Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 15:52   #511
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Lola mój mężuś wszedł, spojrzał i... po długiej podróży wpadł do łazienki po prostu się odlać. Gdy się wręcz spytałam to powiedział, że głupia jestem z tymi farbami. Ale po silnym wypytywaniu powiedział, że dziwnie. Dodał też, że my baby głupie jesteśmy i myślimy, że im zależy jaki kolor włosów mamy. Przecież skoro jest ze mną to nie dla koloru włosów. Ech faceci są beznadziejni bo to dla nich chcemy ładnie wyglądać a po nich to spływa. Ale jakby tak nie patrzeć to mu się chyba podoba. Zresztą jak mnie poznał to ciemna byłam
A co do tych farbek to raczej coś tańszego w ruch pójdzie bo chcę włosy zapuszczać i na długie dwa Loreale to jak wizyta u mojego fryzjera.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:55   #512
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
no to wklejam, 1 zdjecie z lampą, kolejne bez
to pazemko tak na srodku mniej od lewej strony.

p.s. to jesli zafarbuje cale wlosy tym wellatonem to jeszcze pozniej mam nastepna farbe klasc zeby byl ladny odcien??? ojj to ja chyba wole gesty balejaz rozjasniaczem na wodzie 3%.... raz na 2 miesiace..
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-05-06 o 16:23 Powód: post pod postem
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:15   #513
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

NIe musisz, ja tak rovię bo mi nie pasuje żółtawy-słomkowy-naturalny blond jaki wychodzi po Wellatonie 12/0 wolę chłodne odcienie.
Na tych zdjęciach co dodałaś, tych w świetle dziennym, masz bardzo ładny kolor... po Wellatonie będzie on inny, własnie bardziej słomkowy. Teraz masz beż w bardziej chłodnym odcieniu 9przynajmniej wg mnie),a po Wellatonie 12/0 możesz mieć bardziej żółtawe włosy. MOże lepiej spróbuj 12/1 to jest bodajże bardzo jasny blond popielaty
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:27   #514
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
NIe musisz, ja tak rovię bo mi nie pasuje żółtawy-słomkowy-naturalny blond jaki wychodzi po Wellatonie 12/0 wolę chłodne odcienie.
Na tych zdjęciach co dodałaś, tych w świetle dziennym, masz bardzo ładny kolor... po Wellatonie będzie on inny, własnie bardziej słomkowy. Teraz masz beż w bardziej chłodnym odcieniu 9przynajmniej wg mnie),a po Wellatonie 12/0 możesz mieć bardziej żółtawe włosy. MOże lepiej spróbuj 12/1 to jest bodajże bardzo jasny blond popielaty
ja wlasnie tez chce miec bardziej chlodny odcien, nie cieply bo jestem podobno "latem". a ten 12/1 boje sie ze wyjdzie na tych rozjasnionych wlosach juz calkiem bialy
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:34   #515
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

właśnie nałożyłam ten Loreal 102 Bardzo jasny blond perłowy... i w ogóle się nie zgadza z tym na opakowaniu, szkoda że tego hollywood nie było może byłby lepszy?

miałam po rozjaśnianiu dość jasne, za jasne i miał mi przyciemnić-wyrównać i MASAKRA nic... dalej są jasne od góry i dalej sraczkowate
teraz będę tak musiała łazić do następnego farbowania parę tyg ;/ okorpnie mi w tym kolorze, mam różową buzię i to tylko to podkreśla, jestem wściekła mam ochotę nałożyć brąz!

poradźcie jaki potem kolor nałożyć żeby mieć w miarę równy, ciepły blond ciemniejszy niż to?
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2010-05-06 o 16:39
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:57   #516
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ojej nie farbuj już strasznie sucho Twoje włoski wyglądają jeju
dużo nawilżania dużo odżywiania! przedwszystkim jedwab dziewczyno !!!

