Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-28, 18:08   #4831
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

K-H, a myjesz twarz wodą i jaką ciepła czy zimna?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 19:10   #4832
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
wodą(...)
Wodą z kranu,ale używam żelu do mycia twarzy
Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
i jaką ciepła czy zimna?
Zimną.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 19:15   #4833
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hm.. ja tez borykam sie z porami..
i wlasnie sie dowiedzialam ze jak myje sie buzie to powinno sie woda na przemian robic ciepla-zimna i zakonczyc na zimnej.. taka ciekawostka
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 19:25   #4834
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
hm.. ja tez borykam sie z porami..
i wlasnie sie dowiedzialam ze jak myje sie buzie to powinno sie woda na przemian robic ciepla-zimna i zakonczyc na zimnej.. taka ciekawostka
Hmm, ja zawsze myję ciepłą, ale na koniec pluskam zimną. Więc to chyba dobrze
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 20:02   #4835
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Hmm, ja zawsze myję ciepłą, ale na koniec pluskam zimną. Więc to chyba dobrze
no z tego wynika, ze tak

od 16 mecze 490 pytan na prawko.. jestem na 319, wymiotuje juz tym..oczy mi sie kleja.. a w pon I egzamin..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 20:28   #4836
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
no z tego wynika, ze tak

od 16 mecze 490 pytan na prawko.. jestem na 319, wymiotuje juz tym..oczy mi sie kleja.. a w pon I egzamin..
To powodzenia życzę! Cierpliwości dziś przy rozwiązywaniu
W poniedziałek również wyniki matur. Będę się denerwować o moją przyjaciółkę...
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 09:40   #4837
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

[quote=daisy93;8033269]
Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Dopiero niedawno,wybrałam się do salonu medycyny estetycznej,na oczyszczanie.Pani rozgrzała mi twarz,zastosowała jakieśtam maseczki i mazidła i przystąpiła do odkurzania,dosłownie,moje j facjaty.Cudo,wągry wyssane z zaskórnikami,które się poddały zasysaniu.
a ile za tez zabieg zaplacilas?
I co myślicie o maseczce aspirynowej?? ktoras stosuje??
No była to okrągła stówka,ale byłabym nawet w stanie oszczędzać,żeby sobie chodzić raz w miesiacu,tylko jeszcze żeby czas znaleźć ale naprawdę polecam
A co do aspirynowej,to dwa razy sobie robiłam,ale nie zauważyłam żadnych efektów.Ale dziewczyny zachwalają na wielu wątkach więc napewno warto spróbować.

Aaa o to,jaką wodą powinnam myć twarz spytałam kiedyś mojej znajomej masażystki.Doradziłą mi,żebym lepiej obmywała bardziej ciepłą niż chłodną wodą,żeby rozluźnić twarz,tym bardziej,że wyciskam,więc lepiej,żeby skóra nie była napięta.Wcześniej stosowałam się do tego,co się słyszy zazwyczaj,żeby myć chłodną wodą.Po zmianie kosmetyków i zmianie temperatury wody widzę,że jedynie mam problem z rękoma,a nie samym trądzikiem <;
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 09:44   #4838
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

[quote=marthusia;8038979]
Cytat:
Napisane przez daisy93 Pokaż wiadomość
No była to okrągła stówka,ale byłabym nawet w stanie oszczędzać,żeby sobie chodzić raz w miesiacu,tylko jeszcze żeby czas znaleźć ale naprawdę polecam
A co do aspirynowej,to dwa razy sobie robiłam,ale nie zauważyłam żadnych efektów.Ale dziewczyny zachwalają na wielu wątkach więc napewno warto spróbować.

Aaa o to,jaką wodą powinnam myć twarz spytałam kiedyś mojej znajomej masażystki.Doradziłą mi,żebym lepiej obmywała bardziej ciepłą niż chłodną wodą,żeby rozluźnić twarz,tym bardziej,że wyciskam,więc lepiej,żeby skóra nie była napięta.Wcześniej stosowałam się do tego,co się słyszy zazwyczaj,żeby myć chłodną wodą.Po zmianie kosmetyków i zmianie temperatury wody widzę,że jedynie mam problem z rękoma,a nie samym trądzikiem <;
a jeszcze mam pytanie co do zabiegu..
dlugo utrzymywalo sie zaczerwienienie, mialas opuchnieta buzke czy cos? można cały rok, czy tez dopiero od jesieni?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 12:49   #4839
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja to już nie mam cierpliwości niby pięknie, gładko..... wstaje rano a na środku czoła ogromny, czerwony wulkan. żaden korektor tego nie przykryje bo jest odstający ... :/ skąd to sie bierze? dlaczego sam środek czoła?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 13:09   #4840
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jak ja ohydnie wygladam

