Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 20:23   #631
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

zastanow się nad tym ciemnym blondem, ja kiedyś będąc jasną blondynką chciałam przyciemnić troche włosy, pofarbowałam średnim blondem chyba z londy, a kolor jaki mi wyszedł to był bardzo ciemny brąz. Podobno na włosach rozjaśnianych ciemniejsze farby wychodzą dużo ciemniej... fakt kolor sie szybko wyplukiwał ale do paskudnej jak dla mnie rudości ciemnej
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 21:15   #632
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Już i tak po fakcie, a kolor tak jak napisałam- wpadający w orzechowy blond tylko troszkę jaśniejszy, jestem zadowolona i gdyby nie moja jasna cera to bym go zostawiła a tak to po prostu nie pasuje mi jak się kolor włosów komponuje z moją twarzą...Albo- muszę się przyzwyczaić
Pozdrawiam!
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 14:50   #633
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
kaguya, jak to są Twoje naturalne to może wyjść farbą...
tak, naturalne (problem, że mam kilka czarnych pasemek z boku, pozostałości po schodzeniu z czerni) całe, mam już farbę popielaty blond, wzięłam bardzo jasną, bo pewnie i tak wyjdzie średnio.
No i wypróbuję najpierw na jednym pasemku, potem dam znać jak poszło
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 20:29   #634
loon_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

polecam dekoloryzator Loreal ,idealnie rozjaśnia ,nie jest tani fakt faktem ,cena około 50 zł ale zejdziesz do bardzo jasnego koloru i nie jest aż tak inwazyjny .., a potem na to wybrana farba ; )
loon_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:11   #635
Rewolwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cześć dziewczyny ,proszę o rady. Pofarbowałam dzisiaj moje włosy (ciemny blond) farbą Palette-skandynawski blond. Oczywiscie wyszły żółte. Zakupiłam szampon joanny,który ma tą żółć zneutralizować. No,ale nie będę używać go codziennie,bo strasznie wysusza włosy. I tu moje pytanie. Czy mogę pofarbować włosy już w poniedziałek lub wtorek na jakiś chłodny platynowy odcień blondu,zeby pozbyć się kurczaka ? Mój docelowy kolor to taki jak ma dziewczyna po prawej ---http://www.photoblog.pl/rebelgirls77/53976580
Jaką farbę polecacie,żeby była łagodna,a żeby uzyskać taki kolor ? Nic się nie stanie jak je ponownie zafarbuję ? Po tych wszystkich eksperymntach dam odetchnąć moim włosom,będę fundowała im maseczki,odżywki : ) Prosze was o radę .
Rewolwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 11:17   #636
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rewolwer Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ,proszę o rady. Pofarbowałam dzisiaj moje włosy (ciemny blond) farbą Palette-skandynawski blond. Oczywiscie wyszły żółte. Zakupiłam szampon joanny,który ma tą żółć zneutralizować. No,ale nie będę używać go codziennie,bo strasznie wysusza włosy. I tu moje pytanie. Czy mogę pofarbować włosy już w poniedziałek lub wtorek na jakiś chłodny platynowy odcień blondu,zeby pozbyć się kurczaka ? Mój docelowy kolor to taki jak ma dziewczyna po prawej ---http://www.photoblog.pl/rebelgirls77/53976580
Jaką farbę polecacie,żeby była łagodna,a żeby uzyskać taki kolor ? Nic się nie stanie jak je ponownie zafarbuję ? Po tych wszystkich eksperymntach dam odetchnąć moim włosom,będę fundowała im maseczki,odżywki : ) Prosze was o radę .
Jeśli masz żółć, użyj farby perłowej (już nie rozjaśniającej, może być np. z poziomu 10, np. 10.20, 10.21).
Jeśli to rudość, to gasimy ją popielem (np. 10.1)

