Tarnów które solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-13, 13:07   #1
anulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 155

Tarnów które solarium


Witajcie
Mam zamiar wybrać sie do solarium i jest ich pełno nie wiem, które wybrać. Bardzo proszę doradźcie mi, do którego się skierować najlepiej żeby była kabina stojąca. Bardzo liczę na Was
anulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 14:25   #2
anulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 155
Dot.: Tarnów które solarium

Czy żadna Tarnowianka mi nie doradzi?
anulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 10:21   #3
anulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 155
Dot.: Tarnów które solarium

Czy któraś z Was byla w tym solarium Solar Studio

http://nowysacz.naszemiasto.pl/konta...esy/34057.html
anulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:11   #4
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Tarnów które solarium

ja ci doradze ktore solarium w tarnowie jest najlepsze bo sama tam chodze a w wielu juz bylam i potrafie ocenic ktore jest najlpesze
polecam ci solarium Tarnovi poniewaz tam jest tanio i maja mocne lampy i pozatym te solarium jest kolo silowni wiec jesli bedziesz stala w kolejce na solarium to z przyjemnoscia mozesz popatrzec na umiesnionych mezczyzn ktorzy podnasza ciezary hehe poza tym napisalas ze preferujesz solarium stojace a tam takie jest wiec jestem przekonana ze bedziesz zadowolona pozdrawiam
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 13:19   #5
SolAngelica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: who care?
Wiadomości: 177
Dot.: Tarnów które solarium

no kurcze do kolejki to sobie popatrzy a jak Wyjdzie taka ugrzana i bez makijazu a oni nadal tam ebda to juz troche gorzej heheh beznadziejne jest moim zdniem to straszne cudow na walowej (nie wiem jak oni sie nazywaj anawte mnie to nie intersuje, tmam gdzie jest taka brunetka na syzbach)
__________________
Gdyby Bóg choć na chwile zapomniał ze jestem tylko marionetka i podarował mi odrobine życia, wykorzystałabym to najlepiej jak potrafie. Prawdopodobnie nie powiedziałabym wszystkiego co myśle, ale przemyślałabym wszystko co powiedziałam...
SolAngelica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:43   #6
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: Tarnów które solarium

Ja tez polecam kabine stojaca na silowni.. tylko ze w fitness formie
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 14:49   #7
ania0021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 10
Dot.: Tarnów które solarium

a ja chodzę do marketu ELEA, jest tam solarium z kilkoma kabinami, w tym stojącą. cenowo 1,20zł stojące, 1,40zł leżące z fajnymi mocnymi lampami
ania0021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-02, 18:57   #8
syrena22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
Dot.: Tarnów które solarium

A Ja Polecam Solarium W Salonie Fryzur Ar Ul.kosciuszki 35 Naprzeciw Zus-u Jet Stojace Z bryzą Zraszająca I Ostatnio Mieli Promocje min. Po 0,80 Gr.czasem Daja kosmetyki Gratis Ja Byłam 2 Razy Po 10 Min I Przesadziłam To Chyba Maja Mocne Lampy Ach Tam Mozna Popatrzec Na Tv Satelita W Poczekalni Albo Na Fryzjerki Lub Kosmetyczke polecam
syrena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:31   #9
aniolek487
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: Tarnów które solarium

ostatnia odpowiedz na ten watek była w styczniu a wiec odświezam poszukuje solaium z dobrymi mocnymi lampami co polecacie?>
aniolek487 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 02:23   #10
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Tarnów które solarium

solarium kolo basenu jest dobre, ale bij mnie nie pamietam nazwy
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 20:49   #11
Gwiazda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnów które solarium

polecam solarium "IMAGE" na ulicy Fatimskiej naprzeciwko Pogotowia Ratunkowego mają nowe bardzo dobre lampy!!!!! solarium naprawdę najwyższej jakości ja po trzech sesjach mam super opalenizne))minuta opalania za 1zł co tez jest zaleta!!!!!!))polecam wszystkim
Gwiazda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 21:24   #12
ewela 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnów które solarium

Dokładnie, zgadzam się z Tobą Gwiazda 24 ja przed Sylwestrem trzy sesje zaliczyłam w tym solarium IMAGE na Fatimskiej i jestem brązowa jak czekoladka i dalej utrzymuje mi się opalenizna Bardzo dobre lampy tam mają i urządzenia wysokiej jakości z wszystkimi funkcjami a nawet przewodnikiem głosowym I do tego mimo niskiej ceny dają jeszcze kosmetyk do opalania gratis. Solarium naprawdę warte polecenia!
ewela 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 21:40   #13
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Tarnów które solarium

