Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 12:04   #4501
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29471677]Vichy probowalam. Rzeczywiscie sredniak. Lubie dobrze poszorowac twarz, ale wszystkie testowane mikro byly dla mnie za slabe.
Ja lubie peeling Strivectinu. Wiem, ze mowa o mikro, ale Strivectin naprawde dobrze szoruje. Moim zdaniem wyroznia sie na tle innych scieraczy.[/QUOTE]

Lierac dobrze szoruje... tzn mnie odpowiada... mocno pocieram twarz i naprawdę mam mocno wypeelingowaną- a że jestem "gruboskórna" jeżeli chodzi o twarz, to nie obawiam się takich peelingów. Poza tym nie mam skłonności do naczynek, więc tym bardziej lubię się szorować...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:57   #4502
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczęta, co stało się z błyszczykami LIP FUSION z sephory/ douglasa?
Strasznie je lubiłam, dostałam zniżkę 10% i planowalam zakup... A tu klapa. Ni we Wrocławiu/ Opolu, nigdzie nie znalazłam... Zostaje mi all?
__________________
Aga walczy o idealną sylwetkę !
-> cel: 54 kg

moje recenzje -> https://wizaz.pl/kosmetyki/recenzent...ent=boangelina
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:27   #4503
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Lierac dobrze szoruje... tzn mnie odpowiada... mocno pocieram twarz i naprawdę mam mocno wypeelingowaną- a że jestem "gruboskórna" jeżeli chodzi o twarz, to nie obawiam się takich peelingów. Poza tym nie mam skłonności do naczynek, więc tym bardziej lubię się szorować...
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29471677]Vichy probowalam. Rzeczywiscie sredniak. Lubie dobrze poszorowac twarz, ale wszystkie testowane mikro byly dla mnie za slabe.
Ja lubie peeling Strivectinu. Wiem, ze mowa o mikro, ale Strivectin naprawde dobrze szoruje. Moim zdaniem wyroznia sie na tle innych scieraczy.[/QUOTE]

Ja tez lubię dokładnie ścierające,ale takie drobnocząsteczkowe, że tak powiem i chyba mi nie robi różnicy, czy to peeling czy micro. Muszę poczytać recenzje Lieraca i Strivectinu, bo jakieś ścieradełko by się przydało

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Dziewczęta, co stało się z błyszczykami LIP FUSION z sephory/ douglasa?
Strasznie je lubiłam, dostałam zniżkę 10% i planowalam zakup... A tu klapa. Ni we Wrocławiu/ Opolu, nigdzie nie znalazłam... Zostaje mi all?
Na pewno będą na Ebay, z tym, że wszystkie waluty obce wysoko stoją (no, złoty nisko po prostu) więc ceny mogą być wyższe.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:49   #4504
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

dziewczyny mam pytanie (może głupie, ale kto pyta nie błądzi)

wiem, że akcja -20% w sephorze trwała do 12 ego września, dostałam sms ale niestety nie mogłam skorzytać z tej zniżki czy istnieje szansa, że jak podejdę do sprzedawczyni w spehorze pokaże jej sms i kartę klubową to dadzą mi tę zniżkę? czy nie mam na co liczyć?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 20:11   #4505
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie (może głupie, ale kto pyta nie błądzi)

wiem, że akcja -20% w sephorze trwała do 12 ego września, dostałam sms ale niestety nie mogłam skorzytać z tej zniżki czy istnieje szansa, że jak podejdę do sprzedawczyni w spehorze pokaże jej sms i kartę klubową to dadzą mi tę zniżkę? czy nie mam na co liczyć?
Nie masz na to szans.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 21:32   #4506
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie (może głupie, ale kto pyta nie błądzi)

