Test pędzli do makijażu for your Beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-07, 20:20   #1
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955

Test pędzli do makijażu for your Beauty


Witam.
Bardzo się ucieszyłam kiedy okazało się że zostałam wybrana do testowania pędzli.
Pędzle odebrałam w poniedziałek i od razu zabrałam się za testowanie.

Pędzle są cztery:
-do pudru
-do różu
-do cieni do powiek
-do ust.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Pędzel do pudru jest bardzo fajny, zbity, gęsty i miękki. Nie drapie, dobrze nabiera puder zarówno sypki jak i prasowany. Nie gubi włosków. Puder się nie osypuje i dobrze nakłada na całą twarz, nie tworzy efektu maski i pudrowanie twarzy zajmuje kilka sekund.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Pędzel do różu tak jak do pudru jest zbity, gęsty i miękki, ma odpowiedni kształt, dzięki czemu nabiera odpowiednią ilość różu, dlatego nie można nabrać za dużo i zrobić sobie krzywdy. Nie gubi włosków. Róż dobrze się nakłada tam gdzie powinien być nałożony i nie osypuje się.

Pędzel do cieni jest miękki, ale też odpowiednio zbity i sztywny, nie drapie, dobrze nabiera cień, ma elastyczne włosie i jest giętki. Cienie się nie osypują i można stopniować kolor cieni na powiece.

Pędzel do ust ma dobry kształt i odpowiednią gęstość, przez co dobrze nabiera pomadkę i łatwo jest ją rozprowadzić na ustach, jednak jest to mój pierwszy pędzelek do ust i byłam przyzwyczajona do bezpośredniego nakładania pomadki, myślę że nadszedł czas na to aby stosować pędzelek.

Bardzo dziękuję za możliwość testowania pędzli. Z wszystkich jestem bardzo zadowolona
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.