Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-22, 18:50   #4921
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość



MAC już ruszył ze swoim sklepem internetowym MAC
Wiem, wiem, już mam nawet listę must-have (czy raczej: neverending story) założoną
Po prostu wolałabym kupić w Dougim, jeśli i za MACi będzie doliczał punkty za zakupy
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 18:54   #4922
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyno lecisz do Tajlandii i jeszcze się prosisz o sponsoring Joanny czy Eveline? No nie żartuj. Olej ich i kup sobie te kosmetyki jak Ci tak zalezy w końcu Cie stać no nie?

Może musisz znaleźć niszę jakiej jeszcze nie wypełniają nastolatki trudno bedzie bo one nawet kremy na zmarchy testują

Przestań czytać niektóre chore blogi, wyłącz kompa i odpocznij. Zrób sobie odwyk blogowy może nabierzesz pozytywnej energii.
Zrób sobie ciepłą kąpiel i skup się na tym co jest ważne. Nie zostaniesz celebrytką tak jak i jak i wiele wiele innych blogerek. Giniemy w szarej masie.
Aśka nie chodzi o Joanny czy Eveline TŻ płaci za wycieczkę nie ja Ja nie pracuję, dopiero latem zacznę Chyba, że wykituje prędzej... Celebrytką o nie!!!
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:01   #4923
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Ta boli, bo właśnie chodzi mnie o współpracę a tu Totalnie się nieliczę, nie mówię o ekskluzywnych markach, ale i średnio półkowycy walą w h..a.

Nie będę pisała kto szydzi, ale te osoby mają po np.1600 obserwatorów i tym samym myślą, że są alfą i omegą. I to mnie najbardziej denerwuje. Niektórzy sporo młodsi ode mnie. Jak ja używałam kosmetyków to niektórzy mieli jeszcze mleko pod nosem a tacy już eksperci.

Co do rozdania to było urodzinowe, bądź co bądź większość lubi i robi rozdania. Ja przynajmniej zrobiłam je za swoje pieniądze a nie przy pomocy jakiejś marki.

Kuźwa jeszcze dowiedziałam się, że koleżanka nie żyję Jutro uroczystość pogrzebowa.
Myszko niech bedzie, ze się wymądrzam , ale wydaje mi się ze prowadzenie bloga ma sens wtedy, kiedy sprawia Ci to przyjemność O ile jestem w stanie zrozumieć nastolatkę, która zakłada bloga bo chce darmowe kosmetyki, to po dorosłej kobiecie spodziewałabym się jednak innej motywacji. Poza tym jeśli tak bardzo zalezy Ci na wspolpracach, odezwij się do firmy, z którą chciałabyś taką podjąć i napisz im o tym Tylko uzasadnij to sensownie, mam koleżankę, która zajmuje się wspołpracami z blogerkami (spora firma) i opowiadała mi kiedyś jak wyglądają takie maile: 'wyślijcie mi kosmetyki, bo mam bloga urodowego. amen' A na blogu nedza, poganiana kiepską stylistyką i jeszcze gorszymi zdjęciami.



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kurczę, mnie się wydaje, że masz bardzo niewłaściwe podejście do tematu.
Ja jestem mało obeznana w temacie, bloga nie prowadziłam i nie zamierzam, nie znam zasad obowiązujących w blogosferze ani sposobów na nawiązywanie współpracy. Dotąd wydawało mi się jednak, że blog tworzy się po to, żeby dzielić się z innymi swoją pasją, a współprace są mniej ważnym dodatkiem . W każdym razie ja odwiedzam tylko takie blogi, a stamtąd, gdzie komercja zaczyna brać górę (co natychmiast da się wyczuć), natychmiast uciekam.
Nie będę i nie chcę się wymądrzać, chcę tylko powiedzieć, że chyba nie o to chodzi, żeby się liczyć (w blogosferze czy gdzie ), ani żeby nawiązywać lukratywne współprace. Wydaje mi się (choć może naiwna jestem), że jeśli zmienisz priorytety i nie będziesz na siłę chciała przyspieszyć pewnych rzeczy, to fejm sam przyjdzie .
podpisuję się pod tym

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;43383770]Wiem, wiem, już mam nawet listę must-have (czy raczej: neverending story) założoną
Po prostu wolałabym kupić w Dougim, jeśli i za MACi będzie doliczał punkty za zakupy[/QUOTE]