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2010-05-06 o 16:59
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:09   #517
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
ja wlasnie tez chce miec bardziej chlodny odcien, nie cieply bo jestem podobno "latem". a ten 12/1 boje sie ze wyjdzie na tych rozjasnionych wlosach juz calkiem bialy
Ja na Twoim miejscu chyba zostałabym przy baleyagu, chyba, że szkoda Ci kasy? Bo jeżeli nie to nie ryzykuj z farbami sama, skoro podoba Ci się efekt po fryzjerze, nie jest przesadnie drogo a i pasemka robione rozjaśniaczem co 2 miesiące wcale nie pogorszą bardziej kondycji włosów niż farba... Ja sama widzę po sobie, że jak chodziłam na baleyage (też samym rozjaśniaczem ale oxydant 9% co 1,5-2mies) to miałam mniej przesuszone włosy niż teraz jak farbuję sama... Tylko niestety w moim przypadku to zrezygnowałam właśnie z powodu kasy, bo jednak 150-200zł to dla mnie za dużo, wolę kupić farbę za 25zł a resztę kasy wydać na bardziej potrzebne mi rzeczy

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
właśnie nałożyłam ten Loreal 102 Bardzo jasny blond perłowy... i w ogóle się nie zgadza z tym na opakowaniu, szkoda że tego hollywood nie było może byłby lepszy?

miałam po rozjaśnianiu dość jasne, za jasne i miał mi przyciemnić-wyrównać i MASAKRA nic... dalej są jasne od góry i dalej sraczkowate
teraz będę tak musiała łazić do następnego farbowania parę tyg ;/ okorpnie mi w tym kolorze, mam różową buzię i to tylko to podkreśla, jestem wściekła mam ochotę nałożyć brąz!

poradźcie jaki potem kolor nałożyć żeby mieć w miarę równy, ciepły blond ciemniejszy niż to?
A może garnier color naturals 9.13 to jest niby bardzo jasny beżowy blond ale myślę że na poziomie 9 to aż tak jasno nie wyjdzie A może przyciemnił by tą Twoją górę
No albo ten hollywood. A i znalazłam jeszcze ciekawą farbkę Loreal 9.13 złocisty beż, znalazłam foto ale szczerze mówiąc to nie wiem czy u nas jest dostępna? Ja chyba jej nie widziałam..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-06 o 17:18
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 17:13   #518
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
ja wlasnie tez chce miec bardziej chlodny odcien, nie cieply bo jestem podobno "latem". a ten 12/1 boje sie ze wyjdzie na tych rozjasnionych wlosach juz calkiem bialy

to zależy, ale widząc efekty farbowań dziewczyn rzeczywiście wychodzi bardzo jaśniutko.

Zastanawiałam się ostatnio nad schwarzkopfem brillance 813 satynowy blond, ale po dzisiejszej wizycie z drogerii i analizowaniu farby już mi się tak nie podoba. Myślę, że wyjdzie podobnie do palette deluxe 218 (nowa linia). 218 na pewno wychodzi zimniej niż brillance (porównywałam kolory na pudłach) . Co najlepsze to oba kolorki rozjaśniają już od jasnego brązu, ale jednak po deluxe spodziewalam się wiekszego rozjaśnienia, co do brillance to mam porównanie jak zachowuje się na włosach odcien 811 (ładny kolor wyszedł mi jedynie na pasemkach, reszta była ruda). wolę nie ryzykowac, póki nie mam jeszcze zadowalającego kolorku.

Postanowiłam pomalowac wellatonem 12/1 , bo chcę jednak bardziej rozjaśnic wloski, a on mam pewnośc, że temu sprosta, natomiast brillance zostawię sobie na kolejne farbowanko

