Lakiery hybrydowe - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 13:36   #331
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez blondhairgirl Pokaż wiadomość
dziewczyny, może pomożecie?

mam dylemat - chcę kupić sobie zestaw do hybrydy, do użytku własnego - domowego Chodzenie raz na 2-3tyg na manicure jednak zżera finansowo

I teraz tak - do tej pory robiłam hybrydę w salonach kosmetycznych - albo OPI (fantastycznie się trzymał, utwardzany w ich LED-owej lampie), albo CND (również bdb wrażenia, ciut krótsza wytrzymałość), raz jakiś no-name który trzymał się baardzo słabo.

Chciałam kupić zestaw w całości oparty na CND albo OPI. OPI mega drogie więc odpadło. CND powiedzmy w granicach możliwości, ale to by była baza + top 7ml, 2 lakiery, reszta czyli odtłuszczacz, alkohol izopropylowy i lampa już nie CND.
Natomiast - zaczęłam czytać wątek i super opinie o CZ - pazurki na zdjęciach wyglądają pięknie, kolory ciekawe, i - nie oszukujmy się - za cenę lakieru CND mam 3 lakiery CZ.
I teraz mam dylemat - czy bazę i top kupować z CND czy już całość kupić z CZ? Ktoś łączył taki zestaw?

I jeszcze - macie jakieś opinie o lakierach SPN? Kolory mają obłędne, ale nigdzie nie mogę znaleźć cen - ile kosztuje jeden lakierożel?
Miałam podobny dylemat jak ty Z normalnych lakierów byłam wierna Opi i Essie, więc i z hybryd szukałam czegoś "markowego" i wahałam się pomiędzy Opi i Cnd. Nie miałam jednak wcześniej styczności z hybrydami i nie wiedziałam czy będę zadowolona z tego systemu, więc postanowiłam zacząć od czegoś tańszego na próbę. Wybór padł na CZ bo dziewczyny chwaliły i jestem bardzo zadowolona, na tyle, że na razie nie myślę już o opikach czy shellacu

Moje następne zamówienie to będą już hybrydy firmy a.t.a bo mają na stronie bardzo dużo kuszących mnie kolorów (i wysyłają do paczkomatów ).

Aha, za cenę lakieru CND masz jeszcze więcej niż 3 CZ, estetiq czy ata bo CND ma tylko 7ml, a te 15ml

Edytowane przez soulie
Czas edycji: 2013-08-19 o 14:02
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 13:46   #332
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: Lakiery hybrydowe

lakier C&C kolor nr: 2953 1, na bazie i z topem COSMETICS ZONE. jestem ciekawa jak się bedzie trzymal bo na bazie i topie C&C tragedia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130819_144124.jpg (102,1 KB, 116 załadowań)
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 14:30   #333
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cześć dziewczyny

mam do Was pytanie. Jak nakładacie na hybrydę ozdoby typu fimo, plastry miodu, cyrkonie itp.? Nie mogłam znaleźć nigdzie dobrej odpowiedzi, pełno jest o żelach, niestety o hybrydach nic ciekawego nie znalazłam.
Czy ozdoby się kładzie na drugą warstwe lakieru, potem do lampy i na to top? Czy najpierw pomalować topem, na to ozdoby i dopiero do lampy? Jak Wy to robicie? Ja się pogubiłam

Pozdrawiam!
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 15:20   #334
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

mam do Was pytanie. Jak nakładacie na hybrydę ozdoby typu fimo, plastry miodu, cyrkonie itp.? Nie mogłam znaleźć nigdzie dobrej odpowiedzi, pełno jest o żelach, niestety o hybrydach nic ciekawego nie znalazłam.
Czy ozdoby się kładzie na drugą warstwe lakieru, potem do lampy i na to top? Czy najpierw pomalować topem, na to ozdoby i dopiero do lampy? Jak Wy to robicie? Ja się pogubiłam

