Torebki Pauliny Schaedel - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-27, 16:13   #31
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

ja mam cooper bag czarną od lipca i jestem bardzo zadowolona póki co, ale nie eksploatuję jej jakoś super często. jest porządna i skóra wygląda naprawdę fajnie. teraz planuję mimi bag cherry, ale ostatnio poszalałam trochę na zakupach i się staram powstrzymać
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 07:55   #32
Lojustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Może będziesz zadowolona do momentu kiedy nie będziesz musiała złożyć reklamacji, którą Pani Paulina nie przyjmie
Ewidentnie przyjmuje reklamacje wybiórczo, jak pisałam przyjęła gorszy przypadek i to już dawno po gwarancji.
Dlatego też nie kupie już u niej żadnej torebki.



Cytat:
Napisane przez klotylda14 Pokaż wiadomość
Miałaś pecha, czasami trafia się felerny egzemplarz, więc tym bardziej projektantka powinna zareagować, brak reakcji z jej strony może negatywnie wpłynąć na sprzedaż jej produktów. twój post przeczytałam po zamówieniu mimi large i teraz jestem w rozterce, choć najpierw poczytałam opinie
https://www.youtube.com/watch?v=BtHZZB6Xsxw
https://www.youtube.com/watch?v=Fzl8YsS7a8k
Lojustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 21:42   #33
bohomaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

NIGDY nie kupię nic od tej Pani. Złożyłam zamówienie na torebkę i portfel w związku ze zniżkami w jakiejś gazecie, naoglądałam się na insta i znalazłam baaardzo mało negatywnych opinii w internecie, więc postanowiłam zamówić. Polecam kręcić wideo podczas otwierania paczek! (jak mi znajomy mówił, to się śmiałam, ale może dlatego, że oceniam przez swój pryzmat, a jestem uczciwym człowiekiem). Zamówienie nie zostało zrealizowane w całości, przyszła tylko torebka, wykonana nieestetycznie, pasek ma na bokach gumę, która przechodzi też na jego przód/tył i nie w całości co daje efekt jak by ta guma już miejscami odpadała, ja nie jestem w stanie czegoś takiego znieść i to nie w produktach za takie ceny. Skontaktowałam się ze sklepem, przeproszono mnie za portfel, miał zostać dosłany, prosiłam aby się wstrzymano, miałam przesłać zdjęcia torebki, która miała zostać wymieniona. W końcu odpowiedziano mi, iż nadmiar gumy (o co mi nie chodziło) a też istniał na bokach mam trzeć ręcznikiem dopóki nie odpadnie.... Poprosiłam o inne rozwiązanie, na co otrzymałam odpowiedź aby odesłać torebkę i,iż zostanie mi zwrócony cały koszt zakupu (tutaj zrozumiałam, że ze wstydu całość za zamówienie) na pytania o wymianę już nikt nie odpisywał. Kontakt ze sklepem jest naprawdę, zły, dziwne odpowiedzi, jeśli w ogóle, nikt się pod tymi wiadomościami nie podpisuje, więc tak naprawdę nie wiadomo z kim piszemy. Torebkę zapakowałam i odesłałam. Przyszedł portfel.... tadam, zapakowany tylko w taką folijkę kurierską bez zabezpieczenia, rozpakowuje, oglądam i zauważam brak tej części zamka za którą się ciągnie, która wypada z woreczka... postanowiłam sprezentować siostrzenicom, ale na konto została zwrócona mi tylko goła kwota za torebkę, więc się zdenerwowałam i odesłałam i portfel i poprosiłam o zwrot kosztów tych odsyłek, bo dlaczego ja mam ponosić koszty niekompetencji tej firmy. Portfel odesłałam i napisałam maila. Na drugi dzień zadzwoniła do mnie Pani.... krzycząc o oszustwie, próbie wyłudzenia :O jak żyję, w życiu nie przeżyłam takiej sytuacji.... mówiąc, że świat i Polska jest mała, nie wytrzymałam i mówię do Pani, żeby się uspokoiła i rozmawiała ze mną jak człowiek, na co Pani do mnie, że ona portfela nie przyjmie i się rozłączyła.... Chyba nie muszę komentować, wnioski nasuwają się same, dostałam w końcu zwrot za portfel i to nawet w pełnej kwocie, więc stratna na tym wszystkim byłam w endefekcie może 10 złotych, ale co ja nerwów zżarłam to moje, żeby człowiek buble dostawał i batalie o zwrot swoich pieniędzy toczyć musiał. Oczywiście, opisałam częściowo pod profilem na instagramie sytuację na co natychmiastowo zostałam zablokowana, tyle w temacie "opinii"-czysta manipulacja!!!!!
bohomaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 15:47   #34
fredka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 93
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

