Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 16:52   #751
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Rozjaśniacz nie działa

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Pokaż wiadomość
Witam! Rozjaśniałam włosy już dwa razy u Fryzjera i efekty są kiepskie na odrostach super ale pod połowy włosów, które były farbowane rozjaśniacz nie dał sobie rady!Zaznaczam, że włosy od roku ponad!farbuję wyłącznie szamponetką a wcześniej farbowałam garnier brąz jednak takie zmiany już robiłam przechodziłam z czerni na blon rozjaśniacz zawsze dawał radę co się stało tym razem? boję siępodejść 3 raz do rozjaśniania ale nie chce też tak wyglądać:-( co robić?
Wybierz sie do fryziera za jakies 2 tyg, mialam podobna sytuacje gdzie fryzier zrobil tak:
na odrosty nalozyl kolor+woda 6% po chwili a na reszte wloskow kolor+woda 3lub4%(nie jestem pewna) kolor sie zrownal
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 18:32   #752
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Ja wczoraj rozjaśniałam 9 %, ale nie sklepowym rozjaśniaczem, tylko kupiłam proszek i oksydant 9 %, trzymałam ok 30 min (miałam spraną różową czerwień), rozjaśniło do pastelowego jasnego różu, na to dałam garnier poziom 8.0, wyszły takie miodowo-piaskowe.
Dawno nie używam 12%...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 14:01   #753
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej Może Wy mi pomożecie, bo od kilku dni się zastanawiam co zrobić i dalej jestem w kropce.

Od jakiegoś czasu planuje zrobić sobie kąpiel rozjaśniającą. Mój naturalny kolor włosów to taki jak na zdjęciu. W grudniu farbowałam włosy ciemną czerwienią, jednak farba była beznadziejna i kolor spłukał mi się już po dwóch tygodniach, teraz pozostały miejscami tylko czerwone refleksy. W związku z kąpielą kupiłam ostatnio rozjaśniacz, dokładnie ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wa-wersja.html . Jednak dopiero w domu, po otworzeniu opakowania, zauważyłam że rozjaśniacz ma aż 12%... Trochę się go przeraziłam, bo miałam zamiar użyć 6% max 9%, ale na opakowaniu nie było napisane jaką moc ma rozjaśniacz no i nieświadomie kupiłam... No i właśnie teraz nie wiem czy go użyć, czy odpuścić i poszukać rozjaśniacza o mniejszej mocy? Moje włosy już w życiu trochę przeszły, jednak teraz jestem w miarę zadowolona z ich kondycji. I nie chce też otrzymać koloru jasnego blondu, bardziej interesuje mnie ciemny blond, jasny brąz, a nawet jak wyjdą rude to będę zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotor0314135955.jpg (55,3 KB, 23 załadowań)
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 15:00   #754
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Ten rozjaśniacz z linku nie jest dobry. A już najgorszy z Joanki jest rzekomy proteinowy- pali włosy. Na górze są żółte, na dole pomarańczowo-brązowe. Odradzam. Kup sobie fryzjerski Vincent Ledier (saszetka koło 5 zł) plus do tego wodę 9%. Lepiej na tym wyjdziesz. Używałam go ostatnio i włosy mam w stanie dobrym. A po Joannie ratowałam je miesiącami.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 20:11   #755
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
Hej Może Wy mi pomożecie, bo od kilku dni się zastanawiam co zrobić i dalej jestem w kropce.

