jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 13:54   #31
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

www.beautybuilders.pl

Ile w jednym opakowaniu jest tych tabletek?

Hmm...skoro sprzedają je już w aptekach, tzn. że chyba rzeczywiście nie mają skutków ubocznych.... Może bym się skusiła?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:02   #32
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Gonia1
www.beautybuilders.pl

Ile w jednym opakowaniu jest tych tabletek?

Hmm...skoro sprzedają je już w aptekach, tzn. że chyba rzeczywiście nie mają skutków ubocznych.... Może bym się skusiła?
Przeczytalam chyba wszystko, moim zdaniem nie oplaca sie Z tego co wyczytalam, najlepsze efekty sa u kobiet ktore karmily piersia i chca poprawic wyglad piersi niz u kobiet ktore nie karmily. Do tego lepsze efekty sa u kobiet z wieksza miseczka niz z np.A ehh...do tego zdziwilo mnie zdanie brzmiace mniej wiecej tak: Moze nawet nastapic zmiana rozmiaru Biustonosza. NAWET??!! chyba o to chodzi!!
Takze mnie wydaje sie ze to tabletki dla kobiet w menopauzie (tez tak pisza) i dla tych po karmieniu, a nie dla nas...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 21:52   #33
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Maripossa!
O jakich tabletkach pisałaś?! Ja właśnie karmiłam piersią i mam miseczkę B. Może uda mi się uniknąc operacji?
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 02:42   #34
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

To cos moje do malych rozmiarow sie rozwinely heheh
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:52   #35
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Iwona31
Maripossa!
O jakich tabletkach pisałaś?! Ja właśnie karmiłam piersią i mam miseczkę B. Może uda mi się uniknąc operacji?
No zacytowalam odpowiedz Goni , wklejala link do tych tabletek powyzej: www.beautybuilders.pl
Jak widac, w aptekach sa dostepne tylko w Krakowie, i to tylko w 6
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:52   #36
Brenda_19
Raczkowanie
 
Avatar Brenda_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 266
GG do Brenda_19
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

ja pierwsza wkleiłam ten link z nazwa tabletek:P
Cytat:
Napisane przez Maripossa
No zacytowalam odpowiedz Goni , wklejala link do tych tabletek powyzej: www.beautybuilders.pl
Jak widac, w aptekach sa dostepne tylko w Krakowie, i to tylko w 6
__________________
Pierwsze podejście 79 dni bez słodyczy!
Drugie podejście 10 dzień bez słodyczy

Muszę zrzucić 5 kg:P


Brenda_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 21:56   #37
Magijanka
Przyczajenie
 
Avatar Magijanka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Mogłabym długooo mówić o lansowaniu pewnego rodzaju urody, o sztuczności ogólnie pojętej i w ogóle i w szczególe....
Ja też mam małe piersi, też chciałabym mieć większe (właściwie to nie wiem po jaką cholerę, chyba też uległam tej zbiorowej psychozie ), ale tak właściwie to po co mi one? 10 tys. jak w błoto, bo jeżeli miałabym przyciągać cyckami to ja już wolę urokiem osobistym. Pewniejszy to sposób. I dłużej działa.



Magijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 08:35   #38
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Magijanka
Mogłabym długooo mówić o lansowaniu pewnego rodzaju urody, o sztuczności ogólnie pojętej i w ogóle i w szczególe....
Ja też mam małe piersi, też chciałabym mieć większe (właściwie to nie wiem po jaką cholerę, chyba też uległam tej zbiorowej psychozie ), ale tak właściwie to po co mi one? 10 tys. jak w błoto, bo jeżeli miałabym przyciągać cyckami to ja już wolę urokiem osobistym. Pewniejszy to sposób. I dłużej działa.
Troszkę chyba przesadziłaś z tym przyciąganiem cyckami, bo wiele z nas (tych, które chcą je sobie powiększyc) jest po urodzeniu dziecka lub dzieci, mamy mężów lub stałych partnerów i robimy to po to, aby poczuc się pewniej i bardziej kobieco (bo piersi są niewątpliwie atrybutem kobiecości) i nie ulega modzie czy psychozie, ale poprostu chce normalnie wyglądac. Ja od wielu lat nie noszę sukienek z dekoldem(a marzę o tym odkąd pamiętam), bo mój biust wygląda śmiesznie, nie noszę też mocniej wykrojonych bluzek, a ponieważ jestem b. szczupła - to wyglądam jak wieszak. To mi bardzo przeszkadza i chcę to zmienic, skoro mam taką możliwośc......
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 11:12   #39
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Magijanka - powiem nawet wiecej, to bardzo krepujace, kiedy ktos choc stara sie patrzec ci w oczy, w sumie rozmawia z twoim biustem ... niee, nigdy bym sobie tam nic nie włozyła, ostatnio rozmawialam o tym z chłopakiem, tak mimochodem. Najpierw na mnie huknął, ze zgłupiałam, a później zaczął błagac zebym czegoś takiego nie robiła, choć wcześniej mówił "ale jednak faceci na to lecą" , to jemu się chyba nie podoba.


