Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 22:20   #811
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A jak dziala ten gommage? Jak zwykly peeling?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:01   #812
wpa
Raczkowanie
 
Avatar wpa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
A jak dziala ten gommage? Jak zwykly peeling?
To delikatny peeling enzymatyczny. Najczęściej tym enzymem jest jakiś owocowy enzym, który jakby rozpuszcza wierzchnią warstwę naskórka (tą która i tak się złuszcza co jakiś czas). Mam nadzieję, że nie namieszałam za bardzo
wpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:59   #813
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny to jak na peelingi enzymatyczne i gommage weszlo to sie was zapytam jaki od Ziaji jest wedlug was najlepszy? Co byscie polecily? Przegladalam KWC, ale sie zdecydowac nie moge, najlepiej kupilabym wszystkie i wyporbowala.
mam cere wrazliwa, naczynkowa i po 30-tce.

Moja mama uzywala peelingu Clama i kiedys wyporbowalam. trzymalam tak jak zaleca producent. Jesli dobrze pamietam nic nie szczypalo, ale buzie mi sie zarumienila. Dodam ze boje sie tr. rozowatego wiec jak cos powoduje rumien, a nie go likwiduje to dostaje paniki. byl czas ze dobre pol roku moze dluzej mialam ciagle rumiana buzie i od tej pory jestem wyczulona, no bojue sie tej choroby skory. Wiecej tego peelingu nie probowalam. Z oczyszczaniem tez bylo slabo. Moze zle zrobilam? Moze trzeba bylo jeszcze raz sprobowac?

Z enzymatycznych uwielbialam peeling Flos Leku do cery naczynkowej. Cudnie oczyszczal. zaskorniki na nosie zmaniejszaly sie, a te male juz po jednyk uzyciu znikaly. Buzia jasna w jednym kolorycie, bez rumienia, ale peeling ten jest duzo drozszy i zastanawiam sie na Ziaja, bo i z Ziaji bede robila w Pl zakupy.

Rozmyslam nad peelingiem gommage Sopot Spa i enzymatycznym Nuno, ale ta Calma tez kusi, ma tyle dobrych recenzji...
Z gommage mialam kiedys probe od YSL. Byl swietny, ale cena zaporowa i u mnie ta firma jest slabo dostepna jesli chodzi o pielegnacje. kolorowka w kazdej Galerii Kaufhow dostepna. Peeling trzeba by online zamawiac i 40€ mnie odstraszylo( ile on teraz kosztuje nie mam pojecia, to cena z przed 5 lat)

Na KWC kilka osob pisze przy Nuno ze maja cere naczynkowa i peeling rozjasnia cere nie podraznia i dobrze oczyszcza. Dodam ze mam cere mieszana ale w okresie jesienno-zimowym lubie sie odwadniac i jest sucha, wiec nie chce niczego co dodatkowo ja wysuszyc moze.

Co powinnam wybrac? Moze tylko z tym Sopotem sprobowac? Albo zainwestowac jednak we Flos Lek?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:52   #814
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

a uzywacie jasminowego miceralnego pomimo tego ze jest na opakowaniu 50+?
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:38   #815
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Oczywiście I kremu z tej serii również, chociaż do 50+ brakuje mi jeszcze 20+ Nie ma nic takiego w tych kremach, co mogłoby zaszkodzić 30 latce A tym bardziej w płynie micelarnym.
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 20:09   #816
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Zaciekawiła mnie seria Ziaja Med do cery naczynkowej i kupiłam krem na dzień i na noc, opinie na KWC też są całkiem dobre więc postanowiłam spróbować

Moim ulubionym kremem Ziai jest calma hlc a mydło kakaowe pod prysznic po prostu kocham
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 11:29   #817
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Też lubię to mydełko pod prysznic
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 22:05   #818
Klaudiusia17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 979
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Widziałam dzisiaj w Schleckerze szampony rodzinne w cenie 5,99zł.
Klaudiusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:38   #819
myszka9140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja mam tłustą cerę i pojawiają mi się krostki ale gdy zaczęłam stosować Ziaja Med do cery z łojotokiem twarzyczka się oczyściła.Szczególnie stosuję ten krem na noc a na dzień z Lirene. Moge również zachwalić tonik ogórkowy, który ma świetny zapach a zarazem troszkę rozjaśnia cere. Do kąpieli używam zazwyczaj płynu pomarańczowego który działa antycellulitowo. Zadowolona jestem również z masła Rebulid-fantastyczny zapach i stosując systematycznie skóra się napręża i wygładza. Jako hostessa dostałam kiedyś z Ziaji mleczko do ciała(fit esencja) z magnolią i lukrecją,wspaniały zapach ale niestety nie dostępny w sklepach, ale mam nadzieje ze kiedys wprowadza te serie bo jest swietna i mmm ten ZAPACH Pozdrawiam, uff ale się rozpisałam
myszka9140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:31   #820
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Widziałyście już gdzieś te nowe antyperspiranty w kremie ?
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:44   #821
Strawberry_Baby
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 156
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Co do peelingów enzymatycznych - miałam z serii Nuno, był fajny, ale stwierdziłam, że pewnie istnieją lepsze. Później miałam innych firm w saszetkach i były kiepskie. Teraz kupiłam ten Sopot Spa gommage i dla mnie jest za słaby. Trzeba czekać ok. 20 min aż zaschnie trochę i zacznie rolować się na twarzy. Gdybym mogła to zamieniłabym go z powrotem na Nuno. Ale ja mam cerę tłustą, trądzikową.
Strawberry_Baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 21:39   #822
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Hej dziewczyny
Chciałabym prosić Was o pomoc.

