Przedłużanie rzęs - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 12:55   #421
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

KNK wyluzuj czlowieku

podawanie linków nie jest zabronione, żadnej z nas nie przeszkadza wiec nie szafuj takimi tandetnymi zagrywkami ))
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 16:25   #422
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
KNK wyluzuj czlowieku

podawanie linków nie jest zabronione, żadnej z nas nie przeszkadza wiec nie szafuj takimi tandetnymi zagrywkami ))
słowo ''wyluzuj'' jest dobre dla zasmarkanej nastolatki - znajdź jakiś zamiennik

linki są dozwolone - pod warunkiem ze nie są reklamą osoby która je wstawia
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:18   #423
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Do Crazy Princess
Własnie przegladam Twoja strone internetowa i chyle czola. Bardzo ciekawie wykonana i co najwazniejsze zadbalas o szczegoly. Chcialabym nawiazac do jednego z punktów twojej strony: po czym poznac dobra stylistke punkt 2 :jak zakladac rzeski. Wiem ze nie kazdy moze sie z tym zgodzic ale w moim miejscu pracy mam wymagane liczenie rzesek co zapewnia dokladna i rowna ilosc rzesek na obu oczkach. na poczatku zajmowalo mi to wieki ale obecnie nie trace na to duzo czasu,moze lacznie 10-15 minut z calego zabiegu. zazwyczj wykladam po 40 rzesek jednorazowo czyli po 20 na jedno oczko i tak tez aplikuje w odstepach od siebie. wiec najpierw jedno oczko 2o a potem drugie pozniej okolo 2 -3 minutekna wyciagniecie i rozdzielenie i mam juz gotowe nastepne rzeski do aplikacji. Masz racje,bo gdyby nie moj klej to nie dalo by rady tak latwo naklejac.musi szybciutko schnac. No ale wracajac do stronki to super )
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:38   #424
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

KNK po co robienie nieprzyjemnej atmosfery? O gustach się nie dyskutuje bo to zawsze prowadzi do złego

Creazy Princess dzięki wielkie za podanie nazwy tego środka, na 100% skorzystam ja i moje klientki!
Pozdrawiam i życzę duuuużo klientek na te paskudne sztuczne rzęsy , szkoda że nie mogę być jedną z nich
__________________



Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2010-04-27 o 21:05
LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 10:55   #425
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

[QUOTE=KNK;18840752]słowo ''wyluzuj'' jest dobre dla zasmarkanej nastolatki - znajdź jakiś zamiennik

hahahahah tylko ktoś niska samooceną i niską pewnością siebie atakuje takich drobiazgi bo nie ma nic mądrzejszego do powiedzenia. popracuj nad tym zamiast marnować nasz czas

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

ach i daruj sobie wytykanie mi literówek... wbrew pozorom i dorosłym i zasmarkanym nastolatkom się to zdarza LOL
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 12:07   #426
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

A jak jest z tą metodą blink & go na dolne rzęsy? Trzeba mieć szkoleie z nouveau lashes? czy to inna firma, ale z targów kojarzę to to ich patent
__________________


LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 15:54   #427
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Hej wszystkim, dużo pracy miałam ale już wam wszystkim odpisuje

to tak: Preparatu revitalash można używać na rzęski przedłużone, bo nie nakłada się go bezpośrednio na rzesy tylko robi sie kreski nad rzesami w miejscu z ktorego rzeski wyrastają, bo ma działać na rzesy dopiero rosnące nie na te które już mamy

KNK każda kobieta jest inna, jak mam klientkę z kruczoczarnymi włosami, czarnymi brwiami i ciemną karnacja to zakładamy takie rzęsy żeby pasowały do jej wyglądu i osobowości, osobom o delikatnej buzi osobiście polecam nie za długie rzęsy i odpowiednio cieńsze by pasowały do karnacji.
Na mojej stronie są zdjęcia świadomych swojej osoby kobiet które czują się komfortowe z efektem który sobie wybrały, kto powiedział że efekt jaki przypasował danej klientce mi się podoba?
Ja mam swój gust moje klientki swój, ja mogę jedynie doradzić np. mam klientkę po czterdziestce która wykonuje dość poważny zawód ale lubi kolory i lubi świecić, zakładam jej jedynie kolorowe rzęsy z dużą ilościa kryształow, według mnie nie pasuje jej taki efekt lecz ona czuje się z nimi wspaniale, odpowiad jej to że ludzie zwracają na nią uwagę co poprawia jej samopoczucie i z tego bardzo się ciesze.
Uważam że naturalny efekt rzęs, jest dobry dla każdej kobiety, ponieważ nieumalowanych rzęs u większości kobiet w ogóle nie widać.

