledziłam wątek Yves Rocher to zimą tradycyjnie pojawiały się posty " mój olejek hammam ma jakieś dziwne grudki, co się dzieje, zepsuł się???". A to olej kokosowy się z niego wytrącał i zastygał tworząc fruwające farfocle
Ale to jest urok naturalnych składników, a nie wada produktu

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-02-04 o 17:10
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:08   #3988
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Potestuj krazek myjacy z sephory za 19 zl , do reki ale świetny ;D
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:13   #3989
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Potestuj krazek myjacy z sephory za 19 zl , do reki ale świetny ;D
mowisz o tym: http://www.sephora.pl/Akcesoria/Twar...twarzy/P941007 ?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 17:16   #3990
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
daj znac jak przetestujesz, bo zastanawiam sie czy nie kupic tego urzadzonka na nocy zakupow. Clarisonic do mojej wrazliwej cery bylby za mocny, a to Foreo kusi

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

dziewczyny macie Clarisonic? Oplaca sie to kupowac? Czy lepsza ta Luna Foreo?
Mnie własnie ten clarisonic podrażniał, moja siostra ma i kilka razy spróbowałam Za kilka dni dam znać jak tam moja skóra
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.