Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 07:02   #1561
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Anka0802 dziękuję za gratulację !

Jetsem taaaaka szszęśliwa, oj warto było.

Przed zabiegiem warto się zaopatrzyć w:

1. do mycia twarzy Cetaphil emulsja (rewelacja, nie wysusza, zmywa nawet makijaż, można używać bez wody, ja wolę z wodą);
2. do nawilżania i zniwelowania uczucia swędzęnia, napięcia i pieczenia: krem cetaphil lub bepanten (może być bepanten plus) - to na pierwsze dwa tygodnie intensywnego smarowania- te kremy nie powodują pieczenia, jakie może wystąpić przy innych nawilżających kremach (przy Iwostinie myślałam, że umrę);
3. koniecznie maseczka w saszetkach z LRP (obecnie ją stosuję, ostatnio codziennie );
4. Filtry i jeszcze raz filtry (w ostatnich dniach odkryłam filtr do skóry wrażliwej z URIAGE, jak dla mnie -rewelacja);
5. Koniecznie trzeba zaopatrzyć się w cierpliwość ( ja po dwóch tygodniach miałam już dość!!!) Przedłużałam zwolnienie lekarskie, bo urlopu już zabrakło....

Namawiam gorąco wszystkich, którzy mają problem z błyszczeniem i okropnymi plamiskami - zróbcie sobie dermamelan maskę i stosujcie krem!!! To dobra inwestycja!!! Jeśli nawet kiedyś plamy powrócą, to i tak warto było!




W pierwszych dniach miedzy zmyciem twarzy cetaphilem a nałożeniem bepantenu stosowałam wodę termalną z Vichy (taką akurat miałam). Dzięki temu twarz była bardziej nawilżona.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:58   #1562
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziękuję za rady, na pewno skorzystam
Cieszę się Waszym szczęściem i czekam z nadzieją na swoją gładką i jednolitą buzię. Ale na to pewnie jeszcze troszkę poczekam. Niestety najpierw przede mną burak, opuchlizna i łuszczenie się .
Ale to nic, dam radę, a potem będę ... śliczna
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 22:16   #1563
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dziewczyny, czy w ciąży można używać dermamelan?
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 11:35   #1564
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Oj tego nie wiem ale generalnie produkty na kobietach w ciąży nie są stosowane stąd większość producentów pisze na opakowaniach że nie wolno
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:01   #1565
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej dziewczyny,

piszę bo już sie pogubiłam nie wiem co lepsze laser czy dermamelan. Będę miała wolne w grudniu i chciałabym coś zrobić z plamami. plamy mam na twarzy do tego zaskórniki oraz na plecach, tam czasem wyskakują jakieś krosty i są zaskróniki. Co będzie lepsze dla mnie? jak myslicie.
Samej trudno się zdecydować bo nie znam się na tym.
dzięki
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:55   #1566
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

piszę bo już sie pogubiłam nie wiem co lepsze laser czy dermamelan. Będę miała wolne w grudniu i chciałabym coś zrobić z plamami. plamy mam na twarzy do tego zaskórniki oraz na plecach, tam czasem wyskakują jakieś krosty i są zaskróniki. Co będzie lepsze dla mnie? jak myslicie.
Samej trudno się zdecydować bo nie znam się na tym.
dzięki
My też nie wiemy Każda skóra jest inna. Musisz spytać lekarza. Osobiście miałam 3 seanse IPL i nie pomogły. Cosmelan 2 za to trochę pomógł...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:07   #1567
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dziewczyny, bo zafasolkowałam, a mam jeszcze tak trochę więcej niż pół dremamelanu, więc pomuszcie, jeśli nie można używac to chętnie bym sprzedała termin ważności maj 2012, rozdzieliłam na trzy porcje, jedna już zużyta, druga tylko przy przepakowaniu otwierana, a trzecia z 10 razy otwarta była, albo gdzie to mam trzymac, żeby było do użytku po porodzie., karmieniu....
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 13:59   #1568
Konwaliaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mam pytanie dzoewczyny

juz drugi raz robię cosmelan, pierwszy 3 lata temu, super efekt, wszystkie plamy zniknęły, jednak powróciły i teraz zdecydowałam się na dermamelan.