Jutro już jadę a studia, więc w poniedziałek od razu po powrocie lecę do drogeri po wellaton 12/1
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:19   #519
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny kochane!! Aktualnie mam włosy w kolorze ciemnego blondu (jak w trzecim załaczniku) a chcialabym mieć taki kolor jak Candy Girl (dwa pierwsze zdjecia). Jakiej farby użyć zeby uzyskać taki jasny kolorek? Myślicie że Wellaton 12/1 by mi wyszedł? Pomóżcie
Cam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:32   #520
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Cam Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane!! Aktualnie mam włosy w kolorze ciemnego blondu (jak w trzecim załaczniku) a chcialabym mieć taki kolor jak Candy Girl (dwa pierwsze zdjecia). Jakiej farby użyć zeby uzyskać taki jasny kolorek? Myślicie że Wellaton 12/1 by mi wyszedł? Pomóżcie
hej kolor na tych fotkach jest fajniutki,ja mam tez jasny blond farbowany z ciemnych na blond i mam bardzo jasne właśnie po wellatonie 12/1 osobiście go polecam,jesli masz swoj kolor naturalny włosów to moze bardzo ładnie rozjaśnić ale raczej odrazu takiego koloru nie uzyskasz.....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:41   #521
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Cam Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane!! Aktualnie mam włosy w kolorze ciemnego blondu (jak w trzecim załaczniku) a chcialabym mieć taki kolor jak Candy Girl (dwa pierwsze zdjecia). Jakiej farby użyć zeby uzyskać taki jasny kolorek? Myślicie że Wellaton 12/1 by mi wyszedł? Pomóżcie
Ja myślę jak HopeMAGDA ten wellaton może ładnie Ci rozjaśnić ale raczej za pierwszym razem nie uzyskasz aż tak białych włosów.
A swoją drogą to zastanów się jeszcze dobrze Pamiętaj, że nie każdemu jest dobrze w białych włosach no i też nie zapominaj o naszej co miesięcznej (a nawet częstszej) zmorze czyli odrostach Nie łatwo jest znaleźć farbę idealnie kryjącą średni/ciemny blond.
Ale oczywiście nie odradzam bo wiadomo co jasny blond to jasny blond
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 17:49   #522
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wiem że strasznie suche, i tak już 20cm ściąć musiałam więc póki co odżywiam
pierwsza fala kryzysu minęła..

ten złocisty beż loreala super wygląda, a ja chyba widziałam ten kolor ale pewna nie jestem
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2010-05-06 o 22:32
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:54   #523
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
wiem że strasznie suche, i tak już 20cm ściąć musiałam więc póki co odżywiam
pierwsza fala kryzysu minęła..

ten złocisty beż loreala super wygląda, a ja chyba widziałam ten kolor ale pewna nie jestem

i same powiedzcie że ten złocisty beż byłby lepszy nie, za jasne te?
jeszcze jutro egzamin, muszę wyjść do ludzi...
Chyba lepiej by Ci było w odrobinkę cieplejszym kolorku, może lepiej ten garnier 9.13 wypróbuj, boję się żeby ten loreal aż za złoty nie wyszedł
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:57   #524
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a jak myślisz ile odczekać żeby ich nie zabić z 2 tygodnie?
(tydzien temu byly rozjasniane a dzis farba ktora nic nie dala...)
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:57   #525
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

cześć podczytuje was ostatnio i z własnego dośw też mogę polecić wellaton 12/1, moje naturalne włosy to ciemny blond a moje włoski właśnie po wellatonie wyglądają tak
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:58   #526
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziękuję Wam dziewczyny W takim razie chyba zakupię ten wellaton! Już kiedyś miałam platynowe włosy ale niestety znudziły mi się ( o ja głupia!) i przefarbowałam na ciemny brąz Teraz po nocach śni mi się jasny blond. Jak się zdecyduje na farbowanie to wrzucę efekty
Madzialena śliczne masz włoski!!!

A i jeszcze mam jedno pytanie! Jakich szamponów i odżywek używacie do platynowych włosów?