Zdradzisz tę listę? Kurcze ja tak dumam i dumam i żaden must have nie przychodzi mi do głowy, a jak przychodzi to nie ma go na stronie. A w ogole to szukam miedzianego cienia, mocna intensywna miedź, na stronie Mac jedna z modelek ma tak umalowane oczy, macie jakieś pomysły co to?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:02   #4924
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kurczę, mnie się wydaje, że masz bardzo niewłaściwe podejście do tematu.
Ja jestem mało obeznana w temacie, bloga nie prowadziłam i nie zamierzam, nie znam zasad obowiązujących w blogosferze ani sposobów na nawiązywanie współpracy. Dotąd wydawało mi się jednak, że blog tworzy się po to, żeby dzielić się z innymi swoją pasją, a współprace są mniej ważnym dodatkiem . W każdym razie ja odwiedzam tylko takie blogi, a stamtąd, gdzie komercja zaczyna brać górę (co natychmiast da się wyczuć), natychmiast uciekam.
Nie będę i nie chcę się wymądrzać, chcę tylko powiedzieć, że chyba nie o to chodzi, żeby się liczyć (w blogosferze czy gdzie ), ani żeby nawiązywać lukratywne współprace. Wydaje mi się (choć może naiwna jestem), że jeśli zmienisz priorytety i nie będziesz na siłę chciała przyspieszyć pewnych rzeczy, to fejm sam przyjdzie .
Na początku wahałam się czy założyć bloga, po namowie koleżanki założyłam. Od czasu do czasu mam wątpliwości czy ciągnąc to dalej, ale nic może przetrwam kryzys, po znowu mnie dopadł.
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:13   #4925
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;43383770]Wiem, wiem, już mam nawet listę must-have (czy raczej: neverending story) założoną
Po prostu wolałabym kupić w Dougim, jeśli i za MACi będzie doliczał punkty za zakupy[/QUOTE]

Tak taka opcja najbardziej się opłaca bo co jak co ale fajnie ze D daje bony 40zł

Ja sie zastanawiam nad pomadką Riri Woo. Mega czerwień w dodatku mat. Oczopląs murowany.
Jeszcze pędzelek riri do oczu mi się podoba ehhh.

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Aśka nie chodzi o Joanny czy Eveline TŻ płaci za wycieczkę nie ja Ja nie pracuję, dopiero latem zacznę Chyba, że wykituje prędzej... Celebrytką o nie!!!
Mi ostatnio pisały 2 firmy o współpracę ale zrezygnowałam bo nie chce reklamować czegoś na siłę. Oczywiście miałam tylko pozytywne opinie wydać. Gra nie jest warta świeczki.
Ja jakie Tobie sie firmy marzą?


Skup się lepiej na tym jak TŻ zaciągnąć przed ołtarz Planowanie ślubu to mega fajne zajęcie

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Na początku wahałam się czy założyć bloga, po namowie koleżanki założyłam. Od czasu do czasu mam wątpliwości czy ciągnąc to dalej, ale nic może przetrwam kryzys, po znowu mnie dopadł.
Zawieś prowadzenie bloga na miesiąc i zobacz czy po miesiącu nadal bedzie marazm czy nie wytrzymasz i wcześniej siądziesz do pisania notki.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:13   #4926
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Myszko niech bedzie, ze się wymądrzam , ale wydaje mi się ze prowadzenie bloga ma sens wtedy, kiedy sprawia Ci to przyjemność O ile jestem w stanie zrozumieć nastolatkę, która zakłada bloga bo chce darmowe kosmetyki, to po dorosłej kobiecie spodziewałabym się jednak innej motywacji. Poza tym jeśli tak bardzo zalezy Ci na wspolpracach, odezwij się do firmy, z którą chciałabyś taką podjąć i napisz im o tym Tylko uzasadnij to sensownie, mam koleżankę, która zajmuje się wspołpracami z blogerkami (spora firma) i opowiadała mi kiedyś jak wyglądają takie maile: 'wyślijcie mi kosmetyki, bo mam bloga urodowego. amen' A na blogu nedza, poganiana kiepską stylistyką i jeszcze gorszymi zdjęciami.