Szukam zestawu kosmetyków dla mojej mamy- niezbyt drogich, łatwodostępnych (nie jest zbyt chętna do zaawansowanwej pielęgnacji), słowem- padło na Ziaję

Mama ma 55 lat, cerę mieszaną. Zmarszczki, pory, lekkie przebrawienia i trochę naczynek koło nosa.

Najchętniej poleciłabym jej kwasy itd, ale nie mam czasu dbać o jej systematyczność... Dlatego zwracam się do znawczyń Ziaji.

Która seria (myślałam o Jaśminowej) najlepiej pasuje do takiej cery?

Na pewno chcę, żeby stosowała któryś płyn miceralny. Tylko nie wiem który wybrać, ogólnie- które kremy.

Pomożecie?
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 06:22   #823
myszka9140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Uważam że seria jaśminowa będzie idealna dla twojej mamy. Jest to jedna z najlepiej sprzedających się teraz serii. Wybierz dla mamy krem na dzień i krem na noc + do tego esencja na szyję i dekold. Mama będzie na pewno zachwycona działaniem kremów i esencji. Pozdrawiam
myszka9140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:55   #824
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Gdyby nie chciała esencji to może ją sobie odpuścić, ale przy cerze mieszanej konieczne jest oczyszczanie więc chyba jeszcze płyn micelarny ziaja jaśminowa(nie tylko do demakijażu) aby oczyścił cerę przed tymi kremikami. I od czasu do czasu kup jej jakąś dobrą maseczkę.

Edytowane przez trzecia3
Czas edycji: 2010-09-01 o 10:56
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:47   #825
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

O wątek akurat dla mnie, bardzo lubię kosmetyki Ziaji
Ja mam krem pod oczy rozjaśniający cienie, na razie efektów nie widzę
Ostatnio też zakupiłam sobie mleczko kokosowe
Do twarzy używam kremu masło kakaowe, ale tylko na noc bo strasznie tłusty jest i świece się po nim niemiłosiernie
niedawno skończyłam używać kakaowego masełka do ciała ale jednak męczący dla mnie był zapach i konsystencja za gęsta
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:55   #826
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez myszka9140 Pokaż wiadomość
Uważam że seria jaśminowa będzie idealna dla twojej mamy. Jest to jedna z najlepiej sprzedających się teraz serii. Wybierz dla mamy krem na dzień i krem na noc + do tego esencja na szyję i dekold. Mama będzie na pewno zachwycona działaniem kremów i esencji. Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez trzecia3 Pokaż wiadomość
Gdyby nie chciała esencji to może ją sobie odpuścić, ale przy cerze mieszanej konieczne jest oczyszczanie więc chyba jeszcze płyn micelarny ziaja jaśminowa(nie tylko do demakijażu) aby oczyścił cerę przed tymi kremikami. I od czasu do czasu kup jej jakąś dobrą maseczkę.
Dziękuję Wam bardzo!

Kupiłam dzisiaj płyn miceralny. Chcę ją wkręcać etapami Potem krem na dzień i na noc, oraz ten na/pod oczy. Co do esencji nie wiem co powie.
Maseczka- na razie myślę o żółtej glince. Poszukam dobrych nawilżających.

Dziękuję Wam bardzo!
Strasznie dużo frajdy jest kiedy dobiera się kosmetyki nie sobie
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 15:44   #827
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja od miesiąca myje włosy tym nowym szamponem słonecznikowym dla włosów farbowanych-i mi pasuje-podoba mi się zapach,a włosy po umyciu sa miękkie i ładnie pachną
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:42   #828
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
ja od miesiąca myje włosy tym nowym szamponem słonecznikowym dla włosów farbowanych-i mi pasuje-podoba mi się zapach,a włosy po umyciu sa miękkie i ładnie pachną
Dobrze wiedzieć choć ja bym chciała Lawendowy, bo nie farbuję od dwóch lat
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 17:09   #829
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Zamówiłam sobie dziś oliwkę rebuild, zobaczymy czy będzie mi się chciało masować
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 17:14   #830
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie dziś oliwkę rebuild, zobaczymy czy będzie mi się chciało masować
Ja mam od pół roku i ciągle mi się nie chce
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 17:41   #831
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja to samo
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 17:42   #832
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Z motywacją do wklepywania, wmasowywania,wcierania kremów jest u mnie gorzej niż z motywacją do ćwiczeń. Jeżeli chodzi o walkę z cellulitem to wolę sobie pobiegać
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 17:44   #833
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie dziś oliwkę rebuild, zobaczymy czy będzie mi się chciało masować
Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja mam od pół roku i ciągle mi się nie chce
Mi podobnie.Ostatnio się wręcz zmuszam byle tylko ją zużyć

