Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 13:30   #361
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Użyłam Marius fabre dziś trzykrotnie i mam mieszane odczucia, po pierwszej aplikacji w ogóle nie byłam zadowolona, lepki, rzadki i już miałam pisać, że do d... jest, ale po kolejnych użyciach jakoś się dłonie poprawiły i nawet zapach przestaje mi przeszkadzać, na razie mnie nie zaskarbił, jednak to inny kosmetyk, muszę poużywać dłużej, żeby o nim więcej coś powiedzieć, bo ja bardzo często zmieniam zdanie, na pewno jest bardzo wydajny

Co do mleczka Druide, to sprawdziłam skład na GoldenOilu i wstępnie ma u mnie spore szanse na sukces. Jak tylko przetestuję, to opiszę.

mnie Marius przypadł do gustu, ale nie ukrywam, że znam lepsze kremy do rąk i tańsze
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 14:18   #362
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Hej to znow ja! Straszna sierota ze mnie! Zapomnialam wam odpisac ostatnio. Maz kupil mi to co sugerowala Korah. Mhm0808 tez dziekuje za rady co do podkladu mineralnego. U mnie niestety tez nie wyglada zbyt apetycznie ostatnio odkad walcze z rozszerzonymi porami. Dzisiaj zrobilam maly eksperyment. Zmieszalam taka normalna ilosc proszku podkladu mineralnego potrzebna do wykonania makijazu z duza kropla lekkiego kremu Sylveco nagietkowego (maz mi przywiozl- jupiiii) i wmasowalam to rowno w cala twarz! Jestem poprostu zachwycona efektem. Chodze i przegladam sie w lustrze od rana. Chyba znalazlam swoja ulubiona wersje zdrowego podkladu!!! Kiedys probowalam pamietam z innym kremem ale nie kazdy krem sie do tego nadaje jednak. Probowalyscie tej metody kiedys? Ciekawa jestem.

Korah, serum z granatem tez jest takie fajne zelowe i ma lepszy zapach niz tamto z orchidea. Dzieki wielkie! A ta Bielenda byla prawie niemozliwa do kupienia ale wkoncu mezowi sie udalo. W koncu jako takich kwasow nie mam ale moze zamowie online z polproduktow kosmetycznych.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Macalam sie przedwczoraj z konjal sponge z weglem aktywnym. Pomacalam, pochodzilam z nia po sklepie (tkmaciek, a ktoz inny) i odlozylam na polke. Nie wiem czy jest mi niezbedna. Mial ktos? Robi jakies cuda z cera? Jak dlugo taka gabeczka zyje?

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

U mnie w tkmacku same cuda naturalkowe i musze sie szczypac zeby nic nie kupowac. Jestem tylko rozczarowana ze nie moge natrafic na mydelka Plantlife bo maz mnie prosil i nie ma ich od paru dobrych miesiecy. Jak tam u was w Polsce z ich dostepnoscia w tkmaxx?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 15:08   #363
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Macalam sie przedwczoraj z konjal sponge z weglem aktywnym. Pomacalam, pochodzilam z nia po sklepie (tkmaciek, a ktoz inny) i odlozylam na polke. Nie wiem czy jest mi niezbedna. Mial ktos? Robi jakies cuda z cera? Jak dlugo taka gabeczka zyje?

U mnie w tkmacku same cuda naturalkowe i musze sie szczypac zeby nic nie kupowac. Jestem tylko rozczarowana ze nie moge natrafic na mydelka Plantlife bo maz mnie prosil i nie ma ich od paru dobrych miesiecy. Jak tam u was w Polsce z ich dostepnoscia w tkmaxx?
ja też już macałam to coś w tk maxx wiele razy i nigdy mnie nie przekonało

u mnie w tk maxx Plantlife pojawią się i znikają, ale raczej często są
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 15:41   #364
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dotarłam do TK maxa, był wybór ale tylko mydeł. I nic nie kupiłam.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 16:36   #365
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mnie Marius przypadł do gustu, ale nie ukrywam, że znam lepsze kremy do rąk i tańsze
No właśnie chyba też znam lepsze. Nie za bardzo lubię zapach sosnowego olejku, tzn nie że nie lubię, ale to po prostu nie moje klimaty zapachowe, jednakże w tym kremie zapach polubiłam, na dłoniach jak trochę odparuje ta jego świeżuchowatość, to jest przepiękny, taki ciepły, przytulny. Przed chwilą się posmarowałam i muszę przyznać, że fajnie nawilża i dobrze się wchłonął. Na lekkie przesuszenia jest w sam raz