Pozdrawiam!
Też ostatnio sie nad tym zastanawiałam. Do tej pory jak przyklejałam ozdoby to zawsze mi sie odklejały od hybryd. Więc kupiłam sobie klej do tipsów i dziś będe to testować. Ciekawe czy bedzie się trzymało.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 17:32   #335
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kolorki CZ 11, 18, 42, 48, 46, 005, 003, neon 2, 88, 25
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040134.jpg (36,8 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040136.jpg (35,3 KB, 327 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040137.jpg (31,8 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040138.jpg (32,0 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040141.jpg (31,5 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040143.jpg (32,2 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040144.jpg (27,9 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040145.jpg (28,7 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040147.jpg (31,8 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040149.jpg (30,4 KB, 257 załadowań)
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 17:34   #336
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

oraz kolorek 001. Wszystkie mi się bardzo podobają. Mam nadzieje, że dobrze widać odcienie ale jak wiadomo zdjęcie nigdy nie odda prawdziwego wyglądu. Aha i smugi powstały przez to, ze tylko mazałam po próbniku i ścierałam, nie utwardzając. Warstwy są dość grube więc większość wygląda tak jak się pomaluje dwa razy na paznokciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040151.jpg (28,2 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez iwonkabiedronka
Czas edycji: 2013-08-19 o 17:36
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 19:49   #337
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witam. Mam pewne pytanie. Mam nałożony lakier hybrydowy. Mam już dość spory odrost,a do kosmetyczki jestem umówiona dopiero za tydzień. Czy mogę na hybrydy nałożyć zwykły lakier, żeby nie rzucały się w oczy te odrosty?
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-19, 20:27   #338
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pewne pytanie. Mam nałożony lakier hybrydowy. Mam już dość spory odrost,a do kosmetyczki jestem umówiona dopiero za tydzień. Czy mogę na hybrydy nałożyć zwykły lakier, żeby nie rzucały się w oczy te odrosty?
Oczywiście, że tak. To właśnie jedna z zalet hybryd. Poza tym możesz kupić sobie aceton i sama zmyć hybrydę.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 21:11   #339
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

piękne te kolorki ja pewnie w przyszłym miesiącu zamówię kolor PST 5, 047 i właśnie albo 005 albo 014.. czy ten 005 to jest w rzeczywistości taki bardziej łosoś czy landrynkowy słodki róż?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 08:54   #340
akigo
Raczkowanie
 
Avatar akigo
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

mam do Was pytanie. Jak nakładacie na hybrydę ozdoby typu fimo, plastry miodu, cyrkonie itp.? Nie mogłam znaleźć nigdzie dobrej odpowiedzi, pełno jest o żelach, niestety o hybrydach nic ciekawego nie znalazłam.
Czy ozdoby się kładzie na drugą warstwe lakieru, potem do lampy i na to top? Czy najpierw pomalować topem, na to ozdoby i dopiero do lampy? Jak Wy to robicie? Ja się pogubiłam

Pozdrawiam!
Miałam podobny problem ale znalazłam na forum podpowiedź, a reszta to metoda prób i błędów Jak masz ozdoby cieniutkie, płaskie jak drobny brokat, piegi itp. to jak robię tak: na utwardzony kolor nakładam w miejsce zdobienia trochę topu, układam na nim ozdoby i do lampy, nastepnie pociagam wszystko topem ewentualnie jak czuć nierówności nakładam top drugi raz. Jeśli chodzi o cyrkonie, kawior itd. ta metoda sie nie sprawdza- po dwóch dniach ozdoby odpadają. Dziewczyny polecają lakier do tipsów ale jeszcze go nie zakupiłam, więc nie potrafię powiedziec czy zda on egzamin Jeśli go wypróbujesz to daj znac jak Ci poszło Powodzenia!

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Dziewczyny, mam pytanie. Siostrze podobają sie paznokcie z wykończeniem matowym, próbowałam z topem z essence nałóżonym na top CZ, drugi dzień i trzyma się ładnie ale nie wiem jak długo jeszcze zostanie nienaruszony. Wie któraś z Was czy dostanę gdzieś taki top utwardzalny w lampie do użytku zamiast nabłyszczacza?
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 09:09   #341
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Odp: Lakiery hybrydowe

