Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-23, 11:30   #241
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Ja mam dwie dziurki w uchu/miałam cztery ale jakoś kolczyków nie nosiłam i te dwie pózniej przebite zarosły /.Oprócz tego mam kolczyka w pępku no i miałam tez w nosku/ale pogubiłam kolczyki i też zarosła I ...nigdy nie przebijałam sobie sama Ale np.nosek przebijała mi jakaś pani która przebija tylko uszy aparatem a ja ją namówiłam żeby mnie wykorzystała jako królika doświadczalnego dzięki czemu zaoszczędziłam troche kaski/zapłacilam u niej tylko 20 zl/ Natomiast mam koleżankę która sama sobie przebijała uszy,ma chyba z 6 dziurek a robiła to tak jak juz któraś z Was pisała zaostrzonym kolczykiem Siedziała przed TV, nudziło jej się i dawaj kolejna dziurka Ale najgłupszą rzecz to zrobiła inna moja kumpela, a mianowicie przebiła sobie pępek agrafką i tak chodziła z tą agrafka w pepku A że oczywiście przebiła za płytko to jej no sama nie wiem jak to nazwać..."rozerwało skóre" i po kolczyku/czyli pieknej agrafce Podsumowując to uszy jeszcze rozumiem żeby sobie przebijać,jakbym nie była taka strachliwa to sama bym sobie przebiła, ale pępka ani nosa/ jak też języka, okolic brwi itd itp/ nie ma mowy

Pozdrawiam
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 17:22   #242
futuristka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Ja tez sama sobie przekluwalam ucho i nawet bez zadnej zdezinfekowanej igly troche bolalo bo nie bylo metody kartofla czy podobnej, tylko normalnie wbijalam igle i musze wam powiedziec ze nie mialam nigdy zadnych problemow z tym uchem. Ostatnio bylam natomiast u kosmetyczki zrobilam sobie 2 dziurki w uchu wyzej(na samej gorze) no i mi sie papralo dobry miesiac takze nastepnym razem chyba sobie znowu przekluje sama
futuristka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:49   #243
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Cytat:
Napisane przez Alexandriaa
Hmmm ostatnio dowiedzialam sie ze moje znajome przekłuwają sobie same w domu ucho...... Zastanawiam sie czym one to robią no i jak to sie robi??????
Z własnego doswiadczenie NIE POLECAM
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 09:03   #244
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Cytat:
Napisane przez Alexandriaa
Hmmm ostatnio dowiedzialam sie ze moje znajome przekłuwają sobie same w domu ucho...... Zastanawiam sie czym one to robią no i jak to sie robi??????
Najprostszy sposób: kolczyk (najlepiej wkręt) pilujesz pilniczkiem do paznokci tak zeby jego koniec byl ostry jak igla potem odkazasz ucho i kolczyk i wbicie kolczyka w ucho to juz pestka i najwazniejsze ze nie trzeba za swiezej rany wyciagac i wkladac kolczykow
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:38   #245
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

A ja polecam robienie sobie samemu kolczyki robilam sobie w uszach z kolezanka w pepku i teraz chce w jezyku i do tej pory nic mi nie jest
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:59   #246
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

matko niezłe to z agrafką...







chore...
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:50   #247
marika313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Re: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

[QUOTE=kasiam]rany! jaki ziemniak!
ja kiedyś przekłuwałam sobie uszy sama w domu. dwie dziurki zrobiła mi moja mama, następne trzy (w tym jedną w chrząstce) zrobiłam sobie sama.
trzeba odkazić ucho. igła do zastrzyków. gruba, najlepiej 12-ka. masuje się płatek ucha, potem po prostu przebija się go igłą i zakłada odkażony kolczyk (najlepiej moczyć go jakieś pół godziny w spirytusie, wtedy jest pewność, że jest sterylny)...[QUOTE]

ABSOLUTNIE ZGADZAM SIE Z KASIAM! ! ! MAM 3 DZIURKI W JEDNYM UCHU I 2 W DRUGIM ! ! ! Tylko ze rzeczywiscie trzeba miec wszystko cacy tzn. kolczyk musi byc odkazony w spirytusie albo wodzie utlenionej tak samo zrobic z igłą, palcami i uchem to jest własnie cała filozofia i sie nie przepłaca no chyba ze na igłę. Jedna igła powinna byc uzyta do jednej dziurki! ! !
marika313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 13:52   #248
marika313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Re: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

