Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 13:42   #4711
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Pannacola a nie miałaś może okresu? Bo z moich doświadczeń wynika że może być potem rudziej niż zwykle... i to żaden zabobon dziewczęta!
Albo może miałaś za świeże włosy? no nie wiem, ja zawsze upieram się przy rozjaśnianiu brudnych włosków bo wtedy farba ma ładniejszy kolor i mniej niszczy.

Ewcia te poziomy rozjaśnienia są czysto orientacyjne. To co producent podaje 2-4 tonów to np. dla mnie ściema. Gdyby tak było to jak robiłam C10 nie wyszłaby mi różnica między resztą pokrytą 100 no bo :
jeśli mam odrost ciemny blond czyli poziom 6 to 4 poziomy jaśniej da mi 10 czyli to co 100 bo ta ma zakres do 6 tonów. A tu dupa, C10 dała mi może poziom 8-9 ale 10 na pewno nie, nawet po potrójnym nakładaniu farby w to samo miejsce i trzymaniu prawie 2 godz. Prędzej by mi chyba włosy wypadły.
Co do białego złota to myślę że ono da jedynie 2 tony jaśniej, 4 na bank nie, bo nie ma proszku rozjaśniającego. Po 100 jakby nałożyć to ładnie będzie na pewno. Ale to podwójna robota.

Adzi07 ja jak sobie sama robię pazurasy to też mi schodzi nawet 5 godz! Ale miesiąc spokoju a teraz robię żelki silikonowe do ściągania acetonem więc jeszcze szybciej. Ale ja bez szponek nie istnieję tak jak bez włosków blond A swoją drogą ostatnio zaczepiła mnie starsza elegancka pani na ulicy i mówi że ślicznie mi w tych białych włosach i myślała że to anioł, nieźle co?
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:50   #4712
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
"Krem rozjaśniając" ;p jutro spróbuje kupić to jak chcesz mogę fotki opakowania wrzucić...
Bardzo proszę
A można go gdzieś w jakiejś sieciówce dostać czy raczej nie?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Pannacola a nie miałaś może okresu? Bo z moich doświadczeń wynika że może być potem rudziej niż zwykle... i to żaden zabobon dziewczęta!
Albo może miałaś za świeże włosy? no nie wiem, ja zawsze upieram się przy rozjaśnianiu brudnych włosków bo wtedy farba ma ładniejszy kolor i mniej niszczy.
Byłam przed... Ale nie wiedziałam,że to może mieć jakiś wpływ
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 13:59   #4713
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hmm raczej nie sadze jutro sie przyjże kto jest producentem.... możne się uda znaleźć ;p a zdjęcie będę na pewno i wrzucę tez jak mi wyszły po tym włoski
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:04   #4714
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Pannacola a nie miałaś może okresu? Bo z moich doświadczeń wynika że może być potem rudziej niż zwykle... i to żaden zabobon dziewczęta!
Albo może miałaś za świeże włosy? no nie wiem, ja zawsze upieram się przy rozjaśnianiu brudnych włosków bo wtedy farba ma ładniejszy kolor i mniej niszczy.

Ewcia te poziomy rozjaśnienia są czysto orientacyjne. To co producent podaje 2-4 tonów to np. dla mnie ściema. Gdyby tak było to jak robiłam C10 nie wyszłaby mi różnica między resztą pokrytą 100 no bo :
jeśli mam odrost ciemny blond czyli poziom 6 to 4 poziomy jaśniej da mi 10 czyli to co 100 bo ta ma zakres do 6 tonów. A tu dupa, C10 dała mi może poziom 8-9 ale 10 na pewno nie, nawet po potrójnym nakładaniu farby w to samo miejsce i trzymaniu prawie 2 godz. Prędzej by mi chyba włosy wypadły.
Co do białego złota to myślę że ono da jedynie 2 tony jaśniej, 4 na bank nie, bo nie ma proszku rozjaśniającego. Po 100 jakby nałożyć to ładnie będzie na pewno. Ale to podwójna robota.

