Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 19:50   #4081
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

[QUOTE=Agatau88;23005946]Wydaje mi sie ze na forum gdzies ktos uzywal Vikinga.
Poszukaj w ogolnym forum, na bank znajdziesz, byl nawet chyba watek o Vikingu.
ja nie uzywalam.

może jest gdzieś ten viking ale przeglądać tyle stron Omg
możecie polecić jakąś farbę blond jakiś ładny beżyk jasny, chłodny?

-
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:52   #4082
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee
Ty to twardzielka jesteś tak latać na te straszne filmy.Za mało adrenaliny na co dzień? Podziwiam ja bym nie dala rady.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:57   #4083
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

[QUOTE=Nikola17;23015954]
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze na forum gdzies ktos uzywal Vikinga.
Poszukaj w ogolnym forum, na bank znajdziesz, byl nawet chyba watek o Vikingu.
ja nie uzywalam.

może jest gdzieś ten viking ale przeglądać tyle stron Omg
możecie polecić jakąś farbę blond jakiś ładny beżyk jasny, chłodny?

-
Wystarczy ze klikniesz w "przeszukaj ten watek" i wpiszesz tam viking

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee
Ty to twardzielka jesteś tak latać na te straszne filmy.Za mało adrenaliny na co dzień? Podziwiam ja bym nie dala rady.
hehe twardzielka? nigdy w zyciu pisalam przeciez ze wczoraj sikalam po majtkach i zasnac nie moglam do pozna Ale to dlatego ze co za duzo to nie zdrowo, ogladanie dwoch czesci dzien po dniu to juz za wiele
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:01   #4084
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi dzieki
Praca jak praca, ważne ze jako tako chce sie do niej chodzic Gorzej jak sie pracuje a wcale nie chce sie byc w tej pracy.

Nikola wystarczy wybrac watek i w opcje przeszukaj wpisać viking, wyskocza tylko wpisy odnosnie tej farby, to nie zajmuje duzo czasu.
Na szybko znalazlam:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=viking
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=viking

Na pewno Viking jest w watku Blondyneczki calego forum...

snowhitee to samo napisalam Nikoli
Nie poznalam Cie zmienilas avatar
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:09   #4085
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatko no wiesz kobieta zmienna jest A tak powaznie ten avatar fajnie wpasowal sie do mojego nicku
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:16   #4086
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Agatko no wiesz kobieta zmienna jest A tak powaznie ten avatar fajnie wpasowal sie do mojego nicku
Dokładnie Masz racje
Ale avatar bardzo mi sie podoba

Bedziesz robila 10,13 czy jednak Stoskholmem?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:19   #4087
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dokładnie Masz racje
Ale avatar bardzo mi sie podoba

Bedziesz robila 10,13 czy jednak Stoskholmem?
A przepraszam zapomnialam odpowiedziec Kolejnym razem zrobie 10.13 tylko zrobie to niebawem, jak odrost bedzie niewielki, chce zobaczyc czy w ogole jest to wykonalne dla mnie - uwiniecie sie w 10min
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 20:22   #4088
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Czyli postępujemy podobnie

Jeśli chodzi o kolor bez obaw-nie ma zieleni, szarości, niebieskiej poświaty.
Jest naprawde ładny, ale podkreślam, że podobny jak Stockholm.
Ale zrób rzeczywiscie jak odrost bedzie mały zeby potem nie mieć 1 cm w jakimś rudym kolorze a reszty innej.
Potrzymaj tylko zgodnie z czasem bo ja trzymalam krócej-moze dlatego zmiana taka mała.
Napisz kiedy robisz bede trzymała kciuki, choć w sumie wiadomo że wyjdzie ładnie

