Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 14:05   #1
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377

Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy


Wątek ten powstał, by dzielić się negatywnymi doświadczeniami z lekarzami różnych specjalności.

Jak dodać posta?

W treści posta zacznij od:

specjalności lekarza
miasta, w którym przyjmuje
imienia i nazwiska lekarza

później wyjaśnij, czym cię zniechęcił do swojej osoby i gdzie przyjmuje (adresy stron internetowych będą usuwane jako reklama!)

Np.

Cytat:
KARDIOLOG

Warszawa

dr Jan Kowalski

treść opinii
Jeśli lekarz, którego chcesz odradzić jest ginekologiem, skorzystaj z istniejącego wątku Zły ginekolog

Bardzo proszę o kulturę wypowiedzi! Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za posty, które dodajesz.

__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy



Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2015-02-18 o 14:17
klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 19:41   #2
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Stomatolog/chirurg szczękowy
Sosnowiec, Dentes
Andrzej Mucha,

Wyjątkowo niemiły, opryskliwy, gburowaty.
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 18:01   #3
Pomaranczorange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 309
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Chirurg plastyk
Wrocław
Ryszard Nawrocki

Nie odpisuję w ogóle na maile. Widać dobre opinie w internecie,a kultura osobista to dwie różne sprawy u tego pana.Nie pozdrawiam.
Pomaranczorange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 10:03   #4
AneczkaRak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Bardzo fajna lista. Zawsze będzie wiadomo kogi nie odiwedzać. Super sprawa.
AneczkaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:02   #5
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Ortopeda.
Zofia Solecka-Rybak.
Warszawa.
SPL dla Pracowników Wojska, Nowowiejska 31.

Od początku usiłuje mówić do pierwszy raz na oczy widzianego pacjenta "per ty", dialogu nie prowadzi żadnego, diagnozę stawia z wyjętą.
Szkoda nerwów.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 14:02   #6
malwi22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Ja odradzam Panią Iwone Rosenberg z Gdańska- lekarz internista
malwi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 11:51   #7
BeatryczeKefir
Raczkowanie
 
Avatar BeatryczeKefir
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Pzn - Konin
Wiadomości: 48
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Totalnie odradzam całą placówkę na Ul. Sokoła 38 w Poznaniu
Byłam tam u dwóch dermatologów i jednego okulisty - horror. Niestety nie mam spisanych nazwisk, ale dzięki dermatologom nabawiłam się poprzez leki trwałego uszkodzenia wzroku (haha, dlatego miałam skierowanie do okulisty, który bym niekompetentny i tylko mnie straszył, że badania będą nieprzyjemne itp, a ja kosmicznie boję się, jak ktoś mi grzebie przy oczach), pogroszenie stanu nerek i pęcherza, drożdżycy oraz zapalenia zatok. Pominę ile stów ta zabawa kosztowała. Ze wszystkiego wyszłam, poza tym, że dermatolodzy nie pomogli i wzrok skopany mam cały czas :< Poza tym mieli niewielką wiedzę i działali poomacku.
BeatryczeKefir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 17:33   #8
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

DERMATOLOG

Gdańśk, Obrońców Wybrzeża 10a

Elżbieta Kiełczyńska

Brak kompetencji mimo świetnych opinii w internecie. Skierowała mnie na badania hormonalne mimo tego, że wiedziała, iż przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Później stwierdziła, że wyniki badań są okropne, postraszyła chorobą serca i bezpłodnością i odesłała do endokrynologa. Endokrynolog tylko się zaśmiał z niekompetencji dermatologa, badania do niczego się nie nadają a ja wywaliłam 160zł na dwie wizyty u Kiełczyńskiej, 100 za badania i 150 za endokrynologa, który był mi zbędny...
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 16:07   #9
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Cytat:
Napisane przez BeatryczeKefir Pokaż wiadomość
Totalnie odradzam całą placówkę na Ul. Sokoła 38 w Poznaniu
Byłam tam u dwóch dermatologów i jednego okulisty - horror. Niestety nie mam spisanych nazwisk, ale dzięki dermatologom nabawiłam się poprzez leki trwałego uszkodzenia wzroku (haha, dlatego miałam skierowanie do okulisty, który bym niekompetentny i tylko mnie straszył, że badania będą nieprzyjemne itp, a ja kosmicznie boję się, jak ktoś mi grzebie przy oczach), pogroszenie stanu nerek i pęcherza, drożdżycy oraz zapalenia zatok. Pominę ile stów ta zabawa kosztowała. Ze wszystkiego wyszłam, poza tym, że dermatolodzy nie pomogli i wzrok skopany mam cały czas :< Poza tym mieli niewielką wiedzę i działali poomacku.


