Paznokciowy wątek techniczny o Aliexpress - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-10, 10:41   #361
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Gdzie sledzicie swoje przesyłki? Do tej pory używałam rv4, ale od jakiegoś czasu nic mi nie wyszukuje :/
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 11:34   #362
uak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 21
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Powiem Wam dziewczyny, ze mam problem ze sprzedawca Ocean Pearl. Zamowilam u niego mostek, przyszedl zupelnie inny, ma tylko timer na 1 min nie jak napisane w ogłoszeniu 30 s i 1 min. Pala sie tylko 2 led zamiast 3. Założyłam spór, mając pewność ze jak przyszedl sprzet niedziałający odpowiednio to majfrend nie bedzie nawet chcial dyskutowac i zwroci pieniadze. Jednak sie pomylilam- spor odrzucony, w ogole sie nie ustosunkowal do tego ze 1 zarowka nie dziala, napisal tylko ze to nowy styl jego lampki, lepszej jakosci (?) i poprosil zebym anulowala spor i wystawila 5 gwiazdek ( tu juz mnie zatkało). Oczywiście prowadze dyskusje, opisalam dokładniej problem zeby wyslac potem do Alibaby, bo pewnie teraz przy ponowieniu tez odmowi. Takze dziewczyny sprawdzcie dokladnie zamówienia od tego sprzedawcy, szczególnie ze chyba mi sie przewinęło jak czytałam, że również zamawiałyscie lampy
uak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 12:28   #363
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez uak Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, ze mam problem ze sprzedawca Ocean Pearl. Zamowilam u niego mostek, przyszedl zupelnie inny, ma tylko timer na 1 min nie jak napisane w ogłoszeniu 30 s i 1 min. Pala sie tylko 2 led zamiast 3. Założyłam spór, mając pewność ze jak przyszedl sprzet niedziałający odpowiednio to majfrend nie bedzie nawet chcial dyskutowac i zwroci pieniadze. Jednak sie pomylilam- spor odrzucony, w ogole sie nie ustosunkowal do tego ze 1 zarowka nie dziala, napisal tylko ze to nowy styl jego lampki, lepszej jakosci (?) i poprosil zebym anulowala spor i wystawila 5 gwiazdek ( tu juz mnie zatkało). Oczywiście prowadze dyskusje, opisalam dokładniej problem zeby wyslac potem do Alibaby, bo pewnie teraz przy ponowieniu tez odmowi. Takze dziewczyny sprawdzcie dokladnie zamówienia od tego sprzedawcy, szczególnie ze chyba mi sie przewinęło jak czytałam, że również zamawiałyscie lampy
Eskaluj spór, opisz sytuację, dodaj zdjęcia, że nie działa dioda i wnoś o full refund. Ali będzie decydować wtedy, czy zwrócą Ci kasę. Nie próbuj się już nawet dogadywać ze sprzedawcą, bo widać że nie ma ochoty na polubowne załatwienie sprawy.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 16:22   #364
uak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 21
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Eskaluj spór, opisz sytuację, dodaj zdjęcia, że nie działa dioda i wnoś o full refund. Ali będzie decydować wtedy, czy zwrócą Ci kasę. Nie próbuj się już nawet dogadywać ze sprzedawcą, bo widać że nie ma ochoty na polubowne załatwienie sprawy.
Tak zrobie tylko ze dodalam wiecej szczegolow do opisu, co wplynelo na modyfikacje sporu i sprzedawca znow ma 5 dni na odpowiedz. Podejrzewam ze bedzie taka sama, wtedy zamierzam eskalowac. Juz raz tak mialam i Ali uznalo bez problemu.
uak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 17:09   #365
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Dziewczyny a szlo wam kiedys cos z estonii ? Bo moja lampa z estonii idzie chyba ciekawe ile bedzie szlo xd
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 18:43   #366
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez AnnaTK Pokaż wiadomość
Chciałam pominąć włączanie przyciskiem : ręka do lampy i patrzę na zegarek (zwykły, posiadający trzecią wskazówkę odmierzającą sekundy) i po 10 sekundach wyciągam łapkę bo tyle czasu chciałabym utwardzać kolor.

