Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 19:23   #1441
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

mgielka a wizaz w tleee!
jak stoisz z czasem w tym tyg? bo we wtorek konczę tradycyjnie wczesniej i jak nie masz egzaminu to kierunek twierdza
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:31   #1442
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Padam na twarz
Nawet nie mam siły sobie kanapki zrobić.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:31   #1443
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a masz pocieniowane i jaką masz długośc?
aktualnie mam tak na łopatkach jakoś... mam lekko pocieniowane od połowy i pazurki, ogólnie w porównaniu do stanu jaki był jakies 1,5-2 lata temu to są super bo mądra sobie pocieniowałam od samej góry i miałam za talie włosy, a jak to po cieniowaniu końcówki sie tak rozdwoiły ze wyglądały jakby były brudne no i musiałam obciąć tak przed ramiona i mi od czerwca już tak urosły i ogólnie nie wyobrażam sobie nie użyć jedwabiu ;D

Pilar- dzięki za info ;D

Mgiełka- ty to te włosy wygrałaś na loterii ;D i w kręconych i bardziej prostych świetnie...;D

Lolli- uratuj mnie bo zaraz padne przy tej pracy..
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:37   #1444
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
to może mi tez się wyprostują od pielęgnacji
kto wie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
zmiana kształtu to jest bardzo poważna kwestia
ja miałam kwadraty, fakt, ze paskudnie u mnie wyglądały ale jak zrobiłam okrągłe to momentalnie mniej ubytków było, złamań, rozdwojeń. Także ja jestem super zadowolona, że zrobiłam okrągłe.


to ja ci moze coś pokażę.... (akurat wstawiałam na włosowy)

widziałyście mnie z kręconymi włosami już. To pokaże wam swoje włosy jak je uczeszę na odzywce bs, inaczej wysusze, nie nałoże żelu, nie harmonijkuję itp...

Także Pilar to jest kopniak w stornę kręconych... zobacz kiedyś czy aby z twoich nie zrobią się korkociągi jak u mnie jak się je odpowiednio potraktuje...
no i w stronę prostych... jak widzisz moje odpowiednio wysuszone itp będą proste.. do wyjścia na wilgotne powietrze, deszcz, snieg lub inne mokre coś
KLIK KLIK KLIK
o jak różnica!
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
aktualnie mam tak na łopatkach jakoś... mam lekko pocieniowane od połowy i pazurki, ogólnie w porównaniu do stanu jaki był jakies 1,5-2 lata temu to są super bo mądra sobie pocieniowałam od samej góry i miałam za talie włosy, a jak to po cieniowaniu końcówki sie tak rozdwoiły ze wyglądały jakby były brudne no i musiałam obciąć tak przed ramiona i mi od czerwca już tak urosły i ogólnie nie wyobrażam sobie nie użyć jedwabiu ;D

Pilar- dzięki za info ;D

Mgiełka- ty to te włosy wygrałaś na loterii ;D i w kręconych i bardziej prostych świetnie...;D

Lolli- uratuj mnie bo zaraz padne przy tej pracy..
to pewnie przez o że pocienioane sa

a i jakiego jedwabiu uzywasz, mam nadzije ze nie biosilku?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 19:45   #1445
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

nie nie.. to jest NATURA Silk - kuracja z jedwabiem ;D jest na prawdę super, w pewnym sensie uratował moje włosy z tamtego stanu ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:08   #1446
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to ja ci moze coś pokażę.... (akurat wstawiałam na włosowy)

widziałyście mnie z kręconymi włosami już. To pokaże wam swoje włosy jak je uczeszę na odzywce bs, inaczej wysusze, nie nałoże żelu, nie harmonijkuję itp...

