Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-03, 22:04   #1
tys_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5

Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?


Witam Zacznę od tego, że jestem posiadaczką kręconych włosów, kiedyś mi się strasznie nie podobały i cały czas je prostowałam, ale potem zmądrzałam i zobaczyłam jakie mam piękne włosy, takie sprężynki naprawdę mi się podobały i pasowały mi do kształtu twarzy. Niestety cierpie też na trądzik i zdecydowałam się rok temu na kurację izotekiem, ma ona skutki uboczne takie jak ogólna suchość skóry i to przez te leki moje włosy teraz tak fatalnie wyglądają. O ile trądzik faktycznie się zmniejszył a suchość da się przezwyciężyć dobrym balsamem to włosy mi po prostu zniszczył. Mam teraz na głowie jedno wielkie siano! Włosy są tak suche, że nawet nie chcą się kręcić są aż sztywne. Zawsze były suche ale wystarczył zwykły jedwab by wyglądały dobrze. Teraz nawet ich nie moge rozpuścić i ciągle chodze w kucyku. Żadne kosmetyki nawilżające nie pomagają, podcinam końcówki i dbam o nie ale nic ;( Ostatnio fryzjerka nałożyła mi ampułkę nawilżającą chociaż efekt oczywiście zerowy, ale nie poddaję się i za niedługo znów idę. Nawet ona była zszokowana co się stało z tymi włosami i powiedziała, że dawno nie widziała tak przesuszonych włosów. Jestem załamana miałam takie piękne włosy, gęste, puszyste i śliczne loczki, to była jedyna rzecz jaka mi się w sobie podobała Lekarstwa będę brała jeszcze miesiąc, a lek wypłukuje się z organizmu po pół roku. Myślicie, że potem będę miała włosy takie jak dawniej ? Co mam teraz zrobić ? Najbardziej zależy mi, żeby dalej się kręciły
tys_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 07:45   #2
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?

A próbowałaś olejować włosy? Np Dabur Amla lub kokosowy.
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 11:07   #3
Ewelina34w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?

Myślę, że najlepiej skontaktować się z profesjonalistą od renowacji włosów. JA bym nie ryzykowała
__________________
Idealny importer odzieży używanej dla Ciebie!
Ewelina34w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 11:13   #4
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?

Cytat:
Napisane przez Ewelina34w Pokaż wiadomość
Myślę, że najlepiej skontaktować się z profesjonalistą od renowacji włosów. JA bym nie ryzykowała
Ja bym nie ryzykowala z "profesjonalistami" którzy polecają silikony. Zacznij od olejowania, dobrych maseczek, przejrzyj bloga Anwen czy wątki na wizazu. Poprawisz wlosy. Moje wlasne 4 lata temu to była tragedia-rozjaśnione przez slońce siano z powylamywanymi końcowkami. Odstawiłam silikony, zaczęłam myć odżywką i delikatnymi szamponami, olejowalam. Wrócily do dawnych fal po 3 miesiącach, po 3 latach okazalo się, ze są kręcone. Po kolejnym roku mam problem ze zrobieniem zdjęć u fryzjera-są tak błyszczące, że wyglądają jak mokre Warto było
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 07:25   #5
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?

Witaj Sama do kwietnia tego roku byłam posiadaczką pięknej burzy loków sięgających za łopatki. Niestety rozchorowałam się na zapalenie tęczówki. Jest to choroba bardzo stresująca ze względu na zagrożenia oraz częste wizyty na ostrym dyżurze po zastrzyk w oko. Brałam również sterydy przez ponad miesiąc. Po miesiącu chorowania udało mi się wyjść z opresji, ale wszystko odbiło sie na moich włosach. Zaczęły mocno wypadać. Już nie było śladu po pięknych gęstych lokach. Zamiast tego wisiały strąki bez życia. Wypadanie udało mi się powstrzymać. Postanowiłam obciąć włosy gdyż nie wyglądały estetycznie. Jakie było moje zdziwienie się gdy okazało się, że moje włosy są proste. Kręcą się wyłącznie pod spodem i z tył głowy, a tak są po prostu proste. Byłam już u Pani Trycholog, która powiedziała, że włosy zaczynają odrastać i po jakimś czasie powinny wrócić do normy. Podobno wszystkiemu winne są sterydy (hormony) i stres. Zrobiłam sobie badania na hormony, żelazo, potas i wszystko jest w normie. Zakupiłam kuracje kerastase cement, kiedyś miałam po tych kosmetykach cudne loki - teraz może są nawilżone, ale loków nadal nie ma. Cały czas dbam o moje włosy, nawilżam je i nie męczę żadnymi zabiegami, biorę merz special. Nie mogę patrze na moje włosy i cały czas czekam na moje ukochane loki.
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 10:29   #6
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?

