peeling kawowy - rewelacja - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-06, 18:25   #751
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

A zobaczcie co znalazlam na stronce podana tu przez jedna z wizazanek http://www.mydlandia.pl/p30-Kawowe-m...alne-100-g.htm
mozna takowe mydelko sprezentowac komus (bo wiadomo ze same nie bedziemy wydawac 12zl. na mydlo kawowe jak mamy ten peeling), hehe
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 18:34   #752
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Antycellulitowo działa przede wszystkim masaż; kofeina też, ale w znikomym stopniu. Zesztą, jeśli przenika, to tylko w nieznacznych ilościach i raczej do naskórka niż skóry. Nie jesteśmy w końcu pierwotniakami i nie wchłaniamy pokarmów. Myślę, że bardziej niż kofeina czy kawowe aromaty pobudza intensywne tarcie i gorąca woda.

Peeling z kawy rozpuszczalnej? Będzie to raczej peeling cukrowy aromatyzowany kawą, której wcale nie potrzeba nawet zaparzać - toż to kawa instant. Rozpuści się pod wpływem żelu, oleju, czy czego tam użyjesz.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 18:35   #753
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Fajnie wygląda to mydełko, aż chciało by się je zjeść
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 18:35   #754
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez jowisia
Wiesz, moj problem polega chyba na tym, ze nie znam sie na nazewnictwie kaw Wlasnie zrobilam sobie taka papke : kawa TAKA DO EKSPRESU, zalana odrobina wody, do tego cukier i troche cynamonu, do tego jakas resztka balsamu do opalania, ktorego chce sie pozbyc. No i wlasnie sobie zaaplikowalam na lydke. Prawa. I co? Nie widze zadnej roznicy miedzy ta lewa (niepeelingowana). A to co scieralo, to chyba predzej byl cukier niz kawa, wiec dlaczego peeling kawowy?
Hm, ten peeling najabrdziej chyba ma pomagac na cellulit, wiec glownie stosuje sie go na uda i posladki (z tego co sie doczytałam, oczywiscie stosuje sie tez na reszte ciala ). Poza tym nie rob moze eksperymentow, ze jedna noge wysmarujesz a druga nie i czy widac roznice poprostu wez kapiel lub prysznic i wykonaj ten peeling, ale tez troche dluzej niz normalny, kilka min.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 18:43   #755
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez mentha
Antycellulitowo działa przede wszystkim masaż; kofeina też, ale w znikomym stopniu. Zesztą, jeśli przenika, to tylko w nieznacznych ilościach i raczej do naskórka niż skóry. Nie jesteśmy w końcu pierwotniakami i nie wchłaniamy pokarmów. Myślę, że bardziej niż kofeina czy kawowe aromaty pobudza intensywne tarcie i gorąca woda.

Peeling z kawy rozpuszczalnej? Będzie to raczej peeling cukrowy aromatyzowany kawą, której wcale nie potrzeba nawet zaparzać - toż to kawa instant. Rozpuści się pod wpływem żelu, oleju, czy czego tam użyjesz.
Bardzo piekne dzieki za odpowiedz.

Tez jestem przekonana, ze antycellulitowo to dziala sam masaz, a kofeina nie moze przeniknac sobie tak po prostu. I jestem pewna, ze to co was pobudza, to energiczny masaz i zapach kawy, ktory ozezwia, a nie kofeina we krwi.

Kawy rozpuscilam taka jak do expresu sie stosuje (nie wiem jak to sie nazywa), zrobila sie taka papka. Do tego dodalam cukru i balsamu. Ale mam wrazenie, ze to cukier dziala jak peeling, a nie ta cala kawa
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 18:44   #756
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez sloncee
Fajnie wygląda to mydełko, aż chciało by się je zjeść
A widzialas tą reszte mydelek pod spodem???
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 18:57   #757
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Grejpfrutowo - cytrynowe i wiśniowe wyglądają apetycznie
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 19:20   #758
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Też mi się nie chce wierzyć, że kofeina z tego peelingu przenika do krwioobiegu. Przecież w takim razie wszystkie mazidła, którymi się nacieramy robiłyby to samo, a to już nie byłoby takie zdrowe Możliwe że kofeina wnika w naskórek, i ma jakieś znikome działanie antycellulitowe, a dodając masaż tymi, grubymi przecież, to działa korzystnie

I też zgodzę się z tym, że pobudzenie wynika raczej od aromatu kawy i od intensywnego masażu niż od kofeiny samej w sobie.