Nigdy sie tego nie pozbede
Nie mam juz sily chodzic do dermatolog i smarowac sie lekarstwami ktore daja tylko krotkotrwaly efekt
Jak jedeb sie zagoi to drugi wyskoczy , jeden wiekszy od drugiego w efekcie mam blizny, pryszcze i zaskorniki. Wczoraj nie wytrzymalam i powyciskalam

Juz nie mam sily
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 14:22   #4841
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie poddawaj się, tak nie można. A przynajmniej nie w formie niekrępowania sobie ruchów rak w kierunku twarzy...
Mi osobiście maseczka aspirynowa nie pomogło. A stosowałam jak na siebie dość regularnie i dość długo... bez efektów. Może glinka?

Ja wczoraj byłam z tżtem na małej wycieczce, wysmarowałam się filtrem i oczywiście na to makijaż. Wydawało mi się że ładnie wszystko zatuszowałam, ostatecznie strupków i czerwonych kropek po nich nie mam za dużo.
Zrobił mi zdjęcia. wyglądam na nich STRASZNIE. Już pomijam pory jak kreatery na dużym zbliżeniu [to chyba nie do uniknięcia], ale te wszystkie paskudy które niby zatuszowałam wyglądały okropnie :/ Ja już niewiem co mam robić. Do tego wieczorem po dłuższej kąpieli wyskoczyły mi następne 3 paskudztwa... [fakt, że radości z jedzenia sobie nie szczędziłam ostatnia, więc chyba powinnam się cieszyć że tylko 3]. Nie musze chyba mówić, że od razu je ruszyłam? Jak potem jesszcze dotykałam ich paluchami, to się TŻ zorientował i powtarzał 'nie ruszaj', tlyko nie wiedział, że już po fakcie :/ arr
Ja się tylkopytamZA CO. Czemu ja jestem winna, że musze uważać na wszystko co jem, to już żadnej przyjemności sobie doraźnie nie można sprawić? Słodkie nie, czekolada nie, przyprawy nie (zwłaszcza ostre), kawa nie, słone (za słone. taki elubię) też nie. Czy wszystko co jem musi być niechemiczne i mdłe? :< wrr

na 10 jestem zapisana do mojej dawnej dermatolożki. jedynej, która do tej pory jakoś mi pomogła [przepisując zineryt+acneroxid+detreom ycyne - do ktorych zawsze wracalam]; zanim ja spytam o mikrodermabrazje albo inne zabiegi kosmetyczne, chcialam was zapytac - co o tym myslicie? Mi się szykuje ciekawe zlecenie i zastanawiam się, czy nie zafundować sobie serii... Pytanie czy taka seria np co tydzień czy dwa - np pięć razy wystarczy na poprawę, czy to trzeba robić regularnie, żeby coś dało? macie jakieś doświadczenia?
A może sobie sprawić mikro do robienia w domu np z Mary Kay? [bardzo mało o tym jest na forum i nie wiem..]
Tylko najpierw chcę się trochę pozbyć źródła powstawania zaskórników, bo wydaje mi się, że to będzie miało wtedy większy sens... Cała nadzieja w tamtej kobiecie..

Trzymajcie sę
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 15:34   #4842
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Jak ja ohydnie wygladam

Nigdy sie tego nie pozbede
Nie mam juz sily chodzic do dermatolog i smarowac sie lekarstwami ktore daja tylko krotkotrwaly efekt
Jak jedeb sie zagoi to drugi wyskoczy , jeden wiekszy od drugiego w efekcie mam blizny, pryszcze i zaskorniki. Wczoraj nie wytrzymalam i powyciskalam

Juz nie mam sily
A byłaś może w innym gabinecie niż u dermatologa,tak jak ja np.w gabinecie medycyny estetycznej?Osobiście nie ufam dermatologom,może to dziwne,ale jakoś wydaje mi się,że sztywno wkładają w szablony każdy przypadek i nie patrzą jakoś szerzej na problem.
Mi nikt nie powiedział,że nie mogę chodzić na oczyszczanie manualne,dopiero po paru latach sama odkryłam,że to nie dla mnie