podpisuję się pod tym



Zdradzisz tę listę? Kurcze ja tak dumam i dumam i żaden must have nie przychodzi mi do głowy, a jak przychodzi to nie ma go na stronie. A w ogole to szukam miedzianego cienia, mocna intensywna miedź, na stronie Mac jedna z modelek ma tak umalowane oczy, macie jakieś pomysły co to?
No nie, każda by chciała współpracować (czy to nastolatka , czy to dorosła kobieta) z Diorem, Chanel czy Guerlain w to już nie uwierzę. Oczywiście to przykład, bo te marki w zasadzie mało współpracują z blogerkami, ale są wyjątki.
Same celebrytki rzucają się na takie fanty, bo im się należy. Ja ma być gorsza, oczywiście żartuję
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:16   #4927
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
(...)

Skup się lepiej na tym jak TŻ zaciągnąć przed ołtarz Planowanie ślubu to mega fajne zajęcie


(...).
nic podobnego uwielbiam swojego partnera, ale jak pomyślę o tej całej okołoślubnej bieganinie to mi słabo
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 19:16   #4928
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Tak taka opcja najbardziej się opłaca bo co jak co ale fajnie ze D daje bony 40zł

Ja sie zastanawiam nad pomadką Riri Woo. Mega czerwień w dodatku mat. Oczopląs murowany.
Jeszcze pędzelek riri do oczu mi się podoba ehhh.



Mi ostatnio pisały 2 firmy o współpracę ale zrezygnowałam bo nie chce reklamować czegoś na siłę. Oczywiście miałam tylko pozytywne opinie wydać. Gra nie jest warta świeczki.
Ja jakie Tobie sie firmy marzą?


Skup się lepiej na tym jak TŻ zaciągnąć przed ołtarz Planowanie ślubu to mega fajne zajęcie


Zawieś prowadzenie bloga na miesiąc i zobacz czy po miesiącu nadal bedzie marazm czy nie wytrzymasz i wcześniej siądziesz do pisania notki.
Mnie żadna firma nie prosiła o pozytywne opinie i tak bym napisała co chciała
Ostatnio mam chęć zerwać wszystkie współprace

My raczej będziemy żyć w konkubinacie To już wolę TŻ namówić na baby
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-10-22 o 19:20
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:23   #4929
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Zdradzisz tę listę? Kurcze ja tak dumam i dumam i żaden must have nie przychodzi mi do głowy, a jak przychodzi to nie ma go na stronie. A w ogole to szukam miedzianego cienia, mocna intensywna miedź, na stronie Mac jedna z modelek ma tak umalowane oczy, macie jakieś pomysły co to?
Soso, rzuc okiem na coppering

Z perspektywy czytelnika- nie rozumiem prowadzenia bloga dla wspolprac
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:25   #4930
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Widziałyście jak się zmienił nasz polski douglas online ?
(ciach)
http://www.douglas.pl/douglas/Aktual...dex_c0003.html
Ooooo nieeee, nie widze mojej bazy z Lancome za 4 dyszki. Buuuu
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:29   #4931
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Soso, rzuc okiem na coppering

Z perspektywy czytelnika- nie rozumiem prowadzenia bloga dla wspolprac
Uwielbiam Cię własnie o taki cień mi chodziło
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 19:38   #4932
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Na początku wahałam się czy założyć bloga, po namowie koleżanki założyłam. Od czasu do czasu mam wątpliwości czy ciągnąc to dalej, ale nic może przetrwam kryzys, po znowu mnie dopadł.
To przemyśl temat i odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego go w ogóle założyłaś i co chciałaś osiągnąć.
Jeśli dzielenie się z innymi tym, co Cię interesuje, nie było i nie jest zasadniczą motywacją prowadzenia bloga, a chodziło głównie o współprace, to możesz faktycznie być sfrustrowana i w takim razie może czas odpocząć .
Tylko bez względu na wszystko przestań się oglądać na inne blogerki i porównywać, bo frustracja będzie jeszcze większa .