Iwona31 - po ciązy, jesli faktycznie wyglada fatalnie, to jest jakiś powód, ale patrząc po hollywoodzkiej modzie, ktora przychodzi do nas, to dziewczyny powiększają piersi z ładnych na groteskowe
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 11:32   #40
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez pushit
Magijanka - powiem nawet wiecej, to bardzo krepujace, kiedy ktos choc stara sie patrzec ci w oczy, w sumie rozmawia z twoim biustem ... niee, nigdy bym sobie tam nic nie włozyła, ostatnio rozmawialam o tym z chłopakiem, tak mimochodem. Najpierw na mnie huknął, ze zgłupiałam, a później zaczął błagac zebym czegoś takiego nie robiła, choć wcześniej mówił "ale jednak faceci na to lecą" , to jemu się chyba nie podoba.


Iwona31 - po ciązy, jesli faktycznie wyglada fatalnie, to jest jakiś powód, ale patrząc po hollywoodzkiej modzie, ktora przychodzi do nas, to dziewczyny powiększają piersi z ładnych na groteskowe

Masz rację, niektóre panie "troszkę" potrafią przesadzic, ale nie można generalizowac, ze to tylko moda z zachodu. Po prostu od niedawna możemy w Polsce zlikwidowac cos, co nas boli i drażni. A uwierz, że choc niektórzy panowie twierdzą, iż nie chcą, aby ich partnerki zmieniały wielkośc biustu, to potrafią ukradkiem patrzec na te pełne kształty. Zresztą jestem zdania, że jeżeli komuś przeszkadz jego np. zbyt długi nos, czy zbyt mały biust i przez to nie sypia nocami, to powinien, jeżeli ma możliwośc i odwagę cos z tym zrobic.
Poza tym cos, co wydaje się ładne Tobie, czy mi - nie musi się podobac tej, która powiększa lub zmniejsza.
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 12:03   #41
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Jasne jesli ktos marzy po nocach od dawna by miec cos innego, ale chyba czasem to jest decyzja przemyslana w 2 mce, albo 3 tygodnie( jak moje tatuaże i teraz tylko kombinuje gdzie i jak je skutecznie usunąć ). Nie neguje operacji plastycznych bo sama jestem po dwoch, ale po prostu zabieg, gdzie wkladaja ci cos obego dla mnie odpada, czulabym sie dziwnie z implantami w biuscie czy posladkach, to mi sie kojarzy z takim oszustwem wzualnym jak retusz fotek
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 07:59   #42
Magijanka
Przyczajenie
 
Avatar Magijanka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Chodziło mi o sytuacje, kiedy dziewczyny mają miseczki B, a marzą o wypchanym "balonami" dekoldzie, bo....
Ja sama jestem mocno za plastyką, bo pomaga pozbyć się na przykład biustu do kolan po karmieniu, albo złamanego nosa, albo wielgachnych uszu- czyli czegoś co faktycznie może wyglądać nieestetycznie i być niewygodne. Ale małe piersi?? Co jest w nich brzydkiego? To że nie wywołują komentarzy na ulicach? Mówię wam dziewczyny, uspokujmy się, wyciszmy, myślmy o rzeczach obojętnych itd )).
Po prostu przeszkadza mi to, że z małych piersi robi się na siłę jakiś kompleks i jak któraś dziewczyna ma małe B to już nie może spać po nocach, bo nie wypycha jej dekoldu.
Plastyka- świetna sprawa, ale tak naprawdę to ile osób mozę sobie na nią pozwolić, a ile zostanie z kompleksami,płacząc po nocach i dostając nerwicy na widok plakatów modelek(z biustem napompowanym przez programy graficzne), bo jest "moda" na duży biust i "niektórzy panowie lubią popatrzeć" ??
Magijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:05   #43
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Brenda_19
hej! ja tez mam taki problem, bo chciala bym mieć wiekszy biust i to bardzo, o co sie czesto kloce z moim chlopakiem, bo on mowi ze jest ladny. ALe to nawet nie jest 75B i nie potrafie zaakceptowac tego, probowalam juz przez jakis czas. Jak szukałam z necie tabletek, natrafiłam na strone, gdzie podane są masaże piersi metodą raiki, które ujędrniają piersi i do tego powodują ze są wieksze. Wklejam wam link, sprawdzcie same, ja musze zaczac to robic, przeciez nie zaszkodzi a moze pomoc:P

