Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 15:32   #2521
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Mnie też proszę informować!! Ja bym była chętna na dwie rzeczy z Naturalisa, ale nie upyla mi się z powodu kosztów przesyłki samej zamawiać.

Ten foszek był na żarty
Wiesz co, zastanawia mnie w tym szamponie, że ma tylko jeden detergent (i to łagodny) i glicerynę, glycol stearate i lanolinę - chyba może obciążać...

Słyszałam, że osoby z ciepłym odcieniem cery powinny wybierać zimne róże, a z zimnym - ciepłe.



Naturalne róże Alvy są do przetestowania w sklepach Organic Farma
Dzięki za rady Jak będę w pobliżu to na pewno zerknę.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:15   #2522
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Malgosiu kusicielko , mam ochote na cos z phenome od dawna
Ty mnie Filorgą,to ja Cię Phenome

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
widziałyscie w necie sesa małe opakowanie? tam gdzie wiem ze jest nie ma malych opakowań
A jakie to małe ma być? ja się wybieram już tydzień (coś nie mogę dojechać,codziennie jakaś przeszkoda po tą sesę - ona ma 90ml
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:23   #2523
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja z pędzli do różu mogę polecić TEN
Naprawdę ciężko nim sobie zrobić krzywdę
Mam Eco Tools ale do oczu i nie jestem zadowolona
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 17:43   #2524
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ty mnie Filorgą,to ja Cię Phenome

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------


A jakie to małe ma być? ja się wybieram już tydzień (coś nie mogę dojechać,codziennie jakaś przeszkoda po tą sesę - ona ma 90ml
Małgosiu wlasnie po te wielkość bo jak mi w nim cos nie podejdzie to szoka mi kasy na wielkie opakowanie, a czy mogła byś kupic dla mnie? kaske z gory przeleje oczywiście a gdzie sie po sese wybiersza? bo moze cos byś i jeszcze kupiła
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:06   #2525
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Małgosiu wlasnie po te wielkość bo jak mi w nim cos nie podejdzie to szoka mi kasy na wielkie opakowanie, a czy mogła byś kupic dla mnie? kaske z gory przeleje oczywiście a gdzie sie po sese wybiersza? bo moze cos byś i jeszcze kupiła
Podałam linka do sklepu,który jest niedaleko ode mnie - jak dobrze pójdzie , to jutro tam podjadę Także wybieraj
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:08   #2526
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
widziałyscie w necie sesa małe opakowanie? tam gdzie wiem ze jest nie ma malych opakowań
Małe czyli 90 ml?
Ja kupowałam tu:
http://allegro.pl/olej-do-wlosow-ses...802118907.html

Wklejam moje nowe zakupy ze wspólnych zakupów z Małgosią (mhm0808)
- Logona glinka biała do mycia
-Logona ziemia wulkaniczna z paczulą do mycia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7190.jpg (104,4 KB, 17 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:54   #2527
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja z pędzli do różu mogę polecić TEN
Naprawdę ciężko nim sobie zrobić krzywdę
Mam Eco Tools ale do oczu i nie jestem zadowolona
Właśnie dzisiaj dostałam zamówienie z Maestro i dostałam pędzle. Jeden do różu, drugi do nakładania maseczek. Są genialne

Na drugim zdjęciu moje róże, będę miała okazje w końcu je wypróbować, bo przez ten czas leżały bezczynnie.

I trzecie to maseczka do włosów Amla Hesh, o której zapomniałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3391.jpg (97,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3396.jpg (121,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3397.jpg (83,2 KB, 11 załadowań)
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 20:30   #2528
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Małe czyli 90 ml?
Ja kupowałam tu:
http://allegro.pl/olej-do-wlosow-ses...802118907.html

Wklejam moje nowe zakupy ze wspólnych zakupów z Małgosią (mhm0808)
- Logona glinka biała do mycia
-Logona ziemia wulkaniczna z paczulą do mycia
Kotwilko włanie o taakie małe opakowanie mi chodzi dziękuje

