Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-15, 16:03   #3121
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Ja już po rozmowie. Poszło tak źle, że to aż zabawne
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:08   #3122
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

[QUOTE=Rotkohl;55758896]tylko jak jako sałatka, to lepiej ten czystek z cebulką zalać wcześniej sosem, zeby sie przeżarło , mięknie wtedy lekko bo sam w sobie troche twardawy jest.[COLOR="Silver"]
[QUOTE]

Jarmuż chyba
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:09   #3123
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
tylko jak jako sałatka, to lepiej ten czystek z cebulką zalać wcześniej sosem, zeby sie przeżarło , mięknie wtedy lekko bo sam w sobie troche twardawy jest.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


a to on bez miesa chce jeść? a co mu mieso szkodzi ? bo rozumiem kasze, makarony i inne węgle , ale mięso

Miąsko też ale tylko kurczak i indyk i dużo mniej niż do tej pory, bo niestety teraz wpierdzielał padlinkę w takich ilościach, że mówiłam na niego odkurzacz bezworkowy

Wklejam też zdjęcia szufladek, ale szału nie robią, bo w domu już ciemnawo a robiłam telefonem. Powkładałam też jaieś pierdołki żeby pokazać jak to mniej więcej wygląda. Ale jak tak patrzę na swoje zasoby to chyba będę musiała jeszcze z 15 takich szuflad zamówić Na razie powkładam tam tylko to co używam na co dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160215_164734.jpg (285,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160215_164751.jpg (274,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160215_164816.jpg (301,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160215_164827.jpg (267,4 KB, 45 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:13   #3124
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Dziewczyny chyba znalazłam swojego idealnego tusza rzęsowego. Wibi Queen Size, kosztuje całe 8zł, a jest genialny. W życiu takich rzęs nie miałam. Pięknie wydłużone, rozdzielone, czarne, a przy tym naturalnie wyglądające
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:27   #3125
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba znalazłam swojego idealnego tusza rzęsowego. Wibi Queen Size, kosztuje całe 8zł, a jest genialny. W życiu takich rzęs nie miałam. Pięknie wydłużone, rozdzielone, czarne, a przy tym naturalnie wyglądające
Aż zajrzałam do apki Rossmanna - tam jest za 13,99. Gdzie jest za 8 zł? Nie miałam nigdy nic z Wibo

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ale w ogóle nie dają czy po prostu w przypadku tych marek? Ostatnio kupowałam perfumy i nic nie dali, ale potem słyszałam, jak ktoś mówił, że dostał jakieś dodatki. No i zgłupiałam
Nigdy się nie spotkałam z tym, żeby na bezcłówce dawali jakieś gratisy Chyba, że jest jakaś specjalna promo, ale jako takich próbek do zakupów czy coś to ja tam nie widziałam.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:29   #3126
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Jarmuż chyba
Haha no pewnie ze jarmuż , tak to jest jak sie o kilku rzeczach na raz myśli
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Miąsko też ale tylko kurczak i indyk i dużo mniej niż do tej pory, bo niestety teraz wpierdzielał padlinkę w takich ilościach, że mówiłam na niego odkurzacz bezworkowy

Wklejam też zdjęcia szufladek, ale szału nie robią, bo w domu już ciemnawo a robiłam telefonem. Powkładałam też jaieś pierdołki żeby pokazać jak to mniej więcej wygląda. Ale jak tak patrzę na swoje zasoby to chyba będę musiała jeszcze z 15 takich szuflad zamówić Na razie powkładam tam tylko to co używam na co dzień
a te nakładki na wierzchu są na stałe czy da się je sciągnać? bo ja najchetniej nabyłabym 2 te wieksze szufladki i nałożyła jeden zestaw na drugi jestem pełna podziwu ze ty w kartonikach wszystko trzymasz , ja co prawda nie wyrzucam kartoników ale nie wyobrażam sobie trzymać tego co uzywam w kartonikach.