Byłam u okulisty i jestem zadowolona. Ale od początku 2015 roku jest nowy okulista, młody facet.
Ginekologów mają beznadziejnych,to fakt. I jednego laryngologa dzięki któremu miałam mega zapalenie OBU uszu. Pan już dawno powinien być na emeryturze, ma z 80 lat.
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 13:16   #10
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Laryngolog
Tarnobrzeg Mickiewicza 34b
Konstanty Dąbski
Prowadzi bardzo ogólny wywiad i nie zleca żadnych badań. Gdy zapisane przez niego leki nie zadziałały stwierdził, że coś sobie wymyślam i według niego jestem całkiem zdrowa. Totalna olewka . dlatego nie sugerujcie się opiniami w internecie
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 11:54   #11
saraparcheniak
Przyczajenie
 
Avatar saraparcheniak
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Dentysta Żory. Magdalena Stańczyk-Franiel zero podejścia do dzieci zresztą do dorosłych też niemiła,opryskliwa nie polecam!

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
saraparcheniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 21:00   #12
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

INTERNISTA
Opole
Teresa Sołtysek

Bardzo nieprzyjemna i arogancka, strach zadać jakiekolwiek pytanie, w dodatku po ponad roku przepisywania mi recepty na leki na serce (z zalecenia kardiologa) na jednej z wizyt stwierdziła, że tego leku nie bierze się na moje schorzenie i mi go nie przepisze, no chyba że bez refundacji. Po tej wizycie zmieniłam lekarza Zresztą opinie w internecie na temat tej pani mówią same za siebie.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 19:25   #13
Saaarah
Raczkowanie
 
Avatar Saaarah
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 69
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Przychodnia Mieszka w Świdnicy

I to ogolnie od recepcjonistek po lekarzy.
recepcjonistki zawsze zajęte tym co nie trzeba.
Ale co do lekarzy :
* Pani od pobierania krwi, ma wszystko w dupie i od stu lat robi łaske, że w ogole to robi
* Dentyści to porazka zrobienie wszystkiego - szybko, powodując ból i...nastepny
* Lekarze ogolni - marudza że tu siedzą, posiadajac stałą posadkę, na wszystko proponuja jakies syfy, chociaz tlumaczysz ze nawet nie na to chorujesz, ewentualnie kiedy podasz im dokladnie kroczek po kroczku co ci siedzieje to wpisza to w google, jakie lekarstwo do tego i ciach zrobione
Saaarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:04   #14
idziewiosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

lekarz pierwszego kontaktu

Wrocław

dr Grzegorz Niemiec

Nie polecam dr Niemca. Nie potrafi postawić diagnozy, nie wiem czy wynika to z braku wiedzy czy z braku chęci do pomocy. Lekceważy opisywane mu objawy. Jesli zależy komuś na uzyskaniu diagnozy i rozpoczęciu leczenia to proszę poszukać pomocy gdzie indziej. Wizyty u dr Niemca to strata czasu.
idziewiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 09:03   #15
adamjanicki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Rozumiem tu wiele opinii ale pisanie, że ktoś jest złym lekarzem bo jest "nie miły" jest bardzo złe. Nie każdy specjalista musi być sympatyczny, towarzyski, wesoły. Lekarz jest od leczenia a nie od śmieszkowania...
adamjanicki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 09:34   #16
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Cytat:
Napisane przez adamjanicki Pokaż wiadomość
Rozumiem tu wiele opinii ale pisanie, że ktoś jest złym lekarzem bo jest "nie miły" jest bardzo złe. Nie każdy specjalista musi być sympatyczny, towarzyski, wesoły. Lekarz jest od leczenia a nie od śmieszkowania...
Minimum kultury jest wymagane w każdym zawodzie, w takim, w którym ma się styczność z ludźmi - szczególnie. Jak mi pierwszy raz na oczy widziany babsztyl na wejście jedzie per "ty" (a 18 lat skończyłam już naprawdę dawno) to może być super hiper specjalistą, a dla mnie jest zwyczajnym chamidłem i polecać takiego "lekarza" nie będę. Mogła wybrać inny zawód. Podobnie będę wszędzie krytykowała "lekarza", który o pacjentach wyraża się "przerób". Przerób to można mieć w fabryce śrubek, pacjenci to ludzie! A tego jakoś studentów medycyny nigdzie nie uczą - a wielka szkoda.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 17:34   #17
dynastia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Witajcie,
NIE POLECAM dr Magdaleny Kaczmarek i jej siostry - lekarz rodzinny na NFZ POZNAŃ ul.Wojskowa.
Obie Panie doktor ze względu na przekonania nie wiem czy religijne czy inne nie wypiszą na pewno recepty na tabletki hormonalne ,które mają działanie antykoncepcyjne, miałam sytuacje że moja dr ginekolog była na urlopie i potrzebowałam tylko jednego opakowania tabletek dla ciągłości kuracji i pani dr Kaczmarek odmówiła mi wypisania TAKIEJ recepty jak podkreśliła, oczywiście juz nie jet moim lekarzem rodzinnym

