Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 18:30   #2251
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mimbi, normalnie czaaaaaaad Ale jaśniutki

PS. Masz świetną fryzurkę! Bardzo mi się podoba!!! Strasznie lubię takie włosy!
Dziekuje za komplement, ja sie do niej powoli przekonuje, bo na poczatku byla dla mnie za krotka. Znaczy - zawsze nosilam krotkie wlosy, ale ta fryzura jest super wygolona po bokach.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
mówiła, że mimbi nie ma kłopotów z cerą. Kto się ze mną zgadza...?

Swatche ekstra, ale widzę, że jesteś ode mnie ciemniejsza, więc nie dla mnie
Jejku ja ciemniejsza niz Ty? To Ty musisz byc naprawde przezroczysta! (A problemy z cera mam, teraz to juz w ogole hormony daja czadu)

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Fajny sie wydaje ten podklad Co prawda ostatnio mineraly mnie nie zawodza i nie mam zamiaru wrocic do podkladu plynnego, ale zostala mi stara mania wyprobowywania ich A napisz jeszcze czy on jest zolty czy rozowy, bo na zdjeciach niby na zolty wyglada, ale nie wiem czy mnie oczy nie myla. A tak poza tym czadowa fryzurka i masz sliczna buzie
Dziekuje za mile slowa , oczywiscie widze u siebie kilka defektow Podklad jest zoltawy, choc jest tak jasny, ze ciezko to okreslic. Ale tak, raczej zoltawy.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 19:10   #2252
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziekuje za komplement, ja sie do niej powoli przekonuje, bo na poczatku byla dla mnie za krotka. Znaczy - zawsze nosilam krotkie wlosy, ale ta fryzura jest super wygolona po bokach.
Mimbi, ja przez ostatnie hmmm... 6 lat nosiłam krótkie włosy i parę razy miałam naprawdę, naprawdę króciutko ścięte - może na 2 cm - taki jeżyk. I w sumie miło to wspominam. A Twoje włosy są rewelacyjne! Kurcze, w połączeniu z bladą cerą (normalnie na pierwszym zdjęciu - cudo!) wyglądasz jak...elf!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:21   #2253
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mimbi: cudowne rzęsy
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 21:46   #2254
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mimbi, ja przez ostatnie hmmm... 6 lat nosiłam krótkie włosy i parę razy miałam naprawdę, naprawdę króciutko ścięte - może na 2 cm - taki jeżyk. I w sumie miło to wspominam. A Twoje włosy są rewelacyjne! Kurcze, w połączeniu z bladą cerą (normalnie na pierwszym zdjęciu - cudo!) wyglądasz jak...elf!
Nikt mi nigdy nie powiedzial, ze wygladam jak elf Dziekuje bardzo, ciesze sie ze sie Wam podoba, ale skupcie sie na podkladzie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Mimbi: cudowne rzęsy
A to dzielo mojej kosmetyczki, moje naturalne sa bardzo liche, krotkie, jasne, proste, masakra.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 22:12   #2255
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No właśnie ten podkład.... Szperałam w sieci (bo zainteresował mnie na tyle, że chyba byłaby skłonna go nabyć) i znalazłam go tutaj: http://www.elarto.pl/,produkty,287_P...y__Fluidy.html
Tyle, że to chyba sklep wyłącznie dla jakichś kosmetyczek albo coś, bo nawet ceny nie mogę sobie sprawdzić.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 07:52   #2256
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
No właśnie ten podkład.... Szperałam w sieci (bo zainteresował mnie na tyle, że chyba byłaby skłonna go nabyć) i znalazłam go tutaj: http://www.elarto.pl/,produkty,287_P...y__Fluidy.html
Tyle, że to chyba sklep wyłącznie dla jakichś kosmetyczek albo coś, bo nawet ceny nie mogę sobie sprawdzić.
ale wtedy wystarczy poprosić znajoma kosmetyczkę lub ogólnie osobę z branży o zarejestrowanie się
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 09:30   #2257
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Jejku ja ciemniejsza niz Ty? To Ty musisz byc naprawde przezroczysta! (A problemy z cera mam, teraz to juz w ogole hormony daja czadu)

KLIK
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 09:38   #2258
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Oł demn, wieki mnie tu nie było, wakacyjna opalenizna zrobiła swoje...ale wracam, kupiłam sobie nowy różowy róż :P 2 szminki w malinowych kolorach wiec ...back to white :P