Adzi07 ja jak sobie sama robię pazurasy to też mi schodzi nawet 5 godz! Ale miesiąc spokoju a teraz robię żelki silikonowe do ściągania acetonem więc jeszcze szybciej. Ale ja bez szponek nie istnieję tak jak bez włosków blond A swoją drogą ostatnio zaczepiła mnie starsza elegancka pani na ulicy i mówi że ślicznie mi w tych białych włosach i myślała że to anioł, nieźle co?
bo ja kupiłam tą 218 i mam naturalny ciemny blond z poziomu 6 to wyjdzie mi ładny jasny kolor po tej farbce??

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
A czy na tym 218 nie ma przypadkiem 4-6 tonów?


To ja chyba nie wiem o co chodzi Pierwsze słyszę
Jak to się nazywa? :P
na pewno jest 2-4 bo mam tą farbę w domu...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:11   #4715
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia ta 218 spokojnie ci wyjdzie, bez obaw!
Masz włosy z poziomu 6 a farbka daje max 9 poziom więc to tylko 3 poziomy. Farbka ma zakres do 4. No i kładziesz na natural odrost który łatwiej się rozjaśnia niż długości, a te masz już rozjaśnione więc wyjdzie.
Daj foty jak zrobisz.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:16   #4716
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia ta 218 spokojnie ci wyjdzie, bez obaw!
Masz włosy z poziomu 6 a farbka daje max 9 poziom więc to tylko 3 poziomy. Farbka ma zakres do 4. No i kładziesz na natural odrost który łatwiej się rozjaśnia niż długości, a te masz już rozjaśnione więc wyjdzie.
Daj foty jak zrobisz.
ok, dzieki, uspokoiłaś mnie, tylko słuchaj mi zależy na chłodnym blondzie, czy ten odcień srebrzysty blond wychodzi chłodno?? a widziałaś moje obecne włoski, pare stron wcześniej wkleiłam...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:20   #4717
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

na pewno jest 2-4 bo mam tą farbę w domu...
No to musiało mi się coś ubzdurać
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 14:24   #4718
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Blond bunny ty coś mówiłaś o farbowaniu pdczas okresu, czy to są jakieś konkretnie dni w okresie np. dwa pierwsze dni czy chodzi o cały cykl miesiączkowy??

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
No to musiało mi się coś ubzdurać
no najwidoczniej w platynowym blondzie 100 palette deluxe jest o 4-6
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:30   #4719
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia nawet w studium nas tak uczą żeby zwłaszcza przy rozjaśnianiu pytać dyskretnie klientkę czy czasem nie ma okresu bo wtedy rudo wyjdzie... więc jakaś w tym prawda musi być , no i na sobie testowałam.
Mniejsze znaczenie ma to na farbowanie na kolorki, duże na rozjaśnianie więc lepiej sobie te kilka dni odpuścić. Chodzi o czas miesiączki- kobiety różnie mają 3-7 dni najczęściej...
Widziałam twoje foty i mam wrażenie że ten kolor wyjdzie bardzo podobnie do tego co masz teraz, tylko bardziej stalowo-chłodno.
Będzie na pewno ładnie, ja osobiście lubię ten kolor tylko dla mnie za ciemny ja lubię białość i nawet ton niżej to już dla mnie koszmar.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:32   #4720
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia nawet w studium nas tak uczą żeby zwłaszcza przy rozjaśnianiu pytać dyskretnie klientkę czy czasem nie ma okresu bo wtedy rudo wyjdzie... więc jakaś w tym prawda musi być , no i na sobie testowałam.
Mniejsze znaczenie ma to na farbowanie na kolorki, duże na rozjaśnianie więc lepiej sobie te kilka dni odpuścić. Chodzi o czas miesiączki- kobiety różnie mają 3-7 dni najczęściej...
Widziałam twoje foty i mam wrażenie że ten kolor wyjdzie bardzo podobnie do tego co masz teraz, tylko bardziej stalowo-chłodno.
Będzie na pewno ładnie, ja osobiście lubię ten kolor tylko dla mnie za ciemny ja lubię białość i nawet ton niżej to już dla mnie koszmar.
no ja też bym chciała bardzo jasny blond, ale nie biały tylko bardzo chłodny...
a te włosy które teraz mam też będą jaśniejsze??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 14:43   #4721
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Będą jaśniejsze minimalnie w granicy tego tonu 9 w którym teraz jesteś.
Bardziej połysk im się zmieni niż kolor.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 14:45   #4722
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Będą jaśniejsze minimalnie w granicy tego tonu 9 w którym teraz jesteś.
Bardziej połysk im się zmieni niż kolor.
a mogłabyś wkleić zdjęcie takiego kolorku jaki uzyskam mniej wiecej??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 16:10   #4723
pelunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
proszę doraddzcie jaka farbkę kupić by uzyskać taki kolor jak na zdjęciu 2 a mój kolor to taki jak na pierwszym, w zasadzie sam rozjasniacz mam na włosach