A do farbowania odrostu będzie trzeba coś znaleźć- na tamtym blogu masz tyle recenzji, że aż wstyd nie skorzystać z takiego źródła wiedzy. Swoją drogą, dziewczyna na przytoczonym przez Ciebie zdjęciu ma mocno żółtawy ten odrost.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 14:46   #637
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
tak, naturalne (problem, że mam kilka czarnych pasemek z boku, pozostałości po schodzeniu z czerni) całe, mam już farbę popielaty blond, wzięłam bardzo jasną, bo pewnie i tak wyjdzie średnio.
No i wypróbuję najpierw na jednym pasemku, potem dam znać jak poszło
farbowałam palette c10, wyszło mocno jasno, ale ciepło, nałożyłam na to popiel, ale dalej jest zbyt ciepło. boję się rozjaśniacza...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 16:50   #638
Vivien_o6
Przyczajenie
 
Avatar Vivien_o6
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Muszę się was poradzić , bo już od dawna mam marzenie żeby mieć blond włoski W kwietniu tego roku byłam na rozjaśnianiu, tylko raz fryzjerka położyła mi rozjaśniacz. Wyszły mi rude, no niestety jak po każdym rozjaśnianiu z ciemnych, a miałam prawie czarne żyłam z tym rudym, nakładałam blond szamponetki żeby rozjaśnić je troche po jakimś czasie wyszły mi rudo-żółto-blond, ogółem kolor był z lekka okrutny :p żyłam tak z nimi aż do teraz. Kupiłam farbę średni blond z Syossa 7-6 , wyszedł mi ciemny blond. http://4.bp.blogspot.com/-AMuHCFPKcF...52810%2529.jpg - mój kolor jest troszkę jaśniejszy, ale nie za dużo.

Myślałam właśnie o użyciu farb rozjaśniająch z Syossa, ale większość dziewczyn rozjaśniało nimi z czarnych, a ja już przeszłam ten etap i nie wiem czy mi to wyjdzie
Czy mogę prosić was o radę jakiego rozjaśniacza użyć słyszałam, że garnier color sensetion EO krem dekoloryzujący jest doby? Czy, któraś z was go używała? Z góry dziękuję, za informację

A jeśli, któraś z was była by tak wspaniała i powiedziała by mi co mam zrobić od początku do końca to byłabym bardzo wdzięczna
Vivien_o6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:13   #639
Rewolwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Wczoraj kupiłam farbę Loreal bardzo jasny perłowy blond. Trzymałam wedle zaleceń producenta. Już się cieszyłam moim chłodny blondem . I co ? I nic . Kurczak jak był tak jest. Nie wiem dlaczego ta farba nie złapała moich włosów. Ale tez nie wiem co mam teraz z nimi począć. 3 dzień pod rząd ich znów farbować nie będę. A szampon z joanny,który ma zniwelować żółte refleksy też niewiele daje ; C
Dziewczyny farbowane blondynki doradźcie mi coś !
Rewolwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 12:11   #640
Vivien_o6
Przyczajenie
 
Avatar Vivien_o6
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Moja mama użyła płukanki srebrnej i jej kurczak zszedł
Vivien_o6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:07   #641
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivien_o6 Pokaż wiadomość
Moja mama użyła płukanki srebrnej i jej kurczak zszedł
ja nawet po popielu miałam dość ciepły odcień (ale nie kurczak, bo nie używałam rozjaśniacza), uzyłam niebieskiego szamponu (nie płukanki), trzymałam 30 min i mam piękne srebrne włosy (nie popielate). cudo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 15:25   #642
Rewolwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

A jaka ta płukanka ? Jaka firma i gdzie kupiła ?
Rewolwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:00   #643
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Nie mieszkam w Polsce, tylko na Litwie, w Wilnie, szampon dość popularnej kiedyś firmy Irida (moja mama go kiedyś uzywała)

