DIOR - kolorówka cz.II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 13:39   #211
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A ja sie nie chce chwalic, ale wlasnie macalam nowa kolekcje

Desti: paczuszka w drodze



Iiiiiiiii jak oceniasz? warta zachodu?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:41   #212
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Iiiiiiiii jak oceniasz? warta zachodu?
jak ten różowy rozświetlacz?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:49   #213
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

ten nowy lip polish... hmmm... jakos nie zachwyca ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 13:57   #214
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ten nowy lip polish... hmmm... jakos nie zachwyca ...

Mam 02 który w buteleczce jest mocno różowy, nasycony, ale mnie sie bardzo podoba na ustach. więc może ten też będzie piękny mimo niezbyt ciekawego koloru w opakowaniu
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:00   #215
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Edit: A to chyba też jakaś limitowanka na Azję... Ze strefy bezcłowej na dodatek!

http://www.allegro.pl/item881229662_...o_polecam.html
Ti mi wyglada na paskudna podrobke, przypomninajaca roz harmonie de blush...

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ten nowy lip polish... hmmm... jakos nie zachwyca ...
Ni to roz, ni to pomarancz... Liczylam na cos bardziej wyrazistego... A moze to kwestia kolorow na minitorze? Choc odcien, ktory ja mam jest bardzo wyrazisty w opakowaniu (002), a usta tylko lekko podbija... Pewnie zadnego koloru tez dawal nie bedzie, bo wyglada na bardzo delikatny, tak jak 001...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:02   #216
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Iiiiiiiii jak oceniasz? warta zachodu?
Moim zdaniem baaaardzo srednio Szminki byly ladniusie (to jakies nowe kolory, czy stare dopasowane do looku?), ten roz zdecydowanie cieply, tez ladny, ale nie powala

Natomiast cienie ... dwojka fajna, reszta - Tzn. Coquette ma potencjal, jestem ciekawa jak bedzie wygladac na oku, chetnie wyprobuje Nie jest zupelnie matowa, leciutko skrzy, tak w sam raz, pigmentacja moglaby byc lepsza, ale chyba da sie przezyc ...

Za to ta druga ... dziekuje resztkom swojego zdrowego rozsadku, ze nie kliknelam jej w ciemno, bo bym byla wsciekla ZERO koloru, sam blysk. Na mojej dloni 5 kolorow kolo siebie wygladalo w swietle dziennym jak jeden dlugi srebrny pasek Szczerze - nawet za darmo bym jej nie chciala, nie znalazlabym dla niej zastosowania ...

W ten oto sposob wiem na pewno, ze nie zostane fanka Iridescent

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jak ten różowy rozświetlacz?
Wiedzialam, ze czegos mi tam brakowalo ... Nie bylo go

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ten nowy lip polish... hmmm... jakos nie zachwyca ...
No taki jasny cukierkowaty rozyk ... ale chyba w kazdym z nich kolor sluzy bardziej do ozdobienia opakowania niz kolorowania ? Na moich ustach nie widac zadnego Ale za to jak ja uwielbiam ich konsystencje ... hmmm, rozmarzylam sie

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

desti: :kwiatek: Dziekuje. Jaki dobry ten Twoj maz
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:07   #217
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Mam 02 który w buteleczce jest mocno różowy, nasycony, ale mnie sie bardzo podoba na ustach. więc może ten też będzie piękny mimo niezbyt ciekawego koloru w opakowaniu
ja mam 01 i 02 ... dlatego tez ten to zadna atrakcja... troche inny odcien ale nie za bardzo, zeby inwestowac w kolejny...

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ti mi wyglada na paskudna podrobke, przypomninajaca roz harmonie de blush...
dokladnie ...

