Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 11:29   #571
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, przymierzam się do kolejnego zamówienia lakierów, padło na semilaca i teraz się zastanawiam nad 002 Delicate French, a 051 French Beige Milk - który najlepiej nadaje się do frencha?? , na pewno zamówię 034 Mardi Gras, ale chciałam jakiś jeszcze Nude i myślałam nad 047 Pink Peach Milk, albo 101 Juicy Peach.... tyle, że do nich to chyba za bardzo przekonania nie mam:/ nie wiem czy nie poczekać na sierpień i czas kiedy wejdą nowe Indigo do sprzedaży. Coś polecacie z tego co napisałam?
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 13:12   #572
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny posiadam cały zestaw z Estetiq i jedna klientka po tygodniu zadzwoniła że ma odpryski na dwóch paznokciach.. robiłam ostatnio mamie i to samo... czy te hybrydy z Estetiq tak mają czy ja coś robię źle
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 14:09   #573
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Dziewczyny posiadam cały zestaw z Estetiq i jedna klientka po tygodniu zadzwoniła że ma odpryski na dwóch paznokciach.. robiłam ostatnio mamie i to samo... czy te hybrydy z Estetiq tak mają czy ja coś robię źle

niestety chyba tak mają bo miałam ten sam problem. Rozwiązałam go kupując primer bezkwasowy. Sobie robie bez primera bo i tak po 7 dniach robie nowe (szybko sie nudze ) i w dniu ściągania mam z reguły jeden maleńki odprysk, parę razy zdarzyło sie kilka większych. Koleżankom robie z primerem i rekordzistki noszą bez odprysków po 4 tygodnie (osobiście nie wiem jak można tyle z odrostem wytrzymać )
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 14:14   #574
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: paznokcie hybrydowe-proszę o radę

Cytat:
Napisane przez amarantowaa Pokaż wiadomość
dzięki.
właśnie co do lakierów jak i bazy IBD nie jestem zadowolona. Najkrócej się trzyma.
Co do primerów to się do edukowałam, że jeżeli ktoś ma problematyczną płytkę poleca się stosowanie obu jednocześnie.
A jaki masz bezkwasowy? Nie masz problemu z usunięciem go?
Co do acetonu to on wysusza (jak widać po ściągnięciu hybrydy, że palce są cierpkie) także i odtłuszcza więc stosuje go aby dokładnie przygotować płytkę.
Jakiej "taniej" hybrydy używasz?
a co do gelish to też słyszałam dużo dobrego ale chyba wole bazę CNS. Jakoś mnie oczarował fakt, że nie trzeba matowić płytki :P Tylko chciałabym wiedzieć czy nie zachodzi jakaś reakcja chemiczna przy położeniu na to innej marki jak np. przy mieszaniu Neo Nail + Bluesky
ja mam bezkwasowy z Modena Nails - mam ich stacjonarnie ale na allegro też sprzedają. Całość zestawu mam z Estetiq ale zastanawiam się nad zmianą topu bo mój średnio błyszczy a chciałabym na prawdę efekt jak mokre szkło. Tyle że moje fundusze nie pozwalają na używanie topu za 60 zł i szukam jakiegoś w granicach 35zł
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 16:23   #575
amarantowaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: paznokcie hybrydowe-proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
Ja mam top z gelisha akurat, dużo dziewczyn używaj z Eco, z Cz używałam parę razy, ale słabiej się błyszczy i rysuje, więc średnio polecam
Pytałam o bazę czy normalnie można kłaść na gelisha kolory innych firm.
Tak właśnie mi się wydaje, że krótką żywotność hybrydek zawdzięczam nieszczęsnej bazie IBD
Więc warto zainwestować w bazę lepsza. Ale chyba topik do szczęścia aż tak mi potrzebny nie będzie :P