http://www.seichim.prv.pl/ znajdziecie ten masaz w bonusach, po prawej stronie. a i slyszalam jeszcze o kremie i o tabletkach :
www.beautybuilders.pl
Brendo,broń boze masowac w ten sposób piersi,naprawde moze zaszkodzić(kazdy żle robiony masaz może zaszkodzić).Nie potrafie teraz podac ci linku do wątku na Gazecie.pl,kiedys ten temat był tam gorąco omawiany.Rzeczywiście może nieco powiększyc biust,ale działa na zasadzie pobudzania gruczołów mlecznych,co jest niezdrowe i niebezpieczne; i po zaprzestaniu masażu efekt będzie odwrotny.Radze lekki nie długi masaż z jakimś mazidłem do cycuszek no i cwiczenia.Może nie powiększy to biustu ale skórka sie odwdzieńczy i będzie dobrze wyglądac po 10 latach.
Do tego dodam ,ze Duży biust może ładnie wygląda u 20-25-latki(tez nie u kazdej)a u starszych pań "na żywo" bez biustonosza już wcale tak dobrze sie nie prezentuje.Dodajmy do tego ciąże i karmienie dziecka piersią.....
Czy któraś z was chciałaby po porodzie miec dopielegnowaną B ,czy raczej D skreconą w rulonik w biustonoszu...
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 10:13   #44
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

po-drugie:moim zdaniem dało by sie w nasze czasy zrobic jakieś cudo-tabletki lub cudo-maśći do ujedrniania biustu,twarzy itp.Tak samo jak zapewne ktoś wię jak wyleczyć AIDS lub inne choroby.Tylko komu by sie to opłacalo?koncernom farmacewtycznym czy kosmetycznym?które na byle czym zarabiają miliardy dolarów?a tak ktos kupuje herbatki po 30zł i czeka ze biust urośnie o 2 rozmiary zgodnie z obietnicą na ulotce,kiedy to nie pomaga kupuje drugie opakowanie bo "jednego chyba za mało"....
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:11   #45
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez mimi44
Brendo,broń"]www.beautybuilders.pl
[/url]Brendo,broń boze masowac w ten sposób piersi,naprawde moze zaszkodzić(kazdy żle robiony masaz może zaszkodzić).Nie potrafie teraz podac ci linku do wątku na Gazecie.pl,kiedys ten temat był tam gorąco omawiany.Rzeczywiście może nieco powiększyc biust,ale działa na zasadzie pobudzania gruczołów mlecznych,co jest niezdrowe i niebezpieczne; i po zaprzestaniu masażu efekt będzie odwrotny.Radze lekki nie długi masaż z jakimś mazidłem do cycuszek no i cwiczenia.Może nie powiększy to biustu ale skórka sie odwdzieńczy i będzie dobrze wyglądac po 10 latach.
Do tego dodam ,ze Duży biust może ładnie wygląda u 20-25-latki(tez nie u kazdej)a u starszych pań "na żywo" bez biustonosza już wcale tak dobrze sie nie prezentuje.Dodajmy do tego ciąże i karmienie dziecka piersią.....
Czy któraś z was chciałaby po porodzie miec dopielegnowaną B ,czy raczej D skreconą w rulonik w biustonoszu...[/quote]

A jeśli któraś nie chce nawet B skręconej w rulonik? Niestety nawet przy pielęgnacji biustu podczas karmienia piersią tak się on odkształca, że jedynym chyba ratunkiem jest ingerencja chirurgiczna. Nie pomaga ani hartowanie biustu zimną wodą, ani też masaż. Katowałam się przez 6 lat różnymi REWELACJAMI i mam już dośc. Powiem Wam w sekrecie, że kiedy się nachylam, to boję się, że moje B cudne wyślizgną się z biustonosza.
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 11:15   #46
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez pushit
Jasne jesli ktos marzy po nocach od dawna by miec cos innego, ale chyba czasem to jest decyzja przemyslana w 2 mce, albo 3 tygodnie( jak moje tatuaże i teraz tylko kombinuje gdzie i jak je skutecznie usunąć ). Nie neguje operacji plastycznych bo sama jestem po dwoch, ale po prostu zabieg, gdzie wkladaja ci cos obego dla mnie odpada, czulabym sie dziwnie z implantami w biuscie czy posladkach, to mi sie kojarzy z takim oszustwem wzualnym jak retusz fotek
Ja marzę o poprawie mojego biustu od ok. 5-6 lat. Próbowałam wszystkiego - ale teraz uważam,że moja decyzja jest naprawdę dojrzała i przemyślana. Bo nie chodzi mi generalnie o powiększenie jako takie, ale o to, aby nie był obwisły i bardziej jędrny. Poza tym jest spora różnica w rozmiarze jednej piersi, a drugiej o ok. 1 rozmiar. Tak więc decyduję się na wsad ciała obcego .
Co do retuszu - jak zwał - tak zwał, ale ja osobiście dziwnie się czuję gdy z jednej strony pierś jest większa, a zdrugiej miseczka biustonosza marszczy się pod ubraniem.........
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 22:13   #47
Wictoria
Przyczajenie
 