[quote=lemonka;8039001]
Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość

a jeszcze mam pytanie co do zabiegu..
dlugo utrzymywalo sie zaczerwienienie, mialas opuchnieta buzke czy cos? można cały rok, czy tez dopiero od jesieni?
O,dobrze w sumie,że spytałaś.Ja mam wielki problem z zaczerwienieniami,szczegó lnie na nosie,mam chyba problem z krążeniem i wystarczy lekko dotknąć mójnos i jest czerwony jak u Rudolfa.Po kadym wyciskaniu wyglądam jakby mnie kot obdrapał.Po tym zabiegu byłam w szokupani kończąc zabieg powiedziała 'nosek jest teraz zaczerwieniony,ale to zniknie za pare minutek',ja sobie myślę,że w sumie nieszkodzi,przyzwyczajona jestem.Wyszałm,spojrzałam w lusterko i nos był leciutko zaróżowiony,jakbym sobie wydmuchała nos przed chwilą.Spokojnie wyszłam tak na miasto.A pora roku chyba nie ma znaczenia,to normalny zbaieg oczyszczania twarzy.Śladów nie ma żadnych,kompletnie żadnych.Zzaczerwienień,st rupków,czy kolejnych wyprysków przez rozniesone bakterie - brak

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
ja to już nie mam cierpliwości niby pięknie, gładko..... wstaje rano a na środku czoła ogromny, czerwony wulkan. żaden korektor tego nie przykryje bo jest odstający ... :/ skąd to sie bierze? dlaczego sam środek czoła?
Może przez dietę?A pijesz jakieś herbatki na oczyszczenie organizmu z bratka czy coś podobnego?

Nie załamujemy się! Mimo,że u mnie tokolejny dzień porażek nie możemy wymiękać.

Edit: A tak swoją drogą,co do tego jak przetrwać nie wyciskając.Próbowałyście przekupić samą siebie?Pewnie wiele metod już tu się przewinęło,ale szczerze mówiąc nie czytałam wątku od deski do deski.Może na kogoś zadziała 'jak nie wycisnę sobie nic przez nastepne np.7h,to cośtam' czasem warto się szarpnąc na jakąś nagrodę i to za taki wyczyn
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 16:10   #4843
slonce_00
Rozeznanie
 
Avatar slonce_00
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 633
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no nie własnie sobie zmasakrowałam twarz ........
__________________

'postaramy się, postaramy i znowu będzie pięknie'



slonce_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:05   #4844
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

:cis za:nie wolno!! potem naprawdę jest gorzej .
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:09   #4845
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej wróciłam już do was z nad morza nie ruszałam ponad tydzień buzi i wszystko się ładnie wygoiło i jest ok tyle że musze zrobić małe oczyszczanie bo strasznie dużo zaskórników mi się namnożyło ale postaram się zrobić to najdelikatniej poźniej jeszcze tu do was zajrze bo muszę sie ogarnąc po przyjeździe ...
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:35   #4846
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Spojrzałam dziś na swoją twarz, całą w ranach i stwierdziłam ze tak dłużej być nie może. Zaczynam odwyk...
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:39   #4847
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Może przez dietę?A pijesz jakieś herbatki na oczyszczenie organizmu z bratka czy coś podobnego?

Pije z bratka, jakiś czas temu byłam w tym bardzo regularna 2-3 herbatki dziennie tak jak radzili na opakowaniu. Ostatnio sie troche opuściłam i pije jak mi sie przypomni czyli co 2-4 dni
Ostatnio popijam tez od czasu zieloną (tylko ze względu na walory smakowe) może to od tego?

Nie moge już patrzeć na tego roga posmarowałam go pasta cynkowa, do wieczora mi go wywali i go usune ręcznie.... eh, no nie ma wyboru

shima broda pewnie tez w dobrym stanie? Tylko uważaj żeby to małe oczyszczanko nie przerodziło sie w masakre, granica jest bardzo płynna
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 18:00   #4848
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Pije z bratka, jakiś czas temu byłam w tym bardzo regularna 2-3 herbatki dziennie tak jak radzili na opakowaniu. Ostatnio sie troche opuściłam i pije jak mi sie przypomni czyli co 2-4 dni
Ostatnio popijam tez od czasu zieloną (tylko ze względu na walory smakowe) może to od tego?