Mam dostatecznie dużo klientek by nie musieć się tu reklamować, wstawiłam link dla osób zainteresowanych zabiegiem po nie chce mi się po 10 tysięcy razy pisać tego samego dla takich osób jak Ty, że rzęs jest bardzo dużo rodzajów i każdy może sobie wybrać odpowiedni dla niego.

Pani moderator osunęła mój post z linkiem teraz moje dzieci będą przez Ciebie głodować:P

kasia87pl Dziękuję miło mi że Ci sie podoba, jak znajdę chwilkę to pozmieniam kilka rzeczy na stronie i będę pamiętać o Twojej uwadze.
W 2 punkcie chodziło mi o sytuacje jak mi jedna dziewczyna zmasakrowała rzęsy, nie licząc ich a przyklejając najpierw na jedno a potem na drugie, były bardzo nie symetryczne;/

LoudCalm nie ma sprawy czasami szukam modelek na rzęsy to w razie potrzeby mogę się do Ciebie odezwać, jakbyś chciała
Już inne firmy zaczynają oferować taką metodę jak blink & go tylko nazywa się np. speed lashes myślę że trzeba poczekać aż się troche rozpowszechni jak dla mnie, choć od początku roku jakoś dużego bumu na nią nie ma.

A że ja się teraz zapytam Pań które przedłużają 1:1 oferujecie też przedłużanie dolnych rzęs?
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 13:53   #428
awa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez rzeskiolsztyn Pokaż wiadomość
efekt jest wspaniały , załuje ze sama nie moge sobie zrobic, bo jakos ciezko mi komus zaufac w tej kwestii ..
Cześć
Mam pytanie czy może słyszałaś o rzęsach Glamour eyes? Jeżeli takco myślisz o ich jakości?
awa
awa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:09   #429
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

a tak ja mam pytanie czy ktos slyszal i zna rzesi firmy Gigi i co moze o nich powiedziec?

czy jeczmienie dyskfalifikuja tylko w dniu zabiegu czy ogolnie jak sie komus robia?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 16:38   #430
Arjana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 113
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny moja kolezanka przedłużała rzęsy u kosmetyczki w Zgierzu, zapłaciła 100zł, a efekt ledwie widoczny, ładnie ma zrobione rzęsy ale doklejone dosłownie pojedyncze sztuki

czy ktoś może mi polecić jakąś osobę, która mogłaby mi przedłużyc rzęsyz takim efektem jaki wkleiła rzeskiolsztyn,
z okolic Zgierza -Łodzi??
Arjana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:04   #431
Ricce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja tez przedluzam rzesy juz od jakiegos roku i powiem Wam ze to jest duuuza wygoda,jednak boje sie co bedzie jak bede chciala juz zrezygnowaac
Ricce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 20:36   #432
awa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny, czy znacie może firmę Glamour eyes? Chodzi oczywiście o rzęsy.
awa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:49   #433
aniolek1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Hej....
W zeszłym tygodniu i ja dałam się namówić na przedłużanie rzęs...
Zdecydowałam się na ten zabieg u mojej stylistki paznokci, która zajmuje się również przedłużaniem rzęs techniką rzęsa do rzęsy.

Muszę przyznać, że efekt jest na prawdę POWALAJĄCY. Długie i gęste rzęsy, których nie muszę codziennie rano malować /i w końcu prawie zdążam na czas do pracy /

Obawiałam się, że po zabiegu rzęsy będą mi szybko wypadały, jednak od ok tygodnia nie zauważyłam żadnych znaczących ubytków.

