Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 17:26   #931
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
estra znalazłam ten korektor na allegro. Nie mogłam się oprzeć i zakupiłam jeden dla siebie. Mam nadzieję, że będzie tak dobry jak go wspominam. http://allegro.pl/maybelline-dream-m...422991458.html
Dzięki. Chyba też go kupię jak tak zachwalasz.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:43   #932
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Takiego czegoś jeszcze nie słyszałam! Jezu co oni muszą tam dawać do tych podkładów, że takie reakcje zachodzą!?
Nie wiem, wolę nawet się nie zastanawiać. Wracam do minerałów, bo z płynnych został mi Undercover a on nie ma zamiaru trzymać się mojej skóry, łobuz jeden!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 17:52   #933
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Odnośnie jasnych podkładów, to nie wiem czy oglądałyście filmik digitalgirl13, czyli wizażowej smileofangel, na youtubie na temat kosmetyków Flormar, ona mówiła, że dla niej odcienie podkładów z tej firmy są za jasne, a sama używa Buff z Revlona.
ta firma zapowiada się bardzo ciekawie obejrzałam filmik z recenzją kosmetyków i, kurcze, jak ja żałuję że mam tak daleko do Gdańska niby cośtam jest na allegro... ale nie ma tych kompaktów róż+brązer, a jeden z nich straaasznie mi się spodobał - brzoskwiniowy róż z bardzo zimnym, szarawym brązerem. cudo!

wiecie co? zastanawiam się, czy nie zamówić podkładu matującego z tej firmy, no i tego różu. o, i korektora nie lubię być królikiem doświadczalnym, ale ktoś musi. idę liczyć oszczędności, które miały pójść na francuskie słodycze... Tylko ze bardzo trudno znaleźć w necie cokolwiek o tym podkładzie...

a tak w ogóle to spójrzmy na problem doboru podkładu z innej strony. jest jakaś paleta kolorystyczna, i jeżeli któryś podkład miałby nam pasować, to tylko najjaśniejszy (bo w 95% przypadków ten drugi już jest za ciemny), i tym się kierujemy kupując np w ciemno, przez internet. A co mają powiedzieć osoby o ciemniejszej karnacji? widzą w internecie swatcha 10 kolorów i trzy albo cztery wydają im się mieć kolor zbliżony do odcienia skóry? Chyba lepiej mieć ograniczony wybór - pasuje albo nie, niż dylemat, który z iluśtam pasuje najbardziej (ot, tak mnie jakiś optymizm złapał )
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-01-31 o 18:17
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:05   #934
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

a tak w ogóle to spójrzmy na problem doboru podkładu z innej strony. jest jakaś paleta kolorystyczna, i jeżeli któryś podkład miałby nam pasować, to tylko najjaśniejszy (bo w 95% przypadków ten drugi już jest za ciemny), i tym się kierujemy kupując np w ciemno, przez internet. A co mają powiedzieć osoby o ciemniejszej karnacji? widzą w internecie swatcha 10 kolorów i trzy albo cztery wydają im się mieć kolor zbliżony do odcienia skóry? Chyba lepiej mieć ograniczony wybór - pasuje albo nie, niż dylemat, który z iluśtam pasuje najbardziej (ot, tak mnie jakiś optymizm złapał )
my to mamy szczęście
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:29   #935
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Kupiłam ten Lili Lolo, powinien do środy dotrzeć I zielony "shrekowy" lakier z Essence. Nie wiem czy to dobry pomysł był, bo elianka kiedyś taki miała i efekt z jasną cerą był raczej średni. Ale nie oparłam się napisowi "I love Berlin"

Ja przechodzę na minerały, albo jak nie zdają rezultatu to korektor. Nie mam siły się mazać podkładami, które w dodatku mnie koszmarnie zapychają.
Macie jakieś fajne jasne korektory do polecenia? Najlepiej taki do tuszowania wyprysków i taki pod oczy. Dermacol mnie zapycha Miałam kiedyś Magic Conelar, ale nie pamiętam jak się sprawował, bo to była próbka...
Kupilam dzis ten zielony lakier, fajny ma kolor