Od jakiegoś czasu planuje zrobić sobie kąpiel rozjaśniającą. Mój naturalny kolor włosów to taki jak na zdjęciu. W grudniu farbowałam włosy ciemną czerwienią, jednak farba była beznadziejna i kolor spłukał mi się już po dwóch tygodniach, teraz pozostały miejscami tylko czerwone refleksy. W związku z kąpielą kupiłam ostatnio rozjaśniacz, dokładnie ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wa-wersja.html . Jednak dopiero w domu, po otworzeniu opakowania, zauważyłam że rozjaśniacz ma aż 12%... Trochę się go przeraziłam, bo miałam zamiar użyć 6% max 9%, ale na opakowaniu nie było napisane jaką moc ma rozjaśniacz no i nieświadomie kupiłam... No i właśnie teraz nie wiem czy go użyć, czy odpuścić i poszukać rozjaśniacza o mniejszej mocy? Moje włosy już w życiu trochę przeszły, jednak teraz jestem w miarę zadowolona z ich kondycji. I nie chce też otrzymać koloru jasnego blondu, bardziej interesuje mnie ciemny blond, jasny brąz, a nawet jak wyjdą rude to będę zadowolona
Zawsze możesz rozcieńczyć utleniacz. Zresztą tak nawet zalecają w ulotce.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 20:26   #756
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

A jak sobie radzicie z suchością włosów? Ja jestem już po trzech zabiegach rozjaśniania u fryzjera (wyjściowo była czerń, teraz powoli, mozolnie schodzę do średniego brązu), i nie wiem, czym traktować włosy, żeby ich kondycja była lepsza. Stosowałam serię nawilżającą dla brunetek Johna Friedy - nic. Maskę odżywczą Johna Friedy - nic. Teraz szampon i odżywkę z serii głęboko nawilżającej OSMO wraz z maską z olejem arganowym tejże, i dalej nic. Pierwsze rozjaśnianie miałam półtora miesiąca temu, kolejne 8 kwietnia i boję się o stan włosów. Jakieś rady?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 23:21   #757
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A jak sobie radzicie z suchością włosów? Ja jestem już po trzech zabiegach rozjaśniania u fryzjera (wyjściowo była czerń, teraz powoli, mozolnie schodzę do średniego brązu), i nie wiem, czym traktować włosy, żeby ich kondycja była lepsza. Stosowałam serię nawilżającą dla brunetek Johna Friedy - nic. Maskę odżywczą Johna Friedy - nic. Teraz szampon i odżywkę z serii głęboko nawilżającej OSMO wraz z maską z olejem arganowym tejże, i dalej nic. Pierwsze rozjaśnianie miałam półtora miesiąca temu, kolejne 8 kwietnia i boję się o stan włosów. Jakieś rady?
Cięzko powiedziec co by Ci pomoglo... ja przez poltorej roku schodzilam z kruczej czerni do b.jasnego blondu udalo sie