Dla zainteresowanych (szczególnie dla założycielki tematu) mogę z czystym sumieniem polecić www.magic-nails.pl , Beata przyjmuje na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej.
aniolek1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:07   #434
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Miałam już raz przedłużone rzęsy i byłam baaardzo zadowolona Jednak efekt był zbyt "teatralny" . Teraz jak one mi już odpadają po 1,5 miesiąca, chciałabym założyć dosłownie z 15 rzęs na jedno oko i to też tak bardziej przy kącikach. Moja babeczka która mi raz robiła rzęsy nie chce się tego podjąć gdyż mówi ze albo zakładamy całość albo wogóle. Możecie polecić kogoś z Warszawy kto by się tego podjął i ile by to kosztowało??
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:49   #435
aniolek1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Myślę że powinnaś po prostu podzwonić po salonach/osobach które się tym zajmują i dopytać czy jest możliwość takiej minimalistycznej opcji...

Logicznie rozumując, nie rozumiem dlaczego ktoś nie chciał się podjąć takiej usługi... w końcu klient płaci, klienta wymaga
aniolek1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 22:46   #436
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

" Klient płaci, klient wymaga". Nie do końca się z Tobą zgodzę. Ważne są wymagania klientek, ale nie jesteśmy tylko od tego, żeby ślepo spełniać oczekiwania. Po to byłyśmy szkolone aby mieć pojęcie techniczne i poprawnie wykonywać swoją pracę. Oczekiwania klientki powinny być skorygowane przez stylistkę, czy np. grubość rzęs naturalnych pozwala na uzyskanie efektu teatralnego. Założyć grube rzęsy, na cienkie i delikatne naturalne, żaden problem, tylko szkoda bo efekt znika po paru dniach, rzęsy zaczynają się opuszczać, krzyżować pod ciężarem sztucznych zbyt grubych rzęs. Na dłuższą metę osłabią się cebulki rzęsa rośnie krótsza i słabsza. Efekt końcowy negatywne opinie, że przedłużanie rzęs niszczy naturalne. Tak, jeżeli jest wykonane nieprawidłowo. Kilka dziewczyn zamieszczało zdjęcia z pytaniem czy aby z ich nowymi rzęsami jest wszystko ok, bo one mają wrażenie, że nie do końca, bo rzęsami mogą drapać się po brwiach. Jeżeli długość została źle dobrana, to klientka zamiast cieszyć się będzie codziennie walczyć aby dobrze je ułożyć.
Dobra stylistka powinna doradzić, że na cienkich rzęsach na których nie ma możliwości założenia grubych sztucznych, może lepiej założyć odrobinę krótsze i w ten sposób uzyskać gęstszy efekt.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:36   #437
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez aniolek1981 Pokaż wiadomość
Hej....
W zeszłym tygodniu i ja dałam się namówić na przedłużanie rzęs...
Zdecydowałam się na ten zabieg u mojej stylistki paznokci, która zajmuje się również przedłużaniem rzęs techniką rzęsa do rzęsy.

Muszę przyznać, że efekt jest na prawdę POWALAJĄCY. Długie i gęste rzęsy, których nie muszę codziennie rano malować /i w końcu prawie zdążam na czas do pracy /

Obawiałam się, że po zabiegu rzęsy będą mi szybko wypadały, jednak od ok tygodnia nie zauważyłam żadnych znaczących ubytków.

Dla zainteresowanych (szczególnie dla założycielki tematu) mogę z czystym sumieniem polecić www.magic-nails.pl , Beata przyjmuje na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej.
a ile kosztuje zalozenie i potem uzupelnianie rzes u p. Beaty?
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 20:12   #438
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja nie znam takiej firmy.. pracuje na lash perfect
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 11:09   #439
aniolek1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
a ile kosztuje zalozenie i potem uzupelnianie rzes u p. Beaty?
Z tego co wiem obecnie ma promocję. Pierwsze założenie kosztuje 500zł, uzupełnienie od 150zł do 200zł. Najświeższe informacje znajdziesz na jej stronie http://magic-nails.pl/przedluzanie-rzes.html

Najlepiej zadzwonić i się osobiście dowiedzieć.
Mogę Ci podpowiedzieć że dla klientek które regularnie przychodzą ma możliwość udzielania sporych rabatów.
aniolek1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 11:34   #440
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cześć dziewczyny ;-) widze że moja wypowiedz odnosnie stronki Crazy Princes wywołała niepotrzebne kłótnie i niestety komentarze osob które faktycznie niemaja z tym nic wspólnego a chcą tylko namieszać.