Także Pilar to jest kopniak w stornę kręconych... zobacz kiedyś czy aby z twoich nie zrobią się korkociągi jak u mnie jak się je odpowiednio potraktuje...
no i w stronę prostych... jak widzisz moje odpowiednio wysuszone itp będą proste.. do wyjścia na wilgotne powietrze, deszcz, snieg lub inne mokre coś
KLIK KLIK KLIK
: o dobra, to ja idę czytać o tej pielęgnacji tzn wiesz, ja czytałam to kiedyś i nawet próbowałam coś tam zrobić ale mnie zmotywowałaś teraz
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mgielka a wizaz w tleee!
jak stoisz z czasem w tym tyg? bo we wtorek konczę tradycyjnie wczesniej i jak nie masz egzaminu to kierunek twierdza
ale fajnie macie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:22   #1447
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mgielka a wizaz w tleee!
jak stoisz z czasem w tym tyg? bo we wtorek konczę tradycyjnie wczesniej i jak nie masz egzaminu to kierunek twierdza
nooo bes kitu wizaz u mnie jest jak strona startowa

Kochana we wtorek sa sralentynki i obiecałam TZowi już dzień. Tak to aj mam ferie do 20ego więc mam wolne. Tylko ten wtorek i czwartek mamz aplanowany. W czwartek jade pączki smażyć No i Malinę może by jakoś ściągną


Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Mgiełka- ty to te włosy wygrałaś na loterii ;D i w kręconych i bardziej prostych świetnie...;D
ooo widzisz... a ja na nie tak jęczę zawsze, ze mało, że coś tam dzieki

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
kto wie
o jak różnica!
kolosalna nie... dlatego mam wrażeni, że u Pilar może być podobnie.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
: o dobra, to ja idę czytać o tej pielęgnacji tzn wiesz, ja czytałam to kiedyś i nawet próbowałam coś tam zrobić ale mnie zmotywowałaś teraz
czytaj czytaj, ale nie przeraź się, ze tego tak dużo i skomplikowane. To się tak tylko wydaje. Jakbyś miała jakies pytania to pisz smiało. A na początek to Pigułka i FAQ z włosowego zakreconego forum... Bo w watku pilegnacyjnym mase postów przybywa i nawet ja sie gubię
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 20:34   #1448
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
pani w Rossmanie mi dzisiaj powiedziała, ze spóźniłam się na promocję Wibo/Lovely i że była w ostatniej gazetce a teraz juz nie... (pomylilam coś znowu, że wydawało mi się ze to teraz)
Jutro wybieram się do Natury tam mam nadzieje jest promocja 3 za 2... jakie gratisy spod lady sa? wiecie może?
Ale ta promocja Lovely kup 3 a gratis przy kasie obowiązuje od 9 lutego (o ile się nie mylę)...
A gratisy w Naturze to:
1. brązowy lakier z zielonym brokatem - nie pamiętam numeru, ale brokatu nie było dużo
2. eyeliner black mania
3. podwójny cień do powiek - beż+brąz
4. błyszczyk XXXL nudes 02 light candy

Trochę się obkupilam i zgarnęłam aż 3 gratisy Cóż i tak miałam kilka rzeczy do natychmiastowego kupna, wiec lepiej nie mogli trafić z promocja
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:34   #1449
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

aaa, to sie na tygodniu zgadamy jakos, ale ja nie mam kasy na koncie wiec jak cos to wizaz z tym, ze japozno koncze ciagle potem ;/ pozostaje nam tylko sroda a ja znowu mam wtedy do 19. i upa.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-02-11 o 20:35
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 20:53   #1450
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
czytaj czytaj, ale nie przeraź się, ze tego tak dużo i skomplikowane. To się tak tylko wydaje. Jakbyś miała jakies pytania to pisz smiało. A na początek to Pigułka i FAQ z włosowego zakreconego forum... Bo w watku pilegnacyjnym mase postów przybywa i nawet ja sie gubię
oo tak, materiału jest tam mnóstwo poczytam i cię poproszę pewnie ,żebyś mi coś przełożyła z polskiego na nasze
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:15   #1451
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dodi jestem, o co chodzi z praca?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 21:30   #1452
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

U mnie w Essence (w Douglasach) promocja obowiązuje TYLKO produkty 'w koszyczku' i są to jakieś podkłady, lakiery multi dimension, jakieś resztki z sun clubu i niebieski striper. W sumie to nawet Hello Holo tam znalazłam, ale nic nie kupiłam.