Jowisiu, jeśli nie masz kawy nierozpuszczalnej (czyli takiej która jakieś drobinki pozostawia po rozpuszczeniu, bo z tego co piszesz wynika że jednak użyłaś rozpuszczalnej, bo taką zwykłą kawą ścieranie byś raczej czuła ) możesz używać samego cukru, lub dodać soli (sól też ma działanie ujędrniające)
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:09   #759
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Jowisiu, jeśli nie masz kawy nierozpuszczalnej (czyli takiej która jakieś drobinki pozostawia po rozpuszczeniu, bo z tego co piszesz wynika że jednak użyłaś rozpuszczalnej, bo taką zwykłą kawą ścieranie byś raczej czuła ) możesz używać samego cukru, lub dodać soli (sól też ma działanie ujędrniające)
Agusiu, ja uzylam takiej do ekspresu (nie wiem jak ona sie nazywa, ale mam w domu ekspres i takiej uzywam), nie rozpuscila sie, dodalam troche wrzatku, zrobila sie z tego taka papka, do tego dodalam cukier, ale mialam wrazenie ze to drobinki cukru scieraja a nie ta cala kawa

Powiem wam dziewczyny, ze mnie ten peeling nie zachwycil, albo ja nie wiem o co chodzi i go nie umiem robic. Tylko zapaprana i zafajdana cala lazienka...
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:14   #760
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez jowisia
Tylko zapaprana i zafajdana cala lazienka...
To jest fakt
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 20:14   #761
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Kofeina w kosmetykach może, co najwyżej, poprawić mikrokrążenie, dlatego wchodzi w skład większości specjalistycznych preparatów antycellulitowych. Takie samo działanie ma kakao. Producenci nie umieszczają na opakowaniach ostrzeżeń dla osób z nadciśnieniem

Zawsze można użyć kawy bezkofeinowej
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 22:44   #762
olivka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: kawowy peeling

przezlosliwa ja tez poprosze moze tym razem podziala agawawilczek@interia.pl
__________________
olivka88
olivka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:22   #763
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Wow, jestem w szoku Wczoraj wieczorem po raz pierwszy zrobiłam sobie ten peeling. Połączyłam zaparzoną kawę z cukrem i płynem pod prysznic. Rewelacja, jeszcze nigdy nie miałam tak gładniej skóry na pośladkach i udach I brzuszek też trochę pomasowałam Dziękuję za taki patent
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 13:33   #764
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Ja juz jestem po drugim peelingu kawowym, i tak szczerze mówiąc nie wierzyłam w jego działanie, ale jak się okazało myliłam się !!! i jestem w kompletnym szoku, to jest po prostu super, nałożyłam kawki do miseczki dodałam oliwki, żelu pod prysznic, oraz cukier wniliowy i cynamon, boże jak to pięknie pachniało, ale jaki efekt Szczegól ze cała łazienka brudna, to co poczułam na mym ciele było przecudowne, skórka ja pupcia niemowlęcia normalnie !!! Teraz już zawsze będę sobie robic takie cudo. Normalnie stałam w wannie i tańczyłam z tym peelingiem, masując całe ciałko, a na koniec nawet delikatnie buzie wysmarowałam i też extra było koniec z szorstką pupką, łokciami i kolanami.

W S Z Y S T K I M
G O R Ą C O
P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!

musicie to spróbować !!!!
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 14:25   #765
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Maszka, z twarza uwazaj, choc jesli ie dodawalas soli, to pewnie nic nie szczypalo
Ten peeling jest naprawde rewelacyjny a do tego tak latwo dostepny
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 14:49   #766
TicTac
Raczkowanie
 
Avatar TicTac
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 318
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

oj tak ten peeling to poprostu cudo...a ciałko jak po żadnym innym peelingu. Super patent!!!
TicTac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:39   #767
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

CUDEŃKO !! !! !!
Przed chwilą sobie zrobiłam ten peeling i jestem w bardzo głębokim szoku po prostu oniemiałam
W życiu nie miałam tak gładkiej skóry !!
Łazienka rzeczywiście upaprana, ale to pikuś liczy się efekt
Jestem cała gładziutka, stopy, łydki, kolana, uda, pupa, brzuszek, ręce, dłonie, łokcie, dekolt
Kocham ten peeling i osobę, która go wymyśliła, i osobę, która o nim wspomniała tutaj
Wszystkim gorąco polecam!!