Pozdrawiam
Kinga

Edytowane przez dynastia15
Czas edycji: 2017-08-20 o 17:35
dynastia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 20:49   #18
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Warszawa Żoliborz ul. Broniewskiego, gabinet Radość Uśmiechu, dentystka Karolina Trusiewicz
OMIJAĆ!!!!
Laska zniszczyła mi zęby, teraz walczę z nią już drugi rok, bo zniszczyła dokumentację medyczną, czyli popełniła poważne przestępstwo!
Nie jestem jedyną osobą poszkodowaną, bardzo proszę o info osoby, które u niej były i nie są zadowolone z leczenia.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 14:18   #19
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Ortopeda (dla dzieci i dorosłych)
Warszawa
Jacek Drajczyk

Jakiś czas temu trafiłam do Niego na wizytę z córką z bolącą ręką po upadku z huśtawki. Wykonano prześwietlenie, które zostało źle opisane ale lekarz też nie odczytał go prawidłowo. Powiedział, że to stłuczenie i nastawiał rękę (ruszał nią w każdą stronę) a moja 4 letnia wówczas córka krzyczała z bólu. Ból się nasilał, więc pojechałam do szpitala, gdzie po kolejnym prześwietleniu, natychmiast założono gips, bo ręka była złamana...Pokazałam też wynik wcześniejszego prześwietlenia (tego źle odczytanego) i dla lekarzy w szpitalu widoczne było wyraźne złamanie.
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 12:15   #20
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Warszawa
internista
Dominika Kwaśniak

Nieprzyjemna, czepliwa np. odmowa wypisania leku w powodu braku aktualnych wyników krwi, a były robione 5 miesięcy wcześniej i wszystkie jak zawsze wzorowe, co spowodowało przerwę w kuracji (prowadzący lekarz specjalista zachorował i odwołał planowaną od dawna wizytę).
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 11:44   #21
ChmielAnka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 27
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Enel-Med w Łodzi. Niestety musiałam się udać na prywatną wizytę, bo do lekarza rodzinnego w szczycie sezonu grypowego trzeba było czekać tydzień.

Za 120 zł lekarka poświęciła mi jakieś 5 minut i powiedziała, żebym kupiła sobie jakiś syrop na kaszel. Dzięki bardzo, "jakiś" to mogę sobie kupić bez konsultacji z lekarzem :P Po to idę, żeby ktoś mi dobrał leki i poradził jak je dawkować.
ChmielAnka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 13:14   #22
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Medycyna estetyczna SZCZECIN:

dr Dorota Szczwarc Szczubiał - beznadziejnie zrobiła mi usta, inny lekarz musiał poprawiać, miała dla mnie kilka minut, robi każde usta tak samo

dr Violetta Grącka-Chrzanowska - zmasakrowała mi dolinę łez, nie chciała się przyznać do błędu
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 17:28   #23
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Ginekolog ze szczecina Dr Rober Sienkiewicz to naprawdę nieprzyjemny człowiek. Był opryskliwy, małomówny, niegrzeczny, niedelikatny. Zmieniłam go na innego. I nie, nie trafiłam na jego zły dzien. Wystarczy poczytac opinie w internecie. Ten typ tak ma. Radze omijać szerokim łukiem.
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 12:53   #24
pulmone
Przyczajenie
 
Avatar pulmone
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 14
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

dr Grzegorza Niemiec też nie polecam, przez jego nieuwagę miałam takie zapalenie płuc, że aż wodę w płucach
pulmone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 16:16   #25
emerka89
Raczkowanie
 
Avatar emerka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 44
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Małgorzata NOWAK
Czeladź