wiem, że akcja -20% w sephorze trwała do 12 ego września, dostałam sms ale niestety nie mogłam skorzytać z tej zniżki czy istnieje szansa, że jak podejdę do sprzedawczyni w spehorze pokaże jej sms i kartę klubową to dadzą mi tę zniżkę? czy nie mam na co liczyć?
A co chcesz- może będę w stanie Ci pomóc??
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 22:47   #4507
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cześć ! Niestety nie mam w swoim mieście Douglasa, więc nie bywam w nim często. Chciałabym zapytać, czy dostanę tam jakąś fajną, czerwoną szminkę w rozsądnej cenie? Polecacie coś?
Z góry ślicznie dziękuję
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 06:12   #4508
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;29475705]Ja tez lubię dokładnie ścierające,ale takie drobnocząsteczkowe, że tak powiem i chyba mi nie robi różnicy, czy to peeling czy micro. Muszę poczytać recenzje Lieraca i Strivectinu, bo jakieś ścieradełko by się przydało
[/QUOTE]
Lierac ma drobniutkie te drobinki Do tego stopnia,że używając go staram się za gwałtownie nie oddychać,bo mi to wpada do nosa Nie mówiąc już o obowiązkowo zamkniętych oczach
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:37   #4509
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
A co chcesz- może będę w stanie Ci pomóc??

Mam ten sam problem. Chciałam kupić perfumy Chanel i w takim wypadku zniżka 15/20% to dużo.

Nie wiecie, czy obecnie w Douglasie czy Sephorze są jakieś promocjetypu-20/15%?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:11   #4510
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Chciałam kupić perfumy Chanel i w takim wypadku zniżka 15/20% to dużo.

Nie wiecie, czy obecnie w Douglasie czy Sephorze są jakieś promocjetypu-20/15%?
A nie lepiej kupić na stronach jakiejś polecanej przez Wizażanki perfumerii internetowej (pedet, e-glamour, etc) i zapłacić jeszcze taniej niźli ze zniżka w S. czy tez w D.?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:42   #4511
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

witam w merlinie promocja na niektóre zapachy m.in max mara 40 ml za 68 zł, si lolita za 56 zł, covet za 50 zł

http://merlin.pl/hb/search/219.html?...ytul&set=15629

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-09-19 o 09:47
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 11:34   #4512
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Mam nieodparte wrażenie, że S. zrobi -25% po świętach, a tuż przed Świętami cwaniacko wywinduje ceny o 10-15% jak rok temu
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:30   #4513
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Mam pytona z HR Testy jutro, ale na szybko napiszę tylko, że szczoteczka czaderska, skręcona w środku itd. Dougi online wysyła błyskawicznie, okazuje się. W paczce była jeszcze m.in. graisowa miniaturka szminki Lancome (trafił mi się przyjemny różany odcień) i paskuda "torebka" niby Armani, czyli Tani Armani - no wstydziliby się takie "cóś" do paczki wkładać. Pikowany, lakierowany koszmar z rączką z koralików, koło Armaniego to nawet nie leżało, fuj...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:08   #4514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Mam pytona z HR Testy jutro, ale na szybko napiszę tylko, że szczoteczka czaderska, skręcona w środku itd. Dougi online wysyła błyskawicznie, okazuje się. W paczce była jeszcze m.in. graisowa miniaturka szminki Lancome (trafił mi się przyjemny różany odcień) i paskuda "torebka" niby Armani, czyli Tani Armani - no wstydziliby się takie "cóś" do paczki wkładać. Pikowany, lakierowany koszmar z rączką z koralików, koło Armaniego to nawet nie leżało, fuj...
Juzie nie moge doczekac Twojej opinii o pytonie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 15:28   #4515
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A nie lepiej kupić na stronach jakiejś polecanej przez Wizażanki perfumerii internetowej (pedet, e-glamour, etc) i zapłacić jeszcze taniej niźli ze zniżka w S. czy tez w D.?
Bo w przypadku perfum, które chcę kupić nie ma takiej różnicy i czas mnie nagli. Gdybym chciała skorzystać z perfumerii, to nie pytałabym w tym wątku.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 15:29   #4516
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Nie wytrzymałam do rana - wróciłam do domu, zmyłam makijaż i nałożyłam pytona testowo.
Efekt jest ciekawy, rzekłabym. Rzęsy mi się samoistnie wywinęły do góry, jak po zalotce - zabawne uczucie. Są b. czarne, ale tak naprawdę bardzo, wydłuzone i subtelnie pogrubione, ale bez przesady. Oko mi się w nich bardziej jakby okrągłe zrobiło, bo ta śmieszna szczota fajnie rozczesuje - to taki lalkowy efekt, w stylu Twiggy. Nieźle jest, nieźle - niemniej rano używałam zalotki, więc może to podkręcenie to i jej sprawka trochę.
Wg mnie lepiej pogrubia Smoky Lash z MUFE, ale jak dla mnie to już nawet na codzień - za bardzo. Pyton helenkowy idealny będzie na codzień - dzięki niemu mam dużo długich, czarnych jak smoła i podkręconych rzęs bez owadzich nogów.
A tak BTW - zakochałam się w Instant Light natural Lips Perfector z Clarinsa (ta sama dostawa z Dougiego). To taki błyszczykobasam, polecany m.in. przez Lisę E. Obłędny karmelowy zapach, subtelny słodki smak, nawilżenie i wygładzenie doskonałe i siedzi na ustach wiele godzin. Do tego jeszcze delikatny odcień łososia jakby (takie nudkowe one są) w moim nr 2, idealny do mocniejszych oczu - no bomba!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 15:54   #4517
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