U mnie dobrze sprawdza sie maska WAX do zniszczonych wlosów
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...szczonych.html
a do codziennego uzytku po myciu wlosow stosuje odzyke z DOVE dla zniszczonych wlosow https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nditioner.html
moze pomysl nad olejowaniem wloskow na forum jest bardzo duzo na temat zniszczonych wlosow warto przejzec watki.
a to tylko moja pielegnacja
oczywiscie zero prostowania
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 13:23   #758
ewelinka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej mam pytanie, jestem naturalną brunetką (niestety) z dość ciemnymi włosami, no takie właściwie czarne (naturalne), i kiedy byłam młoda to te czarne włoski fajnie wyglądały, a teraz mam ok 30tki i widzę, że ciemne włosy dodają mi lat i powagi, nawet ich nie rozpuszczam całkiem tylko biorę za ucho, bo zdecydowanie za ciemno, w jaśniejszych wyglądam młodziej i lżej, ale...tylko kiedy są rozjaśnione tak od ucha, tzn czubek do ciemnych oczu (znów) niestety musi zostać ciemny bo inaczej robi się blado i właściwie tracę swoją urodę zostają tylko oczy, czyli podsumowując w ciemnych ładniej, w jaśniejszych młodziej. Pierwsze pytanie myślicie, że można tak dopasować kolor żeby jakoś to połączyć? No niby ombre hair, ale całe życie z pół głowy takiej, pół takiej hmm... Może ktoś zna dobrego styliste i fryzjera w jednym w Wawie (może być nawet droższy, byle sensowny), bo ja ciągle nie mogę trafić na kogoś dobrego, płaci się za to nie mało, a często efekty opłakane jak ostatnie moje farbowanie np będę ogromnie wdzięczna za jakiś sprawdzony kontakt na priv.
I teraz właściwe pytanie dotyczące rozjaśniania, więc ponieważ jestem chyba skazana na ombre hair, więc w zeszłym roku zaczęłam je robić i przy pierwszym rozjaśnieniu końcówek było ok, tzn kolor w miare nie bardzo jasny, nie ciemny, spoko, przy drugim efekt jeszcze lepszy włosy się fajnie rozjaśniły, w sensie były jeszcze jaśniejsze niż ostatnim razem, zażyczyłam sobie więcej jasnych końcówek, pani tak zrobiła, no było fajnie, ale przy trzecim ombre hair (robiłam mniej więcej raz na 2,3 miesiące) końcówki wyszły żółte no wyglądało to dramatycznie, przeciągnięcie było dosyć duże, tylko czubek został ciemny, a reszta zółta, więc już w domu nałożyłam na żółte włosy jakiś blond, czubek troche przeciągnęłam, nie było to wszystko mega efektowne, ale do wychodzenia, oczywiście 3 stówy w salonie zostały i jak zadzwoniłam do pani z zapytaniem czy może to jakoś naprawić hmm za darmo...to ona zdziwiona, że może spróbować no ale nie za darmo, no brak słów! zostaje tylko kłótnia. odechciało mi sie fryzjerów, ale kolor chciałam mieć lepszy, więc po jakichś dwóch miesiacach mówie zafarbuje sobie sama 3 stówy zostaną, a i tak ostatnio musiałam ratować po fryzjerce. rozjaśniłam sklepowym rozjaśniaczem końce (tzn pół włosów), góra została ciemna, oczywiście po samym rozjaśniaczu była masakra, połozyłam jakiś kolor, też było okropnie, nie był to ombe hair było odcięte pół głowy w jednym kolorze pół w innym. Żebym mogła się w ogóle pokazać ludziom poszłam fryzjera, fryzjer zafarbował na czarno, znów byłam brunetką ale to chyba jedyne vco można było wtedy zrobić. oczywiście w kolorze czułam sie źle, po ok 2 miesiącach poszłam zrobić normalny ombre hair, powiedzieli że włosy za bardzo zniszczone, że tylko troche podjaśnić mogą, no niby rozumiem, kolor wyszedł sraczkowo-buraczkowy, zapłaciłam 300zł i spox. dalej oczywiście to nie było to, ale powiedzieli mi, że następnym razem już sie pewnie uda do normalnego koloru, w sensie jakiegoś fajnego, to poszłam po 1,5 miesiąca, użyli wody 4,5 nie wiem może byla za słaba do moich włosów, potem połozyli jakąs farbę, ściągneli też troche koloru z góry, efekt okropny, końce znów ni w 5 ni w 9, dziwaczne, coś między blond a sraczkowo-buraczkowy, góra jeszcze gorsza jakaś rudawo-żółtawa. Mysle, że włosy były faktycznie zbyt zrujnowane jak na ładne rozjasnienie+ich nietrafiony dobór farb. już nie chciało mi się nawet kłócić po prostu zapłaciłam i wyszłam. W domu pofarbowałam znów na czarno. Mój koszmar z włosami trwa od jakichś 8 miesięcy, pochłonęły już tyle kasy, a są okropne i zniszczone. Wiem, że muszę je teraz bardzo odżywiać, co też robie, wiem, że żeby się łądnie rozjaśniły to muszą byc przede wszystkim zdrowe, to tyle ile się nauczyłam po tej włosianej historii. Jak myślicie ile muszę je teraz odżywiać, nawilżać itd, żeby móc zejść do jakiegoś ładnego ombre hair? I ogromna prośba raz jeszcze, ponieważ nie mam zaufanego, dobrego fryzjera i wszystko to robią troche fryzjerzy na chybił trafił, też podejrzewam średni w swoim fachu, a farbowanie moich włosów chyba nie jest łatwe no i jeszcze nie taki szablonowy dobór kolorów, jeśli ktoś zna dobrego fryzjera styliste z wawy podrzućcie na priv. Mam nadz, że ktokolwiek dobrnie do końca tej wiadomości.
ewelinka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 16:03   #759
ewelinka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Czy jest szansa że moja wiadomość ukaże się na stronie?

