EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 09:03   #1
rozana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 53
GG do rozana91

EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!


Heeej!
Będę mieć prostowaną przegrodę (długo czekałam na termin na NFZ) 3 lutego(poniedziałek) mam termin i problem w tym, że mam przedostatni egzamin 5 lutego (piątek). Jak ja pójdę na ten egzamin ?Z takim spuchniętym nosem? Co ja mam zrobić?Nie da rady przełożyć zabiegu bo następny termin bym miała w lipcu dopiero (zapisy) a wtedy wyjeżdżam za granice. Co robić?!

Czy opuchlizna po prostowaniu przegrody będzie duża po 4 dniach? Będę mieć dalej te setony w nosie??

Da się jakoś zakryć ten nos, bo na egzamin muszę iść. A krzywa przegroda utrudnia mi oddychanie bardzo
rozana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 09:19   #2
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

Cytat:
Napisane przez rozana91 Pokaż wiadomość
Heeej!
Będę mieć prostowaną przegrodę (długo czekałam na termin na NFZ) 3 lutego(poniedziałek) mam termin i problem w tym, że mam przedostatni egzamin 5 lutego (piątek). Jak ja pójdę na ten egzamin ?Z takim spuchniętym nosem? Co ja mam zrobić?Nie da rady przełożyć zabiegu bo następny termin bym miała w lipcu dopiero (zapisy) a wtedy wyjeżdżam za granice. Co robić?!

Czy opuchlizna po prostowaniu przegrody będzie duża po 4 dniach? Będę mieć dalej te setony w nosie??

Da się jakoś zakryć ten nos, bo na egzamin muszę iść. A krzywa przegroda utrudnia mi oddychanie bardzo
Ja też będe miała robioną przegrodę i celowo zapisałam się na wakacje
ale czekam aby 8 miesięcy na NFZ
setony są wyciągane po 48h tylko nie wiem czy będziesz w stanie napisać egz. bo będziesz brac bardzo silne antybiotyki i przez 7 dni nie jest wskazane wychodzenie z domu Przynajmniej ja tak będę miala.
__________________


Edytowane przez agnieszka_2612
Czas edycji: 2014-01-21 o 09:20
agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 09:26   #3
rozana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 53
GG do rozana91
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

Nie chcę wzbudzać zainteresowania na egzaminy dlatyego chciałabym to jakoś zakryć o ile się da w ogóle :/ Nie wiem jak duża bd opuchlizna.

Wiecie coś na ten temat?
rozana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 09:30   #4
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

Cytat:
Napisane przez rozana91 Pokaż wiadomość
Nie chcę wzbudzać zainteresowania na egzaminy dlatyego chciałabym to jakoś zakryć o ile się da w ogóle :/ Nie wiem jak duża bd opuchlizna.

Wiecie coś na ten temat?
A egz nie możesz przełożyć? przecież można sesję przedłużyć... Jakbyś zagadała i wytłumaczyła sytuację to na pewno byś coś załatwiła.
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 09:44   #5
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

Ze skierowaniem w ręku idź do wykładowcy poprosić o przełożenie terminu egzaminu. Skierowanie tak do wglądu, gdyby nie chciał/a uwierzyć Ci na słowo Powiedz, że masz operację i po niej będziesz przez kilka dni uziemiona, antybiotyk to jedno ale organizm po narkozie zawsze jest osłabiony i chyba nie chcesz ryzykować infekcji?
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 09:59   #6
rozana91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 53
GG do rozana91
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

To można przekładać egzamin pisemny, który jest dla całej grupy (test)?Nie wiedziałam. W sumie umiem już bardzo dużo na ten egzamin i nie chciałabym kombinować z tym terminem tylko chodzi o to jak zakryć ten nos?Np zakryć się czymś? Pomóżcie, dziewczyny
rozana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 11:51   #7
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

Cytat:
Napisane przez rozana91 Pokaż wiadomość
To można przekładać egzamin pisemny, który jest dla całej grupy (test)?Nie wiedziałam. W sumie umiem już bardzo dużo na ten egzamin i nie chciałabym kombinować z tym terminem tylko chodzi o to jak zakryć ten nos?Np zakryć się czymś? Pomóżcie, dziewczyny
A co ma zrobić ktoś, kto akurat w dniu egzaminu ma operację albo poważnie choruje? Usprawiedliwia nieobecność i pisze w innym terminie. Każdy egzamin ma 2 terminy, poza tym możesz pisać w terminie poprawkowym.
Nie wiesz, jak się będziesz czuła po operacji i z góry zakładasz, że dasz radę stawić się na egzaminie? Hmm... Biorąc wypis ze szpitala na wszelki wypadek weź L 4 na czas brania leków. Poza tym poszukaj w necie komentarzy ludzi, którzy są po tym zabiegu, jakie jest samopoczucie przez pierwszych kilka dni - tutaj masz kilka opinii:
http://spiechu.pl/2007/02/24/zabieg-...-fakty-i-mity/

Edytowane przez enchant
Czas edycji: 2014-01-21 o 11:54 Powód: .
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-21, 12:06   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

Przełóż egzamin, nie będziesz w stanie pisac egzaminu 2 doby po operacji.
5 luty to środa, a nie piątek.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 19:37   #9
MonCherrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

Idź ze skierowaniem do wykładowcy bądź do dziekanatu i wyjaśnij sprawę. To w końcu też ludzie. Poza tym dla kogoś, kto nie może się stawić w danym terminie ustala się osobny. Zresztą... najlepiej zadzwoń do dziekanatu bądź wykładowcy, powiedz, że miałaś ustalony termin już jakiś czas temu, wyjaśnij sprawę i dowiedz się, co i jak. Nic prostrzego
MonCherrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 23:58   #10
Aleksandra_Jazz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

Oczywiście, zgadzam się z przedmówczyniami. Warto po zabiegu kilka dni odpocząć, a operacja przegrody nosowej to nie jest błaha sprawa. Możesz być skołowana po operacji, na lekach przeciwbólowych. Idź do wykładowcy i ustal inny termin egzaminu Pozdrawiam
Aleksandra_Jazz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 12:42   #11
ang123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: EGZAMINY Na STUDIACH A OPERACJA PRZEGRODY NOSOWEJ! POMOCY!!!!

A czy ktoś może miał taką operację i mógłby się wypowiedzieć? Jak to wszystko wygląda, jaki jest czas oczekiwania na nfz w warszawie? Sama mam mieć coś takiego, dostałam skierowanie do laryngologa w szpitalu, na wizytę czekałam ponad rok (termin wizyty mam na koniec marca) i jestem ciekawa jak długo jeszcze będę musiała czekać po tej wizycie. Bardzo proszę o jakiekolwiek relacje z odbytych operacji
ang123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-02 12:42:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.