Nie moge już patrzeć na tego roga posmarowałam go pasta cynkowa, do wieczora mi go wywali i go usune ręcznie.... eh, no nie ma wyboru
To pewnie wiesz,że bratek oczyszcza organizm i wszystko najpierw musi wyjść,ale niestety na lokalizację rogu nie ma żadnego usprawiedliwienia ;} Ale zielona raczej nie ma na to wpływu.Chociaż może to indywidualna sprawa ja piłam zieloną codziennie, potem sporadycznie, teraz w ogóle i nie było żadnych efektów. Rozgrzej sobie dobrze twarz i wyciśnij gnojka przed snem chwilę,w nocy powinno się zregenerować,a przynajmniej po części.
Ja znowu jestem cała czerwona w odciskach własnych paznokci -_-'
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 18:31   #4849
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
To pewnie wiesz,że bratek oczyszcza organizm i wszystko najpierw musi wyjść,ale niestety na lokalizację rogu nie ma żadnego usprawiedliwienia ;} Ale zielona raczej nie ma na to wpływu.Chociaż może to indywidualna sprawa ja piłam zieloną codziennie, potem sporadycznie, teraz w ogóle i nie było żadnych efektów. Rozgrzej sobie dobrze twarz i wyciśnij gnojka przed snem chwilę,w nocy powinno się zregenerować,a przynajmniej po części.
Ja znowu jestem cała czerwona w odciskach własnych paznokci -_-'

Ale ja mam etap oczyszczania po herbatce już dawno za sobą Wywaliło mnie po niej po 2-3 tygodniach picia a teraz jestem już pare miesięcy po rozpoczęciu kuracji bratkiem

Ty ciśniesz codziennie? Szybko Ci schodzą ślady?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 18:50   #4850
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ahha.
Po jestem cała czerwona ,ale podziwiam zdolność regeneracji mojej skóry.Następnego dnia zazwyczaj nie ma już zaczerwienień,chyba,że jakoś mocno sobie cisnęłam jakiś 'róg',gdzie nie było nic w środku.Jak rano sobie cisnę,to zaczerwienienie jest zazwyczaj cały dzień,ale stopniowo znika i po paru godzinach niemal całkowicie da się zapudrować.A tak,cisnę dzień-w-dzień,nałóg!
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 19:19   #4851
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Szczęście masz, ze chociaż Ci to znika. U mnie prawie każde naciśniecie znać ze 2 tygodnie na twarzy ...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 08:34   #4852
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

QsQs udało mi się nie zrobić masakry no ale wiadomo że wydusiłam troche więcej niż trzeba było, a co do brody to zostały mi na niej dwie duże blizny więc nie wygląda póki co tak jakbym chciała. trzeba dalej próbować nie ruszać i pewnie za jakiś miesiąc nie będzie śladu Jak twoja broda a w szczególności jej lewa strona??
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:11   #4853
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny, a czy tez tak macie ze jak próbujecie wycisnąc niektóre zaskórniki tonie wychodzi i wszystko puchnie?;/

Uff wczoraj naszczescie dałam rade jedenej gulii i został dzsi tylko strupek ale jest nastepna:/ ktora powstała z mojego rozdrapywania no juz nie wiem jak sie powstrzymywac
w dodatku na czole mam taka kaszke:/ daaawno tego nie miałam nie wiem jak sie tego pozbyc nie cche znowu wracac do kwasów i tych wysypów..

a jak profesjonalnie nazywa sie ten zabieg z wysysaniem zaskórników?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:11   #4854
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Przezylam to wesele

Oczywiscie dostalam @ dopiero dzien przed i dopiero w dniu samego wesela zaczelo sie choc odrobine goic...ale jakos przezylam

P.S. Woda utleniona jednak potrafi lekko odbarwic - dotarlo do do mnie dopiero po weselu
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:24   #4855
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
i jak quleczko z tym olejkiem?
odpowiadam z opoznieniem bo musialam odepac weekend i imprezy
kurcze, kolega byl tam z aparatem i z obiektywem ze sporym zoomem, wole nie myslec jak na tych zdjeciach w pelnym sloncu wygladam

co do olejku ja ten olejek bardzo lubie i do kapieli czasem i na skore (choc niby nie powinno sie go stosowac bez rozcianczenia) ale ja go stosuje i mam wrazenie, ze dezynfekuje dosc dobrze i krostki szybciej znikaja, a nie wysusza