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
solarium kolo basenu jest dobre, ale bij mnie nie pamietam nazwy
Tak, jest dobre To jest BIO STUDIO No i tanio.. wiem, że do kabiny stojącej płaci się 1 zł na minutę
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 09:23   #14
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Tarnów które solarium

Tylko solarium IMAGE u p. Beatki! niskie ceny, rabaty, swietna obsługa, nowe lampy(leżące) no i wogóle rewelka!
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:56   #15
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 655
Dot.: Tarnów które solarium

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Tylko solarium IMAGE u p. Beatki! niskie ceny, rabaty, swietna obsługa, nowe lampy(leżące) no i wogóle rewelka!
gdzie to jest? i jakie ceny?
__________________
zapuszczam włosy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam się!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 15:46   #16
kokos0311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnów które solarium

A ja od pół roku chodzę do solarium w Oskarze chyba Golden Brown.
Bardzo polecam,6 kabin do wyboru,nawet jak moja ulubiona jest zajęta to zawsze znajdę coś w zamian. Ja polecam mocne lampy widać efekt po każdych odwiedzinach a i jeszcze udało mi się dostać kosmetyk gratis bo mają promocje urodzinową Ja Polecam!!!
kokos0311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 20:33   #17
madam88
Przyczajenie
 
Avatar madam88
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Tarnów które solarium

p
Cytat:
Napisane przez kokos0311 Pokaż wiadomość
A ja od pół roku chodzę do solarium w Oskarze chyba Golden Brown.
Bardzo polecam,6 kabin do wyboru,nawet jak moja ulubiona jest zajęta to zawsze znajdę coś w zamian. Ja polecam mocne lampy widać efekt po każdych odwiedzinach a i jeszcze udało mi się dostać kosmetyk gratis bo mają promocje urodzinową Ja Polecam!!!

pff nno widzę że to jakas autoreklama!! Właścicielka tego solarium sama wystawia opinie swojemu salonowi.. żal! Dziewczyny nie dajcie sie na takie triki nabrać.. Kapnełam się po jej poprzednich wpisach.. żal żal żal
madam88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:46   #18
Alde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 92
Dot.: Tarnów które solarium

Cytat:
Napisane przez madam88 Pokaż wiadomość
p


pff nno widzę że to jakas autoreklama!! Właścicielka tego solarium sama wystawia opinie swojemu salonowi.. żal! Dziewczyny nie dajcie sie na takie triki nabrać.. Kapnełam się po jej poprzednich wpisach.. żal żal żal
Zgadzam się! Od razu widać, że to nieudana próba reklamy ;/ Zresztą w tym wątku ogólnie strasznie dużo podobnych temu wpisów, aż niewiadomo, gdzie naprawdę warto się wybrać. Masakra ...
__________________
..La vida es un carnaval..
Alde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:18   #19
kokos0311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnów które solarium

heh żadna reklama, właścicielką solarium oj marzenie żeby być niestety nie stać mnie i chyba nigdy nie będzie. koleżanka poleciła to solarium i jestem zadowolona, choć zdarza mi się też koło basenu korzystać ale tam tylko ze stojącego bo jakoś lepiej na mnie działa , i czasem w Krakowie koło galerii jak jestem na zjazdach,ale to już inne miasto
kokos0311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 19:09   #20
madam88
Przyczajenie
 
Avatar madam88
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Cytat:
Napisane przez Alde Pokaż wiadomość
Zgadzam się! Od razu widać, że to nieudana próba reklamy ;/ Zresztą w tym wątku ogólnie strasznie dużo podobnych temu wpisów, aż niewiadomo, gdzie naprawdę warto się wybrać. Masakra ...
Dokładnie koleżanko. W kazdym badź razie mam zamiar omijac szerokim łukiem - innym radze to samo Widac że właścicielka ma problem ze ściągnieciem klienteli skoro ucieka się do takich wybiegów.. Mówi samo przez się ..
Ja polecam solarium na Krakowskiej w bramie ze swojej strony, jest w porządku

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kokos0311 Pokaż wiadomość
heh żadna reklama, właścicielką solarium oj marzenie żeby być niestety nie stać mnie i chyba nigdy nie będzie. koleżanka poleciła to solarium i jestem zadowolona, choć zdarza mi się też koło basenu korzystać ale tam tylko ze stojącego bo jakoś lepiej na mnie działa , i czasem w Krakowie koło galerii jak jestem na zjazdach,ale to już inne miasto

taa, jasne
madam88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 01:44   #21
andromed
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 108
Dot.: Tarnów które solarium