Ja od ponad tygodnia nie uzywam podkladu, tylko korektor i puder i mam o wieleeee lepsza cere. Z tego wynika, ze mnie moj HM Bourjois zapycha -.- Dlatego tez chce przejsc na mineraly, co by mi chociaz troche kolor wyrownaly.
I mam pytanie: moge uzywac zwyklego korektora i mineralow? A jesli tak, to pod mineral czy po mineralach?
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:34   #936
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Ja od ponad tygodnia nie uzywam podkladu, tylko korektor i puder i mam o wieleeee lepsza cere. Z tego wynika, ze mnie moj HM Bourjois zapycha -.- Dlatego tez chce przejsc na mineraly, co by mi chociaz troche kolor wyrownaly.
I mam pytanie: moge uzywac zwyklego korektora i mineralow? A jesli tak, to pod mineral czy po mineralach?
ja używam korektorów Pixie, ale one też są kremowe. robie to tak: na gołą twarz korektory, na to primer (u mnie mieszanka kaolin+bambus) i na to podkład. wypada je przypudrować przed podkładem, bo mogły by się zetrzeć ale jak korektor ma naturalny odcień, a nie neutralizujący (jak żółty czy zielony) to można chyba nakładać już na minerały
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 19:38   #937
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

fiasco, cóż za optymizm

saks, nie używam primerów, więc korektor nakładam na gołą skórę a na to idą minerały. I też jest dobrze.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 20:09   #938
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Kupilam dzis ten zielony lakier, fajny ma kolor

Ja od ponad tygodnia nie uzywam podkladu, tylko korektor i puder i mam o wieleeee lepsza cere. Z tego wynika, ze mnie moj HM Bourjois zapycha -.- Dlatego tez chce przejsc na mineraly, co by mi chociaz troche kolor wyrownaly.
I mam pytanie: moge uzywac zwyklego korektora i mineralow? A jesli tak, to pod mineral czy po mineralach?
ja robiłam tak, że na minerały nakładałam - ale tak naprawdę bardzo punktowo na wypryski - korektor, a potem delikatnie pudrowałam te miejsca minerałami jeszcze, ale teraz już radzę sobie inaczej: po nałożeniu na cała twarz minerałów biorę jeszcze ten sam podkład na mały pędzelek (jak do cieni) i wcieram podkład mineralny w problematyczne miejsca, i bardzo ładnie przykrywa
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:17   #939
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Właśnie się dowiedziałam, że przez całe życie źle się maluję. Najpierw nakładam podkład, a potem korektor na jakieś widoczne niedoskonałości.

Ten zielony jest faktycznie piękny. I nawet nie wygląda źle z moimi dłońmi. Ale ja mam bardzo czerwone. Nawilżam, nawilżam, a i tak nic nie pomaga.

Używałyście mydła z nanocząsteczkami srebra? Okazało się, że produkuje je firma, która znajduje się jakieś 1,5 km ode mnie i szkoda byłoby nie kupić na Allegro z odbiorem osobistym Ma podobno zapewnić takie działanie, że sama w to nie wierzę.

fiasco faktycznie optymistyczna wypowiedź Z tym, że większość nie ma problemu, bo z tych 4 wybierze najciemniejszy.
Własnie widziałam, że kilka osób kupiło na allegro odcień podkładu dla murzynek
I zaraz dostanę ochrzan za burzenie systemu treściowego wątku, ale muszę to napisać. W serialu "Barwy szczęścia", którego fragment dane mi było dzisiaj zobaczyć jedna z bohaterek powiedziała coś takiego: "Muszę się opalić, bo jestem okropnie blada, jak córka młynarza." Na to jakiś facet: opalanie jest szkodliwe dla cer pięknych, młodych dam" Dziewczyna: "Tak wiem, ale mężczyźni nie tolerują takich kobiet. Podobają im się tylko te opalone." To jest niesamowite, bo inny człowiek przyjąłby to bez echa, a ja oglądając jakieś 5 minut trafiłam akurat na taki tekst. To tak dla informacji, nie chcę wywoływać niepotrzebnych dyskusji


---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja robiłam tak, że na minerały nakładałam - ale tak naprawdę bardzo punktowo na wypryski - korektor, a potem delikatnie pudrowałam te miejsca minerałami jeszcze, ale teraz już radzę sobie inaczej: po nałożeniu na cała twarz minerałów biorę jeszcze ten sam podkład na mały pędzelek (jak do cieni) i wcieram podkład mineralny w problematyczne miejsca, i bardzo ładnie przykrywa
Ja też tak zwykle robiłam! Fajny efekt to daje. Kurczę dobrze, że kupiłam te Lili Lolo. Niby mnie minerały zapychają, ale może w końcu trafię na te idealne.
I muszę się pożalić, że mi nie przychodzi balsam Nivea Whitening z filtrami
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:24   #940
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