Cytat:
Napisane przez Kasia*** Pokaż wiadomość
Witaj Sama do kwietnia tego roku byłam posiadaczką pięknej burzy loków sięgających za łopatki. Niestety rozchorowałam się na zapalenie tęczówki. Jest to choroba bardzo stresująca ze względu na zagrożenia oraz częste wizyty na ostrym dyżurze po zastrzyk w oko. Brałam również sterydy przez ponad miesiąc. Po miesiącu chorowania udało mi się wyjść z opresji, ale wszystko odbiło sie na moich włosach. Zaczęły mocno wypadać. Już nie było śladu po pięknych gęstych lokach. Zamiast tego wisiały strąki bez życia. Wypadanie udało mi się powstrzymać. Postanowiłam obciąć włosy gdyż nie wyglądały estetycznie. Jakie było moje zdziwienie się gdy okazało się, że moje włosy są proste. Kręcą się wyłącznie pod spodem i z tył głowy, a tak są po prostu proste. Byłam już u Pani Trycholog, która powiedziała, że włosy zaczynają odrastać i po jakimś czasie powinny wrócić do normy. Podobno wszystkiemu winne są sterydy (hormony) i stres. Zrobiłam sobie badania na hormony, żelazo, potas i wszystko jest w normie. Zakupiłam kuracje kerastase cement, kiedyś miałam po tych kosmetykach cudne loki - teraz może są nawilżone, ale loków nadal nie ma. Cały czas dbam o moje włosy, nawilżam je i nie męczę żadnymi zabiegami, biorę merz special. Nie mogę patrze na moje włosy i cały czas czekam na moje ukochane loki.
Kasiu i Autorko przejdźcie sie na wątek dla kręconowłosych-dziewczyny Wam doradzą co i jak
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:01   #7
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?

Ja bym ci poleciła regeneracje włosów w salonie i używanie specjalnych odżywek do twoich włosów fryzjerka po regeneracji powinna Ci coś dobrać, aby odbudować twój włos.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 21:09   #8
tys_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
A próbowałaś olejować włosy? Np Dabur Amla lub kokosowy.
jak narazie nie ale chyba wybiorę się po olej kokosowy

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Ja bym nie ryzykowala z "profesjonalistami" którzy polecają silikony. Zacznij od olejowania, dobrych maseczek, przejrzyj bloga Anwen czy wątki na wizazu. Poprawisz wlosy. Moje wlasne 4 lata temu to była tragedia-rozjaśnione przez slońce siano z powylamywanymi końcowkami. Odstawiłam silikony, zaczęłam myć odżywką i delikatnymi szamponami, olejowalam. Wrócily do dawnych fal po 3 miesiącach, po 3 latach okazalo się, ze są kręcone. Po kolejnym roku mam problem ze zrobieniem zdjęć u fryzjera-są tak błyszczące, że wyglądają jak mokre Warto było
a mogę wiedzieć jakich szamponów i odżywek dokładnie używałaś ?

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia*** Pokaż wiadomość
Witaj Sama do kwietnia tego roku byłam posiadaczką pięknej burzy loków sięgających za łopatki. Niestety rozchorowałam się na zapalenie tęczówki. Jest to choroba bardzo stresująca ze względu na zagrożenia oraz częste wizyty na ostrym dyżurze po zastrzyk w oko. Brałam również sterydy przez ponad miesiąc. Po miesiącu chorowania udało mi się wyjść z opresji, ale wszystko odbiło sie na moich włosach. Zaczęły mocno wypadać. Już nie było śladu po pięknych gęstych lokach. Zamiast tego wisiały strąki bez życia. Wypadanie udało mi się powstrzymać. Postanowiłam obciąć włosy gdyż nie wyglądały estetycznie. Jakie było moje zdziwienie się gdy okazało się, że moje włosy są proste. Kręcą się wyłącznie pod spodem i z tył głowy, a tak są po prostu proste. Byłam już u Pani Trycholog, która powiedziała, że włosy zaczynają odrastać i po jakimś czasie powinny wrócić do normy. Podobno wszystkiemu winne są sterydy (hormony) i stres. Zrobiłam sobie badania na hormony, żelazo, potas i wszystko jest w normie. Zakupiłam kuracje kerastase cement, kiedyś miałam po tych kosmetykach cudne loki - teraz może są nawilżone, ale loków nadal nie ma. Cały czas dbam o moje włosy, nawilżam je i nie męczę żadnymi zabiegami, biorę merz special. Nie mogę patrze na moje włosy i cały czas czekam na moje ukochane loki.
Ehh mi też strasznie wypadają, ale najbardziej jednak przeżyłam te loki I tak samo kręcą mi się tylko pod spodem i lekko z tyłu a tak sztywne siano. Mam nadzieję, że nasze loczki kiedyś wrócą
tys_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 23:38   #9
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?

Z czystym sercem polecam

Szampony
-facelle sensitive
-żel babydream z pompka
-oczyszczacz z Barwy

Odżywki
-aloesowy NaturVital z Drogerii Natura
-Avokado i Karite z Garniera
--proteinowa Artiste z Drogerii Natura

latem gliceryna
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 08:54   #10
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?


Cytat:
Napisane przez tys_16 Pokaż wiadomość



Ehh mi też strasznie wypadają, ale najbardziej jednak przeżyłam te loki I tak samo kręcą mi się tylko pod spodem i lekko z tyłu a tak sztywne siano. Mam nadzieję, że nasze loczki kiedyś wrócą
Oby ..bo jak tak zostanie to nie wiem co zrobię na razie mam proste włosy od nie całych dwóch miesięcy, ale nie ma opcji bym się przyzwyczaiła. Też mam nadziej, że zaczną się kręcić...czego Tobie i sobie życzę.
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 19:35   #11
tys_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy moje włosy wrócą jeszcze kiedyś do normalności ?

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Z czystym sercem polecam

Szampony
-facelle sensitive
-żel babydream z pompka
-oczyszczacz z Barwy

Odżywki
-aloesowy NaturVital z Drogerii Natura
-Avokado i Karite z Garniera
--proteinowa Artiste z Drogerii Natura

latem gliceryna
Dziękuję może coś z tego wybiorę
tys_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.