lolli_pop Czy jest jakaś szansa, żebym mogła podczepić się pod zamówienie? ^^ Nie mam konta na paypalu więc sama nie jestem w stanie zamowić nic ze stron zagranicznych, ech.
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 21:34   #1453
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

QUOTE=BabaZMiasta;3224102 0]Ale ta promocja Lovely kup 3 a gratis przy kasie obowiązuje od 9 lutego (o ile się nie mylę)...
[/QUOTE]no to ja nie wiem... zobacze... bleeee moze tylko mi tak powiedziała... dziwne.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
aaa, to sie na tygodniu zgadamy jakos, ale ja nie mam kasy na koncie wiec jak cos to wizaz z tym, ze japozno koncze ciagle potem ;/ pozostaje nam tylko sroda a ja znowu mam wtedy do 19. i upa.
jakoś się zgadamy... a w najgorszym wypadku następny wtorek

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
oo tak, materiału jest tam mnóstwo poczytam i cię poproszę pewnie ,żebyś mi coś przełożyła z polskiego na nasze
jasne no problem bede tłumaczyc
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 22:41   #1454
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Trufle - ale to ja sama sie chce podczepic, nie umiem zamawiac z zagranicznyc stron, wole sie tego nie tykac.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 23:40   #1455
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

To ja pomarudzę
Jestem tak zmęczona, że nie mogę spać

A w ogóle, to coś do jedzenia wlazło mi pod enter.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 08:56   #1456
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Si, seniorita
W ogóle od wczoraj obowiązuje całkiem fajna gazetka
Dziękuję
to dobrze, znaczy niedobrze

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja już zrezygnowałam z szukania.... Kupiłam Eveline.
wiesz ja nie szukałam jakoś tak na zabój, ale jak gdzieś byłam to zerkałam przy okazji. No i w tym sklepie patrzę, spodziewając się pustego miejsca a tu stoi!
no to przygarnęłam bidulkę...

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
oooo to spoko że rozjaśniłam, już możesz spać spokojnie

No to tusz wypróbuję, ale chyba następnym razem... bo kupiłam nowy właśnie..
pani w Rossmanie mi dzisiaj powiedziała, ze spóźniłam się na promocję Wibo/Lovely i że była w ostatniej gazetce a teraz juz nie... (pomylilam coś znowu, że wydawało mi się ze to teraz)
Jutro wybieram się do Natury tam mam nadzieje jest promocja 3 za 2... jakie gratisy spod lady sa? wiecie może?
żebyś wiedziała!

to jak potestujesz nowy to daj znać

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

widziałyście mnie z kręconymi włosami już. To pokaże wam swoje włosy jak je uczeszę na odzywce bs, inaczej wysusze, nie nałoże żelu, nie harmonijkuję itp...

KLIK KLIK KLIK
wow : proste też ladne, ale loczki to jednak loczki

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
nie nie.. to jest NATURA Silk - kuracja z jedwabiem ;D jest na prawdę super, w pewnym sensie uratował moje włosy z tamtego stanu ;D
nie będę się wymondrzac ale jedwab raczej nie jest w stanie poprawić włosów
jak go odstawisz całkowicie - nadal widać poprawę

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Właśnie tak - wolny brzeg .
Tak sobie siedzę i oglądam filmiki hollyannaeree o paznokciach... Nabrałam ochoty na kwadraty! Myślicie, że będą mi pasowały? Kiedyś miałam o takie - klik, klik, klik. Które lepiej wyglądają - te, co mam teraz, czy te ze zdjęć, które tutaj wkleiłam?
Jak się do tego zabrać? Najpierw zapuścić i potem spiłować, żeby były równe?
Kombinować, czy nie?
kwadraty tez miałaś ładne, ale jednak jestem za obcecnym kształtem taki inny, a jednocześnie super Ci pasuje, ślicznie wygląda
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 09:08   #1457
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
nie nie.. to jest NATURA Silk - kuracja z jedwabiem ;D jest na prawdę super, w pewnym sensie uratował moje włosy z tamtego stanu ;D
a no to dobrze ze nie biosilk

a uzywasz go tylko na końcówki czy na całe włosy?