Avatar Wictoria
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 18
Thumbs down Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Drogie panie! Śmiać (i płakać jednocześnie) chce mi się, jak czytam opinie dotyczące akceptacji swego ciała i tego że to tylko kwestia psychiki. Mniemam, że piszą to panie mające biust co najmniej B, chłopaka, narzeczonego, czy męża oraz są szczęśliwe. Otóż zaświadczam, że proponowanie akceptacji siebie, taką jaką się jest - jako metodę na uporanie się z kompleksem małego biustu jest absurdalne. Moja osoba stanowi doskonały tego przykład. Mam biust rozmiar A, jak się położe i uniosę ręce do góry to wyglądam prawie jak ośmioletnia dziewczynka (a mam lat 19), nie chodzę na basen, nie ubieram zbyt "odkrytych" bluzek. Mimo że resztę figury mam w porządku i nie narzekam na brak adoratorów, nie angażuję się w żaden związek.Nawet jeżeli podoba mi się chłopak, z ciężkim bólem serca go spławiam. Po co mam z kimś być, pokochać go do szaleństwa, jak w przyszłości w sytuacji ewentualnego zbliżenia spaliłabym się ze wstydu, mając się przed nim rozebrać. Noszę staniki powiększające biust optycznie, ale to nie zmienia faktu, że w rzeczywistości jest mikroskopijnej wielkości. Jestem bardzo nieszczęśliwa. W tej sytuacji pozostaje mi chyba wstapienie do zakonu! Operacji boję się, a żadne tabletki, herbatki, masaże itp. nic tu nie pomogą Dlaczego natura jest taka niesprawiedliwa
Wictoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 23:22   #48
Brenda_19
Raczkowanie
 
Avatar Brenda_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 266
GG do Brenda_19
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Witaj! masz racje.. natura jest bardzo niesprawiedliwa.. ja mialam lub tak mi sie wydawało rozmiar 75 B, ale teraz jak kupuje staniczki to sa troske za luzne, nie wiem czy to kwestia odchudzania ale coz.. ja mam faceta, narzeczonego, ktory twierdzi ze jemu sie podobaja moje piersi.. i wogole.. ale fakt, pewnie nie pogardzil by wiekszymi.. ale własnie pale sie ze wstydu.. kiedy nawet jestem przy nim w staniku.. i czuje sie fatalnie nie stac mnie niestety na operacje, zreszta tak jak ty bym sie bała. a jak widze te wszystkie dziewczyny ktore spokojnie mogą nazwac siebie prawdziwymi kobietami.. to płąkać mi sie chce cholernie. to jest na prawde nie fair.. mama mnie pociesza ze jeszcze mi urosna, ale Boze.. mam 20 lat!!!
Cytat:
Napisane przez Wictoria
Drogie panie! Śmiać (i płakać jednocześnie) chce mi się, jak czytam opinie dotyczące akceptacji swego ciała i tego że to tylko kwestia psychiki. Mniemam, że piszą to panie mające biust co najmniej B, chłopaka, narzeczonego, czy męża oraz są szczęśliwe. Otóż zaświadczam, że proponowanie akceptacji siebie, taką jaką się jest - jako metodę na uporanie się z kompleksem małego biustu jest absurdalne. Moja osoba stanowi doskonały tego przykład. Mam biust rozmiar A, jak się położe i uniosę ręce do góry to wyglądam prawie jak ośmioletnia dziewczynka (a mam lat 19), nie chodzę na basen, nie ubieram zbyt "odkrytych" bluzek. Mimo że resztę figury mam w porządku i nie narzekam na brak adoratorów, nie angażuję się w żaden związek.Nawet jeżeli podoba mi się chłopak, z ciężkim bólem serca go spławiam. Po co mam z kimś być, pokochać go do szaleństwa, jak w przyszłości w sytuacji ewentualnego zbliżenia spaliłabym się ze wstydu, mając się przed nim rozebrać. Noszę staniki powiększające biust optycznie, ale to nie zmienia faktu, że w rzeczywistości jest mikroskopijnej wielkości. Jestem bardzo nieszczęśliwa. W tej sytuacji pozostaje mi chyba wstapienie do zakonu! Operacji boję się, a żadne tabletki, herbatki, masaże itp. nic tu nie pomogą Dlaczego natura jest taka niesprawiedliwa
__________________
Pierwsze podejście 79 dni bez słodyczy!
Drugie podejście 10 dzień bez słodyczy