Przeglądając ofertę Saviland zobaczyłam serię Metalic a w niej ... Reinforce gel - ciekawe czy jakościowo będzie taki sam jak z Elite 99 bo tu może by była szybsza dostawa http://pl.aliexpress.com/store/produ...499179723.html
Ania, nie wygłupiaj się z tym zegarkiem. Liczysz do pięciu (najpierw ustaw sobie na 5 sek i zobacz ile świeci i jak masz liczyć, jesli masz wątpliwości), mozesz chwilę dłużej potrzymać dla pewności i już. Jesli masz mierzyć, to lepiej wciskać guzik.

Ja zamówiłam reinforce z Saviland. Poniżej opiszę sytuację.

Cytat:
Napisane przez uak Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, ze mam problem ze sprzedawca Ocean Pearl. Zamowilam u niego mostek, przyszedl zupelnie inny, ma tylko timer na 1 min nie jak napisane w ogłoszeniu 30 s i 1 min. Pala sie tylko 2 led zamiast 3. Założyłam spór, mając pewność ze jak przyszedl sprzet niedziałający odpowiednio to majfrend nie bedzie nawet chcial dyskutowac i zwroci pieniadze. Jednak sie pomylilam- spor odrzucony, w ogole sie nie ustosunkowal do tego ze 1 zarowka nie dziala, napisal tylko ze to nowy styl jego lampki, lepszej jakosci (?) i poprosil zebym anulowala spor i wystawila 5 gwiazdek ( tu juz mnie zatkało). Oczywiście prowadze dyskusje, opisalam dokładniej problem zeby wyslac potem do Alibaby, bo pewnie teraz przy ponowieniu tez odmowi. Takze dziewczyny sprawdzcie dokladnie zamówienia od tego sprzedawcy, szczególnie ze chyba mi sie przewinęło jak czytałam, że również zamawiałyscie lampy
Kurczę, ja takie miałam wątpliwości co do tego sprzedawcy po przeczytaniu warunków gwarancji. Na moje pytanie odnośnie płatności za ewentualny zwrot lampy zepsutej w końcu odpisał, ze się dogadamy.

Ale jestem pewna, że Ali Ci zwróci.

A ja mam mega wk..ę na elite. Założyłam wlasnie spór o reinforce, bo debile wpisali tracking na Ukrainę (pewnie wcale nie wyszła ta przesyłka wtedy do mnie). 2 tygodnie temu pisałam, że nie chcę zakładać sporu, żeby mi wysłali towar i podali nowy nr trackingowy. Oczywiście zero odzewu, odpowiedzieli mi tylko na założony spór o biały lakier, w ostatniej chwili zresztą. Podali mi nowy nr sprzed kilku dni, czyli albo dopiero wtedy wysłali (ok. miesiąca po upływie terminu wysłania), albo w ogóle nie ogarniają się z tymi numerami. Wydaje mi się, że to pierwsze i to by wyjaśniało zagadkowo długi czas dostawy od tego sprzedawcy.

Moją wiadomość olali, trudno. Ja nie będę się prosić. Załączyłam scan trackingu przesyłki i mojego maila do sprzedawcy sprzed dwóch tygodni. A niech mi tylko spróbują pisać prośby o anulowanie sporu i wciskać te ich idiotyczne wymówki.

W międzyczasie zamówiłam reinforce od Saviland, mam nadzieję, że szybko dojdzie. Chyba są podobne.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 19:02   #367
uak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 21
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Kurczę, ja takie miałam wątpliwości co do tego sprzedawcy po przeczytaniu warunków gwarancji. Na moje pytanie odnośnie płatności za ewentualny zwrot lampy zepsutej w końcu odpisał, ze się dogadamy.

