Kosmetyki Essence - część XI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 14:24   #4981
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Sprawdźcie czy wyglądacie na chore w brązowym czy czarnym makijażu
Ja mam ciepły typ urody w czarnym wyglądam strasznie, jak malowałam kuzynkę z zimnym typem urody to ona z kolei w czekolodowo-brązowych cieniach wyglądała jakby nie spała tydzień ;]
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:27   #4982
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja jestem brunetką i również nie potrafię stwierdzić jaki mam typ urody-chłodny czy ciepły Podobno najprostszą metodą jest sprawdzenie koloru żył-jeśli przybierają one odcień zielonkawy,to masz ciepły typ urody,a jeśli niebieskawy,to zimny.U mnie to się kompletnie nie sprawdza bo ani ja,ani nikt z mojego otoczenia nie może jednoznacznie stwierdzić jaki odcień przybierają moje żyły
Hehe, a ja mam fioletowe żyły Ale fioletowi to chyba bliżej ku niebieskiemu;P Swoją drogą jestem tak różowa na twarzy, rękach, że nie da się ukryć, że jestem chłodnym typem i najlepiej mi w bladym różu na policzkach

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Sprawdźcie czy wyglądacie na chore w brązowym czy czarnym makijażu
Ja mam ciepły typ urody w czarnym wyglądam strasznie, jak malowałam kuzynkę z zimnym typem urody to ona z kolei w czekolodowo-brązowych cieniach wyglądała jakby nie spała tydzień ;]
Mi ciemne kolory służą, wyglądam jak wyspana wampirzyca

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dopiero dzisiaj kupiłam pomadkę In The Nude i już się zdążyłam w niej zakochać Dobrze,że kolor nie jest tylko beżowy,a jest połączony z różem co bardziej mi odpowiada.Szukałam "dziennej" pomadki i chyba ją znalazłam
Mam tę pomadkę, całkiem przyjemny kolor I tak ładnie pachnie gumą balonówą
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:28   #4983
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Mi ciemne kolory służą, wyglądam jak wyspana wampirzyca
I czernie i ciepłe brązy?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:44   #4984
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez noisygirl Pokaż wiadomość
Raczej nie mogę, bo to taki trochę noname wygląda jak ta gąbką z cosmopolitan podobna do beauty blendera http://www.love-makeup.co.uk/makeup-...ge-p-4990.html <--- coś takiego
Dzięki za szybką odpowiedź . Może rzuci mi się kiedyś w oczy w jakiejś drogerii...
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:52   #4985
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Sprawdźcie czy wyglądacie na chore w brązowym czy czarnym makijażu
Ja mam ciepły typ urody w czarnym wyglądam strasznie, jak malowałam kuzynkę z zimnym typem urody to ona z kolei w czekolodowo-brązowych cieniach wyglądała jakby nie spała tydzień ;]
Taaak, ja też źle wyglądam w czarnym makijażu... coś w tym jest

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
W moim przypadku,to jest tak,że pasują mi ciepłe brzoskwinie,jak i jasne,blade róże i dlatego jestem skołowana
Masz szczęście chyba są też typy ciepło-zimne?
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:55   #4986
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
dziewczyny mówiłyście coś o typach urody. Ja jestem blondynką ale nie mogę się połapać czy jestem chłodna czy ciepła. Jakie są wyznaczniki typu urody?
a żeby aż takiego offtopu nie było to ja tradycyjnie zakochałam się w rozświetlaczu z crystallized

Ja też nie mam pojęcia. Chyba jestem typem pośrednim, bo włosy mam w ciepłym odcieniu blondu, oczy zdecydowanie zimne, a cera różnie. Jeżeli nie jestem opalona zdecydowanie chłodna i do tego czerwone policzki , kiedy się delikatnie opalę to od razu na brąz. Dobrze mi zarówno w brązach jak i czerni w makijażu. Nawet mój kolega fotograf, który generalnie zna się na kolorach, odcieniach i typach urody stwierdził, że mojego nie sposób określić. Jedyne co to na pewno na paznokciach nie mogę mieć chłodnych odcieni, bo ręce wyglądają jak u truposzczaka.