Cytat:
Napisane przez pelunia Pokaż wiadomość
proszę doraddzcie jaka farbkę kupić by uzyskać taki kolor jak na zdjęciu 2 a mój kolor to taki jak na pierwszym, w zasadzie sam rozjasniacz mam na włosach

w zasadzie odrobinkę ciemniejszy bym chciała

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-09 o 21:19 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
pelunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 16:13   #4724
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia nawet w studium nas tak uczą żeby zwłaszcza przy rozjaśnianiu pytać dyskretnie klientkę czy czasem nie ma okresu bo wtedy rudo wyjdzie... więc jakaś w tym prawda musi być , no i na sobie testowałam.
Mniejsze znaczenie ma to na farbowanie na kolorki, duże na rozjaśnianie więc lepiej sobie te kilka dni odpuścić. Chodzi o czas miesiączki- kobiety różnie mają 3-7 dni najczęściej...
Widziałam twoje foty i mam wrażenie że ten kolor wyjdzie bardzo podobnie do tego co masz teraz, tylko bardziej stalowo-chłodno.
Będzie na pewno ładnie, ja osobiście lubię ten kolor tylko dla mnie za ciemny ja lubię białość i nawet ton niżej to już dla mnie koszmar.
Kurde ale myślisz, że na farbowanie rzeczywiście nie ma to wpływu? Bo właśnie dziś dostałam a w weekend chciałam odrosty pofarbować...
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 16:18   #4725
pelunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kurde ale myślisz, że na farbowanie rzeczywiście nie ma to wpływu? Bo właśnie dziś dostałam a w weekend chciałam odrosty pofarbować...


oj tak "okres " ma duży wpływ na farbowanie,dlatego lepiej nie farbować podczas.
pelunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 16:43   #4726
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

snowhite nam mówili głównie o rozjaśnianiu ale jest też ryzyko że farba gorzej weźmie, ach te hormony... Nie wiem, jak chcesz próbuj ale ja dla pewności bym odczekała.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 16:50   #4727
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez pelunia Pokaż wiadomość
oj tak "okres " ma duży wpływ na farbowanie,dlatego lepiej nie farbować podczas.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
snowhite nam mówili głównie o rozjaśnianiu ale jest też ryzyko że farba gorzej weźmie, ach te hormony... Nie wiem, jak chcesz próbuj ale ja dla pewności bym odczekała.
Dzięki dziewczynki macie rację, lepiej odczekam W sumie to i tak brzuch mnie tak boli że ciężko by było, ale swoją drogą to do czego to kobieta jest skłonna się poświęcić żeby być piękną heheh
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 16:53   #4728
asska92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wszystkich, jestem tu nowa tak wogole :P ale to swietny temat i akurat mam tutaj problem.

Mam bardzo jasne włosy, farbowane rozjasniaczem z Joanny do całosci. Kiedyś chcialam je sobie tak dosłownie miinimalnie przyciemnic i przejsc poprostu na zwyklą farbe zeby mniej wypadały, wiec pofarbowałam całą głowę farbą z Garniera. Niestety pozostałam po tym cała niebieska na głowie. Wiec znowu nałozylam ten rozjasniacz. Nie wiem co zrobic aby przejsc na odrobinę ciemniejszą farbę z tego rozjasniacza? boje sie ze znowu bede taka niebieska i nie chce robic dekoloryzacji. Słyszałam ze farby z Joanny, dobrze działają z rozjasniaczem i wychodzi normaln,y ładny kolor. Co o tym sądzicie?