Ale jestem pewna, że Ali Ci zwróci.
Też tak myślę bo inaczej to zrywam z Ali
uak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 19:39   #368
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ja z tej strony http://global.cainiao.com/detail.htm?mailNo=70499466295 dziewczyny tu na forum poleciły.
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 19:43   #369
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

No ja raz musiałam im tak zagrozić, bo nie chcieli mi oddać całości. Podziałało (oczywiście moim zdaniem należał się pełen zwrot.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 13:08   #370
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Dziewczyny wytłumaczycie mi o co chodzi ? Zamówiłam lakiery do paznokci tydzień temu i wtedy dostałam wiadomość

'
Obecnie płatności jest weryfikowana . Płatności są zazwyczaj weryfikowane w ciągu 24 godzin. Po weryfikacji dostawca wyśle zamówienie'

a po dwóch dniach dostalam trzy wiadomości, zmienila sie tylko godzina.

'Twoje zamówienie nr XXXXX zostało anulowane, ponieważ
płatność nie została złożona przed 06 kwietnia 2016 12:59 . '


O co chodzi Pieniądze z konta poszły a tu takie coś
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 19:33   #371
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Nie mam pojęcia
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 07:11   #372
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Pierwszy raz mam taka sytuacje:
Zalozylam spor, a sprzedawca w odpowiedzi wydluzyl czas ochrony do 20 maja! A na paczuche czekam od 01.02. Nie moge nawet eskalowac. Wyskakuje info, ze sprzedawca zapewnia, ze przesylka dotrze do 18.04 i dopiero wtedy bede mogla eskalowac. Zasoby cierpliwosci mi sie skonczyly.
Od samego majfrenda nie moge sie nic dowiedziec, poza tym ze kaze mi zamknac dispute. Pisalam do niego zanim otworzylam spor, to przez tydzien nie raczyl odpowiedziec, a teraz gwiazdorzy.

Biore rozwod z Ali. To juz nie na moje nerwy
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 07:33   #373
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

ja tak miałam ostatnio. Otworzyłam spór (czas ochrony kończy się, paczka nie doręczona) to wydłużył czas i napisał że jak nie dostanę paczki w przeciągu tygodnia to zgadza się na full refund. Odczekałam 10 dni i zmodyfikowałam spór powołując się na to co napisał. Bez mrugnięcia okiem zaakceptował.
Ja się zastanawiam jak tym Kitajcom opłaca się ten deal skoro tyle paczek ginie w akcji?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 07:56   #374
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ja sie zastanawiam, gdzie te wszystkie zaginione paczki sa i czemu to dotyczy tylko nierejestrowanych...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 09:45   #375
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Dziewczyny zostało mi 12 dni ochrony Elitte. Czytałam, że Wy już zakładacie spór. Tracking nie działa na stronkach, jedynie na stronie aliexpress widzę, że kraj docelowy Ukraina.
Czy w sporze zaznaczyć błędny adres czy to że przesyłka nadal nie dotarła?
A w reguest detailwpisać że nie mam przesyłki, a kraj dolecowy to Ukraina? To mój pierwszy spór więc sama nie wiem co zrobić.
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 09:53   #376
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Zaznacz ze nie dotarla a w szczegolach, ze tracking wskazuje na Ukraine
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 09:56   #377
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ok, dziękuję za pomoc!
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 10:21   #378
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

dziewczyny poradzcie mi co zrobic, zamowienie z 24,01, tracking zatrzymal sie na 06.02
GUANGZHOU CITY -->Poland
603732274315
2016-02-06 19:56

dwa miesiace napewno przesylka nie lezy w polsce i nie licze na to ze dojdzie, pisalam do sprzedawcy i jedyne co robi to juz drugi raz przedluza czas ochrony o 30dni i prosi o cierpliwosc bo paczka jest w moim kraju wiec napewno dojdzie. co robic?
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 10:41   #379
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

tyle problemów to i ja wyskocze z moim:

otworzyłam spór prosząc o full refund, zostało 5 dni ochrony. Chińczyk odpisał coś takiego:

