nowy Photoderm Max - tinted czy nie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-28, 14:42   #1
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy

nowy Photoderm Max - tinted czy nie:)


Znowu filtry męczę, ale chciałam kupić ten krem, jednak nowe opakowanie różni się od starego i zostałam zbita z tropu, czy to aby ten sam krem, niby filtr ten sam, ale na starym opakowaniu jest napisane "tinted cream" czyli przyciemniony, a na nowym juz tego nie ma, sprawdzić nie mogę, bo wszystkie tubki są zamknięte, a panie w aptece nie maja zielonego pojęcia jaki ma kolor. Zależy mi na tym brązowym kremie. Może ktoś juz kupował tą nową wersję i mógłby mi podpowiedzieć
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 15:08   #2
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: nowy - tinted czy nie:)

Dzisiaj kupiłam Antheliosa z La Roche 60+ krem. Byłam zdumiona, gdyż myślałam, że to będzie jakiś różowy.
A to delikatny jakby fluid nadający kolor lekkiej opalenizny (wymarzony dla mojej karnacji).

A Photodermie nic nie wiem. buuuu

Pozdrawiam
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 15:35   #3
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

Kamilanet napisał(a):
> Dzisiaj kupiłam Antheliosa z La Roche 60+ krem. Byłam zdumiona, gdyż myślałam, że to będzie jakiś różowy.
> A to delikatny jakby fluid nadający kolor lekkiej opalenizny (wymarzony dla mojej karnacji).
>
> A Photodermie nic nie wiem. buuuu
>
> Pozdrawiam

Kamilanet napisz prosze jak się sprawuje ten krem, jakie ma filtry, czy bardzo się świeci, no wszystko!!! Jak wygląda po rozsmarowaniu? Czy on jest z tej nowej serii co Anthelios Fluid tak zachwalany na forum ostatnio?
W tej chwili mam SVR 100B ale ten kolorek mnie poprostu dobija Nie mam ciemnej karnacji, raczej jasna o po posmarowaniu nim wyglądam po prostu trupio!! okropność!
Gdyby ten nowy Anthelios krem spf60 dawał bardziej naturalny efekt bez namysłu bym go kupiła. Aha jaka ma pojemnośc i ile kosztuje?

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, Asia
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 15:59   #4
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

Wogóle to nosiłam sie z zamiarem kupienia tego fluide extreme, ale panie w Aptekach u mnie w mieście mówią, że czegoś takiego nie ma w hurtowniach... zgodnie jak nigdy.
Więc wziełam ten, który sprowadziły czyli Anhelioosa XL CREME 60+. Rozsmarowałam go sobie na ręku i wydał mi sie bardzo dobry, konsystencja lekkiego kremu. A odcień super, lekka opalenizna.
Jutro napiszę ci jak sprawuje sie na mojej mieszanej buzi.
Załączam też zeskanowaną instrukcję do tego kremu.
aha - Kosztuje u mnie 57 zł/50 ml
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 16:16   #5
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

nie wiem czy te zdjątka nie są za małe więć przesyłam jeszcze jako treść:
ANTHELIOS XL KREM z wodą termalną z l4 Roche-Posay
NAJSILNIEJSZA OCHRONA UVA
OCHRONA PRZED USZKODZENIAMI KOMÓREK BARWIĄCY EKRAN PRZECIWSŁONECZNY
Bez środków zapachowych
Nadwrażliwość na słońce
Wskazania: Intensywne nasłonecznienie Nadwrażliwość na słońce Zapobieganie trwałym przebarwieniem skóry w przebiegu ciąży (maska ciążowa), nadwrażliwości na słońce wywołanej stosowaniem niektórych leków
Właściwości: Krem zapewnia bardzo, silną ochronę przed promieniowaniem UVB/UVA SPF 60+, IPD' 80, PPD' 28, łatwo rozprowadza się na skórze Beżowe zabarwienie kremu nadaje skórze
delikatny odcień opaJeni2nY System filtrujący zawierający MEXORYL@ SX i MEXORYL@ XL (opatentowane filtry
słoneczne) zapewnia najsilniejszą ochronę UVA, aby skutecznie chronić skórę przed słońcem, a także przed niewidocznymi, gołym okiem uszkodzeniami komórek spowodowanymi promieniowaniem UVA Zawiera wodę termalną z l4 Roche-Posay bogatą w Selen, pierwiastek, który hamuje powstawanie wolnych rodników
Testowany pod kontrolą dermatologiczną Nie powoduje powstawania zaskórników
Rezultat: Skóra jest zabezpieczona przed oparzeniami słonecznymi, występowaniem fotodermatoz,
a także przed uszkodzeniami komórek Nadmiar słońca jest niebezpieczny. Należy unikać przebywania na słońcu
w godzinach maksymalnego nasłonecznienia Całkowicie chronić przed słońcem dzieci poniżej 3 roku życia Stosować preparaty o współczynniku ochrony dostosowanym do typu skóry
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 16:41   #6
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