Małgosiu nie będe Ci głowy zawracała klikne sobie tu gdzie Kotwilka, dziękuje za chęci
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:59   #2529
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jasne - pisząc zwykły ma na mysli ten
Bo ten jest bio.
ahaaa dzięks

mam taką prośbe dziewczyny.
w czwartek będe w Łodzi to moge podjechać do super pharm. powiedzcie mi co warto kupić w super pharm?
ten krem dr schellera jeszcze jest w tych aptekach?

i jak w douglasie są jakieś fajne rzeczy go też napiszcie bo jak tam wejde to nie będe wiedziała od czego zacząć xD

Edytowane przez kijanka89
Czas edycji: 2011-09-27 o 21:10
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 05:58   #2530
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
ahaaa dzięks

mam taką prośbe dziewczyny.
w czwartek będe w Łodzi to moge podjechać do super pharm. powiedzcie mi co warto kupić w super pharm?
ten krem dr schellera jeszcze jest w tych aptekach?

i jak w douglasie są jakieś fajne rzeczy go też napiszcie bo jak tam wejde to nie będe wiedziała od czego zacząć xD
Dr. Scheller jest właśnie wycofywany z SuperPharm.
Koło mnie nie ma już nic a w innym sklepie widziałam jakieś smętne niedobitki na półce z wyprzedawanymi rzeczami. Jak będziesz miała szczęście,to może coś ustrzelisz w dobrej cenie

Obecnie w promo (chyba -30%) są kremy i masła Natura Officinalis Mam nadzieję,że są całkiem eko,bo sobie jedno masełko właśnie wczoraj eksperymentalnie kupiłam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 08:51   #2531
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Warszawianki ! Może któraś chętna na coś z TEGO sklepu?

Brakuje mi 53 zł do darmowej wysyłki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 09:33   #2532
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Klolcia, kijanka, mhm, Kotwilko piękne zakupu!!

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczynki,która to szukała mydełka z glinką marokańską? Ja znalazłam taki krem do mycia
Ja szukałam Anula go ma i już mi go zrecenzjowała.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewuszki za pocieszenie, dziś mi lepiej
I proszę nam się już nie smutać
Dziękuje Ci bardzo, że popatrzyłaś na skład szamponu organique

Kotwilko jak mi się Twoje zakupy podobaja Tak długo się już czaje na tą glinke i ziemie wulkaniczną, że szkoda gadać. Która lepsza, bardziej oczyszcza?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Powiem Ci,że to z zieloną glinką jest najfajniejsze ze wszystkich do twarzy ze wszystkich tuli,które próbowałamJakoś najładniejsza mordka po nimZobaczę co będzie po dłuższym stosowaniu.

Moje dziecko oczywiście mydełka chciała zjeść to musiałam zabrać.
Dziękuje Ci bardzo za opinię Naprawdę?? Zielona glinka aż tak rewelacyjnie wypadła w porównaniu do innych tuli? Nawet węglowego? Super, to przy nim zostaje

No co.. mydełka cudnie wyglądają, tylko je zjeść!