Niestety często skubałam twarz i zrobiły mi się strupy, teraz wszystko poschodziło, wyciszyłam twarz nie używając dermamelanu przez tydzień i znowu zaczynam.


pytanie jest następujące, jak radzicie sobie ze zwisającymi skórkami z twarzy, czy nie można ich delikatnie masować np przy myciu czy nawilżaniu kremem. Napiszcie jak trzymacie ręce z daleka od twarzy. Help


aaa i jeszcze jedna uwaga...miałam dermamelan, którym smarowałam się raz na 2 tygodnie. Nie pamiętam jak długo go miałam, kupiłam na allegro, był jak musztarda w kolorze o czym było wiele wątków w pamiętinku, a na dodatek barwił mi rękę gdy smarowałam twarz na brązowo. Kupiłam nowy o znajomej dermatolog i dermamelan jest zupełnie inny, aż byłam w szoku, jaśniutki jak podkładzik, nie barwi rąk, moim zdaniem tamten to mogła być jakaś podróbka..Nie wiem, ale warto rzeczywiście korzystać ze sprawdzonych źródeł przy kupowaniu cosm lub derm.
Konwaliaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:39   #1569
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

piszę bo już sie pogubiłam nie wiem co lepsze laser czy dermamelan. Będę miała wolne w grudniu i chciałabym coś zrobić z plamami. plamy mam na twarzy do tego zaskórniki oraz na plecach, tam czasem wyskakują jakieś krosty i są zaskróniki. Co będzie lepsze dla mnie? jak myslicie.
Samej trudno się zdecydować bo nie znam się na tym.
dzięki
Nie mówię że wszyscy ale większość osób po laserach nie widzi efektów więc po co przepłacać lepiej zdecydować się na derme.
osobiście miałam 4 zabiegi laserem i wyszły mi po nich naczynka

Cosmelan nie zabił mi wszystkich plam ale skóra troche jakby lepsza była


Szatanuś ty stosowałaś srebro koloidalne? przemywałaś twarz czy piłaś? - bo sa dwie metody
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 15:04   #1570
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dzięki za odpowiedź, boję się jedynie tego że wydam 1800 zł a po roku czy 2 latach nie będzie efektu, no ale cóz tego akurat nikt nie zagwarantuje.
Zastanawiam się czy na plecy nie zrobić sobie w domu maski, tzn. kto mi ją położy zawsze to troche taniej, a na twarz to w gabinecie kosmet.
a kogo polecacie w Warszawie?
Będę wdzięczna za podpowiedź
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 16:32   #1571
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź, boję się jedynie tego że wydam 1800 zł a po roku czy 2 latach nie będzie efektu, no ale cóz tego akurat nikt nie zagwarantuje.
Zastanawiam się czy na plecy nie zrobić sobie w domu maski, tzn. kto mi ją położy zawsze to troche taniej, a na twarz to w gabinecie kosmet.
a kogo polecacie w Warszawie?
Będę wdzięczna za podpowiedź
A na twarz sobie sama nie możesz od razu położyć?

Lekarza spróbuj poszukać tutaj

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=cosmelan

A jedna odważna wizażanka testuje Lumixyl, zdaje się, że tańszy niz cosmelan i - niewykluczone-mniej inwazyjny. Może się temu przyjrzyj..

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=cosmelan

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-11-10 o 16:44
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 09:58   #1572
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

czesc dziewczyny!w tym temacie pisze po raz pierwszy.2 dni temu mialam zabieg dermamelan i mam kilka pytan:zabieg byl wieczorem,trzymalam maske do 3 rano-8 godzin,po zmyciu cetaphil mialam posmarowac kremem hydra-vital factor k a rano derm2.Buzia rano czerwona o obrzeknieta,glownie pod oczami-tez tak mialyscie??tym derm 2 smarowalam 3 razy dziennie,niczym nie zmywalam buzi tylko nakladam regularnie 3 razy dziennie.ale...no wlasnie skora jest czerwona ale nic nie schodzi a pani dr mnie uprzedzila ze bedzie sie luszczyc mc czasu.czekam na to ale drugi dzien i nic.jest sciagnieta,zaczerwieniaon a ale nawet nie bardzo wysuszona.moze cos nie tak robie??jak to bylo u was pokolei?od razu ta skora wam schodzila po nalozeniu derm2?tym kremem hydra mam czesto smarowac buzie?czy przez nalozeniem kolejnej warstwy derm 2 mam zmyc buzie?jutro chyba zadzwonie do mojej pani dr albo podjade bo wszedzie piszecie o dosc mocnym schodzeniu skory a u mnie nicjak dlugo bede czerwona i miala opuchniete oczy?podobno mozna nalozyc makijaz ale na forum czytam rozne opinie.aha i jak wyglada to luszczenie sie skory?czy schodzi platami czy bardzie sypie sie?
dzieki