Pozdrawiam
b.

Zapomniałam dodać, że to niezwykły poprawiacz humoru Nie wiem czy z powodu zapachu, czy dlatego że mam teraz milutkie ciałko, ale humor mam o 100% lepszy niż przed peelingiem
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:58   #768
Nocturne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Powaznie zastanawialam sie czy nie zalozyc takiego tematu ale skoro juz jest... Dla peelingu czapki z glow - ja uzywam glownie do twarzy (przede wszystkim z dodatkiem oliwy z oliwek albo oleju dyniowego - skora jest wtedy jak niemowlaczka). Ostatno eksperymentowalam z wzbogacaniem skladu i tak mialam juz peeling kawowy z : mleczkiem do twarzy, kremem nawilzajacym, cukrem (nadaje sie tylko do jednego uzytku bo pozniej sie zlepia i tworza sie twarde grudki), drozdzami (tutaj w formie peelingu-maseczki ^^) i z brzoskwiniami (kwasy AHA ;P). W kolejnyc sesjach mam zamiar wyprobowac z zumiankiem i czarna herbara oraz z odrobina soku z cytryny. W kazdym bac razie narazie najlepiej mi wychodzi mix krem+mleczko
Nocturne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 22:11   #769
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

HA! Ja sobie zrobiłam tez dzisiaj o raz perwszy i czuje sie cudownie! Skórę mam o wiele gładszą i jędrniejszą. Jedyny minus, to to, że od soli mnie troche szczypało i porobiły mi sie czerwone placki na kolanach i łokciach oraz na pupie (???). Wiem, że to pewnie przez sól, bo dzisiaj depilowałam nogi, ale przecież na pupie i łokciach nic nie depilowałam, wiec zastanawiam sie czemu był taki efekt. Generalnie zapach bardzo ładny, chociaz chyba dodałam za duzo kawy. Czuje się teraz troche orzeźwiona i jakby mi nieco energii wróciło. Dodatkowo skóra jest ładnie nawilzona, że pierwszy raz od dawna zastanawiałam się czy jest sens uzywać balsamu, ale w koncu go uzyłam, bo ja nie umiem inaczej chyba.

Generalnie to bede go robic cześciej i zobacze jakie sa efekty. A czy ktos zauważył zanik cellulitu po stosowaniu tego peelingu? I co jaki czas można go uzywać? Bo na pewno nie codziennie bo jest dosć mocny.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 22:17   #770
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

ja uzywam srednio raz w tygodniu
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 23:14   #771
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez Nocturne
Powaznie zastanawialam sie czy nie zalozyc takiego tematu ale skoro juz jest... Dla peelingu czapki z glow - ja uzywam glownie do twarzy (przede wszystkim z dodatkiem oliwy z oliwek albo oleju dyniowego - skora jest wtedy jak niemowlaczka). Ostatno eksperymentowalam z wzbogacaniem skladu i tak mialam juz peeling kawowy z : mleczkiem do twarzy, kremem nawilzajacym, cukrem (nadaje sie tylko do jednego uzytku bo pozniej sie zlepia i tworza sie twarde grudki), drozdzami (tutaj w formie peelingu-maseczki ^^) i z brzoskwiniami (kwasy AHA ;P). W kolejnyc sesjach mam zamiar wyprobowac z zumiankiem i czarna herbara oraz z odrobina soku z cytryny. W kazdym bac razie narazie najlepiej mi wychodzi mix krem+mleczko
Kawa z drożdżami może podrażnić co wrażliwsze cery, bo to nie dość, że peeling mechaniczny, to jeszcze enzymatyczny.