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Ok już widzę, że się nie ukaże bo chyba była za długa, dostałam jakiś komentarz, że po akceptacji itd. No to jeszcze raz tylko krócej mam ogromny problem z włosami, przeszły w ciągu ostatnich 8 miesięcy swoje, a w ciągu ostatnich 4 prawdziwe katusze, a ja razem z nimi, ciągłe niezadowolenie z tego co na głowie, włosy poniszczone, strata kasy. Pytanie pierwsze i ogromna prośba jesli ktoś zna dobrego fryzjera stylistę z Wawy i może podrzucić na priv to będę bardzo bardzo wdzięczna, nie mam takiej osoby, żadnego profesjonalnego fryzjera, który potrafiłby doradzić odpowiedni odcień, potem ten odpowiedni odcień wykonać. Jestem naturalną brunetką i chce rozjaśnić włosy, najpierw zaczęłam od ombre hair, 2 razy efekt był ok, trzeci opłakany, poprawka w domu, potem domowe rozjaśnianie i farba (bo skoro po fryzjerze i tak trzeba było ratować), efekt opłakany, wizyta u fryzjera kolor prawie czarny, masakra bo nie chce już być brunetką, dodaje mi lat i powagi, potem rozjasnienie przez fryzjera wychodzi kolor sraczkowy-buraczkowy, następne rozjaśnienie ma byc lepsze jest prawie takie samo trochę ściągnieta z koloru góra masakra kolor rudawo żółty (na to też była kładziona farba - jakaś wyjątkowo nietrafiona), dół między blondem a sraczkowo-buraczkowym, wygląda mało ciekawie, wstyd się ludziom pokazać, więc farbuje w domu z powrotem na czarno, żeby to pokryć wszystko i tak od pół roku, szczerze mam dosyć tematu włosianego. Dodam tylko, że te kolejne farbowania działy w odstępie 1,5/2 miesiące. Teraz mogę je już tylko regenerować i regenerowć, tylko zastanawiam się kiedy będę je mogła ściągnąć do jakiegoś ładnego ombre hair? może za pół roku a może dopiero jak zetnie się te, które już tyle przeszły, na zmiane rozjaśnianie i przyciemnienie, bo nie chce mieć tych czarnych ciężkich kudłów, które dodają mi 10 lat i czy skoro w ciemnych wyglądam, że się tak wyraże ciężko ale ładnie, a w jasnych (mam na mysli góre) mdło i widać mi tylko oczy, to jestem skazana na ombre hair? czy to może kwestia doboru odpowiedniego odcienia jasnych włosów?
ewelinka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 08:55   #760
Ineess1109
Przyczajenie
 
