Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 07:03   #1501
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez magdziara1 Pokaż wiadomość
Co to jest ff?
fan fiction. Fani Zmierzchu czy Harrego Pottera tworzą na forach/chomikach swoje opowiadania. Łączą je jedynie imiona bohaterów. Łowcy talentów to wyłapują i wydają z tego książki, w których bohaterowie mają już normalne imiona. Zazwyczaj większość fabuły zostaje taka jak w ff. Z najbardziej znanych początkowo o Edziu i Belli byli Grey, Wallbanger, Drań czy nawet Łoniewska

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

A tak w ogóle dzień dobry Moje dzieci wstają od tygodnia o 5 i już trzecią kawę piję

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Leto dostał Oskara Pisałyście, że DiCaprio powinien za pierwszoplanową, nie wiem, nie oglądałam Wilka, ale McConaughey za DBC w pełni zasłużył. Rewelacyjny film i świetne role
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 07:19   #1502
elatygrys
Zadomowienie
 
Avatar elatygrys
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 1 266
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

dzień dobry
elatygrys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 07:28   #1503
Britta2
Zadomowienie
 
Avatar Britta2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
No i właśnie dlatego tak długo zwlekałam.. Lapka kupiłam w lipcu i już od początku były problemy, ale niewielkie.. Teraz jest tylko gorzej.. I to znacznie gorzej.. Dłużej czekać nie mogę

Co do serwisów, to mam wrażenie, że oni celowo informują że pewnie wszystko wyczyszczą żeby ludzi (tak jak mnie) odstraszyć od reklamowania sprzętu..
Przeraża mnie samo robienie kopii zapasowych, a co dopiero potem wgrywanie wszystkich programów (do niektórych nie mam już instalek), ustawianie wszystkich opcji.. Masakra.. Chyba się zapłaczę

No ale wyjścia nie ma.. trzeba to załatwić póki mam gwarancję..
Dzisiejszy dzień poświęcę na robienie kopii, przygotowywanie postów na bieżąco a pod wieczór zawiozę go do sklepu w którym kupiłam.. Mam nadzieję, że szybko się z tym uwiną..

Ps. Wiecie ile ustawowo mają czasu na naprawę gwarancyjną, bo facet mi o miesiącu mówił


Ps. Odnośnie Kindle to ja wszystkim jednak polecam zakup bezpośrednio na Amazonie, ale dla Masumi szukam na Allegro..

Ps2. Pytanie do posiadaczek Kindle. Słyszałyście coś na temat wersji Paperwhite 4GB? Znalazłam kilka takich na Allegro, ale przecież Amazon sprzedaje wersje 2GB bez możliwości dodania wiekszej pamięci.. Znalazłam info w necie, że japończycy mają wersję 4gb, ale sama nie wiem co o tym myśleć..
Hej ja posiadam takiego Kindla 4GB. Również kupowałam na Allegro.
Jest to wersja do sprzedaży w Japonii. Producent chciał się przebić na rynek japoński i wypuścił Kindla z większym dyskiem do 4 GB. Co do użytkowania to jest spoko. Rzadko ale jednak zawiesił mi się i faktycznie w tym czasie nie zapamiętuje strony, na której jestem. Ale dla mnie to nie problem. Czytałam długo na dwóch tabletach i teraz z Kindlem różnica jest kolosalna. Pytałam już sprzedawcę o tym zawieszaniu i mam możliwość reklamacji do 12 miesięcy ale jesczze nie mam zamiaru reklamować mojego Kindleka bo bez niego nie wytrzymam dłużej niż 8 godzin (jak jestem w pracy)
Britta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 07:43   #1504
maggnolia
Zakorzenienie
 
Avatar maggnolia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 676
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
I co Kochana podobała Ci się GRAWITACJA? Ja podchodziłam 2 razy i do dziś nie wiem jak się skończyło, bo jak tylko film się zaczynał to ja zasypiałam... strasznie mnie wynudził :/

dzień dobry dziewczynki a ja zaraz do pracy
Dzień dobry moje drogie
Obejrzałam i jak dla mnie rewelacja!!! Uwielbiam fantastykę