Edytowane przez Cam
Czas edycji: 2010-05-06 o 18:08
Cam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:23   #527
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
cześć podczytuje was ostatnio i z własnego dośw też mogę polecić wellaton 12/1, moje naturalne włosy to ciemny blond a moje włoski właśnie po wellatonie wyglądają tak

śliczny blondzik, a powiedz, kładłaś wellaton 12/1 na naturalki czy już miałaś jakiś kolorek, ah i widzę, że masz dośc długie włoski- jak po farbowaniu wygląda ich kondycja? nie są przesuszone?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:36   #528
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziekuje
zanim zaczęłam używać wallatonu ( a jest u mnie w obrocie co jakieś 3-4tyg od ok. 1,5roku) to miałam rozjaśniane włoski najpierw stopniowo pasemkami także ta farba była nałożona na już rozsjaśnione włosy no ale już teraz na odrosty kładę bezpośrednio tylko wallaton i jest w porządku, łapie prawie tak jak na zdjęciu a przy użyciu fioletowego szamponu kolor jest właśnie taki. W miedzy czasie próbowałam też innych farb ale jak dla mnie 12/1 jest naj Włoski mam już niestety dość zniszczone mimo ton odżywek ale myśle, że to głównie rezultat rozjaśniacza, który wcześniej stosowałam i paletki którą kilka razy nałożyłam na włosy, widzę, że po farbowaniu wellatonką włosy nie są az tak sztywne i suche .
Chociaż ostatnio zaczyna mi świtać pomysł żeby przyciemnić blondzik... do takiego średniego, spokojniejszego tylko troszke mi żal ale z drugiej str włosy by w końcu odpoczęły No i nie wiem jaką farbą najlepiej byłoby to zrobić

Edytowane przez madzialenaKrk
Czas edycji: 2010-05-06 o 18:41
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:41   #529
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

AsiaTM - spróbuj kupić szampon niebieski joanny ten porzeczkowy( w sklepie fryzjerskim 14zł za 0,5l) albo inny z serii niebieskich umuj włoski nim z 4 razy potrzymaj troszkę pianę na wlosach - wydaje mi się że ugasi ci ten twój kolorek. Ja gdyby nie ten szampon fioletowy- żółta byłabym jak nic i mam to samo że buzia jakaś strasznie różowa się wydaję przez ten żółty kolor. Spróbuj ten szampon jak go odkryłam byłam w szoku że tak ładnie rozprawić się potrafi z zżółkniętymi włosami
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 18:44   #530
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
a jak myślisz ile odczekać żeby ich nie zabić z 2 tygodnie?
(tydzien temu byly rozjasniane a dzis farba ktora nic nie dala...)
No myślę, że byłoby dobrze chociaż 2-3tyg odczekać i w tym czasie porządnie nawilżać włosy

Cytat:
Napisane przez Cam Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny W takim razie chyba zakupię ten wellaton! Już kiedyś miałam platynowe włosy ale niestety znudziły mi się ( o ja głupia!) i przefarbowałam na ciemny brąz Teraz po nocach śni mi się jasny blond. Jak się zdecyduje na farbowanie to wrzucę efekty
Madzialena śliczne masz włoski!!!

A i jeszcze mam jedno pytanie! Jakich szamponów i odżywek używacie do platynowych włosów?
Zazwyczaj szamponu Joanna bo włosów rozjaśnianych, różnego rodzaju płukanek (delia, rossmanowska, flor illum), jakieś odżywki/maski nawilżające (fajnie trafić specjalne do włosów rozjaśnianych) no i jedwab czy jakieś serum na końcówki i długości
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-06 o 18:50
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:46   #531
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Moja mamusia też blondynka będzie farbować włosy pod wpływem tego wątku postanowiłyśmy, że nie będzie to już palette c10 ani skandynawski blond z palette lecz welaton 12/1 - jestem ciekawa efektu.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:08   #532
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Isska wrzuć zdjęcia jak mamusia będzie już po farbowaniu!!
Cam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:23   #533
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

isska mam właśnie taki szampon niebieski/fioletowy Revlona czy jakoś tak, fryzjerka mi dała i dokładnie z taką samą instrukcją użycia jak Ty będę szorować

snowhitee też tak właśnie myślałam, ale przeżyję chyba muszę się oswoić z tym co mam na głowie

