Praca jako hostessa - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 11:19   #151
AshleyPeace
Raczkowanie
 
Avatar AshleyPeace
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
Hostessa Philip Morris

Ostatnio dużo czytałam ogłoszeń i pytań na temat pracy jako hostessa w firmie Philip Morris. Stawka 22 zł netto za godzinę brzmi bardzo kusząco. Może któraś z Was pracowała tam albo wie coś na temat tej pracy?

Fragment ogłoszenia:

Osoba pracująca na tym stanowisku:
- otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie – 22 zł netto/godz.,
- będzie miała możliwość uzyskania kwartalnej premii,
- uzyska dostęp do wiedzy i szkoleń realizowanych przez dział sprzedaży międzynarodowej firmy,

- będzie pracować w młodym, dynamicznym zespole,
- uzyska niezbędne narzędzia i wsparcie profesjonalistów w swojej dziedzinie,

- będzie świadczyć usługi na podstawie umowy zlecenie,
- zapozna się ze specyfiką lokalnego rynku detalicznego i produktów FMCG

Od kandydatek oczekujemy:

- wiek 19 - 23 lata,
- status studenta (studia dzienne lub zaoczne, nie wyżej jednak niż ukończony 4 rok studiów),

- dyspozycyjności 2 weekendy w miesiącu oraz od środy do piątku od godz. 16.00.
- entuzjazmu i zaangażowania
- wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych
- umiejętności szybkiego uczenia się
- wysokich kompetencji dotyczących prezentacji
- umiejętności zarządzania emocjami
- miłej aparycji
- prawo jazdy i samochód – dodatkowy atut
__________________
Ubrania

Książki na wymianę i nie tylko:


rolki 37-39 z ochraniaczami


buty górskie, trekkingowe 39
AshleyPeace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:05   #152
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Hostessa Philip Morris

Wydaje mi się to bardzo wysoka pensja jak na pracę hostessy... Z tego co wiem moje koleżanki w lepszych firmach wyciągały max 14zł netto/h.
Ciekawi mnie też czemu nie może być ukończony 4. rok studiów Przecież zniżki studenckie, itp. dalej przysługują... Do tego praca popołudniami (no okej to akurat się zdarza na różnych eventach). Ale już zarządzanie emocjami - bardzo dziwne...
Mi to brzmi ogólnie dziwnie.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:47   #153
Nadzieja80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 48
Dot.: Hostessa Philip Morris

Najprościej wysłać CV i gdy się skontaktują telefonicznie lub mailowo postaraj się wypytać i wszystkie swoje wątpliwości. Tylko jakoś tak sprytnie i delikatnie, bo raczej pracodawcy nie lubią być "przesłuchiwani" przez kandydatów jeszcze zanim przyjdą na rozmowę
Nadzieja80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 18:38   #154
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Hostessa Philip Morris

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;47513903]Wydaje mi się to bardzo wysoka pensja jak na pracę hostessy... Z tego co wiem moje koleżanki w lepszych firmach wyciągały max 14zł netto/h.
Ciekawi mnie też czemu nie może być ukończony 4. rok studiów Przecież zniżki studenckie, itp. dalej przysługują... Do tego praca popołudniami (no okej to akurat się zdarza na różnych eventach). Ale już zarządzanie emocjami - bardzo dziwne...
Mi to brzmi ogólnie dziwnie.[/QUOTE]

Brzmi troche dziwnie ale biorac pod uwage nazwe koncernu to nie balabym sie ,ze ktos bedzie oczekiwal jakis uslug seksulanych itp

Swoja droga te wymagania byc moze zwiazane sa z tym, zeby tez po ciuchu promowac marke na studiach wsrodk zanjomych, bo koncerny tytoniowe, podobnie jak i alkoholowe( produkujace alkohole mocniejsze niz piwo) nie moga sie reklamowac. !!!

Ale radza sobie:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...a-zakaz-reklam
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 10:42   #155
AshleyPeace
Raczkowanie
 
Avatar AshleyPeace
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
Dot.: Hostessa Philip Morris

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
Brzmi troche dziwnie ale biorac pod uwage nazwe koncernu to nie balabym sie ,ze ktos bedzie oczekiwal jakis uslug seksulanych itp
właśnie też mi się wydaje, że taka znana firma itp nie będzie oczekiwać takich usług.

może ktoś miał do czynienia z tą firmą i może coś powiedzieć?
__________________
Ubrania

Książki na wymianę i nie tylko:


rolki 37-39 z ochraniaczami


buty górskie, trekkingowe 39

Edytowane przez AshleyPeace
Czas edycji: 2014-08-03 o 10:43
AshleyPeace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 18:15   #156
lenuslife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
hostessa / douglas / kar-promotor

Mam pilne pytanie w piątek idę 1 raz jako hostessa do douglasa(1 raz tam i przez tą agencję, a 2 raz w życiu jako hostessa) będę promować nową linię perfum Caroliny Herrery poprzez "Agencja Promocyjna KAR-PROMOTOR" czy ktoś już miał styczność z nią? Może coś powiedzieć na ten temat, jak wygląda współpraca?