http://allegro.pl/show_item.php?item=1405815590
31/32 ciekawe czy faktycznie są takie jasne...
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 20:32   #941
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a ja wolę dać najpierw podkład - a potem korektor. Tak na prawdę nawet słabo kryjące coś ukryją i mnie korektora się używa. A potem jakaś wykończeniówka i po kłopocie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 20:45   #942
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
... i jeszcze jakiś swatch z inglotem się zaplatał...
Hmnnn, ten podkład jest kremowy i delikatny. Lekko kryje, lekko rozświetla. W ciągu dnia troszkę się przecierał i buzia zaczynała błyszczeć ale tragedii nie było. Dla mnie był lepszy od HM Bourjoisa.
A bardzo widoczne są te jego drobinki (o których wyczytałam)? Zastanawiam się już jakiś czas czy go kupić, i sama nie wiem. Recenzje ma różne.
Leora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 21:06   #943
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/show_item.php?item=1405815590
31/32 ciekawe czy faktycznie są takie jasne...
i różowe...
Swatchy żadnych nie widziałam tej firmy.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 21:15   #944
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

faktycznie ładnie wyglada ten 31 flormar... ale chyba poczekam az znajdzie się inna odważna do testu
reakcja podkładów mnie zszokowała... nigdy bym nie pomyślała, że tam może być coś co tak się skotłuje.

a lakier shrekowy( pomyliłam watki i napisałam w essencowym) tez mam i lubie ten trupi efekt chociaż wolę czerwień do bladości jednak.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 21:21   #945
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a ja wolę dać najpierw podkład - a potem korektor. Tak na prawdę nawet słabo kryjące coś ukryją i mnie korektora się używa. A potem jakaś wykończeniówka i po kłopocie.
Ja robię tak samo - najpierw podkład i dopiero potem oceniam, czy trzeba coś dodatkowo zamaskować, a często nawet sam podkład załatwia sprawę.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 21:21   #946
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja używam korektorów Pixie, ale one też są kremowe. robie to tak: na gołą twarz korektory, na to primer (u mnie mieszanka kaolin+bambus) i na to podkład. wypada je przypudrować przed podkładem, bo mogły by się zetrzeć ale jak korektor ma naturalny odcień, a nie neutralizujący (jak żółty czy zielony) to można chyba nakładać już na minerały
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
fiasco, cóż za optymizm

saks, nie używam primerów, więc korektor nakładam na gołą skórę a na to idą minerały. I też jest dobrze.
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja robiłam tak, że na minerały nakładałam - ale tak naprawdę bardzo punktowo na wypryski - korektor, a potem delikatnie pudrowałam te miejsca minerałami jeszcze, ale teraz już radzę sobie inaczej: po nałożeniu na cała twarz minerałów biorę jeszcze ten sam podkład na mały pędzelek (jak do cieni) i wcieram podkład mineralny w problematyczne miejsca, i bardzo ładnie przykrywa
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że przez całe życie źle się maluję. Najpierw nakładam podkład, a potem korektor na jakieś widoczne niedoskonałości.

Ten zielony jest faktycznie piękny. I nawet nie wygląda źle z moimi dłońmi. Ale ja mam bardzo czerwone. Nawilżam, nawilżam, a i tak nic nie pomaga.

Używałyście mydła z nanocząsteczkami srebra? Okazało się, że produkuje je firma, która znajduje się jakieś 1,5 km ode mnie i szkoda byłoby nie kupić na Allegro z odbiorem osobistym Ma podobno zapewnić takie działanie, że sama w to nie wierzę.

fiasco faktycznie optymistyczna wypowiedź Z tym, że większość nie ma problemu, bo z tych 4 wybierze najciemniejszy.
Własnie widziałam, że kilka osób kupiło na allegro odcień podkładu dla murzynek
I zaraz dostanę ochrzan za burzenie systemu treściowego wątku, ale muszę to napisać. W serialu "Barwy szczęścia", którego fragment dane mi było dzisiaj zobaczyć jedna z bohaterek powiedziała coś takiego: "Muszę się opalić, bo jestem okropnie blada, jak córka młynarza." Na to jakiś facet: opalanie jest szkodliwe dla cer pięknych, młodych dam" Dziewczyna: "Tak wiem, ale mężczyźni nie tolerują takich kobiet. Podobają im się tylko te opalone." To jest niesamowite, bo inny człowiek przyjąłby to bez echa, a ja oglądając jakieś 5 minut trafiłam akurat na taki tekst. To tak dla informacji, nie chcę wywoływać niepotrzebnych dyskusji