A co do poprzedniego postu, to okres ma wpływ na to, poniewaz działają inne hormnoy w wiekszym stopniu i cos tam się wydziele w cebulkach :P nie wiem dokladnie.
asska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:01   #4729
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Własnie kupiłam Garniera Belle Color 111 i chcę jeszcze raz sobie ją zaaplikować ale tym razem trzymac troszkę dłużej Trochę sie boje bo nie jest ten mój kolor teraz taki zły no ale walcze o jeszcze jasniejszy wiec zaryzykuje. Ciekawe jak wyjdzie a jesli znów bedą zółte? Chociaz nie powinny bo w sumie mam teraz jasne włosy już.... Snowhitee bede trzymać tyle ile mi doradziłaś, ale zastanawiam sie bo cholera tez dzis dostałam okres hehe i natrafiłam na Wasze posty na ten temat...Myslałam o tym Wellatonie platynowym moze teraz by mi ładnie złapało, widziałam tez dzis w sklepie farbkę której zdjecie wklejam - ale nie kupowałam bo nie mogłam sobie przypomniec czy któras z Was miała z nim jakies doswiadczenia, myslicie ze wyszłyby białe czy raczej ze złotą poświatą?
A moze jakaś platyna z Londy?
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 17:14   #4730
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Własnie kupiłam Garniera Belle Color 111 i chcę jeszcze raz sobie ją zaaplikować ale tym razem trzymac troszkę dłużej Trochę sie boje bo nie jest ten mój kolor teraz taki zły no ale walcze o jeszcze jasniejszy wiec zaryzykuje. Ciekawe jak wyjdzie a jesli znów bedą zółte? Chociaz nie powinny bo w sumie mam teraz jasne włosy już.... Snowhitee bede trzymać tyle ile mi doradziłaś, ale zastanawiam sie bo cholera tez dzis dostałam okres hehe i natrafiłam na Wasze posty na ten temat...Myslałam o tym Wellatonie platynowym moze teraz by mi ładnie złapało, widziałam tez dzis w sklepie farbkę której zdjecie wklejam - ale nie kupowałam bo nie mogłam sobie przypomniec czy któras z Was miała z nim jakies doswiadczenia, myslicie ze wyszłyby białe czy raczej ze złotą poświatą?
A moze jakaś platyna z Londy?
Wiesz tej którą załączyłaś to Ci nie polecam, już kilka dziewczyn pisało że wychodzi strasznie żółto... Ja kiedyś używałam kilka razy platyny z londy (taki czerwony kartonik), pamiętam też ma wodę 9% i pamiętam że z kolorku byłam zadowolona ale po czasie trochę żółkł.. Ale wtedy jeszcze nie miałam pojęcia o płukankach itd Myślę, że teraz masz na tyle jasne włoski że ta belle color powinna Ci ładnie wyjść. A jeśli Ci podpasuje to leć i kupuj na zapas bo tą farbkę niestety wycofują.
Aha no i lepiej odczekajmy aż się nam pokończą te cholerne okresy
Załączam foto londy którą kiedyś kładłam.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-04-09 o 17:16
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 17:28   #4731
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no ja właśnie tez dostałam, a chcę farbować jutro...
ale jutro już będzie czwarty dzień i tak się zastanawiam czy farbować;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 19:21   #4732
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

.....hej ja juz kilka dni po farbowanku stockholmem z loreala i wiecie co sama niewiem czy jestem jeszcze zadowolona tak jak na początku niewiem mam wrazenie ze mi zżółkł jakos tak dziwnie wygląda fakt włosy sa na maksa błyszczące ale chyba jakoś tak troche żółtawe,a ja jesem chora i nie moge patrze na żółty kolor hmm i teraz co czym bede farbowała garnier 111 natural color jest super ale mam niebieskie na początku i kurcze teraz to sie zmartwiłamtak bardzo chce mieć jaśniutkie.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:20   #4733
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
.....hej ja juz kilka dni po farbowanku stockholmem z loreala i wiecie co sama niewiem czy jestem jeszcze zadowolona tak jak na początku niewiem mam wrazenie ze mi zżółkł jakos tak dziwnie wygląda fakt włosy sa na maksa błyszczące ale chyba jakoś tak troche żółtawe,a ja jesem chora i nie moge patrze na żółty kolor hmm i teraz co czym bede farbowała garnier 111 natural color jest super ale mam niebieskie na początku i kurcze teraz to sie zmartwiłamtak bardzo chce mieć jaśniutkie.
hmm to może następnym razem spróbuj ten natural&easy 522 jest bardzo jaśniutki zarówno u mnie jak u Adzi tylko jest jedno ALE, nie wiadomo jak wychodzi na odroście W sumie to też schwarzkopf czyli to samo co palette więc myślę, że powinna ruszyć.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 20:40   #4734
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny mam problem tu z doborem farby do włosów.
Miałam zamiar kupić tu palette deluxe 100 jak mi doradziła blond buny.Chodziłam po wszystkich sklepach tu dookoła mnie i jak już znalazłam palette to tylko tego rodzaju Intensive cream colour nie ma żadnych deluxe i tych innych rodzai z palette.
Niżej podaje główne strony farby palette sami zobaczcie jaka różnica i jaki lipny tu wybór w rodzajach farby palette
http://www.schwarzkopfpalette.co.uk/
link do strony angielskiej palette
http://www.schwarzkopfpalette.com/
link do farby palette która występują w Polsce