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
No nie, każda by chciała współpracować (czy to nastolatka , czy to dorosła kobieta) z Diorem, Chanel czy Guerlain w to już nie uwierzę. Oczywiście to przykład, bo te marki w zasadzie mało współpracują z blogerkami, ale są wyjątki.
Same celebrytki rzucają się na takie fanty, bo im się należy. Ja ma być gorsza, oczywiście żartuję
No coś jest jednak na rzeczy - nie mogę przestać mieć wrażenia, że i Tobie o takie współprace chodzi .
Edit - oczywiście bez złośliwości, poniekąd to rozumiem

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Z perspektywy czytelnika- nie rozumiem prowadzenia bloga dla wspolprac
Ja też nie.
Co więcej, taki blog na dłużej nie jest w stanie zatrzymać czytelnika, przynajmniej choć trochę myślącego (bezczelnie za takiego się mam ).

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ooooo nieeee, nie widze mojej bazy z Lancome za 4 dyszki. Buuuu
Nie strasz , mam nadzieję, że wróci.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-10-22 o 19:40
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:43   #4933
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie strasz , mam nadzieję, że wróci.
No oooby! Gdybym wiedziala, ze cos takiego sie szykuje, zrobilabym zapas
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:49   #4934
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

A ja zywie nadzieję, ze zlote czasy blogerek urodowych, modowych czy innych niebawem miną.
Bo mnie osobiscie sponosrowane opinie zniechecaja mocno, nie tylko do bloga ale rowniez do danego produktu.


Bardzo mnie cieszy MAC online
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:51   #4935
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Zdradzisz tę listę? Kurcze ja tak dumam i dumam i żaden must have nie przychodzi mi do głowy, a jak przychodzi to nie ma go na stronie. A w ogole to szukam miedzianego cienia, mocna intensywna miedź, na stronie Mac jedna z modelek ma tak umalowane oczy, macie jakieś pomysły co to?
Chcę pomadkę w truskawkowym kolorze (trudno dookreślić, miziałam się latem takowym kolorem w MACu, ale nie pamiętam nazwy, będę musiała rozwikłać zagadkę przeglądając swatche) - nie mam żadnej w takim odcieniu a ta za mną chodzi i chodzi. Pędzle 227, 242 i może 190 do nakładania baz pod podkład. Myślę też nad satynowymi cieniami Potrzebuję jeszcze trwałej kredki do ust, ale nie wiem, czy akurat MAC ma jakieś dobre

Mnie też ta miedź ze strony makowej wpadła w oko! Moim zdaniem najładniej gra z błękitną tęczówką, z moimi piwnymi raczej nie byłoby takiego efektu Ja mam miedziopodobny cień z Maybelline, ale nie polecę, bo do czystej miedzi to mu jednak daleko


Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Tak taka opcja najbardziej się opłaca bo co jak co ale fajnie ze D daje bony 40zł

Ja sie zastanawiam nad pomadką Riri Woo. Mega czerwień w dodatku mat. Oczopląs murowany.
Jeszcze pędzelek riri do oczu mi się podoba ehhh.
No właśnie, to jest mocny argument przemawiający za sklepem douglasowym


Cytat:
Planowanie ślubu to mega fajne zajęcie
Prawda Inspirujące i dające dużo autentycznej radochy
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:54   #4936
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
No oooby! Gdybym wiedziala, ze cos takiego sie szykuje, zrobilabym zapas
Trzymajmy kciuki razem. W kupie siła .

A serio - przerzuciłam się jakiś czas temu na Dior Maximizer, tak dla odmiany, ale wg mnie jest gorszy niż Lancome.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja zywie nadzieję, ze zlote czasy blogerek urodowych, modowych czy innych niebawem miną.
Bo mnie osobiscie sponosrowane opinie zniechecaja mocno, nie tylko do bloga ale rowniez do danego produktu.


Bardzo mnie cieszy MAC online
Niech zostaną tylko blogi pasjonackie. Amen.

Mnie też, mam tylko problem - aktualnie nic MACowego nie potrzebuję, bo porobiłam zapasy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:54   #4937
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Czesc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:55   #4938
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Soso, rzuc okiem na coppering

Z perspektywy czytelnika- nie rozumiem prowadzenia bloga dla wspolprac
Odrazu dla współprac, to przy okazji jak jest możliwość a nie musi.
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:56   #4939
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Uwielbiam Cię własnie o taki cień mi chodziło
Super

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To przemyśl temat i odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego go w ogóle założyłaś i co chciałaś osiągnąć.
Jeśli dzielenie się z innymi tym, co Cię interesuje, nie było i nie jest zasadniczą motywacją prowadzenia bloga, a chodziło głównie o współprace, to możesz faktycznie być sfrustrowana i w takim razie może czas odpocząć .
Tylko bez względu na wszystko przestań się oglądać na inne blogerki i porównywać, bo frustracja będzie jeszcze większa .