bo kura jest lepsza ja mam problem z jedzeniem wieprzowiny w innej postaci niż wędlina, a na moje nieszczęście Tż ma właśnie fazę na karkówki i inne cuda
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:32   #3127
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Never alez jak ktos ma taką kolekcje flakonów to i jeden olejek nie powinien stać samotnie skoro i nastrój potrafi poprawić
Właśnie co chwilę się miziam tym olejkiem czuje, że go dziś zużyję .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 16:33   #3128
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Haha no pewnie ze jarmuż , tak to jest jak sie o kilku rzeczach na raz myśli


a te nakładki na wierzchu są na stałe czy da się je sciągnać? bo ja najchetniej nabyłabym 2 te wieksze szufladki i nałożyła jeden zestaw na drugi jestem pełna podziwu ze ty w kartonikach wszystko trzymasz , ja co prawda nie wyrzucam kartoników ale nie wyobrażam sobie trzymać tego co uzywam w kartonikach.

bo kura jest lepsza ja mam problem z jedzeniem wieprzowiny w innej postaci niż wędlina, a na moje nieszczęście Tż ma właśnie fazę na karkówki i inne cuda
Te górne nakładki są osobno, ja nawet je osobno zamawiałam także można mieć tylko szufladki

Ja wszystko w kartonikach trzymam lubię tak

Ja tam lubię mięso każde i w każdej postaci, jak nie zjem przez cały dzień nic mięsnego to się źle czuję Tż też taki był i dlatego wiem, że długo na tej swojej dicie nie wytrzyma
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:36   #3129
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też oferuję takie usługi

A z punktami będę się odzywać na bieżąco
Zapamiętam na przyszłość
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wpdlam tak na szybko potem moze nadrobie. Mam swojego golda i niestety niespodzianka to nadal miniaturka miu miu
Dobrze, że masz juz golda
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A propos porów muszę przyznać, że regularne stosowanie białej maski GG przynosi efekty na początku po nałożeniu tej maski miałam gigantyczne kropki na nosie i czole teraz już są mniejsze i jest ich mniej czyli ta macha coś robi
Kuszą mnie te maski gg a na ile aplikacji Ci wystarczają? Są wydajne? Warto inwetować tyle $ w maskę ?
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dobra chwalę się zakupami:
-Balea deo do stóp
-3 żele pod prysznic damskie
-2 żele męskie
-2 szampony
-krem do rąk 10
-krem maska do rąk
-krem do rąk męski
-żel do mycia twarzy męski
-pianka do golenia
-płyn micelarny
-płyn do demakijażu oczu
-mydło w płynie
-odżywka do włosów Alverde

Drugie zdjęcie :
-jakieś kapsułki do twarzy energia i rozświetlenie
-2 balsamy do ust
-6 maseczek do twarzy
-2 pianki do kąpieli Alverde

Mam nadzieję, że będę zadowolona, że to nie jakieś badziewie
Ile pielęgnacji
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:39   #3130
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Te górne nakładki są osobno, ja nawet je osobno zamawiałam także można mieć tylko szufladki

Ja wszystko w kartonikach trzymam lubię tak

Ja tam lubię mięso każde i w każdej postaci, jak nie zjem przez cały dzień nic mięsnego to się źle czuję Tż też taki był i dlatego wiem, że długo na tej swojej dicie nie wytrzyma
a solidnie wygladają, czy taki cienkie niewiadomo co ?

musiałabym co chwilę rece myć zanim wyciągne do kartonika włoże itp

mięso zieleniny nie wyklucza i w drugą stronę zielenina mięsa .
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:42   #3131
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Zapamiętam na przyszłość

Dobrze, że masz juz golda

Kuszą mnie te maski gg a na ile aplikacji Ci wystarczają? Są wydajne? Warto inwetować tyle $ w maskę ?