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

godz po napisaniu postu zaczelam sie "obierac"...kurcze nie zapowiada sie dobrze,nie dam rady powstrzymac lapek
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 10:50   #1573
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Słuchajcie znalazłam chyba coś fajnego. Wklejam link.

http://www.aesthetic.com.pl/a159,kar...pominkowe.html

Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale jutro zadzwonię i się dowiem. Chyba, że któraś z was może już coś o tym słyszała. Jeżeli jest tak jak piszą i nie ma żadnych "gwiazdek", to interesująca oferta. Szczególnie, że ja w Toruniu miałam za zabieg z kremem cosm zapłacić 1700 zł (derm jeszcze więcej), a w tym gabinecie kosztuje 1400, a wykupując ten karnet 1125 zł i 100 zł zostaje np. na jakiś kosmetyk.
Czy ktoś może słyszał o tym gabinecie?
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:02   #1574
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------
godz po napisaniu postu zaczelam sie "obierac"...kurcze nie zapowiada sie dobrze,nie dam rady powstrzymac lapek
Spróbuj powstrzymać łapki I nawilżaj, nawilżaj...Makijażu - juz pewnie wiesz sama - nie da się na coś takiego nałożyć
Co do oczu-może za blisko oczu tę maskę Ci położyła? Stąd podrażnienie...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:44   #1575
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

musiala polozyc blisko oczu,tzn nie jest tak blisko.jest w miejscu konczenia sie dolow ocznych.mialam tam tez ciemniejsze plamkipo fraxelu tez tak mialam,niestety...

schodzenie skory idzie tempem blyskawicznym,zaczelo sie od nosa teraz broda.Xholera jak ja pojde we wtorek do pracy???a jesli ta skora juz bedzie schodzila z calej twarzy to z kazdym dniem bedzie juz lepiej czy az tak bedzie zle caly mc???(czy ten ciemniejszy kolor na twarzy bedzie tez caly czas?wygladam jak po jakims samoopalaczu...ten dermamelan2 nadaje taki kolor chyba bo reke tez mialam przebarwiona zaraz po nalozeniu
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:57   #1576
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
musiala polozyc blisko oczu,tzn nie jest tak blisko.jest w miejscu konczenia sie dolow ocznych.mialam tam tez ciemniejsze plamkipo fraxelu tez tak mialam,niestety...

schodzenie skory idzie tempem blyskawicznym,zaczelo sie od nosa teraz broda.Xholera jak ja pojde we wtorek do pracy???a jesli ta skora juz bedzie schodzila z calej twarzy to z kazdym dniem bedzie juz lepiej czy az tak bedzie zle caly mc???(czy ten ciemniejszy kolor na twarzy bedzie tez caly czas?wygladam jak po jakims samoopalaczu...ten dermamelan2 nadaje taki kolor chyba bo reke tez mialam przebarwiona zaraz po nalozeniu
Ja używałam cosmelan2, ale to podobne działanie do demamelanu ma ponoć...Raz schodziła, raz nie schodziła...Bywało tak, że rano było ok, ale w ciągu dnia z brody nagle zaczął kawał skóry odpadać...Albo z czoła
Nie wiem, jak Ty to przejdziesz..
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:21   #1577
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

no to niezle
czy was tez swedziala skora?i co z tym myciem twarzy?trzeba myc jakimis specyfikami przed nalozeniem kolejnych warstw?mylyscie codziennie?
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 16:40   #1578
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
no to niezle
czy was tez swedziala skora?i co z tym myciem twarzy?trzeba myc jakimis specyfikami przed nalozeniem kolejnych warstw?mylyscie codziennie?
Nie swędziała. I nie używałam do mycia specjalnych specyfików, mleczko do demakijażu, używane od lat...Nie podrażniało, więc nie zmieniałam na inne
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 17:11   #1579
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