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hej to znow ja! Straszna sierota ze mnie! Zapomnialam wam odpisac ostatnio. Maz kupil mi to co sugerowala Korah. Mhm0808 tez dziekuje za rady co do podkladu mineralnego. U mnie niestety tez nie wyglada zbyt apetycznie ostatnio odkad walcze z rozszerzonymi porami. Dzisiaj zrobilam maly eksperyment. Zmieszalam taka normalna ilosc proszku podkladu mineralnego potrzebna do wykonania makijazu z duza kropla lekkiego kremu Sylveco nagietkowego (maz mi przywiozl- jupiiii) i wmasowalam to rowno w cala twarz! Jestem poprostu zachwycona efektem. Chodze i przegladam sie w lustrze od rana. Chyba znalazlam swoja ulubiona wersje zdrowego podkladu!!! Kiedys probowalam pamietam z innym kremem ale nie kazdy krem sie do tego nadaje jednak. Probowalyscie tej metody kiedys? Ciekawa jestem.

Korah, serum z granatem tez jest takie fajne zelowe i ma lepszy zapach niz tamto z orchidea. Dzieki wielkie! A ta Bielenda byla prawie niemozliwa do kupienia ale wkoncu mezowi sie udalo. W koncu jako takich kwasow nie mam ale moze zamowie online z polproduktow kosmetycznych.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Macalam sie przedwczoraj z konjal sponge z weglem aktywnym. Pomacalam, pochodzilam z nia po sklepie (tkmaciek, a ktoz inny) i odlozylam na polke. Nie wiem czy jest mi niezbedna. Mial ktos? Robi jakies cuda z cera? Jak dlugo taka gabeczka zyje?

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

U mnie w tkmacku same cuda naturalkowe i musze sie szczypac zeby nic nie kupowac. Jestem tylko rozczarowana ze nie moge natrafic na mydelka Plantlife bo maz mnie prosil i nie ma ich od paru dobrych miesiecy. Jak tam u was w Polsce z ich dostepnoscia w tkmaxx?
Ja do kremów Sylveco nie mam zaufania, uważaj, bo może zapychać, ale fajnie, że można sobie z minerałów i naturalnej bazy zrobić dobry podkład

To prawda, to serum Bielendy ciężko dostać. Taki mąż, to skarb Brawo
Daj koniecznie znać, jak Ci się sprawdza, bo ja jestem bardzo zadowolona, zmniejsza przetłuszczanie skóry, przebarwienia, oczyszcza i zmniejsza pory i nie podrażnia. Ja go kładę na noc. Może się skuszę na tonik z tej serii i maseczkę, tylko muszę najpierw zapoznać się ze składem.
Serum Alterry jeszcze nie otwierałam, jesteś pierwsza

Moim zdaniem Konjac to po prostu gąbeczka, która działa tak samo, jak zwykła celulozowa gąbka czy jakaś ściereczka za parę zł, nie warto przepłacać, a węgiel aktywny można sobie kupić i dodawać go do maseczek, peelingów itp, bardzo mocno oczyszcza i nawet się z jego dodatkiem robi pasty do zębów, bo wybiela.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 18:42   #366
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah;53138528

Ja do kremów Sylveco nie mam zaufania, uważaj, bo może zapychać, ale fajnie, że można sobie z minerałów i naturalnej bazy zrobić dobry podkład:love:

To prawda, to [B
serum Bielendy ciężko dostać.[/B] Taki mąż, to skarb Brawo
Korah, a ono nie jest już dostępne w sieci Rossmann? Kiedyś widziałam, ostatnio nie, a też mam smaka
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 18:50   #367
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, a ono nie jest już dostępne w sieci Rossmann? Kiedyś widziałam, ostatnio nie, a też mam smaka
U mnie w Rossie go nie ma, podobno jest od niedawna ta nowość z wit. C, ale tego zielonego nigdy nie widziałam
Pierwszą buteleczkę kupiłam w drogerii Jasmin, a jak chciałam drugą, to nie było i sprzedawczyni nie wiedziała, kiedy dokładnie będzie dostawa, więc kupiłam w innej drogerii takiej malutkiej prywatnej, gdzie też nie wszystko zawsze jest. Po 2 tygodniach wybrałam się do Jasminu jeszcze raz po coś innego, ale spojrzałam czy jest to serum i znowu półka była pusta, a babka mnie rozpoznała i mówi, że jak to? Przecież były 2 sztuki.