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedź, Magnesita . Też się czaję na pomidora, bo dość pochlebne opinie o nim słyszałam. Masz może włosy farbowane na blond? Jesli tak, jak ten szampon się na nich sprawdza, mam na mysli jego wpływ na farbe?
Ja też mam pytanko odnośnie Yesa pomidorowego i włosów farbowanych. Dziewczyny od nie powoduje u Was szybszego wypłukiwania koloru? Bo moja mama twierdzi, że farba dużo szybciej jej z włosów znika ale nie wiem czy to tylko jeden, odosobniony przypadek?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Małgosiu jakbys wiedziala o jakies fajnej promocji na Phenome daj mi cynka ok? czaje sie na ich plyn micelarny.. kurcze ja musze miec cos co mi zmyje tusz a P&R nie zmywa.
Ja polecam płyn micelarny Argile Provence. Anula używa już kolejnej buteleczki i bardzo zachwala, ja miałam próbeczke () i też byłam zadowolona, zmył tusz w 100% a na przykład born to bio który teraz mam już sobie z nim zupełnie nie radzi. Ja kupie go następnym razem na pewno. Choć niektóre dziewczyny mówiły też, że piekły je po nim oczy.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, Guacamole podała sklep, w którym jest mydło z glinka rhassoul
Normalnie ja chyba tez je sobie kupię
Dziękuje, że pamiętałaś o mnie i o mydełku. Mydełko bardzo fajnie wygląda i kusi.. Szkoda tylko, że glinka rhassoul jest w nim tylko jako końcowy dodatek Ale i tak fajnie się prezentuje.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sobotnia wycieczka do promenady zakończyła się, oprócz totalnej wyżerki w pizza hut , wizytą na stoisku organique. Pani nie miała odzywki anti-age, ale zamówi i zadzwoni do mnie jak juz będzie. Dostałam tez odlewkę szamponu ziołowego do włosów tłustych do wypróbowania jak bedzie fajny to od razu z odżywką kupię.
Skusiłam Cię maseczką co Kupuj bo jest świetna. Tylko mam nadzieję, że nie będzie Ci za bardzo odciążać włosków bo jest na prawdę odżywcza a Twoje włoski są cienkie.
Z tymi szamponami organique trzeba uważać, oni mają tylko 4 serię ok (anti age, anti allergic, energizing i męską) inne są już bee.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sama się poryczałam jak to pisałam...
Kochana moja , to ja będe Wam dziękować do końca życia, że byłyście ze mna w tych paskudnych chwilach. Ja wiem, że to było egoistyczne - takie uzewnętrznianie się Wam i opisywanie swoich kłopotów. Ale nie potrafiłam z nikim rozmawiać, tylko Wy byłyście dla mnie osobami, którym mogłam sie "wygadać".... dzięki temu nie zwariowałam

Wiem, że są osoby, którym przeszkadzało czytanie moich informacji o chorobie dziecka i te Osoby bardzo przepraszam za moje osobiste posty.
Kochana nie masz nam za co dziękować, wszystkie byłyśmy tu i trzymałyśmy kciuki z własnego wyboru, bo bardzo chciałyśmy I każda z nas wręcz domagał się jakiś wieści od Ciebie, co z Młodą I baaaaardzo się cieszę, że Córa jest taka wspaniała, twarda i pokonuje przeciwności jak burza Już niedługo i wszystko wróci do normy, wcześniej niż się tego spodziewasz Buziaki dla Was!

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Pamiętacie nasz klub nieumiejących posługiwać się różem ? Otóż kupiłam sobie w końcu pędzel do różu i zamierzam nauczyć się nakładać ten nieszczęsny kosmetyk

Któraś opanowała tę sztukę ?
ja dalej jestem twardą członkinią klubu różowych ciap Kręce się wkoło różów, bronzerów i co, i nic.. ale muszę się przemóc w końcu! Może mnie upiększy

A gdzie kupiłaś pędzle maestro?

To z naturalnymi różami i bronzerami troszkę kulejemy. Ciężko kupić przez internet.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - trzymajcie mnie!!!!! Na shea.pl mam w koszyku 4 szampony na diabła mi tyle szamponów (pominę, że w domu mam zapas na 3 lata...).
Ale maja tam taki duzy wybór faith in nature - używał ktoś ich szamponów? Wiem, że Paranoja któryś miała i bardzo chwaliła - ktoś ma jeszcze z nimi doswiadczenie? Warto kupić od razu 3 różne?. Takie sa fajne
Ja kiedyś miałam próbke szamponu i odżywki w wersji do włosów normalnych (więc nie tak do końca dla mnie bo ja sucha) i nie byłam zachwycona, zwłaszcza z odżywki ale myślę, że może gdyby to była wersja do włosów suchych to byłoby lepiej.


Ja też używam produktów Froscha, wszystkie które miałam bardzo lubię: mleczko do czyszczenia, płyn do WC (radzi sobie świetnie), płyn do szyb jest super, płyn do naczyń.. są mniej wydajne niż chemiczne ale moim zdaniem warte wypróbowania. Miałam też kiedyś płyn do płukania z aloesem, chyba też był Froscha, bardzo delikatnie pachniał, były jeszcze inne wersję.