Cytat:
ja mam bezkwasowy z Modena Nails - mam ich stacjonarnie ale na allegro też sprzedają. Całość zestawu mam z Estetiq ale zastanawiam się nad zmianą topu bo mój średnio błyszczy a chciałabym na prawdę efekt jak mokre szkło. Tyle że moje fundusze nie pozwalają na używanie topu za 60 zł i szukam jakiegoś w granicach 35zł
A nie masz problemów z usunięciem primera?
Co do topu to CZ całkiem nieźle się błyszczy ale zgadzam się, że zarysowania na nim widać. Kiedyś wykałaczką się bawiłam i wzorki testowałam. Po zmyciu niestety były ryski
amarantowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 17:50   #576
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie wybrać lakiery do frencha, najlepiej z allegro i topcoat - jaką firmę polecacie, zalezy mi na dobrym kryciu, bez smug i bombelków powietrza, generalnie zeby sie łatwo stosowało i długo trzymało base mam z CND shellac
pomoże ktos?
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 18:31   #577
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
niestety chyba tak mają bo miałam ten sam problem. Rozwiązałam go kupując primer bezkwasowy. Sobie robie bez primera bo i tak po 7 dniach robie nowe (szybko sie nudze ) i w dniu ściągania mam z reguły jeden maleńki odprysk, parę razy zdarzyło sie kilka większych. Koleżankom robie z primerem i rekordzistki noszą bez odprysków po 4 tygodnie (osobiście nie wiem jak można tyle z odrostem wytrzymać )
Primer bezkwasowy tzn jaki i kiedy go się używa?
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 19:42   #578
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
pomoże ktos?
A jaki przedział cenowy Cię interesuje?
Najlepszy top z allegro to Gelish. Poza allegro Eco i ten mi pasuje najbardziej.

Domina primer stosuje się przed położeniem hybrydy, ma on za zadanie wytrawić i odtłuścić płytkę paznokcia. Zwiększa przyczepność po prostu
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 19:57   #579
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
A jaki przedział cenowy Cię interesuje?
Najlepszy top z allegro to Gelish. Poza allegro Eco i ten mi pasuje najbardziej.

Domina primer stosuje się przed położeniem hybrydy, ma on za zadanie wytrawić i odtłuścić płytkę paznokcia. Zwiększa przyczepność po prostu
Odtłuszczam płytkę cleanerem z Estetiq. Rozumiem że zamiast tego mam używać tego primera a cleanera do przemywania bazy i topu?
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 20:43   #580
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Odtłuszczam płytkę cleanerem z Estetiq. Rozumiem że zamiast tego mam używać tego primera a cleanera do przemywania bazy i topu?
...
najpierw cleaner,potem primer tylko musisz poczekać aż porządnie odparuje
z paznokci
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:21   #581
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Odtłuszczam płytkę cleanerem z Estetiq. Rozumiem że zamiast tego mam używać tego primera a cleanera do przemywania bazy i topu?
I cleaner i primer odtłuszczają, ja primera nie używam, bo jednak trochę niszczy paznokcie. Ale jak ktoś chce lepszej przyczepności, to można dać
fail jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 21:30   #582
oliwiachmiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

O tak, dziewczyny się skarżą na primera...
oliwiachmiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:32   #583
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

bez przesady,bezkwasowy primer w małej ilości jest ok i nie wpływa bardzo negatywnie na paznokcie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:36   #584
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
A jaki przedział cenowy Cię interesuje?
Najlepszy top z allegro to Gelish. Poza allegro Eco i ten mi pasuje najbardziej.

chciałbym coś tańszego niż CND shelack którego do tej pory używałam, nie mogę znaleźć na all bialego Gelish, może poleicie jakiś sklep internetowy?
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 07:26   #585
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
chciałbym coś tańszego niż CND shelack którego do tej pory używałam, nie mogę znaleźć na all bialego Gelish, może poleicie jakiś sklep internetowy?
poszukaj w aukcjach użytkownika: LEOBERT, jeżeli aktualnie nie ma, pewnie lada moment wystawi go ponownie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Dziewczyny odnośnie jeszcze ombre robionego pędzelkiem!! Wczoraj chciałam robić, kupiłam pędzelek, a on zamiast rozprowadzać lakier, zbierał go raczej... no i nic z tego ombre nie wyszło. Wniosek: pewnie kupiłam zły pędzelek:/ ktoś mi doradzi jaki to powinien być prawidłowy pędzelek?? Bo Pani u mnie w hurtowni jakaś nieogarnięta jest i nic doradzać nie chciała:/
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 07:37   #586
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
I cleaner i primer odtłuszczają, ja primera nie używam, bo jednak trochę niszczy paznokcie. Ale jak ktoś chce lepszej przyczepności, to można dać
Niestety chyba będę musiała go zacząć używać bo lakiery z Estetiq robią już po tygodniu odpryski a bez sensu żeby klientki do mnie ciągle przychodziły na poprawki.... to ma się trzymać no