No coś jest jednak na rzeczy - nie mogę przestać mieć wrażenia, że i Tobie o takie współprace chodzi .
Edit - oczywiście bez złośliwości, poniekąd to rozumiem


Ja też nie.
Co więcej, taki blog na dłużej nie jest w stanie zatrzymać czytelnika, przynajmniej choć trochę myślącego (bezczelnie za takiego się mam ).
Zgadzam sie
Jak tam rose popillia sie nosi?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 20:03   #4940
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;43384904]Chcę pomadkę w truskawkowym kolorze (trudno dookreślić, miziałam się latem takowym kolorem w MACu, ale nie pamiętam nazwy, będę musiała rozwikłać zagadkę przeglądając swatche) - nie mam żadnej w takim odcieniu a ta za mną chodzi i chodzi. Pędzle 227, 242 i może 190 do nakładania baz pod podkład. Myślę też nad satynowymi cieniami Potrzebuję jeszcze trwałej kredki do ust, ale nie wiem, czy akurat MAC ma jakieś dobre[/QUOTE]
Kurczę, truskawkowej szminki nie kojarzę.
Co do pędzelków, to taka nieśmiała podpowiedź, że może warto zastanowić się nad 227. Mam go, a nie używam prawie wcale. Jest spory i mocno zbity, jakoś za duży wydaje mi się do moich powiek, a małych nie mam.
242 za to bardzo fajny, bo przydatny do prasowanych cieni, i do pigmentów, i do cieni kremowych (w tym Paint Potów).
A konturówki mam takie zwykłe, strugane (żadne tam Pro Longwear), ale są naprawdę trwałe .

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43384986]Czesc .[/QUOTE]
No proszę, jest i ONA
Gdzie byłaś jak Cię nie było?

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Jak tam rose popillia sie nosi?
Świetnie . Najładniej prezentuje się w słońcu, bo wychodzi ta wielowymiarowość.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:04   #4941
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To przemyśl temat i odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego go w ogóle założyłaś i co chciałaś osiągnąć.
Jeśli dzielenie się z innymi tym, co Cię interesuje, nie było i nie jest zasadniczą motywacją prowadzenia bloga, a chodziło głównie o współprace, to możesz faktycznie być sfrustrowana i w takim razie może czas odpocząć .
Tylko bez względu na wszystko przestań się oglądać na inne blogerki i porównywać, bo frustracja będzie jeszcze większa .


No coś jest jednak na rzeczy - nie mogę przestać mieć wrażenia, że i Tobie o takie współprace chodzi .
Edit - oczywiście bez złośliwości, poniekąd to rozumiem


Ja też nie.
Co więcej, taki blog na dłużej nie jest w stanie zatrzymać czytelnika, przynajmniej choć trochę myślącego (bezczelnie za takiego się mam ).

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------


Nie strasz , mam nadzieję, że wróci.
Bloga założyłam z pasji i chęci podzielania się z nią. Ale jak nie ma dla kogo, bo nikt nie czyta i nie interesuje się, to ten fakt dobija, choć człowiek się stara. Dior i Chanel, czemu nie, jakby chcieli współpracować, grzech odmówić Ale nic z przymusu...

Dziewczyny
nie ma co się czarować i udawać świętoszek. Takie blogi współpracujące z ekskluzywnymi markami są chętniej czytane, nie dam sobie powiedzieć, że nie - to bujda. Luksus przyciąga W końcu po co tu jesteśmy???
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-10-22 o 20:08
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:12   #4942
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kurczę, truskawkowej szminki nie kojarzę.
Co do pędzelków, to taka nieśmiała podpowiedź, że może warto zastanowić się nad 227. Mam go, a nie używam prawie wcale. Jest spory i mocno zbity, jakoś za duży wydaje mi się do moich powiek, a małych nie mam.
242 za to bardzo fajny, bo przydatny do prasowanych cieni, i do pigmentów, i do cieni kremowych (w tym Paint Potów).
A konturówki mam takie zwykłe, strugane (żadne tam Pro Longwear), ale są naprawdę trwałe .
O, dzięki serdeczne Olu 227 trochę kusi, bo przydałby mi się taki duży 'płaszczak' do nakładania cienia bazowego raz-dwa A 242 z Twojego opisu też wygląda na wart zakupu
Nie wiem, czy konturówki będę często używać, bo jednak wydłuża czas powstawania makijażu ale raz na jakiś czas myślę, że by się przydała

BTW. 'zazieleniłaś' się Olu, zacnie
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:16   #4943
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No proszę, jest i ONA
Gdzie byłaś jak Cię nie było?
Wizytowalam familie, zarlam grzyby i bawilam sie w Matke-Polke .