są topy matowe . widzialam gdzieś na allegro
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 11:06   #342
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witajcie
Może się temat trochę powtarza, ale niestety i tu i z powitalnych/ tzw. pomocnych wątków wiele linków nie otwiera się już.
Stąd moja prośba do Was o podesłanie albo dokładnej instrukcji "krok po kroku" albo linków do filmików instruktażowych co po kolei się robi z nakładaniem lakieru hybrydowego.
I już oczywiście się tłumaczę skąd się tu wzięłam
Otóż dotąd korzystałam z usług kosmetyczek przy robieniu pedicure: przede wszystkim hybrydowego, bo dłużej się trzyma (manicure zawsze robiłam sama, ale to zwykłe lakiery tylko). Ostatnimi czasy, gdy coraz bardziej szkoda mi czasu na wszelkie dojazdy, zrezygnowałam z mojej kosmetyczki i stwierdziłam że poszukam jakiejś albo przy pracy albo koło domu. No i niestety, byłam u 4, w różnych salonach, i żadna do pięt nie dorasta tej mojej "starej" , no generalnie partacka robota i wtedy podjęłam decyzję że spróbuję to robić sama Ok, może porywam się z motyką na słońce, sprawdzę i dowiem się.
Poczytałam trochę wątków i kupiłam zestaw startowy: Lampa UV 36W, baza, top i 4 lakiery shellac, do tego cleaner i aceton.
No i jak tu teraz zacząć? Ogólnie wiem, ale będę naprawdę bardzo bardzo wdzięczna za wskazówki I chodzi mi o takie podstawy podstaw (co po kolei, ile czasu etc.), zdobienie mi na razie nie w głowie
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:11   #343
blondhairgirl
Przyczajenie
 
Avatar blondhairgirl
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja po przewertowaniu wątku i obejrzeniu mnóstwa zdjęć CZ zakupiłam mój zestaw
lampę uv i alkohol izopropylowy kupiłam w allepaznokcie. Lampę nie z zestawu CZ głównie ze względu na to, że ważny był dla mnie czujnik automatyczny włożenia ręki do lampy i obsługa na górze a nie z tyłu.
z CZ top, baza, aceton, cleaner, 5 kolorów lakierów i drobiazgi typu oliwka, pilniki, patyczki, waciki itp.
Myślę, że powinno przyjść wszystko w tym tygodniu i będę testować

na profilu fb CZ jest dużo zdjęć użytkowniczek - kolory są przepiękne
__________________
-m-
blondhairgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:21   #344
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
piękne te kolorki ja pewnie w przyszłym miesiącu zamówię kolor PST 5, 047 i właśnie albo 005 albo 014.. czy ten 005 to jest w rzeczywistości taki bardziej łosoś czy landrynkowy słodki róż?
Kolorek 005 jest po prostu boski, jest dokładnie taki jak na zdjęciu. Akurat dobrze go uchwyciłam. Nie wiem tylko jak będzie wyglądał po utrwardzeniu bo wiem, że troszkę zmieniają się odcienie. Dla mnie to typowy landrynkowy róż, ale nie przesadzony, na pewno nie tandetny.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:38   #345
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja z cyrkoniami robię tak:

Na utwardzony top daję niewielką ilość topu tylko w to miejsce gdzie mają być cyrkonie, następnie układam cyrkonie i utwardzam w lampie, później jeszcze raz top na całość, dokładnie zamalowując paznokcia wokół cyrkonii jak i na nich. Osobiście nie lubię jak cyrkonie Swarovskiego są zamalowane topem bo nie błyszczą się tak jak powinny, więc zanim włożę palce do lampy, bardzo delikatnie usuwam top z czubka cyrkonii tak jakbym chciała odsłonić/oczyścić kryształek z topu. Robię to pałeczką kosmetyczną nasączoną cleanerem, najlepiej użyć do tego pałeczki takiej jak do oczu, która będzie mieć stożkowate (ostre) zakończenie należy zetrzeć top tylko z czubka cyrkonii aby utwardzony top wokół niej trzymał ją na paznokciu
można i próbować z klejem do tipsów, ja osobiście stosuję ten pierwszy sposób z klejem różnie bywa, w razie pobrudzenia pazurka już niewiele można z tym zrobić bo bardzo szybko zasycha, a wiadomo cyrkonie są czasem bardzo malutkie i ciężko tak zaaplikować je w odpowiednie miejsce zanim klej nie zdąży wyschnąć na topie można je przesuwać, poprawiać do woli zanim nie utwardzimy pazurki w lampie
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:39   #346
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=akigo;42344892]Miałam podobny problem ale znalazłam na forum podpowiedź, a reszta to metoda prób i błędów Jak masz ozdoby cieniutkie, płaskie jak drobny brokat, piegi itp. to jak robię tak: na utwardzony kolor nakładam w miejsce zdobienia trochę topu, układam na nim ozdoby i do lampy, nastepnie pociagam wszystko topem ewentualnie jak czuć nierówności nakładam top drugi raz. Jeśli chodzi o cyrkonie, kawior itd. ta metoda sie nie sprawdza- po dwóch dniach ozdoby odpadają. Dziewczyny polecają lakier do tipsów ale jeszcze go nie zakupiłam, więc nie potrafię powiedziec czy zda on egzamin Jeśli go wypróbujesz to daj znac jak Ci poszło Powodzenia![COLOR="Silver"]