Dziewczyny a ja mam pytanie o tonik z octem.. nie trzeba przy nim używać żadnych filtrów? Bo on chyba złuszcza.

Czy u Was w superpharm też zniknęły pędzle ecotools, byłam ostatnio, chciałam kupić a pani powiedziała mi, że ich nie ma i że już od dłuższego czasu nie przychodzą.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Warszawianki ! Może któraś chętna na coś z TEGO sklepu?

Brakuje mi 53 zł do darmowej wysyłki
Ja niestety nie Warszawianka

Dziewczyny a wybiera się któraś z Was na to spotkanie JMO? Zazdroszcze Wam
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:08   #2533
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czy u Was w superpharm też zniknęły pędzle ecotools, byłam ostatnio, chciałam kupić a pani powiedziała mi, że ich nie ma i że już od dłuższego czasu nie przychodzą.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------


U mnie też dawno nie widziałam...

Czy któraś z was używała oleju z pestek moreli albo z orzechów włoskich? A może oczyszczałyście twarz metodą olejową? Bardzo chciałabym spróbować, wczoraj nawet oglądałam filmik na ten temat..Chętnie poczytam wasze opinie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:15   #2534
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Warszawianki ! Może któraś chętna na coś z TEGO sklepu?

Brakuje mi 53 zł do darmowej wysyłki
przejrzałam calutką ofertę, ale nic mi w oko nie wpadło :/

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wybiera się któraś z Was na to spotkanie JMO? Zazdroszcze Wam
oj kusi mnie to spotkanie, jak nie dam rady to zamówię coś w necie a odbiorę w przyszłym tygodniu bo takiej promocji na odżywkę nie przepuszczę
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:10   #2535
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała oleju z pestek moreli albo z orzechów włoskich? A może oczyszczałyście twarz metodą olejową? Bardzo chciałabym spróbować, wczoraj nawet oglądałam filmik na ten temat..Chętnie poczytam wasze opinie
ja mam zamiar sprobowac... tzn kupie sobie jakies oleje albo uzyje ktoregos z tych, co mam (z krokosza, lniany, ...) - w kazdym razie cos nadajacego sie dla cery tlustej, i zmieszam to z jakims tam emulgatorem czy jak to sie zwalo i bede obczajac proporcje... w kazdym razie ma dzialac, wiec czemu by nie... a dasz linka do filmiku?

i teraz moje spontaniczne zakupy... naprawde nie chcialam, ale to wina choroby... leze w lozku juz od soboty i dzisiaj sie przeszlam na spacer do apteki... i po drodze byl schlecker... i sobie mysle - przeciez tam mi nic nie grozi... i jakaz niespodzianka! mieli tam produkty nonique (http://www.nonique.com/) i natuderm botanics. z tej drugiej widzialam u was juz troche produktow (w pierwszej czesci watku), ale nie moglam sobie przypomniec, co polecacie... z reszta za duzo do wyboru to tam nie bylo - tylko zele pod prysznic, peeling, krem do rak, cos do stop i smarowidla do ciala. do wlosow i konkretnie twarzy nie zauwazylam... moze stalo gdzie indziej... ale moze to i dobrze, bo by sie nie skonczylo na >10 euro
w kazdym razie dumna z siebie jestem, bo do twarzy zadnego smarowidla nie kupilam, tylko same potrzebne mi rzeczy:
zel pod prysznic anti-age, jakies myjadlo do twarzy energetyzujace i pomadke ochronna o smaku i zapachu czerwonych owocow.
wszystko pachnie przyjemnie, oczywiscie juz wyprobowane jak to sie zachowuje przy dluzszym uzywaniu - sie okaze. dla zainteresowanych zalaczam rowniez zdjecia skladow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00452.jpg (46,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00453.jpg (53,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00454.jpg (56,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00455.jpg (50,0 KB, 9 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:26   #2536
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
ja dalej jestem twardą członkinią klubu różowych ciap Kręce się wkoło różów, bronzerów i co, i nic.. ale muszę się przemóc w końcu! Może mnie upiększy

A gdzie kupiłaś pędzle maestro?

To z naturalnymi różami i bronzerami troszkę kulejemy. Ciężko kupić przez internet.

