kolczyk w wardze - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 10:06   #31
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

Zgłoś sie w wątku głównym, tam na pewno ktoś Ci odpowie
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 10:21   #32
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

a smarowalas np tribioticiem? moze tez zmien kolczyk
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:22   #33
missalone
Raczkowanie
 
Avatar missalone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

tak... ja też radziłabym spróbować z tribioticiem.
pozdrawiam
missalone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 16:28   #34
justynka92924
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do justynka92924
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

no wlasnie najlepsze jest to ze kolczyk mam dobry a nawet troche za duzy bo mi wystaje .. wiec wydaje mi sie ze nie jest to kwestia kolczyka ;/
tribioticiem smarowalam tylko kilka razy ale wydawalo mi sie ze zamiast polepszac sie to pogarszalo ale moze mi sie wydawalo ;p
wiec dziekuje wam
sprobuje jeszcze raz ten tribiotic tylko ze teraz bede uzywala go regularnie
pozdrawiam ***i jeszcze raz dziekuje buziaki
justynka92924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 18:30   #35
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

ja bym Ci proponowała iść do lekarza on najlepiej doradzi chociaż mozesz mieć troche gadki na temat kolczyka ale mysle że warto mam nadzieje ze bedzie ok;]
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:25   #36
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

mi to wyglada bardziej na objaw alergiczny badz odparzenie
z czego jest ten kolczyk?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 23:19   #37
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

Tylko jak można ocenić coś dobrze jak fotki są na maksa nie wyraźne???
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 08:32   #38
justynka92924
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do justynka92924
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
mi to wyglada bardziej na objaw alergiczny badz odparzenie
z czego jest ten kolczyk?

ze stali chirurgicznej
justynka92924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:11   #39
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

bo jak sie ma pewne doswiadczenie to nawet z niewyraznych fotek łatwo wychwycić pewne charakaterystyczne objawy
proponuje wymiane na dłuższy bioplast bądź tytan-picie wapna(rozpuszczalnego)-i przemywanie sama solą fizjologiczną
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:20   #40
justynka92924
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do justynka92924
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

dzieki napewno sie dostosuje do tego i mam nadzieje ze mi to pomoze
pozdrawiam *
justynka92924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:10   #41
fluorescencyjnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 14
Dot.: kolczyk w wardze -problem ;(

tribiotic, sol fizjologiczna, ewentualnie dentosept lub rumianek... a przede wszystkim kolczyk z bioplastu badz tytanu
fluorescencyjnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 11:51   #42
dio925
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Kolczyk w wardze

Nie jestem pewna czy dobrze umiescilam swoj watek. Ale mam pytanie przebilam warge w piatek i teraz mam labreta z bioplastu. Wiec moje pytania. Piercer powiedzial ze bede miala go skrocic wiec mozecie mi powiedziec jak go skrocic? wyciagac raczej nie tak odciac pret w wardze? I teraz to co mnie martwi bo przebilam z zamiarem zmiany na koleczko ale mam dziurke ok 14 mm pod warga liczac od wierzcholka wargi czy bede mogla zalozyc kolko czy tylko podkowke?
z gory dziekuej za odpowiedzi

Edytowane przez dio925
Czas edycji: 2010-09-13 o 11:55
dio925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:33   #43
Hekate_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 94
GG do Hekate_
Dot.: Kolczyk w wardze

W tej chwili z kolczykiem nie kombinuj, jest to jeszcze świeża rana. Po tym jak kolczyk się zagoi możesz do woli zmieniać rozmiary kolczyka ja miałam 4 kolczyki w wardze - i możesz mi wierzyć, że miałam przeróżne kolczyki, duże, małe grube z kulczka, zamkniete kółka itd, itd. Najpierw proponuję by rana się zagoiła - następnie możesz założyć i taki i taki kolczyk - sama stwierdzisz który ci bardziej odpowiada. Nie będzie problemów z założeniem żadnego.
Hekate_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 15:16   #44
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze

jest wątek zbiorczy o kolczyku-tam mogłaś umieścić swojego posta
bio mozna skrócić nie wyciagając kolczyka z wargi-choć szybciej i sprawniej jest z wyciagnięciem(dla sprawnego piercera to chwilka)-a co do takiej wysokości przekłucia to cie rozczaruje bo jeśli dziurka jest tak nisko umiejscowiona założenie kólka nie wchodzi w grę(jasne ,że są kółka o średnicy i 14 mm ale założone do wargi będzie straszie odstawać z zewnatrz a wewnatrz obijac się straszliwie o zęby)
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 09:10   #45
oluzia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
kolczyk w wardze :P