Muszę zrzucić 5 kg:P


Brenda_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 09:43   #49
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Wictoria
Drogie panie! Śmiać (i płakać jednocześnie) chce mi się, jak czytam opinie dotyczące akceptacji swego ciała i tego że to tylko kwestia psychiki. Mniemam, że piszą to panie mające biust co najmniej B, chłopaka, narzeczonego, czy męża oraz są szczęśliwe. Otóż zaświadczam, że proponowanie akceptacji siebie, taką jaką się jest - jako metodę na uporanie się z kompleksem małego biustu jest absurdalne. Moja osoba stanowi doskonały tego przykład. Mam biust rozmiar A, jak się położe i uniosę ręce do góry to wyglądam prawie jak ośmioletnia dziewczynka (a mam lat 19), nie chodzę na basen, nie ubieram zbyt "odkrytych" bluzek. Mimo że resztę figury mam w porządku i nie narzekam na brak adoratorów, nie angażuję się w żaden związek.Nawet jeżeli podoba mi się chłopak, z ciężkim bólem serca go spławiam. Po co mam z kimś być, pokochać go do szaleństwa, jak w przyszłości w sytuacji ewentualnego zbliżenia spaliłabym się ze wstydu, mając się przed nim rozebrać. Noszę staniki powiększające biust optycznie, ale to nie zmienia faktu, że w rzeczywistości jest mikroskopijnej wielkości. Jestem bardzo nieszczęśliwa. W tej sytuacji pozostaje mi chyba wstapienie do zakonu! Operacji boję się, a żadne tabletki, herbatki, masaże itp. nic tu nie pomogą Dlaczego natura jest taka niesprawiedliwa
Droga Wiktorio!
Nie chcę Cię namawiac na operację, bo jeszcze nie czas na to w Twoim przypadku. Ja w wieku 18 lat miałam identyczną sytuację - nic mi nie pomogło - a o operacji nie myślałam, bo bałam się bólu i komplikacji. Po urodzeniu I-go dziecka biust powiększył się do rozmiaru D, ale tylko na okres 3-4 m-cy po czy powrócił do rozmiaru - lewa pierś - B, prawa- A. Teraz wygląda jak wygląda. Nie chodzę na basen, nie noszę "kobiecych" ciuchów, a to, że mój mąż twierdzi, że mój biust jest ok. jakoś mnie nie przekonuje, bo choc czuję się kochana i akceptowana przez męża to widzę, jak spogląda czasem ukradkiem z pewnym rozrzewnieniem w kierunku obfitych kształtów.
Nie mogę pominąc tu kwestii współżycia, bo to istotne; najchętniej robię TO po ciemku, bo wstydzę się tego jak wygladam, a faceci są wzrokowcami i prędzej czy póxniej mojemu TŻ zacznie brakowac tego przysłowiowego "czegoś" w sexie ze mną. Nie umiem się przełamac i psycholog też nie da rady nic zdziałac.
Zdecydowałam sie na operację. W końcu mam 31 lat, a życie płynie. Chcę jeszcze spróbowac jak smakuje ten owoc, gdy akceptujesz swoje piersi.
Także wszystko przed Tobą!
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 09:59   #50
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Dziewczyny jak czytam te wszytskie wypowiedzi to naprawde smutno się robi...Co ci faceci, kolorowe gazety i "znawcy" kobiecego piękna nawkładali nam do głów ???Chciałabym mieć jakaś czarodziejską różdżkę, dzięki której zniknęłyby te wszytskie kompleksy i smutne myśli. Sama jestem posiadaaczką 70B. Jak dla mnie choć nieduże mają jeden wielki atut - są poprostu piękne, mają bardzo ładny kształt i założe się, że skasują tym niejedne C lub D heehe To pomaga mi napewno w zaakceptowaniu ich, aczkolwiek pewnie nie pogardziłabym operacją...Dlatego proponuje i wam to samo. Zamiast płakać po nocach z ich powodu spróbujecie je polubić choć trochę za kształt, za to że są miłe w dotyku i wreszcie za to, że są wasze własne. A rozmiar to przecież tylko jedna z cech, które wpływają na wygląd piersi!!! Spróbujcie dziewczyny, chociaż do dnia operacji Weżcie przykład z facetów, którzy z kolei czasem mają kompleks zbyt małego rozmiaru..hihihi Mogą o tym myśleć od czasu do czasu, mogą się zastanawiać czy to spodoba się dziewczynie, z która zdecydują się pójść do łóżka, mogą też czasem mysleć o operacji powiększenia ale NIGDY NIGDY nie strzelają sobie sami gola twierdząc, że nie nadają się do niczego czy odmawiając sobie kontaktów z kobietami. To jest poprostu ich ciało i jak komuś sie nie podoba to wara!!! Tego jednego warto się od nich nauczyć. I to nieprawda,że małe piersi nie są seksi. Piersi ogólnie są seksowne, piękne i nieważne czy duże czy małe, są poprostu seksualnym wabikiem i koniec ! Ważne żeby zmysłowość i to słynne COŚ mieć w sobie i nie myśleć obsesyjnie o niedoskonałościach w obecności patnera. To nie zmieni ciałą, nie zakryje go, a tylko zabierze całą radość z bycia tą zmysłową, piękną istotą jaką jest kobieta.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 10:35   #51
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Iwona31
A jeśli któraś nie chce nawet B skręconej w rulonik? Niestety nawet przy pielęgnacji biustu podczas karmienia piersią tak się on odkształca, że jedynym chyba ratunkiem jest ingerencja chirurgiczna. Nie pomaga ani hartowanie biustu zimną wodą, ani też masaż. Katowałam się przez 6 lat różnymi REWELACJAMI i mam już dośc. Powiem Wam w sekrecie, że kiedy się nachylam, to boję się, że moje B cudne wyślizgną się z biustonosza.
Kochana,chodziło mi o to ,ze teoretycznie łatwiej jest dopielegnowac A lub B,z tym chyba sie zgodzisz .Chociaż zależy to tez od organizmu przyznam ze widziałam kidyś miseczke A po karmieniu i szybim odstawieniu dziecka od piersi ,w tym przypadku rzeczywiśćie wolałabym D skręcone w rulonik,bo przynajmniej jakoś to wygląda w biustonoszu.
Chociaż sama nigdy nie narzekałam na swój biust,to przyznam ze teraz przemyślałabym sprawe plastyki lub implantów gdyby było mnie stac na to.Na razie nie poruszam tego tematu,bo wiem ze nie zrobie tego ze wzgledów finansowych.Sporo schudłam,do tego ciąża i karmienie no i z sporej C/D mam teraz B chociaż jak wszystko sie pozbiera do kupy to wpycha sie w miseczke C
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 10:53   #52
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Dziewczyny opamiętajcie się. W 100 % zgadzam się z balitagscarlet.
Też mam malutki biuścik, kiedyś miałam z tego powodu ogromne kompleksy. Po pewnym czasie stwierdziłam, że te moje malutkie są o niebo fajnejsze od tych dużych. Nie mam problemów z kręgosłupem, nigdy nic mi do pasa nie będzie zwisało Są praktyczniejsze, mieszczą się idealnie w dłoni faceta. Mój facet ma małe dłonie
Jakaś durna moda przyszła na wielgaśne biusty.
A pomyślcie przez chwilke co robi facet kiedy natura nie obdarzyła go zbyt hojnie? NIC!! Bo jak wiadomo nie rozmiar się liczy
Może ja na to patrzę już troszkę inaczej, bo wkońcu zaakceptowałam swoje piersiątka. Przyznam się szczerze, że pomógł mi w tym mój facet. To on mnie wyleczył z tego kompleksu i jestem mu za to ogromnie wdzięczna. także dziewczyny jeśli Wasz facet Wam mówi, że macie śliczne piersi i że je kochaja wierzcie im
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 12:45   #53
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_
A pomyślcie przez chwilke co robi facet kiedy natura nie obdarzyła go zbyt hojnie? NIC!!