Proszę o zgłoszenie się ludzi, którzy różniez zostali pokrzywdzeni!!
Nie polecam lekarza chyba, że ktoś chce się znaleźć na tamtym świecie. Lekarz, który nie ma podstawowej wiedzy na temat leczenia i przepisywanych leków, w ten sposób doprowadza ludzi do poważnych problemów zdrowotnych.
emerka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 12:20   #26
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Sławomir Łukasik laryngolog z Rzeszowa
Trafiłam do Pana doktora z objawami przewlekłego nieżytu nosa. Spodziewałam się pomocy, a usłyszałam że on nic nie widzi i skoro słabo czuję węch i smak...to powinnam sobie zrobić rezonans głowy.Łaskawie przepisał mi sterydy doustne. Powiedział, że to są najmocniejsze leki i dał do zrozumienia, że jak one nie pomogą to żaden laryngolog już nic nie zdziała. Proszę sobie wyobrazić, jak się czułam gdy te leki nie pomagały. Dodam, że za tą cudowną wizytę zapłaciłam 150 zł. Dlatego szczerze odradzam.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 10:29   #27
4c52e7ce1ca4272c52a705c4e9bc120bd7e61c0d_656fba3e75b75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Endokrynolog Dr. Eugeniusz Gabriel Bytom- mały włos a wylądowalabym na tamtym swiecie. Na niedoczynność tarczycy przepisal mi LEK NA NADCZYNNOŚĆ - jego pierwsze pytanie na pierwszej wizycie to czy juz wspołzyje z partnerem... potem poszlam do innego lekarza ktory sie za głowę chwycił ze takie mi leki tamten przepisał .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4c52e7ce1ca4272c52a705c4e9bc120bd7e61c0d_656fba3e75b75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 15:57   #28
karwuczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

endokrynolog

Kraków

Katarzyna Lubaszewska



Po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii, poszłam do niej na konsultację, bo moja pani doktor jest na urlopie macierzyńskim. Co jakiś czas sprawdzam poziom TSH, ponieważ jest to ważne przy planowaniu ciąży. Zawsze miałam w normie, raz tylko była lekko przekroczona norma, ale moja pani doktor stwierdziła, że to na pewno z powodu braku snu akurat wtedy podwyższył się poziom. Dr Lubaszewska w sposób bardzo nieuprzejmy i niemiły powiedziała, że nie będzie ze mną dyskutować, bo ją nie interesuje czy ja jestem wyspana... Naprawdę super tekst! Stwierdziła, że dla niej najważniejsze jest dobro dziecka - dziecka, którego jeszcze nie ma... Ja w ciąży jeszcze nie jestem, więc póki co powinno ją interesować dobro moje jako przyszłej mamy... Mało tego, dopiero po kilku tygodniach dowiedziałam się przez przypadek od innego lekarza, który zalogował się do wspólnego systemu, że dr Lubaszewska wpisała do tego systemu informację, że mam niedoczynność tarczycy. Zrobiła to, w ogóle nie informując mnie o tym... I bez żadnych podstaw, bo jeden wynik z lekko przekroczoną normą może świadczyć chociażby o błędnie wykonanym badaniu... Jak lekarz może nie poinformować pacjentki, że uważa, że ma ona niedoczynność tarczycy? Jak tak można? Z tych wszystkich powodów szczerze odradzam.
karwuczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 02:23   #29
XYZ1500100900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;80696116]Warszawa
internista
Dominika Kwaśniak

Nieprzyjemna, czepliwa np. odmowa wypisania leku w powodu braku aktualnych wyników krwi, a były robione 5 miesięcy wcześniej i wszystkie jak zawsze wzorowe, co spowodowało przerwę w kuracji (prowadzący lekarz specjalista zachorował i odwołał planowaną od dawna wizytę).[/QUOTE]

Pełna zgoda, beznadziejna lekarka chytra na kasę i nie potrafiąca przyznać się do błędu. Mieni się flebologiem, a nie ma takiej specjalizacji. Niekompetentna i niemiła. Obiecuje cenę X, a w rzeczywistości jest to wyższa cena o paręnaście procent. Bierze kasę za konsultację przed zabiegiem, następnie po uwagach skąd różnica w cenie, po prostu obraża się i nie wykonuje umówionego zabiegu, zostawiając pacjenta na lodzie. Nie można się dowiedzieć o co chodzi ani odzyskać kasy, na reklamacje nie odpowiada.
XYZ1500100900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 16:07   #30
Ajka_8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna lista lekarzy - kogo odradzamy

Laryngolog , Warszawa, Norbert Górski, klinika MML

Totalnie niekompetentny lekarz. Potraktował mnie jak królika doświadczalnego, zrobił operację nosa której tak naprawdę nie umiał zrobić. Skutki tej operacji niestety są tragiczne bo nie da się już odwrócić tego co zepsuł i muszę żyć z bardzo uciążliwymi dolegliwościami. Klinika MML, w której mnie operował, po operacji "zgubiła" część mojej dokumentacji medycznej, a inną część zmanipulowała. Radzę omijać szerokim łukiem zarówno dr Górskiego jak i klinikę MML , a także nową klinikę dr Górskiego- Optimum.

Edytowane przez Ajka_8
Czas edycji: 2020-02-04 o 16:37 Powód: błąd
Ajka_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 12:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.