Wybór telewizora LCD - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 19:00   #61
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez Cosmosis Pokaż wiadomość
Dlatego lepiej kupić tańszy telewizor, nawet bez dekodera mpeg-4, choćby takiego Funai lt6-32bb, którego posiadam
W tym momencie każdy tańszy jest w cenie droższego sprzed kilku miesięcy, czy to ten kryzys tak podyktował ceny TV? Nie mogę się nadziwić, ze w listopadzie kupiliśmy LCD za 3 koła, a on teraz zdrożał zamiast tanieć...
awusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:12   #62
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
W tym momencie każdy tańszy jest w cenie droższego sprzed kilku miesięcy, czy to ten kryzys tak podyktował ceny TV? Nie mogę się nadziwić, ze w listopadzie kupiliśmy LCD za 3 koła, a on teraz zdrożał zamiast tanieć...
Niestety waluty od września cały czas mocno drożały, więc i TV musiały zdrożeć.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:15   #63
bedede
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
GG do bedede
Dot.: Wybór telewizora LCD

My zakupiliśmy Sharpa, na początku chcieliśmy Sony, ale w sklepie Pan powiedział nam, że nie ma porównania i że Sharp jest najlepszy. Teraz nie żałujemy. Cena była dość wysoka, ale warto było
__________________
Zapraszam na http://chomikuj/bdulak

Mówią, że ten, który zasługuje na prawdziwą miłość będzie Cię kochał taką, jaką jesteś, a nie taką, jaką chce żebyś była.


http://☠☠☠☠☠☠☠/yAuxr - interesuje Cię kredyt??
bedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:15   #64
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Wybór telewizora LCD

Bardzo prosty test na jakość obrazu: spójrz w sklepie jak wygląda na danm tv kolor czarny - w samsungach jest on granatowy, w lg ciemnoszary. Jedynie w Sony czarny ma naprawdę czarny kolor.
Kupiłam do sypialni Sony Bravia 26 cali - kosztował w euro rtv agd niecałe 1500 zł, do tego przedłużyłam sobie gwarancję do 5 lat, ale to koszt stanowiący 25% ceny tv - ale warto mieć spokój.
Sharp jest w podobnej cenie, ale kolory trochę niemrawe, jakby rozmyte.
Kupiłam Sony przede wszystkim na kolory zbliżone do rzeczywistych ze wszystkich marek, nie wali po oczach jak u Koreańczyków. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za tym tv była marka i estetyczna obudowa - matowa.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:01   #65
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Bardzo prosty test na jakość obrazu: spójrz w sklepie jak wygląda na danm tv kolor czarny - w samsungach jest on granatowy, w lg ciemnoszary. Jedynie w Sony czarny ma naprawdę czarny kolor.
Kupiłam do sypialni Sony Bravia 26 cali - kosztował w euro rtv agd niecałe 1500 zł, do tego przedłużyłam sobie gwarancję do 5 lat, ale to koszt stanowiący 25% ceny tv - ale warto mieć spokój.
Sharp jest w podobnej cenie, ale kolory trochę niemrawe, jakby rozmyte.
Kupiłam Sony przede wszystkim na kolory zbliżone do rzeczywistych ze wszystkich marek, nie wali po oczach jak u Koreańczyków. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za tym tv była marka i estetyczna obudowa - matowa.
To chyba jest kwestią dostrojenia barw i kontrastu. Mój Samsung służy mi bardzo dobrze i czerń ma genialnie czarną.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:47   #66
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Bardzo prosty test na jakość obrazu: spójrz w sklepie jak wygląda na danm tv kolor czarny - w samsungach jest on granatowy, w lg ciemnoszary. Jedynie w Sony czarny ma naprawdę czarny kolor.
Może mieli dziwne ustawienia na TV w sklepie, bo na pewno nie jest to kwestia matrycy, Sony kupuje ją od Samsunga.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 12:24   #67
Cosmosis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
W tym momencie każdy tańszy jest w cenie droższego sprzed kilku miesięcy, czy to ten kryzys tak podyktował ceny TV? Nie mogę się nadziwić, ze w listopadzie kupiliśmy LCD za 3 koła, a on teraz zdrożał zamiast tanieć...
Co zrobić, kryzys...
Ale nie jest tak, że wszyscy podnoszą ceny. Na mój telewizor była promocja i można go było dostać kilka stówek taniej.
Cosmosis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 21:18   #68
piotrw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Wybór telewizora LCD