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ni to roz, ni to pomarancz... Liczylam na cos bardziej wyrazistego... A moze to kwestia kolorow na minitorze? Choc odcien, ktory ja mam jest bardzo wyrazisty w opakowaniu (002), a usta tylko lekko podbija... Pewnie zadnego koloru tez dawal nie bedzie, bo wyglada na bardzo delikatny, tak jak 001...
tez mi podchodzi pod 01... kolejnego takiego nie potrzebuje ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Moim zdaniem baaaardzo srednio Szminki byly ladniusie (to jakies nowe kolory, czy stare dopasowane do looku?), ten roz zdecydowanie cieply, tez ladny, ale nie powala

Natomiast cienie ... dwojka fajna, reszta - Tzn. Coquette ma potencjal, jestem ciekawa jak bedzie wygladac na oku, chetnie wyprobuje Nie jest zupelnie matowa, leciutko skrzy, tak w sam raz, pigmentacja moglaby byc lepsza, ale chyba da sie przezyc ...

Za to ta druga ... dziekuje resztkom swojego zdrowego rozsadku, ze nie kliknelam jej w ciemno, bo bym byla wsciekla ZERO koloru, sam blysk. Na mojej dloni 5 kolorow kolo siebie wygladalo w swietle dziennym jak jeden dlugi srebrny pasek Szczerze - nawet za darmo bym jej nie chciala, nie znalazlabym dla niej zastosowania ...
hie hie... a mowilam, ze niemrawa ta kolekcja ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No taki jasny cukierkowaty rozyk ... ale chyba w kazdym z nich kolor sluzy bardziej do ozdobienia opakowania niz kolorowania ? Na moich ustach nie widac zadnego Ale za to jak ja uwielbiam ich konsystencje ... hmmm, rozmarzylam sie
ja lubie lip polishe ale jak juz wyzej napisalam... cos w tym rodzaju (odcieniowo) juz mam ... one ogolnie nie maja koloru... podkreslaja ten co sie na z natury...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 14:13   #218
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A ja sie nie chce chwalic, ale wlasnie macalam nowa kolekcje


A wrażenia?

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hmmm... wytropilam, ze ogolnie 970 to w Japonii jest... za to nigdzie, nawet na japonskich stronach nie moge nic o tych nowych znalezc ... i nie wiem jak sie nazywaja ani jaki maja numer... szybciej sie japonskiego naucze ... juz wiem jak sa piatki... サンク クルール ... o! ... i ... nigdzie nie ma ... pfff...


ide do pracy bo sie tu tylko denerwuje ...

RedShine to co wstawilas zalatuje na podrobe ...


Wiem, dlatego wstawiłam jako limitowankę Bo jakoś dziwnie u nas takich cudeniek nie ma A w Azji różne cuda przecież mają

Zresztą to nawet nie wygląda na podróbę, to jest ordynarna podróba!

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Moim zdaniem baaaardzo srednio Szminki byly ladniusie (to jakies nowe kolory, czy stare dopasowane do looku?), ten roz zdecydowanie cieply, tez ladny, ale nie powala

Natomiast cienie ... dwojka fajna, reszta - Tzn. Coquette ma potencjal, jestem ciekawa jak bedzie wygladac na oku, chetnie wyprobuje Nie jest zupelnie matowa, leciutko skrzy, tak w sam raz, pigmentacja moglaby byc lepsza, ale chyba da sie przezyc ...

Za to ta druga ... dziekuje resztkom swojego zdrowego rozsadku, ze nie kliknelam jej w ciemno, bo bym byla wsciekla ZERO koloru, sam blysk. Na mojej dloni 5 kolorow kolo siebie wygladalo w swietle dziennym jak jeden dlugi srebrny pasek Szczerze - nawet za darmo bym jej nie chciala, nie znalazlabym dla niej zastosowania ...

W ten oto sposob wiem na pewno, ze nie zostane fanka Iridescent



Wiedzialam, ze czegos mi tam brakowalo ... Nie bylo go



No taki jasny cukierkowaty rozyk ... ale chyba w kazdym z nich kolor sluzy bardziej do ozdobienia opakowania niz kolorowania ? Na moich ustach nie widac zadnego Ale za to jak ja uwielbiam ich konsystencje ... hmmm, rozmarzylam sie
No to chyba tylko na lip polish mogę liczyć No i może shimmer, szkoda, ze go nie było
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:34   #219
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Urban - dzieki za wyczerpujacy opis Mi wlasnie tak na tych swatchach z brzydkimi oczami wygladaly te cienie Pearl Glow jak ultrafiolet na dyskoteke... Widac bylo, ze conquete jest mniejszy, ale jednak jest, a mi to niestety straszna tandeta zalatuje... Wiec jesli okaze sie, ze taki polysk naprawde jest, to im tez podziekuje i tym sposobem z moich wielkich napalenstw na wiosenna kolekcje nie zostanie nic