Serum widocznie przypasowało wielu osobom, bo jest chodliwe.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 12:53   #368
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

w tk maxx znów jest Sukin:
scrub do twarzy 34,99 zł
krem na dzień różany 120 ml za 34,99 zł
mgiełka do twarzy 34,99 zł
żel do mycia twarzy 34,99 zł
i szampony.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 14:47   #369
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
w tk maxx znów jest Sukin:
scrub do twarzy 34,99 zł
krem na dzień różany 120 ml za 34,99 zł
mgiełka do twarzy 34,99 zł
żel do mycia twarzy 34,99 zł
i szampony.
Lubię szampony sukin. I odżywkę proteinową. Dużo tego już poszło u mnie
Miałam też lekki krem z pompką nawilżający na dzień i też był fajny (nakładałam grubo jako maskę); a różany w słoiczku mnie podrażniał, mąż musiał zużyć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 16:08   #370
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Nieśmiało wpadam się przywitać . Pokazuje nowość w pielęgnacji twarzy, olejek Passiflora Femi. Ostatni miesiąc to jakaś porażka w pielęgnacji twarzy. Chyba wszystko co miałam przestało się sprawdzać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003.JPG (167,6 KB, 21 załadowań)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 16:15   #371
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jakoś różane specyfiki i mi też nie zawsze odpowiadają.chciałam jednak podzielić się jeszcze z używania produktów firmy Alva.Również nie zaprzyjazniłam się ze wszystkimi.Ta bordowa seria dla cery z problemami odrzuca mnie zapachem.jest chyba silnie ziołowa.Jednak z tej serii uwielbiam( mimo zapachu) działanie takiego mikruska, w małym szklanych opakowaniu na zmiany ,działający punktowo.Również jak Komar dziabnie tez super działa.Na wypryski pomaga i na stany zapalny mieszka włosowego.Jest malutki ale baaardzo wydajny.W podróży idealny też. Nadal szukam czegoś fajnego pod oczy i ciekawi mnie firma green peaple ( jakoś tak ) jeszcze nic z niej nie miałam.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 16:40   #372
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Lubię szampony sukin. I odżywkę proteinową. Dużo tego już poszło u mnie
Miałam też lekki krem z pompką nawilżający na dzień i też był fajny (nakładałam grubo jako maskę); a różany w słoiczku mnie podrażniał, mąż musiał zużyć
za lekki dla mnie. i w ogóle nie ciągnie mnie do tej marki

u mnie w Auchan mam kącik z naturalkami. Są mydła Bentley Organic. Obadałam wszystkie i nic mi się nie spodobało. i dobrze, bo odwykuję.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-10-18 o 16:41
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 18:03   #373
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No właśnie chyba też znam lepsze. Nie za bardzo lubię zapach sosnowego olejku, tzn nie że nie lubię, ale to po prostu nie moje klimaty zapachowe, jednakże w tym kremie zapach polubiłam, na dłoniach jak trochę odparuje ta jego świeżuchowatość, to jest przepiękny, taki ciepły, przytulny. Przed chwilą się posmarowałam i muszę przyznać, że fajnie nawilża i dobrze się wchłonął. Na lekkie przesuszenia jest w sam raz



Ja do kremów Sylveco nie mam zaufania, uważaj, bo może zapychać, ale fajnie, że można sobie z minerałów i naturalnej bazy zrobić dobry podkład