Cytat:
Napisane przez kokos0311 Pokaż wiadomość
heh żadna reklama, właścicielką solarium oj marzenie żeby być niestety nie stać mnie i chyba nigdy nie będzie. koleżanka poleciła to solarium i jestem zadowolona, choć zdarza mi się też koło basenu korzystać ale tam tylko ze stojącego bo jakoś lepiej na mnie działa , i czasem w Krakowie koło galerii jak jestem na zjazdach,ale to już inne miasto
Kłamliwa to chyba masz na drugie imię... Zdemaskować Cię poczwaro jedna? Wiem o Tobie wszystko i nie zawaham się tego użyć przeciw Tobie, lajerko obrzydliwa. Jakiś detaliczek na zachętkę? 3 litera z Twojego nazwiska to B, 4 litera z imienia to N. Ale wkrótce zmieniasz nazwisko, prawda? 3 litera z twojego przyszłego nazwiska to L
Nie takie jak Ty obrzydliwe kłamczuchy już uciszałam, obyś znowu przybrała na wadze za swe występki, hejterko...
A zjazdy to Ty masz chyba rodzinne albo z E40
andromed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 16:57   #22
madam88
Przyczajenie
 
Avatar madam88
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Tarnów które solarium

Cytat:
Napisane przez andromed Pokaż wiadomość
Kłamliwa to chyba masz na drugie imię... Zdemaskować Cię poczwaro jedna? Wiem o Tobie wszystko i nie zawaham się tego użyć przeciw Tobie, lajerko obrzydliwa. Jakiś detaliczek na zachętkę? 3 litera z Twojego nazwiska to B, 4 litera z imienia to N. Ale wkrótce zmieniasz nazwisko, prawda? 3 litera z twojego przyszłego nazwiska to L
Nie takie jak Ty obrzydliwe kłamczuchy już uciszałam, obyś znowu przybrała na wadze za swe występki, hejterko...
A zjazdy to Ty masz chyba rodzinne albo z E40
wow! Ale pojechałaś Nie znam tej osoby ale widzę że nieźle ci zalazła za skórę, heh masakracja! Oduczy się okłamywac i pod fałszywym kontem reklamować swoje solarium ..
madam88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 16:53   #23
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tarnów które solarium

Solarium koło basenu-dobre i stosunkowo tanie, bo 1 zł za minutę na stojącym (180 W) Na jakimś ekstra leżącym 1,30 zł. Dobre też jest w Almie. Teraz mają promocję: 99 groszy za minutę na stojące i leżące. Stojące ma jeszcze odchudzającą i wibrującą podłogę, fajna muzyka, bryza. Ale lampy mocne, bo 200 W. Tyle, że tam koło basenu czułam, że się opalałam, a tam w Almie nie czułam tej wysokiej mocy, więc na plus.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 10:23   #24
radioloszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Tarnów które solarium

najlepsze i najtańsze slarium było na fatimskiej, naprzeciwko pogotowia, ale niestety zostało zamkniętę, czy ktoś wie pod jakim teraz adresem się znajduje?

byłam też kilka razy na wspomnianej wyżej krakowskiej w bramie ale nie byłam zadowolona, w formie też kiepskie lampy ale milsza obsługa niż sztywna Pani na krakowskiej

obecnie chodzę do oskara ale tylko gdy mają promocje bo normalne ceny sa dla mnie za wysokie...... ale jakość zadowalająca
radioloszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 14:57   #25
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tarnów które solarium

Cytat:
Napisane przez radioloszka Pokaż wiadomość
najlepsze i najtańsze slarium było na fatimskiej, naprzeciwko pogotowia, ale niestety zostało zamkniętę, czy ktoś wie pod jakim teraz adresem się znajduje?

byłam też kilka razy na wspomnianej wyżej krakowskiej w bramie ale nie byłam zadowolona, w formie też kiepskie lampy ale milsza obsługa niż sztywna Pani na krakowskiej

obecnie chodzę do oskara ale tylko gdy mają promocje bo normalne ceny sa dla mnie za wysokie...... ale jakość zadowalająca
No właśnie też byłam w Oskarze. Mocne lampy, czujesz, że się opalasz. Reasumując solarium w Oskarze i Almie będą mnie często gościły.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.