---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



Ja też tak zwykle robiłam! Fajny efekt to daje. Kurczę dobrze, że kupiłam te Lili Lolo. Niby mnie minerały zapychają, ale może w końcu trafię na te idealne.
I muszę się pożalić, że mi nie przychodzi balsam Nivea Whitening z filtrami
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a ja wolę dać najpierw podkład - a potem korektor. Tak na prawdę nawet słabo kryjące coś ukryją i mnie korektora się używa. A potem jakaś wykończeniówka i po kłopocie.
Dzieki dziewczyny Wyjdzie na to, ze sproboje obu metod i zobacze, ktora bardzeij mi podpasuje
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 21:26   #947
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Ja robię tak samo - najpierw podkład i dopiero potem oceniam, czy trzeba coś dodatkowo zamaskować, a często nawet sam podkład załatwia sprawę.
ja też, nawet przy płynnych podkładach, najpierw używałam podkładu a potem korektora - wiem, że powinno być na odwrót - ale właśnie: po pierwsze, po co walić korektor, jeśli podkład już coś zatuszował, a po drugie: nigdy nie udało mi się położyć podkładu tak, żeby nie zetrzeć korektora
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 21:29   #948
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja też, nawet przy płynnych podkładach, najpierw używałam podkładu a potem korektora - wiem, że powinno być na odwrót - ale właśnie: po pierwsze, po co walić korektor, jeśli podkład już coś zatuszował, a po drugie: nigdy nie udało mi się położyć podkładu tak, żeby nie zetrzeć korektora
Ja zawsze najpierw korektor a potem podkład, ale ja wiem, że muszę, bo mam sińce pod oczami... czasem wymaga to jeszcze dodatkowego korektora na podkładzie, a niewiele daje

A ja o tym inglocie czytałam raz, że mocno kryje, potem, że tylko lekko wyrównuje koloryt... i już sama nie wiem.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 21:40   #949
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Inglot AMC niestety kryje słabiutko, jest bardzo lekki. Ale muszę przyznać, że to najjaśniejszy podkład jaki mam
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 21:56   #950
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

fiasco wydaje mi się, że widziałam na all próbki xperienca w odcieniu 40, bo chyba szukałaś
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 22:14   #951
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja też, nawet przy płynnych podkładach, najpierw używałam podkładu a potem korektora - wiem, że powinno być na odwrót - ale właśnie: po pierwsze, po co walić korektor, jeśli podkład już coś zatuszował, a po drugie: nigdy nie udało mi się położyć podkładu tak, żeby nie zetrzeć korektora
Ruda - powinno nie powinno - obie metody są dobre najważniejsze, że się sprawdzają
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 22:15   #952
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja zawsze najpierw podkład (jeśli używam podkładu) a potem korektor. usłyszałam o tym w jakimś programie o makijażu (chyba Ani Orłowskiej?) daaawno temu i sie stosuję, logika jest własni etaka, że korektor lepiej tuszuje (bo nie ściera go podkład i korektor tuszuje razem z warstwą podkladu pod spodem).
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 22:20   #953
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Inglot AMC niestety kryje słabiutko, jest bardzo lekki. Ale muszę przyznać, że to najjaśniejszy podkład jaki mam
... a drobinki są bardzo subtelne. I w kolorze ciepłym. Znaczy złota. Ale uroczo wyglądają na buzi; dla mnie lepiej niż w rozświetlającym YSL czy Armanim...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 22:45   #954
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
... a drobinki są bardzo subtelne. I w kolorze ciepłym. Znaczy złota. Ale uroczo wyglądają na buzi; dla mnie lepiej niż w rozświetlającym YSL czy Armanim...
U mnie drobinki widać tylko w buteleczce, na twarzy mi matowieje całkowicie
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 23:03   #955
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

U mnie je widać, ale dają ładniejszy efekt niż w innych znanych mi podkładach... A jak już mowa o rozświetlaniu to zachorowałam na te kulki:
http://www.thebodyshop.com/_en/_ww/c...prdcode=63691m
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:56   #956
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Inglot AMC niestety kryje słabiutko, jest bardzo lekki. Ale muszę przyznać, że to najjaśniejszy podkład jaki mam
I ten podkład 100 LW- okazał się ciemny... a sklepie był jaśniuski, 200 było mocniej żółte, ale pomyślałam, że wolę jasny.
A teraz i tak jest ciemniejszy niż szyja...
potestuję trochę, a jak nie to wpadnie na wymiankę