Podwojny cien bardzo mi sie podoba, ale musialby mnie kon kopytem w glowe puknac, zebym dala za niego w perfumerii 190zl, a na allegro sie pewnie predko nie pojawi...

Co do lip polish - tak, one maja wygladzac usta i dawac ten charakterystyczny blyszczykowy blysk, koloru nie ma sie co spodziewac... Przynajmniej tak bylo gdy testowalam 001, 002 i 003. U mnie minimalna roznica w kolorach byla tylko na rece, na ustach praktycznie znikala, dlatego nie bede dublowac sobie kosmetykow.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:44   #220
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Co do lip polish - tak, one maja wygladzac usta i dawac ten charakterystyczny blyszczykowy blysk, koloru nie ma sie co spodziewac... Przynajmniej tak bylo gdy testowalam 001, 002 i 003. U mnie minimalna roznica w kolorach byla tylko na rece, na ustach praktycznie znikala, dlatego nie bede dublowac sobie kosmetykow.
A u mnie 002 daje kolorek przy drugiej warstwie. Przy pierwszej faktycznie jest lewo widoczny
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 15:36   #221
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A ja sie nie chce chwalic, ale wlasnie macalam nowa kolekcje
Ja tez chce pomacac! ale u mnie nie ma nigdzie,w ogole ostatnio jakos biednie z Diorami,nic nowego nie dostaja -gdzie ja dorwalas?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 15:43   #222
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A u mnie 002 daje kolorek przy drugiej warstwie. Przy pierwszej faktycznie jest lewo widoczny
Ja nie lubie malowac nigdy dwoch warstw, wiec nawet nie probowalam, ale on i tak ma tak wiele innych zalet, ze akurat fakt, ze nie daje koloru nie ma dla mnie wiekszego znaczenia. Tylko po prostu uwazam, ze kupowanie kilku opakowan w jednym kolorze mija sie z celem.

Tez bym juz strasznie chciala pomacac w koncu cienie 743 i wiedziec na czym stoje
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 15:53   #223
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Maju - w Kaufhoffie Sama bylam w szoku, bo w Douglasie i Kardstadt jeszcze jesienne starocie, a tu prosze! Weszlam tylko szybcikiem, zeby zobaczyc, czy maja jakies ciekawe przeceny i ... Überraschung!
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 16:26   #224
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
OMG ... haben wollen ... szczegolnie te z lewej... i oczywiscie znowu beda z kosmicznymi cenami na azjatyckim ebayu bez wysylki do de ...


ps. coraz bardziej sie upewniam w tym, ze ta wiosenna kolekcje tez moge sobie darowac... na zdjeciach "realnych" jakas taka bezplciowa jest ... zupelnie inaczej wygladalo to na zdjeciach reklamowych ...
Dziewczyny ale kusicie tymi nowościami...jutro po pracy biegusiem do Kaufhoffu przyjrzeć sie z bliska tym nowościom.
Chyba mam z Desti podobny gust.. ta paletka na rynek azjatycki o której pisze jest bardzo ciekawa .. podobnie jak smoky crystal tylko wtedy wiedziałam czego szukać a teraz nie... jak będziecie znały numer dajcie znać
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:01   #225
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

UrbanWarrior a możesz napisać coś więcej o palecie Coquette? Jak już się pochwaliłaś że macałaś nową kolekcję to uszczknij rąbka wiedzy
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:09   #226
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
UrbanWarrior a możesz napisać coś więcej o palecie Coquette? Jak już się pochwaliłaś że macałaś nową kolekcję to uszczknij rąbka wiedzy

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Tzn. Coquette ma potencjal, jestem ciekawa jak bedzie wygladac na oku, chetnie wyprobuje Nie jest zupelnie matowa, leciutko skrzy, tak w sam raz, pigmentacja moglaby byc lepsza, ale chyba da sie przezyc ...