Jak wyjdzie ok i uwiniesz sie to przerzucasz się na Excelki?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:31   #4089
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny, mysiu i inne blondaski, prosze o pomoc.
jednak bede robic na pasemku ta farba 11A SoColor z Matrixa. .. chcialam wymienic dzisiaj na 10AV ale nie bylo. a 9A i 9AV wygladaly na ciemne kolory na probniku wiec zrezygnowalam.. takze prosze o trzymanie kciukow!
moje pytanie- mam 60ml farby i 150ml wody 9%( woda jest z innej firmy- jakas Profis-profesjonalna) czy mam wymieszac wszystko przy farbowaniu juz calych wlosow? czy 60ml farby i 60ml wody??
bo teraz nie wiem jakie proposcje zrobic do proby na pasemku..
prosze o pomoc kochane!
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:31   #4090
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czyli postępujemy podobnie

Jeśli chodzi o kolor bez obaw-nie ma zieleni, szarości, niebieskiej poświaty.
Jest naprawde ładny, ale podkreślam, że podobny jak Stockholm.
Ale zrób rzeczywiscie jak odrost bedzie mały zeby potem nie mieć 1 cm w jakimś rudym kolorze a reszty innej.
Potrzymaj tylko zgodnie z czasem bo ja trzymalam krócej-moze dlatego zmiana taka mała.
Napisz kiedy robisz bede trzymała kciuki, choć w sumie wiadomo że wyjdzie ładnie

Jak wyjdzie ok i uwiniesz sie to przerzucasz się na Excelki?
ciesze sie ze nie ma po niej niespodzianek (mam nadzieje ), bede trzymac zgodnie z ulotka a zrobie mysle w nastepny weekend moze Oczywiscie dam znac

O Adzi widze, ze tez nowy avatar
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:43   #4091
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ciesze sie ze nie ma po niej niespodzianek (mam nadzieje ), bede trzymac zgodnie z ulotka a zrobie mysle w nastepny weekend moze Oczywiscie dam znac

O Adzi widze, ze tez nowy avatar
No znudziło mi się to foto
Tobie również co?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 20:58   #4092
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

czy ktoś może wie jaką wodę utlenioną mają blondy garniera? głównie chodzi mi o 100% color odcień xl1 rozjaśniający, lub 111 z color naturals, odrosty wychodza lekko rude, co by się działo przy wodzie 12%? odcień xl1 jest bardzo fajny, ale nie wiem jaką ma wodę, jeśli 9 to chce dać 12, jesli mieszacie farbe z innymi wodami, o większym stężeniu, jakiej wody używacie wtedy?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 21:02   #4093
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Tak spojrzałam, ooo ktoś nowy A tu nowe avatarki


Byłam dziś w realu, ale nawet nie ma tych exellek które mi proponowałyście, bardzo mały wybór kolorków, a syoss wymieciony Ale za to ma być promocja 24,90 na farby Loreala jakby ktoś był zainteresowany to informuję

Co do paranormal activity chciałam to obejrzeć ale wymiękłam i w końcu nie obejrzałam - choć bardzo chciałam

Kiedyś oglądanie horrorów i czytanie książek - horrorów to nie było nic takiego (Chociaż ksiązki są gorsze bo trzeba sobie to wszystko wyobrażać co się czyta więc i emocje sa większe).. Niestety mam chyba zbyt bujną wyobraźnię, więc staram się omijać takie filmy. Niby dorosła jestem, a boję się duchów No ale co poradzę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 21:03   #4094
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

dziewczyny a co myślicie o tym kolorku?jaką farba można by uzyskać ten odcień?
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 22:07   #4095
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatamanka to poszukaj Excellow gdzie indziej. Warto, bo wychodzi ladnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:41   #4096
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

kotka, będziesz miała gule po pokrzywie, ale tylko na poczatku. Ja tez miałam i to okropne. Cała buzia mnie bolała, bo na czole, to po prostu wulkany. Zaczęło sie po 2 tygodniahc picia, ale trwało kolejne 2 tygodnie i przeszło bezpowrtonie. Mam teraz lepsza cerę niz kiedykolwiek. Skóra musi sie oczyscic, to te toksyny powodują pryszcze.