Avatar Ineess1109
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

A może zamiast ombre spróbuj np. Garnier Color Sensation 6.0 lub Garnier Color Shine 6.23 lub inne średnie odcienie brązu ? Chybaże uparłaś się na ombre. Jeżeli masz zniszczone końcówki to je podetnij. Odżywiaj je jeszcze i jeżeli uznasz, że są w niezłej kondycji to je rozjaśnij z tego czarnego, najlepiej u fryzjerki, niestety nie jestem z Wawy, więc Ci nikogo nie polecę.
Ineess1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 11:00   #761
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej dziewczyny Rozjaśniam włoski od dobrych kilku lat, nigdy nie przejmowałam się jakoś specjalnie ich kondycją, rozdwajały mi się końcówki tylko. Do przedwczoraj. trzymam rozjaśniacz na głowie jakieś 1,5 godziny (wiem, to błąd, ale rozjaśniam do białego). Wczoraj zauważyłam autentycznie spalone końcówki - złapałam je w 2 palce i pociągnęłam - zostało mi w ręce 2 cm włosów!
JESTEM ZAŁAMANA SWOJĄ GŁUPOTĄ.
Zwłaszcza, że włosy zapuszczam, regularnie podcinam końcówki, dbam, olejuję, kremuję, odżywkuję i tak dalej.
I tu pojawia się problem co z tym fantem zrobić - ściąć się na krótko i zapuścić naturalny kolor włosów? po 1 mój kolor jest okropny, po 2... no nie podobam się sobie w żadnym innym kolorze z wyjątkiem bieli... Nawet blond do mnie nie pasuje, wyglądam wtedy jak 13 latka.
Jedyne o czym myślałam, to pofarbowanie się na taki zbliżony do naturalnego, obcięcie tych zniszczonych włosów, zapuszczenie naturalnych i farbowanie henną na czerwono.
Co myślicie?
A może znacie farbę która rozjaśnia do bardzo jasnego?
A może rozjaśniacz z wodą 6% ? bo w Syossie którego używam jest chyba 12%... ale czy wtedy mi wyjdzie kolor?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 12:11   #762
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Boże... półtorej godziny z rozjaśniaczem na głowie... Pozwól że ten fakt pominę i powiem tylko, że biedne Twoje włosy. Zetnij najbardziej zniszczone części. I pielęgnuj po trzykroć bardziej, niż normalnie. Przede wszystkim- nawilżaj.
Co do farb- polecam Wellę Koleston 10.16 (śmiga zarówno na 6 jak i 9% oxy) albo 12.81 lub 12.89 (tylko ta jest już bardziej szkodliwa, łapie ledwo z 9, zazwyczaj z 12. No i proporcje 1farba:2 oxy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 13:20   #763
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Okej, zakupię tą wellę, zobaczymy jak się spisze za 2 miesiące, i teraz lepiej kupić wodę 6% i potrzymać dłużej, czy 9%? Rozjaśni do białego?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 14:25   #764
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Tylko nie trzymaj znowu 90 minut, bo tego włosy naprawdę mogą nie znieść. Spróbuj kupić dwie małe wody, zmieszaj ciut farby z każdą i zrób test na pasemkach. Mnie na odrostach po niej wyszła śliczna biel, na reszcie raczej blond, rudawy taki (wcześniej rozjaśniany czarny). Niestety więc rudości nie pokrywa.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 15:19   #765
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

wszystkim dziewczynom rozjasniajacym wlosy: jezeli zalezy wam na jak najjasniejszym kolorze proponuje stopniowe przejscie z ciemniejszego do jasniejszego odcienia. bylam blondynka i rozjasnilam wlosy co je strasznie zniszczylo. zastosowalam rozjasniacz w odstepie 2 tygodni i to byla najgorsza rzecz, ktora zrobilam moim wlosom jezeli macie taka mozliwosc, proponuje kupowanie farb do kazdej koloryzacji o jeden-dwa tony jasniejszej, tak, aby zlapalo wasze wlosy. metoda jest dluga ale mniej uszkodzi wlosy. jezeli rozjasnicie proponuje natychmiastowe nawilzanie wlosow i bardzo pomaga sauna na wlosy
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 17:55   #766
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Dam znać jak zrobię, a zrobię za 2 miesiące.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 18:03   #767
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

powodzenia
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 15:46   #768
stokrotka_070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
GG do stokrotka_070
Unhappy Rude plamy na włosach !!