No pomysł z tymi cienkimi ozdobami mnie zaciekawił i na pewno wypróbuje! A powiedz mi czym nakładasz brokat? jakimś pędzelkiem czy posypujesz po prostu dane miejsce? i potem pędzelek od topu sie nie ubrudzi od brokatu? Spróbuje z tym klejem do tipsów, ale w ogóle nie wiem jaki on jest w użyciu? Pewnie nie schodzi acetonem tylko trzeba piłować, czy jak? Przygodę z ozdobami zaczynam, i jak zrobię to poinformuję

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Na pewno wypróbuję oba pomysły!

Edytowane przez Didi02
Czas edycji: 2013-08-20 o 11:47
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:43   #347
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Lakiery hybrydowe

Zamówiłam właśnie kolory magic grey i new eggplant z Ata Ktoś je może ma?
Najgorsze jest to, że tyle kolorów mnie kusi
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 11:47   #348
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez BELLA7777 Pokaż wiadomość
Witajcie
Może się temat trochę powtarza, ale niestety i tu i z powitalnych/ tzw. pomocnych wątków wiele linków nie otwiera się już.
Stąd moja prośba do Was o podesłanie albo dokładnej instrukcji "krok po kroku" albo linków do filmików instruktażowych co po kolei się robi z nakładaniem lakieru hybrydowego.
I już oczywiście się tłumaczę skąd się tu wzięłam
Otóż dotąd korzystałam z usług kosmetyczek przy robieniu pedicure: przede wszystkim hybrydowego, bo dłużej się trzyma (manicure zawsze robiłam sama, ale to zwykłe lakiery tylko). Ostatnimi czasy, gdy coraz bardziej szkoda mi czasu na wszelkie dojazdy, zrezygnowałam z mojej kosmetyczki i stwierdziłam że poszukam jakiejś albo przy pracy albo koło domu. No i niestety, byłam u 4, w różnych salonach, i żadna do pięt nie dorasta tej mojej "starej" , no generalnie partacka robota i wtedy podjęłam decyzję że spróbuję to robić sama Ok, może porywam się z motyką na słońce, sprawdzę i dowiem się.
Poczytałam trochę wątków i kupiłam zestaw startowy: Lampa UV 36W, baza, top i 4 lakiery shellac, do tego cleaner i aceton.
No i jak tu teraz zacząć? Ogólnie wiem, ale będę naprawdę bardzo bardzo wdzięczna za wskazówki I chodzi mi o takie podstawy podstaw (co po kolei, ile czasu etc.), zdobienie mi na razie nie w głowie
Bella, tu masz linki to youtuba, dziewczyna dokładnie omawia i pokazuje co i jak :P
http://www.youtube.com/watch?v=t7Pd91uLA94
http://www.youtube.com/watch?v=8kj1AmdVrzM
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 13:25   #349
misspasta
Przyczajenie
 
