Małżeństwo na odległość i zdrada w tle.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-07, 22:15   #31
dudusia12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 48
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Tak, jestem pewna bo o tym wiem tylko ja i ON. A ON nie powie bo zycie mu mile, poza tym czym mamy sie chwalic. Afera by tylko wyszla i wszyscy bysmy stracili
dudusia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:59   #32
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

No jestem ciekawa jak syt się rozwiąże. A nadal się spotykacie?
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 13:31   #33
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Rozstań się z mężem. Może to okrutne, ale mi się wydaje, że jego to wcale nie zaboli. Bo czy bolał go brak kontaktu z Tobą, brak rozmów, brak bliskości? Wydaje mi się, że przez to się u was popsuło. Nie czułaś, że on chce i że mu zależy. Nie usprawiedliwiam Cię, nie usprawiedliwiam zdrady, ale jednak winę za rozpad związku ponosi on. Powinnaś się rozstać z nim już dawno. Gdyby to potrwało dłużej to w końcu on by kogoś tam znalazł i zostawił Ciebie.

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dudusia12 Pokaż wiadomość
Dziękuje kochane za te słowa bo na jedno to jakbym rozgrzeszenie dostała..że nie jestem taka zła.. odnośnie JEGO to zakończone wszystko już,nie jestem taka perfidna żeby z premedytacją zdradzać..a jeśli chodzi o męża to boje się bo jestem od niego uzależniona mieszkaniowo i finansowo bez wsparcia rodziny,jeszcze by mi Małą zabrał..a ON wie że jestem mężatką a TO było czysto fizycznie-z jego strony..a ja śnie o nim po nocach
Suabo.
Weź się za robotę i zostaw go.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez dudusia12 Pokaż wiadomość
nigdy mu tego nie powiem,tak jestem tchórzem ale po co mam to zrobić? czemu ma to służyć..nic dobrego z tego by nie było..
No to po co tu piszesz?

Mówicie: terapia. Dobrze, ale moim zdaniem terapia jest dla takich osób, którym na sobie zależy, nie radzą sobie z sytuacja, ale dalej czują że się kochają. Poza tym jak ta terapia miałaby przebiegać skoro on za granicą i pewnie ani myśli wrócić. Skoro wcześniej nie chciał wrócić, by ratować małżeństwo to teraz tym bardziej tego nie zrobi.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez dudusia12 Pokaż wiadomość
Sam zdecydował że wyjeżdża,bez mojej wiedzy podpisał umowe, chciałam żeby nas tam ściągnął i co.. jak dwoje ludzi się kocha to są ze sobą ZAWSZE, ja moge jeść chleb ze smalcem ale razem.razem żyć,razem podejmować decyzje,budzić się co rano przy tej osobie,mam żal że on może tak żyć na odległość że mu mnie widać nie brakuje skoro mu tam tak dobrze samemu, brak porozumienia rozmów czułości...czytam to co napisałam i płacze szczerze nad swoim małżeństwem. tyle lat sie znamy, tyle pięknych chwil a teraz..gdzie to wszystko się ulotniło.. i płacze nad sobą bo tak,zdradziłam a ja nic z tego powodu nie czuje-ani wstydu,ani żalu,ani wyrzutów sumienia.. dam mojemu małżeństwu 2 m-ce do świąt,dalej męczyć sie nie będe,jeśli się nie zmieni to trudno młoda jestem ułoże sobie życie,nie chcetego,nie chce..sama nie wiem czego chce..miłości..
A czemu niby miałby się zmienić? Co się m stać w tym okresie między teraz a świętami?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2016-10-12 o 13:04
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 18:58   #34
dudusia12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 48
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Mòj mąż mial przyjechac za tydz a przyjechał 2 dni temu..taka niespodzianka :/ inaczej wczesniej wyobrazalam sobie jego powròt, jego dotyk i wogole.. Seks bez TEGO czegos, jest jakis obcy zamyslony.. Staram sie, żartuje, zaczynam rozmowy.. Mowi że kocha i że zabiera nas ze sobą, wygrałam ale nie czuje satysfakcji, szczescia, cos sie skonczylo.. Jestem obojetna. Boje sie ze to nie jest przejsciowe..
dudusia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-15, 18:15   #35
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Cytat:
Napisane przez dudusia12 Pokaż wiadomość
Mòj mąż mial przyjechac za tydz a przyjechał 2 dni temu..taka niespodzianka :/ inaczej wczesniej wyobrazalam sobie jego powròt, jego dotyk i wogole.. Seks bez TEGO czegos, jest jakis obcy zamyslony.. Staram sie, żartuje, zaczynam rozmowy.. Mowi że kocha i że zabiera nas ze sobą, wygrałam ale nie czuje satysfakcji, szczescia, cos sie skonczylo.. Jestem obojetna. Boje sie ze to nie jest przejsciowe..
jeśli się zdecydujesz być z mężem pod żadnym pozorem nie mów jemu o niczym bo tego by tobie nie wybaczył
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 19:38   #36
Miijej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Widzę, że związek oparty na prawdzie i zaufaniu. Mam nadzieję, że mąż również zdradził i nie powiedział, bo bylibyście wtedy siebie warci.
Nie można jednak facetowi przypinać łatki, nie wiemy co się z nim działo. Być może czuł się źle, czuł się odpowiedzialny za rodzinę (jedyny pracujący) i postanowił wyobcować się emocjonalnie, poświęcić się zdobywaniem pieniędzy dla rodziny.
W tym czasie autorka zdradza go! Macza penisa w innym, a później mąż może sobie tą (do tego kłamliwą) picze wylizać!
Plujesz mu w twarz. To on powinien teraz podjąć decyzje, a nie być okłamywanym. Obyś do końca życia (jeśli masz zamiar z nim zostać i go okłamywać) czuła wyrzuty sumienia.