Ile pielęgnacji
Też się cieszę, że już mam tego golda Teraz mogę dumnie przykleić na czoło i powędrować do stacjo

Maski gg są w miarę wydajne, ale ceny mają powalające, czasami można coś podobnego znaleźć za mniejszą kwotę

Oby tylko ta pielęgnacja był dobra

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a solidnie wygladają, czy taki cienkie niewiadomo co ?

musiałabym co chwilę rece myć zanim wyciągne do kartonika włoże itp

mięso zieleniny nie wyklucza i w drugą stronę zielenina mięsa .
Są dość solidne, dość gruby ten plastik

Co do mięsa i zielska masz rację TŻ teraz przesadza, szybko mu się znudzi
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 16:45   #3132
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Miąsko też ale tylko kurczak i indyk i dużo mniej niż do tej pory, bo niestety teraz wpierdzielał padlinkę w takich ilościach, że mówiłam na niego odkurzacz bezworkowy

Wklejam też zdjęcia szufladek, ale szału nie robią, bo w domu już ciemnawo a robiłam telefonem. Powkładałam też jaieś pierdołki żeby pokazać jak to mniej więcej wygląda. Ale jak tak patrzę na swoje zasoby to chyba będę musiała jeszcze z 15 takich szuflad zamówić Na razie powkładam tam tylko to co używam na co dzień
Ładne są, a jeszcze ładniejsze będą jak da radę ułożyć większą ilość piętrowo

Bardzo mi się podobają kosmetyki w takich szufladkach, schludnie to wygląda
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:46   #3133
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Witam

Doszła do mnie już piżamka Z Reserved zamówiona w sobotę, niezła szybkość
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:51   #3134
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Akcje pomadkowe to w Mac'u.

Z jarmużu robię smoothie z dodatkiem innych warzyw lub owoców, co tam mam .
Mowa o Back to Mac czy o czymś innym?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 16:56   #3135
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Aż zajrzałam do apki Rossmanna - tam jest za 13,99. Gdzie jest za 8 zł? Nie miałam nigdy nic z Wibo
A to może w promocji był
Ja tam go lubię
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:06   #3136
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!

Promocje:
-w Estee za zakup za min 250 zł można sobie wybrac 4 miniatury zamiast dwóch
-brokuł - niet
- rzodkiewa - niet
- D się ogarnął - niet

jak widać bida z nyndzom

Nie promocje;
co by Wam tu dziś napisać dziś był dziwny dzień, ludzie zaspani, nerwowi, to pewnie szok powalentynkowy
- na początek dnia dotarła do nas wspaniała informacja: Baletnica_Natasza ma nowego pieseła ślicznutki
-dzisiaj w radio ogłosili, że to podobno dzień singla. Jednak tylko niewielka część z nas to święto obchodzi. Większość bowiem ma do towarzystwa Pana Bogdana Liczymy na to, że jutro, gdy już nadejdzie normalny, nieświateczny dzień, Pan Bogdan wróci siać popłoch w Wąchocku i Piasecznie przegoniony olejkiem Orydzinsa
- Pomimo Dnia Bogdana były i przyjemne momenty: zaczęłty hurtowo przychodzić grudniowe Goldy brawo dziewczęta teraz już żadna ksienżniczka Wam nie straszna - zamachacie takiej goldem przed nosem i od razu będzie dywan rozwijać i torbami miniatury z zaplecza przynosić
- Kjd3 otrzymała jako pierwsza szanelowe miniatury. Nie były w takiej ilości jak się wszyscy spodziewali ale jak to mówią starzy górale: lepszy nikły szanel w garści niż brokuł z szanelami na dachu
- dyskusja przebiegała też na temat wzajemnych ostrzeżeń przeciwko wyczynom naszych "luksusowych" perfumerii:
a to sprzedadzą purchawę, a to sprzedadzą używany produkt (Angel_007), a to oszukają na kasie i nabiją nie to co trzeba (Rotkohl)
- Maarthusia nie ma się czym smarować po zgrabnych nóżkach dlatego pyta o najlepsze masło do ciała. Dyskusja toczyła się gorąca na temat Yves Rocher i P&R
- Nikkolaa została wyrypana przez visa oferty i tchibo
- wszyscy trzymamy jutro mocno kciuki, ponieważ Tenebra idzie na rozmowę o pracę. Chociaz przedtem mi mignęło że chyba jednak dzisiaj była - tak czy owak, trzymać kciuki nie zaszkodzi
- Dzastinaaaa wpadła po długiej nieobecności i zaszokowała nas pokaźnym denkiem
- nieśmiertelny temat który przewija się w każdej części wątku, albowiem jest to temat fajny jaki tusz do rzęs wybrać i dlaczego nie Collistar oczywiście żartuję - Collistar też jest fajny, pease, love, no war
- na wątek wpadła nie widziana cały weekend Aniyam !. Jej mąż jest najlepszym przykładem na to ze jak ludzie mają za dużo relaksu i wolnego czasu to wpadają na dziwne pomysły weekend w spa zaowocował koncepcją zmiany stylu życia na warzywnorianizm W związku z pomysłami męża Aniyam przyjmie wszelkie sugestie co można zrobić z jarmużu - najlepiej do jedzenia a jeszcze lepiej jak się go pozbyć tak aby mąż się nie zorientował