To prawda, to serum Bielendy ciężko dostać. Taki mąż, to skarb Brawo
Daj koniecznie znać, jak Ci się sprawdza, bo ja jestem bardzo zadowolona, zmniejsza przetłuszczanie skóry, przebarwienia, oczyszcza i zmniejsza pory i nie podrażnia. Ja go kładę na noc. Może się skuszę na tonik z tej serii i maseczkę, tylko muszę najpierw zapoznać się ze składem.
Serum Alterry jeszcze nie otwierałam, jesteś pierwsza

Moim zdaniem Konjac to po prostu gąbeczka, która działa tak samo, jak zwykła celulozowa gąbka czy jakaś ściereczka za parę zł, nie warto przepłacać, a węgiel aktywny można sobie kupić i dodawać go do maseczek, peelingów itp, bardzo mocno oczyszcza i nawet się z jego dodatkiem robi pasty do zębów, bo wybiela.
Witam się po raz pierwszy i od razu chciałam się spytać o jakim serum z Bielendy mowa ?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 20:54   #374
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Nieśmiało wpadam się przywitać . Pokazuje nowość w pielęgnacji twarzy, olejek Passiflora Femi. Ostatni miesiąc to jakaś porażka w pielęgnacji twarzy. Chyba wszystko co miałam przestało się sprawdzać.


Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Witam się po raz pierwszy i od razu chciałam się spytać o jakim serum z Bielendy mowa ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...review-1016586
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 21:04   #375
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,69368,bielenda-skin-clinic-profesional-super-power-mezo-serum,1016586.html#review-1016586[/url]
Rzeczywiscie w Rossach go nie ma, ale stale jest w Hebe
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 00:47   #376
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No właśnie chyba też znam lepsze. Nie za bardzo lubię zapach sosnowego olejku, tzn nie że nie lubię, ale to po prostu nie moje klimaty zapachowe, jednakże w tym kremie zapach polubiłam, na dłoniach jak trochę odparuje ta jego świeżuchowatość, to jest przepiękny, taki ciepły, przytulny. Przed chwilą się posmarowałam i muszę przyznać, że fajnie nawilża i dobrze się wchłonął. Na lekkie przesuszenia jest w sam raz



Ja do kremów Sylveco nie mam zaufania, uważaj, bo może zapychać, ale fajnie, że można sobie z minerałów i naturalnej bazy zrobić dobry podkład

To prawda, to serum Bielendy ciężko dostać. Taki mąż, to skarb Brawo
Daj koniecznie znać, jak Ci się sprawdza, bo ja jestem bardzo zadowolona, zmniejsza przetłuszczanie skóry, przebarwienia, oczyszcza i zmniejsza pory i nie podrażnia. Ja go kładę na noc. Może się skuszę na tonik z tej serii i maseczkę, tylko muszę najpierw zapoznać się ze składem.
Serum Alterry jeszcze nie otwierałam, jesteś pierwsza

Moim zdaniem Konjac to po prostu gąbeczka, która działa tak samo, jak zwykła celulozowa gąbka czy jakaś ściereczka za parę zł, nie warto przepłacać, a węgiel aktywny można sobie kupić i dodawać go do maseczek, peelingów itp, bardzo mocno oczyszcza i nawet się z jego dodatkiem robi pasty do zębów, bo wybiela.
Tez mam takie podejrzenie do tej gabeczki. Chyba zostane przy tym co mam. Uzywam takiego kremu do zmywania makijazu ktory mi sie juz konczy (organic surge bodajze) i chetnie tez cos nowego nabede. Mowilas ze polecasz ten z wit C. Zapomnialam ktora to firma choc mialam od nich krem z wit c z tej samej serii a za choinke nie pamietam. Krem byl smerfastyczny. Avalon chyba to byl? Jak dobra to zamowilabym ze dwie flaszki odrazu z iherb.

Macie jakies ciekawe perelki do polecenia z iherb? Probowal ktos podkladow z Andalou?

Korah zasmucilas mnie z tym zapycchaniem Sylveco. Uzywalam kiedys ciezkiego rokitnikowego na noc ale byl faktycznie zbyt tresciwy. Moze po lekkim mnie nie wypryszczy. W razie W bede sie smaowac na zmiane az nie wykoncze reszty podkladow ktore mam na liscie.