Jak wygląda wersja z brzoskwiniami?
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 23:34   #772
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

A czy można przechowywac nadmiar peelingu? Bo ja zrobiłąm sobie sporo i nie chce wyrzucac. Czy jak go włoze do lodówki to nic mu nie będzie?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 23:54   #773
wfw
Raczkowanie
 
Avatar wfw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z Warszawy
Wiadomości: 52
Question Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez mentha
Jestem ciekawa jakie efekty dałby peeling z kawy, wiórków kokosowych i żelu pod prysznic kokosowego (ewentualnie oleju kokosowego, mleczka kosmetycznego albo balsamu o takim zapachu).
no ja własnie za pierwszym razem zrobiłam zaparzoną kawe z wiórkami, miodem, oliwa z oliwek i smietanką. prawdziwe kombo!! . było cudownie, skóra gładziutka jak nigdy!! ale potem niestety, wokół mieszków włosowych porobiły mi się ranki , no i strupki, co nie chca schodzić... i nie wiem co zrobic, zeby sie tak nie robiło... mialyscie tak kiedys? nie chce z niego rezygnowac, bo jestem po nim taka gladziutka... potem juz nie dawalam wiorkow i dalej mi sie to paskudztwo robiło, wiec to nie ich wina
pozdrawiam
wfw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 07:52   #774
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A czy można przechowywac nadmiar peelingu? Bo ja zrobiłąm sobie sporo i nie chce wyrzucac. Czy jak go włoze do lodówki to nic mu nie będzie?
No, ja nie wiem, sama przetrzymuję go przez kilka dni nawet, później tylko trzeba dodać wody, czy żelu bo zasycha. Ale ja do wrażliwców nie należę, więc nie wiem czy taki peeling ich nie podrażni No i nie wiem czy nadal będzie miał działanie antycellulitowe, ale wiem, że nadal tak samo wygładza
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 11:12   #775
Elficzka
Raczkowanie
 
Avatar Elficzka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Witam!
Dzisiaj miałam się udac do marketu po specyfiki do skóry, myślę że poprzestanę na najbliższym sklepie w którym zaopatrzę się w kawke i smietane Dzięki dziewczyny za ten przspis mam nadzieje ze efekt bedzie rownie bajeczny w moim przypadku!!

POZDROWIONKA
Elficzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 11:23   #776
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Wypróbowałam i rzeczywiście RE WE LA CJA!!!!
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:45   #777
asioolka
Przyczajenie
 
Avatar asioolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 24
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Po przeczytaniu tego całego wątka skusiłam sie na peeling kawowy i jestem zdumona !! Jeszcze nigdy żaden peeling( a wierzcie mialam juz ich sporo i to roznych firm np. Avon, Dove, AA) nie dał tak wspanialych efektow!! Jestem bardzo zadowolona skora jest jedwabiscie gladka i super naprezona!! Polecam!!
asioolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 17:34   #778
Nocturne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez mentha
Kawa z drożdżami może podrażnić co wrażliwsze cery, bo to nie dość, że peeling mechaniczny, to jeszcze enzymatyczny.

Jak wygląda wersja z brzoskwiniami?
Moja skora do wrazliwych nie nalezy wiec nie mam oporow przed stosowaniem kawy z drozdzami^^ Wersja z brzoskwinkami : Kawa + brzoskwinki bez skorki prosto ze straganu + odrobinka mleka. Brzoskwinie dusisz na jednolita papke i do kawy dajesz w proporcjach 2:1 (2 -kawa)
Nocturne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 19:15   #779
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

właśnie wrócilam spod prysznica ;3.
peeling - jak zwykle - przecudowny.
tylko teraz patrzę na drzwi od łazienki, żeby rodzice nie wchodzili, bo oni zawsze kawe wyczują i beda krzyczec ;3.
słyszałam kiedyś, ze peeling ten ma właściwości brązujące - to prawda?!
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 20:46   #780
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez Nocturne
Wersja z brzoskwinkami : Kawa + brzoskwinki bez skorki prosto ze straganu + odrobinka mleka. Brzoskwinie dusisz na jednolita papke i do kawy dajesz w proporcjach 2:1 (2 -kawa)
a brzoskwinie na co działaja?


munj czemu rodzice będą krzyczeli?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 10:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.