Wizazanki pomożcie !!! Wczoraj zrobiłam coś głupiego, czego żałuję . A więc ... mój naturalny kolor włosów to naturalny ciemny blond, a od ponad pół roku farbuję je na bardzo ciemny brąz wpadający w czerń . Głupiej mi zachciało się przejść do naturalnego koloru, kupiłam 2 rozjaśniacze, jeden w kremie i jeden tradycyjny . Wczoraj ok 15 zrobiłam z połowy tego tradycyjnego kąpiel rozjaśniającą, która nic mi nie rozjaśniła :/ Następnie się zdenerwowałam i po 1 godzinie, wzięłam rozjaśniacz w kremie i nałożyłam tradycyjnie na włosy . Efekt był taki że rozjaśniło mi odrosty na jaśniutki blond, które miałam, a ich długość wynosiła 3 cm . Dzisiaj wzięłam drugą połowę tego rozjaśniacza co mi została i nałożyłam normalnie na włosy. Gdzy wysuszyłam się wystraszyłam, mam plamy, rude, brązowe, gdzie nie gdzie czarne . Problem tkwi w tym że nie mogę ich zafarbować znowu na ciemno, bo moja szkoła się zbyt na to nie godzi . Muszę coś z nimi zrobić do środy, co radzicie ? Dalej rozjaśniać, a później zafarbować na naturalny, czy co ? Fryzjer nie wchodzi w grę Wiem że mój postęp był głupi .
stokrotka_070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 20:04   #769
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Rude plamy na włosach !!

Cytat:
Napisane przez stokrotka_070 Pokaż wiadomość
Wizazanki pomożcie !!! Wczoraj zrobiłam coś głupiego, czego żałuję . A więc ... mój naturalny kolor włosów to naturalny ciemny blond, a od ponad pół roku farbuję je na bardzo ciemny brąz wpadający w czerń . Głupiej mi zachciało się przejść do naturalnego koloru, kupiłam 2 rozjaśniacze, jeden w kremie i jeden tradycyjny . Wczoraj ok 15 zrobiłam z połowy tego tradycyjnego kąpiel rozjaśniającą, która nic mi nie rozjaśniła :/ Następnie się zdenerwowałam i po 1 godzinie, wzięłam rozjaśniacz w kremie i nałożyłam tradycyjnie na włosy . Efekt był taki że rozjaśniło mi odrosty na jaśniutki blond, które miałam, a ich długość wynosiła 3 cm . Dzisiaj wzięłam drugą połowę tego rozjaśniacza co mi została i nałożyłam normalnie na włosy. Gdzy wysuszyłam się wystraszyłam, mam plamy, rude, brązowe, gdzie nie gdzie czarne . Problem tkwi w tym że nie mogę ich zafarbować znowu na ciemno, bo moja szkoła się zbyt na to nie godzi . Muszę coś z nimi zrobić do środy, co radzicie ? Dalej rozjaśniać, a później zafarbować na naturalny, czy co ? Fryzjer nie wchodzi w grę Wiem że mój postęp był głupi .
Ja na Twoim miejscu rozjasnila wlosy do rownomiernego koloru. Pozniej nalozylabym odpowiadajaca mi farbe (kolor ktory chce uzyskac) nie nakladaj rozjasniacza na odrosty. Nie wybieraj rozjaśniacza z 12% oksydantem sa bardzo agresyne Nalóż rozjaśniacz zaczynac od tylu głowy (tam włosy trudniej sie rozjaśniają), kontroluj rozjaśnianie szczególnie gdy nie chcesz czekac 2 tyg
Powodzenia
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 11:23   #770
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rude plamy na włosach !!

Już rozjaśniałaś dwa razy i chcesz to zrobić raz jeszcze, mówisz? Ja bym się bała o kondycję włosów. Może być gumowate siano.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 13:28   #771
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Rude plamy na włosach !!