bunny, to moze radykalnie obetnij włoski do brody, zrób nowy kolor i ciesz się z odmiany?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 08:50   #4097
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, będziesz miała gule po pokrzywie, ale tylko na poczatku. Ja tez miałam i to okropne. Cała buzia mnie bolała, bo na czole, to po prostu wulkany. Zaczęło sie po 2 tygodniahc picia, ale trwało kolejne 2 tygodnie i przeszło bezpowrtonie. Mam teraz lepsza cerę niz kiedykolwiek. Skóra musi sie oczyscic, to te toksyny powodują pryszcze.

bunny, to moze radykalnie obetnij włoski do brody, zrób nowy kolor i ciesz się z odmiany?
Bunny mysia nasunęła dobry pomysł
Co Ty na to?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 09:53   #4098
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość


marejta
No tak takie życie trzeba pracować.Nie przejmuj się nie myślę abyś była wscipska.Pracuje w Casynie wiedz 8 godzin na nogach.Czasami miałam naprawdę dosyć ale napiwki robią mi druga pensje wiedz dobra praca.

Dziś widziałam tabletki które składały się z drożdży i biotyny.300 mg w dziwnej porcji.Kosztowały nie cale 3 euro.Jak skończę 120 tabletek Merz Soezial to może się na nie skusze.Jak myślicie warto?
Adzio fajna praca ale fakt 8 godzin stania to musi samo w sobie być męczące, ale takj źle i tak nie dobrze, ja np mam prace siedzącą, praktycznie 8h siedze i moje plecy też wołają na ratunek. A tak jak któraś z dziewczyn pisała najważniejsze to żeby mieć pracę do której się chętnie chodzi ja na szczęście mam i bardzo to sobie cenię
Jeśli chodzi o te tabletki to można chyba zaryzykować w końcu 3 euro to nie tak dużo sama zastanawiałam się nad kupnem biotyny

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dzisiaj mi koleżanka powiedziała że ona pije ocet jabłkowy i dobrze to wpływa na włosy co o tym myślicie? ja czytałam że to raczej się tym głowę myję nie wiem gdzie przeczytała ze trzeba to pić no ale skoro tak to pytanie czy któraś piła? jak efekty? czy to zdrowe dla włosów i w ogóle organizmu?
Nie słyszałam żeby ocet jabłkowy wpływał na włosy słyszałam o innych jego zaletach ale nie na włosy, ja kiedyś próbowałam go pić ale niestety mój organizm po tygodniu dał mi do wiwatu i odstawiłam go


Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy blondynek

Widzialam sliczne zamszowe kozaczki za szpilce (10 cm) platforma moze 1 cm albo 0,5 z tym ,ze sa za kolano

Po ostatnim stwierdzeniu kol. )ze nie powinnam nosic szpilek bo mam biale wlosy i ze to tandetnie wyglada...) mam watpliwosci czy to nie bedzie przesada ?
WweronikaWw nie przejmuj się tą dziewczyną, bądź po prostu sobą, jeśli dobrze się czujesz tak jak jesteś w swoim, stylu to na pewno nie zmieniaj się na siłę pod dyktando koleżanki, ja uważam że takie kozaczki są bardzo kobiece i sama bym sobie pewnie kupiła ale niestety mam nie wysokiego tż i muszę rozglądać się za butami na mniejszym obcasie bo szpilka nie wchodzi w grę
A jak będzie Ci gadała głupie uwagi to zaproponuj, że skoro tak Ci zazdrości tego jak wyglądasz to niech też zacznie się podobnie ubierać i zmieni kolor, daj jej do zrozumienia że odbierasz to jako zazdrość że ty dobrze wyglądasz a ona nie Trzymaj się

Ewcia głowa do góry na pewno będzie wszystko dobrze, czasami jest w życiu trochę ciężej ale zazwyczaj wszystko co złe szybko się kończy BĘDZIE DOBRZE