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
fan fiction. Fani Zmierzchu czy Harrego Pottera tworzą na forach/chomikach swoje opowiadania. Łączą je jedynie imiona bohaterów. Łowcy talentów to wyłapują i wydają z tego książki, w których bohaterowie mają już normalne imiona. Zazwyczaj większość fabuły zostaje taka jak w ff. Z najbardziej znanych początkowo o Edziu i Belli byli Grey, Wallbanger, Drań czy nawet Łoniewska

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

A tak w ogóle dzień dobry Moje dzieci wstają od tygodnia o 5 i już trzecią kawę piję

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Leto dostał Oskara Pisałyście, że DiCaprio powinien za pierwszoplanową, nie wiem, nie oglądałam Wilka, ale McConaughey za DBC w pełni zasłużył. Rewelacyjny film i świetne role
To fakt McConaughey poświęcił swój wizerunek i w pełni zasłużył na Oscara lecz moje typy były na Wolf of wall street no ale cóż Dobrze,że padłam i zasnęłam a nie czekałam na transmisję

Miłego poniedziałku Słonka
__________________
"Czasami nie poznasz wartości chwili, dopóki nie stanie się wspomnieniem"...
maggnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 07:49   #1505
rinos
Zakorzenienie
 
Avatar rinos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 997
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Dokończyłam wczoraj Bez przebaczenia.
Napisałyście, bym przygotowała sobie chusteczki...
Książka bardzo wciągająca i trzymająca w napięciu - szczególnie druga połowa. Przez te Wasze komentarze serce z niepokoju mało mi nie wyskoczyło. Myślałam, że on UWAGA spoilerzginie. Gdy zaczęłam czytać co było 6 lat później byłam pewna, że on się ustatkuje z tą Zośką, będą mieli dzieci i nawet jak się dowie o dziecku Pauli to nadal będzie z "pastelową bezą" - bo to człowiek honorowy. Potem jak się okazało, że jednak nie... to ciągle coś wisiało w powietrzu i nagle ta misja w Afganistanie. Byłam pewna, że nie wróci.
A tu tak niespodzianka. Cieszę się z takiego zakończenia, bo nie lubię bez happy endu.
Ale nie płakałam podczas czytania - chyba zbyt gruboskórna jestem Za to emocje i nerwy były, dlatego kto jeszcze nie czytał szczerze POLECAM.

Edytowane przez rinos
Czas edycji: 2014-03-03 o 07:53
rinos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 07:54   #1506
gajka29
Raczkowanie
 
Avatar gajka29
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 110
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Dzień dobry.
Jesli chodzi o czytniki ja mam Prestigio 3464B z ekranem e-ink, kupiony na all rok temu za ok 330 zł, ani razu mi sie nie zawiesił, jedynie czasami przy przewracaniu strony przerzuca do menu ale po naciśnięciu staru wraca do ostatnio czytanej strony. Przez czytanie na tablecie strasznie poleciał mi wzrok i wylądowalam z okularami.
Co ile musicie ładować baterię w waszych czytnikach?

Aha, czytałam Trudną miłość Penny Jordan mi się podobała, ciepła książka
gajka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:32   #1507
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez maggnolia Pokaż wiadomość
Dzień dobry moje drogie
Obejrzałam i jak dla mnie rewelacja!!! Uwielbiam fantastykę

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



To fakt McConaughey poświęcił swój wizerunek i w pełni zasłużył na Oscara lecz moje typy były na Wolf of wall street no ale cóż Dobrze,że padłam i zasnęłam a nie czekałam na transmisję