Dopiero przed chwila sie zorientowalam, ze ten watas odsubskrybowany mam . Nie wiem jak to sie stalo. Moze to los podpowiada mi, ze nie powinnam tu pisac juz .

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość

Dziewczyny
nie ma co się czarowąć i udawać świętoszek. Takie blogi współpracujące z ekskluzywnymi markami są chętniej czytane, nie dam sobie powiedzieć, że nie - to bujda. Luksus przyciąga W końcu po co tu jesteśmy???
Czy ja wiem? Nie widzialam jeszcze w naszym kraju bloga, ktory dostaje kosmetyki z gornej polki i potrafi o tym z klasa napisac. Nie dosc, ze wiekszosc blogow znajduje sie w wyzszych kregach nieznajomosci jezyka polskiego lub w kregu towarzystwa wzajemnej adoracji to jeszcze autorki ukrywaja fakt wspolpracy. Uwazam to za zenujace. Bardzo mnie to tez smieszy. Konspiracja niczym w Langley. Wiekszosc na zadane pytanie o wspolprace udaje, ze pytania nie bylo.
Do tego dziwnym sposobem zawsze sa to pochlebne opinie. Niektore blogi zmienily sie w prawdziwe peany. Wszystko cudowne .
Kiedys bardzo lubilam pewnie sympatyczny blog z urocza, mala dziewczynka w tle. Czytalam i ogladalam z przyjemnoscia. Odkad zmienil sie w jedna wielka reklame juz tam nie patrze.
Konczac moja rozwlekla mysl powiem, ze nie zgadzam sie z Toba. Blogow wspolpracujacych z luksusowymi markami wcale chetniej mi sie nie czyta.
------------------------------------------------------
Widzialyscie "vi vi vi"?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:20   #4944
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Bloga założyłam z pasji i chęci podzielania się z nią. Ale jak nie ma dla kogo, bo nikt nie czyta i nie interesuje się, to ten fakt dobija, choć człowiek się stara. Dior i Chanel, czemu nie, jakby chcieli współpracować, grzech odmówić Ale nic z przymusu...

Dziewczyny
nie ma co się czarować i udawać świętoszek. Takie blogi współpracujące z ekskluzywnymi markami są chętniej czytane, nie dam sobie powiedzieć, że nie - to bujda. Luksus przyciąga W końcu po co tu jesteśmy???
Troszke nie rozumiem, skoro nie czytaja, nie obserwuja to czyja wina? Nie pisze tego zlosliwie. Po prostu caly temat wspolprac drazni mnie, wole jak blogerka kupi cos za wlasne pieniadze, a nie wezmie co dadza i porozplywa sie w recenzji.
Produkty z wyzszej polki to jedno, tylko na takie blogi wchodze. Unikam tych co sa tablica reklamowa. Dziwi mnie, ze ktos takowy chce miec. Myslisz ze wspolprace dadza wiecej czytelnikow? Czy narzekasz na mala ilosc czytelnikow, bo chcesz wspolprac. Wybacz, ale nie rozumiem.
Pisz bloga dla siebie, takie sa najlepsze
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:22   #4945
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Bloga założyłam z pasji i chęci podzielania się z nią. Ale jak nie ma dla kogo, bo nikt nie czyta i nie interesuje się, to ten fakt dobija, choć człowiek się stara. Dior i Chanel, czemu nie, jakby chcieli współpracować, grzech odmówić Ale nic z przymusu...