Dziewczyny, rano zaglądam na forum i mówię ooo kilka nowych dziewczyn a tu takie zmiany w avatarkach, że normalnie nie poznałam Was
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:03   #4099
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kotka, będziesz miała gule po pokrzywie, ale tylko na poczatku. Ja tez miałam i to okropne. Cała buzia mnie bolała, bo na czole, to po prostu wulkany. Zaczęło sie po 2 tygodniahc picia, ale trwało kolejne 2 tygodnie i przeszło bezpowrtonie. Mam teraz lepsza cerę niz kiedykolwiek. Skóra musi sie oczyscic, to te toksyny powodują pryszcze.

bunny, to moze radykalnie obetnij włoski do brody, zrób nowy kolor i ciesz się z odmiany?
już sie boje... brrr...

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Agatau88 właśnie zmeczyłam vitapil... jakoś poszło bylo lepiej niż wczoraj ale chyba z 5 razy wyjmowałam go z buzi i znowu prubowałam połykać... mimo tego że podzieliłam go na 2 części... jest ciężko ... ale mam nadzieje że wytrwam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 10:05   #4100
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

cześć blondynki pozazdrościłam Wam fajnych avatarków i też sobie zrobiłam WweronikaWw ja też ostatnio obiecałam sobie, że jedyne kozaki jakie sobie kupie na tę zimę będą skórzane, albo chociaż skóropodobne żeby mi nie przemakały... niestety kiedy wyruszyłam na łowy, żadne skórzane nie wpadły mi w oko, a zamszowych mnóstwo no i jak sie okazało kupiłam zamszowe kozaczki na 2cm platformie, więc chyba jestem skazana na chodzenie w zamszakach...
na moje włoski nałozyłam wczoraj ulubioną odżywkę, a rano mnóstwo jedwabiu to chociaż jestem z nich dzisiaj troche bardziej zadowolona... nie napuszyły się tak (myślę, ze one są też takie wtedy kiedy głowe umyje w dzień), ale mam pełno takich włosków odstających od głowy, jakby były pourywane i w ogóle.. aah..

kotka ja właśnie od dzis znowu zaczęłam brać vitapil, musiałam tez przepołowic, bo pamiętam, że w całości nie dawałam rady... no i kurcze ten ha-pantoten tak łatwo się połykało a tutaj mało sie nie udławiłam masakra z tą tabletka... ale trzeba to jakoś przetrwac... byle tylko znowu nie bolała mnie głowa...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-03 o 10:08
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:15   #4101
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Adzio fajna praca ale fakt 8 godzin stania to musi samo w sobie być męczące, ale takj źle i tak nie dobrze, ja np mam prace siedzącą, praktycznie 8h siedze i moje plecy też wołają na ratunek. A tak jak któraś z dziewczyn pisała najważniejsze to żeby mieć pracę do której się chętnie chodzi ja na szczęście mam i bardzo to sobie cenię
Jeśli chodzi o te tabletki to można chyba zaryzykować w końcu 3 euro to nie tak dużo sama zastanawiałam się nad kupnem biotyny



Nie słyszałam żeby ocet jabłkowy wpływał na włosy słyszałam o innych jego zaletach ale nie na włosy, ja kiedyś próbowałam go pić ale niestety mój organizm po tygodniu dał mi do wiwatu i odstawiłam go




WweronikaWw nie przejmuj się tą dziewczyną, bądź po prostu sobą, jeśli dobrze się czujesz tak jak jesteś w swoim, stylu to na pewno nie zmieniaj się na siłę pod dyktando koleżanki, ja uważam że takie kozaczki są bardzo kobiece i sama bym sobie pewnie kupiła ale niestety mam nie wysokiego tż i muszę rozglądać się za butami na mniejszym obcasie bo szpilka nie wchodzi w grę
A jak będzie Ci gadała głupie uwagi to zaproponuj, że skoro tak Ci zazdrości tego jak wyglądasz to niech też zacznie się podobnie ubierać i zmieni kolor, daj jej do zrozumienia że odbierasz to jako zazdrość że ty dobrze wyglądasz a ona nie Trzymaj się