Hello, Dear, Plesae do not worry. You order is already in the way . You can check in this website : " http://xoms.4px.com/home/track/home_index?trackNums " And I already extend 25 days buyer protection period for you. Could you please cancel the dispute and wait for few more days? Thank you
poradźcie proszę co dalej z tym robić i co mu odpisać. To mój drugi spór, ale za pierwszym razem dostałam zwrot kasy i tyle. Czuje że ten chce mnie naciągnąć
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 11:03   #380
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Czyli taki sam numer co u mnie. Nie zamykaj sporu, to na pewno. Sprawdz, czy rzeczywiscie wydluzyl czas. Jak nie to ja bym od razu eskalowala, zeby nie przegapic konca czasu ochrony.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 11:19   #381
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

ja zalozylam spor do swojej i czekam co odpowie bo juz mnie wkurzyla ta wiadomosc dzisiejsza ze znowu przedluza o 30 dni czas ochrony i mam czekac
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 13:20   #382
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
tyle problemów to i ja wyskocze z moim:

otworzyłam spór prosząc o full refund, zostało 5 dni ochrony. Chińczyk odpisał coś takiego:

Hello, Dear, Plesae do not worry. You order is already in the way . You can check in this website : " http://xoms.4px.com/home/track/home_index?trackNums " And I already extend 25 days buyer protection period for you. Could you please cancel the dispute and wait for few more days? Thank you
poradźcie proszę co dalej z tym robić i co mu odpisać. To mój drugi spór, ale za pierwszym razem dostałam zwrot kasy i tyle. Czuje że ten chce mnie naciągnąć
Miał w aukcji gwarancję dostawy? Ja raz tak miałam z zegarkiem. Otworzyłam spór, bo tracking zaczął działać tuż przed końcem ochrony. Odrzucił, eskalowałam, wkleiłam gwarancję dostawy w 60 dni, śledzenie i alie przyznało mi zwrot.
Napisałam dzisiaj do elite czy na pewno wysłali, będzie chyba kolejny spór.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 13:40   #383
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

No ja też pisałam wcześniej do Elite o ten numer, że jest na Ukrainę, ale zero odpowiedzi dostałam. I dziś założyłam spór. Zobaczymy.
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 16:33   #384
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

sprawdziłam zamówienie - nadal mam je w zakładce "oczekiwanie na dostawe", ale w rubryce "stan zamówienia" nie mam w ogóle czasu ochrony. W ogłoszeniu jest gwarancja dostawy na czas 60 dni. Mam chińczykowi w ogóle coś odpisywać czy od razu eskalować? Jak wchodze w szczegóły sporu to mam do wyboru tylko modyfikacje i zamykanie sporu. Mimo że chińczyk odpisał nadal jest napisane "oczekiwanie na akceptacje sporu przez sprzedającego". Nie wiem co robić

edit: właśnie przeczytałam że jeśli sprzedawca nie zaakceptuje mojego roszczenia to spór zostanie zamknięty i rozstrzygnięty na moją korzyść także chyba nie ma sensu żebym się z nim wykłócała, po prostu poczekam te 4 dni jak myślicie?

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2016-04-12 o 16:34
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 16:37   #385
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Odpisal ci pewnie w wiadomosci priv, a nie poprzez spor. Jesli nie odpisze przez spor to zakonczy sie on na twoich warunkach. Obstawiam jednak, ze odrzuci w ostatniej chwili. Wtedy bedziesz mogla eskalowac. Powinno ci tam odliczac czas, ile mu zostalo do odpowiedzi
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 16:42   #386
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

dokładnie, napisał mi w wiadomości prywatnej. Skoro on tak pogrywa to ja chyba też moge ewentualnie mu napisze że nie zamknę sporu ponieważ miał gwarancje 60 dni a ja po 56 nadal paczki nie mam

edit: odpisałam myfriendowi że niestety nie moge zamknąć sporu ponieważ towar miał przyjść w 60 dni a nadal go nie ma. W załączniku wysłałam printa jego własnej aukcji z podkreśloną na czerwono gwarancją dostawy

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2016-04-12 o 16:56
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 20:12   #387
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez aga030491 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zostało mi 12 dni ochrony Elitte. Czytałam, że Wy już zakładacie spór. Tracking nie działa na stronkach, jedynie na stronie aliexpress widzę, że kraj docelowy Ukraina.
Czy w sporze zaznaczyć błędny adres czy to że przesyłka nadal nie dotarła?
A w reguest detailwpisać że nie mam przesyłki, a kraj dolecowy to Ukraina? To mój pierwszy spór więc sama nie wiem co zrobić.
Ja zaznaczam błędny adres i daję scan strony trackingowej.