Wczoraj zrobiłam sobie kolczyk w wardze Ale mam takie pytanie do osób które mają lub miały kolczyk . a więc spuchło ale to normalne tyle że w środku dziurka jakby się powiększyła i tył jakby częściowo wszedł do wargi czy to możliwe bo bardzo się boje że to coś złego (( czy stało się tak tylko dlatego że spuchło ???? Pomóżcie
oluzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 10:18   #46
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: kolczyk w wardze :P

jest już obszerny wątek o kolczyku w wardze i ten problem był tam poruszany. gdzie robiłaś kolczyka? bo wczoraj była niedziela - studia nieczynne. za krótki.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:10   #47
oluzia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: kolczyk w wardze :P

Czytałam ale nic na ten temat nie było ((. koleżanka mi robiła Ale czy to jest złe ???
oluzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:23   #48
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: kolczyk w wardze :P

Cytat:
Napisane przez oluzia21 Pokaż wiadomość
Czytałam ale nic na ten temat nie było ((. koleżanka mi robiła Ale czy to jest złe ???
to niech koleżnka co doradzi w tej trudnej sytuacji-przygotujcie się też na to ,że jak opuchlizna sie pogłębi wschłonie stopke to trza będzie wycinać ze sluzówki-i wtedy jedyna nadziej że koleżnka oprócz igły sklapelem też włądac potrafi


a co do niedziel-znam parę studiów czynnych w te dni
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:44   #49
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: kolczyk w wardze :P

oo, to miło, ja się nie spotkałam jak do tej pory jedynie prywatnie w domu, ale to wiadomo - do dogadania z piercerem.
oluzia21 - nie, to nie jest złe - to Twój najlepszy pomysł na jaki do tej pory wpadłaś dodatkowo polecam za jakiś czas się przebadać.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 16:53   #50
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: kolczyk w wardze :P

hit dnia!
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:12   #51
wallesowa
Przyczajenie
 
Avatar wallesowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bournemouth
Wiadomości: 14
Kolczyk w wardze

Witamrobilam sobie Jakis czas temu kolczyka w wardze... dzisiaj zgubilam kulkę i kolczyk mi wyszedl akurat nie bylo mnie w domu gdy wrocilam po 3 godzinach probowalam wsadzickolczyk ale sie nie udalo... warga mi spuchla i nie wiem co robic?? Porsze o Pomoc.
__________________
Love U
wallesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:16   #52
strictlyparanoid
Raczkowanie
 
Avatar strictlyparanoid
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 31
GG do strictlyparanoid
Question kolczyk w wardze

Witam, czytałam różne wątki na ten temat, ale chciałabym mieć wszystko jasno przedstawione i dostać odpowiedzi dokładnie na te pytania na które potrzebuję, a nie relacje z tego co komu ropieje lol. Za dwa tygodnie idę przekłuć wargę, chcę sobie zrobić kółko (segment ring). Przedtem przydałoby się zakupić wszystko do pielęgnacji w aptece, żeby nie latać po mieście z opuchniętą wargą. Co będzie mi potrzebne i ile mniej więcej może kosztować? Co trzeba robić, a czego nie można w pierwszych dniach/tygodniach po? Ile trwa prawidłowe gojenie? Z góry dzięki za odpowiedzi *;
strictlyparanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:11   #53
dreamlike
Przyczajenie
 
Avatar dreamlike
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: kolczyk w wardze