dziewczyny, czy ktoras z Was uzywa tego balsamu Clinique?
Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm

ostatnio to 'odkrylam' i delikatnie przetestowalam na ustach... podoba mi sie ten delikatny kolorek i fakt, ze to balsam

ale jak z wydajnoscia? jak szybko sie zjada (nie zwrocilam na to uwagi po nalozeniu)? no i ogolnie jakie wrazenia?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 16:33   #4518
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Bo w przypadku perfum, które chcę kupić nie ma takiej różnicy i czas mnie nagli. Gdybym chciała skorzystać z perfumerii, to nie pytałabym w tym wątku.
Jak czas cię nagli, to nie kupisz teraz z żadną zniżką w S. A tym bardziej w D., który tylko z okazji nocy zakupów lub urodzin galerii wprowadza zniżki. W S. chyba na przełomie października/ listopada będą Vipy.W zeszłym roku chyba właśnie na poczatku listopada były.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ktoras z Was uzywa tego balsamu Clinique?
Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm

ostatnio to 'odkrylam' i delikatnie przetestowalam na ustach... podoba mi sie ten delikatny kolorek i fakt, ze to balsam

ale jak z wydajnoscia? jak szybko sie zjada (nie zwrocilam na to uwagi po nalozeniu)? no i ogolnie jakie wrazenia?
Ja mam. Miałam nawet 3 wersje kolorystyczne, ale jedną wymieniłam, a drugą mama mi zakosiła Bardzo lubię ten naturalny efekt. Jakichś specjalnych efektów pielęgnujących nie zauważyłam. Znika z ust standadowo, ale nie rzuca się to w oczy ze względu na ten właśnie naturalny efekt. Bardzo lubię ten produkt i na pewno długo pozostanę mu wierna.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:40   #4519
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Bo w przypadku perfum, które chcę kupić nie ma takiej różnicy i czas mnie nagli. Gdybym chciała skorzystać z perfumerii, to nie pytałabym w tym wątku.
szkoda, że jesteś z Wrocka- mogłabym Ci kupić z 20% zniżką
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 18:05   #4520
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
A co chcesz- może będę w stanie Ci pomóc??

witaj potrzebowałabym podkładu bare minerals oraz pędzla mineralnego
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:42   #4521
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak czas cię nagli, to nie kupisz teraz z żadną zniżką w S. A tym bardziej w D., który tylko z okazji nocy zakupów lub urodzin galerii wprowadza zniżki. W S. chyba na przełomie października/ listopada będą Vipy.W zeszłym roku chyba właśnie na poczatku listopada były.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------
No właśnie zagapiłam się. Teraz za późno. A zniżek nigdy nie ma, kiedy są potrzebne.