Co do makijażu to kiedyś słyszałam, że powinno się właśnie na odwrót. Chłodne odcienie skóry - ciepłe kolory makijażu i na odwrót. Ja w sumie lepiej się czuję w cieplejszych barwach, ale w chłodnych też nie ma tragedii

ps. Przez Was kupiłam ten gel-look na pazurki, zobaczymy co to za cudo
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:02   #4987
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Sprawdźcie czy wyglądacie na chore w brązowym czy czarnym makijażu
Ja mam ciepły typ urody w czarnym wyglądam strasznie, jak malowałam kuzynkę z zimnym typem urody to ona z kolei w czekolodowo-brązowych cieniach wyglądała jakby nie spała tydzień ;]
Mi czarne i szare nie służą, zawsze jest słabo, ale za to brązy, zwłaszcza ciepłe to od razu piękniej i wszyscy komplementują, więc wychodzi na to, ze ja jestem ciepła
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 15:05   #4988
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Hehe, a ja mam fioletowe żyły Ale fioletowi to chyba bliżej ku niebieskiemu;P Swoją drogą jestem tak różowa na twarzy, rękach, że nie da się ukryć, że jestem chłodnym typem i najlepiej mi w bladym różu na policzkach

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------


Mi ciemne kolory służą, wyglądam jak wyspana wampirzyca

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------


Mam tę pomadkę, całkiem przyjemny kolor I tak ładnie pachnie gumą balonówą
Nie zaliczasz się niestety do żadnej "żylastej"kategorii skoro masz fioletowe

Pomadka zrobiła na mnie dobre wrażenie-zobaczymy jak będzie się spisywała na dłuższą metę

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Masz szczęście chyba są też typy ciepło-zimne?
Może i jestem mieszańcem?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:05   #4989
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
No tak, jest Essence, ale w Douglasie, więc lipstainów z Vampire's Love nie będzie
w ogóle pustki w tych douglasach, i w malcie i w plazie, masakra
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:08   #4990
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Ja też nie mam pojęcia. Chyba jestem typem pośrednim, bo włosy mam w ciepłym odcieniu blondu, oczy zdecydowanie zimne, a cera różnie. Jeżeli nie jestem opalona zdecydowanie chłodna i do tego czerwone policzki , kiedy się delikatnie opalę to od razu na brąz. Dobrze mi zarówno w brązach jak i czerni w makijażu. Nawet mój kolega fotograf, który generalnie zna się na kolorach, odcieniach i typach urody stwierdził, że mojego nie sposób określić. Jedyne co to na pewno na paznokciach nie mogę mieć chłodnych odcieni, bo ręce wyglądają jak u truposzczaka.

Co do makijażu to kiedyś słyszałam, że powinno się właśnie na odwrót. Chłodne odcienie skóry - ciepłe kolory makijażu i na odwrót. Ja w sumie lepiej się czuję w cieplejszych barwach, ale w chłodnych też nie ma tragedii

ps. Przez Was kupiłam ten gel-look na pazurki, zobaczymy co to za cudo
Odnośnie czerwonych szminek,to słyszałam,że jeśli ktoś ma ciepły typ urody,to powinien wybierać odcienie ceglastej bądź pomarańczowej czerwieni,a jeśli ktoś jest zimnym typem,to powinien stosować strażacką czerwień,bądź czerwień z niebieskim pigmentem.I znów wypowiem się jako niby "żylasty" mieszaniec-pasują mi obie postacie czerwieni-zarówno ceglasta jak i strażacka
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:15   #4991
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Z tym makijażem to (wg bobbi brown) ma byc tak, że żółte odcienie skóry powinny wybierać podkłady różowawe, a różowe - żółtawe i że generalnie większość populacji lepiej wygląda w żółtych, bo ten rumień zawsze się gdzieś znajdzie (jak się mylę to mnie poprawcie ) Iiii moim zdanie się to całkiem nieźle sprawdza.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 15:16   #4992
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez noisygirl Pokaż wiadomość
Raczej nie mogę, bo to taki trochę noname wygląda jak ta gąbką z cosmopolitan podobna do beauty blendera http://www.love-makeup.co.uk/makeup-...ge-p-4990.html <--- coś takiego
To są koreańskie gąbki, wszystkie są te same tylko różne firmy pakują je w swoje opakowania i sprzedają drożej. Raczę wejść na eBay, wpisać Beauty Blender, wytypować najtańszy (5$ + wysyłka za free) i tam kupić. To to samo co Cosmopolitan tylko Cosmo wychodzi jakieś 40zł, a ten noname 17zł
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:18   #4993
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Odnośnie czerwonych szminek,to słyszałam,że jeśli ktoś ma ciepły typ urody,to powinien wybierać odcienie ceglastej bądź pomarańczowej czerwieni,a jeśli ktoś jest zimnym typem,to powinien stosować strażacką czerwień,bądź czerwień z niebieskim pigmentem.I znów wypowiem się jako niby "żylasty" mieszaniec-pasują mi obie postacie czerwieni-zarówno ceglasta jak i strażacka
a pomadki to mi raczej chłodne pasują, za to róże i podkłady zdecydowanie cieplejsze. Chociaż w sumie i takich i takich używam, w zależności jaki efekt chcę uzyskać. Jedyne co, to podkłady, muszą być ciepłe, bo inaczej wyglądam jak prosiak