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:01
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:50   #644
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie mieszkam w Polsce, tylko na Litwie, w Wilnie, szampon dość popularnej kiedyś firmy Irida (moja mama go kiedyś uzywała)
kaguya pokażesz swoje włosy jakie teraz masz?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:19   #645
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
kaguya pokażesz swoje włosy jakie teraz masz?
kochana, ale nie mam fotki po płukance, tylko po garnier 111, pasuje?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:17   #646
Rewolwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie mieszkam w Polsce, tylko na Litwie, w Wilnie, szampon dość popularnej kiedyś firmy Irida (moja mama go kiedyś uzywała)
No dowiedziałąm się ,ze przy moichj pomarańczowo-zółtych włosach to płukanka nie pomoże. Będę musiała chyba zafarbować kolejny raz. TYlko szkoda mi włosów. Myślicie,że jakaś szamponetka coś poradzi >? Polecacie cos ?
Rewolwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:07   #647
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rewolwer Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam farbę Loreal bardzo jasny perłowy blond. Trzymałam wedle zaleceń producenta. Już się cieszyłam moim chłodny blondem . I co ? I nic . Kurczak jak był tak jest. Nie wiem dlaczego ta farba nie złapała moich włosów. Ale tez nie wiem co mam teraz z nimi począć. 3 dzień pod rząd ich znów farbować nie będę. A szampon z joanny,który ma zniwelować żółte refleksy też niewiele daje ; C
Dziewczyny farbowane blondynki doradźcie mi coś !
własnie przeczytałam,że farbowałaś już 2 razy. ja też tak zrobiłam, bo po palette wyszło ciepło, po garnierze 111 nieco lepiej, ale dopiero płukanka trochę pomogła, trochę, bo ja dążę do bieli

myśle,ze nie warto farbować kolejną farbą, używaj płukanki, może trzymaj dłużej na włosach? nie masz bardzo zniszczonych?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:43   #648
Rewolwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Myślę,ze na moich włosach płukanka na nic się nie zda xd Trzymałam długo,ale to odcień bardziej rudawy,niż zółty Zniszczone,czy ja wiem. Niby teraz używam tysiaca odżywek,mam grube włosy,ale zniszczone były przedtem od prostowania na końcach porozdwajane,suche,łamliw e. Wcześniej przed farbowaniem byłam u fryzjera i bardzo je skróciłam,wycieniowałam. Nabrały kondycji. Jak na razie nie odczuwam zniszczenia po tych 2 farbowaniach,ale nie wiadomo co będzie później.
Rewolwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:50   #649
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
kochana, ale nie mam fotki po płukance, tylko po garnier 111, pasuje?
pewnie że tak
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 21:36   #650
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
pewnie że tak
no to masz

btw oglądałam (można powiedzieć, nie z własnej woli) wczoraj w nocy Salo, czyli 120 dni Sodomy - żałuję

Rewolwer - na rude właśnie niebieska podobno, na żólte fioletowa
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 20:58   #651
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no to masz

btw oglądałam (można powiedzieć, nie z własnej woli) wczoraj w nocy Salo, czyli 120 dni Sodomy - żałuję

Rewolwer - na rude właśnie niebieska podobno, na żólte fioletowa
wrzuciłaś czy nie ? bo coś nie widać
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 09:38   #652
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Możliwe, że się zagalopowałam i nie wrzuciłam.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:01
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:23   #653
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Możliwe, że się zagalopowałam i nie wrzuciłam.
ooo to nawet bardzo jasne je masz ciekawa jestem jak ta farbka by wyszła na rozjaśnionym kurczaku...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:19   #654
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Słuchajcie bo ja się nie znam Wy tu piszecie o jakiś gaszących odcieniach jakieś numery podajecie Powiem tak: po rozjaśnieniu mam blond, ale... może nie kurczakowaty - tylko nazwijmy to CIEPŁY i wolałabym zimniejszy, to jaką konkretną farbą mogłabym go ozimnić?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:30   #655
kcaudrey2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam,
ja mam nieco inne pytanie: czy istnieje na rynku jakiś kosmetyk, który wyrównuje kolor na włosach po malowaniu odrostów? U fryzjera raz miałam takie wyrównanie robione, nie wiem jednak czym,a ostatnio malowałam odrosty w domu, są one jednak nieznacznie ciemniejsze od włosów dalej od głowy, które wielokrotnie były maltretowane rozjaśniaczem ( u fryzjera). Bardzo proszę o odpowiedź, jeśli któraś z was coś wie. Będę wdzięczna
kcaudrey2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:25   #656
niunia_05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
GG do niunia_05
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Słuchajcie bo ja się nie znam Wy tu piszecie o jakiś gaszących odcieniach jakieś numery podajecie Powiem tak: po rozjaśnieniu mam blond, ale... może nie kurczakowaty - tylko nazwijmy to CIEPŁY i wolałabym zimniejszy, to jaką konkretną farbą mogłabym go ozimnić?