Elianko, Ty białasie :P Oczywiście to komplement
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:17   #2259
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mimbi rzęsy faktycznie fenomenalne I mimo zobaczyć bladą twarz o jasnych włosach

quench nie potrafię wyobrazić sobie Ciebie w jeżyku.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:46   #2260
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Elianko, Ty białasie :P Oczywiście to komplement
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 10:46   #2261
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
quench nie potrafię wyobrazić sobie Ciebie w jeżyku.
Takie włosy nosiałam na 2 roku studiów i byłam z tego ogromnie zadowolona - one same z siebie sterczały we wszystkich kierunkach, więc nie musiałam ich nawet modelować To był duży plus, bo mogłam z rana dłużej pospać. Wada - odrastały w strasznym tempie i nie miałam tej dodatkowej ochrony przed słońcem więc szyja była notorycznie opalona co kończyło się wyłażeniem nowych pieprzyków.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 11:28   #2262
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, testowalam kilka dni temu róż bourjois, ten sławny odcien 95, ktory tak bardzo mi się podobał, ale na mojej skórze (maznęlam nadgarsek) był po prostu pomaranczowy Spróbuję chyba zrobic jeszcze jedno podejscie, bo na testerze wygląda sliczna, nie wiem, dlaczego na mnie jest taki ceglasty.

Kupilam za to kredkę do kresek max factora i jestem bardzo z niej zadowolona

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-09-11 o 11:30
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 11:34   #2263
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

bez żartów, quench, to Ty tyle ode mnie starsza jesteś? w ogóle nie wyglądasz... byłam pewna, żeś moja równolatka, a ja rocznik '90 jestem... zabiłaś mnie po prostu i dłuższą chwilę mi zajmie pozbieranie się nie... nie wiem, czy się otrząsnę... po prostu musiałam się wypowiedzieć, sorry za off nie, dziewczyny, oszałamiacie mnie, jak przychodzi do wyjawiania niedyskretnych szczegółów takich jak wiek... chyba zagryzę zęby i jednak będę się filtrować również na twarzy mimo drastycznej niekompatybilności cery z mocno treściwą formułą filtrów, no jak mam się od momentu, kiedy zacznę, już nigdy nie starzeć, tak jak Wy...

EDIT: aaa... cześć Ishikawa i cześć Natrix miło Was znowu czytać.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-09-11 o 11:36
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 11:36   #2264
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

denq- ja podobno tez nie wyglądam na swoje 26
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 11:41   #2265
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja się konserwuję dodatkowo w promieniowaniu jonizującym
Ale tak poważnie jasna cera odmładza; mim zdaniem dziewczyny o porcelanowej cerze wyglądają świeżej i młodziej niż te opalone
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 11:54   #2266
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
denq- ja podobno tez nie wyglądam na swoje 26
Bo nie wyglądasz, Elianko. I zgodzę się - nic tak nie odmładza, jak jasna cera. A tak swoją drogą - chyba denq (wybacz, jeśli się mylę) napomykała coś o spotkaniu stołecznych bladolicych. Wyrażam gotowość, bo od przyszłego miesiąca na stałe zawitam w mieście Warsa i Sawy.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:00   #2267
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

elianka, Ty stanowczo stoisz na czele moich motywów do unikania słońca poza tym jesteś jasna formą jasności niedostępną dla zwykłych śmiertelników mojego pokroju, co wzbudza moją żywą zazdrość jakkolwiek nad Twoją wieczną młodością już się rozwodziłyśmy obszerniej i tym samym tu pozwoliłam sobie Cię zawrzeć i ukryć w wieloznacznym i enigmatycznym zwrocie "dziewczyny"...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:10   #2268
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
elianka, Ty stanowczo stoisz na czele moich motywów do unikania słońca poza tym jesteś jasna formą jasności niedostępną dla zwykłych śmiertelników mojego pokroju, co wzbudza moją żywą zazdrość jakkolwiek nad Twoją wieczną młodością już się rozwodziłyśmy obszerniej i tym samym tu pozwoliłam sobie Cię zawrzeć i ukryć w wieloznacznym i enigmatycznym zwrocie "dziewczyny"...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:16   #2269
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ishi,natrix witamy ponownie w królestwie bladości
wiecie co... moja mama i siostra poszły na roczne studia kosmetologii (są obie lekarkami,dlatego tylko roczne) i tam chyba rzeczywiście mówili im o filtrach i unikaniu słońca... bo moja siostra(karnacja raczej niezbyt jasna :P) zawsze godzinami siedziała na balkonie i się smażyła (czasem też jej się solarka zdarzała) teraz się nie opala,a jak ja jej powiedziałam,że codziennie się 50-tką smaruje to mówi : "dobrze robisz,bo słońce nie jest zdrowe" ,a mojej mamie kupiłam na dzień matki zestaw la roche'a :filtr 50+ i ten sztyft taki
podjęłam misję uświadamiania rodziny filtrowo
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 12:16   #2270
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, testowalam kilka dni temu róż bourjois, ten sławny odcien 95, ktory tak bardzo mi się podobał, ale na mojej skórze (maznęlam nadgarsek) był po prostu pomaranczowy Spróbuję chyba zrobic jeszcze jedno podejscie, bo na testerze wygląda sliczna, nie wiem, dlaczego na mnie jest taki ceglasty.

