Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 07:16   #1
ahawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5

Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod


Jestem tu nowa i pewnie porusze temat ktory był juz poruszany. Maż chce rozwodu bo nie podoba mu sie ze mna zycie i znalazl sobie inna kobiete a ja go wciaz kocham i nie chce tego rozwodu chociaz wiem ze musze sie na niego zgodzic. Nie mam juz szans walczyc o nasza milsc bo on ja przekreslil i wycial ze swojego zycia . Pomozcie
ahawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 09:02   #2
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Nie możesz kochać za dwoje...wierz mi, sprawdziłam na sobie......mąż ma inną, wykreślił cię ze swojego życia.......ty wykreśl jego, mimo ,ze boli
Im szybciej się rozwiedziesz tym szybciej zaczniesz budować nowe życie

Będzie ciężko, będą łzy ale dasz rade!! Wiele przez to przechodziło, przejdziesz i ty....

Sama się zdziwisz jak wielka siła w tobie drzemie
Ty jesteś najważniejsza! Walcz o siebie, o swoje przyszłe, szczęśliwe życie
Ale żeby to osiągnąć musisz wyrzucić go z życia i zatrzasnąć za nim drzwi
Trzymaj się<przytul>
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:37   #3
ahawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Dzieki za slowa otuchy i zrozumienia. Najgorsze ze nie mam sie komu szczerze wygadac bo rodzicow i siostre nie chce jeszcze wiecej martiwc a przyjaciolki nie mam bo moj maz byl zawsze moim przyjacielem na dobre i zle. A teraz pozostlam z tym sama
ahawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 12:53   #4
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Człowiek zakochany nie myśli racjonalnie. Wszystkich przyjaciół i znajomych zastępuje jednym przyjacielem, tym ukochanym przyjacielem. uzależniłaś się od niego emocjonalnie więc nie dziwota ,że tak ciężko Ci znaleźć teraz oparcie w kimś innym, bo po prostu nie ma tego kogoś....
Ja bym jednak zwróciła się do rodziny. Oni cierpią twoim cierpieniem i na pewno bardzo chcą Ci pomóc....
Nie wtsydż się prosić o tą pomoc
ja swoim rodzicom nie musiałam nic mówić, wiedzieli co się ze mną dzieje, byli przy mnie, głaskali, wyciagali z domu
Zapełnij sobie wolny czas aby jak najmniej myśleć, wypady na zakupy, hobby, cokolwiek.....to bardzo pomaga, odnów może jakieś kontakty?

Boli.....i boleć tak szybko nie przestanie, wiem to, ale teraz może nie uwierzysz, lecz przyjdzie taki dzień ,ze i dla ciebie słońce zaświeci
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:19   #5
ahawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Jeszcze raz dziekuje Ci za dobre i madre słowa. Wiem ze jeszcze kiedys dla mnie zaswieci slonce ale przeraza mnie ten czas i samotnosc. W sumie dopiero minal miesiac jak mnie zaostawil wiec wszysko jest jeszcze swieze... Dzisiaj ide do psuchologa zobacze czy mi w czyms pomoze. Trzymaj kciuki abym nie zwariowala.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Najgorsze jest to ze rozum wie ze juz nie ma szans na jego powrot ale serce caly czas ma nadzieje
ahawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:01   #6
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Miesiąc to jeszcze bardzo mało czasu. Mnie się wydawało ,że godzina trwa dobę, doba trwa tydzień. Strasznie się to wlekło, ale zobaczysz ,że czas leczy rany, tylko trzeba mu dać czas

też rozważałam wizytę u psychologa ale ostatecznie przelewałam swój żal na kartki....
jak se pomyślę ,ze dopiero w kwietniu minął rok to aż dziw mnie bierze ,ze przez to piekło tak niedawno przechodziłam. Myślałam ,ze bez exa żyć nie mogę. Zaskoczyło mnie jak wiele mam siły.