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Pierwszy raz mam taka sytuacje:
Zalozylam spor, a sprzedawca w odpowiedzi wydluzyl czas ochrony do 20 maja! A na paczuche czekam od 01.02. Nie moge nawet eskalowac. Wyskakuje info, ze sprzedawca zapewnia, ze przesylka dotrze do 18.04 i dopiero wtedy bede mogla eskalowac. Zasoby cierpliwosci mi sie skonczyly.
Od samego majfrenda nie moge sie nic dowiedziec, poza tym ze kaze mi zamknac dispute. Pisalam do niego zanim otworzylam spor, to przez tydzien nie raczyl odpowiedziec, a teraz gwiazdorzy.

Biore rozwod z Ali. To juz nie na moje nerwy
Ja też mam dość, na szczęście jednak to pojedyńczy dostawcy. Są też uczciwi. No i gdzie kupować lampy?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
tyle problemów to i ja wyskocze z moim:

otworzyłam spór prosząc o full refund, zostało 5 dni ochrony. Chińczyk odpisał coś takiego:

Hello, Dear, Plesae do not worry. You order is already in the way . You can check in this website : " http://xoms.4px.com/home/track/home_index?trackNums " And I already extend 25 days buyer protection period for you. Could you please cancel the dispute and wait for few more days? Thank you
poradźcie proszę co dalej z tym robić i co mu odpisać. To mój drugi spór, ale za pierwszym razem dostałam zwrot kasy i tyle. Czuje że ten chce mnie naciągnąć

Ja bym mu odpisała dwa słowa. Pierwsze na "F", drugie na "O"
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 08:28   #388
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

na moj spor chinczyk odpowiedzial:

Hi dear customer
So sorry for the delayed shipping,if you don not want to wait for the parcel any longer
Could you change the dispute reason to Personal Reasons?Such as "i change my mind",
Could you please see the attached picture ,because the reason you chosen is bad for our business.Could you please understand that we have lost item and money for this transaction.
If you could kindly change it for us ,i will be glad to accept the dispute at once and then you will get the money,please don’t worry ,you only change the dispute reason. Aliexpress will still protect you on this,you will not lose anything ,this means a lot for us . Hope you could understand ,thanks for your help in advance
Best regards

co robic??

na drugie zamowienie tez otworzylam spory byly 3 zamowienia tego samego wyslal jedna paczka i na jednym przedluzyl czas ochrony a na pozostalych zostaly 4 dni do konca to tez wydluzyl czas do ok 20.05 i napisal

2016-04-13 00:03:58
Hello, I have extended the protection. I know you are a very good buyer and I hope you could get the item soon. Please be kind to cancel the dispute and wait with patience.Thank you very much !
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 10:34   #389
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Zrób jak uważasz, ja mam na nich już takiego nerwa, że na pewno nie poszłabym im na rękę. Tym bardziej, że w Twoim przypadku, winą za niezrealizowanie transakcji obarcza ciebie.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 10:57   #390
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Zrób jak uważasz, ja mam na nich już takiego nerwa, że na pewno nie poszłabym im na rękę. Tym bardziej, że w Twoim przypadku, winą za niezrealizowanie transakcji obarcza ciebie.
on caly czas mi wypisuje ze paczka napewno dojdzie i zebym zaczekala jeszcze, zam 24,01 wyslane 26,01 poczekam do ostatniej chwili co on jeszcze wymysli narazie nic mu nie bede odpisywala ani zmieniala

a z tym drugim tez nie wiem co zrobic bo chce zebym wogole wycofala dysput i czekala a od niego zamawiane byly inne 3 paczki pozniej i doszly jakis miesiac temu tyle te 3szt wyslal czyms innym i nie doszly
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-16 01:40:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.