Miłego poniedziałku Słonka
Tak? tzn ja też lubię fantastykę jeśli chodzi o filmy, ale ten wyjątkowo był dla mnie nudny jak flaki z olejem... cały czas w tym kosmosie, a potem jak ona była sama to jeszcze zero dialogów i mi się oczka zamykały
ja wczoraj oglądałam z facetem DROGÓWKA... wulgarny, a ja nie przepadam za takimi... pierwsze pół godziny filmy totalnie bez fabuły, sceny wyrwane znikąd, potem polepszyło się.. jak na polski to nie taki ostatni, ale właśnie "jak na polski"
A na dniach chyba obejrzę tego Wilczka i szkoda mi tego Leonarda... już tyle miał nominacji do Oskara i nigdy go nie otrzymał
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 08:36   #1508
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez gajka29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Jesli chodzi o czytniki ja mam Prestigio 3464B z ekranem e-ink, kupiony na all rok temu za ok 330 zł, ani razu mi sie nie zawiesił, jedynie czasami przy przewracaniu strony przerzuca do menu ale po naciśnięciu staru wraca do ostatnio czytanej strony. Przez czytanie na tablecie strasznie poleciał mi wzrok i wylądowalam z okularami.
Co ile musicie ładować baterię w waszych czytnikach?

Aha, czytałam Trudną miłość Penny Jordan mi się podobała, ciepła książka
Ja mam Vedia K10 najzwyklejszy bez bajerów, podświetleń, za 200 zł w Auchan. Żadnych problemów nie mam, nigdy się nie zwiesił. Bateria teraz jak siedzę głównie na tłumaczeniami i czytam około godziny dziennie była ładowana ponad 2 tygodnie temu i nadal mam 3 kreski z 5. Jak czytałam całe wieczory po ok. 5h dziennie to raz w tyg ładowałam.
Dla mnie najważniejsze było, żeby nie był lcd, bo po kilku mies. czytania na tablecie oczy siadają. Działo się to i zauważyłam to po około pół roku dopiero
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:41   #1509
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez rinos Pokaż wiadomość
Ja zostawiłam w momencie 6 lat później się . Dokończę wieczorem. Ciężko było się oderwać, ale byłam na spacerze, teraz obiad, potem szybkie prasowanie na jutro do pracy i szkoły... kąpiel i książka.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

... tylko mam wrażenie, że może być mi ciężko potem usnąć.

Rinos, jestem dzisiaj nieprzytomna wczoraj na wieczór wzięłam sie za Bez przebaczenia i .. nie mogłam się oderwać, momentami az chciało mi się ryczeć.. książka świetna, zaraz robię kawę i czytam dalej rozumiem ,ze już skończyłaś ? ja jestem na momencie ,gdy Paula wróciła do swojego domu..

Edytowane przez mauskacom
Czas edycji: 2014-03-03 o 08:42
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:43   #1510
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez Britta2 Pokaż wiadomość
Hej ja posiadam takiego Kindla 4GB. Również kupowałam na Allegro.
Jest to wersja do sprzedaży w Japonii. Producent chciał się przebić na rynek japoński i wypuścił Kindla z większym dyskiem do 4 GB. Co do użytkowania to jest spoko. Rzadko ale jednak zawiesił mi się i faktycznie w tym czasie nie zapamiętuje strony, na której jestem. Ale dla mnie to nie problem. Czytałam długo na dwóch tabletach i teraz z Kindlem różnica jest kolosalna. Pytałam już sprzedawcę o tym zawieszaniu i mam możliwość reklamacji do 12 miesięcy ale jesczze nie mam zamiaru reklamować mojego Kindleka bo bez niego nie wytrzymam dłużej niż 8 godzin (jak jestem w pracy)
Dzieki kochana za odpowiedz


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:48   #1511
max_pam
Raczkowanie
 
Avatar max_pam
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Dzień dobry dziewczynki

Witajcie po weekendzie, baaaardzo ciężkim dla mnie Dużo stron naprodukowałyście, kiedy mnie nie było więc się zaraz biorę za zaległości, no i muszę coś koniecznie przeczytać, bo miałam dwa dni odpoczynku od książek. I niestety od ćwiczeń też. Ale tu się czuję rozgrzeszona, bo w sobotę do 4 rano tańczyłam jak szalona, nogi mnie jeszcze bolą więc coś tam pewnie spaliłam
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
max_pam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 08:59   #1512
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Ja dziś i jutro mam wolne po pracującym weekendzie i za porządki sie wzięłam okna już pomyłam
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:07   #1513
rinos
Zakorzenienie
 