Kupilam za to kredkę do kresek max factora i jestem bardzo z niej zadowolona
U mnie wygląda na różowy,ale już nie raz czytałam ze ta 95 wygląda na kimś ceglasto. Jeżeli z Burzujki szukasz różu, to ja mam też 15 Rose Eclat, wydaje mi się bardziej różowa, ale bez drobinek.
Fotki zrobiłam na burzujkowy wątek,może się przydadzą


Królowo
, padam do nóżek hehe :P Twój nick zobowiązuje :P
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-09-11 o 12:18
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:17   #2271
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

oczywiście podtrzymuję chęć spotkania w stolicy! wybierzcie czas i miejsce ja osobiście byłabym za schyłkiem września, tzn, po 20, jakoś 24..?
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 12:52   #2272
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kochana, kto Ci tam komentuje od dwoch miesiecy? Toc czytam regularnie oba blogi Elianki!

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
mimbi rzęsy faktycznie fenomenalne I mimo zobaczyć bladą twarz o jasnych włosach
No ja z rzes jestem super zadowolona, choc wiem, ze nie wygladaja do konca naturalnie. Ale jak sie mialo cale zycie beznadziejne rzesy, to sie od razu geba cieszy, jak sie ma porzadne.


Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Bo nie wyglądasz, Elianko. I zgodzę się - nic tak nie odmładza, jak jasna cera.
Tez sie zgadzam, ze nie wygladasz. W ramach zartu - wczoraj na stacji benzynowej pan mnie pytal o dowod i nie chcial uwierzyc, ze mam 27 lat!

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
elianka, Ty stanowczo stoisz na czele moich motywów do unikania słońca poza tym jesteś jasna formą jasności niedostępną dla zwykłych śmiertelników mojego pokroju, co wzbudza moją żywą zazdrość jakkolwiek nad Twoją wieczną młodością już się rozwodziłyśmy obszerniej i tym samym tu pozwoliłam sobie Cię zawrzeć i ukryć w wieloznacznym i enigmatycznym zwrocie "dziewczyny"...


---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
No właśnie ten podkład.... Szperałam w sieci (bo zainteresował mnie na tyle, że chyba byłaby skłonna go nabyć) i znalazłam go tutaj: http://www.elarto.pl/,produkty,287_P...y__Fluidy.html
Tyle, że to chyba sklep wyłącznie dla jakichś kosmetyczek albo coś, bo nawet ceny nie mogę sobie sprawdzić.
Sluchaj jak chcesz to mozemy sie wymienic, bo jednak jest dla mnie za jasny. Jesli jestes zainteresowana to dawaj na PW.

Edytowane przez mimbi
Czas edycji: 2010-09-11 o 22:27
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:46   #2273
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
U mnie wygląda na różowy,ale już nie raz czytałam ze ta 95 wygląda na kimś ceglasto. Jeżeli z Burzujki szukasz różu, to ja mam też 15 Rose Eclat, wydaje mi się bardziej różowa, ale bez drobinek.
Fotki zrobiłam na burzujkowy wątek,może się przydadzą


Królowo, padam do nóżek hehe :P Twój nick zobowiązuje :P
Oo, czyli nie jestem jakims odmiencem? Swoją drogą to dziwne, ze cos co w opakowaniu wygląda tak pięknie, na skorze potrafi dac całkiem inny efekt.Ten nr 15 calkiem ładny, szkoda tylko, ze bezdrobinkowy, bo jednak lubię drobiny w różach Dziękuję za zdjęcia Muszę oblukać jeszcze inne odcienie, moze akurat cos się trafi
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:59   #2274
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Oo, czyli nie jestem jakims odmiencem? Swoją drogą to dziwne, ze cos co w opakowaniu wygląda tak pięknie, na skorze potrafi dac całkiem inny efekt.Ten nr 15 calkiem ładny, szkoda tylko, ze bezdrobinkowy, bo jednak lubię drobiny w różach Dziękuję za zdjęcia Muszę oblukać jeszcze inne odcienie, moze akurat cos się trafi
Właśniena ta 15 się troche nadziałam. Na testerze był świetnie drobnkowy...no na ręce cacuszko. Zadowolona go wzięłam, otwieram w domu....a to mat. Wiec - albo pochrzaniłam testery, albo było już zmiksowany z innymi kolorami prze to ze ludzie sie tak nimi maziają...
No ale ze mną został nieboraczek :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 14:51   #2275
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mimbi, świetne włosy strasznie mi sie taka fryzurka podoba, marzę o czymś takim odkąd podobnie ścieła się moja koleżanka, ale mam jakąś taką małą, niekształtną głowę i krótkie włosy mi nie pasują a strasznie bym chciała krótkie... (sorry za off, ale ja naprawdę nad tym ubolewam i zazdroszczę każdej dziewczynie, której krótkie włosy pasują, na przykład mimbi)