Ewcia głowa do góry na pewno będzie wszystko dobrze, czasami jest w życiu trochę ciężej ale zazwyczaj wszystko co złe szybko się kończy BĘDZIE DOBRZE

Dziewczyny, rano zaglądam na forum i mówię ooo kilka nowych dziewczyn a tu takie zmiany w avatarkach, że normalnie nie poznałam Was
To tak do pracy trzeba chętnie chodzić bo inaczej to męczarnia.Ja nie narzekam tylko poczatki sa takie sobie bo trzeba się wprawić wiadomo i wpaść w rytm.
Jak to Snow już pisała kobiety zmienne są jak nasze awatarki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:20   #4102
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ja wprawdzie do końca roku zaopatrzona jestem w inneov ale chciałam jak go skończę zrobić kilka dni przerwy i też zacząć ten vitapil bo tyle sie o nim naczytałam a Wy mnie tu straszycie z wielkością tabletki
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:39   #4103
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
kotka ja właśnie od dzis znowu zaczęłam brać vitapil, musiałam tez przepołowic, bo pamiętam, że w całości nie dawałam rady... no i kurcze ten ha-pantoten tak łatwo się połykało a tutaj mało sie nie udławiłam masakra z tą tabletka... ale trzeba to jakoś przetrwac... byle tylko znowu nie bolała mnie głowa...
no męka z tym vitapilem ale dlatego że nie ma śliskiej powłoki... bo jakby miał to bez problemu by było! tak jak skrzypovita... albo kapsułka
ja też mało sie nie udławilam jak na raz łykałam dlatego dzisiaj po połowie i jakoś poszło łącze sie z tobą w bólu z wąskim przełykiem hehe
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:39   #4104
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka popróbuj jeszcze, jak naprawdę nie dasz rady to zrezygnuj z niego-nie ma co sie tak meczyc. Uwierz mi - samo branie tabletki bedzie kosztowało Cie tyle nerwów i stresu że włosy zamiast szybciej rosnac nie beda rosły.
Dlatego spokojnie, Dziewczyny, nie wszystko jest dla wszystkich. Ja sie przyzwyczailam bo łykam potas i magnez a to sa duze tabletki więc daję rade. A na rynku jest wiele suplementów, takze kazda znajdzie coś dla siebie.

blond bunny
mysia zawsze cos fajnego nam tu podpowie
Ciekawe jak bys wygladala w nowej fryzurze i kolorku

A ja powiem Wam ze nie wiem po co zapuszczam włosy-nigdy nie nosze rozpuszczonych, zawsze mam kucyka. Mam juz taka dłiugośc że zrobie luznego koczka, kucyka więc teraz juz nie martwie sie tak porostem.
Miło by było miec na wakacje te 50 cm zeby jakies loczki zrobic czy coś ale bez zbednego cisnienia- jak sie uda to ok
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:44   #4105
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Ja wprawdzie do końca roku zaopatrzona jestem w inneov ale chciałam jak go skończę zrobić kilka dni przerwy i też zacząć ten vitapil bo tyle sie o nim naczytałam a Wy mnie tu straszycie z wielkością tabletki
czego sie nie robi dla włosków