to moze mnie cos uczula?bo strasznie mnie swedzi pod okiem,jednym i czasem cala twarzczyli jesli ja nie nakladam makijazu to moze lepiej nie podrazniac na poczatku woda?dostalam od niej jakis zel do mycia ale jak raz umylam twarz mnie palila i byla bardzo czerwona przez jakis czas...
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 08:07   #1580
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
to moze mnie cos uczula?bo strasznie mnie swedzi pod okiem,jednym i czasem cala twarzczyli jesli ja nie nakladam makijazu to moze lepiej nie podrazniac na poczatku woda?dostalam od niej jakis zel do mycia ale jak raz umylam twarz mnie palila i byla bardzo czerwona przez jakis czas...

Wytrzymaj!!! Mnie też niemiłosiernie swędziało, a przy zmywaniu piekło. Używałam wtedy do zmywania emulsję cetaphil i nawilżałam bepantenem plus, który super łagodził. Nakładałam warstwę na warstwę, tzn.: nakładałam krem derm jak zaczynało swędzić albo piec, to na to nakłądałam bepanten, za np.: pół godzinki kolejny raz bepanten i tak wkółko. Przed kolejnym nałożeniem derm (nakładałam trzy razy) zmywałam wszystko cetaphilem i nakładałam derm, później bepanten itd...

Trzymaj się, nie poddawaj się, będzie dobrze, pod warunkiem, że "łapki przy sobie" - nie wolno drapać i zrywać skórek!!!
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 09:17   #1581
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

dziekimusze wytrzymac!
najgorzej z tym zrywaniem skorek,jak juz cos odstaje to niestety ciagnemusze sie powstrzymac...a dlaczego nie wolno ich zrywac?

i jeszcze pytanie:czy to luszczenie bedzie coraz mniejsze czy przez caly mc tak samo?ile warst tej skory ma zejsc,kurcze ja juz mam wrazenie po tej co schodzi ze pod nia mam zywa nowa skore...

Edytowane przez pola28
Czas edycji: 2010-11-12 o 09:30
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 10:10   #1582
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Złażenie skórek jest okropne, będzie schodzić warstwa po warstwie, aż w końcu będzie piękna, młoda, rozświetlona skóra. Warto poczekać!
skórek nie wolno zrywać, bo będą brzydkie cienie i ciemne plamki!!! Można się ich oczywiście pozbyć, jednak będzie to rozłożone w czasie (a polegać będzie na ciągłym smarowaniu derm).

Dermamelan to cudowny krem!!!
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:07   #1583
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

a jak to jest w ostatnim tygodniu?chodzi mi o to,czy smarujac 3 razy dziennie przez caly mc skora jest juz mniej czerwona w ostatnich dniach,mniej schodzi??czy ciagle wyglda twarz tak samo w czasie m-cznej kuracji i nagle ciach...konczymy?co po tym mcu?
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:57   #1584
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
a jak to jest w ostatnim tygodniu?chodzi mi o to,czy smarujac 3 razy dziennie przez caly mc skora jest juz mniej czerwona w ostatnich dniach,mniej schodzi??czy ciagle wyglda twarz tak samo w czasie m-cznej kuracji i nagle ciach...konczymy?co po tym mcu?
Może się okazać, ze skóra cały czas będzie czerwona, piekąca, schodzaca Cosmelan 2 producent radzi stosować przez 9 m-cy, podejrzewam że z dermamelanem jest podobnie, czyli co najmniej 2-3 sloiki kuracji...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 07:36   #1585
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