Avatar rinos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 997
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
Rinos, jestem dzisiaj nieprzytomna wczoraj na wieczór wzięłam sie za Bez przebaczenia i .. nie mogłam się oderwać, momentami az chciało mi się ryczeć.. książka świetna, zaraz robię kawę i czytam dalej rozumiem ,ze już skończyłaś ? ja jestem na momencie ,gdy Paula wróciła do swojego domu..
Tak przeczytałam, napiszę tylko tyle: emocje do samego końca.
rinos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:19   #1514
asia20100
Wtajemniczenie
 
Avatar asia20100
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 531
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Dzień dobry kochane widzę, że nie tylko mnie nie było przez weekend i jestem kolejną osobą która musi nadrabiać posty

Masumi jak masz jakieś pytania co do zakupu kindla na allegro to śmiało pisz mój z 2 razy się zawiesił ale tak to działa bez zarzutu
asia20100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:21   #1515
rinos
Zakorzenienie
 
Avatar rinos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 997
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Yasisnisi mam już na kindelku Twelve Tales of Dark Desire . Pisałaś, że kilka pozycji już przeczytałaś. Co w szczególności polecasz? (oprócz Beneath the Burn - bo to wiem, że warto).

Edytowane przez rinos
Czas edycji: 2014-03-03 o 09:24
rinos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:29   #1516
Britta2
Zadomowienie
 
Avatar Britta2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Dziewczynki tak dla przypomnienia w tym miesiącu będzie kilka publikacji naszych serii;
1. Dzisiaj #3 Crashed The Driven Trylogy.
2. 05.03 #3 Until Lilly (Until November)
3. 11.03.#3 Lovely Tigger (Tristan & Dannika)
4. 18.03 #2 BHE Truth.

Już się nie mogę doczekać a od zeszłego piątku jest już dostępna #4 Blackstone Affair - Renie Miller, które zacznę zaraz jak skończę Reckless (#3 Thoughtless.)
Britta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:29   #1517
rinos
Zakorzenienie
 
Avatar rinos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 997
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Widzę na GR, że bdb. opinie ma Tears of Tess i The Man Who The Whip.
Britta wydaje mi się, że Ty czytałaś Tears?

Edytowane przez rinos
Czas edycji: 2014-03-03 o 09:31
rinos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:42   #1518
elatygrys
Zadomowienie
 
Avatar elatygrys
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 1 266
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Ale Wam zazdroszczę tego czytania obcojęzycznych książek

dzięki za podpowiedzi co do czytników muszę sie wybrać do jakiegoś sklepu pooglądać co i jak ew zamówię tego kindla na all
elatygrys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:43   #1519
gosia1305
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Gdańska
Wiadomości: 2 217
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Dzień dobry wszystkim

znowu u mnie brak słoneczka muszę zabrać się za sprzątanie i oby szybko mi to poszło...
gosia1305 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 09:45   #1520
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez rinos Pokaż wiadomość
Yasisnisi mam już na kindelku Twelve Tales of Dark Desire . Pisałaś, że kilka pozycji już przeczytałaś. Co w szczególności polecasz? (oprócz Beneath the Burn - bo to wiem, że warto).

Cytat:
Napisane przez rinos Pokaż wiadomość
Widzę na GR, że bdb. opinie ma Tears of Tess i The Man Who The Whip.
Britta wydaje mi się, że Ty czytałaś Tears?
Zupelnie zapomnialam o tym pakiecie
Tears fajne. Mi sie podobala. Ale dopiero druga czesc - Quintessentially Q wymiata na maxa.
A co tam jest w tym pakiecie jeszcze, bo nie mam jak teraz sprawdzic a nie pamietam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:45   #1521
Britta2
Zadomowienie
 
Avatar Britta2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez rinos Pokaż wiadomość
Widzę na GR, że bdb. opinie ma Tears of Tess i The Man Who The Whip.
Britta wydaje mi się, że Ty czytałaś Tears?
Nie, jeszcze tego nie czytałam czekam na majową premierę #3 i dopiero wtedy przeczytam.