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

http://beaut.ie/blog/2010/bare-essen...ish-skintones/ tu są niby jasne, na poziomie HM 51.
Stilla wydaje się byc ciekawa.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:38   #957
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Używałyście mydła z nanocząsteczkami srebra? Okazało się, że produkuje je firma, która znajduje się jakieś 1,5 km ode mnie i szkoda byłoby nie kupić na Allegro z odbiorem osobistym Ma podobno zapewnić takie działanie, że sama w to nie wierzę.
ja używałam. nie wysusza tak jak siarkowe, a również dobrze dezynfekuje, przyspiesza gojenie krost; u mnie pomogło zwalczyć łupież oólnie używałam do pleców i dekoltu, bo to za duża powierzchnia żeby używać droższego żelu do twarzy na KWC ma dobre opinie. dobrze że mi o nim przypomniałaś, bo na all sprzedaje je m.in sprzedawca z mojego miasta i mogę odebrać osobiście
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja też, nawet przy płynnych podkładach, najpierw używałam podkładu a potem korektora - wiem, że powinno być na odwrót - ale właśnie: po pierwsze, po co walić korektor, jeśli podkład już coś zatuszował, a po drugie: nigdy nie udało mi się położyć podkładu tak, żeby nie zetrzeć korektora
to nie jest tak, że powinno być tak a nie inaczej, chodzi o to, jak komu pasuje. zielony i żółty korektor niespecjalnie nadaje się, żeby kłaść go na wierzch A mi jednak podwójna warstwa podkładu nie zawsze wystarcza, często łatwiej się ściera, no i nie wygląda najlepiej. I właśnie po to najpierw pudruję korektor, zeby sie nie starł przy rozprowadzaniu podkładu Aczkolwiek przy płynnych podkładach też nigdy, przenigdy nie udało mi się nałożyć podkładu na korektor tak, aby go nie rozmazać.
Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
fiasco wydaje mi się, że widziałam na all próbki xperienca w odcieniu 40, bo chyba szukałaś
same 50 za to są testery, to nawet lepiej
a teraz mam dylemat. Almay, Flormar czy na razie tester Xperience
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:13   #958
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja xperienca kupiłam byłam taka szczęśliwa ech, dopóki się nim nie umalowałam. już dawno pozbyłam się go na wymiance. wiem, że niektórym pasuje ale nie wiem jakim cudem u mnie wyglądało jakbym sie wysmarowała jakimś grudowatym silikonem na brudna tłustą twarz, koloru nie dawał tylko taka niezdrową, żółta poświatę i wtedy powiedziałam sobie, że koniec kupowania bez testowania heh ( abył wtedy drogi oj drogi).
hmm mydło ze srebrem, przydałoby mi się coś do pleców i dekoltu ale kiedyś widziałam dokument na discovery o kobiecie, której lekarz zalecił pić koloidalne srebro i dostała srebrzycy... miała niebiesko-połyskującą srebrna skórę

i ponieważ powoli trafia mnie cholera na to szukanie podkładów mam ochotę wysłać to do wszystkich dystrybutorów kosmetyków kolorowych http://maps.grida.no/library/files/s...people_003.jpg

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2011-02-01 o 15:19
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:19   #959
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
ja xperienca kupiłam byłam taka szczęśliwa ech, dopóki się nim nie umalowałam. już dawno pozbyłam się go na wymiance. wiem, że niektórym pasuje ale nie wiem jakim cudem u mnie wyglądało jakbym sie wysmarowała jakimś grudowatym silikonem na brudna tłustą twarz, koloru nie dawał tylko taka niezdrową, żółta poświatę i wtedy powiedziałam sobie, że koniec kupowania bez testowania heh ( abył wtedy drogi oj drogi).
hmm mydło ze srebrem, przydałoby mi się coś do pleców i dekoltu ale kiedyś widziałam dokument na discovery o kobiecie, której lekarz zalecił pić koloidalne srebro i dostała srebrzycy... miała niebiesko-połyskującą srebrna skórę

i ponieważ powoli trafia mnie cholera na to szukanie podkładów mam ochotę wysłać to do wszystkich dystrybutorów kosmetyków kolorowych http://maps.grida.no/library/files/s...people_003.jpg
U mnie wyglądał identycznie. Miałam skórę niczym bezdomny, który nie mył się przez miesiąc. Ale doceniam starania max factora - że odważył się wypuścić jasne kolory podkładów.

A mapka bardzo pouczająca.

Ha, i kupiłam sobie kulki z the body shop. Jaką jestem sroką na rozświetlacze...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 18:23   #960
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie wyglądał identycznie. Miałam skórę niczym bezdomny, który nie mył się przez miesiąc. Ale doceniam starania max factora - że odważył się wypuścić jasne kolory podkładów.

A mapka bardzo pouczająca.

Ha, i kupiłam sobie kulki z the body shop. Jaką jestem sroką na rozświetlacze...
pochwal się

Ja się powstrzymałam przed inglotowymi różami w kremie i w płynie i rozświetlaczem białym
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.