Dzięki dziewczyny
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:27   #534
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny mam w domu farbę Garniera XL1 to jest blond superrozjaśniający, czy mogę użyć jej do rozjaśnienia odrostów a potem położyć mój stockholm? Dziś przyjrzałam się moim włosom tak od spodu i te odrosty pokrywane samym stockholmem są jednak trochę za ciemne i chciałabym je rozjaśnić najpierw i dopiero na to położyć stockholm..
Wierzch jest jaśniutki dzięki tym pasemkom ale spód już mi się mniej podoba, a idzie lato będę chciała związać włosy w kucyk i wstyd
I jak myślicie ile trzymać, żeby zrobić tylko taki jaśniejszy podkład pod ten stockholm? Mam odrost średni blond a ten już wcześniej pokrywany stockholmem jest taki złotawy jasny nie wiem jak go określić. Starczy 25-30min? Nawet nie wiem jaki ta farba ma utleniacz Mam nadzieję że 9% a nie 12%
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:49   #535
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Lola mój mężuś wszedł, spojrzał i... po długiej podróży wpadł do łazienki po prostu się odlać. Gdy się wręcz spytałam to powiedział, że głupia jestem z tymi farbami. Ale po silnym wypytywaniu powiedział, że dziwnie. Dodał też, że my baby głupie jesteśmy i myślimy, że im zależy jaki kolor włosów mamy. Przecież skoro jest ze mną to nie dla koloru włosów. Ech faceci są beznadziejni bo to dla nich chcemy ładnie wyglądać a po nich to spływa. Ale jakby tak nie patrzeć to mu się chyba podoba. Zresztą jak mnie poznał to ciemna byłam
A co do tych farbek to raczej coś tańszego w ruch pójdzie bo chcę włosy zapuszczać i na długie dwa Loreale to jak wizyta u mojego fryzjera.
To fakt, czesto w ogóle nie zauważają i nie doceniają naszych starań, a ich opinie, nie mówiąc juz o komplementach musimy wrecz wymuszać i faktycznie kolor włosów w wiekszości przypadków nie ma dla nich znaczenia ale tak to już jest z tymi facetami
Co do Castingów, to nie ma potrzeby, żebyś uzywała 2 opakowań. Uzywałam kiedyś regularnie Castinga i trzeba przyznac, że jest niesamowicie wydajny
Nkłada sie go na wilgotne włosy i świetnie sie rozprowadza jedno opakowanie na moje geste włosy siegające wtedy za pas wystarczało mi w zupełności - nawet gdyby w opakowaniu było mniej farby, to też by spokojnie starczyło ale fakt, że ta farba do najtańszych nie nalezy - jedno opakowanie to koszt ok 20 zł
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:54   #536
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam w domu farbę Garniera XL1 to jest blond superrozjaśniający, czy mogę użyć jej do rozjaśnienia odrostów a potem położyć mój stockholm? Dziś przyjrzałam się moim włosom tak od spodu i te odrosty pokrywane samym stockholmem są jednak trochę za ciemne i chciałabym je rozjaśnić najpierw i dopiero na to położyć stockholm..
Wierzch jest jaśniutki dzięki tym pasemkom ale spód już mi się mniej podoba, a idzie lato będę chciała związać włosy w kucyk i wstyd
I jak myślicie ile trzymać, żeby zrobić tylko taki jaśniejszy podkład pod ten stockholm? Mam odrost średni blond a ten już wcześniej pokrywany stockholmem jest taki złotawy jasny nie wiem jak go określić. Starczy 25-30min? Nawet nie wiem jaki ta farba ma utleniacz Mam nadzieję że 9% a nie 12%
Znam ten ból z tymi ciemniejszymi odrostami.Ja zawsze miałam takie już po półtora tygodnia od farbowania i to mnie najbardziej bolało.A co do % wody to sprawdź dobrze opakowanie lub opakowanie wody ale mi się wydaje ze te farbki maja 12 % wodę.Ale głowy nie dam.Spójrz jeszcze o ile tonów rozjaśnia.Jeśli 4-6 to raczej 12% woda.