bo tak jak Anula pisała to ten jedwab raczej włosów nie zregeneruje jedynie ochroni przed uszkodzeniami, a włosy masz po nim swietne bo ma silikony, które oczywiście nie sa złe ale trzeba wiedziec jak je stosowac

a tylko tego uzywasz jako 'odzywki'?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
kolosalna nie... dlatego mam wrażeni, że u Pilar może być podobnie.
racja kolooosalna, nie pomslałabm ze z takich wlosow mozna wydobyć takie loczki

niech Pilatr próbuje może akurat takie cudo jak t na głowie wyczaruje
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:02   #1458
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Trufle - ale to ja sama sie chce podczepic, nie umiem zamawiac z zagranicznyc stron, wole sie tego nie tykac.
A. To klops z deczka jeśli nie mamy z kim zamawiać 8(

Laindise piłuj na kwadraty Obecnie masz śliczne, ale jeśli czujesz że chcesz zmiany, to ją zrób Jak Ci się nie spodobają to najwyżej zaokrąglisz rogi i po sprawie
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:09   #1459
frugoe
Przyczajenie
 
Avatar frugoe
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 28
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

aż mi wstyd przy tych wszystkich waszych pięknych..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo0001.jpg (37,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo0004.jpg (47,6 KB, 51 załadowań)
frugoe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 10:14   #1460
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

frugoe ej, nie jest tak zle Kolorki ladnie dopasowane, paznokcie rowno pomalowane, wiec o co chodzi? Jedyne, o co mogla bym prosic to wyrazniejsze zdjecia

Niedzielaaaaaaaa i slonce tak daje po oczach, ze zaraz ide na spacer nad jezioro Pazury sie maluja, zobaczymy, co z tego wyjdzie

Milego ostatniego dnia weekendu
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:35   #1461
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A. To klops z deczka jeśli nie mamy z kim zamawiać 8(
spokojnie, DmkA nam organizuje organizatorki. Będzie grupa osób odpowiedzialna za to. Tylko jeszcze chwilę trzeba poczekać..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:40   #1462
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

nie będę się wymondrzac ale jedwab raczej nie jest w stanie poprawić włosów
jak go odstawisz całkowicie - nadal widać poprawę

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a no to dobrze ze nie biosilk

a uzywasz go tylko na końcówki czy na całe włosy?

bo tak jak Anula pisała to ten jedwab raczej włosów nie zregeneruje jedynie ochroni przed uszkodzeniami, a włosy masz po nim swietne bo ma silikony, które oczywiście nie sa złe ale trzeba wiedziec jak je stosowac

a tylko tego uzywasz jako 'odzywki'?
szczerze mówiąc ja się na tym kompletnie nie znam ale jak miałam mocno zniszczone włosy to fryzjerka kazała mi kupić jedwab... kupiłam i bardzo małą ilość nakładałam od połowy w dół, później jak mi sie skończył to przez jakieś 1,5 nie miałam przez jakis czas było ok a póżniej znów były badziewiaste w wyglądzie i szorstkie w dotyku, teraz ponownie kupiłam i smaruje na umyte włosy ale nie za każdym razem i są całkiem inne, więc może coś tam daje ten jedwab...

a co do odżywek to używam ale nie systematycznie i dlatego że sie nie znam na tych wszystkich składach używam obojętnie jaką..
może jakbym się znała na tych wszystkich nazwach to bym na to większą uwage zwracała... ;D

dziś maluje pazurki ;D mam pomysł ale nie wiem jak mi wyjdzie.. ;D ja się uda to pokażę wam ;D

Edytowane przez _dodi_
Czas edycji: 2012-02-12 o 11:26
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:41   #1463
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Milego ostatniego dnia weekendu
hihi a ja mam ferie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:42   #1464
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
spokojnie, DmkA nam organizuje organizatorki. Będzie grupa osób odpowiedzialna za to. Tylko jeszcze chwilę trzeba poczekać..
A to spoko Jest do tego jakiś osobny wątek, czy jak? Bo trochę nieogarnięta jestem w temacie a chciałabym być na bieżąco ^^;
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:44   #1465
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc ja się na tym kompletnie nie znam ale jak miałam mocno zniszczone włosy to fryzjerka kazała mi kupić jedwab... kupiłam i bardzo małą ilość nakładałam od połowy w dół, później jak mi sie skończył to przez jakieś 1,5 nie miałam przez jakis czas było ok a póżniej znów były badziewiaste w wyglądzie i szorstkie w dotyku, teraz ponownie kupiłam i smaruje na umyte włosy ale nie za każdym razem i są całkiem inne, więc może coś tam daje ten jedwab...