Cytat:
Napisane przez sylllvia89 Pokaż wiadomość
a uzywacie jasminowego miceralnego pomimo tego ze jest na opakowaniu 50+?
Ja go mam i nie zwracam uwagi na te oznaczenia
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:06   #834
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy któraś z Was używała kremu naprawczego na dzień i na noc z serii lipidowej Ziai Med? Myślałam czy by się w niego nie zaopatrzyć na jesień i zimę. Interesuje mnie głównie jaką ma konsystencję i jak pachnie. Bo wiadomo, że działanie jest b.subiektywne.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 21:04   #835
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Przy kwasach stosuję na noc czasami, bo jest delikatny i nie podrażnia. Na dzien słabo do mojej cery bo po kilku minutach delikatny film zamienia sie w tłusta warstewkę. Dziwne to bardzo i nie miałam tak nigdy z żadnym kremem. Po wchłonieciu jest super do momentu dotkniecia buzi. Ten film jakby się ściera i wychodzi spod spodu tłusta warstewka. Czyli pod podkład odpada bo wszystko spływa. Ale po nocy buzia jest wypoczęta, delikatna i miękka.
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 23:26   #836
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witajcie! A ja tak sobie poglądam i podglądam wątek od dłuższego czasu, a nic nie piszę..wiem, wiem, bardzo nieładnie

Tak więc obecnie mam z Ziaji:
- spray przyspiszający opalanie maslo kakaowe - nic o nim niestety nie napiszę, ponieważ tego lata nie zdążyłam go wypróbować, ale zapach oczywiście piękny
- filt 50+ (emulsja sopot spa) - naprawdę dobry filtr, może nie blokuje w 100 %, ale dzięki niemu moja stosunkowo jasna skóra nie uległa sparzeniu nawet przy nadmorskim słońcu; poza tym raczej nie zapycha, a jak się człowiek postara, to nawet na twarzy nie będzie za bardzo bielić i nie świeci się aż tak bardzo; ogólnie polecam;
- masło kakowe mydło pod prysznic - cena, pojemność, zapach to podstawowe atuty; na większą pielęgnację oczywiście nie ma co liczyć, ale przyznaję, iż przy mojej twardej wodzie, to żel ten nie wysusza skóry (zaznaczam, że mam skórę normalną)

I na razie tyle Generalnie nie skuszę się chyba nigdy na preparaty mazidełkowe z Ziaji, ponieważ z zasady szukam kosmetyków z lepszymi składami (mam tu na myśli bez batalii konserwantów), a niestety masełka Ziaji naładowane są konserwantami.

Obecnie zastanawiam się nad maścią opatrunkową (oliwkową, 20 ml za około 5 zł) - myślę, czy mogłaby zastąpić tradycyjny balsam do ust, ale póki nie skończę Carmexu, to się wstrzymam raczej.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 06:27   #837
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Obecnie zastanawiam się nad maścią opatrunkową (oliwkową, 20 ml za około 5 zł) - myślę, czy mogłaby zastąpić tradycyjny balsam do ust, ale póki nie skończę Carmexu, to się wstrzymam raczej.
Ojj, maść opatrunkowa potrafi zdziałać cuda
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 10:34   #838
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
Przy kwasach stosuję na noc czasami, bo jest delikatny i nie podrażnia. Na dzien słabo do mojej cery bo po kilku minutach delikatny film zamienia sie w tłusta warstewkę. Dziwne to bardzo i nie miałam tak nigdy z żadnym kremem. Po wchłonieciu jest super do momentu dotkniecia buzi. Ten film jakby się ściera i wychodzi spod spodu tłusta warstewka. Czyli pod podkład odpada bo wszystko spływa. Ale po nocy buzia jest wypoczęta, delikatna i miękka.
A możesz mi mniej więcej opisać zapach tego kremu? Tłusta warstewka może nawet nie byłaby taka zła na zimę...
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 12:34   #839
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość

Obecnie zastanawiam się nad maścią opatrunkową (oliwkową, 20 ml za około 5 zł) - myślę, czy mogłaby zastąpić tradycyjny balsam do ust, ale póki nie skończę Carmexu, to się wstrzymam raczej.
No masc opatrunkowa jest calkiem fajna, ale jakos nie moge znalezc dla niej zastosowania. Niby na usta jest ok, ale wole tradycyjne ochronne pomadki, niz mazianie palcem w tubce. Probowalam uzywac ja na skorki i tez szalu nie zrobila. Nie mam wiecej czesci ciala, na ktore przydalby sie opatrunek, wiec na nic wiecej jej nie uzywam. Dobrze, ze jest tania, to przynajmniej nie wyrzucilam pieniedzy w bloto.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 12:35   #840
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Zapachu jako takiego nie ma. Lekki kremowy, ledwie wyczuwalny. Mam jeszcze pół tubki, raczej go nie zużyję. Mogę Ci go wysłać jak chcesz
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.