Czy u Was w superpharm też zniknęły pędzle ecotools, byłam ostatnio, chciałam kupić a pani powiedziała mi, że ich nie ma i że już od dłuższego czasu nie przychodzą.
A masz porządny pędzel do różu ? Wczoraj coś tam próbowałam wieczorem i nawet nie wyszło tragicznie Tym pędzlem raczej krzywdy sobie nie można zrobić, więc w sam raz dla takich ciap Kupowałam pędzle Maestro w ich sklepie internetowym, przesyłka błyskawiczna.

Ja wybiorę się chyba na targi kosmetyczne "salon jesień 2011", które będą 8-9 października w Warszawie w hali EXPO. Pewnie mało tam będzie natury, ale np. będzie stoisko Lily Lolo, więc można na żywo zobaczyć róże itp. albo pędzle Maestro. Będzie chyba Organique, pewnie jeszcze jakaś natura się pojawi.

Pędzle ecotools są teraz w Rossmannach, tam je prędzej dostaniesz.

No i zakochałam się w pędzlu do maseczek Jaka to wygoda nim nakładać, nie muszę się taplać w tych maseczkach tylko elegancko i równo nim wszystko nakładam, rewelacja

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

cloche, ostatni skład najlepszy. W pierwszym SLS i inne badziewia, więc mało natury, drugi trochę lepszy, ale też bez rewelacji, ale ja się słabo znam, więc poczekaj aż ktoś jeszcze oceni

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2011-09-28 o 13:52
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:27   #2537
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A masz porządny pędzel do różu ? Wczoraj coś tam próbowałam wieczorem i nawet nie wyszło tragicznie Tym pędzlem raczej krzywdy sobie nie można zrobić, więc w sam raz dla takich ciap Kupowałam pędzle Maestro w ich sklepie internetowym, przesyłka błyskawiczna.

Ja wybiorę się chyba na targi kosmetyczne "salon jesień 2011", które będą 7-8 października w Warszawie w hali EXPO. Pewnie mało tam będzie natury, ale np. będzie stoisko Lily Lolo, więc można na żywo zobaczyć róże itp. albo pędzle Maestro. Będzie chyba Organique, pewnie jeszcze jakaś natura się pojawi.

Pędzle ecotools są teraz w Rossmannach, tam je prędzej dostaniesz.

No i zakochałam się w pędzlu do maseczek Jaka to wygoda nim nakładać, nie muszę się taplać w tych maseczkach tylko elegancko i równo nim wszystko nakładam, rewelacja
Klolcia narobiłaś mi smaku opisami tych pędzli. Miałam na nie ochotę już od dłuższego czasu ale byłam dzielna a teraz.... ech. Nie ma łatwo z Wami
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:34   #2538
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość

cloche, ostatni skład najlepszy. W pierwszym SLS i inne badziewia, więc mało natury, drugi trochę lepszy, ale też bez rewelacji, ale ja się słabo znam, więc poczekaj aż ktoś jeszcze oceni
wiem tzn ostatni sklad jest wg mnie wrecz cudowny. a te dwa pierwsze to na moje oko ciekawe... SLeS mi nie przeszkadza, przynajmniej domyje mnie troche. wszystkie maja certyfikat BDIH, wiec sie specjalnie nie przygladalam, bo i tak nie maja wszelkich swinstw, ktore by mnie odrzucaly. dlatego zaryzykowalam

kotkwilka, po probach i testach prosze o porownawcza analize obu glinek bedziesz probowala tez na wlosy? bo podobno mozna...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:40   #2539
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

cloche czy u Ciebie można kupić kosmetyki Schellera ? A jeśli to w jakich sklepach czy w aptekach ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 12:42   #2540
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A masz porządny pędzel do różu ? Wczoraj coś tam próbowałam wieczorem i nawet nie wyszło tragicznie Tym pędzlem raczej krzywdy sobie nie można zrobić, więc w sam raz dla takich ciap Kupowałam pędzle Maestro w ich sklepie internetowym, przesyłka błyskawiczna.