Cóz czasem chce sie dobrze a uzyskuje sie odwrotny efekt. Myślałam że to forum jest dla osób które chcą sobie w zajemnie doradzać czy pomagać. A nie od tego by dogryzac czy hamsko kogoś podkapowac.

Crazy princes jakbym wiedziała że z takim echem się sprawa rozniesie i znajdzie się jakiś jołop który z igły zrobi widły i szuka poprostu zajecia to na forum bym tego niepisała. W związku z tym PRZEPRASZAM CIĘ za wyrażenie mojej szczerej opini ;-)

Rzadko moge pozwolic sobie na przeglądanie forum ze względu na pracę, ale do tej pory miło było zagladnąć i cos ciekawego sie z nowości dowiedzieć. Teraz jak zaglądnełam to czułam sie jakby mąż kłocił sie z żoną aby czasem za pieknie niewyglądała bo ktoś inny mu ja poderwie ;-)))))

Z swojej strony oprucz produktu na porost rzęs z Revitalsh moge polecic z Nouvalshes preparat na ich porost-regenerecję oraz wzmocnienie. Jest również do rzęs przedłużanych . Kosztuje mniej niz ten z Revitalash i naprawdę efekty są widoczne.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:26   #441
kanilorak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

W takim razie jakiej firmy klej polecacie (1-3sek.)? I ktorej firmy rzesy? Bo nie wiem ktora firma ma sztuczne, naturalne, silikonowe, syntetyczne itp
Z gory dzieki za odpowiedzi
kanilorak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:07   #442
kanilorak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Ja do tej pory pracowalam tylko na zestawie Beauty Lashes, ale zastanawiam sie jakiej firmy klej jest najlepszy, jakie rzesy itp. Chcialabym teraz sprobowac czegos lepszego

P.s. Nie myslcie ze jestem tu swieżakiem, bo z wizazu korzystam od ok 10lat, ale dawno nie pisalam na forum i nie pamietam hasla do starego konta, dlatego zalozylam nowe
kanilorak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:09   #443
BINIA_AB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej dziewczynki! Ma pytanko! CO sądzicie o produktach takich firm jak LUX LASH, SECRET LASH, LOOKSUS LASHES???????????????????
Proszę Was o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BINIA_AB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 19:33   #444
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs

i ja sie doczekałam) jestem mega zadowolona
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 07:16   #445
kanilorak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie rzęs

A co myślicie o klejach takich firm jak Secret Lashes, Beauty Lashes, Looksus Lashes? Tez mozna je na allegro kupic, w sumie tak jak i np Nouveau Lashes.
Są dobre, bezpieczne? Czy uwazacie ze nalezy stosowac tylko Perfect Lash, Xtreme Lashes, Nouveau Lashes?
Z gory dzieki za odpowiedz
kanilorak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 07:39   #446
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs

JA osobiście pracuje na Lash Perfect,kiedys raz robiłam dziewczynie rzesy z firmy Secret Lashes(przyszła z materiałem) pracowało mi sie zle,kiepskiej jakosci klej ,rzesy sztywne. mysle ze cena mowi sama za siebie pudełeczko rzęs za 39,99 na allegro?hmmmmm osobiscie polecam lepsze firmy
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:27   #447
Valia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

looksous lashes jest okej
Valia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:26   #448
studiourody2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
GG do studiourody2010
Dot.: Przedłużanie rzęs