aaaaaaaaaaaa.... co do tych gąbeczek, to właśnie sprawdziłam i na allegro beauty blender jest za 139 zł

Edytowane przez cochonnetta
Czas edycji: 2011-12-28 o 15:21
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:25   #4994
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Ja też nie mam pojęcia. Chyba jestem typem pośrednim, bo włosy mam w ciepłym odcieniu blondu, oczy zdecydowanie zimne, a cera różnie. Jeżeli nie jestem opalona zdecydowanie chłodna i do tego czerwone policzki , kiedy się delikatnie opalę to od razu na brąz. Dobrze mi zarówno w brązach jak i czerni w makijażu. Nawet mój kolega fotograf, który generalnie zna się na kolorach, odcieniach i typach urody stwierdził, że mojego nie sposób określić. Jedyne co to na pewno na paznokciach nie mogę mieć chłodnych odcieni, bo ręce wyglądają jak u truposzczaka.

Co do makijażu to kiedyś słyszałam, że powinno się właśnie na odwrót. Chłodne odcienie skóry - ciepłe kolory makijażu i na odwrót. Ja w sumie lepiej się czuję w cieplejszych barwach, ale w chłodnych też nie ma tragedii

ps. Przez Was kupiłam ten gel-look na pazurki, zobaczymy co to za cudo

hehehe, mam podobnie, moja kosmetolog zajmująca się też mejkapami powiedziała, żebym zgłosiła się na ochotnika do szkół wizażu, żeby uczniowie mieli zagwostkę czy umalować mnie na zimno czy na ciepło jestem typem raczej chłodnym, źle się czuję w czerwieni przy twarzy i z czerwonym lakierem na pazurkach wyglądam jakby wyłowiono mnie z rzeki, ale za bardzo lubię czerwoniaste pazurzątka, żeby ich tak nie malować ... jeśli moje blond włosy przybiorą choćby cień ciepła to wyglądam jak idź stąd i nie wracaj a znowuż kolczyki bardziej mi pasują złote niż srebrne i niektóre ewidentnie ciepłe odcienie brązu pasują mi bardzo... żyły mam jedna niebieskawa, druga zielonkawa... rada dla nas jest taka, żeby eksperymentować i po prostu obserwować co nam pasuje a co nie

a na temat - czekam na Circusowy cień w kremie od Lungo!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:32   #4995
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja próbuję rozgryźć cień "Glammy goes to.." (tak, miałam kupic ciemny i widać co wyszło). Hipotetycznie powinien podkreślić mi ciemnobrązowe oczy, ale coś nie umiem sie nic umalować
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:44   #4996
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Też się przyłączam do grona ciepłozimnych "mieszańców" Wydaje mi się, że w prawie wszystkim mi dobrze Jedynie na oczach nie mogę mieć różu w żadnej postaci, bo wyglądam na chorą, ale na ustach szaleje ze wszystkim