Ja wybiorę się chyba na targi kosmetyczne "salon jesień 2011", które będą 7-8 października w Warszawie w hali EXPO. Pewnie mało tam będzie natury, ale np. będzie stoisko Lily Lolo, więc można na żywo zobaczyć róże itp. albo pędzle Maestro. Będzie chyba Organique, pewnie jeszcze jakaś natura się pojawi.

Pędzle ecotools są teraz w Rossmannach, tam je prędzej dostaniesz.

No i zakochałam się w pędzlu do maseczek Jaka to wygoda nim nakładać, nie muszę się taplać w tych maseczkach tylko elegancko i równo nim wszystko nakładam, rewelacja

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

cloche, ostatni skład najlepszy. W pierwszym SLS i inne badziewia, więc mało natury, drugi trochę lepszy, ale też bez rewelacji, ale ja się słabo znam, więc poczekaj aż ktoś jeszcze oceni
Ojej, chętnie bym poszła na takie targi, nigdy nie byłam. Nie wiesz, czy przez dwa dni jest to samo (tzn ci sami producenci)? Bo piątek mi pasuje, ale w sobotę mam warsztaty na uczelni do 15

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Na pewno dam Wam znać Cameroon i Cloche, jak te glinki, tylko na razie muszę się uporać z otwartymi żelami/glinkami. Myślę że jakoś w październiku pójdą w ruch
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:52   #2541
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

otworzyli u mnie w mieście sklep Organique
staram sie zapisywać polecane przez Was produkty, ale z Organique zapisałam tylko mydło z zieloną glinką

macie jeszcze jakieś hity z tej firmy
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:00   #2542
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
otworzyli u mnie w mieście sklep Organique
staram sie zapisywać polecane przez Was produkty, ale z Organique zapisałam tylko mydło z zieloną glinką

macie jeszcze jakieś hity z tej firmy
P4W maska do włosów anti age i alga żurawinowa - pyszczek jak upka niemowlaka
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:07   #2543
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
P4W maska do włosów anti age i alga żurawinowa - pyszczek jak upka niemowlaka
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:51   #2544
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ojej, chętnie bym poszła na takie targi, nigdy nie byłam. Nie wiesz, czy przez dwa dni jest to samo (tzn ci sami producenci)? Bo piątek mi pasuje, ale w sobotę mam warsztaty na uczelni do 15 :
Przepraszam Cię najmocniej, źle napisałam, są 8 i 9 października. Już poprawiam. Ja właśnie głównie z ciekawości chcę się przejść, też nigdy nie byłam na czymś takim i nie wiem czy będę w sobotę czy niedzielę. Jeszcze nie mam przydziału do grup na studiach :/

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
[SIZE=2][FONT=Verdana]wiem tzn ostatni sklad jest wg mnie wrecz cudowny. a te dwa pierwsze to na moje oko ciekawe... SLeS mi nie przeszkadza, przynajmniej domyje mnie troche. wszystkie maja certyfikat BDIH, wiec sie specjalnie nie przygladalam, bo i tak nie maja wszelkich swinstw, ktore by mnie odrzucaly. dlatego zaryzykowalam
Jeśli tobie nie przeszkadzają SLS i inne to ok Mnie akurat podrażniają.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Klolcia narobiłaś mi smaku opisami tych pędzli. Miałam na nie ochotę już od dłuższego czasu ale byłam dzielna a teraz.... ech. Nie ma łatwo z Wami
Pozytywnie mnie zaskoczyły te pędzle. Są bardzo solidne i włosie cudownie miękkie. Akurat ja mam syntetyczne, ale dla koleżanki mam 2 inne z naturalnego włosia i też są miękkie. Ja preferuję syntetyczne z wiadomych względów
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:05   #2545
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość

Ja wybiorę się chyba na targi kosmetyczne "salon jesień 2011", które będą 8-9 października w Warszawie w hali EXPO. Pewnie mało tam będzie natury, ale np. będzie stoisko Lily Lolo, więc można na żywo zobaczyć róże itp. albo pędzle Maestro. Będzie chyba Organique, pewnie jeszcze jakaś natura się pojawi.
Na te targi to i ja bym poszła