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Już rozjaśniałaś dwa razy i chcesz to zrobić raz jeszcze, mówisz? Ja bym się bała o kondycję włosów. Może być gumowate siano.
no ja bym nigdy tego nie zrobiła 3x prawie pod rząd rozjasniać już wolałabym pochodzić kilka tygodni z gó****em na łbie niż później przez kilka lat nie móc wyjść z suchości i łamliwości włosów :P

Kiedyś rozjaśniałam z czarnego to chodziłam z pomarańczowym placem na czubku głowy - trudno Wstyd jak cholera, ale co zrobić.
A z rudego schodziłam do blondu rok i moje włosy mają się może nie tak jak kiedyś gdy miało się te 14 lat ale jest ok

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2013-03-30 o 13:29
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 17:46   #772
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rude plamy na włosach !!

prawda, prawda tyle rozjaśniań może nieźle dać włosom w łuski
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 10:05   #773
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Rude plamy na włosach !!

a ja mam dość nietypowe pytanie - czy rozjaśnianie uszkadza włosy tylko te "na powierzchni" czy cebulki mocno też? Bo ja mam króciutkie włosy i chciałabym zrobić sobie kąpiel rozjaśniającą (u fryzjera) i siano zniosę, ale chciałabym zapuścić swoje naturalne. Czy te naturalne też będą rosły uszkodzone? Teraz mam farbowane czarne a swoje mam jasny blond więc gdybym nie rozjaśniła to odrost będzie się mocno rzucał w oczy.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 12:00   #774
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rude plamy na włosach !!

Niee, nie zauważyłam wypadania, czy uszkodzonych cebulek. Niszczą się tylko łuski zgodnie z moimi obserwacjami, ta "powierzchnia".
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 12:36   #775
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Rude plamy na włosach !!

hmm, to chyba się zdecyduję, bo w ciągu 8 miesięcy włoski powinny mi odrosnąć
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 15:54   #776
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Rude plamy na włosach !!

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
a ja mam dość nietypowe pytanie - czy rozjaśnianie uszkadza włosy tylko te "na powierzchni" czy cebulki mocno też? Bo ja mam króciutkie włosy i chciałabym zrobić sobie kąpiel rozjaśniającą (u fryzjera) i siano zniosę, ale chciałabym zapuścić swoje naturalne. Czy te naturalne też będą rosły uszkodzone? Teraz mam farbowane czarne a swoje mam jasny blond więc gdybym nie rozjaśniła to odrost będzie się mocno rzucał w oczy.
nie, ja jeśli już to mam trochę bardziej suche ( i to też nie codziennie zależy od pogody) końcówki włosów tzn włosy mam bardzo długie więc dość sporo jest tych suchych, na głowie mam normalnie nawilżone, zwyczajne :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:23   #777
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Rude plamy na włosach !!

I mnie dopadł dylemat związany z rozjaśnianiem

Mam włosy za ramiona, naturalny ciemny blond, teraz takie blond-rude, farbowane nierozjaśniane tzn troszkę na końcach jeszcze jest bardzo jasnego rozjaśnianego ze 2 lata temu blondu.

Chcę znów mieć fajny, jasny kolor włosów tylko co teraz?

do fryzjerów nie mam zaufania za grosz
kiedyś rozjaśniałam sama, ale teraz jestem nieco ostrożniejsza i trochę się boję. Nie chcę mieć typowej platyny, ale chcę zniwelować ten rudy odcień, który został po farbach, jak myślicie, kupić w sklepie fryzjerskim rozjaśniacz i utleniacz i jednak samej próbować? Jeśli tak to jaki utleniacz? Kiedyś robiłam 12% może 9?
Czy jednak lepiej u fryzjera?
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:26   #778
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Rude plamy na włosach !!

Ja tam polecam syossa najbardziej i tyle.

później srebrzyk tzn jak piszez, że masz ciemny blond to może nawet nie bedzie konieczny.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:45   #779
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Rude plamy na włosach !!

serio? ja własnie slyszalam ze syoss ma beznadziejne te rozjaśniacze :P a Ty używałaś? Jaki masz swój kolor naturalny?
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:46   #780
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Rude plamy na włosach !!

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
serio? ja własnie slyszalam ze syoss ma beznadziejne te rozjaśniacze :P a Ty używałaś? Jaki masz swój kolor naturalny?
hehe nie wiem, ja używałam 100 rozjaśniaczy i ten był najmniej wyniszczający
naturalne mam prawie czarne, ale ja nie rozjaśniałam z naturalnego :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.