Na początek kup sobie octenisept, to wystarczy. Nic więcej do pielęgnacji świeżego przekłucia nie potrzeba, żadnych maści ani kremów. I żadnego spirytusu salicylowego albo wody utlenionej, bo to bardzo wysusza skórę. A co do rzeczy które robić można i nie można to nie radziłabym pić alkoholu od razu po przekłuciu, nie dotykać brudnymi rękoma i nie bawić się kolczykiem. Wszystko możesz robić normalnie, to tylko kolczyk a nie operacja

Edytowane przez dreamlike
Czas edycji: 2012-04-25 o 21:14
dreamlike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 09:25   #54
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez strictlyparanoid Pokaż wiadomość
Witam, czytałam różne wątki na ten temat, ale chciałabym mieć wszystko jasno przedstawione i dostać odpowiedzi dokładnie na te pytania na które potrzebuję, a nie relacje z tego co komu ropieje lol. Za dwa tygodnie idę przekłuć wargę, chcę sobie zrobić kółko (segment ring). Przedtem przydałoby się zakupić wszystko do pielęgnacji w aptece, żeby nie latać po mieście z opuchniętą wargą. Co będzie mi potrzebne i ile mniej więcej może kosztować? Co trzeba robić, a czego nie można w pierwszych dniach/tygodniach po? Ile trwa prawidłowe gojenie? Z góry dzięki za odpowiedzi *;
Przemywałam tylko wodą utlenioną na początku, krzywdy mi nie zrobiło Przez pare dni płukałam usta Dentoseptem, żeby opuchlizna zeszła. I po 2 tygodniach całkiem wszystko się zagoiło, choć ja kręciłam i macałam kolczyka, bo mam stożek (nie w brodzie, a tuż pod wargą), czasem zahaczałam o ręcznik podczas wycierania twarzy czy stożek się odkręcał i musiałam macać. Ale po tych dwóch tygodniach wszystko już w porządku było Toż to tylko kolczyk
Nie radzę Ci macać brudnymi rękami, wiadomo

Miałam kółeczko jakiś czas, ale jakoś przekonać się nie mogę. Przeszkadza mi, a tak je chciałam
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 18:22   #55
strictlyparanoid
Raczkowanie
 
Avatar strictlyparanoid
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 31
GG do strictlyparanoid
Dot.: kolczyk w wardze

Dzięki dziewczyny! Tak się zastanowiłam i mam jeszcze pare pytań. Czy jeśli będzie bardzo gorąco, tak jak teraz, to będzie miało wpływ na długość gojenia? I czy wtedy warga może mi np bardziej spuchnąć? Chodzi mi o te pierwsze tygodnie
strictlyparanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 23:19   #56
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez strictlyparanoid Pokaż wiadomość
Za dwa tygodnie idę przekłuć wargę, chcę sobie zrobić kółko (segment ring). Przedtem przydałoby się zakupić wszystko do pielęgnacji w aptece, żeby nie latać po mieście z opuchniętą wargą. Co będzie mi potrzebne i ile mniej więcej może kosztować? Co trzeba robić, a czego nie można w pierwszych dniach/tygodniach po? Ile trwa prawidłowe gojenie? Z góry dzięki za odpowiedzi *;
PRZEDE WSZYSTKIM nie wkładaj od razu ringa. na początek tylko i wyłącznie labret (lub sztanga), najlepiej trochę za długi, wtedy lepiej się goi.
do pielęgnacji Octenisept, jeśli będzie Ci się bardzo babrał to Tribiotic, ale z tym idź do piercera bo Tribioticu trzeba umieć używać.
teoretycznie powinnaś nie pić.
nie dotykać brudnymi rękami, ale ja miałam zalecane i sama zalecam kręcić kolczykiem raz na jakiś czas. oczywiście uważać, nie szarpać, nie trzeć.
co do gojenia to oczywiście kwestia indywidualna, zwykle około dwóch tygodni. co do temperatury to raczej nie ma to wpływu na gojenie ani opuchliznę, przynajmniej u siebie nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałam.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 21:42   #57
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
nie dotykać brudnymi rękami, ale ja miałam zalecane i sama zalecam kręcić kolczykiem raz na jakiś czas. oczywiście uważać, nie szarpać, nie trzeć.
Nie ma potrzeby kręcenia kolczykiem, nie ma takiej możliwości, żeby przyrósł do ciała (no chyba, że byłby ekstremalnie za krótki i opuchlizna by go pochłonęła, ale w takim przypadku kręcenie nim i tak by nie pomogło), takie manewry tylko niepotrzebnie podrażniają rankę. Do płukania ruszanie też nie jest potrzebne, bo Octenisept to płyn i sam dotrze tam, gdzie ma zadziałać