A tak poza tym wydaje mi sie, ze bedzie mozna nia ladny smoky wyczarowac, bo te fiolety i szaro-braz wygladaja calkiem ciekawie Ciezko powiedziec cokolwiek wiecej bez testow "naocznych" (w doslownym tego slowa znaczeniu )

EDIT: W sumie ciesze sie, ze ta paletka do mnie leci, nie mam w swojej kolekcji podobnych kolorkow i pomimo tego, ze wygladaja na chlodnawe, wydaje mi sie, ze beda mi pasowac Choc to wyjdzie w praniu

Edytowane przez UrbanWarrior
Czas edycji: 2010-01-12 o 17:12
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:49   #227
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Ale tworzycie, i nowości widzę, a mi przeszło z cienami, teraz tylko czekam na lakier do paznokci z limitowanki...bardzo ładne lakiiery widzialam w tagomago, może sobie kupię kokoska, bo mają....desti- śliczny tan lakierek, taki podoby do mojego, ale wyraźniejszy...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:50   #228
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

W nowym Twoim Stylu wyczytałam, że te rozświetlacze z koronką będą w Polsce po...uwaga...

260 zł !!
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 18:10   #229
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W nowym Twoim Stylu wyczytałam, że te rozświetlacze z koronką będą w Polsce po...uwaga...

260 zł !!
Pogielo

Tak swoja droga zawsze zastanawia mnie, jak to jest, ze wszelkie Sephory i Douglasy jeszcze nie poszly z torbami? Kto wydaje tego typu kase na produkty, ktore mozna nabyc przez internet, czesto za niecala polowe drogeryjnych cen?!
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 18:42   #230
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Pogielo

Kto wydaje tego typu kase na produkty, ktore mozna nabyc przez internet, czesto za niecala polowe drogeryjnych cen?!
Jak to kto ? Milionerzy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 18:47   #231
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

260 zl

No to powodzenia...

Urban - wydaja bogate kobiety, dla ktorych te 250 czy ile tam zl to jedynie 1/15 ich zarobkow. Nie maja czasu na szukanie w internecie, albo tez nie wiedza gdzie szukac, nie maja tajnikow wyszukiwania kosmetykow w malym palcu... Albo tez, boja sie, ze jak cos kosztuje polowe ceny, to napewno nieoryginal...

Znam tez takie osoby, ktore co miesiac odkladaja sobie jakas sume pieniedzy, by raz na jakis czas zakupic cos w douglasie czy marionnaud.

Ja w perfumeriach kupuje tylko wtedy gdy sa promocje -20% albo gdy dostaje kupon. Przed swietami byla np. promocja w Marionnaud - wszystkie zapachy za pol ceny - to sie naprawde oplacalo
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 19:25   #232
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Kupiłam sobie ostatnio na truskawce błyszczyk w szmince Dior Addict Lip Glow. Cóż... spodziewałam się czegoś więcej. Nie robi w zasadzie nic. Usta nabierają co prawda intensywniejszy kolor, ale to wszystko co robi ten błyszczyk... Jakie są Wasze opinie na temat tego produktu?
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 19:34   #233
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W nowym Twoim Stylu wyczytałam, że te rozświetlacze z koronką będą w Polsce po...uwaga...

260 zł !!


A tylko on mnie interesował

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
260 zl

No to powodzenia...

Urban - wydaja bogate kobiety, dla ktorych te 250 czy ile tam zl to jedynie 1/15 ich zarobkow. Nie maja czasu na szukanie w internecie, albo tez nie wiedza gdzie szukac, nie maja tajnikow wyszukiwania kosmetykow w malym palcu... Albo tez, boja sie, ze jak cos kosztuje polowe ceny, to napewno nieoryginal...

Znam tez takie osoby, ktore co miesiac odkladaja sobie jakas sume pieniedzy, by raz na jakis czas zakupic cos w douglasie czy marionnaud.