a co do odżywek to używam ale nie systematycznie i dlatego że sie nie znam na tych wszystkich składach używam obojętnie jaką..
może jakbym się znała na tych wszystkich nazwach to bym na to większą uwage zwracała... ;D

dziś maluje pazurki ;D mam pomysł ale nie wiem jak mi wyjdzie.. ;D ja się uda to każę wam ;D
bardzo zachęcam na zgłebianie sie w składy

no i olejuj włoski to pomaga o wiele bardziej niż jedwabie

odzywki d/s (do spłukiwania) poleam bez silikonów granier z avokado jest bardzo fajna i dostaniesz ją w rossmanie np.
i elseve total repair 5 niby ma silikon ale pod koniec składu i jst bardzo fajna

super sa maski firmy 'bingo'


no ale to ty musisz przetestowac, bo ja mówie o sprawdzilo sie u mnie

no i kallos mleczn i gloria, ale te trudno dostac (tzn trudniej niż te co ymieniłam wczesniej )
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:19   #1466
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kwadraty tez miałaś ładne, ale jednak jestem za obcecnym kształtem taki inny, a jednocześnie super Ci pasuje, ślicznie wygląda
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Laindise piłuj na kwadraty Obecnie masz śliczne, ale jeśli czujesz że chcesz zmiany, to ją zrób Jak Ci się nie spodobają to najwyżej zaokrąglisz rogi i po sprawie
No teraz to już nie wiem co mam zrobić

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
hihi a ja mam ferie
Ja też, ja też, ja też!!!

Pokażę Wam moje okropne paznokcie, zupełnie gołe. No dobra, jedna warstwa Nail Teka, ale on jest bezbarwny.
Okropne, żółte, rozdwajające się szpony! Jak widać płytka wcale nie jest długa.
Na tych zdjęciach i tak korzystnie wypadły.


__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:29   #1467
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Karmazynka- ja z garniera lubie tą z aloesem.. no i jak sie zmotywuję to chyba też bardziej zadbam o moje płaczki ;D

Laindise- co ty wgl mi tu gadasz.. są piękne ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:46   #1468
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Karmazynka- ja z garniera lubie tą z aloesem.. no i jak sie zmotywuję to chyba też bardziej zadbam o moje płaczki ;D

Laindise- co ty wgl mi tu gadasz.. są piękne ;D
nie wiem jak skład, ale pewnie nie jest zły bo ogólnie ta seria ma spoko składy
motywuj sie motywuj


Laindise- przeciez one sa piekne i idealne i wogóle, gdzie tam żołte, ja nic tkiego nie widze!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:47   #1469
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez frugoe Pokaż wiadomość
aż mi wstyd przy tych wszystkich waszych pięknych..
są w porządku jak zapuścisz trochę to będzie super
Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Ja też, ja też, ja też!!!

Pokażę Wam moje okropne paznokcie, zupełnie gołe. No dobra, jedna warstwa Nail Teka, ale on jest bezbarwny.
Okropne, żółte, rozdwajające się szpony! Jak widać płytka wcale nie jest długa.
ładne masz gołe, wąska płytka, długa
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:56   #1470
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Standardowo od piątku przez weekend mnie tu nie ma.
Byłam na zakupach - nie lakierowych
Ale tydzień temu kupiłam dwa pierwsze lakiery catrice i zawiodłam się na nich, myślałam, że to będzie coś lepszego .

Śniegowa - pamiętam tylko, że Tobie miałam odpisać - mamie zabrakło zapału do bycia miłą już z pięć razy, a ja czuję jak staję się wrakiem i tonę w tym świecie.

Kto mi streści co się tu działo ?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.