Dziekuję Kamilanet!
jesli możesz napisz jak zachowuje się skórze, jaki ma odcień - oczywiście jeżeli bedziesz mogła.
Jeśli okaze się, że kolor jest naturalny plus te dobre filtry LRP to napewno go zakupię
na lato byłby to strzał w 10, ochrona super no i z podkładu można by zrezygnować.
Pozdrawiam jeszcze raz, Asia
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 18:03   #7
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Re: nowy - tinted czy nie:)

U mnie w rachubę wchodzi tylko maksymalna ochrona, więc chcę Photoderm Max też ze względu na brązowy kolor, ale jeśli ten nowy ma być taki różowy jak SVR 100B, to nie chcę. A jeśli któraś z Was babki kupowała, to proszę dajcie znać
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-28, 18:40   #8
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

mam ten krem od paru dni, kolor jest bardzo naturalny, żadne tam różowości, po prostu ładny, wtapiający się w skórę beż, ale nie liczcie na lekkość - to nie jest fluid, nietłusty i szybko się wchłaniający! ten krem jest dość ciężki, nie nadaje się na lato do cer tłustych (zima ujdzie), pozostawia wyczuwalną warstewkę. ale nieźle nawilża przy tym, więc jestem z niego dość zadowolona.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 21:43   #9
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Re: Anthelios krem spf 60 do Elve!!!

elve napisał(a):
> mam ten krem od paru dni, kolor jest bardzo naturalny, żadne tam różowości, po prostu ładny, wtapiający się w skórę beż, ale nie liczcie na lekkość - to nie jest fluid, nietłusty i szybko się wchłaniający! ten krem jest dość ciężki, nie nadaje się na lato do cer tłustych (zima ujdzie), pozostawia wyczuwalną warstewkę. ale nieźle nawilża przy tym, więc jestem z niego dość zadowolona.

Elve! a czy mozna go porównać do antheliosa spf40 gel, albo do anthelios spf40 krem? Bardzo się świeci? bo w sumie to swiecenie można by znieśc, ratując sie absorbentkami... w sumie wszystko mi już jedno, byle dobrze chronił skórę poddatną na przebarwienia i nie był rózowy...
A jeśli chodzi o ta wersje we fluidzie, to coś mam mało zaufania. Jeśli on jest taki lekki i szybko się wchłania to czy dobrze chroni i filtry spełniają swoja rolę? może justy cos podpowie....
dzięki Asia
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 23:47   #10
jadorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 31
Re: nowy - tinted czy nie:)

Droga Agy mogę coś powiedzieć o tym kremiku bo właśnie 2 tyg.temu zakupiłąm go pełna nadziei,że to będzie właśnie ten krem z max. ochroną(bo też tylko taka mnie interesuje ze względu na przebarwienia i ich wybielanie)no a że tonujący to i zastąpi podkład.Niestety nie spełniły sie moje marzenia ponieważ:
1.nie kryje nawet w najmniejszym stopniu moich nie tak wyraźnych już przebarwień(czego też oczekiwałam)
2.jest niemiłosiernie tłusty(SVR wydaje się być przy nim kremem matującym),przy aplikacji mam wrażenie jakbym nakładała jakieś masło kakaowe.
3.kolor jest zupelnie nieodpowiedni do jasnej cery.Gdy go nałoże to mam wrażenie brudnej twarzy.
4.ceny też nie można zaliczyc do plusów.
No to tyle.
Ps.Chciałabym zaznaczyć,ze to subiektywna ocena i wszystko zalezy od cery jak i oczekiwań potencjalnej posiadaczki tego wynalazku.
jadorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 11:02   #11
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