Teraz nie wiem jaką farba się farbować
I tak myślę że zafarbuję włosy u swojej fryzjerki (polki )I jak mi kolor podpasuje to u niej będę kupować farbę dla siebie i już w domu będę farbować.Myślicie że to dobry pomysł?

To farby firmy Schwarzkopf jakie są dostępne w sklepach w UK nie wiem czy są takie w Polsce może znacie je?
Tu gdzie ja jestem nie stety nie mam takiego wyboru jak w Polsce czy Stanach a niby Anglia ale jak dla mnie to są zacofani momentami
Ta palette co na zdjęciu pisze że rozjaśnia 2-4 tonów

1.Schwarzkopf Live Color Xxl 00a Absolute Platinum
2.Schwarzkopf Live Color XXL Ice Blonde 01
3.Schwarzkopf Live Unlimited Gloss - CHAMPAGNE BLONDE 811
4.Schwarzkopf Palette 200 Light Natural Blonde Permanent
5.SCHWARZKOPF VITAL PERMANENT HAIR COLOUR LIGHT BLONDE 11
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:03   #4735
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja jednak decyduje się na farbowanie jutro
zobaczymy co wyjdzie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:09   #4736
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kate zdjęcie nr 4 to tak jakbyś pokazywała pudełko palette deluxe 218 (twarz babki i fryzura)...
Mówisz że lipny wybór mają w UK. Moja siostra chyba wszystko z blondów testowała i ciągle rude jej wychodziły odrosty. To wyjaśnia jej ostatnią fotkę którą widziałam parę dni temu... Włoski czarne jak heban Miała juz dość.

Ja dodam, że może mi się wydaje ale ta palette deluxe 218 jakby się wymyła lekko. Odrosty te rudawe jakby bardziej ciemne się zrobiły i dzisiaj nawet już szamponem Joanny potraktowałam głowę bo i za żółto mi się wydawało. Sama nie wiem. Wiem tylko że chce jaśniejszy kolor bo w tym jednak mi nie do twarzy.

Piszecie o miesiączce. Ja wtedy zawsze miałam coś nie tak z balejażem u fryzjerki. Jakby to nie było to gdy szłam z miesiączką. Za to podczas ciąży to rozjaśniało mi do białego. Po ciąży znowu wychodziły bardziej żółto. Teraz znowu jestem w ciąży więc liczę na łatwe rozjaśnianie zwykłą farbą.

Teraz planuje albo belle color (tak, tak chyba pokuszę się na garniera) ale te wypłukiwanie mnie nieco martwi. Za to mocno myślę nad Joanną. Szukam już taniej alternatywy bo mam dość droższych farb a muszę z dwie przynajmniej na moje włosy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-04-09 o 21:13
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:33   #4737
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Kate zdjęcie nr 4 to tak jakbyś pokazywała pudełko palette deluxe 218 (twarz babki i fryzura)...
Mówisz że lipny wybór mają w UK. Moja siostra chyba wszystko z blondów testowała i ciągle rude jej wychodziły odrosty. To wyjaśnia jej ostatnią fotkę którą widziałam parę dni temu... Włoski czarne jak heban Miała juz dość.