The Man Who The Whip tez nie czytalam ale mam zamiar kiedys.

Edytowane przez Britta2
Czas edycji: 2014-03-03 o 09:47
Britta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 09:53   #1522
rinos
Zakorzenienie
 
Avatar rinos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 997
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
A co tam jest w tym pakiecie jeszcze, bo nie mam jak teraz sprawdzic a nie pamietam.
  1. Pam Godwin - Beneath the Burn
  2. Skye Warren - Wanderlust
  3. Claire Thompson - Enslaved
  4. Cari Silverwood - Take Me Break Me
  5. Annabel Joseph - Comfort Object
  6. Aleatha Romig - Consequences
  7. Shoshanna Evers - The Man Who Holds the Whip
  8. Annika Martin - The Hostage Bargain
  9. Jasmine Haynes - Take Your Pleasure
  10. Eliza Gayle - Play With Me
  11. Pepper Winters - Tears of Tess
  12. CJ Roberts - Captive in the Dark
rinos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:02   #1523
Britta2
Zadomowienie
 
Avatar Britta2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez rinos Pokaż wiadomość
  1. Pam Godwin - Beneath the Burn
  2. Skye Warren - Wanderlust
  3. Claire Thompson - Enslaved
  4. Cari Silverwood - Take Me Break Me
  5. Annabel Joseph - Comfort Object
  6. Aleatha Romig - Consequences
  7. Shoshanna Evers - The Man Who Holds the Whip
  8. Annika Martin - The Hostage Bargain
  9. Jasmine Haynes - Take Your Pleasure
  10. Eliza Gayle - Play With Me
  11. Pepper Winters - Tears of Tess
  12. CJ Roberts - Captive in the Dark
Jeśli mogę zasugerować to zdecydowanie Zacznij od pozycji nr 1. Przeczytałyśmy i warto. Moze te inne też spoko ale jeszcze nie czytałam wszystkich. Chyba, że przeczytasz nr 7 lu inną i zdasz nam relację czy warto.

A tak przy okazji to któraś z tłumaczek chce zabrać się za tłumaczenie Beneath .... ale to dopiero w przyszłosci. I nie wiadomo kiedy zacznie.

Edytowane przez Britta2
Czas edycji: 2014-03-03 o 10:03
Britta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:03   #1524
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez Britta2 Pokaż wiadomość
Dziewczynki tak dla przypomnienia w tym miesiącu będzie kilka publikacji naszych serii;
1. Dzisiaj #3 Crashed The Driven Trylogy.
2. 05.03 #3 Until Lilly (Until November)
3. 11.03.#3 Lovely Tigger (Tristan & Dannika)
4. 18.03 #2 BHE Truth.

Już się nie mogę doczekać a od zeszłego piątku jest już dostępna #4 Blackstone Affair - Renie Miller, które zacznę zaraz jak skończę Reckless (#3 Thoughtless.)
Until Lily ahhh Until November było pięękne
A jak właśnie druga i trzecia część THOUGHTLESS? ciekawe, czy ciężko przebrnęłaś? ja cierpliwie czekam na tłumaczenie chociaż część pierwsza chyba w tym miesiącu wychodzi po polsku
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:07   #1525
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Ma któraś może "Brudny świat" Łoniewskiej w pdf?
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:25   #1526
asiulka_873
Raczkowanie
 
Avatar asiulka_873
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 128
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Witajcie kochane, nie było mnie przez weekend a tu az tyle do nadrobienia... wkońcu mi się udało
Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Kochane a powiedzcie mi czytałyście JEJ BOHATER i JEDNA NOC Z BOHATEREM? Bo kusi mnie aby za to się zabrać, ale nie wiem czy warto?
Mi się podobały