Otuż po sprawdzeniu tego kremiku (Anthelios krem spf 60+) stwierdzam, że na mojej mieszanej buzi zachowuje sie dobrze. Wchłania sie jak taki normalny krem, u mnie ok 10- 15 min. pózniej lekko sie świecę ale niweluje to przykładając ręczniczek jednorazowy do buzi. W sumie jeśli nie idę do pracy to wg. mnie wystarczające. Do pracy jednak jeszcze przyprószam twarz transparentnym sypkim pudrem (teraz mam Viperę). I to wystarczy ... żadnych podkładów i dodatkoych mazideł. Kolorek tego kremu jest przeznaczony dla osób o średniej karnacji ( nie jasnej) czyli mi pasuje jak najbardziej. (już nie wyglądam blado i pormarańczowo jak po AVENE 60). Nie mogę dostać u mnie w Mińsku Fluide Extreme, ale sie już nie martwie, ten mi odpowiada.

Pozdrawiam
Zadowolona Kamila
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-29, 11:06   #12
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

Kamila!!! super, że jestes zadowolona! ja tez mam cere mieszaną, nie za jasna i nie za ciemną.
kupuję na 100%
miłego dnia!
Asia
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 11:40   #13
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

przepraszam za pytanie ale czy po aplikacji takiego filtra skóra ma jakiekolwiek szanse na opaleniznę ???
cléo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 11:56   #14
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

Kiedyś chyba czytałam na forum, że są szanse sie opalić, opalenizna powinna być taka sama. Filt poprostu chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych (UVA/UVB).

Możesz jeszcze poczytać artykułay na temat opalanaia na Wizażu, lub poczekać na odpowiedź bardziej kompetentynych osób
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 13:29   #15
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

Chyba jednak nie będzie taka sama. Opalić się można, ale delikatniej, na pewno nie tak samo, jak bez filtrów. Filtry nie chronią tylko przed szkodliwym działaniem, ale w ogóle przed promieniami, tylko że nie w 100%. Zresztą opalenizna jest przecież jednym z efektów ich działania (szkodliwego ) Nie ma cudów, nic nie działa aż tak wybiórczo
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 15:05   #16
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Re: nowy - tinted czy nie:)

Drogi Jadorku, ale proszę zobacz czy na opakowaniu masz napisane Tinted cream, bo ja ten Photoderm Max używam już od ponad roku i bardzo mi służy, jedynie obawiam się o kolor tego nowego.Ale jak jest brązowy to znaczy, że nic się nie zmieniło i, że to ten sam. Dzięki
Pozdrawiam Agy
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 16:12   #17
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Anthelios krem spf 60 do Elve!!!

nie wiem, czy można porównać, bo nie miałam żadnego z tych kremów. ja się po nim świecę umiarkowanie, to znaczy - znośnie. ale możemy mieć różne standardy, wiesz
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 09:12   #18
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!! do Kamilanet i Elve

A czy ten kremik ma tylko jeden odcień ? Mam zamiar go kupic i boje sie ze dostane np jakis inny kolor.
Pozdrawiam
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 15:50   #19
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!! do Kamilanet i Elve

anthelios ma tylko 1 odcień
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-30, 15:58   #20
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!!

Kamilanet napisał(a):
> panie w Aptekach u mnie w mieście mówią, że czegoś takiego nie ma w hurtowniach

zgadza się. ta nowość jest tylko u dystrybutora (l'oral), a nie w hurtowniach farmaceutycznych
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-30, 23:19   #21
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28
Re: Anthelios krem spf 60 do Kamilanet!!! do Kamilanet i Elve

Justy dziękuję za odpowiedź
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.