Teraz planuje albo belle color (tak, tak chyba pokuszę się na garniera) ale te wypłukiwanie mnie nieco martwi. Za to mocno myślę nad Joanną. Szukam już taniej alternatywy bo mam dość droższych farb a muszę z dwie przynajmniej na moje włosy.
No właśnie przez to pudełko myślałam że dostanę tu tą deluxe.
Mówisz że Twoja siostra testowała tu wszystkie blond więc ja chyba sobie je podaruje i zrobię u fryzjerki a pózniej w domu kolejne farbowanka już fryzjerską farbą.Powie mi z jaką wodą mieszać i już

Bo jeszcze też myślałam nad garnier nutriss( nie wiem czy poprawnie napisałam) tu nr 10 a z tego co widziałam w Polsce nr100.
Kusi mnie ten filmik z you tube z tą farbką.Tylko boje się że mi nie wyjdzie.
To ten filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=Qycbc...eature=related
Jej kolorek włosów też ładniutki.Przynajmniej nie rudy.

Co do Lorel Preference 01 bardzo jasny blond to moja opinia:
włosy mi przesuszyło i wypadają jak i również się łamią.
Kolor matowy wygląda teraz jak jasny złoty czyli pod rudy podchodzi.
Ogólnie nie jestem z niej zadowolona i nie polecam tej farby.
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 21:37   #4738
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Kate zdjęcie nr 4 to tak jakbyś pokazywała pudełko palette deluxe 218 (twarz babki i fryzura)...
Mówisz że lipny wybór mają w UK. Moja siostra chyba wszystko z blondów testowała i ciągle rude jej wychodziły odrosty. To wyjaśnia jej ostatnią fotkę którą widziałam parę dni temu... Włoski czarne jak heban Miała juz dość.

Ja dodam, że może mi się wydaje ale ta palette deluxe 218 jakby się wymyła lekko. Odrosty te rudawe jakby bardziej ciemne się zrobiły i dzisiaj nawet już szamponem Joanny potraktowałam głowę bo i za żółto mi się wydawało. Sama nie wiem. Wiem tylko że chce jaśniejszy kolor bo w tym jednak mi nie do twarzy.

Piszecie o miesiączce. Ja wtedy zawsze miałam coś nie tak z balejażem u fryzjerki. Jakby to nie było to gdy szłam z miesiączką. Za to podczas ciąży to rozjaśniało mi do białego. Po ciąży znowu wychodziły bardziej żółto. Teraz znowu jestem w ciąży więc liczę na łatwe rozjaśnianie zwykłą farbą.

Teraz planuje albo belle color (tak, tak chyba pokuszę się na garniera) ale te wypłukiwanie mnie nieco martwi. Za to mocno myślę nad Joanną. Szukam już taniej alternatywy bo mam dość droższych farb a muszę z dwie przynajmniej na moje włosy.
Kachula mówisz, że ten 218 się wypłukał??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-09, 23:04   #4739
asska92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

http://upload.moldova.org/muzica/art...ilera-baby.jpg

a co sądzicie o takim blondzie? ja wlasnie bym chciala taki podobny odcien, bo teraz mam bardzo chłodny, prawie biały. A chcialabym wlasnie taki ciepły blond, trudno mi go okreslic.
__________________
Najcięższą pracą w życiu kobiety jest ładnie wyglądać od rana do wieczora. - M. Monroe.
asska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 07:33   #4740
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość

1.Schwarzkopf Live Color Xxl 00a Absolute Platinum
2.Schwarzkopf Live Color XXL Ice Blonde 01
3.Schwarzkopf Live Unlimited Gloss - CHAMPAGNE BLONDE 811
4.Schwarzkopf Palette 200 Light Natural Blonde Permanent
5.SCHWARZKOPF VITAL PERMANENT HAIR COLOUR LIGHT BLONDE 11
moim zdaniem XXL to tak jak polski XXL, to w pudełku jak Deluxe to Deluxe, unlimited gloss to jakaś seria w stylu cool blonds(widziałam też chyba serie błyszczące brązy czy coć w tym stylu) a ten Vital to chyba natural permament colors Tak mi wyszło z mojej analizy

Kachulka to może spróbój ten srebrny pył albo szlachetna perła z Joanny-kilka stron któraś "farbowiczka" wkleiła zdjęcia, odrost wyszedł jak reszta włosów, a chyba joanna ma to do siebie, że dobrze rozjaśnia. Farba kosztuje w granicach 5 zł więc się nie zrujnujesz
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.