[QUOTE=marika313][QUOTE=kasiam]rany! jaki ziemniak!
ja kiedyś przekłuwałam sobie uszy sama w domu. dwie dziurki zrobiła mi moja mama, następne trzy (w tym jedną w chrząstce) zrobiłam sobie sama.
trzeba odkazić ucho. igła do zastrzyków. gruba, najlepiej 12-ka. masuje się płatek ucha, potem po prostu przebija się go igłą i zakłada odkażony kolczyk (najlepiej moczyć go jakieś pół godziny w spirytusie, wtedy jest pewność, że jest sterylny)...
Cytat:

ABSOLUTNIE ZGADZAM SIE Z KASIAM! ! ! MAM 3 DZIURKI W JEDNYM UCHU I 2 W DRUGIM ! ! ! Tylko ze rzeczywiscie trzeba miec wszystko cacy tzn. kolczyk musi byc odkazony w spirytusie albo wodzie utlenionej tak samo zrobic z igłą, palcami i uchem to jest własnie cała filozofia i sie nie przepłaca no chyba ze na igłę. Jedna igła powinna byc uzyta do jednej dziurki! ! !
marika313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 22:34   #249
adusia250
Raczkowanie
 
Avatar adusia250
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 183
Post Kolczyki w uszach xD

Nigdy mi się nie podobały i nie chciałam przekłuć uszu ... Jednak coś mnie naszło i chce je przekłuć chciałam sie zapytać jak szybko się goją i po jakim czasie mozna zmienic kolczyki ) ale ze mnie down zaluje ze nie przeklulam ich wczesniej
adusia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 01:27   #250
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

I w końcu mogę nosić takie kolczyki, jakie tylko zapragnę .
Tylko skąd brać kasę na coraz to nowe, skoro mój apetyt na nie ciągle rosnie .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 20:16   #251
adusia250
Raczkowanie
 
Avatar adusia250
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 183
Talking Dot.: Przekłuwanie uszu :)

6 dni temu przekłułam uszy - nie bolało prawie nic ) Smaruje tribioticiem - goją się - ja to czuje ) Kupiłam sobie nowe kolczyki takie ładne srebne - wiszące i leciutkie ) Jednak muszę jeszcze poczekać aż będe mogła je założyc
adusia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 20:29   #252
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Ja mialam pierwszy raz przeklute uszy jak mialam 3 latka.Mama mnie igła 'potraktowala'.A 2 lata temu sama sobie nastepna dziurke zrobilam.Moim zdaniem domowe sposoby wcale nie sa gorsze od salonowych
Pozdrawiam!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 20:40   #253
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

witajcie
chciałabym kolczyka w chrząstce, ale czym przebijają w salonie? bo się troszkę boje...
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:22   #254
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Ja miałam wtedy 2,5 roku i byłam z mamą w Niemczech i ciocią.Kiedy mijałyśmy ten salon uparłam się i musiałam mież dziurki,jestem bardzo wrażliwa na takie rzeczy i nawet nie drgnęłam,tylko póżniej tak mięłam z wrażenia spódniczkę.Miałam robione pistoletem a to nic nie boli!Możesz być pewna!
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 08:09   #255
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Zapomniałam dodać że kobiety które same sobie robią dziurki mogą mieć właśnie takie sflaczałe dziurki
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:23   #256
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Przekłuwanie uszu :)

Cytat:
Napisane przez Ally83
Tylko skąd brać kasę na coraz to nowe, skoro mój apetyt na nie ciągle rosnie .
Znam ten bol. Nie mam fiola (az takiego) na bunkcie butow, ani torebek, ale wlasnie kolczykow
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:35   #257
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
problem? z kolczykiem w uchu

w czwartek przebilam sobie dodatkowe dwie dziurki obok "klasycznego" miejsca jedna dziurke mam bardzo blisko chrząstki. wiem, ze to ma bolec ale czy normalne jest ze az tyle dni? kosmetyczka wspominala mi cos, ze kolczyk raz na milion moze sie nie przyjac, nie chcialabym byc tym milionem pierwsza noc byla straszna, nie moglam spac na tej stronie "przebitej" z dnia na dzien przestaje bolec,ale jak dotykam to ahh lepiej nie mowic. czy to normalna reakcja organizmu? moze powinnam smarowac jakimis masciami typu sudocrem cos? jeszcze tego nie robilam wiec jesli to zabronione to ok
wspomne jeszcze o tym, ze tabletki przeciwbolowe nie pomagaja .
prosze o pomoc
pozdrawiam
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:37   #258
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: problem? z kolczykiem w uchu

