pędzle do makijażu KOZŁOWSKI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 18:12   #91
sokra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Cześć dziewczyny

Na wstępie od razu napiszę że jestem facetem i w prezencie dla swojej dziewczyny chcę kupić kilka pędzli do makijażu. Po wstępnym rozpoznaniu wybór padł właśnie na Kozłowskiego. Potrzebuje (a w zasadzie moja dziewczyna) pędzli do cieni. Chciałbym kupić kilka pędzli i zrobić taki pełny zestaw do cieni. Ile takich pędzli potrzeba ? jakie rodzaje i rozmiary? Tutaj właśnie liczę na waszą pomoc ponieważ ja się zupełnie na tym nie znam Chciałbym się wyrobić w 100-150 zł jeśli jest to oczywiście realne. Jeśli możecie to wypiszcie kilka takich pędzli z rozmiarami i krótkim opisem, byłbym bardzo wdzięczny

Pozdrawiam
sokra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 18:26   #92
sokra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Cześć Dziewczyny

Podepnę się pod wątek i na wstępnie od razu napiszę że jestem facetem i potrzebuję waszej rady. Chce kupić dla dziewczyny kilka pędzli do cieni Kozłowskiego. Chciałbym zrobić taki zestaw z kilku najważniejszych pędzli. Tutaj potrzebuję waszej pomocy możecie mi napisać co najlepiej kupić jaki model pędzli i rozmiar ? Ile takich pędzli potrzeba żeby był komplety zestaw do samych cieni. Byłbym wdzięczny za wasza pomoc. Chciałbym się zmieścić w budżecie ok 100-150 zł o ile jest to realne


Pozdrawiam
sokra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:59   #93
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Cytat:
Napisane przez tomi123 Pokaż wiadomość
Poleca Bobbi Brown.Kupilam ostatnio zestaw na Gumtree-sa swietne!
też uwielbiam podrabiane zestawy
ale po co informujesz o tym na wątku KOZŁOWSKIEGO ?
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:42   #94
lordluke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Może spytaj bezpośrednio u producenta? Pewnie coś Ci doradzi

http://www.pedzle-kozlowski.pl/o-firmie/
lordluke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:05   #95
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Hej dziewczyny, mój pędzel ukochany kabuki Sephory był ze mną 5 lat, był, bo w zeszłym tygodniu włosie w całości wypadło z nasadki, odkleiło się od niej. Używałam go do brązera i pudrów w kamieniu. Nie osypywały się z niego.
Szukam porządnego pędzla podobnego typu, Kabuki był w okrągłej, niespłaszczonej nasadce, dzięki czemu był duży, ale miał tę wadę, że trudno było nim operować np w kącikach nosa. Natomiast jego największą zaletą była gęstość i delikatność włosia. Bardzo gęsty, bardzo zbity (trudny w myciu), a jednocześnie delikatny dla skóry, nie kłuł.
Dlatego szukam teraz pędzla nieco spłaszczonego, ale dużego, największego i jednocześnie najgęstszego, co niestety często nie idzie w parze, bo np Maestro ma pędzle im większe, tym miększe, lejące.
Który pędzel Kozłowski polecacie? Nie mam możliwości "pomacania". Czy te pędzle do pudrów są dobrze zbite, czy raczej nadają się bardziej do pudrów pyłkowych i sypkich??? Chcę taki pędzel, którym można kosmetyk lekko wetrzeć w skórę, rozprowadzić, a nie tylko oproszyć twarz. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi

A jeśli nie Kozłowski to jaki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:06   #96
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Witajcie,
zamierzam złożyć zamówienie na pędzle firmy Kozłowski, czy jest ktoś z Was chętny? Więcej na pw.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 21:55   #97
Roseen
Przyczajenie
 
Avatar Roseen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Witajcie.
Również mam zamiar kupić pędzle z firmy Kozłowski i do tego etui. Z tym, że na KWC spotkałam się z opinią, że nie do końca to etui jest dobre, bo "zgniata włosie" czy coś w tym stylu, ale z drugiej strony ciężko kupić do tych pędzli etui innej firmy, bo pędzle kozłowski są raczej dłuższe niż pędzle innych firm.
Jak to jest tak naprawdę? Czy któraś z Was posiada to etui i mogłaby się wypowiedzieć?
I jeszcze zastanawiam się w jakich opakowaniach przysyłają pędzle? Zwykła folia, plastikowe pudełko, czy takie jakby plastikowo-gumowe etui?
Roseen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 10:15   #98
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Cytat:
Napisane przez Roseen Pokaż wiadomość
Witajcie.
Również mam zamiar kupić pędzle z firmy Kozłowski i do tego etui. Z tym, że na KWC spotkałam się z opinią, że nie do końca to etui jest dobre, bo "zgniata włosie" czy coś w tym stylu, ale z drugiej strony ciężko kupić do tych pędzli etui innej firmy, bo pędzle kozłowski są raczej dłuższe niż pędzle innych firm.
Jak to jest tak naprawdę? Czy któraś z Was posiada to etui i mogłaby się wypowiedzieć?
I jeszcze zastanawiam się w jakich opakowaniach przysyłają pędzle? Zwykła folia, plastikowe pudełko, czy takie jakby plastikowo-gumowe etui?
Witaj, pędzle Maestro także mają długie trzonki, może etui tej firmy będzie odpowiednie?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 12:08   #99
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Mam etui z Maestro i z Kozło wskiego i obydwa jak najbardziej są godne polecenia.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 21:15   #100
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: pędzle do makijażu KOZŁOWSKI

Kuszą mnie pędzle Kozłowskiego okropnie . Mam jeden od nich do ust i jest do bani... Nie wiem czy ryzykować z większym zamówieniem.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-17 22:15:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.