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
poszukaj w aukcjach użytkownika: LEOBERT, jeżeli aktualnie nie ma, pewnie lada moment wystawi go ponownie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Dziewczyny odnośnie jeszcze ombre robionego pędzelkiem!! Wczoraj chciałam robić, kupiłam pędzelek, a on zamiast rozprowadzać lakier, zbierał go raczej... no i nic z tego ombre nie wyszło. Wniosek: pewnie kupiłam zły pędzelek:/ ktoś mi doradzi jaki to powinien być prawidłowy pędzelek?? Bo Pani u mnie w hurtowni jakaś nieogarnięta jest i nic doradzać nie chciała:/
Ja mam taki zwykły z estetiq do cieni i nawet wychodzi, kwestia wprawy chyba bardziej
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 08:56   #587
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: paznokcie hybrydowe-proszę o radę

Cytat:
Napisane przez amarantowaa Pokaż wiadomość


A nie masz problemów z usunięciem primera?
Co do topu to CZ całkiem nieźle się błyszczy ale zgadzam się, że zarysowania na nim widać. Kiedyś wykałaczką się bawiłam i wzorki testowałam. Po zmyciu niestety były ryski

po ściągnięciu hybrydy troszeczke go zostaje na paznokciu więc albo lekko skrobię a potem polerka jeśli tylko ściągam hybrydy. A jeśli robie nowe to nawet nie skrobie bo i tak to zetre bloczkiem
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:22   #588
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mi 0mbre na normalnych hybrydach nie wychodzi,tylko indigo daje rade ze wzgledu na swoją gęstą ''olejkowatą'' konsystencje.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:27   #589
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja do ombre uzywam pędzelka ze starego topu, sprawdza się świetnie. Z pędzlem do żelu miałam ten sam problem, zbierał lakier zamiast rozmazywać.
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 09:30   #590
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
poszukaj w aukcjach użytkownika: LEOBERT, jeżeli aktualnie nie ma, pewnie lada moment wystawi go ponownie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Dziewczyny odnośnie jeszcze ombre robionego pędzelkiem!! Wczoraj chciałam robić, kupiłam pędzelek, a on zamiast rozprowadzać lakier, zbierał go raczej... no i nic z tego ombre nie wyszło. Wniosek: pewnie kupiłam zły pędzelek:/ ktoś mi doradzi jaki to powinien być prawidłowy pędzelek?? Bo Pani u mnie w hurtowni jakaś nieogarnięta jest i nic doradzać nie chciała:/
Ja chodziłam po różnych stoiskach i sklepach i jak tylko wspominałam o takich pędzelkach, że można robic ombre to wszystkie się na mni dziwnie parzyły czemu nie gąbeczką (a akurat miałam na rękach zrobione ombre gąbeczką). Jedna mi powiedziała, że nie warto bo kosztuje ok 50 zł to lepiej sobie zamówić ... a nigdzie nie mogę żadnego znaleźć ... już chyba sobie to daruję
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:36   #591
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja chodziłam po różnych stoiskach i sklepach i jak tylko wspominałam o takich pędzelkach, że można robic ombre to wszystkie się na mni dziwnie parzyły czemu nie gąbeczką (a akurat miałam na rękach zrobione ombre gąbeczką). Jedna mi powiedziała, że nie warto bo kosztuje ok 50 zł to lepiej sobie zamówić ... a nigdzie nie mogę żadnego znaleźć ... już chyba sobie to daruję
...
ale ten pędzelek jak nazywacie do ombre np z Indigo,to zwyczajny pędzel żelowy tylko z naturalnego włosia,a nie ze sztucznego,więc trzeba sie kierowac włosiem-najlepiej Kolinsky
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:02   #592
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale ten pędzelek jak nazywacie do ombre np z Indigo,to zwyczajny pędzel żelowy tylko z naturalnego włosia,a nie ze sztucznego,więc trzeba sie kierowac włosiem-najlepiej Kolinsky
No właśnie taki pęzelek znalazłam na stronie http://qms.com.pl/ i ktoś mi napisał, ze takowy się nie nadaje http://qms.com.pl/pl/p/Pedzel-Kolinski-nr-6/1415
Chciałam wtedy jeszcze zamówić lakiery Semilac - a czy te są dobre ? Bo ja mam z czarną zakrętką a te są ze srebrną ? Inna wzażanka zwróciła mi na to uwagę i teraz już nie wiem nic
http://qms.com.pl/pl/p/Zestaw-hybryd...c-6ml-5-1/1737
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:06   #593
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
No właśnie taki pęzelek znalazłam na stronie http://qms.com.pl/ i ktoś mi napisał, ze takowy się nie nadaje http://qms.com.pl/pl/p/Pedzel-Kolinski-nr-6/1415
Chciałam wtedy jeszcze zamówić lakiery Semilac - a czy te są dobre ? Bo ja mam z czarną zakrętką a te są ze srebrną ? Inna wzażanka zwróciła mi na to uwagę i teraz już nie wiem nic
http://qms.com.pl/pl/p/Zestaw-hybryd...c-6ml-5-1/1737
...
ale one sa praktycznie bardzo podobne do tych z Indigo własnie,wiec jak najbardziej sie powinny nadawać i o ile tansze...dla mnie najwazniejszą kwestią są jednak hybrydy,na rzadkiej hybydzie,której nie da sie rozcierac ombre pędzlem raczej dobrze nie wyjdzie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:09   #594
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