po pierwsze musisz zachować EKSTRA higienę, nie dotykać tego miejsca brudnymi palcami, przymać 3 razy dziennie.
ja mam 9 dziurek w jednym uchu. uwierz mi, że przez prawie pół roku nie mogłam spac na lewej stronie :|
zwróć uwagę z czego masz zrobiony kolczyk.. moze są domieszki jakiś metali lub innych 'syfow'
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 20:53   #259
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: problem? z kolczykiem w uchu

Koniecznie przemywaj wodą utlenioną! A jeśli zbiera się ropa-to w miarę możliwości ją wyciskaj. I znowu przemywaj A jeśli masz przekuwki nie srebrne- to je na takowe zmień. Jeśli są srebrne a się jednak "paprze" ucho- zmień na złote- mi pomogły choć je nieźle musiałam maskować, bo złota nie trawię
powodzenia w bojach
ghola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 09:43   #260
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: problem? z kolczykiem w uchu

ja też miałam problemy z przebitymi uszami.......i to z tymi na klasycznym miejscu! W czerwcu przebiłam pistoletem u kosmetyczki, powiedziała, ze nic nie powinno sie dziac tylko musze nosić te lecznicze kolczyki około miesiąca aż do wygojenia. Też nie mogłam spać i to na żadnej ze stron! A po miesiącu założyłam na jedną noc (wesele kuzynki) srebrne kolczyki i zaczęły mi ropieć uszka......:-( poszłam do kosmetyczki i powiedziała mi, żebym przemywała spirytusem salicylowym lub wodą utlenioną i tribiotykiem. A jeśli nie przejdzie po jakimś czasie, to kupić witaminkę A. Ale przeszło i obeszło się bez witaminki


A i do tej pory jak zmieniam kolczyki na inne( na codzien nosze złote) a czasem na wyjścia zakładam takie zwykłe wielkie wiszące i widoczne, to po wyjęciu złotego przemywam uszka i kolczyki przed włożeniem spirytusem. Pozdrawiam i życzę szybkiego wygojenia ranek!
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 09:49   #261
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: problem? z kolczykiem w uchu

A, zapomniałam dodać, że mi strrrrasznie szybko zarastają dziurki! Więc nie mogę spać bez kolczyków.....kiedyś przez dwa dni i noce nie nosiłam kolczyków i co? Rano na trzeci dzień nie miałam dziurki! Kolczyk wszedł do połowy i koniec. Ale poprosiłam chłopaka, żeby mi pomógł i od tej pory nie wyjmuję kolczyków. A jak wracam z imprezki i wyjmuję te zwykłe to zakładam złote. I za każdym razem przemywam ucho i kolczyk.
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:32   #262
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: problem? z kolczykiem w uchu

Kilka dni to krótko jak na gojenie się dziurki przy chrząstce, więc spokojnie, musi trochę poboleć. Jak będzie z nią na prawdę źle, tzn ucho będzie spuchnięte, czerwone i gorące, to nie przemywaj spirytusem (zejdzie od tego skóra) tylko rivanolem. Fakt - barwi na żółto, co nie wygląda zbyt pięknie, ale za to dziurka zdrowo się zagoi. Ja tak miałam z jedną z dziurek na chrząstce, skorzystałam z tej rady (wujka - chirurga) i wszystko było ok
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:35   #263
Joasia_nmc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: problem? z kolczykiem w uchu