Faceci akurat nie mają wyboru, bo nie mogą sobie powiększyć operacyjnie...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 17:32   #54
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Faceci akurat nie mają wyboru, bo nie mogą sobie powiększyć operacyjnie...
a i owszem mogą ale chyba w hiszpanii
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 18:55   #55
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez mimi44
Kochana,chodziło mi o to ,ze teoretycznie łatwiej jest dopielegnowac A lub B,z tym chyba sie zgodzisz .Chociaż zależy to tez od organizmu przyznam ze widziałam kidyś miseczke A po karmieniu i szybim odstawieniu dziecka od piersi ,w tym przypadku rzeczywiśćie wolałabym D skręcone w rulonik,bo przynajmniej jakoś to wygląda w biustonoszu.
Chociaż sama nigdy nie narzekałam na swój biust,to przyznam ze teraz przemyślałabym sprawe plastyki lub implantów gdyby było mnie stac na to.Na razie nie poruszam tego tematu,bo wiem ze nie zrobie tego ze wzgledów finansowych.Sporo schudłam,do tego ciąża i karmienie no i z sporej C/D mam teraz B chociaż jak wszystko sie pozbiera do kupy to wpycha sie w miseczke C
Noo, ja mojego B chyba zacznę nosic na plecach - a A bedzie sam dyndał z przodku - dopielegnowac ich nie dam rady.......
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 21:58   #56
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet
Dziewczyny jak czytam te wszytskie wypowiedzi to naprawde smutno się robi...Co ci faceci, kolorowe gazety i "znawcy" kobiecego piękna nawkładali nam do głów ???Chciałabym mieć jakaś czarodziejską różdżkę, dzięki której zniknęłyby te wszytskie kompleksy i smutne myśli. Sama jestem posiadaaczką 70B. Jak dla mnie choć nieduże mają jeden wielki atut - są poprostu piękne, mają bardzo ładny kształt i założe się, że skasują tym niejedne C lub D heehe To pomaga mi napewno w zaakceptowaniu ich, aczkolwiek pewnie nie pogardziłabym operacją...Dlatego proponuje i wam to samo. Zamiast płakać po nocach z ich powodu spróbujecie je polubić choć trochę za kształt, za to że są miłe w dotyku i wreszcie za to, że są wasze własne. A rozmiar to przecież tylko jedna z cech, które wpływają na wygląd piersi!!! Spróbujcie dziewczyny, chociaż do dnia operacji Weżcie przykład z facetów, którzy z kolei czasem mają kompleks zbyt małego rozmiaru..hihihi Mogą o tym myśleć od czasu do czasu, mogą się zastanawiać czy to spodoba się dziewczynie, z która zdecydują się pójść do łóżka, mogą też czasem mysleć o operacji powiększenia ale NIGDY NIGDY nie strzelają sobie sami gola twierdząc, że nie nadają się do niczego czy odmawiając sobie kontaktów z kobietami. To jest poprostu ich ciało i jak komuś sie nie podoba to wara!!! Tego jednego warto się od nich nauczyć. I to nieprawda,że małe piersi nie są seksi. Piersi ogólnie są seksowne, piękne i nieważne czy duże czy małe, są poprostu seksualnym wabikiem i koniec ! Ważne żeby zmysłowość i to słynne COŚ mieć w sobie i nie myśleć obsesyjnie o niedoskonałościach w obecności patnera. To nie zmieni ciałą, nie zakryje go, a tylko zabierze całą radość z bycia tą zmysłową, piękną istotą jaką jest kobieta.
70 B - marzenie. Myślę że kompleks dziewczyn z małymi piersiami nie dotyczy tego rozmiaru tylko bardzo małego A albo AA - rozmiar B to ideał. I nie chodzi tu o zaakceptowanie swojego ciała - bo małe jest piękne...bo to małe oznacza tak małe że prawie niewidoczne i nie zrozumie tego kobieta z rozmiarem B.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 10:02   #57
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Iwona31
Noo, ja mojego B chyba zacznę nosic na plecach - a A bedzie sam dyndał z przodku - dopielegnowac ich nie dam rady.......
wiesz,tak sobie myśle ze gdyby w wieku 16-17 lat ktoś mnie oswięcil ze trzeba pielęgnowac ciało od młodosci,to moje piersi wyglądałyby teraz inaczej,moze nie idealnie ale napewno dużo lepiej .Niestety zaczełam o tym myslec dopiero w ciąży i teraz wygląda to tak jak wygląda.
Za operacją jestem jaknajbardziej za,więm ze ktoś napewno ma większe problemy i nie da sie wszystkiego skorygowac maściami i masazem,chociaż co nieco jednak mozna zrobic(moje zdecydowanie lepiej wygladają teraz niż np. rok temu).
I nie zgodze sie z niektorymi tu wypowiedziami ze dziewczyny maja obsesje na dużym biuscie(tak samo jak faceci),myśle ze wiekszości chodzi o kształt,jedrność a nie o wielkośc(chociaz owszem miseczke A można powiększyc przy okazji ).
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 12:21   #58
Magijanka
Przyczajenie
 