A nie sorrki skojarzyłam ta farbkę z palett xxl.No ta mi się wydaje góra 9 %.Sama nią robiłam ale mnie skora głowy w ogóle nie pieklą.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-05-06 o 19:58
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 20:01   #537
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Znam ten ból z tymi ciemniejszymi odrostami.Ja zawsze miałam takie już po półtora tygodnia od farbowania i to mnie najbardziej bolało.A co do % wody to sprawdź dobrze opakowanie lub opakowanie wody ale mi się wydaje ze te farbki maja 12 % wodę.Ale głowy nie dam.Spójrz jeszcze o ile tonów rozjaśnia.Jeśli 4-6 to raczej 12% woda.
No właśnie tu nic nie pisze o ile tonów rozjaśnia I o wodzie też nic nigdzie nie ma.. Mi nie ściemniały, ten naturalny zawsze odrobinę cieplejszy był ale maskuję to tymi pasemkami Tyle, że teraz chcę zrobić sobie włosy porządnie Szczególnie te od spodu i po środku, których na co dzień nie widać. I znalazłam ten XL1 w szufladzie i tak myślę że mogłabym go położyć na same odrosty na trochę a potem jak zwykle stockholm.
Może ktoś jeszcze podpowie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 20:10   #538
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No właśnie tu nic nie pisze o ile tonów rozjaśnia I o wodzie też nic nigdzie nie ma.. Mi nie ściemniały, ten naturalny zawsze odrobinę cieplejszy był ale maskuję to tymi pasemkami Tyle, że teraz chcę zrobić sobie włosy porządnie Szczególnie te od spodu i po środku, których na co dzień nie widać. I znalazłam ten XL1 w szufladzie i tak myślę że mogłabym go położyć na same odrosty na trochę a potem jak zwykle stockholm.
Może ktoś jeszcze podpowie
Ja uważam,ze to na pewno Ci wyjdzie.Jak patrze na twoje włoski na fotkach to i tak są jasniutkie.Wiedz jak zrobisz sobie taki podkład to na pewno weźmie Ci równiutko i porządnie.Ja tez już sama tak robię.Skandynawskim podkład a potem 522.I w końcu mam kolor o który mi chodzi.I nie ciemnieje.Teraz mam kolor już 6 tyg.i nadal jest taki jak go zrobiłam bez żółknięcia.Tobie nie żółknie i się nie przyciemnia,ale na pewno taki podkład nie zaszkodzi a tylko poprawi kolor tych ciemniejszych odrostów pod spodem.I pamiętaj najwolniej rozjaśniają nam się włoski właśnie od spodu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 20:16   #539
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja uważam,ze to na pewno Ci wyjdzie.Jak patrze na twoje włoski na fotkach to i tak są jasniutkie.Wiedz jak zrobisz sobie taki podkład to na pewno weźmie Ci równiutko i porządnie.Ja tez już sama tak robię.Skandynawskim podkład a potem 522.I w końcu mam kolor o który mi chodzi.I nie ciemnieje.Teraz mam kolor już 6 tyg.i nadal jest taki jak go zrobiłam bez żółknięcia.Tobie nie żółknie i się nie przyciemnia,ale na pewno taki podkład nie zaszkodzi a tylko poprawi kolor tych ciemniejszych odrostów pod spodem.I pamiętaj najwolniej rozjaśniają nam się włoski właśnie od spodu.
Dzięki Mam nadzieję, że się uda i że tam nie ma utleniacza 12% Chciałam pofarbować już w ten weekend ale to chyba jeszcze za szybko. Kurczę ale ostatnio mam tak, że pojawia mi się minimalny odrost i już mnie drażni, czuję się jakoś niekomfortowo No ale jakoś wytrzymam do przyszłego weekendu i zdam relację

A jak by ktoś chciał mi jeszcze podpowiedzieć to proszę piszcie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 20:21   #540
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
karojen24 - a uzywalas moze szamponu i odzywki z John Frieda niwelujäce zölc...Widzialam dzis w DM tak mnie korcilo zeby wziäsc na spröbowanie ale kosztuje prawie 7€
Raz wzielam odzywke w saszetce. JAkos szalu nie bylo.... Porownywalnie do Guhla, ale po tej z Guhl wlosy byly delikatniejsze w dotyku. W ogole, jak dla mnie John Frieda jest przereklamowany....
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.