Zabytkowy samochód Rybnik i okolice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 19:43   #1
Weronika024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29

Zabytkowy samochód Rybnik i okolice


Cześć dziewczyny!

Mam pytanie, czy któraś z Was orientuje się może gdzie w okolicach Rybnika można wynająć jakiś stary, zabytkowy samochód?? Znacie może ceny takiego wypożyczenia? Może ktoś ma jakieś zdjęcia z własnego wesela, które mógłby pokazać Bardzo podobają mi się stare syrenki lub coś takiego ale słyszałam o kwotach ok 1000 zł za takie wypożyczenie. Uważam, że to stanowczo za dużo, tym bardziej, że potrzebuję samochód na ok 2-4 godzinki
Weronika024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:06   #2
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Zabytkowy samochód Rybnik i okolice

Cytat:
Napisane przez Weronika024 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Mam pytanie, czy któraś z Was orientuje się może gdzie w okolicach Rybnika można wynająć jakiś stary, zabytkowy samochód?? Znacie może ceny takiego wypożyczenia? Może ktoś ma jakieś zdjęcia z własnego wesela, które mógłby pokazać Bardzo podobają mi się stare syrenki lub coś takiego ale słyszałam o kwotach ok 1000 zł za takie wypożyczenie. Uważam, że to stanowczo za dużo, tym bardziej, że potrzebuję samochód na ok 2-4 godzinki
Że za dużoto może sie wydawać komuśkto nie musi utrzymywać go w idealnym stanie,sam takowy posiadam więc wiem ile to kosztuje...dla przykładu ostatnia renowacja tylniego zderzaka 2200zł...
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:22   #3
Weronika024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Zabytkowy samochód Rybnik i okolice

Rozumiem, że utrzymanie dużo kosztuje, ale takie auto na siebie zarabia praktycznie cały czas (wesela są w ciągu całego tygodnia) A wydaje mi się,że 1000zł za 2-4 godzinki w porównaniu do zespołu grającego całą noc i zarabiającego ok 2000-3000 to jest różnica.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

A tak przy okazji to mogę zapytać ile w takim razie kosztuje wypożyczenie Twojego auta na cały dzień? Wiem,że jest sporo osób, które nawet się nie zastanawiają nad ceną, jednak miałam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto może użyczyć jakiegoś fajnego autka w mniejszej kwocie Interesował bym mnie też np. garbus. Czy taki samochód też mieści się w takim przedziale cenowym?
Weronika024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 19:56   #4
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Zabytkowy samochód Rybnik i okolice

Cytat:
Napisane przez Weronika024 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że utrzymanie dużo kosztuje, ale takie auto na siebie zarabia praktycznie cały czas (wesela są w ciągu całego tygodnia) A wydaje mi się,że 1000zł za 2-4 godzinki w porównaniu do zespołu grającego całą noc i zarabiającego ok 2000-3000 to jest różnica.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

A tak przy okazji to mogę zapytać ile w takim razie kosztuje wypożyczenie Twojego auta na cały dzień? Wiem,że jest sporo osób, które nawet się nie zastanawiają nad ceną, jednak miałam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto może użyczyć jakiegoś fajnego autka w mniejszej kwocie Interesował bym mnie też np. garbus. Czy taki samochód też mieści się w takim przedziale cenowym?
Wynajem na cały dzień łącznie z przejazdem na sesję kosztuje 700 zł brutto ze standardowym przybraniem (Tarnów i okolice).Ale tak jak pisze to zajmuje około 4-6 godzin.Jeżeli będziesz potrzebować na dwie godziny każdy powie ci dużo drożej niż wychodzi za godzine przy wynajmie na całą uroczystość....
I jeżeli masz już szukać samochodu to szukaj 5-cio drzwiowego bo wsiąść do 3 drzwiowego do tyłu w sukni ślubnej nie jest prostym przedsięwzięciem a i suknia może "stracić swój urok po takiej przejażdżce"

A co do orkiestr...to skoro wesela są w ciągu całego tygodnia to orkiestra tez zarabia za każde wesele 2000-3000... z tym że na 95% wesel jest wynajmowana orkiestra a juz pewnie tylko na około 50% ludzie decydują sie wynając samochód...

I mam nadzieję że admin mnie nie pogoni za ten wpis....
pozdrawiam i życze owocnych przygotowań

Edytowane przez Strazaksam
Czas edycji: 2010-11-17 o 21:30
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 19:22   #5
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zabytkowy samochód Rybnik i okolice

Cytat:
Napisane przez Weronika024 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Mam pytanie, czy któraś z Was orientuje się może gdzie w okolicach Rybnika można wynająć jakiś stary, zabytkowy samochód?? Znacie może ceny takiego wypożyczenia? Może ktoś ma jakieś zdjęcia z własnego wesela, które mógłby pokazać Bardzo podobają mi się stare syrenki lub coś takiego ale słyszałam o kwotach ok 1000 zł za takie wypożyczenie. Uważam, że to stanowczo za dużo, tym bardziej, że potrzebuję samochód na ok 2-4 godzinki

my będziemy mieć takiego chryslera nie wiem jaka jest cena za wypożyczenie, ale za cały dzień będziemy płacić 1000 zł. Tutaj namiar do auta => http://www.tomaszwachowski.com/limuzyny.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc00810.jpg (30,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc00878.jpg (37,4 KB, 6 załadowań)
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 20:29   #6
Adia m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabytkowy samochód Rybnik i okolice

Wie ktoś może o jakimś zabytkowym samochodzie amerykańskim typu "skrzydlak"? Mój narzeczony ma bzika na punkcie tych aut
Adia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 08:37   #7
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Zabytkowy samochód Rybnik i okolice

Zrezygnowaliśmy jednak z usług p.Tomasza, bo o połowę taniej (550 zł za cały dzień) znalazłam moje wymarzone autko - białego fiata 500

Samochód zamawialiśmy tutaj => http://www.jarcar.net
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Asia_Piotr_Wesele266.jpg (93,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asia_Piotr_Wesele003.jpg (109,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asia_Piotr_Wesele269.jpg (132,4 KB, 4 załadowań)
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 14:23   #8
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: Zabytkowy samochód Rybnik i okolice

http://tricar.pl/limuzyny.html
samochody z Raciborza. Państwo mają kilka rodzai w ofercie, sa bardzo sympatyczni i idzie się ze wszystkim dogadać, nei wiem tylko jaka cena dokładnie.
__________________
66,5kg.....63,7kg...................57kg
Za mną:- 2,8kg
Do celu: -6,7kg


start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.