Ja miałam bardzo duże problemy z kolczykiem w chrząstce. Przebiłam ucho u kosmetyczki pistoletem, już na drugi dzień zaczęłam czuć ból i palenie, mimo, że przemywałam wodą utlenioną. Małżowina zaczęła puchnąć, poszłam do kosmetyczki, poradziła Tribiotic, maść antybakteryjną, ale już wtedy stan zapalny był zbyt poważny, żeby to pomogło. Tribiotic nie pomógł, a ja z bólu nie mogłam już wytrzymać. Cały czas czułam okropne palenie. Dosłownie cała małżowina zrobiła się czerwona i opuchnięta. Bałam się wyjąć kolczyka, było to trudne bo ucho naprawdę spuchło...
Poszłam do lekarza, wyjął go, dziurkę oczywiście straciłam, później przez tydzień chodziłam na wyciskanie ropy... ból był niesamowity.
Ale nie poddałam się i po około dwóch miesiącach, lekarz przebił mi ucho wenflonem. Wszystko bardzo ładnie i czybciutko się zagoiło.
Słyszałam, że pistolet jest dobry tylko do przebijania uszu w tradycyjnym miejscu i sama o szłuszności tego zdania się przekonałam.
Joasia_nmc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:29   #264
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Re: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Ja to az tak nie dbalam o wszystko odkazilam tylko igle i kolczyki i jeszcze ucho sie trzyma
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 21:15   #265
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Re: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

Ja tez sama sobie uszy przekłuwałam. Pierwsze 2 dziurki zrobiono mi w dzieciństwie (u pielęgniarki). Resztę tzn 5 pozostałych zrobiłam sobie sama. Dezynfekowałam wodą utlenioną i przekłuwałam. Po prostu. Nie uważam tego za bolesny zabieg, nigdy tez nie miałam komplikacji. Przekłuwałam uszy w róznych miejsach. Obecnie w sumie mam 5 dziurek w uszach, bo 2 pozostawiłam na los pastwy i chyba zarosły
Przekłuwałam uszy także kolezankom i do dziś miewają się dobrze.
mujer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 12:25   #266
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Wink Dot.: Czy mozna samemu przekłuć se ucho??

ja sobie sama zrobiłam 2 dziurki w uchu i 3 koleżankom i na dodatek dzisiaj zrobiłam sobie kolczyk w nosie (musiałam to napisać).. ja tam przebijałam cienką igłą bo mniej boli niż taką grubą, ale potem jest czasem problem ze wsadzeniem kolczyka....
ja zawsze robie tak: odkażam igłe i kolczyk, lodem przymrażam ucho (czyli po prostu trzymam lód na uchu) i przebijam!
nic trudnego.. i nawet bardzo nie boli (chociaż napewno bardziej niż u kosmetyczki)
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 21:50   #267
blondyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Question spuchnięte ucho

czesc, mam problem
prosze was o pomoc bo juz nie wiem co robic
mam przeklute uszy...niestety jedno z nich mi spuchlo, troche w nim grzebalam czyszczac je i moze dlatego
od dwoch dni juz go nie ruszam tylko przemywam spirytusem, wyjelam tez kolczyk ale ucho poprostu boli
czy ktos mi moze powiedziec co z nim jest i co powinnam zrobic?
pewnie jakies zakazenie
pozdrawiam
blondyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 15:39   #268
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: spuchnięte ucho

A spuchło Ci całe ucho czy tylko płatek? Czy za miejscem przekłucia zrobiła Ci się taka boląca gulka z ropą? Mogłabyś dokładniej opisać?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 16:23   #269
blondyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: spuchnięte ucho

tylko płatek
nie mam zadnej gulki z ropą tylko cały platek mi spuchal do tego boli , znalazlam na wizazu podobny watek i przeczytalam tam ze trzeba zrobic oklady z rivanolu, tak tez zrobilam, ale juz 3 dzien sie to u3muje a rivanol nic nie daje wiec chyba wybiore sie jednak do lekarza ;/
blondyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 00:45   #270
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Unhappy pomocy!!! nie moge wlozyc kolczyków!!!

witam
Mam duzy problem Kupilam nowe kolczyki i musialam je na noc zdejmowac bo niewygodnie w nich sie spalo.Potem juz mnie zaczely od nich bolec uszy ,wiec zdjelam je na dwa dni zeby dac im odpoczac i nie zakladalam zadnych (przez dwa dni) Dzisiaj chcialam juz w koncu zalozyc kolczyki,ale nie dam rady ich wlozyc!!! wchodza mniej wiecej do 2/3 dziurki a dalej nie da rady!!! Przeciez to nie mozliwe zeby przez dwa dni mogla zarosnac dziurka Nie wiem co robic....niedlugo sylwester a ja niewyobrazam siebie bez kolczykow z kompletu z wisiorkiem
Pomozcie.... co teraz zrobic... :/ Jestem w dolku :/
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 16:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.