drogie panie teraz na rynek wchodzą już telewizory diodowe LED np. Sony i Samsung takie wypuściły oglądałem ostatnio w Euro obraz piękny iniesamowity trwałośc takich diod też jest na wysokim poziomie tanie niestety nie są 40 cali 6.500 poczekam aż stanieją i mam nadzieję kupić coś takiego.

pozdrawiam
piotrw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 08:09   #69
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez piotrw Pokaż wiadomość
drogie panie teraz na rynek wchodzą już telewizory diodowe LED np. Sony i Samsung takie wypuściły oglądałem ostatnio w Euro obraz piękny iniesamowity trwałośc takich diod też jest na wysokim poziomie tanie niestety nie są 40 cali 6.500 poczekam aż stanieją i mam nadzieję kupić coś takiego.

pozdrawiam
Bo to tak jest że jak produkt wchodzi na rynek to jest strasznie drogi. Pewnie za jakieś dwa lata cena będzie bardziej przystępna. Poza tym nadal TV w jakości HD jest droga, a sygnał z kablówki jest tak marny ze nie da się docenić możliwości LCD.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 18:50   #70
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wybór telewizora LCD

Telewizory LCD z miesiąca na miesiąc stają się coraz tańsze, teraz już chyba nawet tańsze niż "tradycyjne" telewizory rok temu. Na szybko przykład - http://www.gral.pl/LG+Electronics+32...G2100_426.html Fajny, płaski telewizor za 1300 zeta, a pewnie można znaleźć jeszcze taniej. Wkrótce zaczynam meblowanie własnego mieszkania i chętnie przedstawię wam co ile powinno kosztować ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 18:58   #71
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Wybór telewizora LCD

warto zainwestować w LED
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 23:19   #72
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
warto zainwestować w LED


Masz LEDa?
A co sądzicie o 3D?Czy ktoś ma taki telewizor?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 02:49   #73
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Wybór telewizora LCD

My mamy LCD Samsung 55cali jak najbardziej polecam

---------- Dopisano o 03:49 ---------- Poprzedni post napisano o 03:47 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o 3D?Czy ktoś ma taki telewizor?
Moj znajomy ma .. zadna sensacja
Przy kupnie telewizora 3D ( plazma ) dostaje sie specjalne okulary jedne .. za reszte trzeba juz zaplacic .. no i ogladac mozna jedynie filmy i bajki na dvd ...
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 03:39   #74
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Moj znajomy ma .. zadna sensacja
Przy kupnie telewizora 3D ( plazma ) dostaje sie specjalne okulary jedne .. za reszte trzeba juz zaplacic .. no i ogladac mozna jedynie filmy i bajki na dvd ...



Żabko,ale teraz telewizory mają automatyczną konwersję z 2D do 3D.Możesz sobie oglądać w 3D wszystko-wiadomości,seriale,mecze piłkarskie,itd.

Co do okularów,to wiem i w Polsce niestety nie dołączają nawet jednej pary,wszystko trzeba sobie dokupić.