Dziewczyny
nie ma co się czarować i udawać świętoszek. Takie blogi współpracujące z ekskluzywnymi markami są chętniej czytane, nie dam sobie powiedzieć, że nie - to bujda. Luksus przyciąga W końcu po co tu jesteśmy???
Ja wcale nie czytam chętniej blogów o chanelach, diorach itp. tylko dlatego, że to drogie marki, ale ewentualnie dlatego, że mnie one intersują. Z równym zainteresowaniem poczytam o tanich, ale dobrych i sprawdzonych specyfikach. Ale nieważne, nie ma co ciągnąć tematu, i tak już przeginam z offtopem .

Kończąc ten wątek dodam, że mnie luksus nie przyciąga, to ja przyciągam luksus .

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;43385362]O, dzięki serdeczne Olu 227 trochę kusi, bo przydałby mi się taki duży 'płaszczak' do nakładania cienia bazowego raz-dwa A 242 z Twojego opisu też wygląda na wart zakupu
Nie wiem, czy konturówki będę często używać, bo jednak wydłuża czas powstawania makijażu ale raz na jakiś czas myślę, że by się przydała

BTW. 'zazieleniłaś' się Olu, zacnie [/QUOTE]
227 jest dla mnie za bardzo zbity i jakby gruby (innymi słowy mniej płaski ) i głównie dlatego jest niewygodny. Zasadniczo jednak też lubię takie duże pędzelki do nakładania cieni na całą powiekę i mam taki jeden z Maestro, niestety wszystko starło się z rączek, ale zdaje mi się, że to model 320.
Bardzo fajny jest też nowy z kolekcji RiRi (chyba nr 252). Powinien się lepiej nadać do celu, o którym piszesz.

A zazieleniłam się jakiś czas temu, jeszcze się tak do końca z tym nie oswoiłam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:28   #4946
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

227 jest dla mnie za bardzo zbity i jakby gruby (innymi słowy mniej płaski ) i głównie dlatego jest niewygodny. Zasadniczo jednak też lubię takie duże pędzelki do nakładania cieni na całą powiekę i mam taki jeden z Maestro, niestety wszystko starło się z rączek, ale zdaje mi się, że to model 320.
Bardzo fajny jest też nowy z kolekcji RiRi (chyba nr 252). Powinien się lepiej nadać do celu, o którym piszesz.

A zazieleniłam się jakiś czas temu, jeszcze się tak do końca z tym nie oswoiłam .
Ja sobie zawsze myślałam, że 227 to taka większa czarna wersja 239 (który jest moim numerem 1 wśród MACopędzli) tyle, że ma dłuższe włosie i jest grubszy w przekroju? Używałabym i tak tylko tej bocznej, płaskiej(?) części. Muszę go jeszcze 'przegooglować' Ten 252 też

Pasuje Ci ta zieleń tak czy inaczej

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2013-10-22 o 20:36
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:34   #4947
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43385433]Wizytowalam familie, zarlam grzyby i bawilam sie w Matke-Polke .

Dopiero przed chwila sie zorientowalam, ze ten watas odsubskrybowany mam . Nie wiem jak to sie stalo. Moze to los podpowiada mi, ze nie powinnam tu pisac juz .



Czy ja wiem? Nie widzialam jeszcze w naszym kraju bloga, ktory dostaje kosmetyki z gornej polki i potrafi o tym z klasa napisac. Nie dosc, ze wiekszosc blogow znajduje sie w wyzszych kregach nieznajomosci jezyka polskiego lub w kregu towarzystwa wzajemnej adoracji to jeszcze autorki ukrywaja fakt wspolpracy. Uwazam to za zenujace. Bardzo mnie to tez smieszy. Konspiracja niczym w Langley. Wiekszosc na zadane pytanie o wspolprace udaje, ze pytania nie bylo.
Do tego dziwnym sposobem zawsze sa to pochlebne opinie. Niektore blogi zmienily sie w prawdziwe peany. Wszystko cudowne .
Kiedys bardzo lubilam pewnie sympatyczny blog z urocza, mala dziewczynka w tle. Czytalam i ogladalam z przyjemnoscia. Odkad zmienil sie w jedna wielka reklame juz tam nie patrze.
Konczac moja rozwlekla mysl powiem, ze nie zgadzam sie z Toba. Blogow wspolpracujacych z luksusowymi markami wcale chetniej mi sie nie czyta.
------------------------------------------------------
Widzialyscie "vi vi vi"? [/QUOTE]

Zgadzam się z Tobą, że niektóre blogi to masowa reklama.
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:40   #4948
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ewelino jak wpadniesz na to, co to za pomadka, daj znać, zaciekawiłaś mnie kolorem

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43385433]Wizytowalam familie, zarlam grzyby i bawilam sie w Matke-Polke .