9 mcy??nic takiego nie mowila mi Pani dr...musze zapytac bo wczoraj rozmawialam z kolezanka ,ktora chciala zrobic sobei cosmelan i Pani jej powiedziala,ze tak naprawde zeby utrzymac ciagly efekt nalezy stosowac tylko ich kosmetyki,kremy.Jesli tak to bede wsciekla bo wcale mi sie nie usmiecha tak dlugo stosowac derm,moja twarz wyglada codziennie jakbym opalal sie i to na czerwono
Nie pamietam co mi zalecila po tym mcu,wiem ze raz na tydzien czy 2 razy w tyg ale ja juz teraz mam dosc tego jak wygladam,skora mi nie schodzi platami.bylo tak tylko przez 3 dni a teraz luszcze sie tak jak luska i tez nie wszedzie,glownie przy ustach,skroniach,zuchwie. Nie wiem czy tak ma to byc czy zaraz znow bede zlazic platy???
a pod oczami mam wiecej zmarszczekalbo to efekt wysyszonej skory,nie wiem ale oczy ogolnie wygladaja na zmeczone i podkrazone,zaczerwienione ...
chyba mam za duzo pytan i wybiore sie jutro do niej
oczywiscie chetnie czytam wasze rady i doswiadczenia wiec piszcie dziewczynki
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:10   #1586
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Grunt to spokój! Będzie dobrze, cierpliwości. Ja też na początku wygladałam strasznie. Zabieg miałam 24 września, teraz wyglądam super! Nadal stosuję derm raz dziennie, ale moja skóra traktuje go jak zwykły krem nawilżający. I gdyby nie filtry, które należy bezwzglęnie stosować, moja skóra byłaby olśniewająca. Niestety filtry mają to do siebie, że się święcą, złażą skórki itp... Ale stosować je trzeba. Jak długo? Całe życie. jeśli chodzi o derm, to producent zaleca stosować ten krem jak najdłużej. Ale z kolei nie oznacza to, że codziennie (tak jak narazie ja to robię), dermatolodzy zalecają 2, 3 razy w tygodniu, ponieważ derm nie "leczy " nas z plam, jedynie hamuje ich powstawanie. Porządne filtry i derm 2,3 razy w tygodniu załatwi plamy raz na zawsze.
Pola trzymaj się, naprawdę warto.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:34   #1587
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Anetka dzieki wielkie za wsparciewiem,wiem,ze musze wytrzymacale dopiero tydzien za mna a ja mam dosc,wiem,ze wszystkie mialyscie kryzys w trakcie kuracjikurcze mnie ten derm wysusza wiec jak to mozliwe ze ty go stosujesz i nawilza?na derm nakladasz podklad??
czy Ty przez caly mc wygladalas identycznie czy z tyg na tydz bede mniej czerwona i mniej zlazila?kiedy mialas ten moment,ze nie bylas juz czerwona?po mc?czy ta skora bedzie jeszcze zlazila "platami"czy tak jak ja mam obecnie.sucha bardziej w roznych miejscach,i takie nijakie luszczenie.
na ile ten jeden sloiczek wystarczal Tobie?cigale mam jeden kacik ust pekniety i boli jak zajad...brrr ile trzeba sie wymeczyc zeby byc piekna
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:57   #1588
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
9 mcy??nic takiego nie mowila mi Pani dr...musze zapytac bo wczoraj rozmawialam z kolezanka ,ktora chciala zrobic sobei cosmelan i Pani jej powiedziala,ze tak naprawde zeby utrzymac ciagly efekt nalezy stosowac tylko ich kosmetyki,kremy.
Mi też lekarz tego nie powiedział, ale na ulotce cosmelanu przeczytałam o tych 9 m-cach i byłam lekko przerażona
Parę postów temu jakaś wizażanka pisała, że ona nieporzerwanie - chyba cosmelan własnie-od dwoch lat stosuje....Z dobrym skutkiem
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:10   #1589
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja myslalam ze maska raz dwa i po kopocie a tu d...azobacze po mc jak bedzie ale raczej nie bede stosowala kilka mc derm...podobno efekt w zaleznosci od typu karnacji jest widoczny po 8-14 dniach.ja w sumie widze ze przebarwienia zginely juz teraz i pory sa prawie niewidoczne.skore mam jednego koloru-pomijajc ten czerwony odcien bo nie nakladam zadnego podkladu i jest niezle ale to napiecie,czerwin zlazenie jest okropne ale to juz wszystko wiecie
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:25   #1590
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
ja myslalam ze maska raz dwa i po kopocie a tu d...azobacze po mc jak bedzie ale raczej nie bede stosowala kilka mc derm...podobno efekt w zaleznosci od typu karnacji jest widoczny po 8-14 dniach.ja w sumie widze ze przebarwienia zginely juz teraz i pory sa prawie niewidoczne.skore mam jednego koloru-pomijajc ten czerwony odcien bo nie nakladam zadnego podkladu i jest niezle ale to napiecie,czerwin zlazenie jest okropne ale to juz wszystko wiecie
Czyli-idzie ku lepszemu Po prostu przetrzymaj Pomyśl, ile za zapłaciłaś
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.