w ogole olejek jest dodatkiem w wielu kosmetykach tradzikowych - mialam kiedys cala serie tee tree z oriflame bodajze, teraz mam tez mydlo z olejkiem ale i tak czysty jest najlepszy
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:27   #4856
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
marthusia masz dużo racji. Moje podstawowe kosmetyki czyli - krem, żel do twarzy i tonik tez nie są typowo antytradzikowe. Te rożne 'specyfiki' stosuje przeważnie po to żeby załagodzić to co napsułam...miejscowo, punktowo. Na rozdrapanej skórze tworzą sie często ropne krostki i akurat to potrzebuje czasem podsuszenia W chwili obecnej ja tez nie mam trądziku (wyleczyłam), ale jak zobacze chociaż minimalnego pryszcza czy zaskórnika łapy idą w ruch. W miejscu gdzie wycisne często coś sie paprze....takie błędne kolo
Dokladnie jak o mnie... ja tez nie mam rzeczy typowo na tradzik, jak juz cos czasem to do cery mieszanej co najwyzej.

Gdybym w ogole nie ruszala...to na pewno poza paroma krostkami przed okresem nie bylo by tak zle... ehhhh
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:36   #4857
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy tez tak macie ze jak próbujecie wycisnąc niektóre zaskórniki tonie wychodzi i wszystko puchnie?;/
Tak , tyle ze teraz na szczescie juz udaje mi sie czesto zatrzymac jak widze, ze cos nie wychodzi...kiedys cisnelam i cisnelam i efekt byl oplakany.

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
w dodatku na czole mam taka kaszke:/ daaawno tego nie miałam nie wiem jak sie tego pozbyc nie cche znowu wracac do kwasów i tych wysypów..
Ja tez mam takie okresy, ze nie z tego ni z owego cale czolo w grudkach, wlasnie takiej kaszce i czesto to ruszam...ale prawda jest taka, ze jakby tego nie ruszyc to to po pewnym czasie samo znika w duzej mierze. To chyba zalezne jest u mnie od fazy cyklu...jak wszystko prawie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
a jak profesjonalnie nazywa sie ten zabieg z wysysaniem zaskórników?
o ile sie nie mysle to mikrodermabrazja tak dziala mniej wiecej
http://www.onel.pl/?mod=art&id=1465
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:46   #4858
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no nareszcie jesteś quleczko
woda utleniona rzeczywiście może odbarwić... mnie się trochę brwi rozjaśniły, ale prawie nie widać z resztą na kolor podobny do koloru moich włosów, więc zupełnie mi to nie przeszkadza.
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:46   #4859
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
odpowiadam z opoznieniem bo musialam odepac weekend i imprezy
kurcze, kolega byl tam z aparatem i z obiektywem ze sporym zoomem, wole nie myslec jak na tych zdjeciach w pelnym sloncu wygladam
Ahhh zazdroszcze wesela ) na pewno nie bedzie tak źle na zdj! jak w słoncu to moze beda lekk przeswietlone i nie bedzie widac

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Tak , tyle ze teraz na szczescie juz udaje mi sie czesto zatrzymac jak widze, ze cos nie wychodzi...kiedys cisnelam i cisnelam i efekt byl oplakany.
Własnie tez staram sie powstrzymywac ale jak widze takie zaskórniki to ghhhr:/

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Ja tez mam takie okresy, ze nie z tego ni z owego cale czolo w grudkach, wlasnie takiej kaszce i czesto to ruszam...ale prawda jest taka, ze jakby tego nie ruszyc to to po pewnym czasie samo znika w duzej mierze. To chyba zalezne jest u mnie od fazy cyklu...jak wszystko prawie
Jak na razie tego nie ruszam fajnie by było gdyby znikło samo! dotychczasowo cąłkiem dobrze działał na to acnefan ale teraz nie moge go dostac w aptece..


Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
o ile sie nie mysle to mikrodermabrazja tak dziala mniej wiecej
http://www.onel.pl/?mod=art&id=1465
dziekuje trzeba namowic mame
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:05   #4860
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gliwiczanka Pokaż wiadomość
no nareszcie jesteś quleczko
woda utleniona rzeczywiście może odbarwić... mnie się trochę brwi rozjaśniły, ale prawie nie widać z resztą na kolor podobny do koloru moich włosów, więc zupełnie mi to nie przeszkadza.
No mi tez sie nie rozjasnila jakos tragicznie - tez do koloru wlosow mniej wiecej...czyli do rudawego - jedyny problem w tym ,ze syfki mialam tylko przy jednej i tylko jedna smarowalam

Teraz do kompletu chyba powinnam sobie druga posmarowac bo cos za ciemna jest
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.