głowa mnie boli wiec koniec na dzisiaj

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:10   #3137
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A to trzeba mieć Mac'ową wykończoną czy obojętnie jaką?
A soki to wiem tylko chciałam coś do jedzenia z tego zrobić



1. wesoło kurna ja ważę 42 kg na takim zielsku długo nie pociągnę no nic trzeba będzie przed obiadem żywić się na mieście jeszcze chciał mi wszystkie słodycze powyrzucać z domu to zagroziłam rozwodem i że jak je tknie to mu samochód porysuję i siekierą powybijam szyby więc chwilowo odpuścił, ale nie mam przy nim ich jeść

Jaka waleczna aniyam

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam

Doszła do mnie już piżamka Z Reserved zamówiona w sobotę, niezła szybkość

A moja jeszcze niewysłana


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!

Promocje:
-w Estee za zakup za min 250 zł można sobie wybrac 4 miniatury zamiast dwóch
-brokuł - niet
- rzodkiewa - niet
- D się ogarnął - niet

jak widać bida z nyndzom

Nie promocje;
co by Wam tu dziś napisać dziś był dziwny dzień, ludzie zaspani, nerwowi, to pewnie szok powalentynkowy
- na początek dnia dotarła do nas wspaniała informacja: Baletnica_Natasza ma nowego pieseła ślicznutki
-dzisiaj w radio ogłosili, że to podobno dzień singla. Jednak tylko niewielka część z nas to święto obchodzi. Większość bowiem ma do towarzystwa Pana Bogdana Liczymy na to, że jutro, gdy już nadejdzie normalny, nieświateczny dzień, Pan Bogdan wróci siać popłoch w Wąchocku i Piasecznie przegoniony olejkiem Orydzinsa
- Pomimo Dnia Bogdana były i przyjemne momenty: zaczęłty hurtowo przychodzić grudniowe Goldy brawo dziewczęta teraz już żadna ksienżniczka Wam nie straszna - zamachacie takiej goldem przed nosem i od razu będzie dywan rozwijać i torbami miniatury z zaplecza przynosić
- Kjd3 otrzymała jako pierwsza szanelowe miniatury. Nie były w takiej ilości jak się wszyscy spodziewali ale jak to mówią starzy górale: lepszy nikły szanel w garści niż brokuł z szanelami na dachu
- dyskusja przebiegała też na temat wzajemnych ostrzeżeń przeciwko wyczynom naszych "luksusowych" perfumerii:
a to sprzedadzą purchawę, a to sprzedadzą używany produkt (Angel_007), a to oszukają na kasie i nabiją nie to co trzeba (Rotkohl)
- Maarthusia nie ma się czym smarować po zgrabnych nóżkach dlatego pyta o najlepsze masło do ciała. Dyskusja toczyła się gorąca na temat Yves Rocher i P&R
- Nikkolaa została wyrypana przez visa oferty i tchibo
- wszyscy trzymamy jutro mocno kciuki, ponieważ Tenebra idzie na rozmowę o pracę. Chociaz przedtem mi mignęło że chyba jednak dzisiaj była - tak czy owak, trzymać kciuki nie zaszkodzi
- Dzastinaaaa wpadła po długiej nieobecności i zaszokowała nas pokaźnym denkiem
- nieśmiertelny temat który przewija się w każdej części wątku, albowiem jest to temat fajny jaki tusz do rzęs wybrać i dlaczego nie Collistar oczywiście żartuję - Collistar też jest fajny, pease, love, no war
- na wątek wpadła nie widziana cały weekend Aniyam !. Jej mąż jest najlepszym przykładem na to ze jak ludzie mają za dużo relaksu i wolnego czasu to wpadają na dziwne pomysły weekend w spa zaowocował koncepcją zmiany stylu życia na warzywnorianizm W związku z pomysłami męża Aniyam przyjmie wszelkie sugestie co można zrobić z jarmużu - najlepiej do jedzenia a jeszcze lepiej jak się go pozbyć tak aby mąż się nie zorientował