Avatar misspasta
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez BELLA7777 Pokaż wiadomość
Witajcie
Może się temat trochę powtarza, ale niestety i tu i z powitalnych/ tzw. pomocnych wątków wiele linków nie otwiera się już.
Stąd moja prośba do Was o podesłanie albo dokładnej instrukcji "krok po kroku" albo linków do filmików instruktażowych co po kolei się robi z nakładaniem lakieru hybrydowego.
I już oczywiście się tłumaczę skąd się tu wzięłam
Otóż dotąd korzystałam z usług kosmetyczek przy robieniu pedicure: przede wszystkim hybrydowego, bo dłużej się trzyma (manicure zawsze robiłam sama, ale to zwykłe lakiery tylko). Ostatnimi czasy, gdy coraz bardziej szkoda mi czasu na wszelkie dojazdy, zrezygnowałam z mojej kosmetyczki i stwierdziłam że poszukam jakiejś albo przy pracy albo koło domu. No i niestety, byłam u 4, w różnych salonach, i żadna do pięt nie dorasta tej mojej "starej" , no generalnie partacka robota i wtedy podjęłam decyzję że spróbuję to robić sama Ok, może porywam się z motyką na słońce, sprawdzę i dowiem się.
Poczytałam trochę wątków i kupiłam zestaw startowy: Lampa UV 36W, baza, top i 4 lakiery shellac, do tego cleaner i aceton.
No i jak tu teraz zacząć? Ogólnie wiem, ale będę naprawdę bardzo bardzo wdzięczna za wskazówki I chodzi mi o takie podstawy podstaw (co po kolei, ile czasu etc.), zdobienie mi na razie nie w głowie
A nie pamietasz, jak Ci kosmetyczka robila paznokcie? ja przed zakupieniem zestawu poszlam pierwszy raz na paznokcie do kosmetyczki, zeby zobaczyc czy w ogole spodoba mi sie hybryda i oczywiscie podpatrzec jak to się robi..
misspasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 15:10   #350
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
*044 - fajny, aczkolwiek nie dla każdego. Noszę krótkie pazurki, ciemne odcienie pasują raczej na dłuższe. Drobinki fajnie mienią się w słońcu, coś jak w przypadku kamienia "piasek pustyni" tylko kolor to czekoladowy brąz - ciemny.
Posiadasz może zdjęcia 044?
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 15:13   #351
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Właśnie przyszło do mnie zamówienie z Cosmetics Zone. W sumie 17 kolorków ^^

Powiedzcie, jak się nakłada kolory na wzorniki? Tak jak na paznokcie? Wybaczcie głupie i banalne pytanie, ale Wujek Google nie chce mi udzielić odpowiedzi.

Jak tylko zrobię wzorniki pochwalę się kolorami!
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 15:30   #352
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Właśnie przyszło do mnie zamówienie z Cosmetics Zone. W sumie 17 kolorków ^^

Powiedzcie, jak się nakłada kolory na wzorniki? Tak jak na paznokcie? Wybaczcie głupie i banalne pytanie, ale Wujek Google nie chce mi udzielić odpowiedzi.

Jak tylko zrobię wzorniki pochwalę się kolorami!
Ja nałożyłam kolor (w zależności od potrzeby - 1 warstwa lub 2), utwardziłam w lampie, następnie nałożyłam top, utwardziłam i przemyłam cleanerem

Czekam na zdjęcia! Bo właśnie chcę złożyć zamówienie. Ale jeszcze zaczekam na Twój wzornik
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 16:54   #353
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

i ja też czekam, zanotuje sobie kolorki do następnego zamówienia
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 18:33   #354
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pauzaw Pokaż wiadomość
Posiadasz może zdjęcia 044?
to są fotki jakie akurat znalazłam na dysku kolor jest dokładnie taki jak na zdjęciach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 044.jpg (41,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (10,6 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wzornik01.jpg (82,9 KB, 270 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-08-20 o 18:46
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:05   #355
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
to są fotki jakie akurat znalazłam na dysku kolor jest dokładnie taki jak na zdjęciach
Piękny jest ten kolor
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 19:48   #356
akigo
Raczkowanie
 
Avatar akigo
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=Didi02;42348645]
Cytat:
Napisane przez akigo Pokaż wiadomość
Miałam podobny problem ale znalazłam na forum podpowiedź, a reszta to metoda prób i błędów Jak masz ozdoby cieniutkie, płaskie jak drobny brokat, piegi itp. to jak robię tak: na utwardzony kolor nakładam w miejsce zdobienia trochę topu, układam na nim ozdoby i do lampy, nastepnie pociagam wszystko topem ewentualnie jak czuć nierówności nakładam top drugi raz. Jeśli chodzi o cyrkonie, kawior itd. ta metoda sie nie sprawdza- po dwóch dniach ozdoby odpadają. Dziewczyny polecają lakier do tipsów ale jeszcze go nie zakupiłam, więc nie potrafię powiedziec czy zda on egzamin Jeśli go wypróbujesz to daj znac jak Ci poszło Powodzenia![COLOR="Silver"]


No pomysł z tymi cienkimi ozdobami mnie zaciekawił i na pewno wypróbuje! A powiedz mi czym nakładasz brokat? jakimś pędzelkiem czy posypujesz po prostu dane miejsce? i potem pędzelek od topu sie nie ubrudzi od brokatu? Spróbuje z tym klejem do tipsów, ale w ogóle nie wiem jaki on jest w użyciu? Pewnie nie schodzi acetonem tylko trzeba piłować, czy jak? Przygodę z ozdobami zaczynam, i jak zrobię to poinformuję