~ Post pisany pod wpływem emocji. Nigdy nie wybaczyłbym sobie, gdyby zrobiła mi to moja dziewczyna. Kocham ją i dorabiam nadgodzinami, żeby móc wesprzeć ją finansowo. Mogę kasłać krwią, być cały poraniony, zrobiłbym dla niej wszystko, ale też wiem, że ona zawsze wesprze mnie emocjonalnie, nawet wtedy gdy się wyobcuję (tak mają przepracowani faceci). Co najważniejsze, nie okłamuje mnie!
Miijej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 20:51   #37
dudusia12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 48
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Powiedzialam mężowi wczoraj.mieszkam u mamy, còreczki mu nie oddalam. Moja mama mysli ze tylko sie mocno poklocilismy- nie powiedzialam prawdy. Dotarlo do mnie to co zrobilam- przegralam swoje malzenstwo ktore moze dalo by sie uratowac.. Nie ma szans. Nie wybaczyl mi.
dudusia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 07:36   #38
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

A chcialas żeby Ci wybaczył? Liczylas na to?
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 09:09   #39
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

To się porobiło... jak zareagował?
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 09:59   #40
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;66580206]To się porobiło... jak zareagował?[/QUOTE]
Z pewnością się ucieszył.
Tak naprawdę nie wiemy, czy ją zdradzał, może wiernie pracował (po jego zaangażowaniu w związek i troskę wątpiłabym), a może miał kogoś. Teraz może być tak, że mimo jej przyznania się sam nie będzie miał jaj powiedzieć, jak było. Jakkolwiek by nie było, związek moim zdaniem i tak nie miał przyszłości. Dobrze się stało autorko, jeszcze znajdziesz szczęście.
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 10:05   #41
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Pokaż wiadomość
Z pewnością się ucieszył.
Tak naprawdę nie wiemy, czy ją zdradzał, może wiernie pracował (po jego zaangażowaniu w związek i troskę wątpiłabym), a może miał kogoś. Teraz może być tak, że mimo jej przyznania się sam nie będzie miał jaj powiedzieć, jak było. Jakkolwiek by nie było, związek moim zdaniem i tak nie miał przyszłości. Dobrze się stało autorko, jeszcze znajdziesz szczęście.
Różnie ludzie reagują, dlatego pytam... Ja też myślę, że się dobrze stało, dobrze, że powiedziałaś prawdę...
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 11:18   #42
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Pokaż wiadomość
Z pewnością się ucieszył.
Tak naprawdę nie wiemy, czy ją zdradzał, może wiernie pracował (po jego zaangażowaniu w związek i troskę wątpiłabym), a może miał kogoś. Teraz może być tak, że mimo jej przyznania się sam nie będzie miał jaj powiedzieć, jak było. Jakkolwiek by nie było, związek moim zdaniem i tak nie miał przyszłości. Dobrze się stało autorko, jeszcze znajdziesz szczęście.
Tak samo uważam.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 14:10   #43
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Ja również.
Bądź silna.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 14:48   #44
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Również uważam, że dobrze zrobiłaś mówiąc mu prawdę. Może uda Wam się uratować związek, o ile oboje bardzo będzie tego chcieli. A jak nie, to zostaje rozwód. Przynajmniej jasna sytuacja.