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
co do gojenia to oczywiście kwestia indywidualna, zwykle około dwóch tygodni.
Trochę przesadziłaś, po dwóch tygodniach kolczyk jest wygojony co najwyżej na zewnątrz. Do pełnego wygojenia potrzebne jest ok 6-8 tygodni.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 10:47   #58
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Nie ma potrzeby kręcenia kolczykiem, nie ma takiej możliwości, żeby przyrósł do ciała (no chyba, że byłby ekstremalnie za krótki i opuchlizna by go pochłonęła, ale w takim przypadku kręcenie nim i tak by nie pomogło), takie manewry tylko niepotrzebnie podrażniają rankę. Do płukania ruszanie też nie jest potrzebne, bo Octenisept to płyn i sam dotrze tam, gdzie ma zadziałać



Trochę przesadziłaś, po dwóch tygodniach kolczyk jest wygojony co najwyżej na zewnątrz. Do pełnego wygojenia potrzebne jest ok 6-8 tygodni.
kręcenie - co osoba to opinia w takim razie jak zwykle
gojenie - po 8 tygodniach to miałam wygojone kanały w surface'ach już, natomiast warga zagoiła mi się całkowicie po 2 tygodniach, znajomym którym robiłam maks. po miesiącu. może się szybko regenerujemy no ale wiadomo, że u każdego to inaczej wychodzi.

off: właśnie przeczytałam na jakimś blogu że tunele się goją rok... chyba zrobione przez nacinanie albo chamsko, megaszybko rozciągane, bo wierzyć mi się nie chce. albo takie w nosie
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 13:28   #59
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: kolczyk w wardze

hej, tutaj masz cały wątek o kolczyku w wardze

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post13857575
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 23:39   #60
strictlyparanoid
Raczkowanie
 
Avatar strictlyparanoid
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 31
GG do strictlyparanoid
Dot.: kolczyk w wardze

Dzięki, kaguya, ale wątek jest dosyć obszerny a ja nie mam czasu szukać tam odpowiedzi na konkretne interesujące mnie pytania. Na pewno się tym zajmę ale nie teraz.

Tymczasem.. wybaczcie moje nieobeznanie ale nie wiem jak odróżnić stal chiruriczną od tytanu, aczkolwiek mój kolczyk jest na pewno z jednego z tych materiałów. Stopka trochę wchodzi mi w warge, ale to pewnie przez kąt pod jakim mam przekłucie. Tutaj pytanie: czy wymieniając kolczyka powinnam wziąć ten z bioplastu? Podobno one mają większą stopkę. Szczerze mówiąć nie podobają mi się, ale nie wiem czy na dłuższą metę to wżynanie się stopki w warge nie będzie szkodliwe. Dodam, że opuchlizna już zeszła, więc to nie jest przyczyną.

Kiedy się uśmiecham kolczyk lekko przesuwa się po zębie i podrażnia mi dziąsło, mam to zignorować czy coś z tym zrobić? Staram się uważać, ale bez przesady, i tak już opanowuję wybuchy śmiechu wydając z siebie jakieś kocie "khhhh" lol

Tak btw, to niektórzy mogą mówić żeby nie kręcić kolczykiem, nie ruszać go, ale on i tak sam będzie się ruszał kiedy wykonujemy różne miny, prawda?

Edytowane przez strictlyparanoid
Czas edycji: 2012-05-16 o 23:44
strictlyparanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.