KizdaM ja właśnie tego typu pędzelek Kolinsky kupiłam, tylko w sklepie stacjonarnym:/ co prawda pędzelek się przyda, bo zbiera się na nim resztki lakieru nawet lepiej niż pędzelkiem, który posiadam:/

No, nic to chyba zostają mi dalsze próby zrobienia ombre gąbeczką... w sierpniu mam zamiar skusić się na nowe odcienie z Indigo, więc może wtedy znowu popróbuję
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:40   #595
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale one sa praktycznie bardzo podobne do tych z Indigo własnie,wiec jak najbardziej sie powinny nadawać i o ile tansze...dla mnie najwazniejszą kwestią są jednak hybrydy,na rzadkiej hybydzie,której nie da sie rozcierac ombre pędzlem raczej dobrze nie wyjdzie
Na razie i tak nic nie będę jednak zamawiać, o ile w ogóle zamówię skoro już gąbeczką mi wychodzi ... chociaż tym pędzelkiem szybciej chyba to idzie ?
A jak to własnie jest z tym ombre pędzelkiem, w filmiku z indigo widać co i jak robi, ale co jeśli jedna warstwa tego cieniowania nie wystarczy ? Wtedy lepiej zacząć od jakiegoś lakieru/podkładu ? Bo Raczej drugi raz takiego cieniowania się nie bardzo da zrobić ?
Cytat:
Napisane przez Kama2410 Pokaż wiadomość
KizdaM ja właśnie tego typu pędzelek Kolinsky kupiłam, tylko w sklepie stacjonarnym:/ co prawda pędzelek się przyda, bo zbiera się na nim resztki lakieru nawet lepiej niż pędzelkiem, który posiadam:/

No, nic to chyba zostają mi dalsze próby zrobienia ombre gąbeczką... w sierpniu mam zamiar skusić się na nowe odcienie z Indigo, więc może wtedy znowu popróbuję
Ja chciałam taki pędzelek własnie do zbierania lakieiru np przy robieniu frencza ... no i do tego ombre ... ale na razie muszę obyć się bez tego ... zobaczymy jak bez tego mi wyjdzie ten frencz :P
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:44   #596
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

[QUOTE=kizdaM;47241519]Na razie i tak nic nie będę jednak zamawiać, o ile w ogóle zamówię skoro już gąbeczką mi wychodzi ... chociaż tym pędzelkiem szybciej chyba to idzie ?
A jak to własnie jest z tym ombre pędzelkiem, w filmiku z indigo widać co i jak robi, ale co jeśli jedna warstwa tego cieniowania nie wystarczy ? Wtedy lepiej zacząć od jakiegoś lakieru/podkładu ? Bo Raczej drugi raz takiego cieniowania się nie bardzo da zrobić ?
...
ależ własnie na filmikach Indigo jest dokładnie pokazane ,że robią ombre 2 razy i dopiero kolor jest kryjący i wyrównany...no własnie da się robic podwójnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:57   #597
kacha_a_a
Raczkowanie
 
Avatar kacha_a_a
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, co myślicie o tej lampie- http://sunnynails.pl/pl/glowna/6426-lampa-led-duza.html

Wiem, że słabe jakościowo mają produkty, ale lampa może się okazać ok, z resztą różne firmy mają dokładnie ten sam model w sklepie, np. cosmetic zone..

Muszę dziś kupić, więc liczę na Waszą pomoc
kacha_a_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 11:19   #598
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mam taka sama tylko kupiona w CZ. Polecam z czystym sumieniem.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 11:40   #599
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
ależ własnie na filmikach Indigo jest dokładnie pokazane ,że robią ombre 2 razy i dopiero kolor jest kryjący i wyrównany...no własnie da się robic podwójnie.
Już znalazłam, bo widziałam jeden filmik, na którym robiono tylko jedną warstwę stąd to moje pytanie. Ale już znalazłam z dwoma warstwami lakieru.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 11:40   #600
kacha_a_a
Raczkowanie
 
Avatar kacha_a_a
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
mam taka sama tylko kupiona w CZ. Polecam z czystym sumieniem.
Dzięki !
kacha_a_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.