Serum alterra poniuchalam tylko choc i tego nie powinnam bo posiedzi swoje w kolejce. Musze wykonczyc to co mam. Wykanczam tez ten oslawiony krem z retinolem z iherbu. Zostalo mi na kilka uzyc i dopiero wtedy zabiore sie za Birlende. Dam znac jak sie sprawuje. W sumie teraz to poza czyms do demakijazu to w zasadzie czuje sie pelnion kosmetycznie. Hehehe jak to brzmi. No moze hialuron i kwasy by sie sprzydaly... Walcze ostatnio z wlosami. Zgubilam conajmniej polpwe. Jestem przerazona. Pomimo masek i wcierek ;(
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:56   #377
wyjdziesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Witam, odnalazłam post z 2010 roku, w którym napisała Pani ze w okolicach Ronda Radosława i Arkadii znajduje się sklep z półproduktami ZSK. Niestety w sieci nie mogę znaleźć tego sklepu. Czy ma Pani może jakieś dokładniejsze namiary, albo wie czy ten sklep jeszcze istnieje? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
wyjdziesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 09:56   #378
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez wyjdziesz Pokaż wiadomość
Witam, odnalazłam post z 2010 roku, w którym napisała Pani ze w okolicach Ronda Radosława i Arkadii znajduje się sklep z półproduktami ZSK. Niestety w sieci nie mogę znaleźć tego sklepu. Czy ma Pani może jakieś dokładniejsze namiary, albo wie czy ten sklep jeszcze istnieje? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Ja byłam w tym sklepie mniej więcej własnie 5 lat temu. Nie mam pojęcia, czy jeszcze ten sklep tam jest. Był na parterze w jednym z bloków na przeciwko Arkadii.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 10:05   #379
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez wyjdziesz Pokaż wiadomość
Witam, odnalazłam post z 2010 roku, w którym napisała Pani ze w okolicach Ronda Radosława i Arkadii znajduje się sklep z półproduktami ZSK. Niestety w sieci nie mogę znaleźć tego sklepu. Czy ma Pani może jakieś dokładniejsze namiary, albo wie czy ten sklep jeszcze istnieje? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja byłam w tym sklepie mniej więcej własnie 5 lat temu. Nie mam pojęcia, czy jeszcze ten sklep tam jest. Był na parterze w jednym z bloków na przeciwko Arkadii.

Już od dłuższego czasu nie ma tego sklepu.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 10:34   #380
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

hej dziewczyny

Zastanawiam sie, czy to serum z Bielendy mozna uzywac w ciazy.
Wiem, ze kwasy sa zakazane, ale w duzych stezeniach- bije sie z myslami...
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 11:16   #381
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

Zastanawiam sie, czy to serum z Bielendy mozna uzywac w ciazy.
Wiem, ze kwasy sa zakazane, ale w duzych stezeniach- bije sie z myslami...
Akurat te kwasy można, chociaż lekarzem nie jestem
Jeśli sugerujesz to, co mi przyszło do głowy, to moje gratulacje


Dziewczyny biję się z zagadką, dlaczego serum nawilżające Clochee występuje w dwóch kolorach, skoro skład inci jest taki sam???



Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Tez mam takie podejrzenie do tej gabeczki. Chyba zostane przy tym co mam. Uzywam takiego kremu do zmywania makijazu ktory mi sie juz konczy (organic surge bodajze) i chetnie tez cos nowego nabede. Mowilas ze polecasz ten z wit C. Zapomnialam ktora to firma choc mialam od nich krem z wit c z tej samej serii a za choinke nie pamietam. Krem byl smerfastyczny. Avalon chyba to byl? Jak dobra to zamowilabym ze dwie flaszki odrazu z iherb.
Tak, Avalon, świetne jest i wydajne.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-10-19 o 11:17
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 11:59   #382
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