głowa mnie boli wiec koniec na dzisiaj

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!


Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:24   #3138
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba znalazłam swojego idealnego tusza rzęsowego. Wibi Queen Size, kosztuje całe 8zł, a jest genialny. W życiu takich rzęs nie miałam. Pięknie wydłużone, rozdzielone, czarne, a przy tym naturalnie wyglądające
Mam go w zapasach

Lubię wibo, fajna i tania firma ale czasem ma naprawdę dobre kosmetyki z dobrymi składami.

Mam rozświetlacz w kredce pod łuk brwiowy

Kulki ala meteoryty fajne, ale to nie to samo. Jako zamiennik za taką cenę rewelacja, ale jak ktoś ma za co kupić to lepiej oryginalne.

No i ma wejść niedługo paletka podobna do jakiejś markowej, pewnie ją kupie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:27   #3139
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Jaka waleczna aniyam
O słodycze zawsze

amyz teleexpress jak zawsze prima sort
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 17:28   #3140
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Dziś doszło fajny zestaw a herbatka pięknie pachnie ale 40 zł za taką małą w życiu bym nie dała :p

O i ten peeling bielendy ma fajny skład, sam cukier i olejki, tylko jeden peg. Jak na taki tani to jestem w szoku, spodziewalam sie samej parafiny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1455557274597.jpg (65,6 KB, 48 załadowań)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:34   #3141
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mowa o Back to Mac czy o czymś innym?

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja już po rozmowie. Poszło tak źle, że to aż zabawne
Pewnie zbyt krytycznie siebie oceniasz.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:35   #3142
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziś doszło fajny zestaw a herbatka pięknie pachnie ale 40 zł za taką małą w życiu bym nie dała :p

O i ten peeling bielendy ma fajny skład, sam cukier i olejki, tylko jeden peg. Jak na taki tani to jestem w szoku, spodziewalam sie samej parafiny.
za zamówienie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:40   #3143
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mam go w zapasach

Lubię wibo, fajna i tania firma ale czasem ma naprawdę dobre kosmetyki z dobrymi składami.

Mam rozświetlacz w kredce pod łuk brwiowy

Kulki ala meteoryty fajne, ale to nie to samo. Jako zamiennik za taką cenę rewelacja, ale jak ktoś ma za co kupić to lepiej oryginalne.

No i ma wejść niedługo paletka podobna do jakiejś markowej, pewnie ją kupie
Ja tylko lakiery o paznokci mam, ale tusz bardzo polubiłam a opinie w internetach różne.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziś doszło fajny zestaw a herbatka pięknie pachnie ale 40 zł za taką małą w życiu bym nie dała :p
Zastanawiam się na pudłem Dżoany Krupy, w zasadzie tylko dla voucherów - do hathat i answear (czy voucher jest traktowany jako zniżka, czy sposób płatności). Boję się, że będą przeterminowane
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:06   #3144
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wpdlam tak na szybko potem moze nadrobie. Mam swojego golda i niestety niespodzianka to nadal miniaturka miu miu
Doczekałaś się

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oj tak jest kochany
Powiem Wam że do jutra żyję w stresie, mam nadzieje że wszystko skonczy się po naszej myśli... oby
Kochana