W mojej Mimi Large też po paru tygodniach odpruła się kieszonka wewnątrz, frędzle były postrzępione od samego początku (musiałam poobcinać strzępiące się nitki), no i pasek oczywiście też niedokładnie wykończony z odłażącą "gumą". "Skóra" niby porządna, wysokiej jakości, torebki ogólnie ładne, ale mogliby się nieco bardziej przyłożyć do detali. Już naprawdę mniej mnie obchodzą te wszystkie woreczki bawełniane, torebki papierowe, naklejki i inne bzdury tego typu.
fredka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 08:49   #35
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Myślę właśnie nad zakupem torebki Lili, ale trochę martwią mnie te kiepskie opinie dotyczące ich jakości.. Czy któraś z posiadaczek torebki Pauliny Schaedel mogłaby napisać jak spisuje się po kilku miesiącach używania? Czy okucia się mocno niszczą? Czy macie może jakieś zdjęcia przestawiające środek tych torebek?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 21:36   #36
kombinacja
Raczkowanie
 
Avatar kombinacja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 399
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Myślę właśnie nad zakupem torebki Lili, ale trochę martwią mnie te kiepskie opinie dotyczące ich jakości.. Czy któraś z posiadaczek torebki Pauliny Schaedel mogłaby napisać jak spisuje się po kilku miesiącach używania? Czy okucia się mocno niszczą? Czy macie może jakieś zdjęcia przestawiające środek tych torebek?
ja mam dwie: od lipca cooper, od grudnia mimi large. cooper używam sporadycznie, bo w jesieni/zimie mi się zsuwa niestety z płaszczy, co mnie strasznie wkurza, jak będzie cieplej to wróci do łask. mimi noszę ostatnio ciągle, była ze mną na kilku wycieczkach zagranicznych w upale, a nawet w tropikach, i nic się z nią nie dzieje. jedyne co, to te doczepione frędzle trochę się "prują", tzn. jakieś małe nitki wystają i to nie wygląda super estetycznie, ale można ten brelok frędzlowy bez problemu odpiąć. z mimi large jestem więc bardzo zadowolona, rozważam zakup mniejszej mimi w innym kolorze
__________________
no one cares unless you're pretty or dying
kombinacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 10:58   #37
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Ja mam aktualnie dwie torebki Paulina Schaedel - czarną MIMI i bordową LIN Teraz czekam jeszcze na przesyłkę z LILI LARGE.

MIMI - Blaszka z nazwą ma lekki odprysk, frędzelki nieco się postrzępiły, ale poza tym mankamentami, torebka jest w bardzo dobrym stanie. Siostra nosi ją praktycznie codziennie od roku.

LIN - Od pół roku towarzyszy mi każdego dnia i wygląda jak nowa. Oczywiście widać jakieś lekkie ślady użytkowania (zwłaszcza na pasku), ale ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości.

LILI - Właśnie czekam na dostawę. Mam nadzieję, że z niej będę również zadowolona.

Torebki wykonane są naprawdę bardzo porządnie, ale za taką cenę mógłby być jednak skórzane... Zastrzeżenia mam również do ceny wysyłki - 18zł to naprawdę dużo. Przy takiej kwocie powinna być zdecydowanie darmowa.
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-16, 11:28   #38
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Podbijam temat. Temat torebek Pilewicz wciąż żywy, jednak 800zł za torebkę nie dam
Natomiast ceny u Pauliny są w sam raz
Czy ktoś jeszcze miał do czynienia z tymi torebkami? Powyższe negatywne opinie trochę mnie zniechęciły... Może któraś z użytkowniczek po dłuższym czasie może coś więcej powiedzieć?
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 20:03   #39
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

ja mam toreble listonoszke z chwościkiem i tez nie polecam, szybko mi pofarbowała na czarno od płaszcza, chwoscik - fredzelki porozklejay sie, a guma na pasku (na krawedziach) odeszla zaraz na poczatku.
Cena nie jest az taka niska, a jakosc marna.
Wiecej na pewno nie kupię, nie warto.

Mój model to MIMI Large Pink.

Edytowane przez madzia1_s
Czas edycji: 2018-06-16 o 20:05
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 20:39   #40
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

To nie napawa optymizmem u Pilewicz też narzekają na farbowanie czy obtarcia a cena cztery razy wyższa
Może jak będzie używana na zmianę z innymi, to będzie lepiej...
Hmmm...
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 10:32   #41
fredka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 93
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Koleżance już drugi raz porozklejał się chwost w MIMI Large. Pierwszy reklamowała (choć nie było to takie proste), po mniej więcej roku rozkleił się drugi.
fredka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 16:40   #42
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Niestety, jakość u PS wciąż słaba W grudniu skusiłam się na portfel i już zafarbowany, z urwanym suwakiem. A naprawdę dbam o swoje rzeczy

Szkoda, bo ładne modele i chętnie bym wzięła torbę podróżną, gdybym miała zaufanie do marki.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-24 17:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.