A co do twojego męża.....
Sprawiedliwość może i leniwa jest ale zawsze przychodzi.....krzywda wyrządzona wraca do krzywdzącego z podwójną mocą.....
Trzymam kciuki. Doskonale wiem Co czujesz. Daj znać jak ci poszło
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 08:06   #7
ahawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Jeszcze raz dzieki za slowa wsparcia i otuchy. Nio miesiac to bardzo malo czasu a moze strasznie duzo. Ciezszko mi na sercu bo w przeciwienstwie do niego bardzo go kochalam i nadal kocham. Gdyby bylo inaczej pewnie nie przezywalabym tego. Pozostaje jeszcze starch przed przyszloscia, jak dam sobie rade zarówno pod wzgledem finansowym jak i prywtanym. Mam nadzieje ze za rok tez bede szczesliwa ze mam to za soba. Wczoraj bylam u psycholog. Musze powiedziec ze pomogla mi ta rozmowa. koncu moglam sie wygadac swobodnie osobie ktora jest jakby daleko od tego wszystkiego. Nastepna wizyta w piatek
ahawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 08:32   #8
LUCRETIA82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 255
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Cytat:
Napisane przez ahawo Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dzieki za slowa wsparcia i otuchy. Nio miesiac to bardzo malo czasu a moze strasznie duzo. Ciezszko mi na sercu bo w przeciwienstwie do niego bardzo go kochalam i nadal kocham. Gdyby bylo inaczej pewnie nie przezywalabym tego. Pozostaje jeszcze starch przed przyszloscia, jak dam sobie rade zarówno pod wzgledem finansowym jak i prywtanym. Mam nadzieje ze za rok tez bede szczesliwa ze mam to za soba. Wczoraj bylam u psycholog. Musze powiedziec ze pomogla mi ta rozmowa. koncu moglam sie wygadac swobodnie osobie ktora jest jakby daleko od tego wszystkiego. Nastepna wizyta w piatek
jesli on nei chce , nic nei zrobisz.pogódż sie z tym, ze jest idiota a Ty wartościową osobą-dasz sobie świetnie rade, na początku bedzie ciązko-cos o tym wiem, mimo iż to ja wniosłam o rozwód z innych powodów....ale tez bylo mi strzaszliwie cięzko, chodzilam do psychologa (niewarto!) itd teraz juz mineło troche czasu i jestem szczesliwa, mimo, że sama ale wreszcie czuje że żyje naprawde powodzenia!
LUCRETIA82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:04   #9
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Cytat:
Napisane przez LUCRETIA82 Pokaż wiadomość
jesli on nei chce , nic nei zrobisz.pogódż sie z tym, ze jest idiota a Ty wartościową osobą-dasz sobie świetnie rade, na początku bedzie ciązko-cos o tym wiem, mimo iż to ja wniosłam o rozwód z innych powodów....ale tez bylo mi strzaszliwie cięzko, chodzilam do psychologa (niewarto!) itd teraz juz mineło troche czasu i jestem szczesliwa, mimo, że sama ale wreszcie czuje że żyje naprawde powodzenia!
Pogrubione - a skąd Ty o tym wiesz? Rozumiem, że go dobrze znasz?

Ja tam uważam, że skoro facet nie chce już być z Autorką, to chwała mu za to, że przyznał się do romansu z inną i chce wziąć rozwód zamiast spotykać się z kochanką i oszukiwać Autorkę, udawać, że ją kocha i że wszystko jest ok.

ahawo,
Tobie życzę dużo siły w czasie rozwodu i tego żebyś ułożyła sobie życie bez męża, być może z kimś innym.
Szczęścia!

Aha, co do psychologa. To, że Ty trafiłaś na takiego, który Ci nie pomógł, nie znaczy, że tylko tacy są na świecie. Dobry psycholog potrafi dużo pomóc.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2011-05-13 o 10:05
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:08   #10
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Jeśli psycholog ci pomaga to bardzo dobrze. Chodź na te wizyty. i pamiętaj ,ze nie kochasz już tego człowieka a jedynie faceta jakim kiedyś był twój mąż. łudzie się zmieniają choć tak bardzo tego nei chcemy.....
Trzymaj się cieplutko
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...

Edytowane przez shirleyyy
Czas edycji: 2011-05-13 o 10:11
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 10:38   #11
LUCRETIA82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 255
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Pogrubione - a skąd Ty o tym wiesz? Rozumiem, że go dobrze znasz?


Aha, co do psychologa. To, że Ty trafiłaś na takiego, który Ci nie pomógł, nie znaczy, że tylko tacy są na świecie. Dobry psycholog potrafi dużo pomóc.
ja tylko opisalam swoje odczucia.i tyle.mój był do bani, autorce mzoe pomoc. nie tzreba sie od razu unosic
LUCRETIA82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 11:12   #12
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Cytat:
Napisane przez LUCRETIA82 Pokaż wiadomość
ja tylko opisalam swoje odczucia.i tyle.mój był do bani, autorce mzoe pomoc. nie tzreba sie od razu unosic
W którym miejscu ja się uniosłam?
Mówię tylko, że warto odwiedzić dobrego specjalistę.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 12:01   #13
Olcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Polecam Ci książkę "Kobiety, które kochają za bardzo" Robin Norwood. Rozwodowi nie zapobiegnie, ale Tobie może bardzo pomóc.
__________________
Sandra

Edytowane przez Olcia35
Czas edycji: 2011-05-13 o 12:09
Olcia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 19:04   #14
ahawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Dziekuje wszystkim za dobre słowa i wsparcie. Wiem ze juz nic nie mozna zrobic ale tak jak juz pisalam serce ma dalej nadzieje. W ogole dzisiaj złapałam strasznego dola i chyba pojde zaraz spac bo boje sie ze moge cos glupiego zrobic.
ahawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 13:24   #15
aduunia
Raczkowanie
 
Avatar aduunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: niewielkie miasto
Wiadomości: 96
Dot.: Nie chce ale musze zgodzic sie na rozwod

Porozpieszczaj teraz sama siebie. Badz dla siebie dobra, ale jak najmniej uzalaj sie nad swoim losem. Swoje musisz przeplakac i wycierpiec i wierz mi lepiej tego nie unikac. To normalny proces i zeby w przyszlosci bylo dobrze teraz musi byc zle niestety.
Ale dasz rade mysl o sobie , a nie o was, choc to trudne
aduunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.