Czytam tak sobie Wasze wypowiedzi i bardzo niektóre podziwiamosobiście ukończyłam kurs w Wawie na produktach Secret Lashes i dzięki temu do dziś zakładam rzęski klientkom na ich produktach. Podziwiam Panie, które piszą,że wykonują rzęsy na najdroższych produktach -najlepszych firm,a za założenie biorą 200zł-wychodzi na to,że nic na tym nie zarabiają.Może część z nich lubi wolontariat?.Osobiście zadowolona jestem z jakości moich produktów,a liczba klientek uświadamia mnie,że nie są złe. Pozdrawiam
studiourody2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:50   #449
studiourody2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
GG do studiourody2010
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jeszcze chciałabym dodać,że robiłam rzęsy u jednej stylistki, która za pierwsze założenie wzięła ode mnie 400zł, a rzęs przykleiła może z 30 na jedno oko, kolejna stylistka robiła na kleju, który strasznie uczulał i myślałam,że wydrapię sobie oko, trzecia z kolei tak daleko przykleiła mi rzęsę,że przez dwa dni chodziłam z przekrwionym okiem, jeszcze inna z taką siłą odkleiła mi taśmę,że przez prawie 3 tygodnie musiałam leczyć opuchliznę maściami i okładami-do tego chodzić w okularach bo wyglądałam jakby mnie mąż pobił.Osobiście radzę wybierać salony polecone przez znajome, niekoniecznie patrzeć na markę firmy bo i tak nie jesteście w stanie stwierdzić czy stylistka nie oszukuje gdy zamkniecie oko.A dobra stylistka,która chce zyskać klientkę powinna założyć Wam tak śliczne rzęski, że nigdy nie będziecie chciały ich zdjąć!!!
studiourody2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 22:08   #450
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs

do studiourody2010:
nie do końca rozumiem sens Twojej wypowiedzi. To ile kto bierze za założenie rzęs to jego sprawa, moim zdaniem osoba która robi rzęsy za 200zł szybciej zabierze doświadczenia i wprawy niż osoba która krzyczy od razu 600zł. Ma więcej klientek bo wiadomo bardziej przystępna cena tym więcej osób stać na taki zabieg. Jeszcze rok temu w salonach w Warszawie taki zabieg wahał się od 600-1000zł teraz można zrobić za 150-200zł. Wychodzi na to, że nie było za dużo chętnych na zabiegi za kosmiczne pieniądze przez Panie nie majce praktycznie żadnego doświadczenia, bo na kimś trzeba trenować, a klienta brak.
Ale wracając do tego co piszesz, mogę się mylić ale chyba nie masz za dużego doświadczenia jako stylistka. Jeżeli idziesz do kogoś na zabieg przedłużania rzęs to powinnaś ustalić za co płacisz, czyli czy cena jest za określoną ilość rzęs czy za pełne założenie. Wydawać 400zł i nie uzgodnić za co, to chyba nie wina stylistki.
Klej może uczulać jeżeli jesteś uczulona na któryś ze składników. Kleje do rzęs bazują na tych samych składnikach, różnią się proporcjami poszczególnych substancji chemicznych. Jeżeli któryś klej Cię uczulił, to powinien uczulać Cię każdy następny. Uczulenie objawia się zaczerwienieniem i opuchlizną a nie swędzeniem. Takie objawy powodują rzęsy zbyt blisko przyklejone lub wykonane z materiału, który jak dla mnie przypomina plastik, jest twardy, mało elastyczny a rzęsa pod wpływem wygięcia się łamie ( nie doszłam jakiej to firmy rzęsy, klientki które trafiają do mnie z czymś takim mówią że nie wiedzą jaka to marka, będę wdzięczna za informację jak traficie na podobne ).
Powiedz co według Ciebie ma krzywo przyklejona rzęsa do przekrwionego oka.
Zbyt energiczne zdejmowanie plasterków może spowodować uszkodzenie lub zerwanie naskórka a nie opuchliznę i to jeszcze utrzymującą się trzy tygodnie.
Nie zgodzę się że nie należy patrzeć na firmę z której pochodzą materiały. Firmy z górnej półki jak XL i NL są gwarancją że ich szkolenia są na najwyższym poziomie a trenerami są osoby z dużym doświadczeniem. A pozostałe, dla przykładu. Ostatnio rozmawiałam ze szkoleniowcem który pracuje na długościach 9, 11, 13mm, na moje pytanie dlaczego nie ma kompletu długości uzyskałam odpowiedź, po co można przyciąć 13mm o milimetr i mamy 12mm. Co z tego, że taka osoba wie jak się przedłuża rzęsy jak nigdy nie wykonała poprawnego założenia.
Na koniec coś ku przestrodze, pomyśl zanim oddasz się w ręce pseudo stylistki.
Dla porównania moja ostatnia praca, test nowej marki.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.