YELLOW PEEL- za i przeciw! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-11, 18:04   #31
kosmetmed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: YELLOW PEEL- za i przeciw!

Witam wszystkie Panie wizażanki..
Jeżeli któraś z Pań/Panów jest zainteresowana wykonaniem zabiegu Yellow Peel z wykorzystaniem kosmetyków tylko i wyłącznie dermatologicznych na terenie Warszawy serdecznie zapraszam do gabinetu kosmetycznego lub do domu, gdzie też wykonuję ten zabieg. Posiadam 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu Yellow Peel, osoby zainteresowane proszę o wiadomość. Odpowiadam na wszelkie pytania odnośnie marki na jakiej pracuję jak tez o przebiegu zabiegu a także informuję jakie są zastosowania przed i jak po zabiegu. Koszt 250zł
kosmetmed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 14:45   #32
mariettaa44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: YELLOW PEEL- za i przeciw!

W warszawskim melitusie jest teraz promocja na ten zabieg Tak na ogół to jest dosyć drogi, więc jak już jest obniżka to warto skorzystać z okazji. Polecam w szczególności osobom, które mają problemy z zaburzeniami łojotokowymi skóry. To jeden z najlepszych sposobów na taką dolegliwość.
mariettaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:10   #33
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: YELLOW PEEL- za i przeciw!

Witam, odgrzebuje wątek ponieważ w styczniu planuję zrobić zabieg YP. Dzisiaj byłam u dermatologa i nie powiedział mi nic o tym aby przygotowywać skórę do zabiegu, czy to jest obowiązkowe? Jakie kosmetyki stosuje się po zabiegu? Widziałam jakiś krem podtrzymujący efekt YP, ale jego cena mnie zabiła.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-19 00:10:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.