kupiłam na all podkład L.A. Colors, najjaśniejszy kolor, i powiem wam, że jak na kolor pod nazwą "naturalny" nie jest zły wydaje się być na początku strasznie pomarańczowy, ale po delikatnym rozjaśnieniu (bielący filtr, troszkę Dermacolu i jasny puder) nie jest źle, a po kilku minutach się ładnie wtopił w skórę - rozjaśnił się I tak będę używać minerałów, ale nie wiem, kiedy mi się skończą (jestem spłukana i nawet refilla nie kupię) i wolę mieć cokolwiek na wszelki wypadek
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:19   #2276
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

fiasco też mam krótkie włosy... tnz. teraz już troche podrosły
pod koniec czerwca ścięłam (zawsze miałam do ramion) i nie żałuje... ot jakaś zmiana wyobrażałam sobie,że będe wyglądać trochę lepiej w krótkich włosach ... jednak teraz już mi sie znudziły i już nie chce krótkich włosów !
teraz planuje je na rudo zafarbować
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:26   #2277
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Przyłączam się do zachwytów nad krótkimi włosami
Ja sama nadal gryzę się ze sobą przy zrobić sobie na głowie coś w tym stylu...

...ale nadal się boję i nie mam przekonania czy do mojej twarzy by coś takiego pasowało
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 15:40   #2278
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Przyłączam się do zachwytów nad krótkimi włosami
Ja sama nadal gryzę się ze sobą przy zrobić sobie na głowie coś w tym stylu...

...ale nadal się boję i nie mam przekonania czy do mojej twarzy by coś takiego pasowało
ładnemu we wszystkim ładnie, więc na twoim miejscu bym spróbowała
(fryzurka na pierwszym zdjęciu świetna)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:09   #2279
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Takie włosy nosiałam na 2 roku studiów i byłam z tego ogromnie zadowolona - one same z siebie sterczały we wszystkich kierunkach, więc nie musiałam ich nawet modelować To był duży plus, bo mogłam z rana dłużej pospać. Wada - odrastały w strasznym tempie i nie miałam tej dodatkowej ochrony przed słońcem więc szyja była notorycznie opalona co kończyło się wyłażeniem nowych pieprzyków.
Też masz problem z pieprzykami? Niestety u mnie w rodzinie występują w nadmiernej ilości. To jest jeden z powodów mojego życia w cieniu

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
denq- ja podobno tez nie wyglądam na swoje 26
Jak kiedyś napisałaś, że masz 26 lat to oplułam cały monitor z wrażenia

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Przyłączam się do zachwytów nad krótkimi włosami
Ja sama nadal gryzę się ze sobą przy zrobić sobie na głowie coś w tym stylu...

...ale nadal się boję i nie mam przekonania czy do mojej twarzy by coś takiego pasowało
Na pierwszym zdjęciu jest piękna I ten kolor. Mój wymarzony. Ale ja zdecydowanie musze mieć długie włosy. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego w wersji kręconej

Gdy piszecie ile macie lat to jestem naprawdę przerażona. Ja mam 19, a wyglądam dużo starzej. To przez te zmarszczki w okolicy oczu. Nie mam pojęcia skąd się wzięły i czemu nie chcą znikać Pewnie się za dużo szczerzę
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:14   #2280
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Doskonale Cię rozumiem, Raboussamai. Gdy przed kilkoma laty zdecydowałam się na ścięcie włosów, sięgały mi już do połowy uda. Miałam ich serdecznie dosyć, czułam palącą potrzebę zmian, toteż pewnego pięknego dnia, po szkole udałam się w wielkiej konspiracji do salonu fryzjerskiego i powróciłam do domu z króciutką fryzurą chłopczycy. I trzymałam się jej konsekwentnie aż do 20 grudnia 2008, gdy jedyny człowiek na świecie, któremu byłam skłonna powierzyć mą czuprynę, zwinął interes. Od tego czasu skracam samą grzywkę.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.