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
szkoda, że jesteś z Wrocka- mogłabym Ci kupić z 20% zniżką
Szkoda, ale fajnie że pomagasz wizażankom w potrzebie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:37   #4522
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak czas cię nagli, to nie kupisz teraz z żadną zniżką w S. A tym bardziej w D., który tylko z okazji nocy zakupów lub urodzin galerii wprowadza zniżki. W S. chyba na przełomie października/ listopada będą Vipy.W zeszłym roku chyba właśnie na poczatku listopada były.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



Ja mam. Miałam nawet 3 wersje kolorystyczne, ale jedną wymieniłam, a drugą mama mi zakosiła Bardzo lubię ten naturalny efekt. Jakichś specjalnych efektów pielęgnujących nie zauważyłam. Znika z ust standadowo, ale nie rzuca się to w oczy ze względu na ten właśnie naturalny efekt. Bardzo lubię ten produkt i na pewno długo pozostanę mu wierna.
ja testowalam ten rozowy (chyba 06) i wlasnie ta naturalnosc mi sie spodobala i jest taki 'miesisty', ale nie tlusty...zastanawiam sie jeszcze jaki efekt daje ten czerwony...moze i ten mialas?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:50   #4523
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ja testowalam ten rozowy (chyba 06) i wlasnie ta naturalnosc mi sie spodobala i jest taki 'miesisty', ale nie tlusty...zastanawiam sie jeszcze jaki efekt daje ten czerwony...moze i ten mialas?
A jakże, miałam Dla mnie był zbyt mocny. Miałam też tego melona i też fajny był, taki bardziej brzoskwiniowy.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:52   #4524
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

no to musze potestowac i pewnie sie skusze przy okazji...dzieki
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 06:47   #4525
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A tak BTW - zakochałam się w Instant Light natural Lips Perfector z Clarinsa (ta sama dostawa z Dougiego). To taki błyszczykobasam, polecany m.in. przez Lisę E. Obłędny karmelowy zapach, subtelny słodki smak, nawilżenie i wygładzenie doskonałe i siedzi na ustach wiele godzin. Do tego jeszcze delikatny odcień łososia jakby (takie nudkowe one są) w moim nr 2, idealny do mocniejszych oczu - no bomba!
Mam ten błyszczyko-balsam i potwierdzam, jest świetny. Bardzo nawilża i wygładza. Mam odcień 01 - blady róż, który daje poświatę nude w odcieniu bladego różu
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:23   #4526
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Mam ten błyszczyko-balsam i potwierdzam, jest świetny. Bardzo nawilża i wygładza. Mam odcień 01 - blady róż, który daje poświatę nude w odcieniu bladego różu
Brzmi kusząco, poszukam jakichś swatchy.
Ogólnie Lisa wynajduje takie perełki właśnie, ma dostęp do wszystkich marek chyba, wszystkie testuje w codziennej pracy, ja tez się nią inspiruję

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

http://www.makeupneversleeps.com/201...tural-lip.html


Jak w ogóle wygląda jego cena?

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2011-09-20 o 17:12
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:29   #4527
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Hej Mam pytanko do warszawianek: czy pamiętacie może kiedy była noc zakupów w Gal Mokotów? I z jakiej to okazji?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:17   #4528
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dostałam z M. 2 kupony na -50zł, każdy do zrealizowania przy zakupach za min. 250zł. I katalog
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:21   #4529
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;29510728]Brzmi kusząco, poszukam jakichś swatchy.
Ogólnie Lisa wynajduje takie perełki właśnie, ma dostęp do wszystkich marek chyba, wszystkie testuje w codziennej pracy, ja tez się nią inspiruję

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

http://www.makeupneversleeps.com/201...tural-lip.html

http://www.ymbeautyblog.com/2010/06/...ious-lips.html

Jak w ogóle wygląda jego cena?[/QUOTE]

kosztuje w D. ok. 70zł

Ja mam tą brzoskwinię, ogólnie fajny, pachnie słodko i smakuje też słodko. Natłuszcza usta, ale jak dla mnie zimą za słabo. Nie daje rady na mrozie. Fajna jest ta gąbeczka do aplikacji
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:24   #4530
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
kosztuje w D. ok. 70zł

Ja mam tą brzoskwinię, ogólnie fajny, pachnie słodko i smakuje też słodko. Natłuszcza usta, ale jak dla mnie zimą za słabo. Nie daje rady na mrozie. Fajna jest ta gąbeczka do aplikacji
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.