Albo o stosunku do hostess w Douglas? Trochę mnie przeraża fakt, że mają prawo mnie przepytać w Douglas, jak i koordynatorzy itp. Robię testy na platformie. Najgorsze jest to, że w 3 dni mam się nauczyć (od wt. wieczora) nazw nie tylko nowej linii, ale wszystkich Gucci, Prada itd. jest tych perfum około 100 nie jestem w stanie nauczyć się składów, nut, dla kogo to odpowiedni zapach itp w tak krótkim czasie. Może wiecie czy bardzo na to zwracają uwagę??
lenuslife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 22:27   #157
missmilkshake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Hostessa Philip Morris

I co ? Pracowałaś w tej firmie ? Może teraz mógłby ktoś mi pomóc w tym temacie , byłabym bardzo wdzięczna
missmilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-10, 20:02   #158
Tangerina
Przyczajenie
 
Avatar Tangerina
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 17
Klub nocny w Warszawie?

Nie wiem czy to dobry dział ale chyba będzie pasowało tutaj.
Znacie jakieś dobre kluby nocne w Warszawie które zatrudnią osobę bez doświadczenia?

Jak zgłosić się do takiej pracy? Szukać ogłoszeń w internecie czy pójść osobiście?


Macie jakieś opinie na temat pracy jako tancerka albo hostessa? Może jest tu jakaś kobitka z Warszawy która pracowała w takim klubie i da się zaprosić na kawę żebym mogła podpytać co i jak
Tangerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 22:58   #159
ladymiley10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Praca hostessy

Hej, promuje biszkopty od dziś 26 do soboty. Pod koniec dzisiejszego dnia skończył się produkt, będzie dopiero po weekendzie. Jutro mam 8h pracy by reklamować coś, czego nie ma. Pracuje przez agencje, czy powinna dopuścić do takiej sytuacji?
ladymiley10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 16:00   #160
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Hostessa

Znacie może jakieś duże agencje hostess? Tak, żeby na pewno były jakieś zlecenia i można było faktycznie coś znaleźć? Oczywiście chodzi mi o ,,normalne" oferty - czyli kolportaż ulotek, obsługa stoisk etc. Zapisałam się do agencji, mam mnóstwo grup z ofertami pracy w moim mieście - ale nie ma wcale zastrzęsienia tych ofert.

Powiem szczerze, że liczyłam na to, że w wakacje dorobię sobie jako hostessa, a od początku lipca nic nie mogę znaleźć...

Wydaje mi się, że jestem ładną dziewczyną, naturalny wygląd, prawie 170 cm, rozmiar S, uśmiechnięta, blondynka, długie włosy - taka klasyczna hostessa. Przynajmniej tak myślałam przeglądając zdjęcia innych dziewczyn.
Nie mam pojęcia, gdzie robię błąd i czemu w każdym wyborze jestem pomijana. Dziś już pisała do mnie dziewczyna, że na jutro będzie zlecenie, a potem, że klient jednak wybrał kogoś innego. Wkurzyłam się i tak chyba powstał ten post. Wiem, że to są subiektywne wybory, ale jestem trochę rozczarowana , bo nie spodziewałam się, że nic nie będę mogła znaleźć Wiadomo, że nie będą mnie wybierać wszędzie, ale żeby nigdzie, to naprawdę zaczynam się zastanawiać, czy ze mną nie jest coś nie tak... Miałam dorobić, a przesiedziałam ten czas na tyłku podczas, gdy chcę trochę popracować i faktycznie bym się do tego przyłożyła.

Może macie jakieś wskazówki, co należy zrobić, żeby was wybrali? Co pisać w zgłoszeniach? jakie załączać zdjęcia? Może w tych zdjęciach problem. Co jest powodem dyskwalifikacji przy wyborze? Niestety nie mam żadnych koleżanek hostess, żeby ktoś mógł mnie wkręcać po znajomości

Edytowane przez linkinpaark
Czas edycji: 2019-08-02 o 16:14
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 12:02   #161
Antyllopka
Raczkowanie
 
Avatar Antyllopka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Hostessa

W sumie też jestem ciekawa na jakieś postawie sa wybierane osoby do hostessowania... Na co zwraca się uwagę.
Antyllopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 17:38   #162
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Hostessa

Cytat:
Napisane przez Antyllopka Pokaż wiadomość
W sumie też jestem ciekawa na jakieś postawie sa wybierane osoby do hostessowania... Na co zwraca się uwagę.
Szkoda, że nikt nie chce się podzielić wiedzą. Miałam nadzieję, że są tu osoby, które temat ogarniają bardziej ,,od kuchni".
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 18:38:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.