Avatar Magijanka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

W ogóle nie akceptujmy swojego ciała, nie? Bo po co. Przecież nawet jak sie znajdzie chłopaka, który powie" Twoje piersi są piękne, podobają mi sie takie jakie są"(chocby to było nawet A), to i tak wie się lepiej co jest modne i piękne.. Trzeba wtedy koniecznie rozbudować w sobie ten kompleks i wmawiać wszystkim wokół, a przede wszytskim chłopakowi, że nie ma racji, że właśnie tylko duże jest piękne. Spora część dziewczyn tak robi (forum świadkiem). Tak dziewczyny, z akceptacji siebie trzeba się głośno śmiać, bo to bzdura nie? Bo bez miseczki B i wyżej jesteście wszystkie tak bezwartościowe i niekobiece że aż żal ściska, tak? Bo jedynym waszym sposobem na feceta są cycki, a poza tym to tak u was kiepsko ze wszystkim, że ucieknie jak nie zobaczy co najmniej B. Tak sobie wmawiajmy, takie przekonanie wyróbmy we wszystkich na ziemi.
Kurczę, jak chcecie powiększać i macie kasę to róbcie to, super. Ale mówienie, że mały biust to najgorsze co mogło was spotkać i że żaden na was nie spojrzy (tylko z tego powodu? dziwne...), w ogóle przez to będziecie miały zmarnowane życie itd. i że akceptacja siebie to temat warty wyśmiania- to juz przesada. To nie kalectwo.

Nie są to wynurzenia posiadaczki idealnego Dani C tylko najbliżeszej (od 12 lat)przyjaciółki dziewczyny BEZ BIUSTU, która nie możę się opędzic od facetów i jakoś jeszcze żaden nie uciekł, na widok PRAWDZIWEGO JA jej piersi.(Jeden uciekł do Rosji, bo nie odwzajemniła jego miłosci ale to insza historia ). Taka różnica że ona nie płakała w poduszkę bo nie ma B i widziedziała, że tylko dla kolesi w paskach wartość kobiety jest proporcjonalna do wielkości jej biustu.

Magijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:21   #59
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Hmm... ja raczej na brak piersi nie mogę narzekać. Jestem posiadaczką C-D ...w zależności od mojej czasem chwiejnej wagi ciała. Wiem, że tutaj troszkę nie pasuję. Po prostu chciałam się podczepić odnośnie kompleksów. Mnie się moje piersi nie podobają ze względu na to, że (oczywiście MOIM zdaniem) mam zbyt duże brodawki. No i sutki nie stoją tak ochoczo i często jak w serialu "Baywatch". Mój luby się za głowę złapał jak mu o tym powiedziałam Doszedł do wniosku, że kobiety faktycznie zbyt wielką wagę przykładają do tego, żeby wyglądać jak lale z ekranów i okładek. Tym bardziej, że praktycznie zawsze są one "dociągane" obróbką komputerową. No, nie mówię już o setkach dolców wsuniętych pod skórę

Poza tym, moje drogie, mniejsze piersi rzeczywiście raczej nie mają prawa zwisać do pasa. Są jędrniusie i radośnie unoszą główki do nieba, czego zawsze zazdroszczę kobietom "mniej wyposażonym"

A że facet się ogląda za lalą z obfitszym kształtem, mocniejszym makijażem, krótszą spódniczką, ładną opalenizną? No dziewczęta, przecież i Wam się to rzuca w oczy To, że mężczyzna spojrzy na inną kobietę, wcale nie znaczy, że jej pożąda. No chyba, że myśli kategoriami "raz sobie bzyknąć" A juz na pewno nie marzy o tym, żeby spędzić z nią całe życie
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:42   #60
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: jak powiekszyc piersi?? Ale nie operacja. czy sa jakieś tabletkii POMOCYY

Cytat:
Napisane przez Magijanka
W ogóle nie akceptujmy swojego ciała, nie? Bo po co. Przecież nawet jak sie znajdzie chłopaka, który powie" Twoje piersi są piękne, podobają mi sie takie jakie są"(chocby to było nawet A), to i tak wie się lepiej co jest modne i piękne.. Trzeba wtedy koniecznie rozbudować w sobie ten kompleks i wmawiać wszystkim wokół, a przede wszytskim chłopakowi, że nie ma racji, że właśnie tylko duże jest piękne. Spora część dziewczyn tak robi (forum świadkiem). Tak dziewczyny, z akceptacji siebie trzeba się głośno śmiać, bo to bzdura nie? Bo bez miseczki B i wyżej jesteście wszystkie tak bezwartościowe i niekobiece że aż żal ściska, tak? Bo jedynym waszym sposobem na feceta są cycki, a poza tym to tak u was kiepsko ze wszystkim, że ucieknie jak nie zobaczy co najmniej B. Tak sobie wmawiajmy, takie przekonanie wyróbmy we wszystkich na ziemi.
Kurczę, jak chcecie powiększać i macie kasę to róbcie to, super. Ale mówienie, że mały biust to najgorsze co mogło was spotkać i że żaden na was nie spojrzy (tylko z tego powodu? dziwne...), w ogóle przez to będziecie miały zmarnowane życie itd. i że akceptacja siebie to temat warty wyśmiania- to juz przesada. To nie kalectwo.

Nie są to wynurzenia posiadaczki idealnego Dani C tylko najbliżeszej (od 12 lat)przyjaciółki dziewczyny BEZ BIUSTU, która nie możę się opędzic od facetów i jakoś jeszcze żaden nie uciekł, na widok PRAWDZIWEGO JA jej piersi.(Jeden uciekł do Rosji, bo nie odwzajemniła jego miłosci ale to insza historia ). Taka różnica że ona nie płakała w poduszkę bo nie ma B i widziedziała, że tylko dla kolesi w paskach wartość kobiety jest proporcjonalna do wielkości jej biustu.


Dałas do pieca. Każda z nas jest inna, ma inną psychikę i w inny sposób traktuje swoje niedoskonałości. Dla jednych jest to dramat, a dla innych - nie.
To forum zapewne powstało dlatego, że takie problemy ma niejedna z nas (o czym świadczy ilośc odwiedzin na forum).
To, że masz takie podejscie nie znaczy, że ktos inny musi miec podobne i raczej tłumaczeniem nikogo nie przekonasz.
Poza tym Dziewczyny szukaja alternatywnych rozwiązań do operacji powiększenia i dlatego tu zaglądają.
Zapewne cycki nie są jedynym sposobem na faceta (jak szyderczo zauważyłaś), i to, że nasi faceci nic by tu nie zmienili - nie znaczy, że kompleksy, które mamy od zawsze znikną.
I nie zauważyłam, aby któraś z nas napisała, że boi się tego, że facet od niej ucieknie z powodu jej małego biustu.
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 19:24:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.