No chyba, że instynktownie wybieram te "dobre" odcienie


W której szafie są te zachwalane przez was topy: gel look i ten drugi, coś tam better nails (hę? )
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-12-28 o 15:46
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:48   #4997
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Z tym makijażem to (wg bobbi brown) ma byc tak, że żółte odcienie skóry powinny wybierać podkłady różowawe, a różowe - żółtawe i że generalnie większość populacji lepiej wygląda w żółtych, bo ten rumień zawsze się gdzieś znajdzie (jak się mylę to mnie poprawcie ) Iiii moim zdanie się to całkiem nieźle sprawdza.
Bobbi Brown uczy, że wszystkie karnacje lepiej wyglądają w żółtych podkładach
Ja jestem ciepła i w czarnych, szarych, srebrnych, niebieskich cieniach wyglądam jakbym tydzień nie spała. Jeśli chodzi o makijaż ust to te zasady średnio się sprawdzają, bo ja dobrze wyglądam i w ciepłych i w zimnych odcieniach. Prędzej konkretne kolory mi nie pasują.

Dorwałam dzisiaj w Hebe 2 ostatnie kremy do rąk z zeszłorocznej edycji zimowej Mam chai tea z mandarynką i białą herbatę z granatem. Świetnie pachną, chciałabym żeby te ciastkowe do nas dotarły.

Inną drogą jak w tej Naturze drogo... farby do włosów szukałam jakiejś niedrogiej, bo 2 pudełka na moje włosy trzeba, a z kasą w tym czasie średnio. W Naturze Joanna Color Naturia 9 zł, w Hebe 5,60 Niezły szok mnie złapał
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:42   #4998
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
a pomadki to mi raczej chłodne pasują, za to róże i podkłady zdecydowanie cieplejsze. Chociaż w sumie i takich i takich używam, w zależności jaki efekt chcę uzyskać. Jedyne co, to podkłady, muszą być ciepłe, bo inaczej wyglądam jak prosiak

aaaaaaaaaaaa.... co do tych gąbeczek, to właśnie sprawdziłam i na allegro beauty blender jest za 139 zł
Ja również nie używam podkładów z różowym pigmentem bo wyglądam jak świnka
Beauty Blender kosztuje wraz z kosztami przesyłki coś ok.85-88 zł na stronie,która zajmuje się dystrybucją tych gąbeczek.Btw.Ja jestem nią oczarowana Wiem,że są bardzo skrajne opinie na jej temat ale ja przyłączam się do zachwytów
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:04   #4999
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja próbuję rozgryźć cień "Glammy goes to.." (tak, miałam kupic ciemny i widać co wyszło). Hipotetycznie powinien podkreślić mi ciemnobrązowe oczy, ale coś nie umiem sie nic umalować
Jak go nakładasz sam czy jako bazę? Dla mnie jest super i mimo, że jest dosyć błyszczący to lubię go na dzień używać. Pięknie podkreśla niebieskie oczy () ale myślę, że z brązowymi też powinno być ślicznie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Też się przyłączam do grona ciepłozimnych "mieszańców" Wydaje mi się, że w prawie wszystkim mi dobrze Jedynie na oczach nie mogę mieć różu w żadnej postaci, bo wyglądam na chorą, ale na ustach szaleje ze wszystkim

No chyba, że instynktownie wybieram te "dobre" odcienie


W której szafie są te zachwalane przez was topy: gel look i ten drugi, coś tam better nails (hę? )
U mnie gel look był w standardowej 1 szafie, a ten drugi nie jestem pewna czy o ten czy chodzi (taki w srebrnym opakowaniu?) to w 2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja również nie używam podkładów z różowym pigmentem bo wyglądam jak świnka
Beauty Blender kosztuje wraz z kosztami przesyłki coś ok.85-88 zł na stronie,która zajmuje się dystrybucją tych gąbeczek.Btw.Ja jestem nią oczarowana Wiem,że są bardzo skrajne opinie na jej temat ale ja przyłączam się do zachwytów
Drogo . Poczekam aż trochę stanieją (albo będą dostępne te no name ).
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 17:07   #5000
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dwunasta część wątku. I będzie więcej!

Zapraszam.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=31269082
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.