Ochłodzić kolor powinnaś odcieniami POPIELATYMI, polecam loreal preference 03- bardzo bardzo jasny blond popielaty.
niunia_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 11:18   #657
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Właśnie natrafiłam na platynowy blond Venity (szampon koloryzujący), ciekawe, czy to kolejna fioletowo-niebieska płukanka...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:22   #658
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Dziewczyny POMOCY!

Właśnie wróciłam od fryzjerki, pierwszy raz w życiu z płaczem, kompletnie nie wiem co mogę zrobić oprócz farbowania na ciemno Miałam pasemka robione rozjaśniaczem (też u tej fryzjerki) i chciałam z tego zrobić normalny blond, ciepły, złocisty, powiedziała że się da, ale że wyjdzie "nierównomiernie", ok nierównomiernie to dla mnie różne odcienie tego samego koloru... A ja mam na głowie jakiś wieśniacki miks, wyglądam jak dziunia ze wsi 4 cm od skóry głowy mam coś a la złocisty blond, lekko wpada w rudy ale taki kolor mogłabym mieć nawet na całych włosach, za to na reszcie mam popielaty wymieszany białymi pasemkami, wygląda to obrzydliwie po prostu i nie mogę na siebie patrzeć! Jak zaczęłam narzekać na kolor to to się dowiedziałam że przecież miałam pasemka robione wcześniej (czerwiec) rozjaśniaczem to mi żadna blond farba ich nie chwyci Co dla mnie jest dziwne bo po to sie używa rozjaśniacza żeby potem kolor nałożyć, mi nie chodzi o rozjaśnienie pasemek a o pokrycie ich czymś w stronę złotego, a jest popielato z białymi wyrwami Co zrobić żeby ocieplić ten popiel i biały, czym można to nie wiem, przyżółcić? Inne określenie mi do głowy nie przychodzi
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:53   #659
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

O kurcze, wiesz co ja radzę nie kłaść nic ciemnego tylko zrobić tak: kupić albo rozjaśniacz, albo farbę rozjaśniającą (tylko bez cyferek po kropce) i położyć na te odrosty aż się zrobią jaśniejsze, miej więcej jak te dalej. Odczekać kilka godzin i położyć farbę w kolorze jaki chcesz (miodowy blond, ale trochę jaśniejszą niż kolor docelowy, bo i tak wyjdą ciemniejsze). Jeszcze nic straconego
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:23   #660
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Dziękuję za podpowiedź

Moje "odrosty", czyli te 4 cm od głowy są ok i nie wiem czy powinnam na nie rozjaśniacz kłaść, zwłaszcza że mój naturalny kolor to ciemny blond i rozjaśniają się bardzo szybko. Na nich miałam farbę trzymaną jakieś 25 minut góra, a na reszcie włosów koło 8 minut (papieros na zewnątrz i zmywamy). Nie wiem jakiej firmy, we wzorniku była podpisana naturalny jasny blond, przy głowie na 12% na odrostach, niżej słabszą (chyba 6%). Powiedziała mi że nie będzie trzymała farby dłużej, bo farba rozjaśni bardziej te "rozjaśnione" pasemka. W ogóle pasemka miałam robione na brązie w czerwcu i wtedy mi wyszedł taki popielaty efekt którego chciałam się pozbyć, no i pozbyłam się ale tylko od głowy, na reszcie ten kolor się praktycznie nie zmienił


Docelowo chciałabym kolor mniej więcej taki jak kilka stron wcześniej ktoś wkleił:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1323958636

To co mam teraz woła o pomstę do nieba
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2012-08-22 o 09:47
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.