Powiedziałaś mężowi dlaczego zdradziłaś? Że czułaś się samotna i odrzucona przez niego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 16:14   #45
dudusia12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 48
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Powiedzialam ze to przez niego, bo mnie zostawil a ja go prosilam a on mnie mial w dupie. A on ze mnie nie zdradzil bo mnie kochal a to co zrobilam nie wybaczy mi.nie mam z nim kontaktu.przyjaciolke tez stracilam bo jej tez powiedzialam teraz. Narazie nie zastanawiam sie nad niczym szczerze myslalam ze mi wybaczy ze przyzna sie ze to przez niego ze damy sobie szanse.nie wiem jak to bedzie jak wszyscy sie dowiedza dlaczego sie rozstalismy, dlugo to trwalo ale tetaz dopiero czuj ten straszny wstyd i wyrzuty sumienia.
dudusia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 16:23   #46
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Po pierwsze nie powinnas oczekiwac, ze wybaczy. Zdrada to zdrada. Byc moze rzeczywiście on byl Ci wierny, ale zachowywal sie tragicznie. Musisz mu dac czas na przemyslenie tego, moze zauwazy w koncu swoje bledy i sobie to pouklada w glowie. Macie corke, jestescie malzenstwem. Na pewno teraz mysli, ze nie jest w stanie Ci tego wybaczyc, co bedzie za kilka miesiecy nie wiadomo. Musisz przyjac jego decyzje na klatę. Na razie nie licz na niego.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 17:11   #47
Miijej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Cytat:
Napisane przez dudusia12 Pokaż wiadomość
Powiedzialam ze to przez niego, bo mnie zostawil a ja go prosilam a on mnie mial w dupie. A on ze mnie nie zdradzil bo mnie kochal a to co zrobilam nie wybaczy mi.nie mam z nim kontaktu.przyjaciolke tez stracilam bo jej tez powiedzialam teraz. Narazie nie zastanawiam sie nad niczym szczerze myslalam ze mi wybaczy ze przyzna sie ze to przez niego ze damy sobie szanse.nie wiem jak to bedzie jak wszyscy sie dowiedza dlaczego sie rozstalismy, dlugo to trwalo ale tetaz dopiero czuj ten straszny wstyd i wyrzuty sumienia.
Nie powinnaś mówić (mu), że to jego wina. Zdrada jest winą tego kto zdradził. Tak jak pobicie jest winą tego kto uderzył (Nie ważne, czy był prowokowany słownie. W sądzie karany będzie za pobicie.).

Twoje wyznanie prawdy wobec męża przywraca cząstkę mojego zaufania do kobiet. (Wątpliwy procent kobiet które przyznają się do zdrady)

Co do wątku:
Okaż trochę skruchy. Nie skupiaj się na jego błędach, przyznaj się do swoich, przeproś.
Mężczyźni potrzebują czasu. Rozstanie odczuwają dopiero po czasie, więc proponuję rozpocząć dialog kiedy ochłonie.
Ważne jest też to, żebyś nie odpuszczała. Dopuść do siebie myśl, że mąż może Cię zostawić, nie łudź się, bo będzie to rzutowało na Twoje zachowanie, ale poproś go o kontakt, rozmowę, a jeśli ma Cię zostawić, to o wybaczenie. Powiedz, że chciałabyś omówić wasze wspólne sprawy na chłodno, bez wylewu emocji(m.in dziecko, dom) .

Pamiętaj. Jedne drzwi się zamykają, inne otwierają, a czas zabliźni rany. Dzięki szczerości Twoje rany nie będą otwarte do końca życia.
Miijej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 17:54   #48
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