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

kotkwilka, po probach i testach prosze o porownawcza analize obu glinek bedziesz probowala tez na wlosy? bo podobno mozna...
[/FONT][/SIZE]
Ja też miałam obie glinki,to może zanim kotwilka swoje wypróbuje to ja się wypowiem biała jest bossska,ale szczypała mnie w twarz (lotos i/lub biała glinka żle się komponuje z kwaszeniem) ale na dekolt cudowna - ładnie oczyszcza (trochę lepiej niż wystarczająco) rozjaśnia,goi,koi
Ta druga jest łagodniejsza,także pod wzgl. oczyszczania i nie daje tak spektakularnych efektów; na białą jeszcze mam ochotę,tej drugiej już raczej nie kupię


Byłam w sklepiku shea marny wybór,dużo braków (w por. z syt. na stronie internetowej,która swoją drogą też słaba); bardzo miły i kompetentny pan; część kosmetyków nie powinna stać na półce z napisem: naturalne.

Chciałam kilka rzeczy min. sesę - nic nie było Pan namawiał mnie na sesę przeciwłupieżową (była jedna smętna butelczyna) ale zostawiłam dla anuli
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:08   #2546
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
cloche czy u Ciebie można kupić kosmetyki Schellera ? A jeśli to w jakich sklepach czy w aptekach ?
hmm.. praktycznie wszedzie... tzn. w drogeriach, aptekach, w dobrze wyposazonych marketach... w rossmannie jest teraz nawet promocja na ten rokitnikowy krem do rak

a ktoras z was zastanawiala sie nad henna do farbowania wlosow. ja sobie jakis czas temu kupilam henne czerwona i dodaje ja od czasu do czasu - ale tylko jedna lyzke - do masek do wlosow wlasnej roboty dzisiaj mialam na godzine taka kombinacje:
lyzke miodu rozpuscilam w odrobinie goracej wody, do tego lycha henny i papke robimy... jak juz bylo w miare, to do tego lycha maski wax. calosc na klaczki na godzine i mam znow rudawe wlosy one z natury sa takie brazowo-rude, te nowo wyrosniete jeszcze nie zlapaly slonca i przez to sa ciemniejsze, te rudosci troche je "ozywiaja". polecam tak zastosowac henne na probe, zeby nie bylo zbyt drastycznych zmian i mozna wtedy sobie nawet co tydzien tak szalec!


---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

oo, malgosiu, dzieki za porownanie to chyba w koncu sie skusze na ta biala...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:17   #2547
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
[SIZE=2][FONT=Verdana]hmm.. praktycznie wszedzie... tzn. w drogeriach, aptekach, w dobrze wyposazonych marketach... w rossmannie jest teraz nawet promocja na ten rokitnikowy krem do rak
Dzięki śliczne za odpowiedź . Mam do granicy 1/2 godziny autostradą więc muszę jakąś jeszcze konieczność wymyślić i wybrać sie na zakupy. Oczywiście mam na uwadze krem do rąk nagietkowy i zdajsie ktoś polecał z arganem na zmarch
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:25   #2548
SuperKotek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

piekne zbiory szkoda ze ja sie nie moge takimi pochwalic, jak prtzegladam ten watek to pekam z zazdrości
SuperKotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:42   #2549
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ojej, chętnie bym poszła na takie targi, nigdy nie byłam. Nie wiesz, czy przez dwa dni jest to samo (tzn ci sami producenci)? Bo piątek mi pasuje, ale w sobotę mam warsztaty na uczelni do 15
Ale to chyba sobota/niedziela będzie..
Bilet w przedsprzedaży 15pln (na 1 dzień)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:50   #2550
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Pozytywnie mnie zaskoczyły te pędzle. Są bardzo solidne i włosie cudownie miękkie. Akurat ja mam syntetyczne, ale dla koleżanki mam 2 inne z naturalnego włosia i też są miękkie. Ja preferuję syntetyczne z wiadomych względów
Dziękuję Ci bardzo, naprawdę dziękuję. Bardzo mi pomagasz ... w wydawaniu pieniędzy
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.