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
O, a to niespodzianka nawet taka zwykła debetówka przejdzie? Kiedyś było tak, że musiała bym wypukła

brokuł to najlepsza rzecz, jaką mogli wymyślić w S. tylko częściej by rzucali tą zieleniną

dawajta brokuła, klikłoby się coś

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Nikkolaa, nieporozumienie juz dementuje. Mi to co pisze Never nigdy nie sprawiło przykrosci. A podpięłam pod jej wpis, z luzem b o ona tak pisze że akurat spiętych pośladów nie ma. .. i można z nią pogadać na kazdy temat, więc to luźna o tym że ja już nie polecam, b o jakbym polecała bym ostrzegła ewnetualnie.
Mam nadzieje że tera si
No wiadomo, wrzucamy na luz i znowu jest miło

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------



Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dobra chwalę się zakupami:
-Balea deo do stóp
-3 żele pod prysznic damskie
-2 żele męskie
-2 szampony
-krem do rąk 10
-krem maska do rąk
-krem do rąk męski
-żel do mycia twarzy męski
-pianka do golenia
-płyn micelarny
-płyn do demakijażu oczu
-mydło w płynie
-odżywka do włosów Alverde

Drugie zdjęcie :
-jakieś kapsułki do twarzy energia i rozświetlenie
-2 balsamy do ust
-6 maseczek do twarzy
-2 pianki do kąpieli Alverde

Mam nadzieję, że będę zadowolona, że to nie jakieś badziewie
Ale cuda
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!

Edytowane przez Nikkolaa
Czas edycji: 2016-02-15 o 18:15
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:11   #3145
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
A moja jeszcze niewysłana
Dziwne.
Może jutro będzie
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:15   #3146
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cześć, mam wnerwa. Zadzwoniłam do S. żeby mi ponownie wysłali zamówienie i mi kazali dzwonić jutro. Nie mam co robić tylko wydzwaniac po 5 razy za gupim zamówieniem
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:17   #3147
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Witam

Doszła do mnie już piżamka Z Reserved zamówiona w sobotę, niezła szybkość
Też mam, ale jeszcze nie rozpakowałam

aniyam fajne te szufladki skąd je masz?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:22   #3148
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Wszystkim dziewczynom ktore dostały golda gratulacje!
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:24   #3149
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aniyam zdaję relację z używania trio szanelowych serów to na weekend jest boskie pachnie dziwnie, trochę śmierdzi ale działa bosko. Coś jak enzymatyczny peeling? używałam przez weekend i mam dzisiaj buzię jak pupcia niemowlaka to serum na dzień też fajne, na noc jeszcze nie używałam ale to weekendowe na pewno kupuję pełnowymiarowe

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ---------


---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 1
Ja po tym weekendowym Chanelu mam twarz strasznie czerwoną

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Wklejam też zdjęcia szufladek, ale szału nie robią, bo w domu już ciemnawo a robiłam telefonem. Powkładałam też jaieś pierdołki żeby pokazać jak to mniej więcej wygląda. Ale jak tak patrzę na swoje zasoby to chyba będę musiała jeszcze z 15 takich szuflad zamówić Na razie powkładam tam tylko to co używam na co dzień
fajne, ale chyba niezbyt pojemne?

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
raport jak ta lala

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dziś doszło fajny zestaw a herbatka pięknie pachnie ale 40 zł za taką małą w życiu bym nie dała :p

O i ten peeling bielendy ma fajny skład, sam cukier i olejki, tylko jeden peg. Jak na taki tani to jestem w szoku, spodziewalam sie samej parafiny.
Co to za pudełko, fajniutkie

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Cześć, mam wnerwa. Zadzwoniłam do S. żeby mi ponownie wysłali zamówienie i mi kazali dzwonić jutro. Nie mam co robić tylko wydzwaniac po 5 razy za gupim zamówieniem
A czemu ponownie mają wysyłać
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 18:28   #3150
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość

A czemu ponownie mają wysyłać
Obstawiam, że nie było odebrane i wróciło do nadawcy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 18:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.