Ja w perfumeriach kupuje tylko wtedy gdy sa promocje -20% albo gdy dostaje kupon. Przed swietami byla np. promocja w Marionnaud - wszystkie zapachy za pol ceny - to sie naprawde oplacalo
Wydają też osoby bardzo niecierpliwe, które chcą dany produkt mieć natychmiast
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 19:43   #234
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W nowym Twoim Stylu wyczytałam, że te rozświetlacze z koronką będą w Polsce po...uwaga...

260 zł !!
Szok!
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 20:43   #235
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ostatnio na truskawce błyszczyk w szmince Dior Addict Lip Glow. Cóż... spodziewałam się czegoś więcej. Nie robi w zasadzie nic. Usta nabierają co prawda intensywniejszy kolor, ale to wszystko co robi ten błyszczyk... Jakie są Wasze opinie na temat tego produktu?
Testowalam, ale nie zachwycil mnie, wiec sobie odpuscilam. Jesli ma to byc pomadka za 130zl to juz wole dior addict, przynajmniej daje kolor a nawilza podobnie. To byla limitowanka, u mnie w zadnej perfumerii juz niedostepna.
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Wydają też osoby bardzo niecierpliwe, które chcą dany produkt mieć natychmiast
I maja wtedy pewnosc, ze produkt jest na 100% oryginalny, ale placa za to niezle "frycowe".
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 21:19   #236
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
260 zl
No to powodzenia...
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


A tylko on mnie interesował
Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Szok!
Dodam, że w Stanach ten puder kosztuje 55 dolców
http://shop.nordstrom.com/S/3079330/...bo=6001822&P=1
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 21:28   #237
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

W Niemczech w takim razie pewnie zaspiewaja 55€ ... Tak czy inaczej - ja go na szczescie wcale nie chce
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 21:34   #238
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
W Niemczech w takim razie pewnie zaspiewaja 55€ ... Tak czy inaczej - ja go na szczescie wcale nie chce
No ja za TAKĄ cenę też nie Ale za niższą (140-160 zł) why not I tak jestem gotowa sporo przepłacić bo przecież nie oszukujmy się, wartość tego zamyka się w granicach 60 zł góra No ale to przecież DIOR...

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-01-12 o 21:36
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 21:50   #239
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Ja i tak nie chciałam nic z tej nowej kolekcji, ale cena mnie trochę przeraziła
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 22:55   #240
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Ale tworzycie, i nowości widzę, a mi przeszło z cienami, teraz tylko czekam na lakier do paznokci z limitowanki...bardzo ładne lakiiery widzialam w tagomago, może sobie kupię kokoska, bo mają....desti- śliczny tan lakierek, taki podoby do mojego, ale wyraźniejszy...

Mój dalej nie dotarł do mnie...
Hola Ola dostała go już wczoraj (dostałyśmy potwierdzenie wysyłki praktycznie w tym samym momencie...), a ja czekam jak zwykle. Dodam, że siedziba sklepu znajduje się "tylko"w sąsiednim województwie...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
W nowym Twoim Stylu wyczytałam, że te rozświetlacze z koronką będą w Polsce po...uwaga...

260 zł !!
Dobry żart

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ostatnio na truskawce błyszczyk w szmince Dior Addict Lip Glow. Cóż... spodziewałam się czegoś więcej. Nie robi w zasadzie nic. Usta nabierają co prawda intensywniejszy kolor, ale to wszystko co robi ten błyszczyk... Jakie są Wasze opinie na temat tego produktu?
Naprawdę nic więcej nie robi? Ja mam wrażenie, że usta są po nim jakby pełniejsze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Taaaa, a Amerykanki potrafią jeszcze narzekać na te ceny...Ciekawe jakby im przyszło wydać kilkaset dolarów na kosmetyk tak jak my musimy szykować po kilka "stówek" na cokolwiek z Diora...

U nas też powinien kosztować 55... Złotych... Albo chociaż niech się trzymają jakichś przeliczników. Przecież 260 zł to aż 87 dolarów i to licząc w zaokrągleniu po 3 zł
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.