Byłam wczoraj w sklepie RTV i chłopak z obsługi tłumaczył mi te wszystkie zależności.I w/g jego słów najdłużej żywotne są plazmy,ale mają najbledszy obraz.A z kolei LCD nawet się nie równa do LED w kwestii jakości obrazu,jest to bardzo podrasowana wersja LCD.I faktycznie najbardziej mi się podobały kolory w LED.
Tylko teraz mam zagwozdkę,bo tylko te z LG mają lekkie,plastikowe okulary bez zasilania zewnętrznego.Są najwygodniejsze.Te z innych marek(Sony,Panasonic i inne) są bardzo ciężkie i niewygodne jak dla mnie.I każdy kosztuje w granicach 500 zł za sztukę.

Ale za bardzo nie mam zaufania do firmy LG,zawsze miałam telewizory Sony(jak i inne sprzęty rtv).No i nie wiem co tu kupić.
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2011-07-29 o 03:40
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 08:23   #75
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Wybór telewizora LCD

marryme21 a Samsung? ja mam u siebie Samsunga i Sony aktualnie i naprawdę wszystko działa jak trzeba (chociaż to nie są te telewizory LED, od razu mówię)
Okulary 3D do Samsunga widziałam za ponad 250zł tu
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 09:35   #76
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Wybór telewizora LCD

Cytat:
Napisane przez ta_iwona Pokaż wiadomość
marryme21 a Samsung? ja mam u siebie Samsunga i Sony aktualnie i naprawdę wszystko działa jak trzeba (chociaż to nie są te telewizory LED, od razu mówię)
Okulary 3D do Samsunga widziałam za ponad 250zł tu

Właśnie te Samsungi mają okulary nieteges jak dla mnie.
Założyłam nowy wątek o 3D,jakby co,to zapraszam.
KLIK
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 17:25   #77
AK47RP
Przyczajenie
 
Avatar AK47RP
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Wybór telewizora LCD

Ja mam samsunga 40 cali kupowałem go w 2006 roku więc kosztował 2 razy tyle co teraz ale pomimo tego że podłaczyłem 230v pod antene niechcący to nic się z nim nie wydażyło. Przy zakupie warto uwzglednić z jakiej odległości się będzie go oglądać. w moim przypadku 3,5-4 m jest ok jak dalej to powinien być większy teraz spokojnie mozna taki kupić za 1800 zł
__________________
Jak ktoś niewie co robić z kasą to może tu wpłacać.
78 1050 1520 1000 0022 7911 0841
Na pewno będzie mi łatwiej.
AK47RP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 14:18   #78
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Wybór telewizora LCD

Ja kupowałam tv jakieś pół roku temu i mogę polecić Sony Bravia (mam bez 3d, nawet o tym nei myślałam, poczekam aż technologia nei bęzie wymuszać tych bzdurnych okularów).
Sa bardzo estetyczne - to był mój główny wymóg. Nigdy nie kupuję czegoś co mi się nei podoba. Oczywiście wszystko kwestia gustu, ale są proste w budowie jak lubię i naprawdę ładne. O szczegółach technicznych można poczytać na necie, fajne jest to, że jest dostęp bezpośrednio z tv do kilku serwisów int. m.in youtube. Ja mam 40 cali (EX5/40 - teraz już na pewno są inne modele), teściowie mają 56 i też bardzo sobie chwalą (ma wcześneijszy model, kupował chyba 1,5 roku temu), a teść wybierał tv bardzo bardzo długo, ma wykształcenie techniczne i na pewno porównał mnóstwo firm i modeli. Kolory super. LCD, nie LED. Sony robi dobre telewizory. Po prostu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg post-279760-1268989300.jpg (5,0 KB, 3 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-08-24 o 14:20
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:05   #79
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Wybór telewizora LCD

bez bólu
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-24, 17:50   #80
matysska
Raczkowanie
 
Avatar matysska
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 26
Dot.: Wybór telewizora LCD

Na 3d można spokojnie poczekać, ale wyobrażacie sobie, że można by było na takim ekranie oglądać teledyski z Jutuba ? Odkryłam w swoim dekoderze nki taką funkcję i bardzo mi się ona podoba… Tylko brak takiego porządnego okienka na, w postaci telewizora mnie martwi
matysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.