Dopiero przed chwila sie zorientowalam, ze ten watas odsubskrybowany mam . Nie wiem jak to sie stalo. Moze to los podpowiada mi, ze nie powinnam tu pisac juz .



Czy ja wiem? Nie widzialam jeszcze w naszym kraju bloga, ktory dostaje kosmetyki z gornej polki i potrafi o tym z klasa napisac. Nie dosc, ze wiekszosc blogow znajduje sie w wyzszych kregach nieznajomosci jezyka polskiego lub w kregu towarzystwa wzajemnej adoracji to jeszcze autorki ukrywaja fakt wspolpracy. Uwazam to za zenujace. Bardzo mnie to tez smieszy. Konspiracja niczym w Langley. Wiekszosc na zadane pytanie o wspolprace udaje, ze pytania nie bylo.
Do tego dziwnym sposobem zawsze sa to pochlebne opinie. Niektore blogi zmienily sie w prawdziwe peany. Wszystko cudowne .
Kiedys bardzo lubilam pewnie sympatyczny blog z urocza, mala dziewczynka w tle. Czytalam i ogladalam z przyjemnoscia. Odkad zmienil sie w jedna wielka reklame juz tam nie patrze.
Konczac moja rozwlekla mysl powiem, ze nie zgadzam sie z Toba. Blogow wspolpracujacych z luksusowymi markami wcale chetniej mi sie nie czyta.
------------------------------------------------------
Widzialyscie "vi vi vi"? [/QUOTE]

Aż strach sie zastanawiać, jak bawią się Matki-Polki

A co do blogów, to nie do końca sie zgodzę Bardzo lubię blog Agata ma nosa za styl i bezpretensojnalność, Beautyicon za dopracowane zdjecia, Obsession za dosadność i również styl. Z tego co kojarzę wszystkie dostają wysokopółkowe kosmetyki ze wspołprac, ale w pełni to popieram, mają rzeszę czytelniczek, piszą bardzo strawnie, wypracowały jakąś jakość i własny styl, wkładają w prowadzenie bloga sporo pracy no i zwykle jest na co popatrzeć W sumie tak jak spojrzeć to dziwi mnie, że Aga z agowych petitek nie ma wysokopółkowych współprac, a w każdym razie nie widziałam takich u niej? Podsumowując moim zdaniem takie współprace z niczego się nie biorą i uważam, że dziewczyny w pełni na nie zasługują, w każdym razie ja chetnie je czytam. Blogów modowych z kolei nie odwiedzam wcale, bo jak chcę zobaczyć, co ma Zara do zaproponowania to wystarczy ze podjadę do Galerii Bałtyckiej i jeszcze w bonusie mogę to przymierzyć
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:43   #4949
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Troszke nie rozumiem, skoro nie czytaja, nie obserwuja to czyja wina? Nie pisze tego zlosliwie. Po prostu caly temat wspolprac drazni mnie, wole jak blogerka kupi cos za wlasne pieniadze, a nie wezmie co dadza i porozplywa sie w recenzji.
Produkty z wyzszej polki to jedno, tylko na takie blogi wchodze. Unikam tych co sa tablica reklamowa. Dziwi mnie, ze ktos takowy chce miec. Myslisz ze wspolprace dadza wiecej czytelnikow? Czy narzekasz na mala ilosc czytelnikow, bo chcesz wspolprac. Wybacz, ale nie rozumiem.
Pisz bloga dla siebie, takie sa najlepsze
Zawsze kupuję z a swoje pieniążki, może z kilka produktów dostałam.
No właśnie dostają i zachwyt pod niebiosa.

Trochę specjalnie Was podpuściłam by obadać co myślicie na temat blogów, reklam, obserwatorów i kupna lajkowania. Bo gdzie jak nie tu,można podyskutować No dobra pozamiatane... Tylko nie bijcie... Dziewczyny, żeby każdy miał takie zdanie jak Wy.
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:51   #4950
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ewelino jak wpadniesz na to, co to za pomadka, daj znać, zaciekawiłaś mnie kolorem
Dam znać Sosku
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.