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Na pewno wypróbuję oba pomysły!
Mam osobny pędzelek przeznaczony do zdobień, delikatnie zwilżam go wodą i zanurzam w brokacie, a potem tylko na wigotny top, który wczesnie nałożyłam na paznokcia Brokat ładnie schodzi z pędzelka, a dzięki temu, że top nie zasycha można poprawić kształt wzorka Po użyciu wacik zwilżam cleanerem i przecieram pędzelek do czysta
Co do kleju- trzeba nakładać szybko ozdoby, ponieważ szybciutko schnie. Nie wiem czy trzeba go piłować.. na chłopski rozum- jeśli nakłada się go na kolor to aceton powinien go rozpuścić, a wraz z nim powinien zejść klej ale w praktyce nie mam pojęcia jak to wygląda...

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Właśnie przyszło do mnie zamówienie z Cosmetics Zone. W sumie 17 kolorków ^^

Powiedzcie, jak się nakłada kolory na wzorniki? Tak jak na paznokcie? Wybaczcie głupie i banalne pytanie, ale Wujek Google nie chce mi udzielić odpowiedzi.

Jak tylko zrobię wzorniki pochwalę się kolorami!
A ja nałożyłam wszystko jak na płytkę paznokcia wraz z matowieniem wzornika- gdzieś na forum wyczytałam aby to zrobić. Wszystko się trzyma, a przy okazji poćwiczyłam nakładanie hybrydu
__________________
http://kocipomruk.blogspot.com/
akigo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 22:32   #357
pauzaw
Przyczajenie
 
Avatar pauzaw
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Złotów
Wiadomości: 25
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
to są fotki jakie akurat znalazłam na dysku kolor jest dokładnie taki jak na zdjęciach
Dzięki wielkie niestety zależy mi na kolorze bez mieniących drobinek, więc będę poszukiwała brązu dalej.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Didi02 Pokaż wiadomość
A ja nałożyłam wszystko jak na płytkę paznokcia wraz z matowieniem wzornika- gdzieś na forum wyczytałam aby to zrobić. Wszystko się trzyma, a przy okazji poćwiczyłam nakładanie hybrydu
U mnie wystarczył kolor i top, i także dobrze się trzyma i nic się nie dzieje. Aczkolwiek mam małe doświadczenie jeśli chodzi o paznokcie, więc piszę jedynie z własnego doświadczenia
pauzaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 09:02   #358
BELLA7777
Przyczajenie
 
Avatar BELLA7777
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misspasta Pokaż wiadomość
A nie pamietasz, jak Ci kosmetyczka robila paznokcie? ja przed zakupieniem zestawu poszlam pierwszy raz na paznokcie do kosmetyczki, zeby zobaczyc czy w ogole spodoba mi sie hybryda i oczywiscie podpatrzec jak to się robi..
no właśnie nie zwracałam na to za wielkiej uwagi (jak wspomniałam chodziłam tylko na pedicure), zawsze słuchałam muzy albo coś czytałam Ale co nie co sobie przypominam, m.in. to że pod lampę miałam wkładane sporo na dłużej (a kojarzę że ktoś tu pytał czy to możliwe i co się stanie) i zawsze perfekcyjnie mi się wszystko utrzymywało (u tej mojej "starej" kosmetyczki). Nie kojarzę za to zupełnie czym byłam malowana, nie zwracałam w ogole uwagi na firmy zawsze tylko na kolory...

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
Bella, tu masz linki to youtuba, dziewczyna dokładnie omawia i pokazuje co i jak :P
http://www.youtube.com/watch?v=t7Pd91uLA94
http://www.youtube.com/watch?v=8kj1AmdVrzM
Bardzo dziękuję, pędzę oglądać i się dokształcać

Acha, zrobiłam sobie wczoraj na dłoniach pierwszy raz. Jedna ręka jako- tako, ale przy drugiej już mi i lepiej i sprawniej poszło Ciekawe teraz ile mi się to utrzyma
BELLA7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:57   #359
kwiatek71_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam takie pytanie, czy lakierami hybrydowymi można zrobić np. french, czy są one tylko do malowania paznokci jednym kolorem?
kwiatek71_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:00   #360
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Odp: Lakiery hybrydowe

mozna frencz. sa pokazane nawet na wcześniejszych stronach. sa tez lakiery ktore nadaja sie na frencza
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.