Zastanawiam sie, czy to serum z Bielendy mozna uzywac w ciazy.
Wiem, ze kwasy sa zakazane, ale w duzych stezeniach- bije sie z myslami...
Mnie osobiscie lekarz zakazal uzywania jakichkolwiek retinoidow w ciazy czy tez w okresie jej planowania (w ciazy nie bylam nigdy ale wtedy akurat staralismy sie o dziecko). Stoja za tym badania potwierdzajace uszkodzenia plodu na poziomie podzialu komorkowego. Bezpieczniej jest odstawic jakiekolwiek kosmetyki z witamina A.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Tak, Avalon, świetne jest i wydajne.
Juz wsadzilam do koszyka. Niedobra ja
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 12:09   #383
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Mnie osobiscie lekarz zakazal uzywania jakichkolwiek retinoidow w ciazy czy tez w okresie jej planowania (w ciazy nie bylam nigdy ale wtedy akurat staralismy sie o dziecko). Stoja za tym badania potwierdzajace uszkodzenia plodu na poziomie podzialu komorkowego. Bezpieczniej jest odstawic jakiekolwiek kosmetyki z witamina A.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Juz wsadzilam do koszyka. Niedobra ja
Jeżeli mówimy o tym serum: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...review-1016586
to przecież nie zawiera wit. A, ani kwasu salicylowego, czy innych mocnych kwasów, a Ty masz to serum czy inne

Daj znać, czy jest lepsze od Organic Surge
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 15:34   #384
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziękuję
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 17:49   #385
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Hej
czy z tym sklepem ecco verde aby na pewno jest wszystko w porządku? Kto ta od nich zamawia?

Surowica do twarzy, ołówki do oczów
Przeciw starzenie się?- Szczęśliwe starzenie się !
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 18:20   #386
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jak najbardziej w porządku- zamawiałam 2 razy, trzecie w drodze
https://www.ecco-verde.pl/bioearth/organiczny-krem-oswiecajacy

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-10-19 o 18:24
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 19:18   #387
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

ja zamawiam, ale na niemieckiej wersji i mam za soba juz 20 zamowien, specjlanie sprawdzilam. Pierwsze bylo w 2013 roku.

Mogli by sobie darowac tlumaczenie nazw na j. polski, ja zdecydowanie wole w ten sposob

https://www.ecco-verde.de/bioearth/b...ghtening-cream

edit:
a tak wogole to czy ktos zna, slyszyla cos, czytal gdzies cos o tych produktkach minerlanych. maja calkiem ladny wybor wersji matowych cieni, linerow i rozy, choc te ostatnie to jakos zdjecia kolorystycznie nie za bardzo sie roznia.

https://www.ecco-verde.de/provida/ea...nerals-make-up

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-10-19 o 19:22
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 21:55   #388
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja zamawiam, ale na niemieckiej wersji i mam za soba juz 20 zamowien, specjlanie sprawdzilam. Pierwsze bylo w 2013 roku.

Mogli by sobie darowac tlumaczenie nazw na j. polski, ja zdecydowanie wole w ten sposob

https://www.ecco-verde.de/bioearth/b...ghtening-cream

edit:
a tak wogole to czy ktos zna, slyszyla cos, czytal gdzies cos o tych produktkach minerlanych. maja calkiem ladny wybor wersji matowych cieni, linerow i rozy, choc te ostatnie to jakos zdjecia kolorystycznie nie za bardzo sie roznia.

https://www.ecco-verde.de/provida/ea...nerals-make-up
Ja uważam, że skoro zdecydowali się na polskojęzyczną stronę i obsługę, żeby przyciągnąć klientów z Pl, to powinni doprowadzić sprawę do końca (w Austrii zapewne nie brakuje Polaków, którzy mogliby rzetelnie tym się zająć ).
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 22:24   #389
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeżeli mówimy o tym serum: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...review-1016586
to przecież nie zawiera wit. A, ani kwasu salicylowego, czy innych mocnych kwasów, a Ty masz to serum czy inne

Daj znać, czy jest lepsze od Organic Surge
Ozesz ty! Mam inne serum ktore sie tak samo nazywa ale jest we fioletowym opakowaniu! Ma w sobie wlasnie retinol. Oj bardzo jestem niezadowolona bo liczylam na kwas a tu koopa. No nic. Moja wina powinnam pisac cala nazwe bez wyjatku. Nie sadzilam ze tak malo sie moga roznic od siebie dwa produkty!
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 22:57   #390
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53160081]Jak najbardziej w porządku- zamawiałam 2 razy, trzecie w drodze
https://www.ecco-verde.pl/bioearth/organiczny-krem-oswiecajacy
[/QUOTE]

omg nirvana w słoiczku! Smarujesz i odlatujesz!
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.