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
hej Kochane troszkę pobuszowałam po necie i znalazłam kilka pozycji, które wyszły/wyjdą po polsku i opisy mają dość ciekawe zobaczcie same:
UWIĘZIONA W BLUSZCZU
TEN MĘŻCZYZNA (6TOMÓW BĘDZIE MIAŁO)
TYLKO TY - WILDER JASINDA
SYSTEM WIKTORII. MROCZNA STRONA POŻĄDANIA
PROŚ MNIE O CO CHCESZ
TRUDNA MIŁOŚĆ - JORDAN PENNY
szczególnie TYLKO TY mnie zainteresowała
Czytała któraś z Was te książeczki? Ciekawa jestem opinii a jeszcze bardziej gdzie mogłabym je dostać
Ja czytałam Proś mnie o co chcesz. Ja mam ją w wersji papierowej nie wiem czy jestw wersji ebook, Jednym słowem książka jest gorąca,erotyczna i przyjemna następna częśc ma wyjsc zaraz na poczatku kwietnia
asiulka_873 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:30   #1527
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez asiulka_873 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, nie było mnie przez weekend a tu az tyle do nadrobienia... wkońcu mi się udało


Mi się podobały



Ja czytałam Proś mnie o co chcesz. Ja mam ją w wersji papierowej nie wiem czy jestw wersji ebook, Jednym słowem książka jest gorąca,erotyczna i przyjemna następna częśc ma wyjsc zaraz na poczatku kwietnia
aaaaaaaa uratowałaś mi dzisiejszy dzień bo właśnie siedzę i marudzę naszej Domi, że nie mam co czytać, tego nie chcę, tamto mnie nie kręci, bla bla bla, a totalnie zapomniałam o tych bohaterach!!! więc dziś się za nich zabieram dziękuję!
Mam nadzieję, że jeśli nie ma tego Proś mnie o co chcesz w wersji elektronicznej to niedługo będzie, bo opis ma intrygujący a jak piszesz o niej pozytywnie to już w ogóle chcę ją przeczytać!
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:34   #1528
Britta2
Zadomowienie
 
Avatar Britta2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Until Lily ahhh Until November było pięękne
A jak właśnie druga i trzecia część THOUGHTLESS? ciekawe, czy ciężko przebrnęłaś? ja cierpliwie czekam na tłumaczenie chociaż część pierwsza chyba w tym miesiącu wychodzi po polsku
Ogólnie #1 i #2 OK. Nie powaliła mnie na kolana ale naweet mi się podoba. Powiem szczerze, że Keira nie denerwowała mnie ( a w opiniach strasznie na nią nadawali). Temat inny, zdrady, kłamstwa, różnie ludzie reagują na takie drażliwe kwestie. Wejdź na GR lub Lubimy tam są moje opinie o tych książkach.
Britta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:41   #1529
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Cytat:
Napisane przez rinos Pokaż wiadomość
  1. Pam Godwin - Beneath the Burn
  2. Skye Warren - Wanderlust
  3. Claire Thompson - Enslaved
  4. Cari Silverwood - Take Me Break Me
  5. Annabel Joseph - Comfort Object
  6. Aleatha Romig - Consequences
  7. Shoshanna Evers - The Man Who Holds the Whip
  8. Annika Martin - The Hostage Bargain
  9. Jasmine Haynes - Take Your Pleasure
  10. Eliza Gayle - Play With Me
  11. Pepper Winters - Tears of Tess
  12. CJ Roberts - Captive in the Dark
Beneath super. Wanderlust czytalam ale nawet nie pamietam o czym to bylo, a to zly znak. Zacznij sobie Tears, potem Quintessentially Q. Czesc trzecia o ile mnie pamiec nie myli wychodzi wkrotce Moim zdaniem swietna seria, choc z tych mrocznych mocno wiec ostrzegam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:56   #1530
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część IV

Dziewczyny, a napiszcie, czy jak czytałyście Consequences to od początku byłyście zachwycone? Jestem w 30% i szczerze średnio mi się podoba. Spodziewałam się czegoś bardziej wow po Waszych opiniach i tak z kiką sobie piszemy, że póki co lipa. Mam nadzieję, że mi się spodoba, bo jestem skazana na 6 tomów
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-19 11:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.