A ja niezupełnie zgodzę się z powyższym postem.
Oczywiście autorko, ciężko zwalać winę za Twoją zdradę na kogoś innego, ALE duduś, to nie jest tak, że on się teraz wybieli, bo Ci powie, że Cię kochał, nie zdradzał a Ty jesteś ta zła. Ja sobie nie wyobrażam, żeby mnie mąż tak potraktował. W normalnych związkach się rozmawia, wspiera się, pracuje się nad związkiem. To się sypało już znacznie wcześniej. Nie ma potrzeby okazywać skruchy jeśli takiej nie czujesz. Jeśli nie ma szczerej chęci do współpracy z obu stron nic nie poradzisz. Trzymam kciuki.
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 22:29   #49
bozenka345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 114
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Zdrada w związku jest wina dwóch osób. Nic nie dzieje sie bez przyczyny, to czego nie miała w małżeństwie znalazła u kochanka. Pół winy leży po stronie męża.
bozenka345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 13:51   #50
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Jeżeli chcesz ratować małżeństwo to ratuj. Ale z drugiej strony jak już powiedziałaś o zdradzie mężowi i się skończyła tak jak opisałaś, to może bądź z kochankiem skora było ci z nim super i może z nim spróbuj stworzyć związek.
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014

Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 10:56   #51
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Cytat:
Napisane przez Jewels Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz ratować małżeństwo to ratuj. Ale z drugiej strony jak już powiedziałaś o zdradzie mężowi i się skończyła tak jak opisałaś, to może bądź z kochankiem skora było ci z nim super i może z nim spróbuj stworzyć związek.
Specyficzna sytuacja. Ale prawda jest taka, że na rozpadzie tego małżeństwa traci facet. Postaw się w jego sytuacji, gdyby on zdradził. Musiałby płacić alimenty, oddać majątek itd. A moze i odszkodowanie zapłacić bo jak się czyta na stronach o rozwodach, to pojawiają się takie wnioski.

Twardy orzech do zgryzienia, ale nie mówmy, że to facet jest zawsze zły. Powinna się rozwieźć i dopiero wtedy szukać związku. Nigdy w małżeństwie.

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2016-11-03 o 16:07 Powód: usunięcie adresu
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 11:36   #52
monitor_od_kompy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 48
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Cytat:
Napisane przez dudusia12 Pokaż wiadomość
Powiedzialam ze to przez niego, bo mnie zostawil a ja go prosilam a on mnie mial w dupie. A on ze mnie nie zdradzil bo mnie kochal a to co zrobilam nie wybaczy mi.nie mam z nim kontaktu.przyjaciolke tez stracilam bo jej tez powiedzialam teraz. Narazie nie zastanawiam sie nad niczym szczerze myslalam ze mi wybaczy ze przyzna sie ze to przez niego ze damy sobie szanse.nie wiem jak to bedzie jak wszyscy sie dowiedza dlaczego sie rozstalismy, dlugo to trwalo ale tetaz dopiero czuj ten straszny wstyd i wyrzuty sumienia.
i bardzo dobrze, że powiedziałaś!

Edytowane przez monitor_od_kompy
Czas edycji: 2016-10-27 o 11:38
monitor_od_kompy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 11:48   #53
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Cytat:
Napisane przez katrin11111 Pokaż wiadomość
Specyficzna sytuacja. Ale prawda jest taka, że na rozpadzie tego małżeństwa traci facet. Postaw się w jego sytuacji, gdyby on zdradził. Musiałby płacić alimenty, oddać majątek itd. A moze i odszkodowanie zapłacić bo jak się czyta na stronach o rozwodach to pojawiają się takie wnioski.

Twardy orzech do zgryzienia, ale nie mówmy, że to facet jest zawsze zły. Powinna się rozwieźć i dopiero wtedy szukać związku. Nigdy w małżeństwie.

We wcześniejszych postach skrytykowałam autorkę o takie postępowanie, ale ona broniła się, że jaki wspaniały ten je "kochanek" i wsparcie ma od niego przytaczając sytuację z wypadkiem samochodowym.
Nie oczerniam jej męża i nie obwiniam go za zaistniałą sytuację w ich związku. I wiem jakie są konsekwencje zdrady obojętnie czy to przez kobietę czy to przez mężczyznę. W tym związku najbardziej ucierpi dziecko.


Też jestem zdanie,że jak się jest w jednym związku to nie zaczyna się innych związków bez zakończenia poprzedniego.
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014


Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2016-11-03 o 16:09 Powód: edycja cytatu
Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 18:50   #54
WŁADCZYNI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

Cytat:
Napisane przez monitor_od_kompy Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze, że powiedziałaś!
Bez żartów, ona go zdradziła, ale to jego wina?
WŁADCZYNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 15:16   #55
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Małżeństwo na odległość i zdrada w tle..

autorko jak się czujesz?co sie u Ciebie teraz dzieję?
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 16:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.