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka popróbuj jeszcze, jak naprawdę nie dasz rady to zrezygnuj z niego-nie ma co sie tak meczyc. Uwierz mi - samo branie tabletki bedzie kosztowało Cie tyle nerwów i stresu że włosy zamiast szybciej rosnac nie beda rosły.
Dlatego spokojnie, Dziewczyny, nie wszystko jest dla wszystkich. Ja sie przyzwyczailam bo łykam potas i magnez a to sa duze tabletki więc daję rade. A na rynku jest wiele suplementów, takze kazda znajdzie coś dla siebie.
na pewno nie zrezygnuje z niego... ze skrzypovitą na początku było to samo ale sie przyzwyczailam... bede łykać po połowie dam rade! czego sie nie robi dla włosów
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:51   #4106
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no męka z tym vitapilem ale dlatego że nie ma śliskiej powłoki... bo jakby miał to bez problemu by było! tak jak skrzypovita... albo kapsułka
ja też mało sie nie udławilam jak na raz łykałam dlatego dzisiaj po połowie i jakoś poszło łącze sie z tobą w bólu z wąskim przełykiem hehe
no to jak razem będziemy się wspierać może będzie raźniej ja ogólnie mam spory problem z połykaniem tabletek... więc jaka by nie była zawsze jest to dla mnie stres tyle, że z jednymi jest łatwiej, a z innymi troche trudniej aż przypomniał mi się strach przed pójściem do lekarza, który zawsze przepisywał mi duomox... to dopiero była tabletka musiałam ją na 4 dzielić i jeszcze się męczyłam...
Agatau co do zrezygnowania, ja już wcześniej vitapil sobie odpuściłam, nie ze względu na wielkośc tabletki, bo jak człowiekowi zależy to jakoś to przetrzyma ale dlatego, że odkąd zaczęłam ją brać bolała mnie głowa. Teraz dałam mu jeszcze jedną szansę, bo mysia pisała, że należy ją brać w trakcie posiłku, i tak teraz próbuje, a jak sytuacja sie powtórzy to zrezygnuje
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 10:53   #4107
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
już sie boje... brrr...

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Agatau88 właśnie zmeczyłam vitapil... jakoś poszło bylo lepiej niż wczoraj ale chyba z 5 razy wyjmowałam go z buzi i znowu prubowałam połykać... mimo tego że podzieliłam go na 2 części... jest ciężko ... ale mam nadzieje że wytrwam
Ja zawsze jak jestem chora i dostaje jakieś antybiotyki wielkie i mam problem z ich połknięciem to biorę gryza chlebka i kamufluje tabletkę w tym i połykam bezproblemowo może spróbuj tak?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 11:10   #4108
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja zawsze jak jestem chora i dostaje jakieś antybiotyki wielkie i mam problem z ich połknięciem to biorę gryza chlebka i kamufluje tabletkę w tym i połykam bezproblemowo może spróbuj tak?
no co ty??? ja mam problem z przełykaniem ziemniaków muszę popijać bo sa za suche a co dopiero chlebek z tabletką... ale spróbuje... wydaje mi sie ze to chodzi o to co siedzi w głowie raz mi cięzko bylo połknąć teraz sie boje...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 11:15   #4109
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ale macie ładne avatarki !!! ta moja modelka z fotki niestety nie jest blondynką to się nie wpasowywuje w wątek

Yattamanka-zobacz excellki w NATURACH jest teraz promocja po 25 zl ja chcialam wziac na zapas, ale nie wiem jeszcze czy zostac czy 9,13 czy moze teraz 8,13 hmm

Kotka-oj to bidulka jestes z tym przełykaniem ja jak brałam vitapil to normalnie mi przechodziło, nawet nie zauważałam że wieksza czy cos ;P ale teraz mam sliczne rożowe drażetki merza

a co do pokrzywy to nie ma reguły-ja nie zauważyłam żadnego nasilonego wysypu itp, każdy organizm indywidualnie reaguje
gorzej mam teraz bo pije ALVEO i działanie detoksujące widac na moim dekoldzie, eh..ale czegos się nie robi dla zdrowia i urody

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-03 o 11:18
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 11:17   #4110
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no co ty??? ja mam problem z przełykaniem ziemniaków muszę popijać bo sa za suche a co dopiero chlebek z tabletką... ale spróbuje... wydaje mi sie ze to chodzi o to co siedzi w głowie raz mi cięzko bylo połknąć teraz sie boje...
Ja miałam problem z połknięciem tabletek anty Ale numer z kamuflowaniem tabletek w jedzeniu zawsze wychodzi nikt nie broni przecież popić od razu sokiem czy wodą
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.